Brusel odmítá pokračovat v tažení proti Huawei, Jean-Claude Juncker se zastal čínského...

Brusel odmítá pokračovat v tažení proti Huawei, Jean-Claude Juncker se zastal čínského mobilního obra stejně jako Miloš Zeman! Odveta amerických neoconů přišla okamžitě, americký náměstek ministra pro kybernetickou bezpečnost pohrozil Evropě, že s ní přestane sdílet zpravodajské informace! Globalisté v Evropě zaujímají bojové pozice proti Izraeli a USA, ovšem České republiky jako centra světového židovstva se to týkat nebude!

Brusel odmítá pokračovat v tažení proti Huawei, Jean-Claude Juncker se zastal čínského mobilního obra stejně jako Miloš Zeman! Odveta amerických neoconů přišla okamžitě, americký náměstek ministra pro kybernetickou bezpečnost pohrozil Evropě, že s ní přestane sdílet zpravodajské informace! Globalisté v Evropě zaujímají bojové pozice proti Izraeli a USA, ovšem České republiky jako centra světového židovstva se to týkat nebude!

Situace okolo firmy Huawei opět dramaticky eskaluje poté, co český prezident Miloš Zeman a místodržitel na Pražském hradě jako ochránce hlavního města světového židovstva se při návštěvě Číny veřejně postavil za čínskou firmu Huawei [1]. Sklidil za to mohutnou kritiku od českých pro-neoconských kádrů a novinářů, jenže to ještě nikdo netušil, co přijde dnes. Prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker totiž podpořil Miloše Zemena a připojil se k ochraně firmy Huawei. Juncker odmítl požadavek USA, aby celá Evropská unie odmítla jako celek veškeré technologie Huawei, a to zejména v souvislosti se zaváděním sítí 5G, které v USA budou mít za úkol nepřetržitý odposlech a sledování amerických občanů, protože tyto prvky 5G sítí jsou navrženy jako interaktivní se schopností snímat hlas, obraz, teplotu okolí, tlak, magnetické pole a jiné veličiny.

Dubnový summit EU – Čína.

Zákazníkům jsou již dnes tlačeny produkty tzv. Chytré domácnosti, které na hlasový povel umí rozsvítit světla v bytě, anebo zapnout televizor. Většina těchto zařízení je 5G-ready, tzn. že jsou připravené dopředu na spuštění 5G sítí, které se v České republice úmyslně odkládají, protože operátoři mají strach, že přijdou o peníze z datových přenosů, které jsou v ČR jedny z nejvyšších na celém světě. Sítě 5G budou nabízet naprostou kontrolu nad obyvatelstvem. Jistě jste už zaznamenali, že automobilky v Evropě plánují 5G technologii spojit se zabezpečením aut, sledováním pohybu, automatickým nahlašováním nehod, automatickým odesíláním popisů nehody pojišťovně, čímž se má předejít pojišťovacím podvodům atd.

Sítě 5G budou mít přelomový význam jako vynález knihtisku, ovšem účel bude odlišný

Američtí neoconi chtějí mít evropské 5G sítě pod svojí kontrolou a vytvořenou z amerických síťových řešení. Jakmile ty sítě budou jednou vybudované, už je nikdo nezruší, budou propletené do infrastruktury státu a skrze tato zařízení bude možné sledovat a odposlouchávat kohokoliv. Není proto divu, že Robert Strayer, náměstek amerického ministra pro kybernetickou bezpečnost USA, pohrozil Evropě ukončením předávání amerických tajných informací ze zpravodajských služeb [2], když se Evropa chce prý paktovat s čínskou firmou Huawei. Reakce byla nebývale ostrá a vzteklá, což pouze ukazuje na to, že americkým neoconům dochází s Evropou trpělivost. Přesto však mají neoconi v Evropě své věrné spojence. Mezi nimi je Česká republika a česká vláda, jejíž zahraniční politika je servilně a okatě pro-neoconská a pro-americká.

