Černý kolovrat: K bombovým útokům na Cejlonu se přihlásil Islámský stát, mělo...

Černý kolovrat: K bombovým útokům na Cejlonu se přihlásil Islámský stát, mělo jít o odvetu za podivně zinscenovaný útok na dvě mešity v Christchurch na Novém Zélandu! Cejlonská vláda měla o útoku informace dopředu, nic neudělala a čekala na provedení operace! CIA a Mossad rozpoutaly nejbrutálnější zpravodajskou hru a spiknutí od 11. září 2001 proti bílé křesťanské rodině! Série útoků má umožnit přijetí nových drakonických zákonů, sionistický plán na rozpoutání války mezi křesťany a muslimy je v plném proudu!

Černý kolovrat: K bombovým útokům na Cejlonu se přihlásil Islámský stát, mělo jít o odvetu za podivně zinscenovaný útok na dvě mešity v Christchurch na Novém Zélandu! Cejlonská vláda měla o útoku informace dopředu, nic neudělala a čekala na provedení operace! CIA a Mossad rozpoutaly nejbrutálnější zpravodajskou hru a spiknutí od 11. září 2001 proti bílé křesťanské rodině! Série útoků má umožnit přijetí nových drakonických zákonů, sionistický plán na rozpoutání války mezi křesťany a muslimy je v plném proudu!

K bombovým útokům na křesťanské kostely a hotely na Cejlonu (Srí Lanka) se právě před několika hodinami přihlásil Islámský stát, tzn. potažmo americká CIA a izraelský Mossad. Informaci přinesla tisková a informační platforma Amaq, kterou Islámský stát používá k publikování svých prohlášení [1]. Pod ISILu šlo o odvetu za útok Brentona Tarranta v Christchurch na Novém Zélandu proti muslimům ve dvou mešitách.

Skutečnost, že se k útoku přihlásil ISIL, tak definitivně potvrzuje teorii spiknutí, protože Islámský stát je plně financovaný a podporovaný americkou CIA a izraelským Mossadem, jak potvrzují nejen slova tureckého prezidenta Tayyipa Erdogana, který obvinil USA z financování a podporování Islámského státu [1], ale to samé tvrdí i zdroje íránské bezpečnostní rady státu, která několikrát v minulosti upozorňovala, že v Sýrii působí ISIL pod dozorem důstojníků izraelské armády a Mossadu. Je tedy jasné, že za bombovými útoky na Cejlonu stojí sionisté. Je to stejná architektura a řízení jako útok v Christchurch. Černý kolovrat se znovu pootočil.

Krví potřísněná soška Ježíše Krista v kostele v Kolombu na Cejlonu.

První šok přišel už včera, kdy na veřejnost unikla informace, že vláda na Cejlonu měla informace o útoku již dva týdny dopředu [2], včetně podrobností, ale nikdo nezasáhl. Vláda nyní čelí obvinění ze šlendrijánu a nedbalosti, ale my se můžeme velmi snadno domnívat, že nešlo o nedbalost, ale o součást plánu. Takovýto masakr by žádná vláda na světě nepřehlédla, protože takto velký a koordinovaný útok, který proběhl hned v několika městech, musel mít mohutné operativní zázemí a pokud by se jednalo skutečně o teroristický útok, byly by provedeny zásahy proti buňkám a k žádnému útoku by nedošlo.

Namísto toho na Velikonoční neděli zemřelo na Cejlonu více jak 300 lidí [3], mezi nimi i cizinci z USA, Velké Británie a dalších zemí. Tento útok zažehne odvetu ze strany křesťanského odporu a dají se očekávat útoky proti muslimským cílům ve světě. Můžeme si tipnout: Turecko? Rusko? Německo? Je to jen otázka času. Plán kolovratu je v plném proudu.

Jak zabít rodinu bílého muže v Evropě?

Plán sionistů je celkem jednoduchý, zlikvidovat bílou rasu. Jenže ta je velmi vyspělá a odolná, vojensky ji porazit nejde. Je možné ji porazit pouze útokem na tradiční rodinu a vzdělání potomků bílého muže a ženy. Proto sionistické banky a systémy sionistického řízení zahájily masovou migraci muslimů, černochů, Arabů a Asiatů do Evropy a do Severní Ameriky, protože tento mohutný influx cizích genů zlikviduje bílou rasu bez jediného výstřelu ze zbraně. Takový byl a takový stále je plán sionistů.

