Carola Rackete: Dcera německého zbrojního dealera chce do Evropy dovézt a rozmístit...

Carola Rackete: Dcera německého zbrojního dealera chce do Evropy dovézt a rozmístit půl milionu migrantů, Afrika je prý natolik rozvrácena válkami, že už tam nejsou podmínky pro život! Rodiče jí koupili rodinný domek v Anglii, ale ona chce žít na moři a zachraňovat migranty před hladem a smrtí v Africe! Německé neziskové organizace slouží jako prostředník pro trvalý import migrantů do Evropy poté, co hromadné migrační vlny vyvolaly odpor evropské veřejnosti!

Carola Rackete: Dcera německého zbrojního dealera chce do Evropy dovézt a rozmístit půl milionu migrantů, Afrika je prý natolik rozvrácena válkami, že už tam nejsou podmínky pro život! Rodiče jí koupili rodinný domek v Anglii, ale ona chce žít na moři a zachraňovat migranty před hladem a smrtí v Africe! Německé neziskové organizace slouží jako prostředník pro trvalý import migrantů do Evropy poté, co hromadné migrační vlny vyvolaly odpor evropské veřejnosti!

Kauza německé kapitánky Caroly Rackete začíná nabírat opravdu obludné rozměry. Německá média totiž uveřejnila rozhovory s jejími rodiči a na povrch tak vyplavaly informace, které dosud zůstávaly skryty. Co se původně zdálo jako bizarní epizoda zadržené a poblázněné Němky, která velí v roli kapitána lodi Sea-Watch 3 a zachraňuje migranty ve Středozemním moři, se najednou ukazuje jako komplexní plán na rozbití současné italské vlády za pomocí soudů a rozsudků italských soudů, které mají zopakovat procesy z USA, kde americké soudy zakázaly vládě Donalda Trumpa přijímat zákony a kroky proti migrantům. Musíme se ale nejprve podívat na samotnou rodinu Caroly Rackete.

Carola Rackete

Otcem Caroly Rackete (31) je Ekkehart Rackete (74) z Dolního Saska, bývalý důstojník německého Bundeswehru, který dosud pracuje jako zbrojní dealer [1] pro Mehler Engineered Defence, která spadá pod Mehler Vario System GmbH, jenž vyrábí zbraně a výzbroj pro německou armádu a policii, včetně složek NATO. Carola tedy pochází z rodiny zbrojaře. Matkou Caroly je Siglinde Rackete, která se rozpovídala pro německý Spiegel a prozradila více informací o své dceři. Profil její dcery odpovídá muži, už od dětství se prý Carola chovala jako chlapec, zajímaly jí lodě, parní systémy pohonů lodí a nechtěla nikdy nosit sukně. Na žádost matky si musela nechat narůst delší vlasy, i když Carola nechtěla, protože chtěla mít krátké vlasy. Jenže potom prý vypadala jako kluk, a to Siglinde Rackete jako její matka nechtěla.

Otec jako zbrojař koupil Carole dům v Anglii, ale dcera chce žít na moři a zachraňovat trpící Afričany

Carola Rackete se plavila na lodi v Severním ledovém oceánu a byla i v Antarktidě. Matka prozradila, že její dcera nemá žádný partnerský vztah, protože je pořád na moři a při takovém způsobu života je vytvoření partnerského svazku prakticky vyloučené. Její otec Ekkehart Rackete sdělil německým médiím, že jejich dceři zakoupil v Anglii rodinný dům, aby se usadila a založila rodinu, protože už má nejvyšší čas. Carole je 31 let a nemá žádný svazek s nikým, ale Carola prý je radši neustále na moři a zachraňuje migranty ve Středozemním moři. Z jejích vyprávění jim prý hrůzou stojí vlasy na hlavě, co se prý odehrává v Africe. Celý kontinent je prý podle slov [2] jejich dcery rozvrácený válkami a v tom prostoru už se dále nedá žít. Nejde prý přímo o války jako takové, ale o jejich důsledky.

