“Brusel v šoku, Arménie na straně Ruska”- to už neplatí. Demonstrace v...

“Brusel v šoku, Arménie na straně Ruska”- to už neplatí. Demonstrace v Íránu a dohoda EU s Arménií

From left, President of Turkmenistan Gurbanguly Berdymukhamedov, President of Iran Hassan Ruhani, President of Kazakhstan Nursultan Nazarbayev, Azerbaijan's President Ilham Aliev and Russian President Vladimir Putin press a symbolic button to release some young belugas (white sturgeons) to the Volga river, during the Caspian Summit in Astrakhan, Russia, Monday, Sept. 29, 2014. The presidents of the five Caspian nations signed a joint statement on Monday that outlined future prospects for regional cooperation. (AP Photo/RIA Novosti, Alexei Nikolsky, Presidential Press Service)
“Brusel v šoku, Arménie na straně Ruska”- to už neplatí. Demonstrace v Íránu a dohoda EU s Arménií

Na konci roku započaté demonstrace v Íránu stále nemají vysvětlení – tedy kromě toho, že za nimi stojí USA, Izrael či Saúdská Arábie (či všichni společně). A ač souhlasím, že toto tvrzení je nejblíže pravdě, v žádném případě to neznamená, že případný rozvrat Íránu lze dávat na stejnou úroveň, jako rozvrat blízkovýchodních zemí v rámci tzv. Arabského jara (resp. plánu “Sedm zemí do pěti let”). Severní Afrika a arabský Blízký východ (resp. sunnitské islámské země), to totiž v žádném případě není totéž, co indoevropský Írán (resp. šíitská islámská země).

Z globálního hlediska (Globalisté/GP) tady jde o dva naprosto odlišné zájmy. Zatímco totiž rozvrat severní Afriky a blízkovýchodních zemí byl natolik i v zájmech Globalistů (GP), že neoconi uvěřili, že Arabským jarem zachraňují dominanci dolalu/petrodolaru a tím i svou hegemonii a´la Pax Americana, Globalisté (GP) však věděli, že Arabské jaro je naopak koncem Pax Americana, tedy i dolaru/petrodolaru. Proto Arabským jarem ve skutečnosti šlo o ukončení amerického vlivu jak ve světě, tak především na Blízkém východě, přes který (a přes blízkovýchodní ropu) si Spojené státy svou dominanci roky udržovaly. A dlouho Spojeným státům nedocházelo, že pouze slouží  “vyšším” zájmům (a to včetně přes Spojenými státy vytvořeného ISIL) a že plní úkol 1) překreslení blízkovýchodních hranic tak, aby energetické zdroje byly sloučeny pod jednu moc a 2) vyvolání uprchlické vlny. Oba úkoly však byly ve prospěch Íránu (viz výzva íránského prezidenta), proto všechny předchozí revoluce nelze se současnými demonstracemi v Íránu srovnávat.

Ale protože dlouho se zájmy USA a Globalistů na Blízkém východě shodovaly, dnes je všude tendence posuzovat i demonstrace v Íránu stejnou optikou – že se tak totiž děje pouze v zájmech neoconů, ba dokonce, že i D. Trump se přidal na stranu neoconů! Jak totiž plyne z posledních informací, tak S. Bannon, který na D. Trumpa přes nově vydanou knihu vytahuje i velmi důvěrné rodinné informace, tak činí proto, že D. Trump se staví proti Íránu, zatímco S. Bannon je na straně Íránu (tedy na straně Globalistů/GP, no, výborně). Ale možná právě tady se v reálu ukazuje, kdo je kdo.

Situace je totiž taková, že Írán, to je hlavní kůň Globalistů (GP)! A staví-li se D. Trump proti Íránu (a na stranu Izraele), tím D. Trump, který už bez toho bojuje s neocony, vstoupil i do boje s Globalisty (GP). A ač tímto postojem D. Trump zcela pragmaticky hájí americké zájmy, on tím zároveň podporuje nikoliv antiruské neocony, ale především Putina a Rusko! A proč? Právě proto, že Írán je hlavním koněm Globalistů!  Což lze vyhodnotit asi tak, že ač by za demonstracemi v Íránu přece jen byl Trump a Izrael, není to totéž, jako když za rozkladem Blízkého východu stáli neoconi (a Izrael). A když je řeč o Íránu, nutně musí následovat i řeč i Arménii.

