Česká aplikace Tečka je zbraní hromadného šíření viru, nezohledňuje totiž nakažené očkované...

Česká aplikace Tečka je zbraní hromadného šíření viru, nezohledňuje totiž nakažené očkované lidi, kteří marně volají na ministerstvo zdravotnictví a žádají radu, jak změnit status v aplikaci z bezinfekčního stavu na infekční! Dostávají šokující odpověď, počkejte na prodělání nemoci a potom do aplikace dostanete potvrzení o jejím prodělání! Mezitím tak po dva týdny jsou nakažení očkovaní lidé vedeni jako bezinfekční, mohou se Tečkou prokazovat všude, kde je vyžadována, mohou chodit do hospod, do škol, roznášet virus a Vojtěch potom řve v televizi, že za šíření virů mohou neočkovaní! Česko snese fšecko!

Česká aplikace Tečka je zbraní hromadného šíření viru, nezohledňuje totiž nakažené očkované lidi, kteří marně volají na ministerstvo zdravotnictví a žádají radu, jak změnit status v aplikaci z bezinfekčního stavu na infekční! Dostávají šokující odpověď, počkejte na prodělání nemoci a potom do aplikace dostanete potvrzení o jejím prodělání! Mezitím tak po dva týdny jsou nakažení očkovaní lidé vedeni jako bezinfekční, mohou se Tečkou prokazovat všude, kde je vyžadována, mohou chodit do hospod, do škol, roznášet virus a Vojtěch potom řve v televizi, že za šíření virů mohou neočkovaní! Česko snese fšecko!

Do naprosto absurdní komedie se začíná překlápět krizová situace s monitorováním vakcinačního a bezinfekčního stavu obyvatel v České republice. V posledních několika dnech nás do redakce kontaktovali lidé s bizarními příběhy o tom, jaké mají obrovské problémy se změnou svého očkovaného stavu v aplikaci Tečka. Jedná se ve všech případech o lidi, kteří byli zaměstnavateli donuceni k očkování, svým očkováním se nijak nechlubí, ale v poslední době se přesto nakazili.

Následně dostali od hygieny papír s potvrzením o nákaze, ale jejich aplikace Tečka je stále vede jako naočkované a bezpečně bezinfekční. Zaměstnavatelé potom kontrolují Tečku a tam vidí, že zaměstnanec je stále vedený jako bezinfekční, a to dokonce s platným časovým razítkem kontroly ověření, takže zaměstnavatelé lidem nechtějí uznat karanténu a nemocnost. Když se lidé obrátí na ministerstvo zdravotnictví, dostanou neuvěřitelnou radu.

Aplikace Tečka nepočítá s infekčním stavem očkovaných osob, jedinou možností je zneplatnění očkovacího statusu, kdy aplikace zčervená a hlásí neplatný certifikát. Zneplatnění však podle informací trvá 10 až 14 dní

Mají prý počkat, až nemoc odezní, a teprve poté dostanou od hygieny nový záznam do aplikace, který změní jejich status z očkované osoby na osobu s prodělanou nemocí. Anebo mají počkat, až správce aplikace na pokyn ÚZIS současný certifikát zneplatní, což ale trvá až dva týdny. Do té doby zůstane aplikace Tečka dané osoby v původním stavu, tedy bude člověka hlásit jako očkovaného a bezinfekčního. Ministerstvo zdravotnictví nereaguje na dotazy, nikdo s tím nechce zjevně nic udělat, není na tom politický zájem.

Vakcíny jsou totiž propagovány jako totální řešení, které nabízí tečku za koronavirem. Jenže tento marketing je falešný a lživý, protože pro očkované lidi žádná tečka za koronavirem nepřichází, právě naopak. Mnoho lidí se přesto nakazí i po očkování a aplikace Tečka v chytrém mobilu by to měla okamžitě zohlednit. Jenže nezohledňuje a v redakci začínáme mít silné podezření, že je v tom úmysl, aby nakažení očkovaní lidé mohli hromadně šířit virus, ale za jeho šíření aby potom ministerstvo mastičkářství mohlo obviňovat neočkované.

