Bývalý disident: “Slovenské volby vyhrál Putin”. A kam Evropu dovedli soudruzi s...

Bývalý disident: “Slovenské volby vyhrál Putin”. A kam Evropu dovedli soudruzi s Merkelovou v čele

Bývalý disident: “Slovenské volby vyhrál Putin”. A kam Evropu dovedli soudruzi s Merkelovou v čele

Výsledek slovenských voleb vyvolává mnoho reakcí, z nichž nejvýraznější je zřejmě ta, že v nich uspěla strana Mariana Kotleby Naše Slovensko. Údajně jde o fašistickou stranu, jak ji označil i český prezident Zeman. Nejsem odborník na slovenskou politickou scénu a z dalšího jsem zaregistrovala jen tolik, že ztratila strana SMER Roberta Fica a dále že úspěšných stran je až osm a to ideologicky tak roztříštěných, že jen obtížně bude možné utvořit vládnoucí koalici a že dokonce snad vznikne nutnost uspořádat nové volby.

K tomuto stavu se v nedělních OVM vyjádřil náš ministr Zaorálek slovy, že totéž se dnes může stát v kterékoliv evropské zemi. A totéž vlastně řekl, navíc s tím, že popsal příčinu, bývalý disident Fedor Gál v pořadu Daniely Drtinové v DVTV.

Fedor Gál je slovenský politik, sociolog, prognostik a podnikatel židovské původu, žijící v České republice. V období existence Československa patřil ke známým disidentům. V průběhu sametové revoluce se stal spoluzakladatelem hnutí Verejnosť proti násiliu, vedl Koordinační centrum VPN, později se stal předsedou tohoto hnutí a poradcem Federální vlády ČSSR. O několik let později se stal spolumajitelem soukromé televize Nova (zdroj).

Každému soudnému člověku dnes už asi je jasné, že tzv. sametová revoluce a s ní celý Listopad 89 nebyl o ničem jiném, než o následném zavádění marxismu v celé Evropě (jak to Havel ve svém slavném projevu popsal slovy “všichni si budou rovni” a dnes zbývá doplnit, že včetně uprchlíků) a každému soudnému už je jasné, jakou roli tzv. disidenti plnili (tedy většinou, ať nekřivdím takovým, jako např. Karel Kryl či Miloslav Dolejší apod.).

Listopad 1989: Vladimír Mečiar, Milan Čič, Fedor Gál, Marián Čalfa, Václav Havel a Alexander Dubček

Nevím, co by na současnou situaci Evropy řekl Havel, ale jeho kolega Gál ji popsal jako stísněnou, a to z toho důvodu, že v současné Evropě “vítězí Putin”. V rozhovoru pod názvem: “Neonacisté v parlamentu? Společnost touží po pevné ruce, slovenské volby ale vyhrál Putin” to zdůvodňuje tím, že Evropa je roztříštěná a její budoucnost je nejistá, celý rozhovor je k přehrání ZDE.

Z rozčarování pana Gála lze usuzovat, že takto si to soudruzi v 89 nepředstavovali a že sami stojí před faktem, že Evropa je v rozkladu a že jsou to jen oni, kdo ji – slovy Fedora Gála – ženou do náruče Ruska, ač přesnější je, že lidé v politice Putina vidí vzor státníka, na rozdíl od vlastizrádců, kteří vládnou Evropě. Každý odpůrce přistěhovalecké politiky je považován za propagátora Kremlu a je objektem v hledáčku BIS, ale všiml si někdo, že z úst nejvyšších evropských představitelů dnes stále více zaznívají slova jako by vypadla ze stránek pronásledovaných webů? Viz například D. Tusk a jeho řeč migrantům: “Nejezděte do Evropy, je to k ničemu” .

