Cancel Culture: Masová hysterie bílých celebrit, které ruší své firmy, podnikání, webové...

Cancel Culture: Masová hysterie bílých celebrit, které ruší své firmy, podnikání, webové platformy a sociální profily kvůli svým údajně nenávistným výrokům v daleké minulosti, zaplavuje jako mor celou americkou a západní společnost! Aspirantka profesury indického původu z Cambridge prohlásila, že na bílých životech nezáleží, ale škola se jí zastala z titulu svobody slova a dokonce ji povýšila rovnou do profesorského stavu! Před rokem ale škola svobodu slova nechránila a ukončila spolupráci s profesorem, který měl nepohodlný názor na zpolitizovaný genderismus a globální klimatickou hysterii!

Cancel Culture: Masová hysterie bílých celebrit, které ruší své firmy, podnikání, webové platformy a sociální profily kvůli svým údajně nenávistným výrokům v daleké minulosti, zaplavuje jako mor celou americkou a západní společnost! Aspirantka profesury indického původu z Cambridge prohlásila, že na bílých životech nezáleží, ale škola se jí zastala z titulu svobody slova a dokonce ji povýšila rovnou do profesorského stavu! Před rokem ale škola svobodu slova nechránila a ukončila spolupráci s profesorem, který měl nepohodlný názor na zpolitizovaný genderismus a globální klimatickou hysterii!

Na internetu a v médiích se začal objevovat nový anglický výraz “Cancel Culture” a jeho projevy a důsledky jsou nejen zjevné, ale doslova alarmující. Mnoho lidí se naivně ptá, proč píšeme stále o negativních věcech a informacích, proč nepíšeme o něčem pěkném. Přiznám se, že takovéto dotazy mně opravdu velice znepokojují, protože jsou projevem finální fáze provařenosti žáby v hrnci, poslední terminální stav. Existuje k tomu velmi otřesný příklad, kterým začnu tento článek.

Redakce v malém městě píše o kriminalitě, která je na velkém vzestupu. Každý den přibývá více a více článků o loupežích a vraždách, protože policie nestíhá. V první fázi lidé hltají novinové články a chtějí se dozvědět více a více podrobností. Postupně ale první fáze přechází do fáze druhé, do zahlcenosti a ztráty pozornosti.

Profesorka z Cambridge: “Řeknu to znovu: Na bílých životech nezáleží! Jako na bílých životech. Zrušte bělost!”

Článků o vraždách a loupežích je už tolik, že lidé čtou informace a články o nových a nových hrůzách pouze letmo, přečtou si nadpis a více se už tím nezabývají. Tato fáze přechází postupně do fáze číslo 3, kterou lze nazvat jako fází vytěsnění, tzn. kognitivní disonance, kdy lidé tyto články o vraždách a loupežích už automaticky přeskakují, protože jim čtení těch článků nedělá dobře.

Poslední 4. fází je terminální a vysoce nebezpečný stav (z hlediska sociální bezpečnosti) tzv. pozitivistické disonance, kdy lidé začnou chodit na vrátnici redakce s bizarní prosbou, aby noviny a redaktoři začali už psát o něčem pěkném a pozitivním. Pozitivistická disonance je pokročilejším stupněm kognitivní disonance, kdy člověku už nestačí nepříjemnou realitu vytěsnit z vědomí, ale musí ji něčím pozitivním překrýt. Z hlediska koncepce sociální bezpečnosti jde o terminální stav rozpadu a rozvratu sociální bezpečnosti ve společnosti. To jenom na okraj pro vysvětlení, o čem si dnes v článku povíme.

Proces “Cancel Culture” je bizarním úkazem autogenocidy bílé rasy

Bílá civilizace právě zaniká a proces se mohutně urychluje. Právě nastupuje nový fenomén nazvaný Cancel Culture, což by se dalo přeložit jako “Kultura rušení” ve smyslu rušení vlastní kariéry, vlastního podnikání, vlastního businessu, vlastních YouTube kanálů a sociálních profilů s miliony odběratelů, likvidování vlastních prodejů velkých korporací a firem, které ruší prodeje úspěšného zboží a značek, protože zboží nebo značka někoho genderově či rasově popuzuje. Posledním příkladem je společnosti SONY, která spáchala rituální sebevraždu vydáním konzolové hry na Playstation 4 s názvem The Last of Us II, kde firma SONY zničila a zlikvidovala dobrovolně svoji vlastní herní značku.

Propagace transgenderismu a LGBT vztahů ve hře společnosti SONY The Last of Us II.

