Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a “židovský” původ a pokud ČR...

Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a “židovský” původ a pokud ČR nezačne přijímat migranty, požene nás Brusel k Evropskému soudu! A pokud ČR nepřijme Euro, požene nás k soudu také! Macron a Merkelová vyhlížejí z Overtonovského okna Novou Evropu!

Češi nejsou Slované, vlastně mají arabský a “židovský” původ a pokud ČR nezačne přijímat migranty, požene nás Brusel k Evropskému soudu! A pokud ČR nepřijme Euro, požene nás k soudu také! Macron a Merkelová vyhlížejí z Overtonovského okna Novou Evropu!

Došlo na má skeptická slova a sýčkování o katastrofě došlo zřejmě svému naplnění. Před volbami ve Francii jsme upozorňovali, že instalace bývalého bankéře Rothschildovy banky Emmanuela Macrona do funkce francouzského prezidenta přinese Evropě procesy velmi rychlého nasunování Nové Evropy. A přesně k tomu dochází, necelé dva týdny po konci voleb ve Francii. Prvním krokem, který jste mohli zaregistrovat v posledních dnech a hodinách, jsou mohutné a kategorické vzkazy z Bruselu směrem k zemím Viszegrádské čtyřky. Ten první zazněl včera jako varování od Evropské komise Česku, Polsku a Maďarsku, aby začaly okamžitě plnit kvóty přijímání migrantů, jinak budou následovat sankce a v krajním případě až podání žaloby k Evropskému soudu [1]. Neuvěřitelný diktát zůstal prakticky bez odezvy české diplomacie a bez odezvy vlády, všechno se přechází mlčením.

Policie kontroluje migranty na českém nádraží.

Jenže namísto kategorické protestní nóty proti vměšování se Bruselu do vnitřní migrační politiky ČR přišlo něco neuvěřitelného. Bohuslav Sobotka včera vyslal koaličním partnerům a do médií výzvu, aby se politická reprezentace shodla na pevném termínu přijetí Eura [2], protože tady už končí veškerá legrace. Jak zaznělo z úst Bohuslava Sobotky, po zvolení Emmanuela Macrona se začne realizovat plán dvourychlostní Evropy, což je pouze eufemistický výraz pro realizaci plánu Evropské federace, který v Německu (a také na alternativě) je známý především pod pracovním označením “Nová Evropa”. Opatrný a kulantní název “dvourychlostní” totiž není nic jiného, než oddělování zrna od plev, o kterém hovořil Guy Verhofstadt v Evropském parlamentu po Brexitu vloni v červnu. Podle něho je třeba 27 zemí EU vzít a prosít je sítem oddanosti projektu integrace EU, na jejímž konci má být společný federativní útvar. Země, které se nebudou chtít zbavit svých hranic a státnosti a sítem loajality propadnou, budou z projektu společné Evropy dočasně vyloučeny (dočasně až do doby, než dostanou rozum, anebo natrvalo v opačném případě).

Sobotka zavelel k pochodu do Nové Evropy

Bohuslav Sobotka už před 2 měsíci v Římě na setkání špiček EU k 60. výročí podpisu Římských smluv řekl, že ČR se chce ve dvourychlostní Evropě zapojit do toho rychlejšího proudu integrace, protože ten pomalejší bude mít pro dané země neblahé důsledky a mohl by zemi odstavit z rozhodování o Evropě [3]. A po zvolení Emmanuela Macrona najednou přichází z Evropské komise útoky proti zemím V4, tvrdě jsou vyžadovány procesy k plnění migračních kvót a slabý premiér si uvědomuje, že hra na schovávanou a na českou korunu skončila. Namísto prudkého odsouzení vměšování se Bruselu do migrační politiky ČR nepřišlo od české politické reprezentace vůbec nic. Družstvo oportunistů v křeslech poslanců sněmovny mlčí, zatímco Brusel naší zemi vyhrožuje. A premiér hledá cesty, jak nahradit jeden z pilířů státnosti, českou korunu, dlouho odkládanou říšskou bruselskou měnou.

