Češi stále méně důvěřují Evropské unii a Severoatlantické alianci

Češi stále méně důvěřují Evropské unii a Severoatlantické alianci

Češi stále méně důvěřují Evropské unii a Severoatlantické alianci

Důvěra Čechů v Evropskou unii čím dál tím více klesá. EU nyní věří zhruba třetina lidí. Vyplývá to alespoň z dubnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění Akademie věd ČR [1]. Taktéž u většiny Čechů klesá důvěra v NATO. Důvěra v Severoatlantickou alianci klesla jen za poslední rok  z 62 na 50 procent.

Není se čemu divit. Mnoho Čechů už má dost neustálého nařizování z Bruselu. Většině došlo, že Česká republika po vstupu do Unie ztrácí svoji suverenitu. Bruselu takzvaně dochází dech. A vysocí činitelé jsou si toho vědomi. Příčina toho, že Evropská unie se pomalu rozpadá, je nápor migrantů, proti kterým je de facto Unie bezmocná. Nebo abych byl konkretnější, Unie snad ani nemá zájem o zmírnění náporů migrantů. O to je tento fakt horší pro obyvatelé členských států.

1200x630_326421_is-the-european-union-doomed.jpg
Díry v podpoře EU přibývají…

Ale nejen Češi nejsou spokojeni s tím, jak funguje EU. Stačí se podívat na situaci například ve Švédsku či Německu. Obyvatelé těchto dvou zmíněných států jsou frustrovaní ze současné situace, týkající se migrantů. I obyvatelé Nizozemska žádají změnu politické situace. To jsme viděli, když v referendu odmítli dohodu o přidružení Ukrajiny k Evropské unii.

EU se bude muset rapidně změnit. Pokud se nezmění, čeká jí rozpad, který pro Česko nebude mít  fatální následky.

A co se týče poklesu důvěry v NATO. Lidé si s největší pravděpodobností uvědomují, že Aliance už není jednoznačně obraným paktem. Tím pádem Severoatlantická aliance neslouží ke svému původnímu účelu.

Myslím, že Evropa v následujících měsících zažije velké politické otřesy. Samozřejmě za předpokladu, že se fungování Unie výrazně nezmění.

Petr Cvalín, člen Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
američan z vysočan
Návštěvník
američan z vysočan

A to je jen dobře.Většině občanům už čím dál více vadí EU a jejich diktáty.
My jsme Slované….Češi, Slaváci, Poláci a jsou s námi i Maďaři a Rakušané.Všichni tihleti chtějí to co vy všichni.
Jako tito báječní kluci:

https://www.youtube.com/watch?v=8jw0T-zzd5o

monsanto
Návštěvník
monsanto

Nejak se nam ty zdi a ploty v Evrosojuzu zacinaji rozrustat.
Britanie zacne v nasledujicich dnech na vlastni naklady budovat ve francouzskem Calais 300 metru dlouhou zed za 9 milionu dolaru. Ma chranit silnici u vjezdu do Eurotunelu pred migranty a mela by byt dokoncena behem 4-6 tydnu.
http://sputniknews.com/europe/20160428/1038766054/britain-france-calais-wall-migrants.html
http://www.euronews.com/2016/04/28/uk-to-pay-for-calais-wall-to-deter-migrants/

Forever
Návštěvník
Forever

Jak nejlépe vystihnout EU?! Nejlépe takto:

comment image
comment image
comment image
comment image
comment image
comment image
A to všichni kecali, aby se tragédie z 20. století neopakovaly!!!!!!!!!!!

Forever
Návštěvník
Forever

EU je jen novodobý leninský SSSR a nacistická Třetí (vlastně už Čtvrtá) říše!!!!!!!!!!!!!!

Ano, zdůrazňuji: leninský Sovětský svaz, jelikož stalinistický SSSR budoval socialismus národní cestou a došlo zde k navázání a spojení ruských dějin na dějiny sovětské, a spojení myšlenek stalinistického marxismu s ruským patriotismem. Mottem nebyl už jen socialismus, ale také VLAST!!!!!!!!