Časy se mění a pravda se ukazuje. Více než čtvrt století stará oslava, že Evropa se zbavila SSSR a komunismu, se mění v oslavu Ruska a zdůrazňuji, že Ruska, nikoliv SSSR! Rusko má totiž to štěstí, že Putinem opravdu ukončilo komunismus, zatímco Evropa čtvrt století nedělá nic jiného, než že jej buduje, tentokrát jako ESSR. Přesněji – Evropa se stala součástí celosvětového zavádění marxismu-leninismu (NWO), zatímco Rusko se mu brání příklonem ke stalinismu. K tomu stalinismu, který se zbavoval všech, kteří velkou barevnou rudou revolucí v roce 1917 právě do Ruska marxismus zavedli jako do první země. Mnozí stále ještě nepochopili, že marxismus a stalinismus není totéž, proto mnozí stále ještě nechápou, proč revoluci 89 organizovali soudruzi a proč jsou to stále soudruzi, kdo stojí v čele EU a dál ji vede.

“Kto je Merkelová a prečo nespomína na život v Donecku?”

Nedávno se v Polsku objevila odhalení, že Lech Wałęsa, vůdce hnutí Solidarita, které mělo spustit revoluci 1989, byl spolupracovníkem KGB (více). O “nenávisti” Václava Havla ke komunistům vypovídá nejlépe fakt, že jako první věc hned v prosinci 1989 uznal komunisty (zde).  V čele Evropské komise donedávna stál bývalý předseda Komunistické strany Portugalska José Manuel Barroso (více). A co je nejdůležitější, hlavní roli v ní dosud plní soudružka Merkelová. To je soudružka nejkovanější (nejposlušnější) ze všech, neboť ať jiným už dochází, že nabrali špatný směr, ona jej drží, hledíc stále pouze nalevo. A nedá mi neocitovat část slovenského článku, který právě vyšel pod názvem výše i s bohatou fotodokumentací (že tam je Merkelová i nahá, mi nevadí, smůla je, že podobně neodhalí i svou motivaci a postoje), který doporučuji k přečtení:

Angela Merkelová vlevo 

“Angela Merkelová zbierala prostriedky na zbrane pre „marxisticko-leninských“ partizánov v Mozambiku, Zimbabwe, Angole, Juhoafrickej republike a iných štátoch v Afrike a následne sa stala natoľko spriaznenou osobou Honeckerovského režimu, že ju púšťali dokonca aj do NSR – takéto privilégium dávalo DDR len veľmi málokomu – prakticky len stranníckym funkcionárom a spolupracovníkom tajnej polície Stasi.”

“Ale oveľa častejšie cestovala do ZSSR. Ešte ako školáčka, v tričku FDJ, vyhrala olympiádu z Ruštiny. Potom do ZSSR cestovala ako domov. Niekoľko mesiacov strávila v Donecku, oficiálne s cieľom výuky ruského jazyka (ktorý aj bez toho ovládala dosť solídne). Načo potrebovala dobrú ruštinu na Inštitúte fyzikálnej chémie? Pre dosiahnutie kariérneho vrcholu pri Honeckerovskom režime? Možno Angelu v ZSSR naverbovali na tajnú spoluprácu?”

Shrnutí

Jak výsledky slovenských voleb popsal Fedor Gál slovy, že Evropa je v rozvratu, a jak potvrdil Lubomír Zaorálek, že podobný výsledek může nastat v kterékoliv zemi, oba tím shrnuli, kam Evropu dovedl nadnárodní zájem o celosvětovém marxismu – o ateistické společnosti, ve které si budou všichni rovni. Putin vadí, protože pro Rusko na něj nepřistoupil (po Jelcinovi jej v Rusku zastavil) a že odmítá unipolární marxistický svět. Putin vadí, že odmítá marxismus a oživuje stalinismus – přesněji antisionismus. Že volá po návratu k bipolárnímu světu tak, jak byl dohodnut na konferenci v Jaltě v roce 1945. Na krymské Jaltě je k této události pamětní deska Stalinovi a právě v těchto dnech, kdy se příští podoba světa láme přes Blízký východ, byla znesvěcena. Někdo se z toho může radovat, někteří naopak pochopí, že právě tzv. stalinismus je tím, co je pro marxistické globalistické soudruhy největším problémem. A že se této vize poslušně drží bez ohledu na fakt, že jsou to pouze oni, kdo po 89. dovedli Evropu tam, kde je a že pouze jejich politika je důvodem výsledků slovenských voleb. A tzv. příklonu Evropy k Rusku.  Což obojí můžeme považovat za zrcadlo současné Evropy.