Ze zmíněné hry udělala transgenderovou LGBT pro-choice propagandistickou polévku, která je tak odporným gulášem, že uživatelské recenze na serveru Metacritic u této hry byly pro jistotu zrušeny (anglicky “canceled”) a zůstaly pouze recenze internetových herních magazínů a serverů, které jsou za recenze společností SONY samozřejmě zaplaceny, resp. sponzorovány.

Metacritic nakonec uživatelské recenze znovu povolil a zobrazil, sami si je ale přečtěte [1], ať máte z první ruky zážitky svědků z první ruky. V zábavním průmyslu je Cancel Culture v podstatě nejdál, protože totéž před skoro rokem provedla společnost Bethesda s další kultovní herní značkou Wolfenstein, když vydala [2] propagandistickou pro-choice LGBT hru Wolfenstein: Youngblood, čímž firma opět zrujnovala svoji značku a zrušila (canceled) její předchozí obsahovou náplň.

Bílé celebrity ruší své úspěšné firmy, kariéry, kanály a omlouvají se barevným menšinám za svůj rasismus s doby před mnoha a mnoha lety

Před několika hodinami youtuberka Jenna Marbles s více jak 20 miliony odběratelů zrušila [3] svůj kanál, když se předtím omluvila veřejnosti, že si před mnoha lety v jednom z videí namalovala tvář načerno jako černoška a dělala si vtipy a srandu z raperky Nicki Minaj. Marbles byla před několika dny obviněna z rasismu, aby se prý k tomu vyjádřila. A opravdu se vyjádřila, omluvila se a oznámila, že na YouTube zruší (cancel) svůj kanál s více jak 20 miliony odběratelů. Nemluvíme zde teď o kvalitě pořadů na YouTube, ale mluvíme zde o situaci, kdy královsky na reklamě vydělávající YouTuberka zařízne dobrovolně svůj business kvůli omluvě za údajný rasismus na YouTube před nějakými 8 lety.

Jenna Marbles

Pokud si myslíte, že se jedná o nějaké akty dobré vůle, tak vás vyvedu z omylu. Je to projev degenerace. Protože zdaleka nejde jenom o YouTubery. Týká se to jak velkých firem, tak i jednotlivých šéfů korporací a organizací, kteří rezignují ze svých funkcí kvůli tomu, že mají pocit, že to tak je správné, protože jsou bílí a něčím se provinili proti černým, hnědým, žlutým, prostě barevným spoluobčanům.

Počátkem června jsme přinesli článek a video o řediteli společnosti Reddit, který oznámil [4], že rezignuje na svoji funkci a vyzval, aby jeho místa ve vedení společnosti převzal černoch. To byla další ukázka “Cancel Culture” člověka, který zrušil a zlikvidoval svoji kariéru kvůli pocitu, že jeho bílá rasa někoho poškozuje, někomu je nadřazena a je to tak špatně. Tyto procesy nejsou vynucené, jsou totiž již plně kognitivní, tedy vycházející z vědomí člověka, který je považuje za správné. Kognitivní likvidace vlastní rasy je konečným důsledkem autogenocidy bílé rasy.

Aspirantka na univerzitě Cambridge dostala profesuru za rasistický výrok proti bílé rase! To opravdu nevymyslíš!

Ta předpona “auto” je tam klíčová, je to totiž samogenocida,  kdy bílá rasa likviduje a v rámci Cancel Culture ruší všechny dosažené výsledky a úspěchy bílé rasy, bílých ředitelů firem, bílých YouTuberů, bílých firem zábavního průmyslu, nikdo z bílé rasy totiž tyto genderizované procesy neakceptuje, všem jsou tyto procesy odporné, s výjimkou radikálních neoliberálů, jenže není důležité, co si myslí většina ve společnosti, v post-faktickém světě rozhoduje pouze to, jaký názor má televize, mainstremové médium, globální korporace nebo globální sociální síť, to znamená autorita.

A potom se nemůžete divit, k čemu došlo na univerzitě Cambridge ve Velké Británii. Aspirantka profesury Priyamvada Gopal indického původu včera uveřejnila na Twitteru výrok, že na bílé rase nezáleží. Okamžitě se ozval řev a obvinění z rasismu, bílí studenti se cítili poškození. Jenže, škola se aspirantky zastala a uvedla, že má právo na svobodný názor na akademické půdě. A to není všechno. Společnost Twitter nejprve Gopalové zabanovala účet, ale potom jej obnovila, že je všechno v pořádku a univerzita v Cambridge ocenila Gopalovou tím, že ji narychlo uvedla do plného profesorského stavu [5], takže již není aspirantkou, ale plnou profesorkou na Cambridge. Zároveň uvedla, že jí chodí nenávistné emaily, ale policie v Cambridge zjišťuje jejich původce.