Ekkehart Rackete, Carola Rackete, Siglinde Rackete. Čtvrtá postava je sestra Caroly, jméno zatím neznámé.

Po Arabském jaru v roce 2011 došlo k rozvrácení celé severní Afriky, ale v důsledku tento proces rozvrátil celou Afriku. Země na severu Afriky jako Egypt, Libye, Alžírsko nebo Maroko byly dříve stabilními zeměmi, které nedovolovaly pašerákům z jižních zemí v Africe provádět transport a pašování Afričanů přes Středozemní moře do Evropy. Díky tomu byli Afričani drženi na africkém kontinentu a jejich pohyb byl eliminován. Po zavraždění Muamara Kaddáfího a po vypuknutí občanské války v Libyi se však cesta do Evropy pro africké pašeráky naplno otevřela.

Carola proto svým rodičům podle jejího otce vypráví úděsné historky o tom, odkud a z jakých podmínek Afričané utíkají do Evropy, ale dcera jim prý popravdě říká, že když se těch Afričanů ptá, kdy začaly v jejich zemích ty problémy, útlaky, genocida, násilí, ekonomický rozvrat a tak dále, tak se dozvídá, že tyto problémy v jejich zemí jsou již od konce koloniálního systému, když africké země získaly nezávislost. Není to tedy krize, která by vznikla v roce 2011 spolu s Arabským jarem, je to zkrátka důsledek rozvratu Libye, která už nechrání své hranice a pašeráci tak mohou přes Libyi pašovat celou rovníkovou Afriku do Evropy.

Podle Caroly prý Evropská unie na jaře zastavila záchrany migrantů kvůli volbám do Evropského parlamentu

Carola Rackete rodičům dále odhalila další poznatek. Podle Caroly zastavila Evropská unie letos na jaře naprosto všechny operace na záchranu migrantů ve Středozemním moři. Stalo se to prý kvůli politikům v Bruselu, kteří před Evropskými volbami do EU parlamentu se báli svých voličů, a proto se rozhodli dočasně záchrany migrantů zastavit. Veškeré zachraňování tak od jara tohoto roku spadlo na bedra NGO sektoru, tedy nevládních organizací. Carola dále rodičům sdělila, že libyjská vláda v Tripolisu má dohodu s Evropskou unií, že bude na moři chytat a lovit lodě migrantů a vracet je do Libye a umisťovat do záchytných táborů.

Gen. Khalifa Haftar (vlevo), gen. Sergej Šojgu (vpravo).

Ty se prý podobají koncentračním táborům, ve kterých probíhá mučení a zadržení migranti jsou v nich nuceni k tomu, aby se zapojili do občanské války v Libyi. Tyto informace Caroly Rackete potvrzují slova Alexe Jonese z Inforwars, který v jednom ze svých pořadů na jaře tohoto roku informoval o tajné dohodě mezi Bruselem a Tripolisem o “lovení migrantů” na moři a jejich zapojování do občanské války v Libyi proti “americko-ruským” válečným psům generála Haftara. Jeho armáda prý pracuje pro Donalda Trumpa a Vladimira Putina, cílem Haftarovy armády je dobytí Tripolisu a svržení pro-globalistické a pro-bruselské vlády v Tripolisu.