PS 1- Nezapomeňme, že ke všemu se Evropa stala rukojmím Turecka, které nejen že požaduje stále více peněz za držení uprchlíků, ale podmiňuje to i svým přijetím za člena EU – byl by to ne krůček, ale krok k jeho snu o nové osmanské říši. A čerstvá zpráva po pondělním summitu říká, že soudružka Merkelová je připravena s požadavky Erdogana souhlasit – více.

PS 2 -KSČM nebyla v rámci EU přijata za právoplatného člena eurokomunistů, důvodem má být, že se nezřekla “stalinismu”

PS 3 -Uvědomují si už evropští politici, o čem je stejná přistěhovalecká politika i v USA? A že cílem je podřízení světa jednomu centrálnímu politbyru, které tentokrát budou reprezentovat oligarchové a korporace?

-Pozorovatelka-  8.3.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jik
Návštěvník
jik

Taková zajímavost: Dost pečlivě jsem studoval záležitosti okolo Stalina a nedávno jsem byl překvapen tím, co Rusko předvedlo jak v době připojení Krymu, tak především během vojenské operace v Sýrii. Po době veliké bídy náhle moderní armáda. Nemám jiné vysvětlení, než, že Stalin při vědomí, že jeho dílo bude zničeno, založil jakousi tajnou společnost, která opravdu dokázala ve stavu největší bídy uchránit v Rusku moderní technologie a lidi, kteří se mohli později konsolidovat a organizovat obnovu země. Tu společnost asi budovali Berijovi lidé – Merkulov, bratři Kobulovové, Dekanozov ad. – vše KGB a asi někde v koutku té ohromné instituce. A čirou náhodou Putin vzešel zase z řad KGB.

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Pro mě je multikulturalismus GMO kříženec nacismu a marxismu s přidanými geny od zpervertovaného rasismu (naruby))

jik
Návštěvník
jik

To není kříženec nacizmu a marxizmu, ale nacizmu a trockizmu.

Crow G.
Návštěvník
Crow G.

Skvělý článek, Pozorovatelko. Mám rád nadhled a neemociální neutralitu. Většina politiků, kteří nevědí oč běží, to, obávám se, nepochopí nikdy – trpí profesní slepotou a politický “demokratický” systém je nastaven tak, aby se ji nebyli schopni zbavit i kdyby k tomu měli vůli.

Robert
Návštěvník
Robert

Fedor Gál je disident jako břitva. Autor článku, si už lepšího disidenta vybrat nemohl. Je vám známo, že na ty jeho kecy na Slovensku nikdo neskočil a tak se raději F.Gál přemístil do ČR a Češi mu ty jeho pindy papají.

BRAVO KOTLEBA
Návštěvník
BRAVO KOTLEBA

Samej smradlavej židák.Za veškerým zlem světa hledej žida.Žid je parazitem národů,je to démon v pozadí korupce lidstva. Žid je mistrem lži!

Ondra P.
Návštěvník
Ondra P.

Váš názor přeposílám PČR. Jste antisemita a patříte za mříže!

Forever
Návštěvník
Forever

Vážený pane P.
Nevím, co je na tom antisemitského, copak to nevidíte, že Židé jsou pátou kolonou NWO?! Nedémonizuji Židy, ale nelze přehlížet, že chazarští Židé ovládají média a finanční, průmyslovou, kulturní a politickou sféru, nad tím nemůžu přivírat oči.
Neříkám, že všechno, co udělali chazarští Židé v historii, bylo špatně. I já něco obdivuji, co někteří Židé vytvořili či učinili v historii či obdivuji některé věci na Izraeli, mám tu zemi rád. Ale nelze přehlížet např. vlivnou izraelskou lobby či negativní činnost Mossadu či amerických židovských finančníků ve světě. Nebo to, že v historii globální vládnoucí elity mnohokrát využily Židy jako pátou kolonu k rozvrácení konkurenčních zemí a systémů bránícím nastolení NWO:
např. USA – kde sejmuli Abrahama Lincolna, Rusko – viz VŘSR, SSSR – viz pád východního bloku, v současnosti Ukrajina – viz Majdan – Jaroš, Porošenko, Tymošenková, Jaceňuk, Firťaš, Kolomojskij – VŠICHNI Židé.