Indické profesorky se Cambridge zastala, ale doktora kritizujícího klimatický alarmismus a genderismus vloni vyhodila

A to není všechno. Cambridge totiž vloni ukončila členství Dr. Jordanu Petersenovi, který se znelíbil několika sluníčkovým studentům na univerzitě svými názory kritizujícími genderismus, tedy prosazování politických tlaků a procesů na bázi pohlaví a rovněž kritizoval klimatický alarmismus. V tomto případě se Cambridge svobody slova Dr. Petersona nezastala a vyhodila ho [6]. Takže, jak vidíte, dvojí metr. A teď mi řekněte: Když se hroutí naše civilizace a čelíme masakru, genocidě naší rasy a kultury, kdo by chtěl psát o hezkých a pěkných věcech?

Priyamvada Gopal

Kdo z vás je už ve 4. fázi pozitivistické disonance? Válka proti tradiční, bílé a křesťanské rodině je v plném proudu. Právě nás vraždí naši vlastní, naše univerzity, kdysi etalony vzdělání civilizace, etalony nejchytřejších hlav na této planetě. Genocida bílého muže, jeho ženy, jejích dítěte, jejich kultury, jejich státu, jejich bezpečnosti a jejich práv je právě v plném proudu.

Nejen o těchto souvislostech budeme hovořit dnes po 19. hodině na Svobodném vysílači CS. Probereme i všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečné zváni k poslechu.

Záznam pořadu

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 49% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Otakar
Návštěvník
Otakar
Prezident
Návštěvník
Prezident

Přátelé. Žádná autogenocida se neděje. Vypněte televize, rádia a internet. Vyjděte ven a zvedněte hlavu. Je tam modrá obloha, prší, vzduch voní, ptáci létají. Ti, co si myslí, že se něco děje, za pár let uvidí pravdu, která je o hodně silnější než nyní věří. Přestaňte se bát, věnujte se svým rodinám, nebo je běžte zakládat v rámci záchrany svého druhu, a věnujte se především svým ženám či mužům a dětem. Nevěřte tomu, co se povídá. Svět lidí se jednoduše, a opět, zbláznil. Žijte a kašlete na nesmysly. Náhubky nechejte doma a naučte se věřit své Božské slovanské vnitřní síle, před kterou se poklonila či schovala už nejedna krysa.

Až načerpáte sílu a porozumíte tomu, kdo jste, vraťte se sem a uvidíte věci z jiné perspektivy.

Blackthorne
Návštěvník
Blackthorne

Čiň čertu dobře, peklem se ti odvděčí.

Vladimír D.
Návštěvník
Vladimír D.

Rasistická je i matematika, tvrdí profesorka matematiky (!) na Illinoiské univerzitě:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Matematika-je-rasisticka-padlo-v-USA-628894

Nevím, jak si to mám vysvětlit. Že by zlomili tuto chudinku nějakým nátlakem? Hromadná debilizace celého amerického národa, dávají snad těm lidem drogy? Už to mám! Paní zřejmě už za těch pár dní stihla vystudovat Oxford nebo Cambridge…

Ale jedna věc je pro náš malinký národ veskrze pozitivní. Už není potřeba mluvit pejorativně o právnících vystudovaných v Plzni, když Oxford a Cambridge to jistí!

Lana
Návštěvník
Lana

A naši ministři a poslanci to také pochopili a maturitu z rasistické matematiky prostě zrušili

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Vladimír D.
rasistická je i matematika je pro cikorky proto, že ji bílí ovládají a oni ne a ne ji pochopit a naučit se počítat.No na univerzitě pro blbečky bohatých tatínků v Cambridge to asi až tak nevadí,ale
u nás i v té Plzni by se asi všichni divili, kdyby do posluchárny přišla tahle cikorka co by “profesorka” a začala kdákat to své rasistické kokokodák.

Marcos
Návštěvník
Marcos

https://www.britainfirst.org/white_lives_matter_britain_first_flash_demos_outside_downing_street

Mimo jiné, transparent zobrazuje fotografii Emily Jonesové, sedmileté anglické dívky, kdy její vražda byla médii zcela ignorována, protože se nehodí k jejich vyprávění „Whites are bad“.

Každý ale vyjadřuje svůj názor jinak:

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=RYyA7wnrHcg&has_verified=1

raspberry
Návštěvník
raspberry

Budeme diskutovat o teorii navržené na zakázku tak, aby zlomila poslední evropský odpor k rasovému míšení:

o neobyčejně neinteligentní teorii o «africkém původu » Evropanů.