Leninsko-trockistický Sovětský svaz naopak jednak měl rusofobní charakter, co se projevoval ve všech částech života ruského národa – kulturní a fyzická genocida ruského národa, likvidace odvěké tradiční ruské kultury, včetně zejména pravoslaví, rozprodání ruského národního majetku do rukou nadnárodních západních (zejména židovských) koncernům atd.
Navíc roli v bolševickém vedení i hospodářském, vojenském a represivním aparátu hráli Židé! A všichni tito Židé byli velcí RUSOFOBOVÉ !

Podobnost s EU “čistě náhodná” 🙂

Ještě cituji:

“zhruba v letech 1917 až 1939 specifická podskupina židů (bolševičtí židé) měli kvazi totální kontrolu nad Ruskem. Během tohoto období bolševičtí židé pronásledovali Rusy a, obzvláště, ortodoxní křesťany se skutečně genocidní nenávistí. To je historický fakt, kterého si je většina Rusů velmi silně vědoma, přestože je to stále považováno za „zločin myšlení“ ve většině západních kruhů. Je rovněž důležité zde zdůraznit, že bolševičtí židé pronásledovali nejen ortodoxní křesťany, ale všechny náboženské skupiny, včetně, mimochodem, judaistů. Putin si je velmi dobře vědom všech těchto faktů, které zmínil, když mluvil se skupinou judaistů v Moskvě”

http://www.zvedavec.org/komentare/2015/12/6723-putin-a-izrael-komplexni-a-vicevrstvy-vztah.htm

To znamená, že židobolševici, či chcete -li říkat bolševičtí Židé, měli kontrolu nad SSSR maximálně do roku 1939, tedy do stalinských čistek!!!!!!!! Do doby, než Stalin, který byl původně součástí jejich plánů, se vzbouřil a zlikvidoval ve stalinských čistkách postupně všechny židobolševiky! Stalin věděl a pochopil, že bolševické hnutí je nástrojem mezinárodního židovstva na nastolení židovské světovlády a věděl o židovské nenávisti vůči Rusku a ruskému národu, proto se Stalin jal zlikvidovat nepřátele ruského lidu, tj. Židy (ty na vedoucích pozicích bolševického aparátu)!
Bolševičtí Židé tak přešli v SSSR od kormidla k páté koloně. Bolševičtí Židé nikdy tuto “zradu” světové (žido)bolševické rudé revoluce Stalinovi neodpustili!
V SSSR byl tak mezinárodní Žid poražen Stalinem!

Současná (neomarxistická) EU či nejlepší název je EUROPEAN SOYUZ, je také, stejně jako leninský SSSR (či SSSR do stalinských čistek) opět ovládána Židy! A panuje tu, stejně jako předtím v leninsko-trockistickém SSSR genocidní politika vůči ruskému národu, kulturně a fyzicky genocidní politika vůči původním evropským bílým národům!!!!!!!!!!!!!! Samozřejmě je to opět odvozeno od židovské nenávistí vůči nežidovským národům!

Cíle politiků EU se neliší od cílů židobolševiků v Rusku – cílem leninsko-trockistických bolševiků byla výroba (poslušného) “nového komunistického člověka”, v EU je cílem výroba (opět poslušného) “nového evropského člověka”! Žádný rozdíl v tom nehledejte!
EU je jen dalším nástrojem mezinárodního Žida na zničení odvěké tisícileté tradiční evropské kultury, má za cíl zlomit ten poslední vnitřní odpor obyvatel se podřídit světové židovské moci!