Carola je zhrozena, jak libyjská pobřežní stráž loví migranty a potom je v koncentračních kempech v Libyi nutí bojovat na straně Tripolisu proti armádě generála Khalify Haftara

Server BBC si všiml [3] už v dubnu tohoto roku, že Donald Trump, na rozdíl od svých poradců a jestřábů, podporuje generála Haftara v Libyi a osobně s ním telefonoval. A hned poté 1. června 2019 se gen. Haftar osobně sešel s Vladimirem Putinem v Moskvě [4]. To samo o sobě potvrzuje, že gen. Khalifa Haftar je generálem, který v Libyi provádí proces eliminace práce globalistů a jejich Arabského jara z roku 2011. Z pohledu USA jde o proces odstavování globalistického a neoliberálního Deep State v USA, jehož hlavními představiteli byli a jsou Barack Obama a Hillary Clinton. Obsazení Tripolisu by znamenalo porážku Deep State z pohledu USA, porážku Bruselu z pohledu globalistů v Evropě a porážku Domu Sion z pohledu sionistů a jejich plánu na realizaci NWO. A je paradoxní, že je to právě Carola Rackete, která tyto informace skrze své rodiče vynáší na veřejnost.

Dne 29. listopadu 2016, zhruba 3 týdny po zvolení Donalda Trumpa v USA prezidentem, navštívil Gen. Khalifa Haftar ruské ministerstvo obrany v Moskvě. Údajně se jednalo o podpoře a dodávkách zbraní pro jeho chystanou armádu v Libyi. Na snímku právě opouští budovu ruského ministerstva obrany.

A teď ten hlavní paradox, který bude složitější na pochopení. V této chvíli jsou v Evropě pro globalisty migranti nežádoucí z toho důvodu, že globalčiky je teď potřebují v Libyi, aby bojovali proti generálu Haftarovi a tím pádem proti Donaldu Trumpovi a Vladimiru Putinovi. V tomto konceptuálním plánu je snadné se ztratit, protože odpor EU proti migrantům, který začal naplno až letos na jaře, je mylně interpretován jako nějaké vystřízlivění evropských politiků z migrace. To je samozřejmě lež.

Jediným důvodem, proč Evropa přistupuje na zpomalení migrace je skutečnost a zděšení v Bruselu, že když se uzavře pašerákům Libye po vítězství gen. Khalify Haftara, bude konec se sionistickým plánem na islamizaci Evropy. Bez Libye plán skončí. Právě proto vznikla tajná dohoda mezi Bruselem a Tripolisem, že EU bude pumpovat peníze a zbraně do Tripolisu, ale bojovníky si musí Tripolis zajistit sám z řad afrických migrantů, které libyjská pobřežní stráž musí chytat v pobřežních vodách Libye. Carola Rackete tak de facto pouze potvrdila tyto informace z jiných zdrojů.

Carola Rackete je ve stejné roli globalčiků jako Greta Thunberg nebo Ján Kuciak, mediální porno pro veřejnost s cílem vyrobit mučedníka proti vládě

Samotná Carola Rackete tak podle všeho vykonává jen roli užitečné loutky, která má svými svědectvími vyjevit informace o procesech v Libyi a ve Středozemním moři. Mezitím se v Libyi vede válka o Evropu a evropští politici tají, že financují Tripolis ve vedení bojových operací proti generálu Haftarovi, který je podporován Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem. Je to první společná vojenská operace amerického a ruského prezidenta na 6. prioritě proti Domu Sion. Všechno ovšem probíhá v tajnosti, protože ani jedna ze stran nemůže druhou stranu z ničeho obvinit, protože globalisté a Deep State by museli odhalit, proč chtějí zachovat současný stav v Libyi, zatímco Chabad Lubavitch by musel odkrýt, že kontroluje dva prezidenty dvou světových velmocí za společným úsilím proti Domu Sion v Severní Africe. Carola Rackete tak bez znalostí těchto informací uvedla, že prý Evropa by měla přijmout půl milionu uprchlíků z Afriky [5].

