Bývalý lídr pražské kandidátky SPD se odkopal, lidem by zdanil zboží uhlíkovou...

Bývalý lídr pražské kandidátky SPD se odkopal, lidem by zdanil zboží uhlíkovou daní jako se chystá v Německu a Greta Thunberg prý dělá záslužnou práci, protože děti mají mít právo zajímat se, co bude s planetou Zemí! Bývalý velmistr zednářské lóže by rád uvalil ekologické zdanění na zboží z Číny a ze všech zemí, které neplní globalistický Kjótský protokol! Je naprostou záhadou, jak mohla SPD vůbec kdy nasadit takového kádra globalistů na svou kandidátku!

Bývalý lídr pražské kandidátky SPD se odkopal, lidem by zdanil zboží uhlíkovou daní jako se chystá v Německu a Greta Thunberg prý dělá záslužnou práci, protože děti mají mít právo zajímat se, co bude s planetou Zemí! Bývalý velmistr zednářské lóže by rád uvalil ekologické zdanění na zboží z Číny a ze všech zemí, které neplní globalistický Kjótský protokol! Je naprostou záhadou, jak mohla SPD vůbec kdy nasadit takového kádra globalistů na svou kandidátku!

Bývalý velmistr pražské zednářské lóže Ordo Pragensis Hynek Beran a lídr pražské kandidátky SPD do komunálních voleb v roce 2018 poskytl před několika dny podivný rozhovor [1] serveru Parlamentní listy, ve kterém zazněly z jeho úst takové šílenosti, které byste čekali od nejkovanějších globalistů a členů Zelené strany, ovšem na druhé straně tak došlo k potvrzení toho, proč naše redakce tak úporně varovala a kritizovala jeho nasazení na kandidátku do komunálu. V tomto rozhovoru, kdy už Hynek Beran nemusí nic zastírat po neúspěšných volbách, došlo k odhalení skutečných postojů, jaké hodnoty Hynek Beran vyznává. Jeho rozhovor pro PL odhaluje, že infiltrace SPD globalistickými kádry se rozjela naplno a voliči SPD vůbec netuší, jaká persóna byla na čele kandidátky v Praze minulý rok.

Hynek Beran

Hynek Beran nejprve odhaluje prognózu, že v blízké době dojde k odstavování jaderných elektráren i v České republice, takže debaty o tom, jestli se dostaví Temelín nebo modernizují Dukovany, jsou do značné míry nesmyslné, protože Evropská unie bude prosazovat ekologickou výrobu energie. Za ekologickou výrobu jsou považovány obnovitelné zdroje, ale těch je České republice nedostatek. Není dostatek větru, není dostatek celoročního svitu slunce, není dostatek vody.

Politici prý nakonec budou donuceni jaderné elektrárny odstavit, ale kde se vezme elektřina, to prý není jasné. Tady Hynek Beran říká jenom polovinu informací, protože jako velmistr musí vědět, co je to plán “Superkrize” a že elektřina se má stát novou platební komoditou, novodobým zlatem a nástrojem moci nad zeměmi Evropské unie. Jenže, problematiku klimatických změn by chtěl řešit svérázným způsobem jako německá kancléřka, to znamená uvalením uhlíkové daně na zboží a služby.

Německo od roku 2020 zavede drakonickou uhlíkovou daň na veškerá fosilní a uhlíkovou stopu zanechávající paliva, tzn. uhlí, koks, brikety, dřevo, dřevní štěpku, naftu a benzín

Německá vláda oznámila, že hodlá uvalit uhlíkovou daň jak na fosilní paliva všeho druhu [2], tak i na paliva dříve označovaná jako bio, ale produkující vysoké obsahy CO2, zejména dřevo pro průmyslové a domácí spalování, takže daň postihne benzín, naftu, ale i dřevní štěpku pro vytápění rodinných domů. Cena za litr nafty a benzínu by mohla povyskočit až o polovinu.

Tato daň má donutit německé obyvatelstvo k přechodu na elektromobily a plynofikaci vytápění domů. Jenže elektromobily jsou velmi drahé, takže chudší Němci budou muset dál jezdit ve vozech se spalovacími motory a budou platit uhlíkovou daň. Podle návrhu vlády se vybrané peníze z daně použijí na dotace a na přerozdělování pro lidi, kteří si budou chtít koupit elektrické auto. Hynek Beran k tomu odhaluje ale pravdu, o které jsem psal již ve své první knize Human Ex Machina.

