Česká neziskovka tlačí do škol multikulti komiks o Hamídovi a jeho cestě...

Česká neziskovka tlačí do škol multikulti komiks o Hamídovi a jeho cestě do Švédska. Přeprogramovávání českých dětí, za zády rodičů, běží na plné obrátky! Na Třebíčsku malujou ve školkách děti na hnědo!

Česká neziskovka tlačí do škol multikulti komiks o Hamídovi a jeho cestě do Švédska. Přeprogramovávání českých dětí, za zády rodičů, běží na plné obrátky! Na Třebíčsku malujou ve školkách děti na hnědo!

A je to tady znovu. Tentokrát nejde o večerníček pana Donutila, proti kterému se dá bránit vyhozením televizního přijímače z okna, ale o komiks, který do českých škol nasouvá nechvalně známá česká neziskovka Meta, o.p.s., která spravuje portál Inkluzivní škola. To je ta firma, co prosazuje nepřizpůsobivé cikánské děti s noži a drogami v kapsách do základních škol. V rámci nového projektu Hello, Czech Republic připravila tato neziskovka pro učitele základních škol metodický manuál a do češtiny přeložený kreslený komiks, který má pomoci učitelům občanské nauky s vysvětlováním migrační krize.

MBB60b6ff_komiks_cl.jpg

Samotný komiks s názvem “Jednou se zase setkáme, Sanam” je prostoupený tak nehoráznou propagandou, že celý materiál považujeme za nebezpečný i pro dospělé osoby. Celý projekt v ČR podporuje finančně a metodologicky Vysoký komisař OSN pro uprchlíky (UHCNR). Komiks je přeložený do češtiny a vychází ze švédského originálu We Shall Meet Again, Sanam.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/FINAL_komiks_WEB.pdf

DOWNLOAD

Zatímco vy, jako rodiče, jste v práci a makáte od nevidím do nevidím a platíte Burešovi daně, tak škola vám ve spolupráci s neziskovkou, vysokým komisařem OSN a státem přeprogramovává myšlení vašich dětí. To, co nám napsala jedna z našich čtenářek, zaměstnankyně mateřské školy na Třebíčsku (jméno a místo nebudeme uvádět, paní má strach o zaměstnání), to překračuje všechny meze. Posuďte sami:

A teď natřeme děti tělkou, paní učitelko…

V prosinci minulého roku, v době vánočních besídek, přišla do školky skupina 4 osob, která se představila jako osvětová skupina z Prahy a mávala před sebou papírem. Obec, jako zřizovatel školky, dala souhlas s programovým pásmem her a nauky o otázkách uprchlíků. Dvě slečny a dva pánové dětem zahráli maňáskové divadlo o uprchlících. To byl však jenom začátek. Vzápětí spustili interakci s dětmi a začali rozdělovat role. “Kdo bude zlý policista na maďarské hranici?”, zeptala se paní. A děti se radostně hlásily. A malý chlapec dostal pendrek a čepici.

“Kdo bude pracovník humanitární pomoci a bude pomáhat uprchlíkům?”, byla další otázka. Malá dívka dostala čepici zdravotní sestřičky. Po rozdělení rolí přišel vrchol: “A vy ostatní, děti, budete hrát hlavní roli. Budete uprchlíci!”. Děti začaly tleskat a radovat se, že budou mít hlavní roli. “A teď natřeme děti tělkou, paní učitelko… na hnědo, nebojte, to jsou dermatologicky testované tělky pro herce v divadlech…”. To ovšem už bylo přes čáru a ředitelka školky toto zatrhla. Po krátkém dohadování to nakonec usmlouvali na to, že tři malí chlapci se svléknou do půl těla a namažou je tělkou jenom “jako” slabou vrstvou na hrudi, aby to jako vypadalo, že jsou snědí.