Situace je hodně špatná. Já bohužel nevidím, že by v Evropské unii byla politická osobnost schopná postavit se plánům židovských elit EU. Tedy, já žádného novodobého Stalina v Evropě (s výjimkou Putina) nevidím. Bohužel. Nevidím zde v západní a střední Evropě osobnost, která by byla schopná účinně vzdorovat mezinárodnímu Židovi. Možná snad Orbán, ale to je pořád málo proti síle mezinárodního židovstva v Evropě.

Evropa míří do strašné záhuby, ani nechci pomyslet, do jaké.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Mám jednu důležitou výhradu. Židobolševici jsou Chazaři, ne skuteční Židé. Dochází pak k tomu, že v lidech vzbuzujete pocit nenávisti k Židům, jako celku.

albatros
Návštěvník
albatros

Ještě přesnější označení je sionista. Tím může být kdokoliv. Nicméně otázkou zůstává proč je tady ze strany těch židů Nesionistů takové ticho a proč si nezametou před svým prahem. To mlčení a zamlčování i ze strany takových jako je vlkovobloguje je přinejmenším velmi slušně řečeno špatné.

Forever
Návštěvník
Forever

Ano, o tom vím, ale používám termín Židé nebo chazarští Židé (někdy právě i termín Chazaři). Ono těch pravých Židů, tj. sefardských Židů (Sefardů) je dnes opravdu málo. Praví Židé tvoří cca 16 % celosvětové židovské populace. To moc opravdu není. Zbytek, tj. něco kolem 84 % židovské populace tvoří Chazaři.

Takže těžko mohu vzbuzovat nenávist k pravým Židům, když nikdo pomalu neví, kdo jsou ti skuteční Židé.

Navíc, ty plány na židovskou světovládu sahají tisíce let daleko, ještě před Chazary, kteří tento plán převzali. Tyto plány na světové židovské království sahají hodně hluboko, např. už byly v době, kdy vedoucí náboženští vůdcové (farizejové) ve spolupráci s Římem ukřižovali Ježíše Krista.

Víte, víme jistě, že ty plány začaly minimálně v době, kdy Židé, konkrétně rabínská elita, sepsala Talmud, který obsahuje myšlenky o nadřazenosti Židů nad Nežidy (Góji) a hlásá jako konečný cíl židovskou světovou vládu nad světem a zotročení všech Gojímů.
A tady je problém – VĚTŠINA ž/Židů Talmud uznává jako svatou židovskou knihu, dokonce ji vyvyšují nad Tóru, která je mnohem starší, než Talmud.

Tady je řeč o tvz. talmudském židovstvu. Vlastně my čelíme židovství jako takovému. A Židům (kteří uznávají Talmud) jakožto nositelům talmudské ideologie též.
Navíc, mlčení znamená souhlas. A také to, že většina ž/Židů uznává Talmud, také hovoří za vše. Představte si, že by většina Němců uznávala Mein Kampf – byl by v tom nějaký rozdíl?!

Tím neříkám, že všichni ž/Židé jsou špatní, ale bohužel reputace tohoto náboženství/národa hovoří za vše. Je třeba říci, že i ž/Židé jsou vlastně také otroci – otroci talmudské ideologie a onoho GP (že by antikristovský duch?!). Tedy otroci oné entity, pro kterou měli (a mají) dobýt svět.

Venda
Návštěvník
Venda

Skvěle, výstižně napsané. Naprosto souhlasím. Čtěme knihu Henri Ford: Mezinárodní žid a Jan Keller: Tři sociální světy. Tam je vysvětleno také vše.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Já jsem kdysi dávno poslouchal diskuzi, že posledními skutečnými židy, kteří odmítali násilí a otroctví, a kteří měli být “ztraceným třináctým kmenem v poušti”, a později se objevili ve Francii, byli Kataři.

Právě pro svoji duchovní čistotu jim Stvořitel ponechal některé “nadpřirozené” schopnosti, například “stát se neviditelným” v případě ohrožení, nebo dokonce když jim šlo o život, tak dokázali materializovat kopii svého těla, které nemělo duši, ale dobře posloužilo pronásledovatelům, kteří ho místo skutečného Katara zajali a po té umučili.