V Nové Evropě nás čekají všlijaká dobrodružství. Třeba jako zapalování policejních aut ve Francii.
Češi prý nejsou až tak Slované

Odpor společnosti proti migraci je přitom intenzivně a podprahově indoktrinován a očkován takovým způsobem, že to nemá obdoby. Skupina Mafra Andreje Babiše dnes na serveru iDnes předvedla typický proces Overtonovského okna, ze kterého doslova mrazí. Čtenáři iDnesu si mohou přečíst informaci o podivném výzkumu pražské společnosti Genomac o tom, že Češi vlastně vůbec nejsou Slované, tedy že jsou, ale jenom de facto z jedné poloviny [4]. Druhou polovinu Čechů prý tvoří lidé s genomem židů (Židů lépe řečeno, i když sionistů a chazarů je v Praze a v Brně opravdu hodně), románských kmenů, Germánů, Ugrofinců, lidí z Jižního Kavkazu a dokonce Arabů ze Severní Afriky. Článek, který se snaží působit vědecky, je ve skutečnosti Overtonovské okno, které má v podvědomí společnosti navodit pocit, že migrace v ČR je historicky daná genomem obyvatelstva a tudíž není potřeba se migrantů, které nám Německo brzy přerozdělí, vůbec nijak obávat, protože sami přece máme geny ze Severní Afriky, more!

Muslimka? Francouzska? V Česku to prý už brzy bude podobné dilema, říkají výzkumnící.

Tento pseudo-výzkum je alarmujícím nejen tím, že je naprosto lživý a nepravdivý (genom v českém obyvatelstvu obsahuje prokazatelně pouze slovanské a germánské atributy, s výjimkou západních oblastí země, kde je doložitelný keltský původ v českém genomu) a bláboly o Severní Africe nebo Skandinávii jsou naprosto úchylné, protože s výjimkou 30-leté války a českých žen znásilněných švédskými vojáky při tažení českými zeměmi, není nikde žádná doložená historická kmenová souvislost s mísením českého národa jako celku se Skandinávií. Toto mísení probíhalo jen v rodinách šlechty, kdy panovnické rody v celé Evropě a Skandinávii se mísily po rodové linii, ale to nelze aplikovat na celé národy, proboha. Co se nám to tu podsouvá na mainstreamu za bludy a manipulace?

Vařené žáby a nakrájené salámy veřejného mínění

Tyto články na iDnesu a dalších mainstreamových médiích mají za úkol přeprogramovat myšlení lidí způsobem, který odpovídá tzv. Overtonovským oknům, tedy postupnému prosazování neprosaditelného. Výraz zní pro mnoho lidí odborně, ale v češtině ho známe pod názvem “salámová metoda” a také “vařená žába”. Naprosto nemyslitelné věci nelze prosadit naráz, skokově, takže společnost je pomalu a polehoučku programována a kolečko po kolečku salámu je odkrajováno, aby se společnost nevzbouřila. Stejně to platí o žábě. Když jí hodíte do hrnce s vroucí vodou, tak žába vyskočí. Když jí ale dáte do hrnce se studenou vodou a budete hrnec pomalu ohřívat, žába se dobrovolně nechá uvařit.

Obrázek z Gay Pride v Praze. Dříve nemyslitelné je v rámci posunu Overtonovského okna v problematice postojů k homosexualitě dnes zcela normální. Opravdu normální?