Brusel je v šoku z Putinovy taktiky – Arménie si místo EU vybrala Rusko!

Tak tato zpráva z roku 2013 už neplatí a to, co dříve bylo šokem pro Brusel, to nově je šokem pro Rusko. Ač přesnější by bylo říct, že spíše by to mělo být šokem pro Evropu, konkrétně pro země V4, protože Rusko stále má páky, aby si s touto změnou postoje Arménie poradilo ( a tady připomenu “Elektrické revoluce” v Arménii), zatímco Evropa se tímto postojem Arménie přibližuje pod vliv Íránu (a pominu-li islám a neomarxismus, tak zcela pragmaticky obzvláště pod íránské energetické zdroje, které mají nahradit ruské).

Ale revolucemi v Arménii a přičleněním Arménie k EU jsme pouze u kamínků o tom, o co Arménií jde, a chceme-li pochopit, co se nově kolem Arménie děje z hlediska mozaiky, tzn. v souvislosti s děním v Íránu a s Ruskem, k tomu potřebujeme pohled z “vyšší perspektivy”.

A ta nám říká, že už v roce 2009 vznikl projekt “Východní partnerství”, shodou okolností v Praze, a co je na tom projektu velmi zajímavé, je skutečnost, že má propojit země V4 (Polsko, Maďarsko, Česko a Slovensko)  se zeměmi “Východního partnerství”, což jsou tyto země: Gruzie, Ázerbájdžán, Arménie, Moldávie, Ukrajina a Bělorusko.

Ukrajina, Moldavsko, Gruzie, Bělorusko, Arménie, Ázerbájdžán (oranžově) – obrázek ze zdroje zde

Obrázek výše včetně odkazu však neosvětluje celou skutečnost, protože mnohem významnější mapka i text je k vidění v článku Visegrádská čtyřka a Východní partnerství, kde je spojení zemí V4 a zemí Východního partnerství označeno jako Nová Evropa.

Summit Východního partnerství 24. listopadu 2017 – Arménie přechází na stranu EU

A tady už se můžeme posunout k summitu zemí Východního partnerství, který proběhl 24. listopadu 2017 a na kterém se Arménie připojila k EU  (na rozdíl od roku 2013, kdy stála na straně Ruska). Mnozí namítají, že pro Evropu to vůbec nic neznamená, já si však dovolím tvrdit, že pro Evropu to naopak znamená velmi mnoho. Resp., že velmi mnoho to znamená pro ty plány Globalistů (GP), které mají s Čínou, Íránem a – Evropou, v tomto případě se zeměmi V4! A v souhrnu s těmi plány, které mají Globalisté (GP) s Ruskem!

Než se však posuneme, připomínám plány summitu zemí Východního partnerství a V4 z listopadu 2017, které mají být realizovány do roku 2020, kam patří význam řádné správy věcí veřejných,  potřeba lepších a bezpečnějších dopravních spojení,význam energetické bezpečnosti, nutnost dále podporovat nezávislé sdělovací prostředky a odhalovat dezinformace,zapojení vedoucích představitelů na podporu mobility a posílení postavení mladých lidí.

Celý text i s mapou zemí V4 a Východního partnerství je ZDE, společné cíle jsou ZDE, soupis zemí, které mají spolupracovat, je ZDE  .

A nyní zpět do “vyšší perspektivy”.

Finále současnosti začalo před cca 50-ti lety

Trvalo cca 50 let, než byly USA odstaveny od dominantního světového vlivu a v souvislosti s tím i od vlivu na Blízkém východě, tzn. od ropy. Celý tento proces byl spuštěn v 70. letech, tzn. v době, kdy americký dolar přestal být krytý zlatem (rok 1971 a konec Brettonwoodského systému a počátek dolaru krytého ropou – petrodolaru) a kdy začal vývoz amerických technologií do Číny (duo Nixon – Kissinger).

