Cenzura jede! Facebook právě zablokoval stránku Aeronetu kvůli sérii posledních článků o...

Cenzura jede! Facebook právě zablokoval stránku Aeronetu kvůli sérii posledních článků o cenzuře emailů v České republice na freemailech Zdeňka Bakaly! Naše stránka prý šíří nenávist proti tomuto miliardářovi! Kritika kauzy o pracovním táboru v Letech nevadila, ale 3 články o cenzuře emailů u Bakaly hned vedly k zablokování našeho profilu. To je fofr! A známe podrobnosti!

Cenzura jede! Facebook právě zablokoval stránku Aeronetu kvůli sérii posledních článků o cenzuře emailů v České republice na freemailech Zdeňka Bakaly! Naše stránka prý šíří nenávist proti tomuto miliardářovi! Kritika kauzy o pracovním táboru v Letech nevadila, ale 3 články o cenzuře emailů u Bakaly hned vedly k zablokování našeho profilu. To je fofr! A známe podrobnosti!

Netrvalo dlouho a po blokaci Aeronetu v emailech Zdeňka Bakaly přichází další úder. Společnost Facebook naší redakci dnes oznámila, že nám zablokovala náš facebookový profil, a to prý z důvodu šíření nenávisti proti jednotlivcům. Nikoliv proti skupinám osob, ale proti jednotlivým konkrétním osobám. Jak nás upozornili dnes čtenáři v dopoledních hodinách, najednou se nemohli dostat na náš Facebook. Po ověření situace jsme zjistili, že náš profil na FB je převeden do režimu “unpublished”, to znamená, že ho vidíme jenom my jako správci a administrátoři. Protože už máme kontakt do irského Dublinu do evropské centrály Facebooku, pověřili jsme našeho právníka, aby zjistil podrobnosti. A co jsme se dozvěděli, z toho opravdu mrazí.

Cenzura zpravodajství na Facebooku.

Náš profil byl zablokován na základě posledních několika článků na Aeronetu, které se zabývají kauzou cenzury emailů na trojici českých freemailů, které provozuje společnost Economia Zdeňka Bakaly. Podle právníka je prý problém spatřován v diskusích, ale nikoliv na Facebooku, ale u nás na Aeronetu. Ne, to není omyl, čtete správně. Facebook totiž podle svých pravidel prý kontroluje nejen obsah na Facebooku, ale i obsah webů, na které z Facebooku vedou linky. Jinými slovy, kritická diskuse čtenářů Aeronetu zde na našem serveru je příčinou blokace našeho FB profilu. A teď to nejdůležitější. Právník nás právě teď před chvílí informoval, že Facebook považuje kritické výroky na adresu Zdeňka Bakaly ze strany diskutujících na Aeronetu za důvod pro blokaci našeho FB profilu. Nenávist prý šíříme i tím, že poukazujeme na spojení českých provozovatelů a majitelů serverů Lupa.cz a Root.cz na George Sorose. A jsme doma.

Aeronet dostal na FB blokaci kvůli diskutérům na našem webu

Jak sami vidíte, server Aeronet přináší natolik někomu nepříjemné informace, že rovnou dochází k blokaci našeho serveru na sociálních sítích. Všimněte si, že když jsme napsali sérii článků o táboru v Letech a o tzv. cikánském koncentráku, jak to nazývají některá mainstreamová média, tak to nevyvolalo u Facebooku, až na smazání jednoho článku, žádnou reakci. Jakmile ale náš server přinese sérii článků o odhalené cenzuře a zahazování emailů v České republice, a když odhalíme majetková propojení mezi Zdeňkem Bakalou, ajťáckými servery a člověkem napojeným na Open Society Fund George Sorose, okamžitě přichází od Facebooku akce a zablokování našeho profilu. Mluvil jsem o tom v pátek na rádiu, že demokracie je o pluralitě názorů. Zde vidíte, co se stane, když tu pluralitu názorů publikujete právě na Facebooku. Proti zablokování jsme se oficiálně odvolali, ale nevím, jak dlouho to bude trvat.

Pokud chcete sdílet informace přes sociální sítě, naučte se prosím používat Twitter, který netrpí tak obrovskou cenzurou jako FB, ale mnoho z vás Twitter nepoužívá. Naše články i komentáře jsou nadále na Twitteru dostupné. Podle zájmu do budoucna zvažujeme otevřít profil na službě VKontakte, což je ruská sociální síť, ale nevíme, kolik z vás tuto síť používá a nemělo by smysl zakládat profil jenom pro pět nebo deset lidí. Sdílení článků stále můžete realizovat v emailech, pokud tedy se nejedná o emaily, které blokují naše články, nově totiž máme informaci, že naše články blokuje Tiscali.cz, a to z toho důvodu, že i tento freemail používá antispam Virusfree od společnosti Excello, s.r.o. Tomáše Charváta. Tento antispam nás sice už neblokuje na Centrum.cz, Atlas.cz a Volny.cz, ale na Tiscali nás pan Charvát a jeho Virusfree nadále blokuje.