Greta Thunberg a Carola Rackete

Taková informace způsobí v informačním poli obrovský odpor a jako účelovou reakcí bude posílení protimigračních stran v Evropě, což bude vyhovovat globalistům v Severní Africe, protože migranti budou využiti jako “zbytná materie” pro válečné úsilí proti generálu Haftarovi a potažmo proti Trumpovi a Putinovi. Celá Libye dnes funguje jako protržený ventil kterým proniká do Evropy migrace. Jakmile dojde k ucpání tohoto ventilu prostřednictvím prachsprostého řízení na 6. prioritě v Libyi díky generálu Haftarovi, dojde tím k mohutnému úderu do plánů světových sionistů. Sionisté budou muset hledat jiné cesty, najít jinou migrační trasu do Evropy. A pozor, ta trasa už je narýsována. Jmenuje se Ukrajina.

Soudní procesy v Itálii mají být podle globalistů konvertovány do procesů proti italské vládě. Carola má být vykreslena jako Ján Kuciak nebo Greta Thunberg, tedy s podporou mainstreamových médií jako model a idol pro masmédia v roli oběti vládního režimu. Italská vláda by udělala mnohem lépe, kdyby Carolu Rackete ihned deportovala. Rozhodnutí vlády postavit Carolu před italské a velmi liberální soudy je nebezpečný proces. Může dojít k tomu, že soudy se obrátí proti vládě a z procesu s námořní kapitánkou bude proces proti italské vládě a její protimigrační politice.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Harmon
Návštěvník
Harmon

Komentář není zapotřebí : Budeme se bránit – a to VŠEMI DOSTUPNÝMI PROSTŘEDKY! I těmi, kteří zrádci naší země nazývají “nelegálními”. ..

Predka
Návštěvník
Predka

Vražda Muamara Kaddáfího má mnoho katastrofálních následků. Humanistické a ekologické rozbombardování Kaddáfím budovaného vodního systému, kterým chtěl napájet a meliorovat celý sever Afriky, včetně Sahary a který měl dát práci, lepší životní podmínky a důvod zůstat ve vlastní zemi místním lidem. Teď, v době boje za klima se o tyhle obrovské podzemní zvodně se zásobami čisťounké vody na tisíce let a které jsou pod celou severní Afrikou i nejsuššími pláněmí Arabského světa nikdo(samozřejmě kromě Izraele, který tento zdroj pochopitelně využívá) nezajímá. Přitom je to nejlepší a možná nejlevnější a rozhodně nejrychlejší způsob, jak pomoci planetě, přírodě i lidem, smysluplnou prací a následně získanou zodpovědností snížit nesmyslnou porodnost a zvýšit IQ v Africe. To se ovšem nejmocnějším nehodí a čistou vodu budou elity potřebovat po plánované redukci lidstva.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Tahle fousatá Raketa musí evropské národy milovat 🙂 Zjevně si nedokáže nastavit vlastní pohlaví 🙂 A vsadím gatě, že vůbec v Africe nebyla. Kdyby byla, zjistila by, že je to velmi bohatý kontinent, s moderními aglomeracemi, infrastrukturou, ropným průmyslem i zemědělstvím… A kdo se v Africe vzdělává a pracuje, tak se má dobře. A třeba Angola a Kongo zakázali islám !!! Ostatní státy k tomu spějí. Režimy těchto států potírají kriminalitu a pracující domorodé obyvatelstvo se rádo kriminálníků a lenochů zbaví. To té vyšinuté Raketě v kebuli asi pěkně hráblo….

poch-či-ho
Návštěvník
poch-či-ho

Carole dává pojmu Racketeering zcela nový význam!

Dáša
Návštěvník
Dáša

V celé akci útoku člunem této pirátky naplněný budoucími válečníky na člun italské pobřežní stráže je nejmarkantnější to, že vlastně kopíroval útok Německa na Evropu před druhou světovou válkou. A že italská pobřežní stráž vyklidila přístaviště bez výstřelu, který by byl v tomto okamžiku normální, je dokonale ilustrující.
Německo má velký problém. Jaký je rozdíl mezi Německem a tzv. nacistickým Německem?
Další podobnost vidím v tradičním vyobrazení Medúzy (ženy z jejíž hlavy vylézají hadi), která je symbolem veškerého zla pod Sluncem s podobou této odredované ženy (možná), jejiž výraz v obličeji neslibuje nic pěkného.
Perseus by se měl někde honem rychle vynořit.