Vrcholem tohoto dlouhodobého procesu byl rok 2015, kdy nejen byla v březnu zahájena činnost čínské investiční banky AIIB (viz Konec amerického impéria), a kdy následně byla v červenci 2015 po nekonečných tahanicích uzavřena světová jaderná dohoda s Íránem, která Írán takřka po 30 letech vysvobodila z amerických (dolarových) antiíránských sankcí a vynesla jej na světové výsluní, ale když obzvláště podzim 2015 přinesl tu událost, že Rusko vstoupilo do Sýrie (“Jestli draka neizbežna, nado biť pervým”), protože pochopilo, že zatímco světová dominance je právě definitivně přenášena z USA do Číny (a potvrdil to rok 2016, kdy se prezident Obama stejně jako britská královna poklonili čínskému prezidentovi (videa a více viz  Pražská kavárna je v panice) Rusko se v tomto dění má stát pouze outsiderem – přesněji pouze zdrojovou základnou, jen s tím rozdílem, že nikoliv již pro neocony, ale nově pro Čínu (a spol, kam patří především Írán!).

Eurasia – Moskva vs. Astana

Teď zdánlivě odbočím, ale pro další pochopení musím začít mapou, která ukazuje západní a jižní hranici Ruska naší doby:

Na západní hranici Ruska vidíme státy EU, kde pouze Ukrajina a Bělorusko oddělují Rusko od východních zemí EU, tzn. i od  zemí V4, tzn. Polska, Česka, Slovenska a Maďarska. Když si ale k zemím V4 přidáme všechny země Východního partnerství, tak nám vyjde, že západní hranici EU s Ruskem tvoří také Litva, Lotyšsko a Estonsko na severu a Moldavsko, Gruzie, Ázerbájdžán a Arménie na jihu (více ZDE).

Dnes už víme, že kromě potírání tzv. “ruské propagandy” v EU je na na východní hranici Ruska vedeno tažení především přes Ukrajinu, zatímco Bělorusko, jehož prezident Lukašenko se zcela “nepochopitelně” zúčastnil summitu 52 islámských zemí, zůstává v tažení proti Rusku “v záloze” jakožto neomarxistická základna.

Běloruský prezident Lukašenko na summitu islámských ze

Ale vraťme se k výše vložené mapě a tentokrát se posuňme na jih ruských hranic. A začněme v místech Černého moře, kde si Rusko obezřetně přivlastnilo Krym a kde leží Turecko, ale především Gruzie, Arménie a Ázerbájdžán (a také Írán). A tato oblast ruské hranice vypadá konkrétně takto:

A ještě konkrétněji vypadá takto:

Že s Gruzií a Čečenskem už má Rusko svou zkušenost, stejně jako skutečnost, že právě v Gruzii v létě 2017 odhalil tehdejší český ministr obrany Stropnický sochu V. Havla jako podporu vstupu Gruzie do NATO, to teď není důležité, protože z vyšší perspektivy je důležitá Arménie a s ní to, že sousedí jak s Tureckem, tak s Íránem, což můžeme ještě lépe vidět zde:

The Caucasus and Central Asia Political Map 2000

Než budu ve smyslu jižních hranic Ruska pokračovat dále na východ (tzn. ke Kazachstánu a Číně), zůstaňme ještě na chvíli u Arménie. Z hlediska plánů Globalistů je totiž v pořádku, že Arménie sousedí s pročínským Íránem (a k tomu s Gruzií a Ázerbájdžánem, které už jsou jednou nohou v EU i v NATO), v pořádku ovšem není to, že nesousedí i se Sýrií. Írán se totiž přes Arménií sice přiblížil blíží k tomu, aby se dostal na Černé moře (a pak dále do Evropy), ale aby se do Evropy dostal i přes Středozemní moře, k tomu nejen potřebuje Sýrii (svého spojence), ale také zlikvidovat Izrael, který naopak je na straně Turecka, čímž je i íránská cesta na Černé moře blokována.

Pro Globlaisty proto je řešením vytvoření tzv. Velké Arménie, která má zabrat nejen část Turecka, ale také část Islámským státem rozbombardovaného Iráku – jenže do tohoto procesu se “namontovala” otázka Kurdů, proto je ten proces stále v běhu.Nic to ovšem nemění na tom, že jeho výsledkem má být prospěch Íránu (a prospěch Číny a neprospěch Ruska a především neprospěch Turecka).

V souladu s poslední vloženou mapou se ale na jižní hranici Ruska posuňme dále na východ. A tam  vidíme Kazachstán, hraničící přes Kaspické moře s Íránem a zcela na východě s Čínou. Nemluvě o zemích Střední Asie na jihu Kazachstánu, které mají projít obdobným procesem změn, jako země Blízkého východu (a to vše jako součást velkého plánu Globalistů, v jehož finále má být Indie).