Některým měl vrátit i původní délku života, jako měl Metuzalém, a údajně jich ještě dost, včetně jejich potomků, žije i dnes a jsou kolem nás.
Svoji identitu si ale pečlivě hlídají.
Ohledně dlouhověkosti ostatně existují věděcké výzkumy, které dokazují, že napříkad některé naše orgány jsou schopné takové regenerace, že například játra by za určitých podmínek mohly plnít svoji funkci až 1200 let! U ledvin je to méně (asi 800 let) a jejich životnost si i dnes razantně zkracujeme nekvalitním způsobem života, že mnozí ani nedosáhnou na těch deklarovaných 120 – 130 let, které později Bůh u člověka nastavil, protože už se nechěl dál člověkem zabývat, když je to jen “duše”, jak měl podle Bible prohlásit….:-)

Montisan
Návštěvník
Montisan

S tím chazarstvím pozor! Ti co jimi mají být jsou v reálu dle výzkumů profesora Šloma z telavivské univerzity převážně slovanského, resp. germánského původu (jejich jazykem je jidiš). Jejich turkicko-chazarská genetické stopa je tedy velice naředěna. Totéž platí pro Sefardy! Tedy tzv. španělské Židy, kteří vykazují vysoké procento krve severoafrických nomádů – Tuáregů a pod. Nejvíce hebrejské, semitské krve mají tzv. Palestinci, tedy převážně venkovští Židé kteří nikam neodešli a během mnoha staletí přijali islám nebo křesťanství a smísili se s příbuznými Araby. Jinak lze říci že židovská idea ovládání se prakticky zformulovala a vybrousila až v loutkovém, jimi zcela ovládaném Cordobském kalifátu během 700 let jeho trvání! Přišli tudíž do Evropy na mečích muslimů – https://srsen.wordpress.com/2010/03/07/zajimavy-a-ctivy-clanek-o-dejinach-zidu-v-evrope/

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Židé, NE-měli kontrolu nad SSSR maximálně do roku 1939, ale až do chvíle, kdy je rozprášil Žukov s tanky v Moskvě po Stalinově smrti. Čistky v gulazích nařizoval Kagan, prováděl je Berija a odnést za židy, kteří likvidovali masově nenáviděné Rusy, to měl Stalin, na kterého se to všechno hodilo, aby skutečné zlo bylo schováno před světem ve stínu.
Doporučuji přečíst od V. Uškujnika – Kagan a jeho bek.
Odkaz – zde:

http://www.otvoroci.com/uploads/3/8/0/5/38053843/kagan.pdf

Je to velmi zajímavé a poučné čtení, které vysvětluje dnešní situaci ve světě a proč západ tolik nenávidí Rusko, protože jeden malý Rus -Žukov, dokázal židy zbavit během jednoho dne celé nadvlády nad Ruskem, odstranil Beriju a rozprášil jejich zločineckou organizaci NKVD…

Forever
Návštěvník
Forever

Děkuji za odkaz na uvedené literární dílo, je v něm hodně pravdy, ale úplně bych to až takhle nezjednodušoval. Stalin nebyl úplně spolehlivý ve vztahu k židovským plánům už předtím.

Každému musí být jasné, že někdo, kdo vyhnal Žida a svobodného zednáře 33. stupně Trockého, těžko mohl být jednoznačně prosionistický!

Stalinova emancipace od mezinárodního Žida nezačala až zčistajasna najednou na konci 40. a začátku 50. let, ale už dřív předtím skrytě, ne veřejně.

Stalin si uvědomoval, že jako Kaganův bek má svázané ruce a že tudíž nemůže jen tak jednat veřejně proti mezinárodnímu sionismu na vlastní pěst. Potřeboval nutně k tomu, aby aspoň částečně se zbavil sionistických okovů, spojence. Některé spojence nakonec našel – např. jeho významným spojencem, co uvolnil trochu sionistické okovy, co měl Stalin na sobě, se stal právě Žukov a také Ždanov a řada dalších ruských vlastenců!