Robert Strayer, náměstek amerického ministra pro kybernetickou bezpečnost USA

Technologie 5G není tajemná v tom, že by vysílala nějaké magické vlny, ale je výjimečná v tom, že bude mít tak široké přenosové pásmo (multiplex), že bude možné bez problému zasíťovat miliony zařízení v okruhu každého vysílače, aniž by to přetížilo síť. Dosud něco takového možné nebylo. Čínské fabriky už připravují dětské boty s 5G moduly pro sledování dětí, chystají se 5G moduly do jízdních kol, nákupních vozíků, 5G moduly budou mít využití v nemocnicích, kde chytré vozíky budou rozvážet pacienty po areálu na vyšetření a zase zpátky, atd. Jenže, tato bezdrátová síť bude mít i své slabiny, z nichž některé budou v systému sloužit jako zadní vrátka. Největší obavy vyvolávají samořídící auta na bázi 5G sítí, protože hackeři budou moci auto napadnout, uzamknout osobu v autě, odjet s autem na určené místo, anebo ho zaparkovat na kolejích, zatímco řidič nebude moci ven z auta.

Sionisté odstavují americké neocony, protože ohrožují jejich plán na realizaci globální světovlády

Tyto hororové scénáře jsou naprosto reálné a každá taková zranitelnost systému bude k dispozici nejen vládním agenturám, ale i podsvětí. Kdokoliv bude mít kontrolu nad 5G sítěmi, bude kontrolovat globalizaci. Největším tajemstvím boje o 5G je skutečnost, že tyto sítě jsou součástí monstrózního projektu 4. průmyslové revoluce a tzv. digitální ekonomiky, což je jeden z oltářů sionistických globalistů v plánu na Nový světový řád. A tady si to musíme důkladně vysvětlit.

Americká globální moc Pax Americana bývá někdy mylně zaměňována za NWO a globalizaci jako takovou, jenže to je omyl. Americká globální moc je založena na jediné věci, na americké ozbrojené síle ve světě. Skutečnost, proč USA vynakládají tak obrovské výdaje na zbrojení, není ve skutečnosti výdaj na obranu, a dokonce ani výdaj na americké války, kterou si Američané sem tam střihnou v různých zemích rozvojového světa. Tyto výdaje slouží pouze k udržení systému Pax Americana ve světě, aby Američané nadále měli roli nejsilnější globální velmoci, která ale nemá s pravou globalizací nic společného.

Prezident Miloš Zeman v Číně.

Globalizace je sionistickým plánem na likvidaci hranic, států, armád, kultur a národů pro uchopení světové vlády židů nad celým světem a nástrojem na ukotvení této světovlády byla dlouhou dobu americká vláda a její americká armáda. Pro laiky zvenčí to vypadalo, že globalizace rovná se americké firmy, které prodávají globální zboží. Firmy jako Coca-Cola, Google, Apple, Microsoft atd. Jenže něco se pokazilo. Americká ozbrojená moc začala získávat příliš velkou sílu a hlavně nezávislost.

Američtí neoconi začali používat americkou armádu v rozporu se sionistickým plánem na ukotvení světové vlády Domu Sion a mnoho generálů v americké armádě začalo prosazovat koncept America First. Sionisté si uvědomili, že z amerického slouhy a jeho úderné pěsti se stává pán nad částí sionistické globalizace. Stalo se to ve chvíli, kdy US generálové pochopili, že sionisté neplánují udělat z USA hlavní stát celého světa, ale plánují USA zevnitř rozložit migrací a importem etnik a chudoby stejně, jako rozkládají Evropu a EU. Generálové pochopili, že sionisté mají v plánu udělat hlavní stát a pupek světa z Izraele, nikoliv z USA. A všechny procesy, které prováděl Barack Obama, tj. destrukce americké ekonomiky, podpora migrace a LGBT, to všechno to pouze generálům potvrdilo a docvaklo jim to.

Jestřábi vsadili na Donalda Trumpa proti sionistům, ale výsledkem bylo dosazení kádra Chabadu Lubavitch do Bílého domu

Právě proto bylo rozhodnuto dosadit k moci v USA prezidenta, který tyto procesy sionistické globalizační destrukce zastaví. Vybrali si Donalda Trumpa. Jenže Donald Trump není neoconem, na rozdíl od amerických generálů, ale je kádrem chasidských Židů z Chabad Lubavitch. Ti jsou napojeni přímo na Chasidskou Rus a na Kreml, kde sedí chasidský prezident Vladimir Putin. A chasidští Židé jsou ve válce se sionisty. To se paradoxně americkým generálům hodí. Mohou zbrojit jako vzteklí proti Rusku, ale ve skutečnosti zbrojí proti Domu Sion, nikoliv proti Rusku, ale mnozí neoconi to ještě nechápou, pouze generálové okolo Donalda Trumpa.