“Proč by lidé měli pocházet pouze z Afriky a ne z Evropy? Ty rozdíly byly (a někde ještě jsou) dány jednoduše tím, že dříve lidé neznali globalizaci v takové míře jako dnes. Ze svých domovů se vzdalovali jen v případě válečného nebezpečí či živelných pohrom, jinak zůstávali doma u svého políčka a hledali si partnery z blízkého okolí/vesnice. Tak jako je tomu ještě dnes u mnohých domorodých kmenů, které po stovky let žijí v džungli na pár kilometrech čtverečních v uzavřených komunitách.

Tím se dá jednoduše popřít, že by všichni lidé měli pocházet už z vyvinutého (opo)člověka z Afriky. To by musela být náhlá obrovská emigrační vlna lidí, aby dokázala urazit takové vzdálenosti a zaplavit každý kout naší planety, a tam se opět stejně náhle na další tisíce let izolovat do samostatných malých tlup a kmenů a měnit tam radikálně svojí vizáž.

Protože na Zemi kromě australských Aboridžinců neexistuje žádný druh lidí, který by černochům byl alespoň vzdáleně podobný.

Z Afriky tedy nejsme zcela určitě. Podobně kritický jsem i k teorii indoevropanství, ze které zastánci afrického původu lidí vycházeli a na niž svoji teorii implemetovali (konstrukčně). Mám za to, že Evropan je z Evropy, Asiat z Asie a černoch z Afriky.

Dám příklad. Jako třeba rostliny, které jsou v Austrálii nebo Asii jiné, než v Evropě. Ale pořád mají stonek, listy, květ, a voní. Stejně tak se během tisíciletí mohli postupně vyvíjet různí lidé v různých částech světa.”

Více na
https://sarmatia.wordpress.com/2013/03/11/haploskupiny-2/

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

raspberry
Existují legendy o tom, že Afriku obývala v době, kdy Země neměla ještě Měsíc, jakási populace bílých a světlovlasých značně velkých lidí. Čas od času se najdou nějaké archeologické nálezy, které naprosto nezapadají do současných teorií vývoje lidstva. Co s tím, to by ovšem znamenalo, že Afriku, tato rasa bílých lidí obývala před nějakou kosmickou katastrofou, při které se vytvořil, nejspíše z materiálu Země Měsíc. V jedné africké legendě se praví, že bůh umazanýma rukama nejdříve udělal skvrny na tygrech a leopardech a pak si zbytek černě otřel o člověka. Černoši se zřejmě v Africe vyvinuli mnohem později, a hlavně se pak už nijak zvláště nevyvíjeli, pouze lovili a starali se o přežití z místních zdrojů. Naprosto netvůrčí.
Pokud Země přišla při kosmické katastrofě o nějaký materiál, o váze našeho současného měsíce, mohla mít i jiný úhel rotace, jinou zemskou přitažlivost atd. tedy mohl na ní vzniknout, a žít i jinak velký člověk, a Afrika nemusela být horkým kontinentem, A hlavně zemský povrch a jeho uspořádání mohlo vypadat zcela jinak.
Jiné bádání říká, že moderní evropský člověk vznikl někde v afgánských stepích, kdy se dali některé místní kmeny do pohybu směrem na východ, což mělo nastat někdy před šesti až deseti tisíci lety. pokud už nějaké obyvatelstvo při pohybu těchto kmenů na cestě bylo, dozajista se pářili, a zcela určitě to nebyli černoši. Ostatně i Starý zákon mluví o třech králích a o tom černém vzadu, tedy černoch tam nějaký byl, ale zastupoval jen jediné království, byl vzadu, nepřijel s ostatními včas, tedy se dá předpokládat, že vzdálenost odkud jel byla větší, typovala bych to na centrální Afriku. Problémem je, že prakticky nic nevíme o mořských národech. Nálezy etruských sošek, zpodobňují bílé, osoby se světle hnědými vlasy, existují i již rozluštěné texty, žádné z těchto textů neuvádějí indoevropskou jazykovou skupinu. I řeckých mýtech, které nejsou rozhodně tím nejstarším co v Evropě existuje, lze najít jisté informace o vzniku evropanů. Poukazuji na Bílého býka, který unesl Európu na nový kontinent, a patrně též Európu oplodnil (neb to byl Bůh), a založil bílé potomstvo.
Já si naopak myslím, že Evropa byla neobydlená a lidi s bílou kůží se do ní uchylovali z důvodu příznivých klimatických podmínek, z různých částí tehdejšího světa a zde se vyvíjeli dál. Tuto teorii podporují různé jazykové skupiny, které nemají společný základ a i genetické rozdělení kdy východoevropan má jiný genetický kód než západoevropan a o románských národech nemluvě. Jisté specifikum přestavují Maďaři, nezapadající do žádných teoretických škatulek. ještě v roce 1964 byl maďarský národ ve školních učebnicích presentovám jako Slované, což je samozřejmě blbost.
Závěr, jediné v čem s vámi souhlasím je to, že černoši vznikli v Africe, ovšem domnívám se, že mnohem později, než je uváděno, vznikli jen na určité části Afriky jako jednotlivé kmeny a prakticky se nevyvíjeli, přičemž některé nerozvinuté kmenové kultury současně zanikaly, popřípadě degenerovali.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Info pro mistni kapitalisty…
Uz se neplati na drevo, ale drevem – zlato doslo. 😉
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/koronavirus-vratil-v-usa-do-obehu-drevene-penize-40328891