Vlaky a letadla nahradí rychlovlaky, plán globalistů.

Hynek Beran totiž zdůrazňuje, že elektrický věk se mylně překládá a tlumočí jako představa, že lidé vymění auta na spalovací pohon za elektrická, ale tak to prý nemá být. Elektrická auta bude mít jen někdo, ale zbytek lidí by měl používat elektrickou hromadnou dopravu, nová města by měla být navrhována s kompletními přípoji pro elektrické tramvaje, trolejbusy a elektrické rychlodráhy. Vůbec se tak nepočítá s osobní privátní dopravou a nepočítá se s výměnou starých aut za elektrická v poměru 1:1, ale půjde prostě o omezení osobní svobody pohybu. Tedy přesně tak, jak jsem varoval ve své první knize.

Většina veřejnosti si mylně myslí, že osobní automobilová přeprava přejde v poměru 1:1 na elektřinu skrze výměnu vozidel, ale s tím globalisté vůbec nepočítají, energetická rovnice tomu odporuje

Právě proto se na jedné straně uzavírají jaderné elektrárny, ale na straně druhé se žádná náhrada nikde nebuduje. Energetická rovnice tak zdánlivě nedává smysl, protože pokud by stará auta na fosilní paliva měla být vyměněna v poměru 1:1 za elektrická, potom by rovnice nefungovala a došlo by k energetické krizi, nebylo by z čeho ty stovky a stovky milionů aut v Evropě nabíjet. Jenže, ta rovnice dává naprosto jasný a přitom děsivý smysl. Na tu hrstku vyvolených, kteří budou mít elektrické auto, to malé penzum elektřiny vyrobené ekologicky z větrníků, fotovoltaik a přehrad stačí.

Greta Thunberg na jachtě, se kterou vyplula přes Atlantik do USA.

Něco rovněž pokryjí chystané německé plynové elektrárny, které německá vláda plánuje postavit do roku 2035. Tyto elektrárny budou spalovat ruský plyn, proto je projekt Nord Stream 2 objektivním procesem globalizace a americkým neoconům se nepodaří jej zablokovat, i když se snaží. Nic jiného nebude v Evropě dovoleno. Německo bude kontrolovat elektřinu vyráběnou jen a pouze ekologicky na území EU. Tím dojde k nastolení systému “Superkrize” jako systému neofeudálního řízení v Evropě, kde za fosilní výrobu elektřiny budou sankce a kdokoliv si dovolí používat selský rozum, strčí mu před čumák Gretu Thunberg a začnou křičet: “Podívej, zabíjíš planetu, zabíjíš naše děti, ty dobytku! Podívej!”

Suprkrize jako převratný proces globálního světového řízení

Systém řízení Superkrize je chystaná iterace budoucnosti naší planety, o které se více rozepisují ve své nové chystané knize, ale Hynek Beran odhaluje a odkopává v rozhovoru pro PL další souvislosti, a to právě ve vztahu k mentálně postižené Gretě Thunberg, 16-leté klimatické aktivistce ze Švédska. Redakce PL se totiž Hynka Berana zeptala na to, jak se dívá na klimatický aktivismus dětí a jestli to považuje za šílenost a hysterii. A podle Hynka Berana to hysterie není, je to prý správná věc, kterou Greta dělá. Děti prý mají mít právo vyjádřit se k budoucnosti vlastní planety. Tímto postojem a názorem asi šokuje drtivou většinu voličů SPD, protože klimatická agenda vybudovaná okolo Grety Thunberg je agenda globalistů s cílem strkat lidem před nos děti a řvát: “Zabíjíte vlastní děti, podívejte se! Greta Thunberg vám to natře!”

Foto Grety z cesty přes Atlantik.