Následky exploze v kostele.

Bílý muž představuje největší hrozbu pro plán Domu Sion na ustanovení světové vlády židů na této planetě. Proto je bílé dítě od narození infikováno, paralyzováno, degenerováno a převychováváno, aby nový bílý muž nebyl muž, ale homosexuál anebo dokonce žena, aby žena nebyla žena, ale feministka bez zájmu o děti a s odporem k rození dětí, a aby úloha tradiční rodiny, jejímž základem je množení bílé rasy, byla zlikvidována. Je to plán konceptuální a dlouhodobé genocidy.

Litujte Izrael a potom se nedivte muslimům v Evropě! Uvěřte příběhu o útlaku židů v Izraeli a rozlučte se s vlastní rodinou, zemí i domovem

Aby tento plán byl zakryt a zamaskován, je použita role Izraele jako symbolu národa Židů. Útoky na Izrael jsou poté židovskými médii zdatně tlumočeny a překládány jako důkazy, že někdo usiluje o likvidaci Izraele. Naivkové dokonce na tuto hru ochotně přistupují, zatímco sionistický kaganát je krůček od uchopení celosvětové vlády. Všichni vědí, kdo financuje neziskový sektor. Sionističtí filantropové, židovští bankéři, americké neziskovky a fondy v rukách židovských rodin.

Kostel v Kolombu po útoku.

A všichni financují import muslimských migrantů do Evropy a do USA, import po zemi i na lodičkách po moři. Neziskovky v ČR dokonce vozí dětem ukazovat migranty pod rouškou multikulti obohacování, to jsou ty různé projekty jako EDISON apod. Vypůjčím si tady od administrátora jeho označení pro naivky, ale nikdo z těch “hlupáků” a “hlupaček” si nepoloží otázku, proč toto nasunování muslimů do EU nefinancují muslimové a muslimské neziskovky? A proč nasunování černochů do EU nefinancují černošské fondy a africké země? Protože migrace a nasunování černochů a muslimů do domova bílého křesťanského muže a ženy je proces genocidy a sionistického spiknutí proti Svaté rodině, proti církvi Krista. A záměrně neříkám “katolické církve”, protože ta již padla a byla ovládnuta Baalovým stolcem, Rohatým a sionisty. O tom až někdy jindy.

Proces Černého kolovratu a vlákna nenávisti

Jenže ne všechno jde podle plánu. Rusko skrze Pravoslavnou církev odolává a v Evropě roste odpor proti migraci, daleko více, než se původně očekávalo. Proto sionisté potřebují nějaký katalyzátor tohoto procesu likvidace bílé rasy a křesťanské bílé rodiny, a tím je obyčejné a sprosté řízení na 6. prioritě, ke kterému se sionisté uchylují pokaždé, když jim dochází trpělivost a potřebují procesy urychlit.

Záchranáři obhlíží poškozenou střechu kostele, zdi zacákané od krve.

A nejlepším nástrojem je vyvolání a vyprovokování války mezi křesťany a muslimy. Tento proces se nazývá “Černý kolovrat” a jeho princip spočívá v opakování odvet zub za zub. Každý teroristický útok proti muslimům vyvolá útok proti křesťanům, jenž bude následován odvetou proti muslimům a tak pořád dokola. Je to kolovrat, který se točí pořád dokola a jeho produktem je spřadené vlákno, černé vlákno nenávisti.

Naprosto bizarní a nepochopitelný útok Brentona Tarranta v Christchurch byl úmyslně natočený na video, aby vznikla záminka pro odvetný útok ISILu, přičemž nikdo se této odvetě nebude divit, bude to logické. Ovšem skutečnost, že se k útokům na Cejlonu přihlásil Islámský stát, to je pouze potvrzením toho, že jsme svědky série řízených operací, za kterými stojí tajné služby pod kontrolou sionistického kaganátu, americké CIA a izraelského Mossadu.