A nelze také nevidět, že to byli američtí židovští finačníci, co podporovali a financovali nacistický režim v Německu.

A také nelze přehlížet totalitní nenávistnou ideologii židovství, jejíž jsou Židé nositeli. Mám na mysli zejména Talmud, který je plný nenávisti vůči nežidům a hlásá nadřazenost Židů nad nežidy (Góji). Viz:

Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“

Erubin 43b: „V čase Mesiáše se všichni (Nežidé) stanou otroky Židů.“

Yebamoth 98a : Všechny nežidovské děti jsou zvířata.

Simeon Haddarsen, fol. 56-D: „Až přijde Mesiáš, každý žid bude mít 2800 otroků.“

Okrádat Góje je povoleno, viz:

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: „Všechen majetek ostatních národů patří židovskému národu, který je proto oprávněn se ho zmocnit bez jakýchkoli ohledů.“

A to není vše, to co je povoleno Židovi, není povoleno Góji:

Tosefta, Abda Zara VIII, 5: „Jak vysvětlit slovo krádež. Gójovi je zakázáno krást, loupit, nebo brát ženy za otrokyně, atd., od gójů nebo od židů. Ale židovi NENÍ zakázáno dělat toto všechno Gójovi.“

Židé jsou považováni za nadřazený národ, co má právo zabíjet ty ostatní „podřadné“ Góje. Viz:

Baba Necia 114,6: „Židé jsou lidské bytosti, ale národy celého světa nejsou lidští tvorové, ale zvířata.“

Žid při zabití Góje nemá a nemusí mít žádný pocit viny, viz:

Tosefta. Aboda Zara B, 5: „Pokud gój zabije góje nebo žida, je za to odpovědný, ale pokud žid zabije góje, tak za to NENÍ odpovědný.“

A krutých textů, jak je vidět, je tu požehnaně, jak je vidět výše, a je tu spousta ještě krutých veršů, čtěte:

Abodah Zara 26b: „Nejlepší z nežidů musí být zabiti.“

Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“

Gad. Shas. 2:2: „Žid může nežidovskou dívku zneuctít, ale nesmí si ji vzít.“

Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře.“O
Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“

Erubin 43b: „V čase Mesiáše se všichni (Nežidé) stanou otroky Židů.“

Yebamoth 98a : Všechny nežidovské děti jsou zvířata.

Simeon Haddarsen, fol. 56-D: „Až přijde Mesiáš, každý žid bude mít 2800 otroků.“

Okrádat Góje je povoleno, viz:

Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: „Všechen majetek ostatních národů patří židovskému národu, který je proto oprávněn se ho zmocnit bez jakýchkoli ohledů.“

A to není vše, to co je povoleno Židovi, není povoleno Góji:

Tosefta, Abda Zara VIII, 5: „Jak vysvětlit slovo krádež. Gójovi je zakázáno krást, loupit, nebo brát ženy za otrokyně, atd., od gójů nebo od židů. Ale židovi NENÍ zakázáno dělat toto všechno Gójovi.“

Židé jsou považováni za nadřazený národ, co má právo zabíjet ty ostatní „podřadné“ Góje. Viz:

Baba Necia 114,6: „Židé jsou lidské bytosti, ale národy celého světa nejsou lidští tvorové, ale zvířata.“

Žid při zabití Góje nemá a nemusí mít žádný pocit viny, viz:

Tosefta. Aboda Zara B, 5: „Pokud gój zabije góje nebo žida, je za to odpovědný, ale pokud žid zabije góje, tak za to NENÍ odpovědný.“

A krutých textů, jak je vidět, je tu požehnaně, jak je vidět výše, a je tu spousta ještě krutých veršů, čtěte:

Abodah Zara 26b: „Nejlepší z nežidů musí být zabiti.“

Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“

Gad. Shas. 2:2: „Žid může nežidovskou dívku zneuctít, ale nesmí si ji vzít.“

Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře.“
comment image

Forever
Návštěvník
Forever

Ale jsem ochoten dát židovskému národu šanci, protože nepochybně jsou v židovském národě aspoň nějací spravedliví a čestní lidé.
Koneckonců, i Hospodin chtěl dát šanci Sodomě a Gomoře, pokud v nich najde aspoň třicet spravedlivých.