Aplikace Tečka nedovoluje možnost změny stavu z očkované osoby na infekční, lidé se potom dostávají do neřešitelné situaci se zaměstnavateli

Když se totiž očkovaní nakazí, nedostanou od hygieny žádný QR kód pro oskenování aplikací z mobilu, ale informace se nedostane ani do databáze ocko.uzis.cz pod správou ministerstva zdravotnictví, ze které zaměstnavatelé kontrolují stav svých zaměstnanců. A to je problém. Prostě neexistuje žádná cesta, jak bezinfekční stav očkované osoby změnit v aplikaci na status “nakažená očkovaná osoba” a lidé potom mají problém v práci u zaměstnavatele, který přitom bude již brzy mít za povinnost pouštět lidi do práce na základě statusu aplikace, jak v pondělí nastínil odstupující ministr vnitra Jan Hamáček.

S tímto papírem se Slováci prokazovali v zaměstnání každý den, že mají negativní test. Na fotografii bývalý premiér Igor Matovič

Jeho krizový štáb zvažuje možnost zavedení italského, resp. slovenského modelu, tedy do práce budou moci chodit jen lidé s papírem (jako na Slovensku v době Matovičova velkého antigenního experimentu), resp. s mobilní aplikací Tečka, která bude ukazovat status člověka. Jenže už dnes mnoho soukromých firem požaduje po zaměstnancích Tečku pro vstup do firmy. Jenže podle všeho se zdá, že aplikace Tečka vůbec na možnost onemocnění očkovaných lidí není připravena a takovou možnost vlastně ani nepřipouští.

Jediné, co jde provést, je zrušit očkovací status, a to podle informací není hned. Takže zaměstnavatel logicky bude chtít vidět zaměstnancovu aplikaci, ale když po jejím naskenování uvidí, že aplikace hlásí člověka pořád jako bezinfekčního a očkovaného, tak mu zaměstnavatel nahlásí áčko, pokud nepřijde do práce a zůstane doma v karanténě. A teď pozor!

Očkovaný status v Tečce se změní na status prodělané nemoci, ale až za 14 dní. A mezitím…

Jeden z našich čtenářů, který si samozřejmě přeje zůstat v anonymitě, nám napsal do redakce, že ve firmě, kde je zaměstnán, včera v pondělí byla hygiena a epidemiolog, protože je tam nákaza, několik lidí je pozitivních a hygiena firmu zavřela, od včerejška je celá firma v karanténě. Jenže on je už od minulého pondělí pozitivní, dostal od hygieny papír, že je nemocný a má být v karanténě, jenže zaměstnavatel firmy mu odmítl karanténu uznat, protože jeho aplikace Tečka a i databáze ÚZIS ho stále označuje za očkovaného a bezinfekčního. A protože zaměstnavatel určuje bezinfekčnost výhradně podle aplikace a ÚZIS, tak nějaký papír z hygieny neuznává, protože uznává jen online záznamy.

Andrej Babiš s Adamem Vojtěchem na tiskové konferenci při představení programu Tečka

Našemu čtenáři tak zaměstnavatel pohrozil absencí a výpovědí, pokud nepřijde do práce. Aplikace Tečka totiž podle informací zčervená až přibližně 10 až 14 dní poté, co hygiena člověka označí za pozitivního. A v tom je záhada. Hygiena musí ÚZIS nahlásit zneplatnění bezinfekčnosti osoby, ÚZIS to potom zaeviduje a nahlásí správcovské IT firmě, a ta musí očkovací status zrušit, čímž aplikace Tečka danému člověku zčervená a hlásí potom neplatný certifikát. A tohle zneplatnění, jak se zdá, trvá 10 až 14 dní, ale mezitím se člověk uzdraví a status se mu změní z očkované osoby na osobu s prodělanou nemocí.