Babuš
Návštěvník
Babuš

Máte pravdu, ale střílet na Ženu, mladou , odredovanou… to by byl jasný fašismus 🙂
Pirátka je to jasná, dyť je to vlastně takovej Bartoš v sukních 🙂
No tak né přímo v sukních. Asi v kapsáčích nebo lacláčích. Pokud v sukních tak batikovaných 🙂
A co se týče její rasy národa a přesvědčení, no je to taková Eržika.

Dáša
Návštěvník
Dáša

je to stejný případ, jako když v Praze najela do tramvajového ostrůvku slečna Hepnarová.
Bartoš je proti ní nadívaná bábovka a třasořit.

Babuš
Návštěvník
Babuš

Ale tak to já nevim, ani jednoho z nich osobně neznam, ale Bartoš je pirát, protibělošskej antifák a vodredovaná nádhera, takže typově jedno a to samý.

Jaris
Návštěvník
Jaris

poch-ci-ho
To ase mi libi a vyznam na tuto rodinu sedi.
Racketeering = podvodny a necestny obchod.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Máme se na co těšit.
Zvolili nám “Uršulu z Lejna”, .. a Němec zase vládne Evropě …!

Podle uší bez lalůčků – další “ELF”,…. a nebezpečná jako její jmenovkyně.

Ta na hajz*u bydlela skutečně – http://www.postavy.cz/ursula-warrenova/

Kevin
Návštěvník
Kevin

Babiš prý odpovídal na otázky v ČT:

Na závěr ještě přišla další otázka na komunisty, že jim stále schází práce na zákoně o ochraně nerostného bohatství. „Tak to jsme právě dneska, tu poslední surovinu, kterou nám neprodali za hubičku tradiční demokratické strany, to lithium, dneska vyřešili. Všechno ostatní předtím jsme prodali za hubičku,“ připomínal premiér a rozhovořil se o uhlobaronech a Zdeňku Bakalovi. S komunisty se mu prý spolupracuje a komunikuje dobře.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lzi-Vytoceny-Babis-o-Capim-hnizde-a-kauze-Smarda-Pripomnel-i-Sobotku-589206

Ví někdo, jak to s lithiem vyřešili??? Zní to tak, jako že to prodali, ale ne za hubičku!!

Dáša
Návštěvník
Dáša

v případě Babiše to prodali za mísu koblih, aby měl co rozdávat

vese
Návštěvník
vese

Právo na těřbu má nějaká austral. firma (takže buhvíkdo a hlavně proč?). Na těžbu jim má dát půjčku ČEZ. No není to absurdistán? Jo a zainteresovaní jsou mj. krvavá madla a ten údajný génius Janeček.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Karlem Raketem si už nebudu kazit podvečer.
Poděkuje někdo Aeronetu za lithium v krušných horách?
Komodity | 16.07.2019 12:21:52
Lithium míří do českých rukou
https://www.kurzy.cz/zpravy/503009-lithium-miri-do-ceskych-rukou/#utm_medium=email&utm_source=email_2&utm_campaign=email_5216
ČEZ bude prostřednictvím své dceřiné společnosti Severočeské doly spolupracovat se společností European Metals Holdings (EMH). EMH je vlastníkem společnosti Geomet, která již získala některá povolení.
Samozřejmě z toho nadaly do správných kapes nějaký drobky a z miliard jsou i drobky výživný…