Mám rád Izrael a nepřeji mu tragický osud, stejně tak nepřeji žádný další tragický osud Židům, ale pokud Židé nezmění sebe sama, tak je ten tragický osud potká, jako potkal Židy při dobytí Izraele babylonskou říší.

Židům uvěřím, až učiní následující věci:

– Odsoudí a také přímo svou činností se postaví židoamerické finanční mafii a zatknout a vydají Židy jako Sorose či Rothschildy a Rockefellery aj. soudní moci

– Udělají určité ústupky v izraelsko-palestinském konfliktu jako je vyklizení nelagálních židovských osad a umožnění vytvoření žido-arabského státu či alespoň poskytnout Palestině rozsáhlou autonomii a také ať izraelské jednotky opustí palestinské území (samozřejmě neupírám právo Izraele bránit svůj lid, ale všeho s mírou, a koneckonců co se týče těch ústupků jako vyklizení nelegálních osad či odchodu izraelských jednotek z Palestiny, tak to kdysi učinil už izraelský premiér Ariel Šaron, tak proč by tak nemohli učinit jeho nástupci?!)

– Zavrhnutí nenávistné ideologie Talmudu a ať přestanou vyvyšovat Talmud nad Tóru a Starý zákon celkově. Základem židovství je Starý zákon, který je nejstarší v židovství, mnohem starší, než Talmud, který (Talmud) je dokonce mnohdy v rozporu se SZ. SZ má být na prvním místě, nikoli Talmud.

– a také (doporučení) ať se Židé vzdají Davidovy hvězdy, která nemá s původním židovstvím NIC SPOLEČNÉHO a nemá ani oporu ve SZ ani v žádné další části Bible. Navíc tato hvězda má původ až v Babylonu, proti kterému PRAVÍ Židé v dávné minulosti bojovali.
Symbolem židovství byla VŽDY MENORA
….

Židům jako celku neuvěřím, dokud neučiní toto. Do tý doby…….. ať se Židé drží zpátky. Svou šanci mají, jestli ji propásnou, jejich problém, ale za to ponesou určité následky. Bůh s nimi.
comment image
comment image?dd12
comment image
comment image

Ondra P.
Návštěvník
Ondra P.

Děkuji za obsáhlý text, nicméně coby vzdálený příbuzný zabitých nacisty v koncentračních táborech nebudu tolerovat slova typu ,,Smradlavej Židák” , ,,parazit” atd… jak padlo výše. K holocaustu došlo právě proto, že většina to umožnila a začalo to přesně takovým podhoubím jaké je zde. Je povinností slušných se tomuto začínajícímu zlu postavit a upozorňovat na něj !
A jen dodávám, nevěřte všem těm konspiračním teoriím, jinak se z toho zblázníte. Odpověď je mnohdy velmi jednoduchá. Židé jsou často u hlavních finančních operací či nějakého dění hlavně proto, protože jsou schopní. Zbytek je jen závist některých ostatních.

jana123
Návštěvník
jana123

len niektori zidia su u hlavnych financnych operacii a dejov a to ti co su ochotni kolaborovat s neludskym a nacistickym totalitnym programom nwo, ti ostatni su likvidovani a odstranovani ako zidovski profesori co napisali knihu zidovska loby a tiez su potomkovia obeti holokaustu, vzali im izraelsky pas, vyhodili z prace, a kazdy ma strach ich zamestnat, nemazlia sa ani s naomom Chomskym aj cestni zidia sa boja svojich totalitnikov zidov totiz ovladli kukucky chazari

Forever
Návštěvník
Forever

Děkuji vám, je to tak, i mezi chazarských Židy jsou spravedliví a čestní lidé, ale bohužel co z toho?!
To bohužel celkovou negativní reputaci Chazarů nezmění.