Do práce s nákazou, jinak áčko od zaměstnavatele. Stejně se to za 14 dní v aplikaci překlopí do statusu o prodělané nemoci

A tak náš čtenář týden chodil do firmy. Jestli se teď zjistí, že ty lidi ve firmě nakazil on, tak se bojí, že bude za to zodpovědný. Jenže nemohl si dovolit přijít o zaměstnání. Obrátil se tedy na ministerstvo zdravotnictví, a to mu telefonicky sdělilo, že status aplikace se změní po prodělání nemoci, že status očkované osoby se změní na status osoby s prodělanou nemocí. Dojde k tomu prý po 14 dnech od chvíle, kdy člověka hygiena tzv. “zahájila”. Jenže, co má dělat člověk během těch 2 týdnů?

Ukázky certifikátů v aplikaci

V ruce má sice papír od hygieny, že může jít do karantény a brát nemocenskou, ale zaměstnavatel mu nemocenskou neuzná, protože v ministerské databázi očkovaných osob je člověk stále vedený jako očkovaný a bezinfekční. Takže nakažená očkovaná osoba může klidně vstupovat do všech míst, která jsou vyhrazena jen očkovaným a testovaným, kde přitom tato osoba bude šířit virus a ostatní si budou myslet, že jsou mezi očkovanými v daném místě v bezpečí.

Tečka za koronavirem je program, který skončil naprostým fiaskem a vláda se k tomu nechce přiznat. Očkovaní lidé s Tečkou už jsou zase nemocní a zase mají koronu

Takže potom se nemůžete divit, že roste počet nakažených, jenže za růst nákazy ministr Adam Vojtěch neoznačí naočkované nakažené osoby s aplikacemi Tečka, které odmítají očkované lidi označovat za nakažené, ale namísto toho obviní neočkované a začne plácat cosi o pandemii neočkovaných lidí. Celá situace tak velmi podezřele vede k domněnce, že tento stav je někým schválně udržovaný, aby očkovaní nakažení mohli chodit a šířit nákazu na podzim, tedy myšleno pozitivitu.

Na podzim se totiž šíří chřipkové nemoci velmi snadno a když nakažený očkovaný supernosič chodí týden mezi lidi, nakazí jak neočkované, tak i očkované osoby. A není to tak, že by chodil úmyslně, ale protože musí chodit do práce, protože zaměstnavatel mu nemocenskou neuzná, protože aplikace Tečka i centrální registr ocko.uzis.cz hlásí oficiálně člověka jako bezinfekčního a očkovaného.

Odstupující premiér Andrej Babiš v očkovacím centru v rámci turné Tečka za koronavirem

Aplikace Tečka podle všeho vůbec nebyla navržena pro eventualitu, že by očkované osobě byl očkovaný a bezinfekční status zrušen a změněn na infekční status, protože jediné, s čím se počítalo, je vypršení platnosti očkování po nějaké době. Jenže zde se jedná o onemocnění plně očkovaných osob jen pár měsíců po očkování. S tímto prostě politici nepočítali, nebrali varování Aeronetu vážně, mysleli si, že očkovaní lidé budou po dobu 6 měsíců imunní a neonemocní, to spíš dříve očkování vyprší. A ono je to celé jinak.

Takže ministerstvo zdravotnictví teď hraje mrtvého Kena, protože tato situace podle našich informací nemá jen technické, ale především politické překážky. Andrej Babiš zainvestoval do programu Tečka poměrně velký politický kapitál, a pokud by se teď ukázalo, že celý projekt “Tečka za koronavirem” skončil naprostým fiaskem, protože mnoho očkovaných se znovu nakazilo, tak by to mělo samozřejmě i politické dohrávky a odstupující Babišova vláda tento problém chce přenechat na bedra nové vlády.