Platí to dokonce i na člověka. Když se sprchujete, po určité době vám přijde voda chladná, takže si přidáte více teplé. Po chvíli to opakujete. Za chvíli máte vodní párou zahalenou celou koupelnu. Aniž to tušíte, sprchujete se téměř vařící vodou, ale pokožce to už nevadí. Tedy vadí, ale mozku ne. Mozek reaguje pouze na skokové teplotní výkyvy na pokožce. Nereaguje ale na pomalé prohřívání kůže a vnitřních orgánů. Dlouhé sprchování ve vařící vodě může vést až dokonce k infarktu, dobrovolně navozenému. Určitě jste někdy už zažili, když jste se šli sprchovat po někom v rodině, pustili jste vodu a opařili jste se, protože člověk před vámi na sebe pouštěl neskutečně horkou vodu. Potom křičíte z koupelny, kdo to sakra si dal takhle horkou tu vodu? Jenže horká je pouze pro vaši pokožku, která není prohřátá a mozek reaguje na podnět jako na opaření.

Indoktrinace společnosti působením médií jako vzorů mládeže

Tohle děsivé zjištění funguje ale i v médiích. Princip vařené žáby už vidíme okolo sebe ve společnosti. Před 30 lety byla propagace sodomie a homosexuality něco nepřípustného. Dnes chodí polonazí teplí lidé v průvodech Prahou a dalšími světovými metropolemi. Dříve bylo nemyslitelné mluvit o manželství mezi mužem a mužem. Dnes je to normální. Dříve bylo nemyslitelné pouštět nepřizpůsobivé děti do normálních škol, dnes je to realita v rámci inkluze. Dříve bylo nemyslitelné, aby přes státní hranici proudili nelegální migranti a teroristé. Dnes je to normální. A proč je to normální? Protože média mění barvu informačního pole a přeprogramovávají myšlení a postoje obyvatelstva tak, aby to všechno přijalo za “nové normální”. Nekonečné roky a nekonečné seriály, které podprahově propagují homosexualitu. Teorie velkého třesku, oblíbený seriál z USA pro mládež, který ale podprahově propaguje soužití homosexuálů. Hlavní představitel seriálu si teď dokonce vzal přítele [5]. Mládež potom tyto vzory chování kopíruje, na YouTube se chlubí svojí alternativní orientací a vzor mají v hercích z těchto seriálů.

Epizoda se seriálu Teorie velkého třesku. Propagace LGBT. Sheldon Cooper druhý zleva.

Kluk přijde domů a řekne rodičům, že má “přítele”. Po úvodním šoku rodičů začne dítě argumentovat, že být gay je dnes moderní, je to přece IN a Sheldon Cooper je taky gay. Problém není v tom, jestli je někdo gay nebo není, problém je v procesu vaření žáby, že akceptací gayů ve společnosti to nekončí, ale postupuje to dál diskusemi a relativizováním hrozby pedofilie. A to už je problém. Dnes ještě ne, ale pokud to půjde stejně rychle jako s propagací homo-agendy, tak za 20 až 30 let bude sexuální styk s dětmi úplně stejným normativem, jako jsou dnes homosexuální vztahy. Všimněte si, jak v Norsku jsou děti vedeny k tomu, aby si samy rozhodovaly o svých vztazích a rodiče jim do toho nesmí mluvit, jinak zasáhne Barnevernet. Když se dítě zamiluje do dospělého člověka, je to prý jenom jeho volba. To je nový trend v Norsku. Chápete už, kam vaření žáby vede? Společnost se stává k horké vodě apatickou, společnost si zvyká na sprchu mediálního zpravodajství o tom, co je zrovna teď “normální”.

Společnost bude v následujících měsících programována k tomu, že přijímání migrantů a přijetí Eura je normální. Budeme číst na mainstreamu články, kolik máme v sobě genů Arabů, Vikingů, Kavkazanů a Afričanů. Uslyšíme studie o tom, jak odpůrci migrace jsou pomatenci, když celá Evropa se multikulturně začleňuje, ale oni nechtějí. Uslyšíme, jak celá Evropa platí Eurem, tak proč by Česko nemělo platit? Budeme podrobeni mediálním sprchám a budou nás ohřívat, až si nás uvaří. Ne, neuvaří si nás. Minimálně ne ty, kteří budou chápat, o co se tady hraje a k čemu to směřuje. K likvidaci západní kultury, k likvidaci tradiční rodiny, k nastoupení procesů dobrovolné autogenocidy křesťanské civilizace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
láska a světlo
Návštěvník
láska a světlo