Teď ale zůstaňme u Kazachstánu, resp. u jeho hlavního města Astany. Kdo dosud nezaregistroval, tak Astana stále více nahrazuje Ženevu. A nemyslím jen například výstavu jako Expo 2017 či Univerziádu v roce 2017, ale například jednání o řešení Sýrie, stejně jako spoustu dalších podobných důležitých jednání. Hlavně ale považuji za důležité zdůraznit, že město Astana vyrostlo na poušti jako zázrak, že za jeho stavbou stojí britský architekt a že celá architektura i symbolika je iluminátská, přičemž jedním z hlavních poselství symboliky je nejen oslava Slunce, ale především jednotné světové náboženství, které jednou vystřídá všechna dosavadní – nenašla jsem nic v češtině, snad většina porozumí polštině :

Anebo tady něco ve fotodokumentaci – zde

A ač bych stokrát nechtěla být konspirační, tady jsou jasná fakta:

Íránský prezident Ruhani a kazašský prezident Nazarbajev

Oba prezidenti se prozatím tváří přátelsky k Rusku (mají s ním uzavřenou spoustu smluv), ale například kazašský prezident Nazarbajev nedávno zrušil azbuku a co mě obzvláště zaujalo, Íránský prezident, opětovně zvolený ve volbách 2017, už  roce 2016 navrhl Arménii, aby se stala součástí Íránu, protože obě země spojují “historické vztahy”

Ve stejné době se íránský prezident sešel i s prezidentem Kazachstánu. Přitom jak prezident Kazachstánu, tak prezident Íránu velmi dobře vědí, že Arménie je zásadní spojnicí mezi Evropou a Východem, resp. mezi Evropou a Čínou, a to v rámci Nové hedvábné stezky tak, že bez Ruska.

Nová Hedvábná stezka pak není pouze o tom, že má definitivně odstavit od moci Spojené státy a jejich systém globalizace Pax Americana a ĺa “nekonečný růst”, ale především o tom, že především západní svět má přejít pod Čínou zaváděný “udržitelný růst”. Za tím účelem mají být USA ponechány v izolaci, zatímco Evropa se má z amerického vlivu vymanit. Což by vůbec nebylo špatné, kdyby ovšem nešlo o to, že přechod Evropy pod čínský vliv není pouze o spolupráci Evropy s Čínou, ale především o budování eurasijského impéria na způsob Perské říše, tzn. impéria zahrnujícího Blízký východ (Írán), severní Afriku a Evropu a to vše spolupracující s Čínou tak, že s Íránem v hlavní roli. 

Po Spojenými státy a ISIL rozbombardovaném Blízkém východě se totiž Írán má stát hlavní mocí nad blízkovýchodními energiemi, které má dodávat tu do Číny a tu – přes Arménii – do Evropy. Odvěký sen Spojených států o tom, jak zbavit Evropu závislosti na ruských energetických zdrojích, se tak konečně může stát realitou, kdo z toho ale bude těžit, to už ani náhodou nebudou Spojené státy (a jejich dolar). Otázkou zůstává, co na to Evropa – ta totiž státe má možnost volby, a to mezi globalizací s centrem v Astaně,kde prostředníkem má být Írán a Arménie, a mezi globalizací s centrem v Moskvě.

 

Že se Arménie právě přidala na stranu EU (a Polsko co by země V4 na to ihned reagovalo návrhem o vytvoření “rozvojové banky” na pomoc zemím regionu, tzn. i Arménii), to vidím jako varování pro země V4 a případné jejich odtržení od EU – obávám se totiž, že odtržení zemí V4 je dávno tomu naplánováno a že za tím je účel, aby se staly nárazníkovou zónou nejen pro tolik kýžený vstup Íránu (a s ním “správného” islámu) do EU, ale především aby se staly součástí armády, která nově obkličuje Rusko a u které je jen otázkou času, kdy po transformaci dostane NATO název na způsob “Jednotná armáda EU”.

