Česká hokejová reprezentace přijde o státní znak na svých dresech, jeho místo...

Česká hokejová reprezentace přijde o státní znak na svých dresech, jeho místo nahradí orlo-lví hlava griffina! Po skandálním pokusu Olympijského výboru o změnu státní hymny je to další krok globalistů k rozkladu české státnosti, který ohlašuje příchod Protektorátu! Nové dresy však podle našich informací porušují zákon, na hokejový svaz se už snáší žaloba. Morava se bouří, tohle už je přes čáru!

Česká hokejová reprezentace přijde o státní znak na svých dresech, jeho místo nahradí orlo-lví hlava griffina! Po skandálním pokusu Olympijského výboru o změnu státní hymny je to další krok globalistů k rozkladu české státnosti, který ohlašuje příchod Protektorátu! Nové dresy však podle našich informací porušují zákon, na hokejový svaz se už snáší žaloba. Morava se bouří, tohle už je přes čáru!

Uplynulo jen pár měsíců od chvíle, kdy se Český olympijský výbor “pochlubil” svojí novou verzí české státní hymny, která je prý lepší a hlavně delší, to prý kvůli sportovcům, kteří v Jižní Korei pod olympijskými kruhy trpěli tím, že současná verze české hymny je prý příliš stará a hlavně krátká. A tak se Český olympijský výbor rozhodl, že “osvěží” sportovce novou verzí hymny. Jenže po jejím publikování v březnu se strhla obrovská nevole veřejnosti, protože nová verze hymny je směsicí podivných dizonancí a kakofonie, která tahá posluchače za uši, takže ČOV po tomto skandálu už s novou verzí hymny raději nikde nevystupuje a celá věc, jak se zdá, byla v tichosti zametena pod koberec. Video a článek o hymně jsme přinesli zde. Jenže, to by nebyli sportovci (a jejich globalisté), aby v době vládní krize v ČR nepřišli s dalším pokusem demontáže české státnosti. Tentokrát je v hledáčku globalistů velký státní znak ČR.

Nový reprezentační dres českých hokejistů s podivnou hlavou zvířete.

Český svaz ledního hokeje totiž představil novinářům a veřejnosti návrh nového dresu české hokejové reprezentace [1], ze kterého zmizel český státní znak a jeho místo nově obsadila hlava lva s nadměrně a nepřirozeně vyplazeným jazykem, jako kdyby tento lev byl v posledním tažení. Doslova. Jenže pozorný člověk a pozorovatel si všimne, že hlava lva je do značné míry hermafroditní, protože připomíná hlavu orla se zobákem a ptačím jazykem. Dobře se na logo podívejte.

Může to být snaha o morfing hlavy českého lva a moravské orlice, v lepším případě, což sice může být dobrý úmysl, jenže může jít i o morfing s německou orlicí. A to by byla z hlediska heraldiky naprostá katastrofa, která navíc nepatří na reprezentační dresy národního hokejového týmu, který reprezentuje Českou republiku. Odstranění státního symbolu ČR z dresu a jeho nahrazení podivnou orlo-lví hlavou je dalším nechutným pokusem o likvidaci České státnosti, která je definována jako spolek Čech, Moravy a Slezska. Už před dvěma roky posvětila Sobotkova vláda paralelní oficiální název Čechia, jako ekvivalent pro Českou republiku [2]. Jenže hokejový svaz novým dresem zřejmě porušil i zákon, jak nás do redakce upozornil občanský aktivista, pan Aleš Macek z Moravy.

Hokejový svaz porušil zákon a státních symbolech na reprezentačních dresech

Podle zákona č. 352/2001 Sb., § 3, odst. 1, písm. g, citace: „Velký státní znak se užívá k zevnímu označení dresu sportovců reprezentujících Českou republiku“ se hokejový svaz zjevně dopustil porušení zákona, protože nový dres neodpovídá podobě velkého státního znaku České republiky a podle našich informací se již chystá žaloba na Český svaz ledního hokeje pro porušení a zneužití symbolů ČR. Je třeba zdůraznit, že reprezentační dresy nejsou jen tak nějakým oblečením, které si mohou hokejisté a jejich funkcionáři navrhovat a upravovat podle své libosti, jako je tomu u dresů soukromých hokejových klubů. Dole vidíte současnou a stále ještě platnou podobu hokejových dresů reprezentace.

Současné dresy s velkým státním symbolem.

