Červencová výzva všem věrným čtenářům AE News

Červencová výzva všem věrným čtenářům AE News

Červencová výzva všem věrným čtenářům AE News

Jak už asi tušíte i při pohledu na kalendář, je tady polovina měsíce a AE News musí opět vyhlížet už i jeho závěr a zejména stav vybraných příspěvků a darů, abychom měli zajištěné prostředky na provoz na další měsíc, na srpen. Při pohledu na počítadlo vybraných příspěvků na provoz ale ani zdaleka nejsme v polovině a přestože do konce měsíce zbývají ještě něco málo přes dva týdny, nemůžeme spoléhat až na poslední dny v měsíci. Proto si dovoluji jménem celé redakce AE News požádat a poprosit Vás, naše čtenáře, abyste zvážili příspěvek našemu serveru i tento měsíc a podle svých finančních možností podpořili do konce měsíce náš server, pokud jste již tak neučinili. Fungování našeho projektu a přežití z měsíce na měsíc je věcí laskavé finanční podpory našich čtenářů, na kterou spoléháme a bez níž se opravdu neobejdeme.

Přispět můžete zde podle uvedených informací, a to buď na PayPal, bankovní účty v ČR a v SR anebo i poštovní poukázkou typu “A” (poukázka pro platbu “hotovost -> bankovní účet”) na kterékoliv poště v Česku nebo na Slovensku, kdy vyplníte poukázku s našim příslušným bankovním účtem pro danou zemi.

Finanční podpora našich čtenářů je jedinou cestou, jak v současné chvíli zachovat provoz našeho serveru v době, která alternativním serverům dobrou budoucnost rozhodně nepřeje. Celá redakce a tým autorů článků, kteří tvoří tento portál, Vám předem za Vaši pomoc moc děkuje!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
totivs
Návštěvník
totivs

1200 éček je docela dost na provoz web stránek. Jen se chci zeptat jestli to přispěvatelé dělají zdarma a nebo mají za tyto články nějakou odměnu? Jsem tady nový, takže se předem omlouvám pokud je toto někde popsáno.
Zatím mám s tohoto webu smíšené pocity. uvidíme pro přečtení více článků a diskuzí.

JD
Návštěvník
JD

Tez posilam 10 eur, preji krasny den ! :))

Administrator
Admin

Děkujeme za příspěvek!

BeFree
Návštěvník
BeFree

dalších deset kapek 🙂

Administrator
Admin

Už u nás přistály, moc děkujeme!

bantustan
Návštěvník
bantustan

přihodil bych z duchodu graficky krásnou stokorunou,mám k EU odpor k jeho grafice,dobíjím po stovce Odorik,nébo Kaktus,jinde ždímají po 200..Minimum…

Administrator
Admin

Stokoruna je krásná graficky a je-li zaslána jako příspěvek na provoz našeho serveru z Vašeho důchodu, předpokládám už tak skromného, bude ještě hezčí a o to hodnotnější. Děkujeme Vám předem.

Adam
Návštěvník
Adam

Posílám 10 éček, dokud ještě platěj .. :-)) Hezké léto redakci!

Administrator
Admin

Velké díky a doufáme, že éčka vydrží platit alespoň do švestek… 🙂