Aplikace nepočítala s nákazou očkovaných lidí, revokace očkovacího statusu aplikace je politickou prohrou pro Kena a Andreje

Lidé tak dostali Tečku v podobě facky od reality, protože vakcína je neochránila a po očkování se znovu nakazili. Žádná tečka za koronavirem se nekoná, očkovaní lidé jsou znovu v karanténě, jenže mají problém změnit status aplikace. Samotná aplikace je přitom natolik pofidérní, že ani neumožňuje dobrovolně zneplatnit bezinfekční status v případě, že člověk dostane od hygieny papír, že je pozitivní.

Samotná aplikace je napojena právě na databázi ÚZIS, která spravuje ve spolupráci s databází obyvatelstva ministerstva vnitra údaje o očkovaných občanech, o lidech testovaných a o osobách s potvrzením o prodělání nemoci. Nemůžete se divit zaměstnavatelům, že mají problém uvěřit někomu, kdo zamává papírem z hygieny, protože papír dnes snese všechno a zaměstnavatelé kontrolují stavy zaměstnanců online.

Adam Vojtěch, odstupující ministr zdravotnictví na tiskové konferenci k programu Tečka

A situace je asi opravdu vážná, protože shodou okolností článek na stejné téma dnes vyšel i na iDnesu v sekci Premium, takže se zdá, že tento skandál začíná probublávat na povrch. Doslova to vypadá, že aplikace Tečka je zbraní hromadného šíření viru, protože jestliže neexistuje mechanismus na okamžitou změnu stavu očkované osoby na osobu infekční, potom v tom lze spatřovat nejen technickou chybu, ale především záměr. Na podzim křivka poroste, očkovaní s aplikací Tečka budou šířit pozitivitu v místech, kam mají přístup jen privilegovaní a následný růst nakažených bude dáván za vinu neočkovaným. Takhle to mají vymyšlené.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 60% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 4 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Pravda
Návštěvník
Pravda

Tak to by nastvalo i mrtvolu. Lide volaji, pisi, mailuji … dostavaji sokujici odpovedi a pak jdou k volbam a nehodi to Volnemu bloku. Ja tomu nerozumim. Ze by to bylo vsechno jinak?

angel
Návštěvník
angel

pravdo , prober se, co s tebou je ?

zapomnělas , že to jsou podvodné volby v nelegálním , neexistujícím státním útvaru , že sionisty řízený rozpad Československa byl druhý největší mega podvod na československém lidu ? prvním bylo nastolení té ,, vlastenecké a pronárodní československé první republiky ,, nástroje světového zednářstva ?

cožpak tohle, ty pravdo nevíš ? proč pláčeš nad nehozenými hlasy při podvodných ,, volbách ,, ???

ty jsi pravda ?

karpiCz
Návštěvník
karpiCz

K těm volbám nejdou.
Proč, to se můžete zeptat i tady.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

karpiCz
nejít k volbám znamená dát těm gaunerům možnost, aby si do počtu oprávněných voličů doplnili hlasy pro sebe a nikdo nic nezjistí. Je největší blbost jakou může občan udělat.

AZet
Návštěvník
AZet

Jsou to zatvrzeli zabednenci. Nemam slov, zkousel jsem presvedcit tolik lidi a bylo to zbytecne. Jako kdyz mluvite do zdi, ktera se vam nakonec vysmeje a jeste jste za hlupaka. Tady je vymalovano

fízl na spídu
Návštěvník
fízl na spídu

flákanec na vás sere hnupi

Metatron
Návštěvník
Metatron

Zeman byl fakt bedna aneb Miloš a Vašek Šašek Vožgrňa Veškrna.

