Brutální útok na poslance AfD v Německu má charakter “Křišťálové noci” otočené...

Brutální útok na poslance AfD v Německu má charakter “Křišťálové noci” otočené naruby, podle policie i kriminalistů útočili ultralevicoví aktivisté, i když poslanec má multikulti manželku z Turecka! AfD obviňuje přímo německou SPD! Útoků proti německé alternativní straně přibývá a ve společnosti to začíná bublat, chystá se příchod nového Adolfa Hitlera? Čekají Evropu rasové občanské války? Společnost se nejprve polarizuje, poté radikalizuje a nakonec exploduje!

Brutální útok na poslance AfD v Německu má charakter “Křišťálové noci” otočené naruby, podle policie i kriminalistů útočili ultralevicoví aktivisté, i když poslanec má multikulti manželku z Turecka! AfD obviňuje přímo německou SPD! Útoků proti německé alternativní straně přibývá a ve společnosti to začíná bublat, chystá se příchod nového Adolfa Hitlera? Čekají Evropu rasové občanské války? Společnost se nejprve polarizuje, poté radikalizuje a nakonec exploduje!

Německá média řeší politicky motivovaný brutální útok na poslance německého Bundestagu za AfD Franka Magnitze, který byl v úterý v Brémách napaden skupinou neznámých mužů. Magnitz právě vycházel ven z místního Muzea umění a mířil k parkovišti a svému autu, když byl napaden skupinou neznámých mužů, kteří ho začali mlátit bejzbolovými pálkami nebo trubkami, přičemž mířili na hlavu s cílem zabít [1]. Magnitz skončil v bezvědomí s těžkým poškozením hlavy, frakturou lebky a byl převezen na traumatologické oddělení místní nemocnice. Podle svědků incidentu z místa parkoviště útočníci vykřikovali hesla obviňující Magnitze, že je nácek a Německo pro takové nemá už místo. Předběžné šetření ukazuje, že útočili členové ultralevicové německé scény Antifa, případně některá z militantních skupin, které podporují migraci v Německu.

Frank Magnitz

Samotný Frank Magnitz byl několikrát ženatý, má celkem 6 dětí a jeho poslední manželka, se kterou žije od roku 1998, se narodila v Turecku [2] a na německých neonacistických webech se o Magnitzovi píší velmi podivné věci, že je ukrajinský Žid původem z ukrajinského židovského rodu Magnitsky. Bohužel se nám nepodařilo dopátrat podrobnosti, Frank Magnitz nemá nikde k dispozici svůj životopis, pouze profesní životopis, že vystudoval pedagogiku a pozdější politické aktivity. Informace o tom, že má tureckou manželku, byla překvapením i pro mnoho voličů AfD svého času, vzhledem k tomu, že Frank Magnitz se v minulosti účastnil i demonstrací proti migraci, včetně Turků. Pokud se ukáže, že Antifa zaútočila na etnického Žida, potom z toho bude neuvěřitelný skandál, který se obrátí proti Antifě. Nicméně, toto jsou pouze spekulace, prozatím.

V čele AfD stojí bývalá bankéřka Goldman Sachs a spolu s ní člen Rotary klubu s kontakty na londýnskou židozednářskou lóži Ordo Lumensis

Vedení AfD obvinilo z útoku německou SPD a její příznivce, nicméně mnoho lidí na německé národovecké scéně oficiální verzi nevěří, protože spolušéfkou AfD je Alice Weidel, bývalá bankéřka Goldman Sachs [3] a její spolupředseda Alexander Gauland je pro změnu Svobodný zednář. Obrovský skandál se provalil nedávno, když se ukázalo, že Alexander Gauland  měl styky s londýnskou zednářskou lóží [4] a je navíc členem německého židozednářského Rotary klubu [5], na stránce jejich magazínu má svůj vlastní profil. Když si to tedy spočítáme, tak AfD má dva předsedy, tzn. globalistické tandemové řízení. Jedním předsedou je Alexander Gauland s napojením na židozednáře a druhým předsedou, resp. předsedkyní je Alice Weidel, bývalá bankéřka Goldman Sachs, stejně jako Emmanuel Macron je bývalým bankéřem Rothschild Bank. A najednou se objevují informace, že Frank Magnitz je možná Magnitský, z židovské rodiny na Ukrajině.

Pokud má AfD v čele bývalou bankéřku sionistické banky Goldman Sachs a pokud má v čele druhého předsedu, který má vazby na londýnskou lóži a na Rotary klub, tak potom AfD je ve skutečnosti řízená opozice. A jenom s hrůzou, obrovskou hrůzou si uvědomíte, že o něco podobného se snažila i česká SPD v komunálních volbách, když na podnět a popud Tomia Okamury byl na čelo kandidátky strany na Praze 1 dosazen Hynek Beran, bývalý velmistr židozednářské lóže Ordo Pragensis.

Chápete už, jaká hrozba se zde otevírá? Rozumíte tomu, že nosatý nepřítel se snaží převzít kontrolu nad alternativou a udělat z ní řízenou opozici? Odběhnu od tématu, ale musím, je to důležité: V Česku jsou desítky a řekl bych stovky alternativních webů, všechny mají své čtenáře, audienci, obsah a dosah. Ale na koho útočí pořád a pořád a pořád dokola mainstream a hlavně Česká televize? Na Aeronet! A spolu s Aeronetem na AC24. Sputnik nepočítám, to je oficiální ruský server. A zamyslete se, proč? Kolik tady máme údajných proruských článků? Ani jeden. Ovšem čeho tu máme opravdu hodně? No přece článků o světovém sionistickém spiknutí. Máme zde články o tom, kdo řídí procesy, kdo ovládá jaké loutky a marionety. To je ten pravý a skutečný důvod, proč někomu vadíme.

Za změnou postojů české SPD ve věci vystoupení z EU stojí Marine Le Pen

Oni vědí, že řízenou opozici mají skoro podchycenou, Gleichschaltung volebních slibů jede už na plné pecky, žádné vystupování z NATO a dokonce už ani z EU, nově prý stačí pokus o vnitřní reformu EU zevnitř, dohodly se alternativní evropské strany, česká SPD, francouzská Národní fronta Marine Le Pen a Strana pro svobodu Geerta Wilderse v prosinci 2017 na sjezdu v Praze, jistě si na to pamatujete, pro osvěžení článek zde. Přišla s tím Le Penová, mimochodem. Takže obrušování hran, zjemňování postojů, couvání ze siláckých pozic, zkrátka opozice s rozumem, řízená opozice, hlavně se neukvapovat, nevystupovat z NATO, ne ne ne, neukvapit se, nejprve nějak si vybudovat národní armádu a zajistit se a teprve potom nějak snad vystoupit. A nevystupovat z EU hned, nejprve zkusit se dostat do EU parlamentu a tam zkusit něco změnit zevnitř. Tohle všechno je model řízené opozice. Ustupování z dogmatických tezí, ze kterých se nikdy nesmí ustupovat. A přesto se to děje.

