ČD Telematika zahájila cenzuru AC24, přes jejich DNS servery se nikdo na...

ČD Telematika zahájila cenzuru AC24, přes jejich DNS servery se nikdo na alternativní server už nedostane! Servery Lupa.cz a Root.cz provozuje člověk, který studoval v Budapešti na univerzitě George Sorose a je členem správní rady Open Society Fund Praha!

ČD Telematika zahájila cenzuru AC24, přes jejich DNS servery se nikdo na alternativní server už nedostane! Servery Lupa.cz a Root.cz provozuje člověk, který studoval v Budapešti na univerzitě George Sorose a je členem správní rady Open Society Fund Praha!

Skandál cenzurování emailů a komunikace na českém internetu se rozrůstá do vskutku mamutích rozměrů. Jak nás do redakce Aeronetu informoval jeden z našich čtenářů, blokování se už zdaleka netýká jen emailů v právě probíhající kauze Centrum.cz a zahazování emailů bez vědomí uživatelů. Nově totiž už dochází i k blokování přístupu na alternativní weby v České republice, a to na úrovni DNS blokace, tedy na podobném způsobu, jako je blokován a cenzurován přístup na internet v Číně (tzv. China Wall). Jak nás informoval pan Petr, je klientem a zákazníkem občanského spolku Cyrilek.net [1], který nabízí připojení k internetu. Když se pokusil dostat na webové stránky alternativního serveru AC24.cz, tak mu prohlížeč oznámil, že stránka nebyla nalezena, že prostě na internetu neexistuje, což je nesmysl. Takže se rozhodl, že začne pátrat po příčině. Protože je technicky zdatný, změnil v operačním systému svého počítače dvojici DNS serverů a nastavil je na servery společnosti Google. Jako mávnutím kouzelného proutku se stránka AC24 v prohlížeči načetla.

ČD Telematika na svých DNS serverech zahájila blokádu AC24.cz

Problém se nachází v DNS serverech společnosti ČD Telematika, která poskytuje Cyrilek.net datové služby, a to včetně DNS serverů, které jsou nezbytné pro překlad webových adres. Na vyjádření společnosti zatím čekáme. Jak nám pan Petr zaslal fotografii níže, DNS servery Českých drah opravdu úmyslně a záměrně nepřekládají adresu AC24.cz a hlásí ji jako nenalezenou, tedy neexistující. Vzhledem k tomu, že doména existuje na českém internetu už mnoho a mnoho let, nelze to omluvit tím, že by doména byla nová a DNS server ji neměl aktualizovanou. České dráhy tak prostě blokují zákazníkům Cyrilek.net přístup na tento server a můžete si představit, že lidé, kteří nejsou technicky zdatní a neví, jak si v operačním systému změnit DNS servery, se prostě na AC24 nedostanou.

Náš čtenář nám zaslal i kopii logu, která zachycuje blokaci domény AC24.cz ze strany DNS serverů ČD Telematika.

Pro takovou blokaci není omluva, není to ani technická závada, jde o jednoznačnou cenzuru. Znovu se ukazuje, že pokud lidé budou mlčet, brzy se nedostanou nejen ke svým emailům, ale ani na své oblíbené webové stránky. Protože dnes ČD Telematika blokuje AC24, zítra to může být Aeronet, pozítří Parlamentní listy. A pokud zrovna nevíte, jak si změnit DNS adresy v operačním systému, na naše stránky už se nikdy nedostanete.