Cenzura je poslední zbraní ve chvíli, kdy druhé straně už došly všechny argumenty

Znovu se můžete přesvědčit, že státní cenzura vůbec není třeba. Tuto cenzuru totiž ochotně provozují soukromé a nadnárodní firmy, které tuto cenzuru omlouvají nejrůznějšími způsoby, obvykle ochranou před nenávistnými komentáři atd. Kdokoliv je nepohodlný, je zablokován a obviněn, že šíří hate speech. A když tuto nenávist nelze nalézt na stránkách Facebooku, administrátoři FB klidně vlezou na všechny weby, na které linky z Facebooku odkazují, a tam hledají tak dlouho, dokud nenajdou nějaký nenávistný komentář. Na základě něho potom zablokují FB profil. Takto snadno a jednoduše se realizuje cenzura v liberální společnosti. Evidentně jsou články o cenzuře českých emailů natolik výbušné téma, že je vyvíjena snaha zablokovat každého, kdo by o tom chtěl psát a informovat.

“Našim cílem je učinit svět více otevřeným a propojeným.” Hmmm, tak určitě… ty blokace FB profilů to jen potvrzují. Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku. Foto: AP.

Aeronet.cz si není vědom, že by na Facebooku nebo v našich článcích někdo šířil nenávist proti někomu, protože je to i v rozporu s našimi diskusními pravidly. Nemůžeme a nebudeme však mazat a blokovat komentáře uživatelů našeho serveru jenom kvůli tomu, že mají silně kritické postoje proti lidem, kteří jsou zapojeni v různých kauzách, o kterých náš server přináší zpravodajství a informace. Očekáváme, že Facebook náš profil odblokuje, protože si nejsme vědomi, že bychom úmyslně proti někomu šířili nenávist. Pouze kriticky a otevřeně informujeme o událostech, které zůstávají bez povšimnutí českých mainstreamových médií. Jakékoliv blokování profilů na Facebooku z důvodů přinášení zpravodajství je v rozporu se zákony ČR, neboť takové jednání Facebooku by naplňovalo rámec cenzury, která je ústavou zapovězena. Facebook je sice americká firma, ale na území Evropské unie musí dodržovat pravidla a zákony jednotlivých členských zemí EU.

Nepohodlný server, který dělá práci za mainstream a rozkrývá kauzy. Tak ho zablokujeme, a bude!

Náš server se stává pro mnoho mocných a vlivných lidí nepohodlný. Jistým kruhům podnikatelů a politiků jsme před volbami překazili plány s českým lithiem, přinesli jsme informace o aktivizaci kapitálu George Sorose, který si přijel minulý rok do Prahy otevřít bankovní účet, přinesli jsme informace v průběhu prezidentských voleb, zmobilizovali jsme velkou část voličů k podpoře Miloše Zemana, odkrýváme skandální kauzu neuvěřitelné cenzury a zahazování milionů emailů v České republice podle politického klíče. Tyto informace jsou jako třaskavé rozbušky, které odhalují procesy, které probíhají uvnitř České republiky a nedostává se jim naprosto žádné pozornosti ze strany mainstreamu. A když nikdo už neví, jak proti našim informacím bojovat, přistoupí se k cenzuře, k zahazování emailů, k blokaci profilů na sociálních sítích. Pamatujete si, co jsem říkal o roce 2018 před Vánoci? Nový rok 2018 přinese mnoho změn, cenzuru, brutální útoky proti svobodě slova. A je to tady.

Nebuďte lhostejní a pomozte nám, prosím. Sdílejte tento článek tam, kde to jde, na sociálních sítích a přes emaily svým přátelům a známým. Nespoléhejte jen na Facebook, jako na jediný sociální zdroj. Otevřete si účet na Twitteru a zkuste i VKontakte. Pomozte lidem pochopit, že informační válka vstoupila do další fáze, do otevřené cenzury a blokování nepohodlných webů. Proti takovému jednání se musíme všichni postavit, protože pokud to neuděláme, jednoho dne nás zablokují všechny a všude. Děkujeme vám, že nejste lhostejní. Bojujete nejen za pravdu, ale hlavně za budoucnost svých dětí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ivan N
Návštěvník
Ivan N

Vyzývám k bojkotu Facebooku a jeho odnoží! Je to celé řízené tou Sorosovou pakáží.

senil
Návštěvník
senil

A bude se to jenom zhoršovat. Přichází další průser z Bruselu. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach!

http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

To je jen jedna stránka věci.

Tou druhou například je, že každý, kdo by chtěl sbírat podpisy pro vyvolání Referenda, bude muset dát každému, kdo se bude chtít podepsat, další lejstro, kde dotyčný svolí s tím, že se bude nakládat s jeho daty, což hodně lidí od podpisu odradí.

Takže na jedné straně stolu potom bude listina, na které bude dvacet ověřených podpisů podle OP, a na druhé straně stolu dvacet tiskopisů se souhlasným povolením a ověřením OP,…. takže 20x větší počet tiskovin!

To musela vymyslet chytrá “demokratická” hlavička, jak házet klacky pod nohy možným reformám!!!

Bolševici hadra!!!