Marine Le Pen, Tomio Okamura a Geert Wilders v Praze, prosinec 2017.

Do Německa bude proudit tolik migrantů, až Němci povstanou a přivolají k moci nového Adolfa Hitlera. Jenže zatím to vypadá jinak, že zbraně a palice do rukou berou levičáci a Antifa, zatímco údajní náckové končí v nemocnici s rozbitými hlavami. A Němci se bojí, jsou zalezlí doma a do ulic nevyrazí, protože se bojí represí, ztráty zaměstnání, šikanování ze strany státu a úřadů, že se dostanou na seznam extrémistů. Představte si svět, kdy se budete bát vyjít na ulici, protože tam bude nebezpečno, budou tam řádit gangy, jako ve Francii, a policie se bude bát zasáhnout, jako ve Francii, ale nebude se bát zasáhnout proti místním občanům, ve žlutých vestách, jako ve Francii, proti kterým policie nasadí brutální sílu, vodní děla a gumové projektily. Jaká to bude společnost? Demokratická? Liberální? Ne, bude to už společnost totalitní, neofeudální a dystopická. Dystopie je opak utopie. Utopie je model krásné a vysněné společnosti, dystopie je model zvrácené společnosti do absurdní roviny.

Dystopická budoucnost pro národy, které zahynou rukou vlastní nečinnosti

A ptáte se, jak absurdní bude? Muží oblékající se jako ženy a označující to za své právo. Ženy odmítající rodit děti, ve snaze vyrovnat se mužům. Změny pohlaví na přání. Děti odmítající uznat pohlaví, s jakým se narodily. Vlády národních zemí, které odmítají bránit a chránit své občany před cizinci a jejich terorem a upřednostňující migranty před vlastními občany. Premiéři, kteří nejsou premiéry, ale pouze manažery čekajícími na telefonu, až zavolá Goldman nebo Rothschild nebo Angela a sdělí nové instrukce. Ne občanské právo, ale nosaté právo. Svět, ve kterém se nikdo nestane vyvoleným, ani zvoleným, ani pověřeným či jmenovaným, pokud si odmítne nasadit jarmulku. Svět, ve kterém ti bez smlouvy ritu budou připraveni nejprve o svoji vládu, svoji armádu, svoji soběstačnost, své majetky, své děti a nakonec i svoji zemi. Společenství lidí, kteří se bojí ukázat na nosy těch, kteří pevně tisknou ve svých drápech veškerou moc, nad vašimi životy, dětmi, majetky a zejména dluhy, především těmi státními, národními a úmyslně dnes už nesplatitelnými.

Frank Magnitz a fotografie jeho rozbité hlavy.

Taková dystopická společnost už je za rohem, někdo možná řekne, že už tu dávno je. Když se hroutí civilizace, nezhroutí se celá. Malá část se zachrání, přežije a uchová to, co je cenné a potřebné. Když národy Evropy jsou v situaci, kdy jediný odpor proti světovému sionismu má být moderován řízenou opozicí, v jejíž čele se pohybují židozednáři, členové Rotary klubů a spolků B’nai B’rith, potom národy Evropy jsou odsouzeny k syntéze a transformaci s novými kulturami, které jsou nasunovány do Evropy s cílem vytvoření nové rasy, nové kultury, nového náboženství, nové měny, nových hodnot, nových trhů, nových ideologií, nových lidí a nového světového řádu. Mistrovské dílo světového sionismu. Rozmlácená hlava Franka Magnitze by měla být budíčkem pro Evropu, ale když někdo má multikulti manželku, potom nevěřím jeho slovům o národním vlastenectví, stejně jako nevěřím slovům o národní alternativě tam, kde v čele národovecké partaje nebo hnutí se pohybují jako na orloji bývalí bankéři Goldman Sachs, bývalí zednářští velmistři, nebo členové Rotary klubů. Sorry jako, ale tohle nespolknu.

Řízené opozice jsou časovanou bombou, která zlikviduje zbytky voličů pronárodních hnutí. K volbám už nikdy nepřijdou, a přesně o to jde

Německá AfD absorbovala stovky tisíc voličů. kteří to myslí se změnou v Německu upřímně. A tito lidé si do čela AfD zvolili bývalou bankéřku od Goldmanů a pána z Rotary klubu a s vazbami na londýnskou lóži Ordo Lumensis. Bývalá šéfka AfD Frauke Petry na to neměla žaludek, když zjistila, že AfD přebírají divní lidé s divnými vazbami na nosaté pány a dámy. Pokrytectví, zaznívá od německých národovců na margo toho, že Frank Magnitz protestoval proti tureckým migrantům a sám má za ženu Turkyni. Tady nejde ani o to, že někdo někomu rozbije hlavu. ale o bourání vzdušných zámků voličům. Když zjistí, kdo stojí za jejich vysněnou a vymodlenou alternativní partají, ztratí veškeré iluze a příště už k volbám nepůjdou. Přesně o to jde nosatým architektům dem-okrást-i-je. Ne všechno, co vidíte na alternativě, popisuje pravdu. Pravda je mnohdy tak bolestivá, že je lepší o ní nepsat. Já o ní ale psát budu, nelze jinak.

Frauke Petry, bývalá šéfka AfD to po volbách raději hned zabalila, když pochopila, čeho se stala součástí v rámci řízené opozice.

Společnost vystavená autogenocidě, tzn. utlačování vlastního lidu a národa ve prospěch cizí rasy a migrace, povede nejprve k polarizaci. K tomu již došlo v roce 2014, když vznikla alternativní média nového věku, v podobě, v jaké jsou dnes. Lži mainstreamu a utlačování práva na pravdu už nešlo tolerovat. Druhým krokem bude radikalizace širší veřejnosti. Nepředstavujte si demonstrace a vidle v rukách, ale půjde o radikalizaci politickou, lidé už nebudou chtít politiky, ale tvrdé a bezohledné manažery, kteří makají a hlavně nekecají. To je ta radikalizace, která probíhá všude v západním světě. Třetím krokem bude exploze společnosti, otevřený střet mezi jednotlivými vrstvami a společenskými skupinami.

Už jsme dosáhli třetího stupně?