Hynek Beran v souvislosti s bojem za ochranu klimatu navrhuje, aby byla uvalena uhlíková daň na leteckou a lodní dopravu, protože ta prý nejen obrovsky zatěžuje uhlíkovou stopou klima, ale u té nákladní letecké a lodní přepravy jde o dovoz zboží do Evropy ze zemí, které Kjóto neplní, a tím de facto Evropa legalizuje tento přístup, že země, které vyrábí v Asii produkci neekologicky, žádné emisní limity plnit nemusí. Uvalení uhlíkové daně na leteckou a lodní přepravu je skutečně v plánu a cílem je úplně zastavit civilní přepravu osob vzduchem a přesunout lidí na elektrické dráhy po zemi.

A pokud jde o přepravu přes oceány a moře, tato přeprava bude úplně zastavena. Je to plán NWO, kde jednotlivé kontinenty planety Země budou mít svá oddělená komandaturní řízení, tzv. sionistické stolce kontinentální moci. Mezi Amerikou a Evropou dojde k přerušení komunikace. To je plán sionistického řízení na odstavení USA a amerických elit od světové moci. Veškerou moc na planetě tak budou držet sionistické globální korporace v rukách světového sionismu a světových sionistických bank sdružených do NWO, tedy Nového světového řádu podle plánu Domu Sion.

Vlakem z Madridu do Vladivostoku, letadla a lodě poháněné naftou budou tabu

Plánem globalistů je propojit rychlovlaky a elektrickými vlaky Madrid s Vladivostokem a Pekingem. Amerika bude propojena od Anchorage na Aljašce až po Buenos Aires. Letecká a lodní doprava bude až na výjimky eliminována a vše bude přesunuto na elektrické dráhy, protože všechno bude na elektřinu vyrobenou z obnovitelných zdrojů, takže elektřiny bude nedostatek. Jediné firmy na světě, které budou mít peníze na zaplacení elektřiny pro pohon nákladních elektrických vlaků se zbožím z jedné části kontinentu na druhý konec, budou nadnárodní globalistické firmy, nadnárodní konsorcia.

Osobní auta budou jen na elektřinu a jen pro vyvolené.

Nikdo jiný nebude disponovat e-kvótou, tedy přídělovým lístkem na elektřinu pro pohon strojů a dopravních elektrických prostředků z omezeného globálního zdroje ekologické elektřiny. Tento systém Superkrize ve skutečnosti bude vybudovaný uměle, není to krize v pravém slova smyslu, je to uměle navozený stav, který povede k zotročení národů, kde jednotlivé země nebudou mít dostatek elektřiny vyrobené z obnovitelných zdrojů a budou si muset půjčovat peníze pro nákup čisté elektřiny ze zahraničí. A to všechno ve jménu ochrany klimatu. Kdo se odváží zvednout a zakřičet, že je to podvod na lidi a na celé národy, dočká se odsouzení a křiku se slovy, že je fosilní prase, dobytek a před oči mu strčí Gretu! Podívej, zabíjíš naše děti!

Kdo si koupí elektrické auto, po 50 tisící kilometrech jej už neprodá

Někteří z vás možná uvažují o nákupu automobilu na baterky. Než tak učiníte, poslechněte si, co o elektrickém autě říká člověk, který jich už několik měl. Jeho svědectví [3] je děsivé. Po najetých 50 tisíci kilometrech je elektrické auto prakticky neprodejné. Proč? Protože bateriová sestava vozu už má tak nízkou nabíjecí kapacitu, že po 50 tisíci kilometrech je potřeba v autě vyměnit baterie za nové, jenže nákup nových baterií vyjde až na 250 000 korun, což je cena ojetého auta střední třídy se spalovacím motorem s nájezdem okolo 150 000 kilometrů. Sami si tak spočítáte, že jakmile koupíte elektrické auto, už ho nikdy neprodáte, anebo jenom za velmi nízkou cenu, protože kupující si bude muset sám potom dokoupit novou baterii za horentní peníze.

Kráva domácí, největší nepřítel globalistů a prý ekologická hrozba klimatu.

A to jsme vůbec ještě nemluvili o tom, jak brutálně neekologická je výroba lithiových baterií, ani jak náročná je jejich likvidace. Jinými slovy, elektrizace nového věku nedává ekologický a ani ekonomický smysl. Cílem je pouze vytvoření Superkrize jako systému neofeudálního řízení, kde lidé nebudou smět jezdit vlastními auty, nebudou smět spalovat fosilní paliva, ani v autě, ani v kamnech a kotlích, nebudou smět vyrábět elektřinu z jádra a ani z uhlí, nikdo nebude smět svobodně říkat svůj názor na Grety, gaye a jiné vyvolené, protože v systému Superkrize bude elektřina výsadou pro poslušné, myšleno poslušné občany, ale i poslušné národy a poslušné vlády.