Na obranu Bakalovy Economie v kauze zahazovaných emailů vystartovaly dva servery, které mají neuvěřitelné vlastnické propojení

Celou kauzou s blokací emailů na Centrum.cz se kromě nás začaly zabývat i dva servery, které nemají s politickou alternativou nic společného, věnují se Linuxu a článkům o technologiích, ale jakmile jsme na Aeronetu vydali pondělní článek [2] o zahazování emailů na Centrum.cz, ihned oba dva servery udělaly rozhovor s jednatelem společnosti Excello, s.r.o. a také s ředitelem Bakalovy společnosti Economia, která provozuje emaily Centrum.cz. V článcích na Lupa.cz [3] a na Root.cz [4] jsme se dozvěděli skandální vysvětlení, že za mizení emailů ve schránkách českých občanů na Centrum.cz můžeme prý my jako provozovatel Aeronetu, a to ze dvou důvodů, že prý rozesíláme spam a také proto, že prý máme nízkou reputaci u slovenské neziskovky Konspiratori.sk [5], což je platforma, kterou založili přední novináři a činitelé slovenského mainstreamu okolo největšího slovenského fake news deníku SME. Platforma obsahuje seznam 118 údajně ideologicky a protisystémově zaměřených webů v ČR a na Slovensku, u kterých prý slušné firmy si nemají zadávat reklamu.

Kdo stojí za webem Konspiratori.sk? Bratislavská kavárna a celá plejáda zástupců slovenského fake news mainstreamu

Poznatek od našich čtenářů z diskuse

“Ta partička cenzorů na Konspiratori.sk rozhodně není nestranná, jsou to z většiny zástupci masmédií, především SME. Jejich primární zájem je udržet pro sebe tržní podíl na reklamním trhu. Podle mě je to i nekalá soutěž”, uvedl jeden z našich čtenářů a připojil seznam činovníků zmíněného webu.

 • Pavol Hardoš – SME
 • Oto Hudec – členom redakčných rád vedeckých časopisov, ambasador Regional Studies Association
 • Michal Hvorecký – spisovatel, Goethe institut
 • Marián Jaslovský – ředitel Mindshare, zakladatel inZine (navazovalo na SME)
 • Martin Mác – CEO Zoznam.sk
 • Juraj Mýtny – marketing a spin Demagog.sk
 • Matúš Ritomský – SME
 • Maroš Rudnay – lékař, dost slabá argumentace na už potvrzené možné negativní následky očkování na http://www.lovcisarlatanov.sk/
 • Juraj Smatana – aktivista
 • Eduard Stloukal – asi etolog
 • Filip Struhárik – Denník N, SME
 • Dávid Tvrdoň – SME
 • Marína Zavacká – historička
 • Tomáš Zálešák – učitel
 • Alexej Fulmek – zakladatel SME a Podpredseda Asociácie vydavateľov – dát mu hlasovací právo už by fakt bylo moc
 • Vladimír Mužík – Výkonný riaditeľ Mafra Slovakia, dtto
 • Marián Zima – riaditeľ vydavateľstva Šport Press, Je predsedom Zboru zástupcov Asociácie na ochranu novinárskej etiky a dlhoročným členom predstavenstva Asociácie vydavateľov tlače.

Tato sebranka mainstreamových a neziskových figurek tedy spravuje seznam 118 údajně závadných webů a pražská firma Excello, s.r.o. na základě tohoto seznamu blokuje a zahazuje emaily uživatelů Bakalových freemailů Centrum, Atlas a Volný. Neustále přitom se vymlouvají na jakýsi obskurní a neoficiální amatérský filtr SORBS, na kterém většina z těch 118 webů uvedených na stránce Konspiratori.sk stejně vůbec není. Dělají si z nás tudíž blázny? Hrají si na cenzory ve jménu vyššího dobra?

Tomáš Charvát, jednatel firmy Excello, s.r.o., která provozuje antispam Virusfree, který cenzuruje a zahazuje emaily klientů Centrum.cz z ideových a politických důvodů.

Jednatel Excello, s.r.o., Tomáš Charvát, dále v rozhovoru pro Lupu.cz uvedl, že prý náš server je právě na seznamu SORBS. Naše doména tam není, ale je tam strojová IP adresa našeho mail serveru z dávné doby. Když jsme kontaktovali společnost SORBS, aby naši IP odstranili ze seznamu, dostalo se nám odezvy, že prý naše IP adresa maileru neodpovídá A recordu domény. Jenže to ani nemůže, protože náš server se nachází za firewallem a náš A record ukazuje na bránu firewallu, což je jiná IP adresa, než kterou má mail server za branou. A nic na této bezpečnostní konfiguraci měnit nebudeme, nejsme sebevrazi.