Útoky na politiky, na pracovníky médií, neziskovek, provozovatele serverů alternativy, jejich rodiny, útoky na herce, moderátory, celebrity, všichni budou útočit na všechny. Bohužel, toto všechno je součást plánu na vznik světové vlády, přesun pravomocí již začal dávno, viz. přesuny pravomocí z národních států do Bruselu a do OSN. Jakmile nastane fáze “exploze”, lidé začnou volat po světové vládě. Právě té vládě, o které sní světoví sionisté. Oni slíbí udělat pořádek, oni slíbí, že budou makat, ne kecat.

Tandemové řízení AfD: Alexander Gauland a Alice Weidel.

Když vidím Franka Magnitze, vidím počátek 3. fáze. Lidé začínají mít strach o život, útoky na politiky. Před rokem to byl útok na novináře, Jána Kuciaka. Útoky na neziskovky, viz. politická aktivita v poslední době. Ale na straně druhé útoky proti alternativě. Všichni proti všem. Tento proces je katalyzován provokacemi, bývalými pornoherci v čelech neziskovek, bývalými agenty StB v rolích dnešních europoslanců (Jaromír Štětina – agent “Plavec”). Všechno toto má za úkol vyprovokovat protireakci veřejnosti a vyvolat konflikt. Je to celé součástí plánu. Proto se dívám na útok na Franka Magnitze s velkou opatrností.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Toto je výsledok politiky západu!!! Spomínate si na útoky na poslancov na Ukrajine? Západ podporoval tých čo stáli za týmito útokmi. Dokonca sa dá povedať, že ich západ k tomu nabádal, len aby zvrhli legitímne zvoleného prezidenta Janukoviča. Výsledok ich práce a úsilia sa im pomaly vracia domov. Príde nakoniec asj rad na tých čo to podporovali. Božie mlyny melú pomaly ale zato isto.

poli
Návštěvník
poli

To není jenom strach, je to především vymyvani mozku. Většina němců je konzumní “otto Normalverbraucher” . Práce, televize, konzum, práce, televize, konzum,……. Zde slyší pouze pochvalu na Merklovou a politiku. Kdo chce znát pravdu musí vynaložit námahu a to málo kdo zvládne, prací jsou zničení a odpočívaji u televize nebo pracují v druhé práci na dovolenou. Nemají čas a ani chuť se jinde informovat, k tomu přijde samozřejmě i ten zmíněný strach. Příklad: BKA (Bundeskriminalni policie) uveřejnila statistiku kriminality na rok 2017 a zahrnula tam i kriminální aktivity migrantu. Výsledek říká, že skoro 40000 němců je za rok oběti násilí “mirumilovnych” migrantu, tendence stoupá. Denně 100 lidi!!!!!! Ale v televizi se říká, nejnižší kriminalita všech dob. Stále se dokola mele, jak extremiste proti migrantum kriminalne vystupují. Ale BKA statistika hovoří o tom, že je to 6x méně než kriminalita migrantu proti němcům. 6 ku 1, a to tam není napsáno, že němcům je každý prd jako kriminální čin připsán a migrantum jenom těžké případy. Kdyby byly obě strany stejným metrem měřené asi by ten poměr byl 20 ku 1 a ne pouze 6ku 1. Propaganda a vymyvani mozku je to nejhorší pro naše vědomí a vývoj našeho charakteru. “Mrtvá ryba nikdy neplave proti proudu ” proto je zde v Německu ticho a jen jedinci povstávají k opozici. Narod spí a sedi zhypnotizovan pred televizi nebo pracuje az do padnuti. To je denní realita co zde vidím. Věřte mi celý ten boj se točí o naše spasení. Veškeré globální snahy, globální zákony, ať se jmenuje Trump nebo Merklova, vše jde jedním směrem i když na venek to vypadá že proti sobě bojují. Globální vláda přijde ať chceme nebo ne. Možná ve formátu podobnému v Číně “sociální kreditní systém”. Možná už brzy do ca. 2let nam to vyrazí dech i se zuby. Znovu, pravý cíl je vzít nám všem naše spasení.

Jéňa
Návštěvník
Rabi-Ator
Návštěvník
Rabi-Ator

Toto video bylo zmanipulovano, aby ti atentatnici byli postaveny do positivnejsiho svetla.
Jinak to podporuje me mineni co jsem psal i na internetu, ze zatim stoji mezinarodni teroristicko-zlocinecka organisace Mossad.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Seznam teroristických útoků na AFD v merkrl reichu…. https://www.journalistenwatch.com/2019/01/08/terror-liste-afd-komplett/

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Re: Spoléhám na prastarou lidskou vlastnost – ZÁVIST. Ani smetánka se mezi sebou nemusí,každý z nich je přece ten ” nejpovolenější “a chce moc.
Budeme ještě svědky hodně zajímavých zvratů.

Trochu to načrtl už ing.Chromík ..
predátorská povaha/kooperace predátorů
cituji:

Bylo vypuštěno mnoho dezinformací včetně tvrzení, že některé rodiny iluminátů bojují o kontrolu nad světem, ovšem skutečnost je poněkud jiná. Je sice pravda, že si v mnoha sektorech konkurují, ale ve současně se i vzájemně potřebují a svým tajným náboženstvím jsou spolu těsně spojeni. Problémem badatelů v této oblasti je okolnost, že se obvykle nepřihlíží k satansko-spirituální dimenzi iluminátských rodin. Satanisté věří výhradně a jedině moci, etice nevěří! Existují mocenské boje mezi nejvyššími satanisty, ale takový je prostě způsob jejich života. Satanisté nejvyšších stupňů obvykle neumírají „normální” smrtí; bojovat a vzájemně se zabíjet je součástí jejich náboženství! To však rozhodně neznamená, že nejsou pokrevními bratry a že nespolupracují! Dnes patří rodina (pokrevní linie) Onassisů stále ještě k vůdčím iluminátským rodinám a v hierarchii má nadále velkou moc. Po smrti miliardáře Aristotela Onassise převzaly jeho záležitosti rodiny Rockefellerů a Bundyů.
“…Satanův plán v zásadě spočívá ve vytváření teze a antiteze; proces se neustále opakuje tak dlouho, až je nakonec dosaženo žádoucího konečného výsledku. Z nekonečných bojů chaosu by pak měl povstat nový světový řád, což nám připomíná staré zednářské heslo „Ordo ab chao” (Řád z chaosu). Je-li teze kladivem, pak antiteze slouží za kovadlinu – všechno mezi nimi bude buď zničeno nebo zásadně přetvořeno! K realizování tohoto plánu je zapotřebí tří válek….”