A váženému panu P:

Podívejte se, co dělali ti “mírumilovní” Židé, co financovali a zásobováli VŘSR či jak brutálně vysávali a okrádali nežidovské pracující. Či, jak financovali války v 19. a 20. století. Hnus.
Po VŘSR tvořilo bolševický aparát 98% Židů. Židobolševici byli velmi krutí, masakrovali Rusy jako klaté, defacto došlo k holocaustu Rusů – 20 000 000 zavražděných Rusů. A zřejmě by došlo k holocaustu a vyhlazení všech Rusů a ostatních slovanských národů, kdyby jim to Stalin nezarazil.

Mimochodem, ten Talmud dle vás není šíření nenávisti vůči jiné rase a národu?! Vždyť ten hlásá podřadnost nežidů (Gójů) a hlásá, že Židé mají právo vládnout a ovládat ty “podřadné” Góje. To v pořádku rozhodně není.
Splňuje to paragraf zakazující ideologii vedoucí k potlačení práv a svobod – tím pádem je povinností soudních a výkonných orgánů postavit Talmud mimo zákon.

Viktor
Návštěvník
Viktor

Schopní? jen někteří… pár jedinců! Z dialektického pohledu ještě potřebujete doladit znalosti, jinak jste to napsal dobře.:)

nameno
Návštěvník
nameno

ze sa bavite s tym kokotom obrezanym…

Dodge
Návštěvník
Dodge

Vy byste každého hned posílal do lochu, nebohý slídile!

Ondra P.
Návštěvník
Ondra P.

Každého ne. Jen ty, co mají slovník jako Hitler. Ale to vy asi nebudete schopen pochopit…. Bohužel. Tím se však stáváte dalším v řadě…

Forever
Návštěvník
Forever

Když už jsme u Hitlera, tak by vám jako příbuznému obětí Holocaustu nemělo být jedno, že nacistický režim finančně a materiálně podporovali američtí židovští finančníci.

DDODO
Návštěvník
DDODO

Tak to by si musel udať 80% Československého národa

Ondra P.
Návštěvník
Ondra P.

Moc si náckové moc fandíte. Slušných lidí má tento národ více než 20% !
O tom jsem přesvědčen.

jana123
Návštěvník
jana123

najvacsi antisemiti su sionisti

LCZ
Návštěvník
LCZ

Dovolím si jen doplnit seznam marxistů, aby se někdo necítil poškozen:
Federica Mogherini – Ministryně zahraničí EU, v Komunistické mládeži Itálie od svých 16 let, pak chvilku Odbory a Zelená ( standartní cesta pro dnešní komunisty a levičáky), a pak plnou parou vpřed do Komunistické Strany Itálie (PCI = Partito Comunista Italiano), která se vtipně přejmenovala na DEMOKRATICKOU STRANU (PDI = Partito Democratico Italiano ).

Ano, je to ta, která uraženě nepřijela na návštěvu do “ostilního” Česka, které nevítalo dost nadšeně Imigranty, a omlouvalo se to zde nemocí Zaorálka…..

Teď úřaduje na Kubě :
“EU’s Mogherini plans Cuba visit as accord nears.
Havana (AFP) – The European Union’s foreign policy chief Federica Mogherini is set to visit Cuba next week for talks that could finalize an agreement on normalizing relations, Cuba said on Thursday.

A woman wearing leggings with the colours of the US flag walks along a street of Havana on February 18, 2015
.

View photo
A woman wearing leggings with the colours of the US flag walks along a street of Havana on February 18, 2015 (AF)

LCZ
Návštěvník
Přerovské strojírny - N.I.H.T.
Návštěvník
Přerovské strojírny - N.I.H.T.

Tak Federica Mogherini je soudružka? 😀 To znamená, že to moje video vystihuje situaci mnohem přesněji, než jsem zamýšlel. Škoda jen, že jej hodně lidí vůbec nepochopilo. Ordinace v Růžové zahradě + Ulice dělá svou práci skvěle…

https://www.youtube.com/watch?v=-FFcjv2C2E4

drahoš
Návštěvník
drahoš

Mám z toho zmatek. Můžete mi někdo v kostce vysvětlit, co má marxismus společného s dnešním bincem ve světě? Co to je teď za módu?