“Heč, já jsem natřenej, jsem uprchlík a ty nejsi! Heč!”, začali se kluci vychloubat. Taková reakce byla nezvyklá. Děti se přetahovaly o to, kdo bude ještě natřený na hnědo, protože nikdo nechtěl zůstat nenatřený a bílý. Už vám to něco připomíná? Sněhurka od Donutila a jeho výrok o vadě bílé pleti? Malé děti jsou velmi snadno zmanipulovatelné. Přetahovat se o to, kdo bude natřený na hnědo, to je strašné.

hello_cr_titulka.jpg
Tohle tlačí do českých škol neziskovka Meta, o.p.s.

Po natření dětí pokračovala scénka tím, že policista neměl pustit natřené děti přes čáru na podlaze. Nejprve šlo jedno dítě (uprchlík). Policista ho zastavil. Potom šly dvě děti. Také je zastavil. A potom slečna z neziskovky nasadila situaci korunu: “Děti, rozběhněte se všichni přes hranici naráz, nezastaví vás!” a opravdu, děti se rozeběhly, policistu (malého kluka) povalily a vyhrály. A ponaučení pro děti? Že hnědá barva kůže je pro vyvolené, že hranice jsou fuj, že policisté jsou zlí (ti maďarští, ale jestli ty malé děti to vůbec budou rozlišovat…) a že v jednotě uprchlického davu je síla. Role policie byla vykreslena jako ta “zlá”.

Jak můžete vidět, zatímco jste v práci, Vaše děti přeprogramovávají pracovníci neziskovek už i v mateřských školách. Případem se budeme dále zabývat a zjišťovat podrobnosti. Paní má obavy o své zaměstnání, nechce, abychom věc medializovali do roviny přímého ukázání, které školky a které neziskovky se tahle kauza týká. My toto respektujeme, ale pokud se bude mlčet a neukáže se konkrétně na jednotlivce, do té doby se nic nezmění. Mnoho lidí, nejen na Třebíčsku, by určitě zajímalo, do které školky rozhodně své děti nemají posílat. Ale otázkou je, jestli tohle se už neděje i v dalších mateřinkách.

01.jpg

Můžete vyhodit televizi z okna, ale nemáte šanci ochránit děti v době, kdy jsou ve škole nebo ve školce. Tato svinstva, tuto propagandu prosazuje multikulti globalistický orgán OSN, úřad vysokého komisaře pro uprchlíky, a to je úřad, který mají pod kontrolou globální elity, je to systémové procesní křídlo NWO s obrovskými pravomocemi, které drží ochranou ruku nad svými berberskými psy (neziskovkami). Jedinou cestou je mít kontrolu a dozor nad dětmi a ptát se jich každý den, co bylo ve škole a ve školce. Pokud se něco takového objeví, rodiče musí okamžitě vzít dítě ze školy pryč.

Nenechávejte si tyto věci pro sebe. Pište nám do redakce o všech těchto událostech, aby se co nejvíce lidí dozvědělo o procesech nasunování NWO do oblasti školství a vzdělávacích procesů v ČR. Generální architekt NWO pochopil, že dospělé subjekty už bude těžké přeprogramovat, ale děti, to je budoucnost multikulti a celé globalizace. Děti se přeprogramují velmi snadno. Vidíte to v kauze se Sněhurkou, vidíte to i zde v kauze komiksu a “natřených dětí” v mateřské školce. Chtějí z nás udělat černochy, myšlením, chováním a v tomto extrémním případě i změnou barvy kůže.

AKTUALIZACE

Neziskovka META, o.p.s. představila zmíněný vzdělávací program o migrantech ve spolupráci s American Center v Praze, které spadá pod americké velvyslanectví. Takže není třeba pochybovat o tom, odkud zase a opět vítr fouká.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alsorra
Návštěvník
Alsorra

No někdo ve školce mě takhle oblbovat vnoučata, tak tu tzv. učitelskou fuchtli zmaluji sám, že bude měnit barvy od fialové až po žlutou celý měsíc.

Kari
Návštěvník
Kari

Fackovat autory a hlavně propagátory takovýho svinstva od rána do rána

J . P.
Návštěvník
J . P.

vsichni,kteri maji v tomhle svinstvu prsty by bylo dobre poslat na dlouhodobou zdravotn dovolenou mezi ten povl,treba se tam budou integrovat.