Miloš Zeman Václav Havel sestavení vlády 1996 prostě někdo má a někdo nemá

Karel Musil

Toto video mám v PC už několik let, ale už nevím kde, jsem to stáhnul pro jeho aktuálnost (prezidentské volby 2018) znova zde poskytuji. Zeman má mozkovnu o které mohou ostatní kandidáti jenom snít, prostě někdo má a někdo nemá

https://www.youtube.com/watch?v=SyXyz6k1F-Y

..aneb škoda že to Babiška předčasně vzdala, neboť Mlhoš zase vstane z mrtvých..☺

4fun
Návštěvník
4fun

To není politika …
… ale politikaření 😀

Dva kluci si hrajou na Vinnetoua a Old Shatterhanda 🙂

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

moshe zeman muze byt bedna, ale bohuzel….., stale si obcane neuvedomuji, ze vaska flaska, zeman a dalsi komunisticti kadri, vcetne tajnaku i cuckaru, byla jedna velka parta hic, ktera mela na objednavku mocnych zlikvidovat ceskoslovensko, nasledne CR i slovensko.
a to nehovorim o faktu, kdy prognosticky ustav byl plny kadru, po nekolik desetiletich vyjizdejicich i skolenych na zapade.
kdyz to zminimalizuji, prognostak byl neco jako dnesni aspenaaak institutaaak bakalo-sorosovy.
co, ci koho obdivovat?
dva vyvolene zednare a to vasku flasku x moshe zemana?

Absolvent
Návštěvník
Absolvent

Kdyz uz jste zminil ten Aspen institute. Sice je po volbach, ale hra “Najdi si sveho kolaboranta” se dá hrát i nadále.

https://www.necenzurujeme.cz/ibrahim-zardos/2811/predvolebni-hra-najdi-si-sveho-kolaboranta.html

4fun
Návštěvník
4fun

Další “akademik” kterého natočili jeho webkamerou …
… jak masturbuje u dětského porna 😀

Krčméry: “Treba očakávať príchod jednej, ak nie dvoch, kompletných epidémií s troma vlnami”
https://www.hlavnespravy.sk/krcmery-treba-ocakavat-prichod-jednej-ak-nie-dvoch-kompletnych-epidemii-s-troma-vlnami/2731634

Pravda
Návštěvník
Pravda

Hod link na to video. Jasne, ze s tym politikem 😝 O detske porno tu nikdo nestoji.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

vakci-zruda krcmery je zahackovany u billlika gate, a ma na svedomi likvidaci milionu divek/zen v africe (s dalsi aktivitou v kambodzi), kdy jim pri sve ockovaci misi implementoval experimentalni vakciny, po kterych jsou neplodne, potracely nebo zemrely, viz https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kliniky-v-africe-vydelavaji-na-zenske-neplodnosti/r~i:article:614425/
tomuto nenazranemu skretu neverit ani dobry den, a ze ma zvracene choutky, ktere mu koukaji z oci, je pouze bombonek/odmena mocnych za jeho praci.

dalsi billikovy aktivity, viz indie – https://www.ecchr.eu/en/case/indian-supreme-court-asks-pharmaceutical-companies-for-specific-details-on-clinical-trials/

4fun
Návštěvník
4fun

“Pandemie neočkovaných” …
… nebo Pandemencie očkovaných”? 😀

Predsedníčka Maastrichtskej UMC: 8 z 10 pacientov s koronavírusom je zaočkovaných
https://www.hlavnespravy.sk/predsednicka-maastrichtskej-umc-8-z-10-pacientov-s-koronavirusom-je-zaockovanych/2731586

Petr Prime
Návštěvník
Petr Prime

Pandemie lidské debility.