Taky cítím, že někteří politici mají arabský původ a nezáleží jim na názoru místních obyvatel. To už nejsme suverénní stát ? No tož půjdeme k tomu súdu jako mistr Jan Hus, ale upálit sa už nenecháme, máme předsa tú demokraciu. Naše bankovky sú pěkné, kryté poctivú a levnú prácu o tom by mohly nadnárodni společnosti vykládať. tak na co nám bude euro dobré ?

Geo
Návštěvník
Geo

Zajímavý článek, nicméně ať jsem rodilý na Moravě a rodina tu bydlí kam až to šlo vypátrat,dle genomu můj prapredek byl viking (předává se to po mužském genomu)…strejda má původ v keltech…takže to není tak jednobarevné…každopádně s nasouvanim migrantů Nesouhlasím!

Neo
Návštěvník
Neo

Jednoduché.. další plán evropské unie, jak bychom mohli “přivítat” migranty..
ČR byla dříve země hospodářů. Poté ji ovšem objevili keltové (lidé ze severu) a většinu zde povraždili.
Nadlouho tu byli jen slované.. Od roku 1945 tomu už tak bohužel přestává být…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Češi nejsou Slované ???
Ale jsou, stačí se jen rozvzpomenout…..tady je třeba jeden návod: 😉
https://www.stream.cz/blanik/10016839-na-hrad ( od min. 6:00)

Lucie Fifernová
Návštěvník
Lucie Fifernová

Já se dnes k zajímavému článku pana šéfredaktora vyjádřím , ale nejdříve malý postřeh. Vaši čtenáři jsou kultivovaní, mají v mnohém rozhled a jejich vyjadřování je pro tuto stránku dle komentářů velmi důležité pro Vaše médium uváděné jako kontroverzní. Takže, ano, z tohoto aspektu chválím, málokdy se zde objeví nevhodnost na konkrétní osobu.
A teď k článku, lidé jsou právem vyděšeni z projevů teroristů /jedná se o jednotlivce v rámci Evropy/ a jejich útoků na nevinné jejich obyvatele. Chápu, že je velká snaha odvrátit a zvrátit apetit států o přijímání migrantů ve velkém množství do států, které si toto nepřejí. A samozřejmě s blížícím se soudním rozhodováním /V4/ se tato aktivita bude zvyšovat. Je nutné a velmi důležité začít v jejich zemi, oni samotní musí začít od velikánů až po lid, kterých se boje dotkly. Akceptujeme přijmout ty, kteří jsou skutečně v ohrožení života, ale neboť je nepopulární ani jednoho, nepomůžeme v naší zemi žádnému z nich, ačkoliv tu muslimy a komunity máme a předevčírem jsem potkala člověka z Afriky /Eritrei?/. Přesto totální uzavírání není správné a přiznám se, že si pojem dvourychlostní Evropa můžeme vysvětlovat jakkoli. Pokud jde o urychlení přijetí EURA, zdá se mi to jako předhozená kost a kdo ji první sežere, tak bude “dvourychlostně” odměněn. Obdivuji českou měnu – česká její grafika je nádherná a je to naše historie i současnost. Může mně někdo z erudovaných vysvětlit, o kolik budeme bohatší, pokud EURO přijmeme jako ČR? V mnohém se ztrácíme sami sobě a v mnohém chceme společně vše řešit jako evropský stát. Kde jsou hranice ponížení svrchovanosti jakéhokoli státu, kde končí jejich suverenita? Proč, když budeme v EU, musíme přijímat a přejímat jakýkoli absurdní výdobytek této společnosti /Brusel/? To nejde domlouvat se rozumně, to se musí vnucovat někomu něco, co si nepřeje. Kde v tomto končí hranice svobody a svobodného rozhodování o něčem, co každý stát dělá samostatným a svobodně uvažujícím státem? To prostě nelze udržovat korektní a přátelské vztahy bez toho, abychom se chodili ptát Bruselu? Pokud máme právo na život, tak svobodně říkám, že mé děti, má rodina má právo na to, co nám přenechali naši předkové – hodnoty, jež jsou typické pro naši zemi Česká republika /i když delší dobu registrujeme na sociálních sítích , že zřejmě nejdůležitější hodnotou mnohých jsou vulgarity, ordinérnosti, lascivní bonmoty…/.
– Opravdu nechápeme, proč si musíme sedat před každým téměř na zadek.