Franta
Návštěvník
Franta

Nezodpovědnost , populismus ,úpadek. Takovou špinavou manipulaci si naše dětí nezaslouží.

Aňa
Návštěvník
Aňa

To je úpadek českého školství i morálky. Kam jsme se to dostali?!!!

Martin
Návštěvník
Martin

Nemá to smysl jsou to morálně nevyspělí jedinci. Nemají pevně ukotveny morální hodnoty. To je problém tady těch dobroserů. Nepředvídají sociálně-společenský vývoj. Prakticky tak x lidských bytostí (vědomě,nevědomě) do budoucna vystavují muslimskému násilí. Dejte tady těm škodícím neziskovkám moc a do roka a do dne to tady bude vypadat jak ve Švédsku,které je teď druhé ve znásilnění ve světě. Moc dobře vědí jak vypadá západní Evropa pokud tam je hodně muslimů a přesto,přesto všechno je sem pořád chtějí tahat a vynakládají na to nemalé prostředky. Tím se dostávám k tomu že začínám pochybovat o psychickém zdraví tady těch nejaktivnějších dobroserů.

Josef Čejka
Návštěvník
Josef Čejka

No vy jste se asi zbláznili. Asi jste nepochopili význam islámu a práva šaría. https://youtu.be/m3_eXJUe398

Pavel
Návštěvník
Pavel

Oni už to možná nestihnou.

Je to hnus takto lít propagandu do dětí, ale děti než dorostou, tak se problém s emigrací natolik vyeskaluje, že to už ani nepůjde zamaskovat. A pokud muslimové budou vraždit a znásilňovat, tak ani to programování v mateřské školce nebude stačit. Taková holka po znásilnění žádné propagandě o hodných uprchlících do konce života věřit nebude.

Otázka je, co si z toho ve finále odnesou. Dítěti je to jedno jestli je “zlý” policista v maďarsku nebo u nás. Pouze dospělí takto uvažují. Možná z toho vznikne vzorec každý policista je zlý a musíme se proti nim spojit.

Zlatý socialismus. Tam byla propaganda opravdu velká, ale takhle daleko soudruzi nezašli.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Bohužel nevím, ve kterém článku se psalo o neziskovce HATE FREE
(volný překlad NENÁVIST ZDARMA 🙂 ).
V komentářích byla jasná informace, jak a proč to funguje.
Jedno se těm soudruhům nedá upřít: jejich ausgerechnet systematičnost nám, Švejkům, zavedla do té naší Pohodičky a Klídku ORDNUNG. Jejich oddanost “Autoritám” a poslušnost příkazům ” ALLES KLAR UND TRANSPARENT” nám dnes dovolí prohlédnout zveřejněné výroční zprávy těchto parazitů ( berou z našeho, a nic tam nevracejí), a porovnat je s jejich webovými stránkami ( počet členů a zaměstnanců), a s auditovanou uzávěrkou mezi listinami v Obchodním Rejstříku, a závěr je jasný- schéma standartní:
průměrný plat 30.000,- na hlavu ( pro Hlavouny násobky), jistá práce ve “státním ” sektoru, se státními a cizími penězi za zády a zákony šitými na míru, a podporou několika Ministrů přímo, s jedním, který to celé má přímo v popisu práce ( oficiálně “bez portfeje”.
A z Člověka se lehce stane Prostitutka, která se moc nenadře, prachy má jistý a slušný, a ještě sobě a ostatním může namlouvat, že “dělá dobro pro lidstvo”. To je přece ideální pozice – slušný výdělek srovnaný se Svědomím!
Evidentně si však mnozí z těch mladých ( a nezkušených), ale “důležitých” ještě neuvědomují, že “Vše plyne, a nic není trvalé a stálé”.
Al Caponeho také nakonec dostali na daních…….

Hladač pravdy
Návštěvník
Hladač pravdy

Abdrushin: Vo Svetle Pravdy. Kniha od Abdrushina je najlepším zdrojom poznania, aké bolo kedy ľudstvu dané,tým sa riaďte a a zlo stratí svoju moc.