Britové byli z Brexitu vyléčeni, teď už se jenom hledají cesty, jak...

Britové byli z Brexitu vyléčeni, teď už se jenom hledají cesty, jak nevystoupení z EU zdůvodnit a omluvit! Varování pro všechny alternativní voliče i partaje, že úkolem referenda bylo dát Britům naději a úkolem nekonečných dohadů o Brexitu bylo je otrávit, aby na vystupování z EU jednou provždy zapomněli! Nelze reformovat něco, co je nereformovatelné, co řídí židé a co je založeno na Kalergiho doktríně!

Britové byli z Brexitu vyléčeni, teď už se jenom hledají cesty, jak nevystoupení z EU zdůvodnit a omluvit! Varování pro všechny alternativní voliče i partaje, že úkolem referenda bylo dát Britům naději a úkolem nekonečných dohadů o Brexitu bylo je otrávit, aby na vystupování z EU jednou provždy zapomněli! Nelze reformovat něco, co je nereformovatelné, co řídí židé a co je založeno na Kalergiho doktríně!

Ani napotřetí se dnes v Londýně nepodařilo Therese Mayové prosadit smlouvu s Evropskou unií o odchodu Velké Británie s EU [1] a země se přiblížila k předčasným volbám a odkladu Brexitu o několik let, minimálně o 2 roky a každému musí dojít, že nová vláda, které vzejde z voleb, bude mít za úkol v Evropské unii setrvat, protože většina Britů už dnes z EU vystupovat nechce. Reálně se hovoří o tom, že nová vláda v tichosti stáhne z Bruselu článek 50 o vystoupení z Británie a tím bude celá věc smetena ze stolu.

Theresa May v britském parlamentu.

Dokonce už zaznívají v britských médiích názory, že nebude potřeba ani nové referendum, protože podle britských zákonů má referendum pouze doporučující a nikoliv závazný charakter pro britský parlament. Spolu s tím, že podle posledních průzkumů by Brexit dnes podpořilo jen zhruba 35% voličů, začíná být více než jasné, že 3 roky trvající havlovské a nekonečné odcházení otrávilo Brity natolik, že celý Brexit může nakonec skončit fiaskem a odpískáním. Celé to přitom bylo vymyšleno geniálně.

Tak dlouho se odchází, až začnou bolet nohy, sednete si a s odcházením je konec!

Velká Británie už dnes není impérium. Ekonomicky je průmysl Velké Británie závislý natolik na evropském trhu, že žádný z poslanců v britském parlamentu se nepodepíše pod tvrdý Brexit, který by vedl k propadům exportů britských firem do EU a k následné vlně propouštění zaměstnanců. Podpora pro tvrdý Brexit se vším všudy prostě v britském parlamentu není a nebude. Existují pokusy poslanců o hledání tzv. norského modelu, tedy tržní, kapitálové a pracovní unie, ale to je nepřijatelné pro ty, kteří v Brexitu viděli nástroj, jak se zbavit gastarbeiterů z východních evropských zemích, kvůli kterým vlastně celý Brexit vznikl. Britům nevadí muslimové, Pákistánci, Šaría, uřezávání hlav, mešity a multikulti, ale vadím jim polský instalatér, český kuchař, slovenská zdravotní sestra, nebo bulharský zedník. Britům vadí, že jim berou práci. A norský model by tento stav zachoval, takže ani toto řešení není přijatelné.

Theresa May, obětní tele s cílem zmařit Brexit a “kádr” Jean-Claude Juncker s cílem rozložit současnou EU a reformovat ji podle plánu domu Sion do federalizovaného celku.

Jestli si myslíte, že neschopnost britského parlamentu odejít z EU má nějaké technické důvody, jste na omylu. I kdyby smlouva s EU byla ze zlata a Britům nabízela všechno, co by chtěli, v parlamentu by to neprošlo, protože pravda je taková, že nikdo z EU ve skutečnosti vystupovat nechce, ale bojí se vlastních voličů, že by je ukamenovali, kdyby to řekli nahlas, a tak se hraje divadlo na idioty a na blby, kde se hraje inscenace o několika obrazech o tom, jak nelze najít shodu a řešení a jak je to náročné, a jak se všichni opravdu snaží a myslí to upřímně, křišťálově.