Důkazy, že Stalin nebyl úplně jednoznačným sionistou, hovoří fakt, že to byl (pravděpodobně) Stalin, kdo jmenoval antisemitu Žukova do funkce náčelníka Generálního štábu. Zarytý sionista by těžko jmenoval jako náčelníka Generálního štábu zarytého antisemitu!

Jako další důkaz toho, že Stalin emancipaci SSSR od mezinárodního Žida započal už dřív předtím, hovoří fakt, že to byl právě Stalin, kdo v protikladu k Leninovu „jsem antivlastenec“ upozadil komunistická hesla a nazval válku bojem o rodnou vlast.
Stalin také Stalin změnil i odmítavou politiku vůči náboženství a pravoslavné církvi. Výrazně k tomu přispěla událost ke které došlo krátce po napadení Ruska Německem v jednom klášteře v daleké Sýrii. Zdejšímu metropolitovi Eliášovi se po třídenní nepřetržité modlitbě v podzemí kláštera zjevila panna Maria. Přislíbila, že Rusko bude zachráněno, pokud se splní několik podmínek. Řekla, že pro záchranu Ruska je nutné, aby se země opět vrátila k duchovnímu rozměru života a aby byly po celé zemi otevřeny chrámy, monastýry, duchovní semináře a akademie. Tři města nesměla padnout do rukou nepřítele: Leningrad, Moskva a Stalingrad. Stalin (jinak ateista) po obdržení dopisu od metropolity nařídil v těžké situaci všechny přání Bohorodičky splnit.
V té době bylo otevřeno 22 tisíce chrámů. Byly otevřeny duchovní semináře, a akademie. V roce 1947 pozval Stalin metropolitu Elijáše do Ruska. Metropolita obdržel stalinskou prémií za pomoc Rusku v době války ve výši 200000 dolarů a stal se patriarchou. Peníze poté věnoval na charitativní účely. Stalin prohlásil „Válka sovětského režimu s církvi musí skončit“.

Ve světle těchto faktů je minimálně jasné to, že Stalin emancipaci od mezinárodního Žida započal už dřív. Koneckonců, kovaný sionista by asi těžko nechal v Rusku otevřít pravoslavné chrámy a provolávat motta typu Vlast!

Je také zajímavé, že Hitler v berlínském bunkru na konci dubna 1945 pouze vyslovil víru, že „Velký východní vůdce“, jak Stalina nazval, dokáže čelit mezinárodnímu židovi lépe.

Bylo by hodně zjednodušující říci, že na vítězství nad mezinárodním Židem v SSSR měl zásluhu pouze Žukov. Základ vítězství nad mezinárodním Židem v SSSR položil Stalin a Žukov jen v jeho úsilí pokračoval.

Bohužel Stalin ani Žukov nedokončili své dílo, tj. zlikvidovat veškeré kořeny a buňky mezinárodního židovstva v SSSR! Následně poté mezinárodní židovstvo skrze svého agenta Chruščova (původem Žid – skutečné jméno Solomon Pearlmuter) nastartovalo postupný rozklad a rozpad SSSR!

Více zde:

http://leva-net.webnode.cz/products/operace-anti-stalin/

Pozn.: se vším, co je zde v odkazu napsáno, nesouhlasím, např. s rolí Beriji atd., ale na druhé straně mnoho věcí v tomto odkazu nese hodně pravdivých střípků informací, Celkově v něm je hodně pravdy.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Díky. Ten odkaz jsem taky už dříve četl…

Každý národ má své “patrony – ochránce”, kteří s námi pozemšťany hrají jen svoji hru na vyšším levelu.
To stejné slíbila zjevená “vyšší inteligence” našim mágům za Hitlera, ale za cenu života doktora Jana Kefera…:

Okultní legenda také praví, že se právě při té třetí magické operaci měla zjevit jakási blíže nespecifikovaná inteligence, která měla údajně Keferovi říci: „Tvůj slib, že český národ přežije, splním, ale ty za to zaplatíš svým životem.“

Zbytek v textu níže….To je ta ochrana našeho území, o které v současnosti hovoří Petr Chobot.

http://www.czech-press.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=6502:magove-proti-hitlerovi-sp-1350374468&catid=1714:2010-04&Itemid=148

Něco podobného prý sdělila Panna Marie i Matůšovi Lašutovi v roce 1958, že Slovensko je pověřeno, aby jednou zachránilo křesťanskou Evropu a západní civilizaci.
Patrně před tím, co k nám dnes přichází z muslimského Bruselu, aby to rozvrátilo náš životní prostor.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Jak říkal můj učitel:
Svět dnes žije v systému mamonu a moci, který vytvořil Rothschild a dal by se směle nazvat “bankovním koncentákem”.
Koho zotročil a šlape jím vytýčenou brázdu, ten má relaivně klid, ale musí na něj makat,
a koho nezotročil, jako například KLDR a Irán, ten má na krku sankce, že sotva může dýchat.
V horším případě dopadne jako Kaddáfí v Libyi, Asad, nebo Saddám Husein a jeho synové Udaj a Kusaj, kde po útoku Amíků po nich zůstaly jen kusy Udaje a údy Kusaje.

Paradoxem je, že všechny světové konflikty, ať na venek vypadají všelijak, jsou jen bestiální hrou několika sioniostických rodin, které se přetahují o moc a majetek, jako dvě kočky o myš. Tou myší jsme my všichni… a ta hra by se mohla jmenovat podle toho filmu “Milionová bankovka”….”…

Forever
Návštěvník
Forever

S tím Íránem bych si kdovíjaké iluze nedělal. Je možné, že patří mezi podporovatele islamizace Evropy. Samotná EU je ochotná spolupracovat s Íránem. Zřejmě má to svůj důvod.Aby se nakonec neukázalo, že Írán společně s mezinárodním židovstvem pluje celou tu dobu vlastně v tom samém proudu stejným směrem.

On islám a židovství má více společného, než se na první pohled zdá. Jedna věc je velmi spojuje. Jejich “bůh” (démon?!), kterému se klaní a uctívají jej, žádá lidskou krev, muslimský bůh žádá krev káfirů (nemuslimů), židovský bůh (bůh z Talmudu) žádá krev Gójů (Nežidů)!

Tohle nemohl být žádný SKUTEČNÝ láskyplný a milosrdný BŮH! Tohle musel být nějaký démon, tohle mohl jedině samotný SATAN! Jedině démoni a Satan můžou žádat lidskou krev, skutečný Bůh NIKOLI!

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Židi a muslimové jsou “nevlastní bratři” od Abrahama a jejich největším konfliktem je, kdo se bude starat o jeho hrob. Jinak jsou ochotni se spojit kdykolv proti komukoliv.
Proslýchá se, že dokonce celá rodina Saudů, Katarů, i některých nejvyšších duchovních v Iránu, jsou původem židi, kteří konvertovali v minulosti na Islám, aby si zachránili krk a nakonec se vypracovali tam, kde jsou dnes.
Jak vysvětloval Pjakin, tak Irán se svým “bílým Islámem”, je předurčen, aby jednou převzal celou Eropu od radikálních islamistů z IS, až to tady vyčistí, kteří jsou představitelé “černého Islámu” a budou potom taky zlikvidováni. To proto, protože Irán má odborníky a vědce na jadernou technologii, kteří budou schopni převzít kontrolu nad evropskými jadernými reaktory.

A co se týká těch jejich “božstev”, tak se skutečným “Stvořitelem” vesmíru a světa, nemají ti jejich “energetičtí paraziti” společného nic.
Dobře to vysvětluje Petr Chobot, který podrobně popsal, kdo to byl Jehova, že je to falešný bůh, a další.