Už i Poláci hromadí zlato:
Polské zlaté rezervy – další rapidní nárůst
Zlato putuje ve velkém do celkových rezerv států po celém světě a navyšuje svůj podíl na úkor „papírků“- Svět má plno problémů a bohužel nikdo z nás neví, kde a kdy opět může vzniknout něco, co způsobí krizi, která ovlivní celý svět.
https://zlato.kurzy.cz/zpravy/503010-polske-zlate-rezervy–dalsi-rapidni-narust/#utm_medium=email&utm_source=email_2&utm_campaign=email_5216
Polsko nakoupilo v tomto století jako první stát Evropské unie další zlato do svých rezerv. Podle informací došlo v roce 2018 ke zvýšení polských zlatých rezerv o 25,6 tun (cca 823 072 Oz), což je výrazný skok, jelikož dlouhá léta se polské zlaté rezervy udržovaly na stejné úrovni. Na konci roku 2018 činily rezervy cca 128,6 tun (4 134 649 Oz).

Těším se na dobu, kdy ti, co si spořili na důchod a častovali nás “nezodpovědné” opovržlivými i soucitnými pohledy, budou mít hlavy se zoufalým šklebem v dlaních. Co všechno si odpírali a spořili a spořili, dobrý pocit měli. jim bude vířit v kedlubnách. )))
Ale i dobrý pocit je obchodovatelná komodita a má svoji cenu, muhehe

WatchDog
Návštěvník
WatchDog
Milada
Návštěvník
Milada

Vyborny clanek, doporucuji vsem precist

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

WatchDog
jenom židofašističtí idioti z USA si ještě mohou myslet,že by začali válku s některé základny v okupované západní evropě a USA že by se odveta vyhnula. Jednak rusko jasně sdělilo,že pokud bude napadeno odkudkoliv zničí okamžitě údery nejen místo odkud útok začal, ale okamžitě města v USA a všechna místa v USA odkud je útok řízen. A jednat státy NATO dávají jasně USA najevo,že na žádném konfliktu s východem nemají zájem, nepodpoří ho a nezúčastní se. Židé se marně spoléhají na NATO a rusko dobře ví, že nepřítel jsou USA a to nejen jejich ale celého světa a pokud se týká útoku USA z evropských základen , snadeno zničí ty hnízda amerických smradů taktickými malými jadernými údery. Putin není hloupý a nezasviní evropu jaderným spadem, když stačí zničit USA a je razdva po válce. A že má k tomu dost prostředků kterým USA nemají čím a nedokážou čelit ,ví i ti vypatlaní židofašističtí jestřábi. A čína nikdy nedovoli napadení případně obsazení nějaké části ruska , protože by to bylo “nástupiště” na ně samotné.
A rusko zase ze stejného důvodu podpoří v případě napadení čínu. Takže jen zoufalé a marné sny židofašistických blbečků. Jakýkoliv útok na východ , znamená rychlý konec židofašistického teroristického USA a svět bude slavit.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion
Luboš
Návštěvník
Luboš

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=227756
Právě zásaditost v politice chybí, tvrdí Klaus. Během podobných politických krizí často dochází k nepromyšleným, ale zásadním změnám. Jako příklad uvedl přijetí přímé prezidentské volby.
„Před osmi lety v prosinci – poslanci z populistických důvodů zavedli přímou volbu prezidenta – část dnešní vládní krize (prezident má asi tak 1000x silnější mandát veřejnosti než duo Staněk–Šmarda a chová se podle toho) jde za nimi,“ poznamenal Klaus.
Upozorňuje, že za to tehdy hlasovali všichni poslanci ODS až na čtyři výjimky, které dnes zasedají ve Sněmovně (jedná se o Marka Bendu, Petra Bendla, Janu Černochovou a Jaroslava Martinů). Teď ale předseda občanských demokratů Petr Fiala a někteří další poslanci naznačují, že to nebylo správné rozhodnutí.

„Fiala byl jeden z těch zásadových, který pro to nehlasoval – ovšem to byl Radim Fiala – nyní předseda klubu poslanců SPD. Dneska by tedy asi výše zmínění hlasovali proti, pokud se dá věřit novinám, kdežto Radim Fiala by zase naopak patrně hlasoval pro – když je teď v tom klubu ‚přímé demokracie,‘“ poznamenal Klaus.