Výsledkem tak je podivný průnik mezi Donaldem Trumpem a americkou armádou prostoupenou jestřáby, kteří donedávna pracovali pro Dům Sion na projektu NWO, ale přitom si dlouho mysleli, že pracují na projektu Pax Americana, jenže s ním Dům Sion hodlá skoncovat jednou provždy. A právě v Evropě to teď vidíme, jaké výroky proti americkým neoconům jsou vypouštěny sionisty z Bruselu. Američané se nadále tupě snaží budovat svoji americkou globální moc Pax Americana ve chvíli, kdy už za nimi nestojí Dům Sion. Tím jsou USA odsouzeny k postupnému rozkladu a úpadku světové moci. Trump tomu chce zabránit, jeho generálové tomu chtějí zabránit. Proto Trump zbrojí, ale přitom chce dobré vztahy s Ruskem.

Jean-Claude Juncker, japonský premiér Shinzo Abe a prezident EU Donald Tusk.

Sionisté používají jednotlivé velmoci k prosazování svých cílů, to je stará židovská taktika, používali Adolfa Hitlera proti Stalinovi, potom používali USA proti Sovětskému svazu a dnes používají EU a Čínu proti USA. Pro obyčejného góje je nemožné se v tom orientovat, ovšem pokud člověk pochopí válku mezi Židy a židy, najednou se všechny procesy stanou dokonale čitelnými a jasnými. Pro plány sionistů je třeba, aby se jejich úderná pěst nestala příliš silnou a samostatnou, že by přestala plnit příkazy Domu Sion.

Přesně k tomu došlo v případě USA v kauze 11. září 2001, kdy se neoconi pokusili ukotvit americký unipolární systém ve světě, a tím zhatit plány sionistů na jejich světovou vládu. Právě proto 11. září 2001 se stalo poslední kapkou, po které bylo rozhodnuto, že USA budou odstaveny od globálních procesů světového sionismu a role USA bude vyměněna za jiného spolehlivého spojence, kterým bude nově Čína.

Žádné zemi a žádnému městu nebude dovoleno stát se hlavní zemí a hlavním městem světa, nebude-li to Izrael a Jeruzalém

Nikdy nebude dovoleno a připuštěno, aby si kterákoliv země světa nárokovala titul světové velmoci a právo světové vlády. Takový titul a takové právo náleží pouze světovým sionistům v rámci jejich projektu NWO na ukotvení globální světové vlády, která bude řízena odevšad. Proti tomuto plánu stojí Židé, kteří rovněž usilují o světovou vládu, ale nikoliv odevšad, ale z Jeruzaléma jako hlavního města Velkého Izraele. Aby to bylo ještě komplikovanější, sionisté rovněž usilují o Velký Izrael a Jeruzalém jako hlavní město.

Ovšem na rozdíl od Židů plánují Izrael zničit pro naplnění proroctví Talmudu o světové vládě židů poté, co Izrael shoří v plamenech a Bůh náhradou za ztrátu domova udělí židům vládu nad celým světem, nad kterým budou vládnout odevšad bez konkrétního místo pobytu a sídla, neboť celý svět jim bude podle proroctví domovem. Válka mezi židy a Židy tak probíhá právě kvůli osudu Izraele a Jeruzaléma. Proto všichni podpindos, gójové, úslužníci a úžerníci se hrbí buď u Zdi nářků s naraženým čepcem na hlavě, anebo si nasazují zástěry před zednářskými symboly a nechávají se fotit v blízkosti vysokostupňových zednářů.

Jean-Claude Juncker a čínský prezident Xi Jingping.

Evropská unie je sionistický projekt a cílem globalizace v této chvíli je vytvoření Nového světového řádu, kde hlavním nepřítelem tohoto procesu je nyní Izrael, američtí neoconi se svojí starou koncepcí Pax Americana a Rusko se svými chasidskými Židy, kteří mají úplně jiné plány namísto NWO, místo toho usilují o projekt Východ – Západ na ose Berlín – Moskva – Peking, k čemuž chtějí využít německou touhu po emancipaci po II. sv. válce, ruskou touhu po obnově síly a slávy SSSR a čínskou touhu po expanzi.

Všechny tyto procesy přitom Židé beze zbytku využijí pro dosažení svých plánů na světovou vládu s Jeruzalémem jako hlavním městem světa. Největším nepřítelem Židů v tomto plánu jsou sionisté, kteří udělají vše proto, aby ke spojení Ruska a Německa nikdy nedošlo. A použijí k tomu tupé americké neocony, ještě jednou, ještě naposledy, i když na jiných frontách sionističtí globalisté neocony už dávno odstavují.

