Česká hokejová reprezentace přijde o státní znak na svých dresech, jeho místo...

Česká hokejová reprezentace přijde o státní znak na svých dresech, jeho místo nahradí orlo-lví hlava griffina! Po skandálním pokusu Olympijského výboru o změnu státní hymny je to další krok globalistů k rozkladu české státnosti, který ohlašuje příchod Protektorátu! Nové dresy však podle našich informací porušují zákon, na hokejový svaz se už snáší žaloba. Morava se bouří, tohle už je přes čáru!

Česká hokejová reprezentace přijde o státní znak na svých dresech, jeho místo nahradí orlo-lví hlava griffina! Po skandálním pokusu Olympijského výboru o změnu státní hymny je to další krok globalistů k rozkladu české státnosti, který ohlašuje příchod Protektorátu! Nové dresy však podle našich informací porušují zákon, na hokejový svaz se už snáší žaloba. Morava se bouří, tohle už je přes čáru!

Uplynulo jen pár měsíců od chvíle, kdy se Český olympijský výbor “pochlubil” svojí novou verzí české státní hymny, která je prý lepší a hlavně delší, to prý kvůli sportovcům, kteří v Jižní Korei pod olympijskými kruhy trpěli tím, že současná verze české hymny je prý příliš stará a hlavně krátká. A tak se Český olympijský výbor rozhodl, že “osvěží” sportovce novou verzí hymny. Jenže po jejím publikování v březnu se strhla obrovská nevole veřejnosti, protože nová verze hymny je směsicí podivných dizonancí a kakofonie, která tahá posluchače za uši, takže ČOV po tomto skandálu už s novou verzí hymny raději nikde nevystupuje a celá věc, jak se zdá, byla v tichosti zametena pod koberec. Video a článek o hymně jsme přinesli zde. Jenže, to by nebyli sportovci (a jejich globalisté), aby v době vládní krize v ČR nepřišli s dalším pokusem demontáže české státnosti. Tentokrát je v hledáčku globalistů velký státní znak ČR.

Nový reprezentační dres českých hokejistů s podivnou hlavou zvířete.

Český svaz ledního hokeje totiž představil novinářům a veřejnosti návrh nového dresu české hokejové reprezentace [1], ze kterého zmizel český státní znak a jeho místo nově obsadila hlava lva s nadměrně a nepřirozeně vyplazeným jazykem, jako kdyby tento lev byl v posledním tažení. Doslova. Jenže pozorný člověk a pozorovatel si všimne, že hlava lva je do značné míry hermafroditní, protože připomíná hlavu orla se zobákem a ptačím jazykem. Dobře se na logo podívejte.

Může to být snaha o morfing hlavy českého lva a moravské orlice, v lepším případě, což sice může být dobrý úmysl, jenže může jít i o morfing s německou orlicí. A to by byla z hlediska heraldiky naprostá katastrofa, která navíc nepatří na reprezentační dresy národního hokejového týmu, který reprezentuje Českou republiku. Odstranění státního symbolu ČR z dresu a jeho nahrazení podivnou orlo-lví hlavou je dalším nechutným pokusem o likvidaci České státnosti, která je definována jako spolek Čech, Moravy a Slezska. Už před dvěma roky posvětila Sobotkova vláda paralelní oficiální název Čechia, jako ekvivalent pro Českou republiku [2]. Jenže hokejový svaz novým dresem zřejmě porušil i zákon, jak nás do redakce upozornil občanský aktivista, pan Aleš Macek z Moravy.

Hokejový svaz porušil zákon a státních symbolech na reprezentačních dresech

Podle zákona č. 352/2001 Sb., § 3, odst. 1, písm. g, citace: „Velký státní znak se užívá k zevnímu označení dresu sportovců reprezentujících Českou republiku“ se hokejový svaz zjevně dopustil porušení zákona, protože nový dres neodpovídá podobě velkého státního znaku České republiky a podle našich informací se již chystá žaloba na Český svaz ledního hokeje pro porušení a zneužití symbolů ČR. Je třeba zdůraznit, že reprezentační dresy nejsou jen tak nějakým oblečením, které si mohou hokejisté a jejich funkcionáři navrhovat a upravovat podle své libosti, jako je tomu u dresů soukromých hokejových klubů. Dole vidíte současnou a stále ještě platnou podobu hokejových dresů reprezentace.

Současné dresy s velkým státním symbolem.