mirami
Návštěvník
mirami

Jestliže někdo šíří nějakou infekční chorobu,tak je za to právem postihován. A taková infekce je islám. Bude pozdě něčemu zabraňovat pokud to již bude rozšířené,právě tak jako když se nám rozběhne rakovina, nebo jakákoli nebezpečná nemoc do poslední fáze. Takže ochrana naší země a rodiny na prvním místě. A euro?? Proč,jen proto,že si to Brusel a jeho pomahači přejí? Dost dlouho jsme žili v totalitě a tak si myslím,že si svobody dokážeme vážit více než ty státy,které totalitu nepoznali. Jestliže tedy někdo zradí stát v tom smyslu,že podlehne a upřednostní cizí zájmy,tak by měl být souzen jako voják dezertér.

Otrtkat
Návštěvník
Otrtkat

..dezertér??..,tady není kam dezertovat..
Tady jde o “vlastizradu” a to je velký rozdíl! (např.: Hitler=pouze válečný zločinec)

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Valerij Viktorovič k “vítězství” devianta Makróna:

“Způsob provedení posledních voleb ve Francii… Nás by za špetičku toho, co se tam dělo, jednoduše zadupali do země, nenechali by na nás nit suchou a vyřvávali, že je tu „Krvavý Mordor“. Ale ve Francii je to v pořádku, tam to nikomu nevadí. Už jenom ta skutečnost, že kandidáti nemají stejné možnosti. Za jedním stojí vláda, ministři, všichni. Jeho plakáty je polepeno všechno. Všechny noviny a časopisy vycházejí pouze s jeho portréty. A alternativní kandidát jako by neexistoval, nic z toho pro něj není. A jak probíhaly samotné volby? No to bylo něco.
Nestačí, že tam byly uplatněny všechny druhy švindlů, manipulací, navíc ještě drze, prostě nestydatě ty volební lístky, které lidé posílali poštou, tak ty volební lístky pro Marine Le Penovou už byly jednoduše roztrženy a tudíž neplatné. Hlasovat jste mohli pouze pro Macrona. Chtěli jste hlasovat poštou? Hlasujte, máte jedinou volbu – Macrona, jiné lístky jsou už znehodnocené. To, co se tam dělo, nemá s žádnou demokracií nic společného. Ale vzhledem k tomu, že to bylo u nich doma na Západě, tak je vše OK.”