4fun
Návštěvník
4fun

Bude veselo 🙂

Odborníci varovali pred rizikom úplného zastavenia výroby v Európe
https://www.hlavnespravy.sk/odbornici-varovali-pred-rizikom-uplneho-zastavenia-vyroby-v-europe/2731160

Medziodborová skupina európskych výrobcov a užívateľov kovov varovala pred katastrofálnymi dôsledkami nedostatku horčíka v Číne a vyzvala na prijatie opatrení proti hroziacemu riziku zastavenia výroby v Európe. Píše o tom komentátor RIA Novosti Valerij Michajlov

Vzhľadom na to, že Európska únia je takmer úplne (z 95 %) závislá na Číne, pokiaľ ide o potrebu horčíka, európsky priemysel hliníka, železa a ocele a ich dodávatelia surovín už trpia deficitom, uvádza komentátor. Ďalej v dodávateľskom reťazci hrozí, že sa problém rozšíri na tisíce európskych podnikov a ohrozí milióny pracovných miest, vrátane kľúčových odvetví, ako je automobilový priemysel a stavebníctvo.

Ceny horčíka v Európe vo výške 10 000 až 14 000 dolárov za tonu v porovnaní s cenou 2 000 dolárov za tonu na začiatku roka nazývajú lúpežou. Predpovedajú, že do konca novembra zásoby horčíka v Európe úplne dôjdu a európsky priemysel sa potopí, ak nie úplne zrúti.

V septembri čínska vláda rozhodla o uzavretí 35 z 50 hutí a o znížení výroby v ostatných hutách na polovicu. V skutočnosti tak vznikol obrovský deficit.

Mimochodom, nedostatok horčíka už zasiahol aj Severnú Ameriku. Kanadský výrobca Matalco Inc. minulý týždeň oznámil svojim zákazníkom, že dostupnosť horčíka „vyschla“, a pokiaľ bude nedostatok pretrvávať, bude musieť už v budúcom roku obmedziť výrobu a dodávky zliatin.

Na jar sa v Európe očakáva nedostatok hnojív.

Celý svet je navyše na pokraji nedostatku medi – zásoby medi na londýnskej burze klesli na rekordne nízku úroveň za pol storočia obchodovania, zatiaľ čo cena sa za rok zvýšila jedenapolkrát.

Zoznam je dlhý. A všetky tieto problémy nie sú spôsobené iba pandémiou covidu-19.

Rovnakou mierou, ak nie väčšou, ich spôsobila činnosť Západu. Jednak špecifickými metódami riešenia krízy, založenými na emisii nepredstaviteľného a nezabezpečeného množstva svetových mien (predovšetkým dolára).

Po druhé, Západom inšpirovaný „zelený prechod“, ktorý, ako je propagovaný, nie je ani tak záujmom o životné prostredie, ako skôr o udržanie ekonomickej prevahy na úkor ostatných krajín.

V tejto situácii budú inflácia, občasný nedostatok rôzneho tovaru a trvalé prejavy energetických kríz po celom svete stále bežnejšie. Rovnako ako sa dnes čoraz častejšie objavujú obrázky poloprázdnych regálov amerických supermarketov, ktoré pripomínajú sovietske pulty na prelome 80. a 90. rokov.

Ještě že budou v té nové vládě Piráti …
… oni to všechno určitě někde ukořistí 🙂

Pokud se z teho nepo….

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

4fun
a tzenhle “západ” řízený bandou blbců by chtěl konkurovat velmocem jako čína, rusko a další východní země, s obrovskými zásobami surovin? Zbláznili se ti blbečci? A navíc vojensky mnohonásobně silnějším velmocem? Těším se až se ve svém zoufalství pokusí to zkusit silou.
Pak bude raz dva ten židofašistický problémk světa rychle vyřešen. Bohužel díky pár vypatlaným politikům u nás, na ten “řemen” zřejmě chytne taky.

Junoslav
Návštěvník
Junoslav
Radomil
Návštěvník
Radomil
4fun
Návštěvník
4fun

comment image

laborant 23
Návštěvník
laborant 23

Takto nám elity pečují s Gretou o klima, na kterém jim tak strašně moc záleží..

Irony Alert: Tisíc soukromých tryskáčů dodá globalistickou elitu do Davosu na summit o změně klimatu.

https://www-breitbart-com.translate.goog/europe/2018/01/24/private-jets-davos-climate-change/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=nui

Více než 1000 letů soukromých tryskáčů dopravilo globalistické elity na Světové ekonomické fórum (WEF) v Davosu, kde účastníci diskutují – mimo jiné – o „hlavní hrozbě“ změny klimatu.