Bílé rodině je potřeba v Evropě zavřít hubu, migrace muslimů je zpomalena jen dočasně, dokud se nezlomí odpor bílé rodiny

Tato zpravodajská hra má děsivá pravidla. Náboženská válka mezi křesťany a muslimy se stane záminkou víte pro co? No přece pro bombové útoky v Evropě! Jak nejlépe řídit evropské země než strachem? Evropská unie se přetrhne, aby opět zpřísnila držení zbraní, aby byly zpřísněny zákony a za projevy nesnášenlivosti na internetu, aby lidé byli stíháni, a to i za tzv. předsudky, to znamená co? No přece zavření huby bílým občanům, aby migrace muslimů a černochů mohla do Evropy probíhat rychleji než dosud. To je celé tajemství operace Černý kolovrat.

Interiér zničeného kostela po explozi.

A jistě jste si všimli, že “předsudečné” výroky se už mají stát terčem pozornosti české policie, což oznámil ministr vnitra a přítel muslimů Jan Hamáček [4], který se před časem fotil v islámském centru Alfirdaus s arabským šéfem tohoto zařízení, více v článku zde. Přesně o tom to je, že migrace a nasunování muslimů a černochů do ČR neprobíhá podle sionistů dostatečně rychle. Pobytová víza pro Araby a černochy jsou sice vydávána jako na běžícím pásu bez průtahů, ale je to málo. A proces je brzděn i strachem politiků z voličů, kteří by migraci a otevřené vítání černochů a muslimů neakceptovali. Takže je potřeba přitlačit na pilu, vytvořit domnělou válku mezi křesťany a muslimy, aby lidé měli strach a souhlasili se zákony, které mají šlápnout na krk všem odpůrcům migrace, všem tzv. xenofobům a rasistům, kteří nemají rádi muslimy a černochy.

Ubohý, utlačovaný a litovaný Izrael… s arzenálem balistických raket se stovkami jaderných hlavic, aneb největší židovské mediální chucpe servírované tupým gójům

Za současné klidné situace je to politicky neprůchodné, ale jakmile se Evropa stane centrem náboženské války mezi křesťany a muslimy, i když jednotlivé útoky budou inscenovat tajné služby v čele se CIA a Mossadem, tak najednou už veřejnost nebude namítat nic proti zákonům proti kritice migrace, ani proti zákonům na zákaz držení zbraní. A celý tento proces řídí sionisté a používají na své krytí Izrael, vykreslovaný jako ubohého otloukánka, který přitom má v Negevské poušti podzemní sila, rakety a na nich jaderné hlavice a mohl by smést z povrchu jakoukoliv velmoc na světě jedním šmahem, natož nějaké Palestince s kamením a praky.

Těsně po explozi.

A přesto pořád někdo Izrael lituje a blábolí o jeho zániku. Takové chucpe! Ano, Izrael má zaniknout, ale pouze v pravý čas, podle plánu a podle proroctví Talmudu a hlavně pod dozorem sionistů! Izrael je prostředek k dosažení světové vlády sionistů, ne cílem! A pouze bílá křesťanská rodina se dokáže světové vládě Domu Sion vzepřít. Proto útoky proti církvi Krista, znesvěcení Vatikánu Antikristem, pokusy o zinscenované vyvolání války mez křížem a půlměsícem a rozvrat tradiční rodiny jsou součástí komplexního plánu genocidy bílé civilizace.

Komplicové Izraele a Černého kolovratu? Jistě, sami si je volíme! Terorismus jako proces řízení na 7. prioritě “strachu”

Bombové útoky na Cejlonu jsou pouze divadelní scénou a obrazem, který předchází dalším obrazům, ve kterých bude vykreslována válka mezi křesťany a muslimy. K útokům se budou hlásit různé skupiny, ale všechny budou řízeny tajnými službami Izraele a USA. A všichni “partneři” Izraele a USA se na tomto spiknutí už podílí, dokonce za to dostávají ocenění a medaile, za spolupráci, které si přebírají v Langley.