Velmoci jsou střídavě využívány pro plány sionistů a Židů, nic jiného v globální politice nehledejte

Pokud se v tomto šíleném spletenci neorientujete, je to záměr a maskírovka. Židé i židé se spojují s velmocemi, které používají pro své plány, ale jakmile jsou plány naplněny nebo dokonce plány jsou porušeny, dochází k odstavení velmocí a obě strany židů si hledají nové koně mezi světovými velmocemi. Největší bolehlav je to pro marionety, protože ty nechápou procesy svých vodičů a pánů. Nechápou procesy, že nedávno USA byly hlavní přítel a spojenec Bruselu, ale najednou je to obráceně.

Nechápou, že za tím nestojí Donald Trump, ale sionisté, kteří odstavují USA a místo americké palice chtějí do ruky čínskou sekyru. Nechápou, když najednou šéf Evropské komise hovoří slovníkem proti USA, který by odpovídal spíše alternativě nebo dokonce Kremlu. Tyto procesy prostě podpindos nechápou a nevědí, co se děje. Včera přítel, dnes nepřítel? Včera dezinformace, dnes bruselské stanovisko? Kauza Huawei pouze odhaluje procesy v Evropě a katalyzátorem je Miloš Zeman. Ne náhodou je to právě on, kdo tyto procesy mediálně katalyzuje.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
KOK
Návštěvník
KOK

Mě by spíš zajímalo co Junckerovi ti plazy respektivě zelený držky nebo jak jim říká “Vládci z jiných planet” nakukali.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Je tady někdo, kdo se v tom vyzná a rozumí tomu, cituji z článku:

“Žádné zemi a žádnému městu nebude dovoleno stát se hlavní zemí a hlavním městem světa, nebude-li to Izrael a Jeruzalém”

Evropská unie je sionistický projekt a cílem globalizace v této chvíli je vytvoření Nového světového řádu, kde hlavním nepřítelem tohoto procesu je nyní Izrael, američtí neoconi se svojí starou koncepcí Pax Americana a Rusko se svými chasidskými Židy, kteří mají úplně jiné plány namísto NWO, místo toho usilují o projekt Východ – Západ na ose Berlín – Moskva – Peking”

“Všechny tyto procesy přitom Židé beze zbytku využijí pro dosažení svých plánů na světovou vládu s Jeruzalémem jako hlavním městem světa. Největším nepřítelem Židů v tomto plánu jsou sionisté, kteří udělají vše proto, aby ke spojení Ruska a Německa nikdy nedošlo.”

A ještě jednou s důrazem takto:
“Žádné zemi a žádnému městu nebude dovoleno stát se hlavní zemí a hlavním městem světa, nebude-li to Izrael a Jeruzalém” – “Evropská unie je sionistický projekt/ hlavním nepřítelem tohoto procesu je Izrael” – “Největším nepřítelem Židů v tomto plánu jsou sionisté”

A, prosím, ať mi nikdo nepíše, že to je dehonestace autora článku jen proto, že já se v tom při nejlepší vůli nevyznám…

A ze všeho nejvíc nerozumím této větě: “Evropská unie je sionistický projekt/ hlavním nepřítelem tohoto procesu je Izrael” To už teda neplatí, že Izrael je země, vytvořená právě sionisty a pro zájmy sionistů?

Iron
Návštěvník
Iron

Jo, vidím to tady podobně a v tomto duchu se to tady odvíjí už delší dobu. V podstatě v každém článku najdem oxymoron. Vypadá to, že je cílem, aby každý zde nalezl tu “svojí” pravdu, či názor a proto i nadále se o tento web zajímal. Pak se ta “zmasírovaná” skupina lidí nechá nějak ovlivnit, např. před volbami. Že by práce řídícího orgána a působení na svojí vlivovku?