5qcrQ
Návštěvník
5qcrQ

Je Jeffrey Epstein agentem Izraele?
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/je-jeffrey-epstein-agentem-izraele/


V článku v New Yorku Magazine o Jeffrey Epsteinovi v roce 2002, Trump byl citován jak říká: „Znám Jeffa už 15 let, fantastický chlap, s ním si můžete užít spoustu legrace, má rád krásné ženy stejně jako já a mnoho z nich je mladších.”

Možná, že Epstein nebo Mossad mají také kompromisní materiál o Trumpovi.

To by vysvětlovalo Trumpovu extrémně proizraelskou politiku s ukončením jaderné smlouvy s Íránem, zpřísněním sankcí až na zákaz veškerého vývozu ropy, přemístěním velvyslanectví USA z Tel Avivu do Jeruzaléma a potvrzením jako hlavního města, uznáním Golanských výšin jako součást Izraele a hrozby, že USA napadnou Írán.

Epstein měl černou knihu ve které je mnoho kontaktů, nyní je v rukou vyšetřovatelů. Například obsahuje čtrnáct osobních telefonních čísel Donalda Trumpa, včetně bývalé manželky Ivany, dcery Ivanky a současné manželky Melanie.

Kniha obsahuje čísla prince Bandar Saúdské Arábie, Tony Blair, Jon Huntsman, senátor Ted Kennedy, Henry Kissinger, David Koch, Ehud Barak, Alan Dershowitz, John Kerry, George Mitchell, David Rockefeller, Richard Branson, Michael Bloomfield, \ t Dustin Hoffman, královna Elizabeth, Saudský král Salman a Edward de Rothschild,….

Epstein je propojen s vrcholným politickým vedením Izraele, jak včera informovaly izraelské noviny Haarz . Epstein měl dát bývalému premiérovi Ehudovi Barakovi peníze na investice a jsou obchodními partnery.


Micanut
Návštěvník
Micanut

SqcrQ
Zajimave
Takze Trump jej dozivotne pred nejakymi 15 lety vyradil z clenstvi v jeho nejakem klubu, ale Trump je nejvic propagandou spojovan s pedofilkem Epsteinem.
Zajimave je take, ze o Clintonovi, ktery je zaznamenan minimalne 26× v letecke knize na vylety na Epsteinuv pedofilni raj, ve Vasem citatu neni jedine slovo.
Takhle presne se manufakturuje vymyvani mozku lidem vytvarenim fake news.
Gratuluji.
Ovsem co jeste nedavno proslo, to uz se dnes nechyta.
Zacnou padat brzo hlavy, mozna uvidime sem tam nejakou se sebevrazdicku, ale neco mi rika, ze Trump v tomto typu zprav figurovat nebude.
On byl totiz ten, ktery vydal kriticky dulezity exekutivni prikaz na stihani human/sex- trafficking prasat jako byl Epstein. S Epsteinem se totiz rozkoply dvere dokoran.
Podle novych (a casto to citim tak i ja) zijete be zkazene dobe.
Ovsem je to naopak- jsme svedky systematicke destrukce nynejsi zkorumpovane vladnouci kriminalni elity.
Trump pise historii. Ten clovek proste nikdy nenudi
WWG1WGA. Q

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka
Jaris
Návštěvník
Jaris

Z.matka
Agresorsti kaspari. Vsichni do jednoho! 🙁

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Micanut
ani Trump píše historii a zřejmě bude i u konce krátké historie teroristického státu USA.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Henry Kissinger má ještě ptáka?

Babuš
Návštěvník
Babuš

No, možná jo, ale nejspíš to bude Pták Ohnívák 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Babuš
a i tenj už jen v kádince v lihu.