Jak dojemné, jak účinné a jak efektivní. Terorismus se stává de facto novým procesem řízení na jakési prioritě, která nezapadá do 6. priority, protože terorismus není pravá válka. Je to totiž priorita řízení davů pomocí strachu a následně zákonů, které by bez terorismu nikdy přijaty a akceptovány nebyly, např. Patriot Act v USA omezující občanská práva by nikdy v USA neprošel kongresem bez 11. září 2001. Řízení procesů pomocí terorismu je proto úplně nová priorita řízení, můžeme říct 7. priorita, tedy Priorita strachu.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 64% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
tehu
Návštěvník
tehu

Dle mého názoru tu nejde ani o Bibli či Korán (nebo “sbírku” zákonů?).
Tímto má být vytvořen jakýsi morální kodex jednání… Ale ve skutečnosti tu jde o cílenou a dlouhodobě prováděnou manipulaci spojenou s modloklaněním se. Tedy vytvoří se modla na základě nějaké vhodně napsané knihy. Tato se ptrohlásí za “svatou” a tedy nedotknutelnou a běda tomu kdo se uchýlí svým jednáním či smýšlením od napsaného textu. (Nebo se pokusí odstoupit od pro něj nevhodné smlouvy…) Je označen za “kacíře” a “pryč s ním”. Tato zběsilá ideologije je potom aplikována v globálním měřítku – kdy se dva navzájem vraždí a ten třetí vzadu se směje…

Terorizmus lze pak postavit do roviny “prováděcího aparátu” (exekutivy). Ve skutečnosti je to uměle vytvořený problém, jeho pevný základ je zakotven v rovině strachu o vlastní existenci. Strach sám o sobě je vynikající manipulační nástroj…
Řešením je pak faktické omezování svobody, které vyústí v absolutní všezortočující systém tedy NWO.

Hruška.CZ
Návštěvník
Hruška.CZ

No já bych to viděl trochu jinak potom co jsem četl ty věci v němčině. Za prvé oni píšou, že ta Paříž je konec Bible, konec Bible je vlastně začátek Armagedonu. Dále píší, že toto období do 1,5 je nejvhodnější obdobím
na oběti v černé magii. My víme, že tito aškenázi sionisté jsou satanisté, tedy černí magici. T.zn., že ta Paříž
byla ohnivá oběť satanovi a ten Cejlon, to byla krvavá obět satanovi a je jedno kdo to provedl, důležité je
kdo je k tomu navedl. Na víc se ukazuje, že ta Paříž to bylo velice odborně uděláno a to vše co se kolem toho píše je fake-news.

Kdo jí tvaroh vidí
Návštěvník
Kdo jí tvaroh vidí

To Mid68
Mam pocit ze 1. a 3. sa prekrývajú, dá sa to interpretovať aj ako synonymá.
***
1.priorita Světonázorová = Chceš-li porazit nepřítele – vychovej jeho děti.
3.priorita Faktologická = Fakta neexistují – jsou pouze výklady.

JFZ
Návštěvník
JFZ

Ten stejný symbol kola se objevuje na konci prvního dílu 8. série Hry o trůny. Můžete vysvětlit, kde se vzal a proč ho tu teď zdůrazňujete ?

dirty
Návštěvník
dirty
jara
Návštěvník
jara

Admine, sorry jako, omlouvám se za problém…

Neznama
Návštěvník
Neznama

Rusko hraje důležitou roli v otázce ochrany celosvětového blahobytu a zajištění potravinové bezpečnosti… takze nebudeme sobestacni My a nasi zemedelci ale zamerime se na dovozy potravin z RF. A zde se Nemci chlubí (a havlerka jeci ze my nesmime obchodovat s RF a Cinou ): Rusko-německý obchodní obrat vzrostl, růst byl více než 10%. Kromě toho máme největší objem investic z Německa za posledních 15 let,“ řekl diplomat. https://cz.sputniknews.com/svet/201904239714073-nemecky-ministr-se-rozhodl-ze-prilaka-rusko-k-ochrane-celosvetoveho-blahobytu-/
USA celému světu přikázaly, aby se Rusku platilo více peněz. https://cz.sputniknews.com/byznys/201904239709221–/
Trumpovi se hroutí dohoda století. https://www.info.cz/svet/trumpovi-se-hrouti-dohoda-stoleti-kamenem-urazu-jsou-pozadavky-izraelskeho-premiera-41350.html