A v celé té situaci vzniká paradox, že každé oslabení Íránu, tzn. i současné demonstrace – byť za nimi třeba skutečně stojí USA, Izrael a SA – dávají šance Rusku přinejmenším v tom smyslu, že Írán má zvýšenou potřebu hledat oporu/přátelé. A ač konec mého článku vyzní jako obrovský paradox, každý nepřítel koně Globalistů (GP) Íránu, je – byť nevědomým – přítelem Ruska. A to obzvláště v době před volbami v Rusku ( a v tomto smyslu souhlasím s tímto článkem).

A abych se vrátila k pointě v titulku – tak jako Rusko pochopilo, že globalistická jaderná dohoda s Íránem je nejen o odepisování USA, ale současně o odepisování ruských energetických zdrojů pro Evropu, na což Putin reagoval “Jestli draka neizbežna, nado biť pervým” a vstoupil do Sýrie, což Globalisté sice uvítali, protože bez Ruska by si s odpisem USA na Blízkém východě neporadili,ale na druhou stranu museli respektovat, že jim Putin velmi zamíchal kartami, protože oni si v Sýrii jako zachránce přáli Čínu ( a Írán), stejně tak obratem Arménie k EU zřejmě pochopil Izrael (i D. Trump), že Hedvábnou stezkou vzniká novodobá Perská říše, která nepočítá nejen s USA, ale ani s Izraelem (a ani s křesťany a judaisty).

Do článku jsem nenapsala všechno, protože jsem si uvědomila, že bych musela jen opakovat to, co už jsem mnohokrát popsala ve svých dřívějších článcích, proto na závěr vkládám jen některé související odkazy:

Na Blízkém východě jde osud Evropy do finále, Írán s Arménií právě přebírají moc 

EU dá další peníze na uprchlíky a bude tlačit na USA  

Petrohradská schůzka Putina,která unikla pozornosti, tažení v obkličování Ruska pokračuje 

Německo ať se učí turecky,je nejvyšší čas 

V Astaně byla do jedné organizace sjednocena téměř polovina lidstva

Zatykač na europoslance Štětinu,Čína a Írán se mohou radovat

Dění v Turecku a v Arménii a EU blíže islámskému kalifátu

EU jako impérium s vlastní armádou, plány Bruselu o rozšiřování na Střední Východ a do severní Afriky

Česko zradilo Izrael – Izrael a Arménie

Rozpad SSSR,Arabské jaro, nástup Číny

 

-Pozorovatelka- 07.01.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rohl
Návštěvník
Rohl
exocet
Návštěvník
exocet

Vážená pozorovatelko, ctím vaši odvahu interpretovat vaše vidění vývoje globální politiky publiku, které ve své většině nechápe principy ani zahraniční politiky, natož geopolitiky. Obávám se, že asi skoro všichni, co globální politiku sledujeme, trpíme tím, že dynamicky se vyvíjející události interpretujeme trochu staticky z komplexního pohledu svých životních zkušeností. Skutečný svět elit, včetně onoho GP, je o mnoho jednodušší, ideově primitivnější, a pokud člověk pochopí algoritmy jejich myšlení, motivaci, prostředky, 50-60 let gradující nedostatek talentu a kádrové báze pro realizaci jejich plánů, děsí takového človíčka osud planety o to více. Nicméně, svět národních států na konci cca 300letého chazarského impéria získává ČAS a odkládá neodvratné řadou ústupů, politického manévrování, nic historicky reálně neznamenajících kroků.
Dělají to všichni – Čína, Rusko, proč by ne Arménie – neb vnitřní parazitní destrukce US strojovny akceleruje, a nikdo se s tou vražděnou bestií nechce utkat, když může chcípnout vlastním přičiněním. Osobně jsem dospěl k přesvědčení, že hranice východní koncepce NWO budou tvořit civilizační okruhy čínský, russkij mir v jeho nejširší interpretaci, iránsko-arabská, přičemž Evropa a USA samostanými, systémovými civilizacemi díky svým parazitním elitám přestanou být, budou nuceny přijmout civilizaci jinou, schopnou neparazní kooperace. Všechny ty projekty obrany statu quo ztratí brzy smysl, a to v okamžiku zlaté smrti krále Dolaru všemocného a jeho derivátů. Pak se ukáže, kdo s kým a proč. Pak to bude o historické zkušenosti vztahů národů a civilizací a o to, že bližší košile nežli kabát, a lepší vrabec v hrsti nežli kulturně ekompatibilní cizí slavík na střeše. Zcela na rovinu, nevíme, co bude zítra ……. a jsem v situaci, která tu od pádu Říše římské nebyla. Dá se předpokládat, že tak, jak GP nezvládl systémově menší krize minulosti, jeho kádrová báze nezvládne ani to to, musí přijít. Vše bude jinak. A naše kulturně zžidovělá západní výspa slovanství by měla zvážit, do kterého civilizačního okruhu patří. kde budeme rovný mezi rovnými a ne jen kolonií a raby.

arnet
Návštěvník
arnet

Lidi prosím začněte studovat KSB.