Budro
Návštěvník
Budro

PP vy nechápete , že pan VK je kazatel. On mluví ve verších. Časem začne možná i zpívat. Ty obraty jako mocenský tenzor, jáma maharalu, nikdo kdo není pod čepcem nebo zástěrou… no a teď “Žádné zemi a žádnému městu nebude dovoleno stát se hlavní zemí a hlavním městem světa, nebude-li to Izrael a Jeruzalém”
to je poezie. Víte co je řečnická otázka… to jsou ty jemnůstky 🙂
BTW, tohle taky není dehonestace VK, já to miluju… bez toho by se to nedalo poslouchat 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=baByhJ9iS0g

Jana
Návštěvník
Jana

Podle mne jsou sionisté, neokoni a Netanjahu jedna parta. Snaží se poškodit a oslabit země, které kritizují Izrael. Proto byl plán “7 zemí do 5 let”… a proto plány na Velký Izrael, Jeruzalém hlavní město, Třetí chrám apod.

Budro
Návštěvník
Budro

No jasně, jen spolu pro udržení kondice vedou přátelský mač. Nemají na planetě konkurenci, tak se chtěji udržet fit.

Listek
Návštěvník
Listek

Největším nepřítelem Židů v tomto plánu jsou sioniste…
Chasidsti Židé
Sionisti
to jsou dva různé pojmy jen VK používá pro chasidské židy název Židé a pro sionisty sioniste

tehu
Návštěvník
tehu

Domnívám se, že celé je to podloženo Biblí, kde se píše o Židovském národě, jakožto národě vyvoleném – ale ne vládnoucím…

Navíc je tu velká touha po moci a s tím i související tahanice a slovíčkaření..

Nšinec s tím nejvýše nemusí souhlasit – ale mocenské hrátky jsou lavinou, která se valí a pohřbí vše, coji stojí v cestě.

Je zajímavé to pozorovat, každý si může přisadit a natipovat vítěze..

Jenom na doplnění – ví někdo něco o nějaké jiné planetě, na kterou je možno přestoupit…? .. dřív než to tu všechno skolabuje….

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Chudák Juncker došel u chlast a začal mluvit pravdu !

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Pro obviňování Huawei nebyly dodnes předloženy žádné důkazy!,
Naopak , v Berlíně Huawei otevřela zastoupení ,kde poskytuje ke všem svým zařízením zdrojové kódy, všechny konstrukční i detailní podklady a pokud zákazník požádá, může si sám provádět “vzdálený servis” , takže už nemají technici Huawei přístup k zařízení po dobu provozu zařízení a to je jasné a přesvědčivé jednání Huawei, kdy již nemůže provádět žádnou “špionáž” a také nemůže na dálku zařízení ovládat, třeba vypnout a podobně. Huawei používá na svých zařízeních cca na 150 svých ,originálních patentů, takže žádné kopie, vyrábí vysoce kvalitní zařízení a ještě je podstatně levnější, až o cca 40% oproti konkurenci!! To jsou všechno důvody, proč vysloveně “drtí” konkurenci a to se všem dalším výrobcům nelíbí, proto byla spuštěna pomlouvačná kampaň proti Huawei! Ještě nemáme vyhráno a můžeme za “dehonestaci” značky z vládních kruhů u soudu platit! Veřejná prohlášení Babiše proti Huawei byla za hranicí a mohou být žalována! Je proto velice dobře a správné, že se Zeman se zástupci v Číně setkal a trochu se pokusil problémy “vyžehlit”!! Za to ho mohou kritizovat jenom úplní hlupáci!

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Tralala
Zajímavá zpráva, která by stála za rozbor. Čeho tím chce Národně demokratická strana Adama B. Bartoše dosáhnout???? Ještě mu nedošlo, že salámová metoda vykazuje trvanlivější výsledek???
http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/narodni-demokracie-jako-prvni-strana-v-evrope-uzavrela-spolupraci-s-ruskou-stranou-ldpr-vladimira-v-zirinovskeho.html

AntiSion

Pravá ruka A. B. Bartoše je Žid Petr Hannig.

A Vladimir Volfovič Žirinovskij (Ejdelštejn)? Viz:

Zakladatel a vůdce ruské „Liberálně demokratické strany“, Vladimír Žirinovskij, „jehož otec byl Žid a ještě r. 1988 spoluzakládal ‚společnost na podporu židovské kultury’, prohlásil v jednom interview pro izraelské noviny Maariv: ‚Nikdy jsem netajil, že můj otec byl Žid‘.“ – „Židé hrají v Rusku obzvláštní roli. Devadesát procent členů Leninovy strany byli lidé židovského původu. V mé straně je rovněž devadesát procent Židů.
(„Deutsche Tagespost“, 7. 4. 1994.)