Někdo psal, že z Ruska chce někdo přestěhovat fabriku na výrobu dronu a ejhle:
Česká zbrojovka postaví továrnu v americkém Arkansasu, zaměstná tam přes 500 lidí
Uherskobrodský výrobce zbraní Česká zbrojovka chce přes dceřinou firmu CZ-USA postavit v Arkansasu továrnu, kde zaměstná 565 lidí. V úterý to na svém webu oznámila Arkansaská komise pro hospodářský rozvoj (AEDC), která uvedla, že hodnota investice dosáhne až 90 milionů dolarů (2 miliardy korun). Závod vznikne v arkansaské metropoli Little Rock.
https://www.irozhlas.cz/ekonomika/ceska-zbrojovka-usa-akransas-tovarna-spojene-staty-zbrane_1904232335_lac
Vrtulniky z USA https://www.lidovky.cz/domov/venom-nebo-black-hawk-vrtulniky-ceske-armade-dodaji-americane-prodej-musi-schvalit-kongres.A190423_201347_ln_domov_vag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_domov&utm_content=main

Putin o severnej ceste. Z fora v Petrohrade. 
https://youtu.be/UX1GHeT7skwgen. sekretár NATO pozval Zelenského do štábu NATO
https://russian.rt.com/world/news/624372-stoltenberg-priglasil-zelenskogo
Trump prijme Pellegriniho. Slovenský premiér sa dostane do prezidentského sídla najväčšej mocnosti na svete. Peter Pellegrini v máji navštívi Biely dom.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509820-trump-prijme-pellegriniho-uz-coskoro/
+ japonsko a V4. https://glob.zoznam.sk/japonsky-premier-zavita-na-slovensko-s-pellegrinim-bude-rokovat-aj-o-investiciach/
Zadluzovani Slovaku stoupa https://cz.sputniknews.com/slovensko/201904239712198-v-teto-veci-slovaci-predehnali-celou-evropu-jen-stezi-se-tim-vsak-budou-chlubit/

FBI zveřejnil dokumenty, ze kterých sleduje, že v roce 1945 úřad vyšetřoval útěk Hitlera na ponorce do Argentiny. Jenže, vedoucí FBI Hoover vyšetřování zastavil, protože shledal informaci neúplnou a z tohoto důvodu Hitlera v Argentině nehledali.
https://www.gazeta.ru/social/news/2019/04/23/n_12896809.shtml?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop&updated
Zde je originál dokladu:
https://vault.fbi.gov/adolf-hitler/adolf-hitler-part-01-of-04/view

Iva
Návštěvník
Iva

Dobře, článek jsem přečetla – informace jsou základ. Je nutno je šířit. Osobně je mi jedno, kdo tohle celé organizuje – zda USA, dům Sion, globální prediktor nebo ještě někdo jiný – základem je to, že tohle opravdu v plánu je a opravdu to probíhá – takže vědět to je první krok – další krok je zjistit, co s tím!!!
Nevím, jaký má tady kdo na to názor, ale napadá mne hříšná myšlenka – není lepší do té války tedy vstoupit? Se vším, co máme k dispozici? Nelze přeci sedět doma a čekat na zázrak anebo na to, až se jim tohle odporné dílo podaří dokonat? Nenechat si zákony zakazovat myšlení a konání proti, nenechat si vzít zbraně a zdravý rozum, předběhnout je i s jejich plány a prostě místo obrany provést útok? Vím, že je to těžké, hlavně proto, že mnoho lidí nic netuší anebo není ochotno si pravdu připustit, protože je strašná – ale zvolit hanbu anebo válku – ta otázka tu už jednou byla a odpověď všichni známe.

herrique
Návštěvník
herrique

Prosímpěkně Ivo, s touhle logikou chcete dojít kam?

Pokud chcete vstupovat do války, musíte nejprve znát svého nepřítele…
Jinak jste svůj největší nepřítel Vy sama sobě.
Tak až Vám přestane být “jedno, kdo tohle celé organizuje – zda USA, dům Sion, globální prediktor nebo ještě někdo jiný”
a dokážete identifikovat nepřítele, začněte psát znova…

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Ivo, máš pravdu, že bychom do toho měli jít. Jen je problém, do čeho, tedy s kým a proti komu. Aeronet bohužel není seriozní zdroj informací, když za vším vidí Židy. Není tomu tak, kromě židovského financování islamizace Evropy a USA je jasně zřejmé financování ze strany Kataru, Saudské Arabie a dalších bohatých islámských zemí. Na židovský světovládný komplot nevěřím, nejsem Hitler. Židi již mají bohaté zkušenosti s pogromy, holokaustem apod. a nebudou se chovat tak, aby se opět stali nepřáteli lidstva a obětmi protižidovského běsnění. Zato u islámu je to jiné, tam je příkaz jejich ideologie i náboženství, což je v jejich případě sloučeno v jedno. Tam jde o odvěkou etnickou nenávist a odvěkou snahu Evropu dobýt, již dlouho před islámem. Tam není o čem přemýšlet a netřeba váhat.