Většina Britů má nekonečného odcházení plné zuby, po 3 letech už je všechno jinak a chtějí v EU zůstat

Ne, nemyslí to čistě, myslí jen na to, jak Brexit zamést pod koberec, ale nenést za to politickou zodpovědnost a hodit ji na někoho jiného, obětního berana, nebo spíš v tomto případě obětní krávu v roli premiérky. Ta totiž nepochopila, že ji dosadili do funkce jako obětní tele, jehož úkolem je zmařit Brexit. To je základní pravidlo z procesů vyššího řízení. Když chcete nějakou dohodu nebo vůli lidu zmařit, dosadíte do vedení země diletanta, jehož úkolem je proces zmařit, poté se řekne sorry, je to její chyba, Brexit nezvládla.

Volba by dnes dopadla úplně jinak. Po 3 letech se změnilo informační pole.

Mezitím se ve společnosti změní volební preference a informační pole. Majorita zastánců Brexitu se promění v minoritu za dlouhé 3 roky od referenda. Dost dlouhá doba na to, aby stovky tisíc voličů byli otráveny průtahy, aby lidé změnily své názory a najednou už i veřejná objednávka je jiná a vystupování z EU už většina lidí nechce. V tom okamžiku přichází řada k odstranění obětní krávy v mediálním rituálu, kdy odnese veškerou odpovědnost za selhání Brexitu, bude to ona a její hlava a bude odejita.

Židé rozhodují o tom, kdo odejde z EU a kdo zůstane! Uvnitř Kalergiho Evropy se hraje podle jejich pravidel!

Nové kádry už s novým mandátem nastaví věci tak, aby se Brexit pomalu začal měnit na Bremain, tedy na setrvání Británie v EU. Obětní kráva pohltí vztek těch, kteří Brexit nadále podporují, ale majorita společnosti zajistí změnu volebního étosu. Židé opět zvítězili ve variantě A, i když Brexit byl původně variantou B. Mohutné londýnské City a banky Domu Rothschild si zachovají vliv na Evropu, všechno bude zachováno. Ovšem referenda v Británii budou jednou provždy zdiskreditována, poplivána, zneuctěna a zesměšněna. A to byl cíl. Válka mezi Ž a ž tak ukazuje, že když někdo ohrozí zájmy londýnského City v Evropě, se zlou se potáže.

Co bude dá? Komedie na občany!

Další týdny a měsíce budeme svědky dalšího divadelního obrazu o tom, jak se Londýn bude snažit jako upřímně naplnit Brexit, ale věcně bude situace v tak absurdní rovině, že Londýn se bude muset zúčastnit voleb do Evropského parlamentu. Britové ve skupině Remain budou jásat, ve skupině Brexit se budou věšet. Theresa May bude odklizena do ústraní a dostane ochranku, fanoušci Brexitu jí půjdou po krku. Role diletanta je poměrně nebezpečná. Jakmile dodrbe to, co bylo určeno, diletant je odejit.

Pokud se podíváte na ČSSD a pana Sobotku, který vedl stranu několik let k záhubě a poté byl odejit, máte vzor, jak to funguje v procesech řízení všude v Evropě. A nejen v Evropě. Pravdou je, že Evropská unie je nereformovatelná, protože je součástí židovských procesů Kalergiho multikulti doktríny. A jediná reforma, která projde v EU je ta, kterou schválí Dům Sion. Reformovat EU je jako reformovat NSDAP nebo oddíly SS. Je to utopie, protože reformovat lze pouze dvousměrné procesy. Sionistická globalizace je ovšem procesem jednosměrným.

Nejen o konci Brexitu ve Velké Británii budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna témata za uplynulý týden, z domova i ze světa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Golgota
Návštěvník
Golgota

Stanislav Brunclík, kterého určitě znáte z TV NOVA, natočil SKVĚLÝ DOKUMENT O EVROPSKÉ UNII. Ukazuje tam PRAVDU. Jenže právě tu se Brusel snaží UMLČET!

Dokument nepustili do kin!!! Nedá se odvysílat v televizi!!! Je v něm totiž PRAVDA, která se JUNCKROVI, MERKELOVÝ, MACRONOVI A SPOL NEHODÍ DO KRÁMU!!!