Reprezentační dresy musí splňovat náležité formy a symboly, které musí být v souladu se zákonem, zejména v ohledu k použití státních symbolů. Velký státní znak je jediným oficiálním symbolem ústavně uznaných národů žijících na území ČR, obsahuje symboly českého lva a dvou orlic, moravské a slezské. Manipulace s reprezentačním znakem na dresech jsou proto velmi nebezpečným krokem, který může vyvolat na Moravě velmi silné emoce.

Přitom výsledky českého hokeje v posledních letech na úrovni reprezentace jsou mnohem větším problémem než reprezentační dresy, které rozhodně není důvod měnit, a pokud ano, tak to rozhodně nepatří mezi priority českého ledního hokeje. Daleko větším problémem je výchova české hokejové mládeže, zaostávání za světovou hokejovou špičkou, výprodej mladých talentů v útlém věku do zámoří a jinam do ciziny atd. Tím, že hokejový svaz odstraní z dresů velký státní znak ČR a nakreslí tam hlavu lva s orlím zobákem, tím se hokejové výsledky české reprezentace nijak nezlepší. Naopak, přispějí tím pouze k rozdmýchávání separatistických nálad na Moravě, k pocitům ztráty národní a státní identity u fanoušků a k rozčarování klubových funkcionářů a hokejistů Lev Praha, jejichž logu se lví hlava tak nějak více či méně podobá.

Logo hokejového klubu HC Lev Praha. Lev v tomto případě opravdu vypadá jako lev.
Americký orel, lev s orlím zobákem, griffin na dresu místo lva?

Co mně však zaujalo, zobák lva na novém dresu se do značné míry podobá orlí hlavě v logu americké státní pošty United States Postal Service (USPS). Zobák lva na českém dresu je sice trochu zahnutý a není tak dlouhý, jako je na americkém logu USPS, ale podoba je tam doslova hmatatelná, symbolické zvýraznění konce zobáku je opravdu důsledné. A tím se dostávám k symbolice globalistů a k Egyptu. Kříženec orla a lva má v bestiáři tradiční egyptologie vlastní pojmenování, Griffin. Bájné zvíře, lev s orlí hlavou. Symboly griffinů se objevují v Egyptě na hrobkách, stélách a zříceninách v Alexandrii, v Luxoru, ale i v pyramidách v Gíze.

Logo americké státní pošty.

Globalisté z Hollywoodu umístili griffina i do kultovní filmové série Harry Potter jako součást globalistické indoktrinace mládeže a podprahového programování. Zajímavé jsou obrazy mužů s těmito zvířaty na freskách a plastikách v Egyptě. Původy maleb a předlohy nejsou jasné, podle egyptologů šlo o dobové alegorie a kresby smyšlených zvířat, jinde se uvádí, že šlo o rituální masky, které Egypťané nasazovali psům, ale někdy i skutečným lvům. Proč ale kresby zobrazují tyto lvy i s křídly, které jsou typické v bestiářích pro griffiny, to není jasné. Alternativní výklad historie Egypta nabízí jinou odpověď, genetické manipulace a genetické inženýrství vyspělé civilizace, která se odněkud objevila v době před Kristem v Egyptě a přinesla technologie, a to nejen pro stavby pyramid.

Plastika griffina z egyptské Gízy.
Globalisté vyslali vzkaz o vzniku Protektorátu Čechy a Morava v2.0?

Nutno zdůraznit, že zmínky o těchto zvířatech jsou i v biblických textech a jejich původ je zřejmě mnohem starší, protože lvi s orlími hlavami a křídly se objevují již na deskách ze Sumeru, tzn. v době až 4,000 let před našim letopočtem. Globalisté tím vysílají v Česku velmi podivný signál, který musí být teprve rozklíčován, protože splynutí lva a orla by totiž mohlo být vyslaným vzkazem globalistů, že v blízké době dojde ke splynutí českého lva s německou orlicí, tzn. vytvoření Protekorátu Čechy a Morava v2.0.

Historický vývoj podoby německé orlice jako státního znaku.

Tím vznikne ve Střední Evropě mocenský Griffin, tělo, nohy, trup, to všechno bude české, ale hlava, mozek a zobák, to všechno bude německé, hlava bude řídit lví tělo pro práci, kterou určí německá orlí hlava. Útok globalistů skrze sport (který je řídícím mocenským nástrojem globalistů) na státní symboly v ČR, nejprve na hymnu a teď na státní znak, nelze brát na lehkou váhu. V symbolech státu jsou ukryty vzkazy, které definují jeho suverenitu. A jakýkoliv posun znaků, změna, fúze hlavy lva a orla do podivného společného vzhledu, to jsou všechno kroky ke změně české státnosti ze suverénní země do německého protektorátu. Česko-německý griffin globalizace v Evropě. Co si o tom myslíte? Napište nám do komentářů.