Martin Fejl
Návštěvník
Martin Fejl

Vladimír
…Na židovský světovládný komplot nevěřím, nejsem Hitler…

Tak takovouto větu může napsat korunovaný BLB!!! Židovský světovládný komplot je tvrdou realitou! A existoval dávno před tím, než se Hitler narodil. Tady je vidět, jakou paseku nadělá v myšlení lidí oficiální propaganda, která falšuje dějiny!

herrique
Návštěvník
herrique

u chazaroida se nejedná o poškození působením propagandy, ale o genetickou dispozici.
Takovou větu ze sebe žádný gój nedostane ani ze spaní.
A nazývat je lidmi…?

Martin Fejl
Návštěvník
Martin Fejl

herrique
máte asi pravdu, bude to ubohý židovský chcípáček. Nicméně gójové už jsou tak zblblí, že z nich lezou hrozné sračky!

Jinak “Ivě” jste to napsal velmi dobře. Takovou dobu zde komentuje a nemá v tom jasno. A víte sám, že materiálu k pochopení je dost. Ona místo toho aby si to nastudovala, tak zde raději ztrácí čas a komentuje skoro každou blbost co sem kdo napíše. Myslím pod komentáře. Hlavně, že leze místní manipulátorce (P) do zádele. A ta jí ten zmatek v hlavě ještě přikrmuje.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vladimir
AEronet neni seriozni zdroj informaci? Tak ho jen na chvili dejme stranou a odpovezte mi.
Koho podporuje Zeman, CR to neni.
Jmeno premiera, megazlodeje a emigranta ze Slovenska na ktereho byl podan zatykac. Misto toho mu bylo za odmenu udeleno ceske obcanstvi.
Jmeno guvernera CNB, Zemanova kamarada.
Kdopak asi zaujima misto prolhane ombudsmanky?
Kdo je v hlavnich pozicich politicky zamerenych neziskovek(spravneji ziskovek, kam plynou miliony penez danovych poplatniku)
Kdo je reditelem televize, atd. atd. A to je pouze Ceska republika.
Kdopak nam to sedi v nejvyssim soudu?
Vsichni jsou zidaci chazarskeho puvodu, mozna krome podrztasky Zemana.
Cecha neni videt ani na sto kilometru. CR zije na dluh, zatimco za socialismu to byla sobestacna zeme. Dnes odevzda dane silene EU a raduje se, ze dostane dotace ze svych penez! Nakonec i ty mizi v kapsach bohatych gauneru. Kdo myslite, ze tento system vymyslel?

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

to IVA
Zdravím 🙂 a nedejte se, Vaše myšlenka je dobrá. Jasně že je v tomto případě lepší “útok” než obrana. Nemám ale na mysli útok fyzický to bychom zbytečně klesli na uroven těch neřádů co jsou proti nám. Možete se mi ozvat na mejl obycejnilide7@gmail.com díky.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Velká škoda, že se té války proti muslimům asi nedožiju. Rád, opravdu rád bych si zastřílel do běžících hadrářů 🙂 A nikdo by mne za to netrestal, jako dnes justice, která pronásleduje své bílé spoluobčany a daňové poplatníky. Ve válce to prostě nejde 🙂

herrique
Návštěvník
herrique

Bylbyste tak laskav a šel tohle ventilovat ke svým soukemnovcům na Echo.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pijack
Dovolim si rici, ze tam hlavni problem nelezi. Musite do vyssiho patra svetoveho rizeni. Muslimaci jsou vesmes primitivni potrefena jelita. Kdysi daaaaavno meli uroven, ale v dnesni dobe jsou rizeni zidaky, aby vykonavali za ne spinavou praci, kde je potreba.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Stvoření, podpora a řízení ISIS ze strany Izraele a sionistické americké vlády je známá věc, ale opakování matka moudrosti. Viz níže (známé důkazy o sionistické podpoře a řízení ISILu):