Vážka
Návštěvník
Vážka

Nu, je vidět, že Arméni dostali rozum. Beztak neměli nikdy Rusy dvakrát v lásce…

Sonic
Návštěvník
Sonic

Keby ste vedeli čo sa stane v priebehu niekoľkých desaťročí vo svete dopredu,skôr ako všetci ostatný a to s viac ako 90% pravdepodobnosťou a mali tú možnosť urobiť niečo pre seba a svet,ako by ste sa rozhodli? Zároveň však zistíte že pri tom všetkom bude zničený nielen váš dom,ale aj vaša ulica ,poškodené bude na rôznych miestach aj celé vaše mesto a podobné problémi postihnú skoro celý váš štát až na malé výnimky. Môže to zničit celú vašu rozvetvenú rodinu,celý váš život aj budúcnosť a všetko čo ste vybudovali a dokázali spolu s vašou obživou : dobre zavedeným a fungujúcim biznisom. Budete sa snažit z toho všetkého nájsť východisko a tak začnete hladať a pátrať v neposlednej rade aj po možnosti odstahovania svojej rodiny a podnikania ktoré vás živý,trebárs aj na celkom iné miesto na tejto planéte,nakolko nemáte ešte celkom bezpečnú a istú možnosť túto vašu planétu opustit a keby aj,problémi s existenciou mimo Zem sú ešte stále značné nato aby ste sa sem už nikdy nemuseli vracať,nehovoriac o kope iných problémov,ktoré ešte stále nemáte plne doriešené,aj ked na tom celá vaša rodinka maká na plné obrátky zavádzaním a pretláčaním robotizácie kde sa len dá a urýchluje tým vývoj a riešenie práve vašich problémov,napriek tomu že väčšina obyvateľstva Zeme si myslí,že ten pokrok je tu aj pre nich…..mýlia sa, pre nich to je až v druhom rade,slúžia len ako zdrojová základna a urýchlovač rozvoja. Tieto procesi si ale vyžadujú čas,ktorý nemusí byť postačujúci na úspešné zvládnutie tohoto skoro apokalyptického a globálneho problému. Tak konečne nájdete miesta na Zemi vhodné na uskutočnenie vášho plánu.Samozrejme ako múdry hráč rozohráte hru na viacerých poliach,to keby to niekde nevyšlo. Samozrejme sa sústredíte na tie miesta ktoré Vám z rôznych dôvodov zaberú menej času a slubujú väčšiu šancu na úspech. Ked sa Vám ale zrazu niekto dostane do vašich plánov,začne ich narušovať a ohrozovať,nakolko aj on a územie kde žije,bude patriť medzi tie ktoré budú prichádzajúcimi udalosťami postihnuté minimálne,bude asi múdrejšie s ním začať spolupracovať,napriek tomu že predtým ste mu počas studenej vojny išiel pekne po krku.

Myslím že z textu vyžšie sa dá odvodiť o aký príbeh ide. Zároveň to aj vysvetluje prečo sa v skutočnosti dejú v posledných rokoch tak zvláštne a často nepochopitelné Geopolitické prevraty a Globálne saltá.

PS: zároveň sa dá z Pozorovateľkinho príspevku hore,dosť presne odčítať,ktoré časti našej planéty postihnuté nebudú,a keď tak len minimálne. Vždy som si želal ako malý chlapec aby Československo v ktorom som vyrastal malo more…zdá sa že toto detské prianie sa mi môže čo nevidieť splnit,teda ak prežijem v prvom rade a ak samozrejme dožijem takého veku a to v druhom rade. No som si istý že moje deti už túto príležitosť pozrieť sa z brehov našej krajiny na more mať budú…….