Nebudeš poslušný, neodjedeš do práce, na nákup, na dovolenu, nezapneš počítač, ani sporák, ani mikrovlnku, ani žárovku. Inteligentní domácnost od O2 ti nedovolí zapnout televizi, protože v rámci sankcí to budeš mít zakázáno na 30 dnů. Co jsi provedl? Na zahradě jsi rozdělal táborák, přikládal do něho dřevo, vypouštěl kouř, opékal jsi klobásy ze zvířat, která zanechávají uhlíkovou stopu a hrál jsi na kytaru a rušil živočichy a ptactvo při nočním spánku.

Superkrize povede k nastolení bizarního neofeudalismu, kde se budou lidé a národy řídit nedostatkem. Čeho? Zejména elektřiny, masa a svobody projevu

Pokud se smějete, že přeháním, tak bych jen upozornil, že v ČR to už máte v zákonu, že komise z obecního úřadu vám může vtrhnout do baráku a zkoumat, čím topíte v kotli a rovněž už neuspořádáte ani zahradní opékání a posezení s kytarou u ohně, protože to musíte nahlásit rok dopředu na obecním úřadu, že pořádáte kulturní akci. Smích? Ten přejde, zvláště když si uvědomíte, koho si voliči SPD v roce 2018 nasadili do čela kandidátky v Praze.

A smích přejde i ve chvíli, když zjistíte, že mentálně postižená Greta si vzala na 1 rok volno z vyučování ve škole [4], aby se mohla věnovat klimatickému aktivismu a sedla na katamarán a pluje přes Atlantik do USA, aby tam šířila klimatické evangelium! No řekněte, kdo z nás to měl, když jsme byli dětmi? Školy zakazují prodeje a konzumace hovězího masa při obědech, protože krávy prý produkují skleníkové plyny [5]. K tomu přidejte zákaz vepřového na školách, a to pro změnu z náboženských důvodů z úcty k muslimským studentům. Kdy zakáží drůbeží maso, to se netroufejte ani odhadovat.

Toto má nahradit hovězí a vepřové maso: Burger se sójovým “masem”.

Buďte si jisti, že Greta dostane Nobelovu cenu za mír a bude v budoucnu Vatikánem blahořečena! Její fotografie se dostane do memoárů globalistů jako byl Gándhí. Když chcete zlomit odpor národů, začnete to hrát na city, na ženy a na děti. A všechny 3 nástroje fungují po celé věky, ale lidé se pořád nepoučili. Zvířátka a broučci, jejich ochrana před člověkem, zelený ekoterorismus neblahé paměti chráněných kůrovců na Šumavě, Zuzana Čaputová prezidentkou, Ursula von der Leyen šéfkou EU, Christine Lagarde šéfkou ECB a dětičky jako Greta Thunberg v čele citového vydírání národů. Studentské stávky v ČR, kde děti chodí ven před školu protestovat proti demokraticky zvolenému premiérovi a prezidentovi. To vše jsou atributy Superkrize jako nového nástroje globálního řízení.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
nespokojený králíček
Návštěvník
nespokojený králíček

Člověku by se chtělo věřit, po tom glorifikování elektronizace všeho včetně automobilového pohonu, že nám tu elektřinu zadarmo a z rukávu sype přímo sám Pán Bůh. Ale ona z nebe nepadá, tak co na to ti slavní ekologové- kde ji vezmou? Vyrobí ji krásně ekologicky bez oné tak omílané uhlíkové stopy? Ale možná opěvovaná geniální Gretuška má v kapse kouzelný proutek, kterým bude od večera do rána mávat a onu elektřinu nám takto dodávat.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Kdo ovlivnuje pocasi v Evrope, to jsou jsou Nemci kteri vybudovali kolem 30 000 vetrniku. Tato vetrna kola znacne rusi zapadni proudeni vzduchu nad Evropou a zpusobuje nejen lokalni otepleni ruznych mist ale zbranuje i prilivu mraku od more a tim zmensovani srazek.