Letiště kolem švýcarského lyžařského střediska zaznamenají podle Air Charter Service (ACS) během každoročního setkání světových elit počet soukromých tryskáčů o 335 procent .

Výzkum zadaný půjčovnou tryskových letadel zjistil průměrně 218 pohybů soukromých tryskáčů denně během týdenního fóra, ve srovnání s 65 denními lety, kterými se švýcarská letiště obvykle zabývají.

Andy Christie, ředitel skupiny pro výkonné tryskáče ve společnosti ACS, řekl, že klienti v loňském roce zvolili drahé „těžké tryskáče“ ke svým lehčím, ekologičtějším alternativám, přičemž Gulfstream GV a Global Expresses byly oba použity více než 100krát.

„Vzhledem k délce některých cest by byla potřeba tato o něco větší letadla, ale s účastí tak bohatých jedinců si mohou dovolit používat taková letadla odkudkoli – stejně jako prvek větších letadel je vnímán jako symbol společenského postavení,“ řekl.

Metatron
Návštěvník
Metatron

Z duchovně nejvyspělejší planety/civilizace tohoto vesmíru byla mediálně přijata informace, že všechna- ta svinstva dokáže u “očkovaných” z těla vyplavit kámen Šungit /=je to kámen nepozemského původu, ve velkém množství těžený pouze v Rusku/…tak by se mělo zapracovat na vytvoření vakcíny, která by účinně pomocí tohoto minerálu dokázala Grafen z těla dostat zcela a to účinným přímým zásahem do krve..ale to už chce odbornost..jak dostat minerál do krve..?..pry by to bylo potřeba průmyslově, kvalitně velejemně rozemlít a aplikovat s účinněji polečně s minerálem Mastkem, zatím je to možné užívat zřejmě pouze ve formě odmáčení tohoto jakoby uhelného kamene ve vodě, kam se tento zázračný minerál uvolňuje /uvolněný Šungit je ve vodě chuťově cítit/, ale přes trávící trakt se toho dostane až do krve asi příliš málo..zřejmě ten Šungit, který je jakýmsi přirozeným grafitem ten syntetický vražedný Grafen nějak na sebe váže a pak se to z těla vyloučí… chtělo by to odborníka, který by se tím začal vážně zabývat..ale mezi lidmi už se to o tom Šungitu už ví…..Šungit na to namáčení se dá sehnat v takových těch prodejničkách s minerály a duchovními knihami..prodávají tam na to máčení nadrcený šungitový štěrk, potom je dále možné sehnat tam Šungit leštěný a nosit ho v kapse, chrání to před negativními vlivy z “očkovaných” a před zářením 5G…

MIA
Návštěvník
MIA

Metatron
O tom Grafenu už psal pan VK čím to jde vyloučit. Jinak Šungit ve vodě cítit není. Používejte to podle návodu od výrobce. Používám ho už roky. Po nějakém čase přestane mít účinky, tak to dejte na pár hodin na sluníčko a zase to bude fungovat. A teď k těm naočkovaným: Grafen nebude ten největší problém, ale ty paraziti co jsou ve vakcínách a to pak stříknou do lidí. Je to nezničitelný parazit. Hydra Vulgaris: Živý a nesmrtelný tvor uvnitř covid injekcí? Další informace o obsahu z analýz pod mikroskopem
https://otevrisvoumysl.cz/hydra-vulgaris-zivy-a-nesmrtelny-tvor-uvnitr-covid-injekci-dalsi-informace-o-obsahu-z-analyz-pod-mikroskopem/?fbclid=IwAR1xBpUlKcwnZ2M_bJBZKETXcD5CKgEoC71tc4JNJzaNZbWEwtKRG0Virjc