Ten mi konečně po tolika letech objasnil a vysvětlil všechny pochody v životě člověka, protože já už od malička mám ty stejné pocity a vize, jako měl on, jen mi to nikdo nedokázal tak dobře vysvětlit.

Pár odkazů na videa s Petrem Chobotem, s kterým jsem zatím za celou dobu, co ho poslouchám, nebyl ani jednou v rozepři v jeho tvrzeních, protože to taky tak cítím.
Dobře popisuje, jak to bylo i s církví, když vyloučila ze své ideologie pravé učení Krista o reinkarnaci a nesmrtelnosti duše, kterou Ježíš hlásal, aby si tím církev podmanila a strachem zotročila věřící k poslušnosti, jinak nebudou vzkříseni.

https://www.youtube.com/user/Underose/videos

Zajímavá serie vyprávění je i tady asi někde na třetí načtené straně (zvláště ta o zvířatech – Petr Chobot – Energie Zvířat a Mentální Magie (04)..:

https://www.youtube.com/user/jackrabbitedenband/videos

O církvi a dalším..:
https://www.youtube.com/watch?v=1tnzwS24XLU

https://www.youtube.com/watch?v=0tSytaRDtp0

https://www.youtube.com/watch?v=1tnzwS24XLU

https://www.youtube.com/watch?v=Gs9SC7lf9-c

A na závěr něco z učení Lámů, co se děje po smrti…:

https://www.youtube.com/watch?v=r-a4n7tVzN4

To ostatně potvrzuje i léčitel Zezulka…:

https://www.youtube.com/watch?v=hHED32KotoM

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

jenom takovej malej dotaz, slyšel jsem pár nepotvrzených názorů, že s rozpadem EU ( potažmo Schengenu) na to doplatí hlavně ČR, může mi teda někdo tady říct, jaké negativní důsledky bude mít rozpad EU pro ČR(/SR)? Děkuji

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Jelikož jsem majitelem pouze vlastních okončetin,o které svérázně bez lék arschu pečuji,nechávají mně ty prognozy v klídku…

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

To je pravda! Důsledky budou TRAGICKÉ!!!
Bohudík ale jen pro “pátou kolonu”, kterou si u nás přeplácí za nehorázné sumy na výplatách Brusel, který tak přerozděluje naše peníze sobě a do kapes těch, kteří v Bruselu sedí v lavicích, na všechno kývají jak houpací koně a sledují jen vlastní konta!
Pro takové jedince, kteří berou steně jako politici na západě, zatím co jejich voliči doma mají sotva čtvtinu minimální mzdy dělníka v Německu, to bude nepřestavitelná tregedie, až jim koryto praskne a penězovod vyschne, protože snad nikdo nepředpokládá, že bysme jim ty stejné peníze dali za tu jejich “kvalitní” práci i tady, že?:-)
Jinak si vystoupením z EU jen oddechneme od další totality a molocha na hliněných nohách, protože to co vytahají západní firmy od nás za rok na zisku, to se nedá s tím, co nám Brusel přerozděluje na nesmyslné projekty, třeba rozhledny v dolinách, srovnávat ani náhodou!
Dobře o tom hovoří etnograf Mnislav Zelený v pořadu u Drtinové (20:20 minuta):

https://www.youtube.com/watch?v=vIRM3F5hbJ8

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář
albatros
Návštěvník
albatros

EU nedůvěřuje nikdo. Ten rozdíl je v tom, že někteří jsou ještě pořád ochotni argumentovat ekonomickými údaji, aniž by ale byli schopni si uvědomit, že ekonomické údaje jsou v případě, kdy národ čelí reálné hrozbě být kulturně a demograficky během 50 let vyhlazen, tak jsou tyto údaje o ekonomice naprosto irelevantní.

monsanto
Návštěvník
monsanto

comment image