Zvysenim CO2 v Atmosfere (spise pesimistickym odhadem) z dnesnich 0.04% na 0,05% za pristich 100 let se zvysi teplota povrchu Zeme o pouhych 0.05°C.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Tak ted se tady Hamackovci spravne minusove vyonanovali 🙂

Iva
Návštěvník
Iva

Díky tomuhle blbovi jsem ani já ani další známí nemohli volit SPD. Jinak je volím stále a budu. Taky jsem to samurajovi napsala.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Prosím, nevylévejte s vaničkou dítě!!! Ne každé ekologické snažení, na každá ochrana přírody a životního prostředí je projevem GRENETISTICKÉHO KLIMATERORISMU či klimafašismu. Co je špatného na tom chránit živočichy – jejich noční klid nebo třeba tmavou oblohu v noci? Proč to ironizujete? Copak nemají zvířata stejné právo na život na této planetě jako lidé? Proč se musí betonovat a stavět silnice nebo nesmyslné logistické centrum právě v místě výskytu vzácného živočicha, vždyť peněz je dost, může se stavba přesunout? Já jsem ekologicky založený, ale to znamená – chránit přírodu, zvířata, eliminovat odpady, řešit třeba mikroplasty ve vodě, otravu půdy těžkými kovy atp. atp. atp. Tohle přece je ve prospěch nás i budoucích generací a ne nesmyslný klimaterorismus. Tím, jaká je to blbost, se pak zesměšňuje veškerá ekologie – a šetrné chování ke zdrojům není žádný nesmysl. Úsilí klimateroristů nesměřuje k ochraně přírody, ale k dystopického fašismu. Ale i jeho odpůrci pak paušálně negují veškeré ekologické snažení, to je cesta do pekel.

Jochen
Návštěvník
Jochen

Prosil bych Admina aby sem uz fotky te svedske debilni devenky nedaval. Zacinam byt na tu kravku alergickej.

Jochen
Návštěvník
Jochen

Prosil bych Admina ,aby sem uz fotky te svedske kravky nedaval.Zacinam byt na tu debilni devenku alergickej.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Ve skutečnosti na tom bude s elektřinou stejně poslušný a povolný jako rebel. Rebel nebude mít elektřinu za trest, že je rebel a poslušný a povolný jí nebude mít, protoře na ní nebudde mít peníze. Takže výsledek je stejný. Rozdíl je pouze v tom, že si reblel zachová pevný charakter, Bez leektřiny nelze žít, kdo si chce uvařit nebo jen uvařit vodu, tak musí rozdělat oheŇ. Bez tepelně upraveného jídla a teplé vody se opravdu nedá žít. Ke svícení bude potřebovat svíčky nebo petrolejky, to je sice neekologické, přece však nebude po setmění potmě. Nenakoupí si ani poslušný, protože vše bude drahé a stěží bude mít na to jezdit drahou elektrickou dopravou do práce a koupit si nějaké sajrajty, tedy to nejlevnější jídlo plné chemie a ještě ho nebude mít dostatek, o hygieně, ošacení, obuvi nemluvě. Jak je vidět, poslušnost a povolnost se nebude vyplácet ani po materiální stránce.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Elektřina nebude jen pro poslušné a povolné. Mnozí lidé budou poslušní a povolní a přesto nebudou mít elektřinu, elektřina bude totiž drahá a ti lidé na ní nebudou mít. Takže je vlastně jedno, zda je člověk poslušný nebo ne, stejně nebude mít elektřinu. Rebel proto, že mu jí zakážou, prostě mu jí nikdo nedodá a poslušný jí nebude mít proto, že nebude mít peníze. Takže návrat do pravěku. Ohniště budou, protože kdo nemá elektřinu, tak si jiným způsobem neohřeje ani vodu, Bez teplého jídla, bez teplé vody se opravdu nedá žít,.

pvoda
Návštěvník
pvoda

Mýlíte se, elektřiny bude dost pro ty zbylé! Pan VK to tam nenapsal. ale tento scénář přijde na řadu po úbytku lidí. Genocida běží …