http://www.chromik.wz.cz/44kdo_ovlada.html
http://www.chromik.wz.cz

poli
Návštěvník
poli

Velmi dobře formulované, mohu potvrdit. Zamýšlí se ale někdo nad tím jaké otázky tyto fakta vyvolávají? Zde je popis pouze jedne strany v globální válce. Existuje protipól, dobré sily? O co vlastně jde v tomto boji zla proti dobru. Ty konkurenční boje zla proti zlu nemíním komentovat, závist-predatorů je trefné. To, že tito satanisti jsou reálně vedení satanem je už mnohým jasné. Tak jako ty dobré sily jsou vedeny Bohem. Ty síly jsou reálné, tento boj je reálný, víra v Boha nebo satana je reálná. To vše dává důvod věřit, že i věcný život v míru a štěstí bude reálný. Může opravdu jit o naše spasení v tomto satanem řízeném tažení proti lidem? Kolik času ještě máme? Jak se rozhodnu na které straně bubu bojovat?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

(pokračování)

Shrnutí: Amerika se nemá za co stydět. Ano, i ona se dopustila chyb během své historie, ale kdo je bez viny?! Sama učinila pokání za své chyby (osvobození černých otroků, pozdější darování rovných práv indiánům atd.). A toho si vážím. Každý národ dělal a dělá během své historie chyby. Např. Rusko také své území nerozšířilo mírumilovně. Stačí si vzpomenout např. na krutost Ivana III. či Ivana Hrozného. Nebo na tvrdé nevolnictví, které bylo zrušeno až v r. 1861 (shodou okolností nedlouho před zrušením otroctví v Americe). Přesto se Rusko a Rusové nemají jako celek za co stydět. Jejich pozitivní národní odkaz jednoznačně převyšuje vše negativní. A to samé platí i pro Ameriku a Američany.

Doporučuji všem kritikům Ameriky si přečíst dílo Davida Dukeho “Moje probuzení” (zejména část I.). Je to dokonalý vhled do americké národní duše skrze tohoto velikého autora a amerického patriota – SYNA AMERIKY. Možná pak přehodnotíte svůj názor na Ameriku a americký národ.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Zde se vyjádřím k některým mýtům, polopravdám a lžím o Americe – abych to shrnul:

1) Bílí američtí osadníci byli krvelační osadníci, kteří od samého začátku nemysleli na nic jiného, než jak vyhladit indiány.

Skutečnost: Tak černobílá americká historie nebyla. Ve skutečnosti všechny americké federální vlády od George Washingtona až po Johna Quincyho Adamse garantovaly autonomii indiánům a neprováděly žádnou organizovanou genocidu proti indiánům. Usilovaly o postupné zcivilizování indiánů a jejich kulturní začlěnění do USA. Bohužel po nástupu Andrewa Jacksona se situace pro indiány změnila k horšímu.

Ale ani poté nebyla situace černobílá – např. jižanské státy, zejména za éry Konfederace, chránily indiány před dalším expanzionismem bílých osadníků. Řada indiánů také bojovala v jednotkách Konfederace.
Z uvedených faktů výše je vidět, že samotná americká společnost byla v otázce indiánů hodně rozdělená. Nutno též podotknout, že obvinění vůči americkým křesťanům ze zločinů vůči indiánům ignoruje jednu zásadní věc – ŽE TOTO JEDNÁNÍ BYLO V ROZPORU S KŘESŤANSKÝM UČENÍM. Pokud tedy nějaký bílý křesťan páchal vůči indiánům bezpráví, tak jedině v rozporu s křesťanstvím.

2) Otroctví bylo doménou amerických bílých křesťanů.

Skutečnost: Jen menšina bílé americké populace vlastnila otroky. Např. na Jihu vlastnilo otroky jen 10% obyvatelstva. Což je zlomek celkové americké populace. Navíc velkou část otroků vlastnili židé – v USA VLASTNILO OTROKY TÉMĚŘ POLOVINA ŽIDOVSKÝCH DOMÁCNOSTÍ. V porovnáním s tímto “zlí běloši” zcela blednou.

Též nutno připomenout, že řada Američanů jednak se stavěla proti dalšímu dovážení černých otroků do Ameriky (např. Benjamin Franklin), a také samotná americká společnost nebyla v otázce otroctví jednotná. Řada Američanů, včetně nejvýznamnějších osobností (Thomas Jefferson, Abraham Lincoln, Theodore Roosevelt atd.) podporovala vystěhování černochů zpátky do Afriky (částečně v menším množství se to podařilo – např. africký stát Libérie vznikl s pomocí USA, kam byli vystěhováváni svobodní černoši). Že bohužel se to nikdy nepovedlo, s nemalou spoluvinou lhostejnosti velké části Američanů, je věc jiná.
Je nutno též připomenout, že USA od samého začátku svým založením byly BĚLOŠSKÁ ZEMĚ. Až teprve s odchýlením Ameriky od bílého etnonacionalismu (společně s odpadnutím od křesťanství) započalo úpadek Ameriky a amerického národa.

3) Indiáni byli mírumilovní a duchovně vyspělí lidé, žijící v souladu s přírodou.

Skutečnost: Většina indiánů žila primitivním životem. A rozhodně nebyli nijak zvlášť duchovně vyspělí. Naopak velká část nich byli ve stavu duchovního úpadku. Kanibalismus, krvavé rituální lidské oběti, indiánský kolonialismus a vraždění se kmenů mezi sebou, útlak žen (mnohoženství, ženská obřízka atd.) byly zde na denním pořádku. Neo-pohanská a neomarxistická propaganda tyto skutečnosti často zamlčuje.
Oslavovat indiány jako duchovně vyspělé obyvatele je vskutku mimo mísu. Nemluvě o tom, že ani sami indiáni nebyli bez viny – sami vyvraždili původní obyvatelstvo Ameriky – BĚLOCHY (to málokdo ví, ale původní obyvatelstvo Ameriky bylo zřejmě bílé).
Opravdu “vskutku duchovně vyspělí lidé”.
Nutno též podotknout, že v souladu s přírodou žili i bílí křesťané. Větsinou to bylo na venkově v zemědělských či lesních oblastech. Stejně jako např. symbolem života v souladu s Bohem a přírodou byla v Rusku občina (vzor slavjanofilství), tak v Americe to byl JIH – jižanské oblasti. Jižanská společnost dokonce měla i vlastní hierarchii a duchovní a morální ctnosti. Hodnoty Jižanů byly následující:

1) Feudální společnost uznávající hierarchii, výsady spojené s odpovědností a propojenost s půdou.
2) Ideál rytířství
3) Ideál gentlemana.
4) Spojeno s náboženstvím a zbožností, bez kterých dochází k úpadku mravnosti a civilizace.