Jenže dokud prý obě adresy nebudou v recordech stejné, nikdo náš IP záznam v SORBS neodstraní, i když vznikl v roce 2015 v době, kdy jsme na této IP adrese ještě ani náš server vůbec neměli a IP adresa patřila někomu úplně jinému. Jenže organizace SORBS je parta amatérských nadšenců, kteří nemohou za to, že Zdeněk Bakala dal příkaz k blokování téměř stovky českých a slovenských serverů, a to ne z důvodu spamu, ale z politických a ideových důvodů, aby do poštovních schránek na freemailech Centrum.cz, Atlas.cz a Volny.cz nechodily texty a články, které nejsou ideologicky v souladu s politickým přesvědčením Bakalova vydavatelství Economia.

Jednatelem a majoritním majitelem serverů Lupa.cz a Root.cz je člověk napojený na George Sorose, jeho univerzitu v Budapešti a Open Society nadaci! Soros má své lidi snad úplně všude!

Poněkud nás překvapilo, že na obranu Economie a Excello, s.r.o. vystartovala zrovna dvojice serverů Lupa a Root, které se těmto věcem politického směru normálně nevěnují. Takže jsme začali pátrat po stopách obou serverů a nestačili jsme se divit. Oba dva portály totiž provozuje jedna a tatáž firma s názvem Internet Info, s.r.o. [6], kde jediným jednatelem a současně jedním ze tří společníků (avšak s majoritním podílem) je jistý JUDr. Marek Antoš s bydlištěm Praha – Krč, V Štíhlách, PSČ 142 00.

JUDr. Marek Antoš.

Druhým společníkem ve firmě, který stojí za povšimnutí, je Ján Simkanič, publicista a novinář, který píše pro časopis Respekt [7], a to už jsme doma, protože Respekt patří pod vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly. No, to je ale náhoda! Takže najednou je to jasné, proč na náš článek jako potrefené husy zareagovaly právě servery Lupa.cz a Root.cz, které oba spoluvlastní právě Ján Simkanič. Ale to zdaleka není všechno. Zmíněný JUDr. Marek Antoš je totiž k našemu zděšení i členem představenstva Open Society Fund Praha [8], tedy spadá do NGO impéria George Sorose a jeho Open Society Foundation. V představenstvu je tam spolu s Danielou Drtinovou z Bakalova DVTV, a tak bychom mohli pokračovat pořád dál. Potřebuje tohle snad nějaký další komentář? A to pořád není všechno.

Cenzuru, blokaci a její ospravedlňování řídí v ČR lidé napojení na Sorosův neziskový sektor, člověk, který vystudoval Sorosovu univerzitu a novináři napojení na Bakalovu Economii

JUDr. Marek Antoš totiž vystudoval srovnávací ústavní právo na Středoevropské univerzitě v Budapešti. Ano, přesně na té univerzitě George Sorose, kterou Orbánova vláda chce vyhostit ze země jako zahraničního agenta, a kterou Jiří Drahoš, prezidentský kandidát, chtěl pozvat do Prahy a nabídl jí spolupráci s Českou akademií věd [9]. Takže se nám to celé rýsuje před očima jako doslova noční můra a zlý sen, kruh se uzavírá. Zdeněk Bakala nařídí blokovat české a slovenské alternativní weby na freemailech spadajících pod Economii, a to i na Slovensku, kde Economia provozuje slovenský offshoot s názvem Centrum.sk. Marek Antoš poskytl v roce 2013 rozhovor pro Živě.cz a doslova se tam rozplýval nad Georgem Sorosem. Níže uvedená citace hovoří za vše:

JUDr. Marek Antoš: “Abych si rozšířil obzory a nasál trochu mezinárodní atmosféry, vyrazil jsem vloni na Středoevropskou univerzitu (CEU) v Budapešti, kde se učí srovnávací ústavní právo. Školu založil George Soros a – nejen – díky jeho penězům dokáže přilákat řadu výborných profesorů. Moje studium se tam chýlí ke konci, za pár týdnů už se vracím do Prahy, ale byla to opravdu úžasná zkušenost. Mrzí mne jediné: tu univerzitu Soros původně založil v Praze, ale kvůli nevlídnému přijetí některých politiků v čele s Václavem Klausem ji záhy přesunul. Mít ji tady by bývalo bylo velkým obohacením, už jen kvůli bohaté knihovně. Snad budou budoucí generace politiků otevřenější.”

Celý rozhovor najdete zde. Myslím, že v tomto okamžiku už si dokážete poskládat sami obrázek toho, proti čemu stojí česká alternativa. Geroge Soros dokonale ovládá řízení na vyšších prioritách a má dokonale zvládnuté dlouhodobé procesy a výchovu svých lidí, kteří jsou připraveni později prosazovat Sorosovy cíle v celé Evropě, včetně Česka.

Ján Simkanič, publicista a redaktor.

Takže jaký je příběh a vývoj kauzy v této chvíli? My o této kauze napíšeme článek a první s odpovědí a reakcí zareagují dva technické servery, které se nikdy politikou nezabývaly. Když jdeme po stopách, tak zjistíme, že Lupa.cz i Root.cz mají stejného majitele a provozovatele, firmu Internet Info, s.r.o, ve které dělá jednatele člověk, který sedí v představenstvu Open Society Fund Praha, a který vystudoval Sorosovu Středoevropskou univerzitu v Budapešti. A aby to bylo dokonalé, druhým ze společníků v Internet Info, s.r.o. je známý Bakalův publicista z Respektu a také redaktor finančního serveru Měšec.cz, který také provozuje firma Internet Info, s.r.o.

Lhostejnost: Uchvátí-li tě, zahyneš!

Chapadla této krakatice prostupují celým českým internetem, a když pátráte po stopách a majetkových strukturách, najednou se dostáváte k lidem, kteří pracují a studovali u George Sorose, končíte u lidí, kteří píší pro Bakalův Respekt a čtenáři Lupy.cz a Root.cz tyto souvislosti nechápou, protože se neživí jako novináři a nepátrají po majetkových strukturách serverů, které se sice tváří jako nezávislé a technologicky zaměřené, ale jakmile se někdo dotkne nebo otře o Zdeňka Bakalu, okamžitě tyto servery na povel majitelů vyskočí na obranu svých chlebodárců, ať už je to bývalý uhlobaron nebo maďarsko-americký miliardář.

Pamatujte na moje varování. Pokud se česká alternativa nepostaví cenzuře tohoto typu na odpor, velmi brzy zjistíte, že mizející emaily byly tím nejmenším problémem. Začnou totiž být nedostupné webové stránky v prohlížeči, nedostanete se na svůj oblíbený alternativní web stejně, jako se to už děje klientům Cyrilek.net. Nenechávejte si tyto informace pro sebe, opravdu vás prosím, je to důležité, abyste sdíleli na sociálních sítích všechny naše články k této kauze, abyste v emailech posílali svým známým informace o tom, jak začíná v ČR brutální cenzura.