Reprezentační dresy musí splňovat náležité formy a symboly, které musí být v souladu se zákonem, zejména v ohledu k použití státních symbolů. Velký státní znak je jediným oficiálním symbolem ústavně uznaných národů žijících na území ČR, obsahuje symboly českého lva a dvou orlic, moravské a slezské. Manipulace s reprezentačním znakem na dresech jsou proto velmi nebezpečným krokem, který může vyvolat na Moravě velmi silné emoce.

Přitom výsledky českého hokeje v posledních letech na úrovni reprezentace jsou mnohem větším problémem než reprezentační dresy, které rozhodně není důvod měnit, a pokud ano, tak to rozhodně nepatří mezi priority českého ledního hokeje. Daleko větším problémem je výchova české hokejové mládeže, zaostávání za světovou hokejovou špičkou, výprodej mladých talentů v útlém věku do zámoří a jinam do ciziny atd. Tím, že hokejový svaz odstraní z dresů velký státní znak ČR a nakreslí tam hlavu lva s orlím zobákem, tím se hokejové výsledky české reprezentace nijak nezlepší. Naopak, přispějí tím pouze k rozdmýchávání separatistických nálad na Moravě, k pocitům ztráty národní a státní identity u fanoušků a k rozčarování klubových funkcionářů a hokejistů Lev Praha, jejichž logu se lví hlava tak nějak více či méně podobá.

Logo hokejového klubu HC Lev Praha. Lev v tomto případě opravdu vypadá jako lev.
Americký orel, lev s orlím zobákem, griffin na dresu místo lva?

Co mně však zaujalo, zobák lva na novém dresu se do značné míry podobá orlí hlavě v logu americké státní pošty United States Postal Service (USPS). Zobák lva na českém dresu je sice trochu zahnutý a není tak dlouhý, jako je na americkém logu USPS, ale podoba je tam doslova hmatatelná, symbolické zvýraznění konce zobáku je opravdu důsledné. A tím se dostávám k symbolice globalistů a k Egyptu. Kříženec orla a lva má v bestiáři tradiční egyptologie vlastní pojmenování, Griffin. Bájné zvíře, lev s orlí hlavou. Symboly griffinů se objevují v Egyptě na hrobkách, stélách a zříceninách v Alexandrii, v Luxoru, ale i v pyramidách v Gíze.

Logo americké státní pošty.

Globalisté z Hollywoodu umístili griffina i do kultovní filmové série Harry Potter jako součást globalistické indoktrinace mládeže a podprahového programování. Zajímavé jsou obrazy mužů s těmito zvířaty na freskách a plastikách v Egyptě. Původy maleb a předlohy nejsou jasné, podle egyptologů šlo o dobové alegorie a kresby smyšlených zvířat, jinde se uvádí, že šlo o rituální masky, které Egypťané nasazovali psům, ale někdy i skutečným lvům. Proč ale kresby zobrazují tyto lvy i s křídly, které jsou typické v bestiářích pro griffiny, to není jasné. Alternativní výklad historie Egypta nabízí jinou odpověď, genetické manipulace a genetické inženýrství vyspělé civilizace, která se odněkud objevila v době před Kristem v Egyptě a přinesla technologie, a to nejen pro stavby pyramid.

Plastika griffina z egyptské Gízy.
Globalisté vyslali vzkaz o vzniku Protektorátu Čechy a Morava v2.0?

Nutno zdůraznit, že zmínky o těchto zvířatech jsou i v biblických textech a jejich původ je zřejmě mnohem starší, protože lvi s orlími hlavami a křídly se objevují již na deskách ze Sumeru, tzn. v době až 4,000 let před našim letopočtem. Globalisté tím vysílají v Česku velmi podivný signál, který musí být teprve rozklíčován, protože splynutí lva a orla by totiž mohlo být vyslaným vzkazem globalistů, že v blízké době dojde ke splynutí českého lva s německou orlicí, tzn. vytvoření Protekorátu Čechy a Morava v2.0.

Historický vývoj podoby německé orlice jako státního znaku.

Tím vznikne ve Střední Evropě mocenský Griffin, tělo, nohy, trup, to všechno bude české, ale hlava, mozek a zobák, to všechno bude německé, hlava bude řídit lví tělo pro práci, kterou určí německá orlí hlava. Útok globalistů skrze sport (který je řídícím mocenským nástrojem globalistů) na státní symboly v ČR, nejprve na hymnu a teď na státní znak, nelze brát na lehkou váhu. V symbolech státu jsou ukryty vzkazy, které definují jeho suverenitu. A jakýkoliv posun znaků, změna, fúze hlavy lva a orla do podivného společného vzhledu, to jsou všechno kroky ke změně české státnosti ze suverénní země do německého protektorátu. Česko-německý griffin globalizace v Evropě. Co si o tom myslíte? Napište nám do komentářů.