Čili ne, není třeba primitivního a duchovně nízkého indiánského pohanství, aby člověk žil v souladu s Bohem a přírodou. Křesťanská ruská občina či křesťanský americký Jih je toho názornou ukázkou a důkazem.

(pokračování)

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav
.lak
Návštěvník
.lak
Leslie Nielsen
Návštěvník
Leslie Nielsen

1) Ano určitě nebyli američtí osadníci krvelačné bestie. Nicméně Američané neustále uzavírali s indiány smlouvy a také je neustále porušovali. Úmyslné vyvraždění bizonů, jako zdroje potravy indiánů by jste zařadil kam? Snad jen omyl, oni jen chtěli pořádnou hostinu.
2) To je možné. Do dnes jsou staré otrokářské rody vůdčími silami v USA ekonomice a politice.
3) Kmeny byly různé. Rozhodně spolu válčily, ale ztráty kmenových válek nikdy nedosahovaly hodnot genocidy. Byly to půtky, ve kterých umíraly řádově desítky jedinců. No i nějaké kanibalské kmeny by se našli, ale nebyla to praxe všech kmenů. Spíše popisujete situaci v Jižní Americe.
A prosím kde jste přišel k tomu, že na Americkém kontinentu žili před indiány běloši?? Z kterého prstu jste si to vycucal??
Shrnutí: Ano Amerika se dopouštěla, dopouští a bude dopouštět chyb. Ale její politika slouží zásadně několika vyvoleným rodům. Ostatní jsou převážně ovce s vymytými mozky. K těm nápravám. Když se teda Američané snažili napravit otroctví, pročpak ještě v 60. letech 20. století existovala na jihu přísná rasová segregace? Víte o tom, že občanská válka nevznikla kvůli otroctví? Že Lincoln netoužil po osvobození otroků, ale potřeboval vojáky pro Sever a potřeboval oslabit Jih?

Rabi-Ator
Návštěvník
Rabi-Ator

Já bych neřekl chyby, ale vždy tato genocida byla úmyslná a řízená a hlavně za účelem, krást povražděným jejich půdu, to samé se dnes odehrává v Izraeli a není ta podobnost čistě náhodná.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Rabi-Ator

“…ale vždy tato genocida byla úmyslná a řízená a hlavně za účelem, krást povražděným jejich půdu…”

A to je právě lež. Viz níže.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Leslie Nielsen

1) To je jen úsek americké historie. Před Andrew Jacksonem (tj. necelých 53 let) však americké federální vlády žádnou organizovanou genocidu proti indiánům prokazatelně nepořádaly. Cílem bylo naopak v této době začlenit indiány do euro-americké civilizace a kulturního prostředí – formou postupného zcivilizování. Označit USA však jako takové za genocidní stát, pro který byla genocida indiánů charakteristická, je však nesmyslné.

Porušovali dohody? A co indiáni? Ti byli snad svatí? Co třeba masakr bělochů ve Fort Mimsu, spáchaný loupeživými hordami indiánů? To hádám ve smlouvě nebylo.
https://en.wikipedia.org/wiki/Fort_Mims_massacre

Navíc každá velmoc určitý čas expandovala, než se její postup zastavil. To platilo nejen pro USA, ale např. i pro Rusko. Obě dvě velmoci po určitý čas expandovaly, ale v daný moment svou expanzivní politiku zastavily a vzniklo víceméně území, jaké je pro ně charakteristické dodnes. Jediný rozdíl mezi nimi je akorát např. v tom, že Rusko se vůči svým domorodým kmenům zachovalo o mnoho lépe. Ale každá z těchto zemí neměla čisté ruce během své expanze – USA měly rezervace s indiány, Rusko zase např. Novgorod (viz např. kruté dobytí Novgorodu Ivanem III. a pozdější vyvraždění Novgorodu Ivanem Hrozným).

3) Žijete v mýtech levičácké neomarxistické propagandy. Vzájemné vyvražďování a krvavé boje mezi jednotlivými indiánskými kmeny nebyly ničím výjimečným. Stejně tak genocidní vyvražďování jednoho indiánského kmene druhým také nebylo nic ojedinělého či výjimečného. Krutost indiánských válečníků byla pověstná. V tomto doporučuji např. českou historičku Markétu Křížovou.

Ne, šlo jen o “o půtky, kde jen zahynuly řádově desítky jedinců”. Proto indiáni jen v pevnosti Fort Mims povraždili až 250 bělochů – muže, ženy i děti?! Proto indiáni kompletně vyhladili původní bílé obyvatelstvo Ameriky (viz odkazy výše)?!

“Ano Amerika se dopouštěla, dopouští a bude dopouštět chyb. Ale její politika slouží zásadně několika vyvoleným rodům.”

Platí teprve nejpozději od r. 1913 (zhruba po založení po FEDu). Dřív ne.

U ostatního mícháte jablka s hruškami. Rasová segregace neznamenala otroctví, které bylo zrušeno během války Severu proti Jihu. To s Lincolnem vím. Samotnému Lincolnovi se otrokářství hnusilo, ale v danou chvíli považoval udržení jednoty Unie za větší prioritu. To je celé. Navíc usiloval o navrácení černochů zpátky do jejich domovské Afriky (stejně jako celá řada amerických politiků před ním). Rasová segregace byla jen vyjádřením skutečnosti, že bílá a černá rasa nemůžou žít pospolu, jelikož propastné rasové a kulturní rozdíly, mající původ v krvi, dává zeď mezi obě dvě rasy. Rasová segregace sice nebyla dokonalá pro soužití obou ras, ale rozhodně byla pro obě rasy přínosnější, než soužití bělochů s černochy po jejím zrušením. Jak to koneckonců dopadne, když jsou černochům poskytnuta rovná politická a sociální práva, je vidět např. v JAR. A bylo to vidět i na Jihu během období “Rekonstrukce”, kdy se anglosaská západní jižanská civilizace na desítky let změnila na africkou džungli po osvobození černochů. Řádění černošských barbarských hord na Jihu zastavili až milicionáři Ku-klux-klanu.