http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-11-5-2017/

A co je Sobotka za hnidu? – netřeba na to poukazovat…

Andrej Vyšinksij
Návštěvník
Andrej Vyšinksij

Ano, nejsme zcela čistí Slované (přinejmenším ale naším rodným jazykem je čeština, takže to je základní atribut slovanství). Praotec Čech a spol. jistě nepřišel do liduprázdné krajiny. Předpokládám, že Slovanští muži vybili místní Kelty, ženy nechali, ale znásilnili. Jsme proto kombinací Slovanů a původních keltských kmenů, do toho samozřejmě mísení s Němci (možná, jak píše autor, ještě ti Švédové za 30tileté války), možná malinko i Židé. Ale 50 % slovanství a zbytek kombinace místních, středoevropských národů – žádná Afrika a podobné nesmysly. Takže slovanský národ smísený s okolními. Prostě systematická oblbovačka směřující k přijetí zničení křesťanské civilizace, především pak té slovanské.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Žádní neslovanští Keltové neexistovali, byli tu různé slovanské kmeny i ti Germáni jsou většinově Slované, jako my, jen jim za ta staletí vymyli mozek, změnili jazyk a nakecali bludy. Všichni bílí jsou jednoho původu a ještě před cca 13 000 lety obývali většinu světa monokulturně. Nicméně po globální katastrofě už je patrný úpadek a posledních 6 tisíc let jsme systematicky decimováni a míšeni. Otázkou je: Máme šanci vymanit se z té dlouhodobé degenerace?

Paramah
Návštěvník
Paramah

Každý Čech, pokud není Cikán, Vietnamec nebo Maďar aj. si může být 100% jistý, že má Německý původ. Genetický původ českého národa je podle průzkumu ze 60% Germánský, 25% Slovanský a zbytek tvoří pár národů jako Kelti, Židé, Cikáni, Vietnamci apod…
Podstatná změna přišla po 30ti leté válce, kdy u nás zůstalo jen asi 30% Čechů a ve velkém se k nám stěhovali němci…

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Tak ještě jednou po lopatě. Němec = Slovan.

Lucie Fifernová
Návštěvník
Lucie Fifernová

Andreji, a možná i s tureckou krví. V 16. století vedli Habsburkové proti nim válku /Maxmillián II./ . A taky mohl sehrát svoji úlohu Vlad III. Drákula 😉 Skutečně v dnešní době je to směs všech národů a kultur. Mužský by mohl vyprávět jako cizinec. A já už mám také v krvi rakouské geny, ty o kterých bezpečně vím 🙂

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Brzy dojde k proroctvu o kterém jsem psal na Aeronetu mnohokrát.A varoval jsem v pokání druhý příchod mého pána a krále bude brzy.

Balt
Návštěvník
Balt

Proč jsou mazány mé komentáře? Je pravda nepohodlná i zde?

Balt
Návštěvník
Balt

Beru zpět. Pouze mi zmizely při refresh, ale když dám Třídit podle nejstarší a poté podle nejnovější, tak naskočí.

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Ani Němci prý nejsou Němci, jak praví německá federální komisařka pro integraci Aydan Özoğuzová( jak německé jméno ? ) :
http://zpravy.instory.cz/zpravy/4398-horka-slova-o-integraci-migrantu.html

A červené kolečko je černý čtvereček ?

kari
Návštěvník
kari

nas Bohousek se rozplyval ze zvoleni Marcona. Jsem zvedava, jak bude koktat pred novym americkym velvyslancem ☺

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pro Premiera neni tak jednoduche si “nenapadne odskocit” pro nove noty ke svym byvalym vedoucim do US…
a jedinej, kdo ted muze delat “spojku” je Shapiro.
Soudruzi v US jsou totiz prakticky v domacim vezeni = jelikoz probiha mezinarodni obzaloba na jejich valecna zverstva v mezinarodnim meritku s obvinenim z genocidy, soudruzi z US radeji nevytahnou paty. Mimo US by uz mohli byt zadrzeni….

kari
Návštěvník
kari

Zvedava matko, to je nejaka legeace, nebo vazne probiha nejaka mezinarodni zaloba jistych Americanu za valecna zverstva s obvinenim z genocidy? Prala bych si, aby to tak bylo, mam jich plne zuby, ale neumim si takovou situaci predstavit. Spis se mi to zda, jako nejaky vtip .

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kari: Doplnim pozdeji, nejsem u PC. 😉

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kari: OBAMA, BUSH, CHENEY:
https://youtu.be/BR-juktH-Yg

Fanny
Návštěvník
Fanny

To je otázka,francouzsky se ještě nenaučil,anglicky kokta že anglanum musí padat vlasy při poslechu,tak u toho bych chtěla být.Nou mor ?