Pokud chodíte diskutovat i na jiné weby, informujte i tam o této sérii kauz s cenzurou, informujte své poslance, aby se dozvěděli, k jakým krokům se uchýlil Zdeněk Bakala a lidé napojení na neziskovou chobotnici George Sorose. Nic jiného v této chvíli nemá větší prioritu na české alternativě, než je boj proti cenzuře a úsilí o zachování svobody slova a svobody sdílení informací. O této kauze budeme mj. hovořit dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Aktualizace 16. února, 15:00 hodin
 • Podle posledních informací společnost Economia dnes odpoledne zrušila na Centrum.cz blokaci a cílené zahazování emailů se zmínkami o našem serveru Aeronet.cz. Náš server podle všech indicií již opravdu není blokován.
 • Společnost ČD Telematika po medializaci kauzy na našem serveru a po našem dotazu, podle posledních informací, taktéž přestala blokovat server AC24.cz pro uživatele jejich DNS serverů. Tuto informaci prověřujeme.

Záznam rozhlasového pořadu o cenzuře na českém internetu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
pzv
Návštěvník
pzv

len pre úplnosť. Reakcia portálu AC24 na kauzu:
http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/12168-cenzura-ac24-cd-telematika

“Po obdržení informce jsme požádali o vyjádření a předali záležitost našemu právnímu zástupci. “

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Přes sjednocenou (zotročenou) Evropu k instalaci jediného světového státu One World
s jednou jedinou univerzální vládou! To je finální cíl globalistického sionismu! Viz:
Johannes Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu I. díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Maastrichtska_dohoda_konecne_reseni_pro_Evropu_I_dil.pdf
Johannes Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu II. díl
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Maastrichtska_dohoda_konecne_reseni_pro_Evropu_II_dil.pdf
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

mac0112
Návštěvník
mac0112

opera má zabudovanou funkci VPN, takže si můžete zvolit veřejnou adresu světadílu.
Když v česku existuje “čínská zěď”

Eliot Hnízdo
Návštěvník
Eliot Hnízdo

Aby každý volič věděl, vlastně v rámci pudu sebezáchovního MUSÍ vědět- KDO JE KDO v NAŠI vlasti, je nápomocen tenhle skvělý souhrn na pokračování!
Nemá být primárně návodem k fackování těch nelidí při každém potkání, ale prostou informací.
http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7505-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru.htm
http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7508-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru-cast-2.htm

Dodatek z diskuse pod článkem:
Špičky satanské hierarchie nepodstupovaly prakticky žádné riziko, když poté v zemích východní Evropy inscenovaly tzv. „svobodné volby“. Vždyť už r. 1931 horlivý sionista a bolševický propagandista Ilja Ehrenburg ve své knize „Továrna na sny“ řekl bez nadsázky a výstižně: „Každý občan přirozeně odevzdá svůj hlas a je přesvědčen, že hlasuje pro toho, koho chce on. My však víme, že hlasuje pro toho, kterého chceme my.” Proč? Protože mají své lidi ve všech stranách!!.

Už r. 1921 si spisovatel Arthur Trebitsch stěžoval, „Co udělali sionisté z politiky od proniknutí do veřejného života hostitelských národů: Nástroj své všudypřítomnosti a všestranné přetvářky, jehož pomocí se zakuklili ve všech stranách a frakcích pod krycími jmény pro ten či onen okamžik vhodných politických směrů a hesel – a právě tímto způsobem si nahrávají do rukou.

Tím staví před oči hostitelských národů politické dění jako divadelní frašku, jako švindl, který až do dnešních dnů nebyl nic netušícími ‚svobodnými’ národy dosud odhalen“.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Proto jsem zarytec,co nechodí k volbám..Až na vzácné výjimky..

tana
Návštěvník
tana

Banky podle práva šarija fungují ve Francii leta, nyní jenu otevřeli i v Německu. Korán zakazuje lichvu a úroky, takže bankéř koupí např. nemovitost a s předem oboustranně odsouhlaseným ziskem ji prodá klientovi. Klient ji potom splácí bance.
Nedivím se, že “nemuslimové” tvoří cca 15% klientů, ale divím se, že o tom začali psát i u nás.
Dokonce jsem v TV zaslechla zmínku o tom, že půjčování je omezeno i v Bibli, dluhy se mají splácet 7 let, propadlá zástava země se má dlužníkovi vracet po 50-ti letech.
Nečekaná osvěta.