Btw. pro rasovou segregaci byla i řada černošských nacionalistů. Mezi nimi i např. slavný černošský boxer Muhammad Ali, který mj. řečnil dokonce i na setkání Ku-klux-klanu.
https://www.youtube.com/watch?v=F3pdHl9Y0cE

Leslie Nielsen
Návštěvník
Leslie Nielsen

1) Ano to je pravda, ale organizovaná genocida indiánů vyvražděním bizonů je taky fakt. A už před Jacksonem osadníci zabírali indiánskou půdu, což byl důvod proč indiáni zase napadali americké osadníky. Původci konfliktu byli osadníci. To je také fakt.
Američané několikrát garantovali indiánům práva na jejich posvátnou půdu a pak ji zase zabírali a indiány vyháněli. To je prosím taky fakt.
3) Ne indiáni nebyli svatí, ale děláte z nich mnohem větší divochy, než ve skutečnosti byli. Pochopitelně je potřeba brát v úvahu, že se to lišilo kmen od kmene. A ztráta z kmenových válek ani zdaleka nedosahovaly takových počtů mrtvých, jakých se podařilo dosáhnout Američanům.
Neřekl bych, že míchám. Pokud vím americká ústava zaručuje rovnost občanů. Když byli otroci osvobozeni, měli mít práva občanů, ale to se na jihu nestalo, prostě proto, že by došlo nejspíš k další občanské válce. Ano Lincolnovi se otrokářství tak hnusilo, že si rád užíval s černými otrokyněmi… Souhlasím s tím, že lepší než segregace by byl návrat všech otroků do Afriky, to ale v USA neprošlo, protože ti tzv. “osvobození” otroci byli prostě potřeba jako pracovní síla. Nic víc než ekonomické zájmy v tom opět nebylo.
A opět se ptám, kde jste přišel na to, že před asiaty žili v Americe běloši?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Leslie Nielsen

1) “A už před Jacksonem osadníci zabírali indiánskou půdu, což byl důvod proč indiáni zase napadali americké osadníky. Původci konfliktu byli osadníci. To je také fakt.
Američané několikrát garantovali indiánům práva na jejich posvátnou půdu a pak ji zase zabírali a indiány vyháněli. To je prosím taky fakt.”

Šlo ale o zločiny jednotlivců, nikoli vlády. O nějaké organizované genocidě můžeme mluvit až od časů administrativy Andrewa Jaksona.

3) “A ztráta z kmenových válek ani zdaleka nedosahovaly takových počtů mrtvých, jakých se podařilo dosáhnout Američanům.”

Zdroj? Na to jste přišel kde? Zvláště v kontextu, že tito “mírumilovní” indiáni kompletně vyhladili původní bílé obyvatelstvo Ameriky?

“Neřekl bych, že míchám. Pokud vím americká ústava zaručuje rovnost občanů. Když byli otroci osvobozeni, měli mít práva občanů, ale to se na jihu nestalo, prostě proto, že by došlo nejspíš k další občanské válce.”

Nedošlo k tomu, protože se brzo ukázalo, ŽE ŽÍT V ROVNOSTI S ČERNOCHY NENÍ MOŽNÉ. Hned po válce, se souhlasem Severu, začalo na Jihu celé desítky let rabování a řádění černošských hord. Anglosaská západní civilizace Jihu se změnila na dlouhá desetiletí na africkou džungli. Proto na Jihu vznikl Ku-klux-klan. Proto byly nakonec přijaty zákony o rasové segregaci. To je celé.

“A opět se ptám, kde jste přišel na to, že před asiaty žili v Americe běloši?”

S prominutím, tohle je už jako se bavit s blbcem. Já vás upozorním na odkazy výše a vy se znovu zeptáte, kde jsem na to přišel? Jste snad slepý? Tak znovu:

Původní obyvatelstvo Ameriky bylo bílé.
https://www.amazon.com/White-Apocalypse-Kyle-Bristow/dp/1453768475
https://youtu.be/44_lnb1bphs

Rabi-Ator
Návštěvník
Rabi-Ator

V celku to je pravda, až na to např. známí náčelník Siouxu Siting Bull byl mimořádně duchovně vyspělí jedinec. A takových podobných tam bylo více.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“Vlády národních zemí, které odmítají bránit a chránit své občany před cizinci a jejich terorem a upřednostňující migranty před vlastními občany. Premiéři, kteří nejsou premiéry, ale pouze manažery čekajícími na telefonu, až zavolá Goldman nebo Rothschild nebo Angela a sdělí nové instrukce. Ne občanské právo, ale nosaté právo. Svět, ve kterém se nikdo nestane vyvoleným, ani zvoleným, ani pověřeným či jmenovaným, pokud si odmítne nasadit jarmulku. Svět, ve kterém ti bez smlouvy ritu budou připraveni nejprve o svoji vládu, svoji armádu, svoji soběstačnost, své majetky, své děti a nakonec i svoji zemi. Společenství lidí, kteří se bojí ukázat na nosy těch, kteří pevně tisknou ve svých drápech veškerou moc, nad vašimi životy, dětmi, majetky a zejména dluhy, především těmi státními, národními a úmyslně dnes už nesplatitelnými.”

-VK-
“Útoky na politiky, na pracovníky médií, neziskovek, provozovatele serverů alternativy, jejich rodiny, útoky na herce, moderátory, celebrity, všichni budou útočit na všechny. Bohužel, toto všechno je součást plánu na vznik světové vlády, přesun pravomocí již začal dávno, viz. přesuny pravomocí z národních států do Bruselu a do OSN. Jakmile nastane fáze “exploze”, lidé začnou volat po světové vládě. Právě té vládě, o které sní světoví sionisté.”

“Je to v podstatě politická hra, dovolující udržovat mythus demokracie, který defacto přechází v anarchii zcela nepovšimnutě, než bude možné uvést přímou židovskou diktaturu, po níž budou lidé sami volat.”
(Miroslav Dolejší, soukromá korespondence, 29. 2. 2001)

V následujícím období se všechny globalizační procesy budou stupňovat k jedinému finálnímu cíli: ustavení jediného světového státu pod jednou jedinou univerzální židovskou vládou!