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Nastupuje totalita, jaká neměla v minulosti obdoby!

Brusel pod nátlakem Merkelové zavádí tak “přísný náhubek” na informace pod směrnicí zvanou GDPR, k jakému nesáhli ani bolševici za revoluce v Rusku, nebo komanči u nás!

Jedná se o to, že v rámci podpory stěhování muslimských invazistů z Afriky do Evropy, je v zemích V4 stále odpor k zamořování svého území tímto negramotným póvlem a zprávy o jejich agresivním kriminálním chování, kde v západních zemích znásilňují, rabují a vraždí původní obyvatelstvo Evropy, tomu moc na popularitě nepřidávají, ale i jejich obětech!

Teď k tomu dávali na Primě zprávu ve smyslu, že když někde zabije muslim několik Evropanů, tak média musí zveřejnit jen informaci, že “jeden muž zabil pět mužů a tři ženy”, aniž by se mohlo sdělit jejich jméno, původ, náboženské přesvědčení a důvod vraždy.
To jsme to dopracovali! Totalita na n-tou!
O tom se ani Orwellovi nesnilo!

A potom se ty k***y z Bruselu budou divit, že je tady opět doba, kdy je lidé věší na kandelábrech po ulicích, protože je činí odpovědnými za to, co Evropu čeká – občanská válka!

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Omlouvám se. Ve třetím odstavci chybí část textu která byla velkými písmeny a nezobrazila se, takže doplnění..:
“… tomu moc na popularitě nepřidávají. Takže se vymyslí zákon, pod sankcemi milionových pokut, že se o tom psát může, ale nesmí se uvádět jakékoliv iniciály, nebo indicie nejen o pachatelích, ale i jejich obětech!..”

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Je tu prosím nějaký IT, který mi vysvětlí toto??? Děkuji (já jsem momentálně v ČR)
http://bit.ly/2Foxm6c

AjŤák
Návštěvník
AjŤák

Čo presne je tam potrebné vysvetľovať? Mimochodom, podstatná časť toho obrázku chýba, ak to teda naozaj potrebuješ vysvetliť.

P.S.: každopádne, pokiaľ hľadáš nejaké spiknutie, tým to naozaj nie je 😀

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Hm, nevím jestli sem to napsal latinsky? Ale díky za tvůj čas.

Edwardo
Návštěvník
Edwardo
Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Fsb jsem před týdnem odinstaloval. Přejdu k VKont. Brzo asi vyhodím i bednu s celým programem ČT. Ušetřené peníze použiji jinak, než na podporu mafie.

malostranska
Návštěvník
malostranska

https://www.tyden.cz/rubriky/media/internet/exmanazer-facebooku-socialni-media-jsou-sracky-proste-vas-programuji_458586.html

Je to důležité pro fungování média a propagaci, ale pro lidi to nemá žádný přínos.

Tona Gavel
Návštěvník
Tona Gavel

Filatelista Matúš Iča z Opavy se stal vědeckým pracovníkem ??????

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Na Fejk buku jsou v mnoha skupinách mnohem ostřejší komentáře, než zde na AE, a adminům Fejk bukářům to vůbec nevadí. Nic, než další ideologická a politická cenzura.

Paw
Návštěvník
Paw

Tak jako miliardari, clenove “vlad” , teroristi vseho druhu, tak i jejich opresivni zakony vedou jistou cestou k obcanskym valkam. Toho uz bylo hodne i v minulosti. Vznik marxismu je tez jejich dilo.
Aby si poridili nepritele , korprorace mely vydelky a lid byl vzdy utiskovan , zotrocovan ve jmenu Antikomunismu.
Germani a spol zase neumi nic jineho nez vytahnout na Rusko. Vzdycky je to znici, ale s pomoci dalsich fasistu vstanou oklepou se porodi dalsi a Hura na Rusko !!

Zde napište svůj komentář… a pozor, nekrmte trolly!

Paw
Návštěvník
Paw

Internet je jakasi studna , kde se da najit neco pravdy a vyhnout ubohym vymyslum propagandistu /delo se to i za komunistu , kdyz jsme trampovali /, a zakaz cteni a psani zde muze klidne privodit posledni “bitvu “.
Samozrejme je to naprosta blbost zakazovat , lide z toho maji radost jako oblafnou rezim a uci se to poteseni jiz od detskych let…
Vlady maji moznost videt do populace a videt jestli se neco na ne nechysta.
Kdyz to zamaznou bude to kvasit pod povrrchem a pak jim to vybouchne nahle do ksichtu..

kmet
Návštěvník
kmet

Sluníčkáři neumí obhájit svůj názor….:))

https://www.youtube.com/watch?v=_-6OPOXYUrQ

Alanis
Návštěvník
Alanis

V Česku vznikne satelitní centrum pro armádní rozvědku a NATO. Kdo o tom rozhodl? To je jasný důkaz o našich loutkových vládách. Co bude následovat? Umístění zdrogovné USArmy na našem území? Táhněte za oceán, nikdo vás tu nezval.

Tona Gavel
Návštěvník
Tona Gavel

To máme za ty Prdy….