anazuz
Návštěvník
anazuz

Sáblíková je skvělá rychlobruslařka, ale i skvělý člověk. Potom , jak zprofanovali OH, si jejího gesta vážím o to víc. Jako jediná nabídla pomoc Rusům.
https://cz.sputniknews.com/olympics-2018-news/201802166803103-Voroninova-Sablikova-pomoc-trenink/

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Stůjte ve stojí spatném a držte hubu aneb intelektuální zázemí respektovaného novináře. Takoví nám dosud vládli:
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/85155/jxd-internet-prinesl-vzpouru-blbu.html

Alanis
Návštěvník
Alanis

A co jste čekali od zfetovaného půlmozku, schopného psát jen na Sorosovu zakázku? Kde by bral na fet, kdyby ho vykopli? Tyto směšné postavičky neberte vážně. Sám není ani vzdělaný, ani chytrý, ani hezký, s charismatem psího lejna. Politujte ho a nechte dožít v otroctví. Asi nikdo z nás bys ním neměnil.

Janaz
Návštěvník
Janaz

Ľutovať ho nemienim a odplatu si zaslúži tiež. Nerobte z týchto zradcovských lotrov chudákov na poľutovanie, lebo dopadneme ako po 89. Pamätáte? Nie sme ako oni! Na toto vsadili a živili to v nás, aby neskončili na “oprátce”. Lenže ako sa vraví: Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš.

Radek
Návštěvník
Radek

Dodávám – potetovaného psího lejna.

bajo
Návštěvník
bajo

Jeden az dva mesice pred volbami, a az do voleb, mi vubec nesly stahnout do mobiu clanky z Aeronetu, pres mobilni pripojenid T-mobile. Klikal jsem na agregator na nwoo.org i primo na clanky. Stahovani zacalo, ale nikdy, skutecne ani jednou, se nedokoncilo, a to ani kdyz jsem to zkousel treba 10krat za sebou, nebo v ruznou denni dobu!!! Ostatni weby se stahovaly norrmalne.

Zmrdi z vas maji opravdu strach. Drzte se! Exekuce uz nestaci. Uz nas zase chteji soudit a zavirat za to ze jsme na ne nasrani.

Na “Ceskem” rozhlase 10krat za den zminuji Holokaust, Israel, Zidy, … Co nam Cechum je kurva po tom! Nejspis se boji, ze si ho zase za ty kradeze, vydirani, exekuce a rozbijeni rodin zaslouzi. …

Mimochodem, nebyla ta strasna “padesata leta” pomsta za exekuce za prvni republiky? Kazdej komu vlezl do bytu exekutor by ty svine do tech koncentraku poslal taky!

Mozna by se z tech dejin, misto prepispvani, meli spis poucit.

Administrator
Admin

Víme o tom, že klienti O2 Česká republika a T-Mobile ČR jsou blokováni na úrovni DNS serverů, proto doporučujeme je změnit.

Návod pro Windows XP
http://www.opavanet.cz/nastaveni-dns-serveru-a-ip-adresy-ve-windows-xp.html

Návod pro Windows 7 a 8
https://www.savana.cz/napoveda/ostatni/zmena-dns-2/zmena-dns-v-operacnim-systemu-windows-7-a-8/

Návod pro Windows 10
https://www.savana.cz/napoveda/ostatni/zmena-dns-2/zmena-dns-v-operacnim-systemu-windows-10/

Jako DNS server #1 použijte: 8.8.8.8 (nebo 208.67.222.222)
Jako DNS server #2 použijte: 8.8.4.4 (nebo 208.67.220.220)

U menších ISP jsme zaregistrovali blokaci na úrovni ISP gateway (CISCO filter), ale pouze v jednom případě. Pokud DNS změna nepomůže, váš ISP blokuje náš server na úrovní směrovače a záznamu v blacklistu a naše pakety potom zahazuje, takže načtení našeho webu se nikdy nedokončí. V takovém případě zbývá jediné řešení, zakoupit VPN službu s podporou protokolu OpenVPN, aby váš ISP podle IP neviděl, na jaký server posíláte datové pakety.