Michael
Návštěvník
Michael

VK:
Možná jste zaregistrovali, že před několika dny izraelský Knesset přijal nový ústavní zákon, který deklaruje stát Izrael jako zemi Židů a zrušil arabštinu jako jeden z oficiálních úředních jazyků. Pro někoho je to nepodstatná deklarace a pouhé potvrzení faktu, ale na institucionální úrovni jde o naprostý převrat, protože Judea a Palestina, dnešní území Izraele, je multikulturním prostředím, kde po tisíce let žili Židé, Arabové a Křesťané. Deklarace Izraele jako země výhradně Židů je tudíž naprostým skandálem, ale nijak překvapivým. Jedná se totiž o součást plánu sionistů na naplnění proroctví a písma Talmudu o vzniku Velkého Izraele. Podle tohoto proroctví bude mít návrat Židů domů několik fází. Nejprve Židé obnoví svůj domov po svých předcích. Poté svůj domov rozšíří
do rozlohy Velkého Izraele. Ve třetí fází svede Velký Izrael konečnou rozhodující válku se svými nepřáteli. V této válce se nad Velkým Izraelem rozsvítí “7 velkých Sluncí”, které spálí nepřátele Židů v plamenech. Bude to však vykoupeno strašlivou cenou, obětí národa za cenu Smlouvy s Bohem. Smlouvu s Bohem uzavírají Židé po narození obřízkou (ženy ne, ty nemají právo smlouvy). Smlouva národa však bude zpečetěna zničením Izraele ve zničujícím ohni poslední bitvy s nepřítelem. Z této války vzejdou Židé jako definitivní vítěz a ovládnou podle Talmudu celý svět, veškeré národy a rasy.

Mapa Velkého Izraele
comment image

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Michael
“…jde o naprostý převrat, protože Judea a Palestina, dnešní území Izraele” – odkdy jsou Judea a Palestina územím Izraele??

Jestli plán o Velkém Izraeli stojí už na tomto nesmyslu, tak dále tu mapu už vůbec nemá cenu komentovat… Od samého začátku vzniku Izraele připadlo území Judee (včetně měst Betlém a Habron) Palestině a jak všichni dobře víme, s Palestinou je Izrael v konfliktu…

Judea v podstatě už vůbec neexistuje a Palestina (Hizballah, Hamas) je nástrojem, jak zlikvidovat i Izrael…

A i obyčejným selským rozumem vzato – někdo snad věří tomu, že Izrael zlikviduje Egypťany, Syřany, Iráčany, S. Araby a že všude tam zruší islám a zavede judaismus ? A že svět se na to bude dívat a že Globalisté, kterým dnes jde o Írán, nikoliv o Izrael, to dovolí???

A věta:
“Deklarace Izraele jako země výhradně Židů je tudíž naprostým skandálem”
– proč je to skandál, když je to země židů? To kdyby si Česko deklarovalo, že používat se smí pouze čeština, také to bude skandál jen proto, že kdysi bývalo součástí Rakouska-Uherska??

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Judea, Samaří, Hebron, Betlem – součást Palestiny (plus pásmo Gazy)comment image
A pokud AE tvrdí: “Judea a Palestina, dnešní území Izraele”, tak to je tvrzení proti zcela zjevným faktům, ale kdo chce, ten ať tomu nesmyslu dál věří…

Jen ještě zdůrazňuji, že všechna ta žlutá barva, to je islám. A v současnosti jde o to, aby došlo k islámskému propojení od Íránu až po Egypt – a odtud k propojení i s Evropou = třetí džihád. A budu se opakovat – hlavní brzdou třetího džihádu je Izrael!

Obrázek je z mého článku zde
https://aeronet.cz/news/krvavy-uplnek-symbol-konce-dolaru-a-konce-izraele-palestina-je-syrie-iran-a-antisionismus-je-neomarxismus/

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

A mínusaři spolu s panem VK klidně přepisují i mapy světa a vůbec si tím nepřipadají jako blbci.. Tak jo “Judea a Palestina, dnešní území Izraele” – já ale stejným blbcem být nehodlám a klidně se i umínusujte….

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Pozorovatelka

Evientně nevíte, že je to izraelské území – Izraelem OKUPOVANÉ ÚZEMÍ (sice tam funguje formálně “palestinská samospráva” – ale defacto nemá žádný vliv, Palestinci zde nemají prakticky žádná práva). Ale co je Izrael? Izrael jako takový je ILEGÁLNÍ OKUPAČNÍ STÁT – vzniklý na OKUPOVANÉ PŮDĚ.

A pak kdo je tady za blbce.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Forever Slav
Takže Ježíš se narodil v Palestině a Jeruzalém také patří Palestině a celá ta Vaše Bible je ve skutečnosti úplný nesmysl… A ať žije islám!

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Pozorovatelka

Hele, lidé nemají čas na váš demagogický slovník. Jen vyjadřujete svou argumentační chudobu. Ježíš se v Izraeli nenarodil. Jelikož současný Izrael nemá se starozákonním Izraelem (stejně jako se starozákonními Izraelity) nic společného. Jelikož starozákonní Izrael VZNIKL Z VŮLE BOŽÍ. Bůh dal Izraelitům Zemi zaslíbenou pod podmínkou, že budou Jej následovat a dodržovat Jeho přikázání. Izraelský lid však toto opakovaně porušil. Jednou to bylo před babylonském zajetí, kdy Izraelité pod vlivem pohanských kultů (které přišly do Země zaslíbené za vlády izraelského krále Šalamouna) odpadli od Boha. A poslední kapka přišla, když lid Izraele pod vlivem babylonské kabalistické sekty farizejů (OTCŮ ZAKLADATELŮ ŽIDOVSKÉHO NÁRODA) ukřižoval Syna Božího Ježíše Krista. A zde vznikly dvě skupiny – praví Izraelité z kmene Judy (křesťané) a falešní Izraelité kmene Judy (ti, kteří se označují jako potomci kmene Judy, ale lžou). Tedy dva tábory – křesťané (pravý Izrael, praví Judejci) a židé (falešný Izrael, falešní Judejci, obec Satanovy Synagogy).
Za ohavný bezbožný čin bohovraždy přišlo na lid Izraele, svedený farizeji, boží prokletí. A Země zaslíbená jim byla odňata za jejich neposlušnost Bohu. Hospodin dal a Hospodin vzal.

Dnešní Izrael, který VZNIKL Z VŮLE SATANA, nemá proto se starozákonním Izraelem nic společného – ani s Abrahámem či Mojžíšem. Židé nejsou děti Abrahámovy, ani děti Mojžíšovy. Jsou děti farizejů – DĚTI SATANA.