DOKUMENT SI MŮŽETE PUSTIT ZDE: http://www.pryczeu-film.cz

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Tak zdá se že už jen jeden čokoladový Klaun to ukrajinské šapito nerozesměje … potřebuje pomocníka do tandemu …

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Doufám, že to na Ukrajině vyhraje herec Volodymyr Zelenskyj, protože Porošenko je stejný komik, když tvrdí, že má plán jak vrátit Krym Ukrajině, ale s ním není tolik legrace, jako s Volodymyrem…! :DDD

Tady dokonce Volodymyr Zelenskyj hraje samotného pána pekel…:

https://www.youtube.com/watch?v=RVDjzKpkGhE
(3 428 712 zhlédnutí)

-“Jděte k čertu..!”..
-“Ale já už jsem zde..!!..”..

Pro ty, kdo umí Rusky, doporučuji..! : DDDD

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Já tedy vidím to neodcházení a odcházení trochu víc v tom, aby se nejenom Británii lidé ještě více naštvali a začali hledat toho lidského zachránce celé společnosti, ale o tom trochu více v mém článku, jak jsem slíbil na nejvic-info.cz. https://www.nejvic-info.cz/velka-sazka-o-jednu-korunu-ceskou-aneb-sr-a-tento-svet-je-v-procesech-rizeni-blizko-k-uskutecneni-posledni-syntezy-kterou-naplanoval-mocny-tohoto-sveta-pred-mnoha-lety/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Velmi dobra analyza se kterou souhlasim.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Blbci nabídly ovcím Brexit a oni jej nečekaně přijali. Pak tady tři roky bečí a nic nevymyslely. Neměly ani plán A ani plán B. Angláni ukázaly jací jsou Kokoti. A’t táhnou ke všem čertům.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Blbci nabídli, nevymysleli

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Ale to nejsou žádní blbci … nepodcenujte sve nepřátele … Britanie už davno měla podle plánu opustit EU … jen Fashingtonský Islamský stát nezvládá svou Evropskou misi a zatím nerozbil státy evropy založením evropského chalifatu Germanistanu jak bylo v plánu … Britanie opustí evropu jen když na tom bude evropa opravdu hodně špatně … jinak dokud je co sosat tak evropu vymačká jak citron … tak vlastně můžete děkovat Bohu za to že není Brexit …

Oleg
Návštěvník
Oleg

Informace z jiného pohledu…. Koukněte, kolik Ukrajinců máme v ČR…..

Pražská ambasáda byla v obležení. Ukrajinské volby, které může vyhrát komik, ucpaly ulice

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prazska-ambasada-v-oblezeni-volby-ktere-muze-vyhrat-komik-ucpaly-ulice-69499?seq-no=13&dop-ab-variant=&source=clanky-home

heriq
Návštěvník
heriq

Tohle nevymyslíš – „židovský“ komik prezidentem:
Jewish comic who plays Ukraine president on TV leads Ukraine’s presidential race
https://www.timesofisrael.com/jewish-comic-who-plays-ukraine-president-on-tv-leads-ukraines-presidential-race/