Líbí se vám naše články?

Vážení čtenáři, náš server nahrazuje roli mainstreamových médií a přinášíme zásadní informace a kauzy, které veřejnoprávní a velká média ignorují. Přinášíme informace zdarma a bez otravných reklam v článcích. Pokud se vám líbí naše práce, přispějte prosím, podle svých možností, jakoukoliv částkou našemu projektu na zachování jeho provozu. Náš server funguje pouze z darů a příspěvků našich čtenářů. Šest dní před koncem měsíce jsme zatím vybrali jen necelých 42% potřebné sumy pro zachování našeho provozu na další měsíc. Bez vás nemůže náš projekt pokračovat. Každé málo pomáhá a přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet, všechny informace najdete na naší obvyklé darovací stránce zde. Děkujeme za Vaši neutuchající podporu! Naše práce a úspěchy jsou umožněny jen díky Vaší podpoře.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

200
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Neskutočné, pekne začínate. Čo sa zmenil šéfredaktor, či čo?

Supman
Návštěvník
Supman

Myslím, že je to v tomto případě daleko jednodušší. Bafuňáři českého hokeje přicházejí v případě užití státního znaku o příjmy, neboť nemohou na státní symboly uplatňovat autorské právo či jiné nároky, a tak může dresy pro fanoušky vyrábět kdokoliv. Stylizace orlolva je již jen důkazem okouzlení pitomců okolo svazu americkou NHL. Pokud vím, tak Záruba (jehož bratr “design” dresů vyhotovil) je absolutně fanatickým obdivovatelem zámořské NHL. Takže jde spíše – jako vždy – o malou domů s pokusem ji překrýt “bohulibými” žvásty…

luboš z Brna
Návštěvník
luboš z Brna

Vídeň založili Slované.
Hamburk taky.
Chci to zpátky. Naše hrady jsou v Polsku…..hmmmm. Co dál?

lukiss
Návštěvník
lukiss

S novým logem nesouhlasím, ale
nepřijdemi, že podle zákona víše v článku vyplývá nějaká povinnost použít Velký státní znak na drezu, je to pouze možnost jeho využití, tak jsem to z toho pochopil já;
hlava lva může někomu připadat, jako hlava orlí, ale rozhodně je větší podoba Německé orlice se Slezskou orlicí, než Německá orlice s hlavou lva v novém logu;
v tlamě lva má být hokejový puk, ale chápu, že to někomu může připadat jako jazyk;
podstata záměny znaku za logo byla kvůli narokům na autorská práva na logo, tudíž zisk z licencí;
jinak hezký článek o Griffinovi.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Nejsem pro americká, jsem pro česká,. Naopak nesnáším, když někteří naši představitelé podlézají USA nebo EU, někdo pro jistotu oběma. Závodníky v disciplíně zvané rektální alpinismus nemůžu vystát. Mám na ně doslova alergii. Přezdívku Lynn jsem si zvolila jen proto, že se mi prostě líbí, Nic víc.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Němci nám vždy chtěli vládnout. Jediné řešení, jak se jim to nepodaří, je Czechzit. Pro Němce jsme lidé druhé kategorie, ti podřadní, hůře placení. Německého jha se zbavíme odchodem z EU. Moc se těším, až budeme spolu s dalšími zeměmi V4 mino EU, které útočí na naši suverenitu.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nu, podpindosní havloidi už mají nejspíše toho zdegenerovaného “lva” vytetovaného na ritích.

Neznama
Návštěvník
Neznama
Neznama
Návštěvník
Neznama

Logo SCANIA JE STEJNE JAKO HOKEJISTU- kdo zaplati arbitraz na statni spolek podnikavcu
logo výrobce nákladních vozů Scania.