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

Zvědavá matka
Hm, ano, jsme na počátku. První platidlem byli kolečka z borového dřeva s podobiznou vladaře a jeho pečetí. Záhy nahrazeno kovovými pentákly, z důvodu snadného padělání, i v případě, že padělatele čekala smrt na kůlu. Holt člověk pro peníze udělá a bude riskovat vše co má, i život.
V Americe se toto zreplikovalo na samém počátku vývoje země a dnes opět na počátku se historie opakuje.

amik
Návštěvník
amik
r.m.
Návštěvník
r.m.

Odvádění pozornosti od zlodějského systému v USA je čím dál dražší a dražší.

Kumir
Návštěvník
Kumir

“Tradiční” bílá rodina NENÍ křesťanská, to bych sem pane VK netahal. To, že končí křesťanství, je plně v pořádku, jak se říká “Karma je zdarma …”. Úpadek bílé rasy s tím souvisí pouze okrajově a myslím si, že třeba v Rusku k němu nedojde, přestože církev tam postupně skončí stejně jako všude jinde. Věřím tomu!

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nepochopils co znamená, že tradiční bílá rodina je křesťanská, a sice v kontextu toho, co pan Vedoucí na rádiu vysvětloval. Ale to nic, našla se tu i jelita, která si kdo ví jak vyvodila, že pan Vedoucí je pobožný biblický křesťan.

Armica
Návštěvník
Armica

Kumir
..to,vže končí křesťanství je úplně v pořádku..”
Opravdu ?:A když bílá rasa tento konečný boj vyhraje, na jakých základech by jste chtěl tu naši novou epochu stavět ? Na židovském oko za oko, zub za zub ? Původní křesťanství či pravá víra nabízelo konečné odpuštění si mezi národy a jedinci a místo msty ” miluj bližního svého, jako sebe sama/ sám. Že se toho zneužilo, je věc jiná

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

Armica
Opravdu si myslíš, že evropská kultura začíná křesťanstvím? To snad nemyslíš vážně.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Kdyz tvrdite, ze tradicni bila rodina neni krestanska a predpokladam ze chcete rict ani nikdy nebyla, tak byste mel také vysvetlit, co vas privedlo k takovému poznani. Kde se tedy nachazi koreny bilé rodiny? Z ceho vzesla?

Vykladat nesmysly a verit jim je na dosah kazdého idiota, ale zduvodnit své tvrzeni a podlozit ho argumenty vyzaduje mnohem vic, nez stupidni konstatovani neceho, co nedava smysl.

Pokud je krestanstvi v rozkladu, tak to neni karma, ale je to promysleny umysl! Pokud byl na papezskou stolici dosazen antikrist, tak to neni zadna nahoda. Pokud je utoceno na bilou rodinu a ta je v rozkladu, tak to také neni nahoda. Nic se nestane z niceho nic. Nahody neexistuji …a kdyz, tak pouze v choré mysli lidi, kteri nechapou o cem vedou rec!

J.V
Návštěvník
J.V

minoltista.ca
Excelentní , díky

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

minoltista.ca
Nic není náhoda, je to prostě jen konec jednoho cyklu vývoje lidstva. Křesťanství bude ještě po nějakou dobu doznívat v Afrických zemích, dosahovat do Asie a až dosáhne svého nejvyššího bodu, skončí definitivně. V Evropě už tento proces ukončování nastal. Křesťanství není žádné specifikum bílé rasy, tato ohavná víra měla vždy ambice si podmanit celý svět. Nepovedlo se, tak vznikl islám, víra ještě ohavnější. Křesťanská rodina, co to je? Muž a žena s potomky zplozenými ve tmě nevědomosti a vnucené víry, pod patronací církve s povinností otročit na církevním majetku, a živit církevní preláty, pod tvrdými tresty, knutou. Nebyla snad rodina před nástupem křesťanství v Evropě svobodnější? Jistěže antika měla otroky, ale měla i tribuny lidu a právní systém a občanský řád, tedy i rodinu se svými právy.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

chlamydie …at se to libi, nebo ne, krestanstvi bylo hlavnim faktorem sjednoceni bilé rasy. Bila rodina se stala zakladem vsech evropskych spolecenskych systému, které se postupem casu rozvinuly natolik, ze byly schopné dominovat cely svet. Z toho plyne, ze krestanstvi je specifikum bilé rasy. Jiné, mimoevropské rasy ke krestanstvi pouze konvertovaly.