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Položil jste otázku a odpověď je jen jedna jediná, takže správně: ” Konečně by každý měl začít hledat ve svém Nitru a ostatní prostě neřešit. ” Neřešit” znamená totální Důvěra v Existenci! Takže věci přijdou a odejdou, ale nemá cenu se jimi zabývat. Proč taky? Pomohlo to už někomu, kdo se věcmi, událostmi zajímal, pomohlo mu to k něčemu? Ne! Pokud o někom takovým víte, sem s ním, prosím. 🙂

Jde Sonicova úvaha ještě dále rozšířit: ” Kdybyste věděli ( což všichní vědí ), že vaše děti budou očkovat něčím, čemu není třeba moc věřit a že po čase je ve školách naučí to, co učí a o čem je článek od ” VKů z Islámského Německa, co byste udělali, sexem byste po pár pivkách splodili své nástupce? Pokud ano, co už? 🙂

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Tak jsem se zase jednou zasmal ze jsem se malem polil kafem:
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/oprah-winfrey-zvazuje-kandidaturu-na-americkou-prezidentku/r~3767190ef48911e7afac0cc47ab5f122/
Tahleta je snad jeste tupejsi nez pred par lety republikanska kandidatka za Aljasku Sarah Palin (co si pletla Cecensko s Ceskem a chtela nas bombardovat za Bostonsky maraton) 🙂
– Sarah Palin na jednom predvolebnim mitinku: ” Jestli budu zvolena presidentkou USA, tak se zasadim za okamzite preruseni diplomatickych styku s Iranem!” – a jeji volebni poradce ji diskretne zaseptal do ouska “Madam, ty jsem prerusili uz pred 20ti lety” 🙂

xprite
Návštěvník
xprite

Pani Pozorovatelka…ja tie clanky od Vas a pana VK citam vsetky..tolko negativizmu…naco sa tu trapit svetovladami ked su mimozemstania za dverami,,bol vyvinuty nejaky smrtonosny vir, nibiru sa vracia aj s reptilanmi,ockovanie nas zahuby,trafi nas kometa ci slnko coskoro vybuchne..ja nechapem ako mozte vychovavat svoje malinke babatko ked mi doprajete v kazdej verzii bud ziadnu buducnost alebo buducnost tak ciernu ako sa len da..kde je vas matersky cit a optimizmus?? nemyslite s panom VK ze to iz prehanate..tolko tem naraz riesit vam podla mna odobera karty z ruk ohladom soverihodnosti..to co pisete ma hlavu a patu,alternstive verim len tych tem je uz privela…
ja stale verim ze GP a mocny sveta maju len taku moc ako im my ludia sveta dame…v spolocnosto nikdy neviete ako sa to moze zmenit..a vojsko,vedu,politiku,zdravotnictvo atd atd vzdy tvoria len ludia s rodinami a viziou lepsej buducnosti…ja viem ze svet si toho zazil uz privela zleho ale verim ze ludia si dnes vdaka info uplne niekde inde ako nasi predkovia a budu si vediet vybrat…za seba len poviem ze ak pojde do tuheho spravim to co je podla mna spravne..viete si ptedstavit ked takto bude vnimat svet cca 2% ludstva?? neprekonatelna masa….

jjakub
Návštěvník
jjakub

vytvari negativni prostredi,snazi se dotahnout co GP planuje.Tot vse!

.B.
Návštěvník
Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Že by na té akci Golgota něco jen bylo? Asi ne, když to Pjakin popřel v posledním svém pořadu.

.B.
Návštěvník
pedros
Návštěvník
pedros

Nu, veleumělec! Tříska svoji nemohoucnost vyřešil jako chlap a tak má můj obdiv. Za co mám obdivovat umělce Mádla?
To jsou ti televizní parazité z jednotného bratrství kočičí pracky. Koho chleba jíš….
Všimněte si, jak je tou nenávistí, zlobou a bezmocným vztekem prosycen. Normální člověk ho a podobné, má na háku. Oni to ví a tak se vzteky budou vrhat jak soplivci o zem!

CML
Návštěvník
CML

Jde o granty, bez grantů nenatočíte v ČR ani metr filmu. Přídělování grantů drží pevně v rukou havlovo pravdoláskářské bratrstvo. A kdo chce s vlky býti, musi s nimi výti:) Howgh…