Přehled různých renomovaných VPN providerů najdete tady:
https://torrentfreak.com/vpn-services-anonymous-review-2017-170304/

Většina z nich nabízí OpenVPN klienty (pro Windows i pro chytré telefony Android a iPhone), které si nainstalujete, přihlásíte se do klienta a spustíte chráněné VPN spojení pod IP adresou ve vybrané zemi světa. Potřebujete však PayPal účet anebo platební kartou, se kterou jde platit na internetu. Variantou je i Bitcoin. Průměrná cena VPN na celý rok se pohybuje od $29 do $99, podle rychlosti VPN a nabídky služeb.

roman69
Návštěvník
roman69

Admine děkuji Vám,můj provider je O2(tedy souseda, přes Backtrack),jedu na sedmách a od pátku se mi v prohlížeči Opera zobrazil facebook takovym stylem,že je to prakticky nepoužitelný a celý se to spustilo tím,že jsem místo emailu začal sázet přímo linky na Váš web a nebyl politicky koretkní.Firefox jede bez problému a přátelé,kteří mé příspěvky sdíleli se taktéž u těchto providerů potýkají s problémy.Tak s dovolením nakopčim Váš návod a budu šířit dále.Díky za tento web a nasazení celého týmu!

sibolet
Návštěvník
sibolet

Vojín Kotas…V duchodu má dotaz: Přechrochtnul jsem DNS na DNSSEC 217.31.204.130 Alternativní 193.29.206.206 Je to svatý,nebo je to nějaký fízl podraz? Díky zadem i předem za oDbornou poučku..

na-co
Návštěvník
na-co

O DNSSEC tu byla řeč buď v této diskuzi nebo té předchozí https://aeronet.cz/news/v-ceske-republice-byla-oficialne-spustena-cenzura-za-asistence-slovenskeho-neziskoveho-sektoru-freemaily-zdenka-bakaly-zrusily-blokaci-parlamentnich-listu-ale-emaily-se-zminkami-o-aeronetu/ seš tam kde jsi byl, akorát jsi doposud o tom nevěděl; dal jsem si DNS z OpenDNS ačkoliv jsem problémy neměl, načítání webů se mi zrychlilo……tímto děkuji Administratorovi tohoto webu za návod…..

malostranska
Návštěvník
malostranska

Ten T-Mobile nemůžu potvrdit, zatím mi vždy resolvoval vše. Přidělují DNS
93.153.117.33
93.153.117.17
Nedělal jsem dlouhé testy, ale asi odpovídají jen do své sítě.

Radek
Návštěvník
Radek

copa… nějaký utok na aeronet? nejde se sem dostat…

Administrator
Admin

Proti našemu serveru je veden útok z Ukrajiny. Ukrajinské IP adresy, ale ty pochází z poolu jednoho VPN providera. Česká kavárna, možná někdo z okruhu lidí, o kterých pan VK psal v posledních článcích a někoho tím namíchnul.

na-co
Návštěvník
na-co

http://ac24.cz/zpravy-z-domova/12168-cenzura-ac24-cd-telematika
Vážení čtenáři, dostali jsme od vás informaci o možné cenzuře našeho zpravodajského portálu AC24.cz (děkujeme kolegům za zveřejnění), ze které si dovolujeme citovat následující:
Po obdržení informce jsme požádali o vyjádření a předali záležitost našemu právnímu zástupci.

Všechny čtenáře žádáme o pozornost, pokud se na náš či jiný nezávislý zpravodajský portál nemůžete dostat, dejte nám o tom vědět. Pouze aktivním přístupem můžeme čelit nepříjemnostem, aby svoboda projevu a právo na informace nebylo v blízké budoucnosti omezeno. Děkujeme za podporu!