Jiste, kazda mince ma dve strany, ale videt jen negativni stranu krestanstvi a nevidet jeho prinos bilé civilizaci, to je pomerne dost hloupé, i necestné. Aby bylo jasno, byl jsem vychovan v duchu ateismu, ale i presto v hloubi duse citim, ze ma “bila” identita je uzce spjata s krestanstvim …a s nicim jinym.

Nevim, jestli chapete vsechny souvislosti spojené s upadkem krestanstvi. Podotykam tedy, ze zapocaty proces autogenocidy bilé rasy by nebylo mozné uskutecnit, kdyby se svetovym sionistum nepodarilo rozvratit bilou rodinu a viru v Krista!

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

minoltista.ca
Sjednocení bílé rasy přinesla především antická civilizace a v neposlední řadě Caesarova armáda. Tehdy známý celý svět byl pod jedním kulturním vlivem, kterému jsme dosud vděčni za náš rozvoj. Bohužel nástupem křesťanství došlo k setmění v celé Evropě a úpadku. Církevní hodnostáři si činili nárok na jedinou vzdělanost, uchvátili násilně dávné vědomosti a drželi obecný lid v temné nevědomosti.
Ano, stavěli krásné kostely, ovšem za vydřené peníze z lidu, který v nich jen ohlupovali svými kázáními. Pro mě a za mě, můžou dnes z kostelů nadělat třeba luxusní bordely, já se s křesťanskou vírou za podmínek dvou tisíc let útlaku, omezování, lží, teroru, a nevolnictví ztotožňovat nemohu. Bílá rodiny není naprosto rozvrácena, až na to, že některým holkám se prostě líbí snědší kluci. To ovšem bylo vždy, a proto i dnes se dá těžko říci ve středoevropském prostoru, kdo je a není 100% běloch.
Žádná autogenocida bílé rasy nezačala, jen doběhl jeden kosmický cyklus, a bílá rasa si prostě potřebuje odpočinout, před počátkem dalšího cyklu. Je to jako se stromy, rodí standardně množství kvalitního ovoce, zmetků je minimálně, pak přijde rok, kdy ovoce je velké množství, ale je nekvalitní, drobné a kyselé, po něm pak následují dva, tři roky, kdy strom nerodí vůbec. Další rok vás pak překvapí kvalitní várkou pěkného ovoce, aniž by jste do vývoje stromu jakkoliv zasáhl. Je to normální kosmický proces, tak je to i s národy. Žádná Kristus k tomu není potřeba, příroda si ví rady i bez něj.
Světoví sionisté nemusejí žádnou víru v Krista rozvracet, tenhle nesmysl v našich končinách už skončil, a to hlavně díky restitucím, jsou lidi na pánbíčkáře tak naštvaný, že nebýt zákonů o nenávisti, většina lidí by jim sprostě nadávala, přinejmenším do flanďáckých zlodějů. Zběsilý strach z mezinárodního sionismu nikam nevede, je to jen teorie, a pokud si někdo myslí, že je reálná, tak zaplať bůh, (tedy nevím který, ten křesťanský asi ne), za sionisty naplněné nákupní košíky, výlety k moři, obchody se vším možným a mnoho dalšího, co jsme dříve za totáče neměli. Jestli má nějaký Ježíš Kristu padnout jako obětina na oltář našeho blahobytu, tak pád křesťanství mi rozhodně bolet nebude.
Zkuste si aspoň okrajově přečíst některé filosofické spisy antiky, porovnejte s křesťanstvím a pak mi znovu řekněte, že se cítíte jako křesťan. Myslím, že podruhé by jste to nezopakoval. Ztotožňování křesťanství s kulturou bílé rasy je naprosto fatální omyl. Křesťanství bílou rasu o kulturní vývoj okradlo, a svým tmářstvím pozastavilo vývoj na dlouhá staletí.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Nesouhlasím a nepochopíš dokud nepoznáš Ježíše Krista osobně.