Navíc není pochyb o tom, že je i součástí zednářské sítě v Rusku.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

AntiSion
“Tralala
Zajímavá zpráva, která by stála za rozbor. Čeho tím chce Národně demokratická strana Adama B. Bartoše dosáhnout???? Ještě mu nedošlo, že salámová metoda vykazuje trvanlivější výsledek???
http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/narodni-demokracie-jako-prvni-strana-v-evrope-uzavrela-spolupraci-s-ruskou-stranou-ldpr-vladimira-v-zirinovskeho.html

Vaše reakce je úplně mimo.

jops
Návštěvník
jops

Pozorovatelka
hlupačko, už vám zase někdo uráží chudáčky Židy?

Pavel
Návštěvník
Pavel

Bartoš je nastrčený židovskými kruhy.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

jops
Právě naopak – neuráží, ale obhajuje.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Debilko, a kde máte fotku muftího s Hitlerem??

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Tak jestli je někdo tak naivní že si myslí že ho židé pustí do parlamentu bez toho aby si k nim pravidelně chodil pro notičky tak ještě nepochopil jak to na tehle trestanecké colonii pod správou židů jmenem planeta c34 chodí … a VK v tom má absolutní pravdu že bez jarmulky na hlavě nebo zastěry skryvající obřízku si reálné politiky ani NELÍZNETE …

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Phoneeazy
těch naivních je bohužel hodně!

V moderních demokraciích jsou všechny strany bez výjimky a bez ohledu na název a program založeny a řízeny zednáři z pověření svých židovských příkazců. Úloha „křesťanských“ stran pak spočívá jen v „podchycení“ masy křesťanských voličů, to znamená ve snaze ukolébat je klamným bezpečím křesťanské „ochrany“ a při tom nenápadně nabírat kurs, výhodný jen Sionu. Přestože to masy nechápou, není tato židovská strategie vůbec žádným tajemstvím.
(Johannes Rothkranz)

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Tak Franta z vatikanu libá krví zašpiněné ruce Rothchilda a Fashingtonští krestane ti se svým křestanským sionismem ani netají …

Výsměch soudů v ČR
Návštěvník
Výsměch soudů v ČR

občanům do očí jako nečekaná facka. Sionisté a sluníčkářští liberální neomarxisté a jim sloužící soudci vydali tento rozsudek. Muslimové nebo negři nás mohou umlátit záměrně třeba k smrti a bílý soudce je málem osvobodí. Hanba takovému státu.

https://www.novinky.cz/krimi/503722-zadny-pokus-o-vrazdu-ale-ublizeni-na-zdravi-nizozemci-dostali-u-prazskeho-soudu-sest-a-pet-let.html

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Admine, v článku chybí link na banku. Je vybráno 100% ?

josef
Návštěvník
josef

Kdo hledá, najde!

Valerij
Návštěvník
Valerij

Mimo téma
Michal a Petr, díl 13A
Díl 13A je prvním dílem v sérii pořadů v níž budeme mapovat aktivity čínské mafie v ČR. V tomto díle se dozvíte o tom, jak se čínský mafián stal poradcem prezidenta ČR, jak to ve skutečnosti je s čínskými investicemi do ČR, a jak rudí aparátčíci vymývají Čechům mozky podle metody, kterou je učí v Číně.
V pořadu je slíben odkaz, zde je:
https://finance.sina.com.cn/manage/zb
Pokud nám chcete pomoci zasílejte dary na účet 2601593605/2010. A hlavně sledujte naše pořady. Děkujeme Vám

https://www.youtube.com/watch?v=fwDcDsb-Azs

weissbach
Návštěvník
weissbach

NWO justice: https://www.novinky.cz/domaci/503724-ostravsky-hotel-odmital-rusy-neodsuzujici-anexi-krymu-zastal-se-ho-ustavni-soud.html?sznhp=rss
Kdyby někdo požadoval po muslimech aby písemně odsoudili atentáty na Srí Lance jinak je neubytuje, taky by byl soud shovívavý? To je jak za Hitlera.

honza prague
Návštěvník
honza prague

ano..židé nikdy nebyli …a nejsou nikde doma. proto ta jejich neúcta a bezohlednost.
adolf jim zřídil domovy,ale to se jim nezamlouvalo……

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Potřebovali by odsun na Sibiř aby se jim ty přikryté hlavičky s miniaturní čepičkou ochladili ! Mohli by tam najít i nové domovy a věnovat se tučňákům jsou potřeba ochraňovat tedy ty tučňáky !