“Proto Hospodin vzplanul vůči této zemi hněvem a přivedl na ni každé prokletí zapsané v této knize.” (Deuteronomium 29,26)

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Pozorovatelko jdete uz do haje s tou vasi vyukou. A i vsichni dalsi s tou teorii Vekeho Izraele. Az nosatci ve Washingtonu DC a jinde proste uznaj ze Izrael uz neni potreba – coby cetnik Blizkeho Vychodu protoze ropa (i plyn) je prestanou zajimat (coz uz se totiz deje, jestli Vam to uslo), tak ho poslou do kytek stejne tak jako ho vytvorili (pomoci Rockefellerovo OSN, v baraku na jeho hline).
A pujdou parazitovat jinam, jako to delaji uz od nepameti. A nepotrebuji k tomu zadnej Hamas ani Hizballah a dokonce ani Iran. Ze se tim zbavi onech puvodnich sefardu, jak ostatne pise spravne Rabiator – to je bolet nebude, protoze ti jsou jim na haku, stejne jako jim byli kdyz zaplatili Hitlera a vedeli moc dobre jak to skonci. Jo, a jen tak mimochodem – nedavno jsem mel tu cest pohovorit s jedni Irancem ktery uz tam nezije a ten tvrdil, ze Hamas i Hizballah jsou ve skutecnosti jedna ruka – prave s Mossadem. Je to jen o prachach – a ty jak znamo nesmrdi a to obema stranam. A pokud litujete uz dopredu tech sefardu jakozto skutecnych semitskych Zidu, kteri si tak pravem mohou rikat – na rozdil od Chazaru – tak verte tomu ze ja taky, a v tom je ta cela tragedie.

Rabi-Ator
Návštěvník
Rabi-Ator

No soudružko to máš pravdu dejme tomu, že Izrael je země židů-semitů sefard zvaných, ale ne těch sionistů z Evropy a USA, kteří se tam v poslední době nahrnuli, těch co se odborně nazývají aškenázi, který jsou hůnského původu a vznikli tak, že zhruba kolem roku 1300 přijali židovské
náboženství, ti tam vůbec nemají právo být a to jsou ti co tam páchají ty válečné zločiny.
Arabové semiti a ti židé sefardi, též zvaní biblickými ti tam už žijí po tisíciletí a to mezi sebou
v míru.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Rabi-Ator
Dejte mi jediný důkaz k tvrzení “Judea a Palestina, dnešní území Izraele”. Všechno ostatní je pro mě teď vedlejší, protože celé současné dění se odvíjí právě od toho, co je Izrael a co Judea.

A jestli jej nemáte Vy, tak ať mi jej dají ti, co tomuto tvrzení pana VK (mým pohledem naprosto nesmyslnému tvrzení) tleskají

A pokud někdo na tomto tvrzení trvá bez ohledu na to, jaká jsou zcela zjevná FAKTA, tak to už na AE naprosto zvítězila slepota (anebo manipulace, která se hodí?)

“Judea a Palestina jako území dnešního Izraele” – nevím, jaké IQ tomu může uvěřit a ještě se k tomuto tvrzení hlásit…..

Rabi-Ator
Návštěvník
Rabi-Ator

Míšo to je jen fantasmagorije soudruhů židohůnů jinak také řečeno sionistů. Za prvé oni ani neuzavírají tou obřízkou smlouvu s Bohem, ale s čertíkem Bertíkem, neboť oni jsou ti co se klaní zlatému teleti a to nepíši jenom já, ale i ti z jejich řad, který se chtějí od jejich zločinů distancovat. Oni nejsou židé, neboť to jsou hůni chazaři co, kdysi (asi v roce 1300) přijali židovské náboženství. A jsou to z hlediska sionismu antisemité, to dokazuje zrušení arabštiny semitského jazyka. Oni jsou ti jenž jsou v Bibli označováni jako šelmou, viz Kristus podle činů
poznáte je, ne podle řečí. navíc oni jako antisemité jsou i nepřáteli pravých židů-semitů
odborně nazývané sefard. Oni terorisují a vraždí jak araby-semity tak i židy-semity sefardy a
hází je do jednoho koše. Pozor v Evropě prakticky sefardi neexistují.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

…krátká citace z nového Pjakina o židech a Izraeli:

“…židé jako takoví jsou nástrojem řízení. Není přece žádným tajemstvím, jak velký
je jejich procentuální podíl v systému řízení stejně jako v kulturním a vědeckém prostředí.
A založení Izraele jako vyprojektovaného státu, bylo pouze dočasným opatřením.
Co že to říkal Kissinger? Že má Izrael existovat do roku 2019? Tedy sedmdesát let?
– Spíš do roku 2018, když je tu od roku 1948.
– Nu, v roce 2019 už Izrael existovat neměl.
To jen k tomu, že jim všechny plány nevycházejí, jak by měly.
A to vytvoření Židovské autonomní oblasti jako takového etnického státního útvaru pro židy bylo naplánováno před celými staletími. Tedy až se začne rozvíjet tento dálněvýchodní region a centrem koncentrace řízení se stane Čína. Vše to bylo naplánováno velmi dlouho dopředu.”

(konec citace) a zdroj: http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-05-01-2019/

…a zde je celý nejnovější pořad O-O VVP ze dne 5.1.2019 přeložený Irenou Aneri:
https://www.youtube.com/watch?v=mJVUqskeof0 a obsah:
00:01:50 – Tragédie v Magnitogorsku.
00:05:50 – Vytvoření pravoslavné církve Ukrajiny a rozdělení majetku
00:10:35 – Technologický průlom v Rusku.
00:15:30 – Význam programu “Dálně východní hektar”.
00:17:05 – Účel vytvoření židovské autonomní oblasti na Dálném východě.
00:18:30 – Co se stane s Afghánistánem po odchodu Spojených států?
00:19:15 – Trumpovo prohlášení o stažení vojsk ze Sýrie a Afghánistánu.
00:21:50 – Další osud svazového státu Rusko-Bělorusko.
00:25:05 – Fenomény “konceptuální” a “kobovské”.
00:26:25 – Zrušení Rogozinovy cesty do USA.
00:31:45 – Pokusy o pochod “žluté vesty” v Evropě.
00:34:35 – Co se stane s Ukrajinou?
00:38:35 – Situace s chyceným špionem USA.
00:40:55 – Je možné vytvořit a rozvinout teorii jakékoli oblasti na základě DVTR?
00:42:05 – Na co se můžete spolehnout ve vaší vizi do budoucnosti? Jaké obrázky by měly být položeny?
00:43:40 – Jak může člověk vstoupit do struktury řízení vlády?
00:45:05 – Problém pedagogů v mateřských školách.
00:46:40 – Pro koho pracují moderní ruské “elity” a proč se tak chovají?
00:51:00 – Pravý účel stanného práva na Ukrajině.
00:52:55 – Častá setkání mezi Putinem a Lukašenkem.
00:54:40 – Reorganizace v Evropě.
01:01:40 – Trump a mimořádný stav ve Spojených státech.
01:05:05 – Použití KSB a DVTR k ovlivnění situace v místě bydliště.
01:07:35 – Jak se stát jednou velkou přátelskou rodinou?

Maximus
Návštěvník
Maximus

Kissinger povedal v septembri 2012, že do 10 rokov nebude Izrael existovať.