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

Bezejmenný
Ježíš Kristu už tak něco kolem dvou tisíc let prdí do hlíny, tak jak se sním chceš poznat. To jsi se měl prostě narodit trochu dřív.

Vladimír D.
Návštěvník
Vladimír D.

I když mám nedůvěru k biblickému projektu, i když podle mého názoru Bible vytváří nepravdivý obraz Boha, i když v kostelích bývají na lidi nakládána zbytečná břemena a jsou mnohdy vychováváni tak, aby z nich byli jen perfektní sluhové, ovládáni uměle vzbuzovaným pocitem viny (čímž netvrdím, že pocit viny nemůže být pravdivý a užitečný, nebo že svědomí je špatné a zbytečné),..

…upřímně žité křesťanství k Bohu vede a není tedy škodlivé. Je to tak především proto, že se tito upřímní křesťané vztahují a upínají k někomu, kdo Boha dobře znal (zná) a byl (je) s ním jedno. Můžete to poznat také podle toho, jak je tento mistr Protivníkovi solí v očích. Podle toho, že tento lstivý nepřítel dělá přes 2000 let vše, aby Ježíše z Nazareta pošpinil a jeho učení překroutil, rozmělnil, případně nivelizoval na módní nedělní záležitost.

Nemáme křesťanství čím nahradit a jako učení Ježíše z Nazareta křesťanství určitě nekončí.

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

Vladimír D.
bez křesťanství jeho misionářů a násilné šíření víry meči by se lidstvo rozhodně obešlo už mnohem dříve. Konec je daný kosmickým vývojem, již žádná Ryba. Tento proces nastal již koncem sedmnáctého století. Vzpomeňte si, v evropských zemích se na počátku sedmnáctého století ustálil zvyk na Vánoce zabíjet Rybu. Konec, od tohoto obřího bludu bude lidstvo již definitivně osvobozeno.

Vladimír D.
Návštěvník
Vladimír D.

Historii už nikdo změnit nemůže, jakkoli je mi líto toho, co bylo ve jménu dobrých myšlenek napácháno. Za násilné šíření víry člověk Ježíš z Nazareta nemůže a Bůh jenom tím, že všechny věci a celý svět uvedl v existenci. Můžeme si sice ztěžovat, že všechno bylo vytvořeno špatně, takže a protože je na světě možné nezměrné utrpení živých bytostí. Je to ale problém (mylného) determinismu a falešných představ o Bohu, domnívajících se, že v okamžiku stvoření bylo (Bohu) vše předem známo. Bohu toto vše ale jedno není a i proto Ježíš z Nazareta (a v jiných kulturách mnoho jiných mistrů a učitelů) přišel.

Že bylo ohněm a mečem šířeno něco úplně jiného, než Ježíšovo učení – ale mnohokrát překroucený a zneužitý paskvil – také snad není třeba vysvětlovat. Není ale všechno černo-bílé (jak příznačné pro dnešní dobu) a na křesťanství kulturně navázalo množství myslitelů, vědců, umělců, kteří posunuli uvědomění lidstva na dnešní úroveň a vytvořili skutečné hodnoty. Není možné vytrhnout křesťanství, aniž byste se zbavila i těchto hodnot. Civilizační pád by pak byl ještě mnohem hlubší. Mohli bychom sice snít o tom, že by podobné hodnoty byly vytvořeny i na bázi něčeho jiného, kdyby zde křesťanství nebylo, ale to je jen alternativní historie, v níž nežijeme.

A jaký obří blud to máte na mysli? To, že všechny (existující) věci, včetně nás, jsou jedné podstaty, které někteří říkáme Bůh, kterému není jedno, co s námi je, jednoduše a přesně proto, že to (vše) (co existuje) je vlastně on sám, sice možná není úplně původní křesťanská myšlenka. Ale díky našemu kulturnímu zázemí se o tom můžeme slovně vyjadřovat, a to v pojmech, které jsou vlastní této naší kultuře, našemu způsobu myšlení a civilizaci. Je to velká pomoc a výtah, hledajícím šetřící desítky let meditací. Nemusíme se třást před bleskem zapalujícím kmen stromu, ani přinášet zvířecí oběti nevyzpytatelnému bohu (s malým B) skrývajícím se za přírodními silami, zatímco bychom bosýma nohama tančili kolem ohně za zvuku šamanských bubnů. Naopak dokážeme už vidět naši jednotu se vším, co existuje. A přes stále bolestné vnímání naší existence s tím vším žít v míru. Také díky tomu kulturnímu, civilizačnímu i náboženském výtahu a včetně naší, někdy bohužel temné minulosti.

tehu
Návštěvník
tehu

Domnívám se, že je třeba rozlišovat to co se v bibli píše – je jedna věc, to co je Církvemi konáno je druhá věc. Obojí je ale postaveno na nepochopení původní myšlenky a cílené, uměle koncily a “opisovači pravdy” vytvářené knihy – Bible – a to s více jak 80000 chybami. Toto ale představuje dogmatické pojetí víry v něco zcela vykonstruhovaného a na míle od skutečnosti odvráceného. A to s jediným cílem. Odvrátit humanoida od skutečnosti a “předhodit mu” zaslepenou víru v uměle vytvořené božstvo s cílem – ovládnout ho.