Vidim zobak orla a ne tlamu u lva !!! A krk kohouta nebo operence . Co to k..@ je! Klonovani zvirat?
Bourani statnich znaku a hymny je viditelne. Asi je to priprava na ztratu nasi statnosti. I tady V DISKUSI se hodne pouziva provincie a kolonie cesko a ne Ceska Republika! Tj. chyba vazeni !
Vzpominan si jak loni na jare tusim ze Herman, rekl v PARL.Listech, ze by se Cesko melo priradit k Nemecku!!!! kdyz jsme zavisli na Nemecke ekonomice (rozumejte ekonomicky protektorat) !!!! Sudetaci tedy pracuji na kolonizaci a Cesi ČUMÍ A NEJEDNAJI. Tohle by si cernosi uz nenechali libit.
Pokud to je kvuli prachum viz nize. ministerstvo skolstvi by melo zakroct proti zprzneni statniho znaku, klikihaku a nejakeho klonu 2-3zvirat.
A FANOUSKUM VZKAZUJI NEKUPUJTE 1-3 ROKY ZADNE DRESY A NOSTE TY STARE STATNICKE NARODNI DRESY! 👍👍👍👍
A HOKEJISTUM STACILO BY ODMITNOUT HRAT V NARODAKU V NOVEM DRESU !!! Klidne at nehrajeme ale za stanim dresem si stat pevne ☝️☝️☝️
Diskuse: Přidám zde ještě jeden pohled na věc, který se objevil v diskusi, někde na mainstreamu: “Celý fór je v tom, že státní znak nebo vlajku si nikdo nemohl dát “patentovat” a tak se vyráběly dresy pro fanoušky a Svaz z toho nic neměl. Teď mají “svého” lva a všichni výrobci suvenýrů a dresů budou muset Svazu platit vypalné .” Na tom taky něco bude.

Bloger Ladislav Větvička zjevně nevěří vlastním očím. Nevěřil jim natolik, že se rozhodl použít velmi ostrá slova: „Tak to je hnus. Místo státního znaku České republiky bude národní hokejová reprezentace vystupovat s piktogramem uříznuté hlavy kokota,“

.. Změna loga byla v podstatě ekonomická nutnost. Svaz udělal jen to, co už dřív udělaly Hockey Canada a USA Hockey, že si na dres dal své vlastní logo a na to logo má copyright, takže si dresy může vyrábět a prodávat sám a nemohou ho vyrábět kdejací vykukové. To v případě dresu se státním znakem, na který svaz copyright neměl, mohli. Musíme si uvědomit, že i svaz musí nějak vydělávat peníze, protože hotely, letenky, hokejky, trenéři, výchova mládeže atd. nejsou zadarmo a dotace nám nestačí, takže ta změna, kterou svaz udělal, je …

Erdogan: Strelba do opozice https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Turecko-Erdogan-vyhral-Behem-hlasovani-zastrelili-opozicniho-politika-541381

Vyhazov vedcu z akademie kvuli oceneni od prezidenta Zemana za prinos vedy – je to horsi Venco Chrchlo nez za komunistu. nejste jini vy ste hajzle horsi : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Dostal-medaili-od-Zemana-mlady-reditel-ho-vyhodil-Ocenovany-vedec-jde-do-sporu-s-Akademii-ved-a-rika-I-komuniste-byli-slusnejsi-541244

Výstup Merkelové o vysídlení by mohl vést až k novému krveprolití. Pozor, hodně těch „nových Němců“ má vojenský výcvik, varuje Jaroslav Bašta … https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vystup-Merkelove-o-vysidleni-by-mohl-vest-az-k-novemu-krveproliti-Pozor-hodne-tech-novych-Nemcu-ma-vojensky-vycvik-varuje-Jaroslav-Basta-541245
Zbořil https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/A-co-pochody-smrti-zniceni-nasich-pamatek-Hitlerovy-loupeze-na-Hrade-nacisticke-masakry-pani-Merkelova-Zdenek-Zboril-pripomina-co-Nemci-neradi-slysi-541356b

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

“Asi je to priprava na ztratu nasi statnosti. ”

Už je po ní, v OSN je parcela “ČR” nazvána oficiálně jako Czéchia, republika již je u globalistů škrtnutá. Tuto parcelu – région Czéchii první slavnostně oznámil Moše Zeman, když se zase jednou vrátil z návštěvy jeho vroucně milovaného Izraele. Asi před třemi roky to bylo, ten zrod Czéchie, nového domova izraelského národa. Izraelskou státní hymnu ukradenou ze Smetanovy Mé vlasti, absolutně světově jedinečného hudebního díla, Smetanova českého: “My byli jsme a budem!”, symfonickou báseň Vltavu, si tak prostě jen pejzatí ponechají i v nové zemi zaslíbené. A tolik se chlubí kolik židů světových muzikantů a skladatelů mají. A svou hymnu ukradli u českého Fricínka Smetany…

adam
Návštěvník
adam

Otázka na pana VK
Okomentujte prosím hlavný videoklip futbalového šampionátu, kde akýsi vták a potom aj vlak prelietajú červeným námestím a smerujú ku obrovskej pyramíde v pozadí a v špici tej pyramídy namiesto vševiditeťného oka sa predstavujú hviezdy svetového futbalu. Nie je to náhodou symbolika čo nám má niečo napovedať? Mne to tak pripadá ale chce to “odbornejšiu” analýzu výklad.