Líbí se vám naše články?

Vážení čtenáři, náš server nahrazuje roli mainstreamových médií a přinášíme zásadní informace a kauzy, které veřejnoprávní a velká média ignorují. Přinášíme informace zdarma a bez otravných reklam v článcích. Pokud se vám líbí naše práce, přispějte prosím, podle svých možností, jakoukoliv částkou našemu projektu na zachování jeho provozu. Náš server funguje pouze z darů a příspěvků našich čtenářů. Šest dní před koncem měsíce jsme zatím vybrali jen necelých 42% potřebné sumy pro zachování našeho provozu na další měsíc. Bez vás nemůže náš projekt pokračovat. Každé málo pomáhá a přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet, všechny informace najdete na naší obvyklé darovací stránce zde. Děkujeme za Vaši neutuchající podporu! Naše práce a úspěchy jsou umožněny jen díky Vaší podpoře.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
karpi
Návštěvník
karpi

Tohle logo prostě namastil nějakej freelance grafik, protože mu to tak přišlo prodejný a vyhrál to. Ostatní svoje loga dělá úplně stejnym způsobem.
Takže zádná temná zakázka od iluminátů se nekoná.
Což nic nemění na tom, že zacházet se státními symboly je třeba s náležitou úctou.
Jenom bych se nezesměšňoval neustálým hledáním “vzkazů” tam, kde prostě žádné nejsou…

http://www.topdesigner.cz/designeri/designerinfo.html?id=10101

comment image

karpi
Návštěvník
karpi

jj, ty linky…
tak třeba tady:

https://vachudatomas.cz/

jack
Návštěvník
jack

A já nechápu to obsesi griffinem.

Pokud je mi známo, griffin byl symbolem Velké Tartárie už v dobách, kdy se Egypťanům ani nezdálo o bronzu. A byl jejím symbolem dokud ji nerozvrátili Romanovci a jejich kumpáni.

Řeč je o regulérním griffinovi samozřejmě.

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Neskutočné, pekne začínate. Čo sa zmenil šéfredaktor, či čo?

Supman
Návštěvník
Supman

Myslím, že je to v tomto případě daleko jednodušší. Bafuňáři českého hokeje přicházejí v případě užití státního znaku o příjmy, neboť nemohou na státní symboly uplatňovat autorské právo či jiné nároky, a tak může dresy pro fanoušky vyrábět kdokoliv. Stylizace orlolva je již jen důkazem okouzlení pitomců okolo svazu americkou NHL. Pokud vím, tak Záruba (jehož bratr “design” dresů vyhotovil) je absolutně fanatickým obdivovatelem zámořské NHL. Takže jde spíše – jako vždy – o malou domů s pokusem ji překrýt “bohulibými” žvásty…

luboš z Brna
Návštěvník
luboš z Brna

Vídeň založili Slované.
Hamburk taky.
Chci to zpátky. Naše hrady jsou v Polsku…..hmmmm. Co dál?

lukiss
Návštěvník
lukiss

S novým logem nesouhlasím, ale
nepřijdemi, že podle zákona víše v článku vyplývá nějaká povinnost použít Velký státní znak na drezu, je to pouze možnost jeho využití, tak jsem to z toho pochopil já;
hlava lva může někomu připadat, jako hlava orlí, ale rozhodně je větší podoba Německé orlice se Slezskou orlicí, než Německá orlice s hlavou lva v novém logu;
v tlamě lva má být hokejový puk, ale chápu, že to někomu může připadat jako jazyk;
podstata záměny znaku za logo byla kvůli narokům na autorská práva na logo, tudíž zisk z licencí;
jinak hezký článek o Griffinovi.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Nejsem pro americká, jsem pro česká,. Naopak nesnáším, když někteří naši představitelé podlézají USA nebo EU, někdo pro jistotu oběma. Závodníky v disciplíně zvané rektální alpinismus nemůžu vystát. Mám na ně doslova alergii. Přezdívku Lynn jsem si zvolila jen proto, že se mi prostě líbí, Nic víc.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Němci nám vždy chtěli vládnout. Jediné řešení, jak se jim to nepodaří, je Czechzit. Pro Němce jsme lidé druhé kategorie, ti podřadní, hůře placení. Německého jha se zbavíme odchodem z EU. Moc se těším, až budeme spolu s dalšími zeměmi V4 mino EU, které útočí na naši suverenitu.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nu, podpindosní havloidi už mají nejspíše toho zdegenerovaného “lva” vytetovaného na ritích.

Neznama
Návštěvník