Vladimír D.
Návštěvník
Vladimír D.

Já bych s Vámi skoro souhlasil, ale přesto, podle mého názoru, Bible – Starý zákon – obsahuje pasáže, v nichž je Bůh představen svým jednáním jako zlá, nerudná, psychopatická a mstivá bytost, přičemž je jedním dechem o něm sdělováno, jak je milující. Ale málo který lidský otec takto jedná se svými dětmi a pokud ano, celou společností je to právem odsuzováno. Málo který umělec nebo vědec tak zachází se svým dílem, a pokud ano, není-li ještě dítětem, je považován za duševně nemocného.

Bibličtí protagonisté, tedy, ti, co jakoby mají být Bohu milí a blízcí, jednají s jinými lidskými bytostmi jako by to byli pouhé věci, které nic necítí ani neprožívají. Ani náznak soucitu s jinými! Mohl bych konkrétně uvádět příklady, ale je to zbytečné – stačí tu knihu chvíli číst a nebát se si připustit vlastní pocity. To není Bůh, kterého znám a tento obraz je mi odporný. Pokud by toto někdo četl a bral text opravdu vážně, je téměř nemožné, aby takového Boha miloval, protože by u toho nezměrně trpěl. Nemohu se ubránit dojmu, že přesně toto byl autorský záměr.

A však také mnoho křesťanů, které osobně znám, problém řeší jednoduše tím, že příslušné pasáže z Bible selektivně ignorují. Církev samozřejmě žádnou diskuzi na toto téma nikdy nepřipustí, protože právě ze vzájemného rozporu toho, co dobře vnímáte svým srdcem a co očima čtete v údajně posvátných textech, případně slyšíte z kazatelny, čerpá svoji moc. Dokud lidem nespadne z očí záclona a nezjistí, že v této věci jsou na tom kněží stejně a nevědí nic.

Takže když tu někteří píšou, že tohle (a myslí tím křesťanství jak je znají) musí skončit, mají pravdu a také se to stane. Pouze část z nich bohužel vylévá s vaničkou i dítě, protože netuší, že hledání a následování Boha je něco jiného a že Bůh je velmi odlišný od obrazu, který jim byl představen. A protože jej (Boha) hledají, pokud vůbec, na nesprávném místě.

J.V
Návštěvník
J.V

Kdyby hloupost nadnášela…….Díky takovým , jako jste vy se k cíli, jen tak nedobereme.

angel
Návštěvník
angel

vy hroudo naduté, arogantní tuposti , v okamžicích zoufalství , kdy není vidět dobrý konec utrpení a mizí i naděje , se každá myslící lidská bytost obrací k Bohu a prosí o záchranu… viděla jsem za dlouhé roky práce ve zdravotnictví modlit se i kované komunisty, když byli jejich blízcí na pokraji smrti.. tváří v tvář této jediné spravedlnosti totiž zkrotne každý …, křesťanství právě proto, co se děje , kvůli útokům na Ježíše , pannu Marii , na děti , základy bílé civilisace , dojde své renesance , lidé opět najdou Boha , dojde i k očištění církve od satana a světem zavládne řád a mír…vaše černé přání aby křesťanství skončilo se vám nesplní, na to vy nemáte vliv , to je věcí vyšší moci ! vzýváte zlo a vrátí se vám to ! máte otrávenou duši .

chlamydie
Návštěvník
chlamydie

angel
Ano, většina lidí najde okamžik, kdy Boha hledá. ovšem boha s krásnou tváří, plného dobroty, laskavosti a štědrosti. Ať už člověk prosí o úspěch v životě, o život svého bližního, nebo jen o zdraví, nebo šťastnou cestu. Ten křesťanský, zlovolný, nepřející a záludný Bůh to ovšem není.

Vladimír D.
Návštěvník
Vladimír D.

Dal jsem hlas Vašemu příspěvku, ale/a jsem si jistý, že ten Bůh je jen jeden a žádný jiný není. Záludný není a rozumí Vašemu postesknutí.