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

DRAHÝ DRAHOŠI,odpoví Ti PRAVICOVÝ konzervativec ART BUCHANAN https://www.youtube.com/watch?v=xjiVLIpQ7EM

drahoš
Návštěvník
drahoš

Hned někde na začátku je tato věta: “Karel Marx přišel s myšlenkou nutnosti světového sjednocení dělnické třídy a jejího povstání proti společnému nepříteli, kapitalizmu.”
Není toto důvod, proč se všichni tak snaží znemožnit myšlenky marxismu?
Mně se prostě nezdá, že dnešní pražští sluníčkáři jsou bojovníky proti kapitalizmu. To je naprostá pitomost. Že baba Merklová je maskovaný marxista, který se snaží připravit německé kapitalisty o jejich kšefty.

Filip
Návštěvník
Filip

V čem to odporuje? Dle mého je to vcelku jasné. Jde jim o to, zotročit 90% lidsva. Vždyť to smysl dává. Zdroje ubívají a pokud se budou využívat tak jak do teď, čas využívání se krátí. Ale pokud je bude využívat jen nějakých 10% pak se značně prodlouží… v tomto kontextu dává smysl vše co se děje, když člověk nekouká přes svářečský brejle… jak nejlépe ovládnout planetu? Rozvrátit systém, nastolit chaos, války, chudobu, nemoce… jen si myslím, a věřím, že trochu nepočítají s tím, že v určitém bodě se to zhroutí. I zvíře, je li zahnáno do bezvýchodné situace, začne jednat zcela nepředvídatelně… lidi mají výhodu větší mozkové kapacity… snad.

drahoš
Návštěvník
drahoš

Tak jsem se na ten filmeček dokoukal víceméně až do konce. Neskutečný blábol. Pokus jak oblbnout lidi. Už vidím ty marxisty z Hollywoodu.
Celý filmeček mi připadá jako pokus zanést do všeho dokonalý zmatek a zblbnuté davy pak ovládnout pro potřeby nějakého GP.
Nezlob se, ale tímto “dílem” jsi mi nic nevysvětlil ani jsi mne o ničem nepřesvědčil.
Ještě jsem neslyšel, že GP je marxista. Už vidím takového Sorose, jak pracuje pro ídee komunismu. Vždyť je to naprostá kravina.

okolojdoucí
Návštěvník
okolojdoucí

Neříkám, že vím, jak to je. Ale zkuste si např. projít životopis Harry Dextera Whitea. Ten Vám může napovědět. Pokud nemáte čas, naťuknu sám. Tento člověk, absolvent těch nejprestižnějších západních škol, se v letech 1944 až 1947 zásadním způsobem podílel na vytvoření světového finančního řádu založeného na USD, jakožto světové měně, mj. byl i prvním předsedou Mezinárodního měnového fondu. No, a už v roce 1948 zemřel na infarkt krátce po té, co byl vyslechnut v souvislosti s obviněním ze špionáže pro SSSR.

drahoš
Návštěvník
drahoš

Bohužel nechápu souvislosti. Vždyť to bylo období Mccarthismu. http://www.multiweb.cz/hawkmoon/toinet.htm
My jsme měli v tu dobu Slánského, Horákovou a další, Amíci měli své popravené jaderné fyziky, Whitea a další.
Jak to souvisí s dnešním blázincem a s prý za vším přítomným marxismem, který je najednou vykládán jako nástroj GP na ovládnutí lidstva?

rafael
Návštěvník
rafael

O merkelove na vlkovi pekne prehledne kdo je, cdo je, odkud pochazi a vubec. Dobre shrnuto. Clanky se jmenuji: Kdo je Angela M– http://6b.cz/ebz Ma to 4 dily. Jsou to ty prvni odkazy viz odkaz.

rafael
Návštěvník
rafael

Gal je koupenej. Sleduju jeho vystupy. Je nasazovan vzdy, kdyz neco nejde podle planu, nebo kdyz je potreba lidi smerovat. Uplne na stejnym principu u nas funguje treba Ondrej Neff. To same bv blede modrem.