1) Obama přiznal, že USA cvičí jednotky ISIS:

“Takže s dodatečnými kroky, které jsem nařídil minulý měsíc, zrychlujeme trénování složek ISIL, včetně dobrovolníků ze sunnitských kmenů z provincie Anbar.” – Barack Obama
https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/6268-obama-se-prerekl-prohlasil-ze-usa-zrychli-vycvik-sil-islamskeho-statu

2) Dokumenty DIA potvrdily, že cílem americké vlády v Sýrii bylo vytvořit salafistické knížectví (ISIS?!), které mělo být použito v boji proti Asadovu režimu (tedy ke svržení Asada):
https://www.mondialisation.ca/the-us-road-map-to-balkanize-syria-establish-the-isis-daesh-salafist-principality-what-are-russias-options/5547520

3) Saúdská Arábie a Katar, vazalové USA a Izraele, finančně sponzorují ISIS (USA proti této podpoře nic nečiní – proč? Jde o jejich záměr!)
http://eurodenik.cz/zpravy/julian-assange-nadace-clintonovych-i-isis-jsou-financovany-saudskou-arabii-a-katarem

4) USA dle vlastních přiznáních záměrně nechaly ISIS posílit, aby padla vláda Bašára Asada:
„Sledovali jsme, jak Daeš získává na síle, a doufali jsme, že je Asad ohrožen. Chtěli jsme toho využít, abychom mohli řídit vyjednávání s Asadem.” – John Kerry

A dále pokračuje (komu vlastně sloužil Islámský stát – aneb další potvrzení, že ISIS měl být nástrojem ke svržení Asada a zničení Sýrie):
„Důvodem, proč Rusko přišlo, byl sílící Islámský stát. Hrozilo, že by Daeš vstoupil do Damašku a pokračoval by dál,…“ – John Kerry
https://a2larm.cz/2017/01/bily-dum-chtel-aby-islamsky-stat-v-syrii-silil/

5) Tok zbraní, které tečou po balkánské trase a končí nakonec z velké části u ISIS (jen “náhoda”) , je sponzorovaný USA a Saúdskou Arábií:
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/zbrane-islamsky-stat-isis-vychodni-evropa_1712161006_haf

Mj.: Výpověď bývalého vysoce postaveného člena Al-Káidy. ISIL je žoldákem USA:
http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=4227

6) ISIS nikdy nezaútočil na Izrael – a samotní izraelští představitelé přiznávají, že jejich prioritou není porážka ISILu – říkají: raději ISIS v Sýrii, než Asada. Aneb další prořeknutí ze strany sionistických představitelů o podpoře a řízení ISILu Izraelem – viz:

Izrael léčí bojovníky Al-Kaidy:
https://www.jpost.com/Middle-East/Report-Israel-treating-al-Qaida-fighters-wounded-in-Syria-civil-war-393862

Izrael sponzoruje islámské teroristické organizace v Sýrii:
https://www.newsweek.com/israel-secretly-paying-salaries-syrian-rebels-golan-heights-627155

Izrael chce nadvládu ISIS v Sýrii – raději, než Asada a Írán:
http://www.timesofisrael.com/yaalon-i-would-prefer-islamic-state-to-iran-in-syria/

Izrael nemá v úmyslu porazit ISIS v Sýrii – raději ISIS v Sýrii, než Asada (kdyby tedy bylo po vůli Izraele, celá Sýrie by byla už v rukách ISIlu – jen “náhoda”):
http://www.anadoluturkhaber.com/TR/Detail/Truth-Finally-Coming-Out-Israeli-Intelligence-Chief-%E2%80%9CWe-Do-Not-Want-ISIS-Defeat-In-Syria%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%C4%9F/16508

ISIS se omluvil Izraeli za jeden svůj “útok” (odkdy se islamisté někomu omlouvají zas vé útoky?! Jedině svým pánům, když na ně omylem zaútočí a kousnou ruku, která je podporuje a řídí – tedy Izraeli):
https://www.timesofisrael.com/ex-defense-minister-says-is-apologized-to-israel-for-november-clash/

Atd.