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Brexit je už pouze důsledek naprosto nepřijatelných poměrů ve vedení EU! Stačí si přehrát některá vystoupení již před cca 8 lety příkladně poslance Farage, který věcně poukazoval na všechny nedostatky ve vedení a nařizování EU !! Takže jsme také členy EU a co naši poslanci a vláda podnikli k nápravě? Pokud budeme někoho obviňovat ze špatných poměrů v EU , které vedlo k Brexitu, můžeme si také posypat hlavu popelem! Bohužel ty špatné poměry v EU pokračují a povedou k ještě dalším a horším událostem, než je Brexit, které se nás budou také bezprostředně dotýkat a které budeme platit! A nejde pouze o migranty, ale zoufalou ekonomickou politiku, kdy dnes “jedeme” v EU na dluh! Jak vzrůstá zadlužení ECB a všichni u nás se chovají, jako kdyby se jich netýkalo! Je otázka jak dlouho. Hnutí ŽV ve Francii je počátek. Jsem zvědav, kdy “vybuchne” Itálie a Španělsko, kde se krize pouze uměle “zametá” pod koberec! A znova, proč se u nás věcně o problémech EU nediskutuje a zrovna ve stejných vnitřních problémech je také NATO. Bohužel, vstoupili jsme do EU a NATO a tyhle organizace nám za ty roky “zparchantěly” a dnes se chovají proti zájmům členů!!!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Mimo téma … možná:
Vypadá to, že Okamura četl dopodrobna Aeronet, včetně všech diskusí, a možná pochopil, že jeho nynější mandát by mohl být ten poslední…. nebo hraje na NAŠI strunu, před EU volbami, divadlo Soudruhů, jak má předepsáno…. co si o tom myslet?
Dnes v TV hájil – proti deklarovaným tezím Soudruhů SPD v zástěrách, že: JE Vlastenec, NE EU, NE NATO … prakticky schéma CZexitu… 😉
“Nakonec se pánové Kupka a Okamura pohádali o to, kdo je větší vlastenec. Okamura prohlásil, že SPD je jedinou vlasteneckou stranou v Parlamentu ČR, protože prosazuje vystoupení z EU i z NATO. EU je podle jeho názoru nereformovatelná. A pokud jde o NATO, mohli bychom si prý vzít příklad z Rakouska, které není členem Aliance.”
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Caputova-si-jeste-ani-nevydechla-a-uz-tohle-Drsna-solojizda-Okamury-v-primem-prenosu-575991

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Tak ted když už je Okatá Můra zahačkovaná v “Kill Avivu” může v klidu “vystupovat” z EU i z NATO protože papír a jedničky s nulama všechno snesou … a navíc nemůže své voliče tak okatě klamat aby verbálně pokračoval v reformaci EU z toho ho Aeronet už vyléčil … nicméně jeho vystupování z EU a NATO bude silně poznamenáno aurou a hlavně výsledky Teresy May … protože nosatí čekají až dozraje čas a vyšší procesy řízení které jsou přednější než nejaké předvolební sliby gójům nebo gojímské referendum …

Babuskajaguska
Návštěvník
Babuskajaguska

jako spravny majitel sve dzunky nataci velky Tomio plachty po vetru👀🤡

Emina Větrná
Návštěvník
Emina Větrná

Začínám z toho mít pocit, Zvědavá matko, že v tom našem malém rybníčku, zatuchlém brčálníčku, začíná být poslední dobou poněkud převlastencováno, především pak všelijakými lidmi neslovanského původu, viz i tento nový dokument Pryč z EU:

https://www.youtube.com/watch?v=h5zOdwMgieY

r.m.
Návštěvník
r.m.

žvanění

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Migrantů pro Evropu není nikdy dost, aneb – jak s námi zase mlátí ode zdi ke zdi, jako by nás měli za pitomce..!

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-migrace-krize-uprchlik-migrant-valecny-zlocin-vysetrovani.A190318_123137_zahranicni_dtt/diskuse

-“Tak vraj 120 miliónou,…. hovorítě Kefalín? A až terazky, …. naozaj???”

Jen je mi nějaké divné, že soudruzi z Bruselu už ve smlouvě zvané
“Euro Med” z roku 1995 počítali s přestěhováním 56-ti milionnů Afričanů do Evropy …:

https://www.extra.cz/je-to-planovana-akce-migrace-muslimu-do-evropy-byla-domluvena-uz-v-roce-1995

….a ejhle! Už je to téměř dvojnásobek..!!!

Jak je možné, že to už tehdy ti parchanti v Bruselu moc dobře věděli, a nám se nic neřeklo při podpisu Lisabonské PROTEKTORÁTNÍ smlouvy, kterou už z tohoto důvodu zamlčení a podvodu, můžeme vypovědět..?!

Je zajímavé, jak si Eurosvazáci v dnešním pořadu u Hlodafce na ČT “lžeme 24 hodin” notovali, jak je to popření demokracie, když v Británii budou už napočtvrté hlasovat, jen aby se dohoda s EU odsouhlasila, … ale nějak jim už nikdo nepřipomněl, že to stejné hlasování se muselo dělat dvakrát v Irsku, když šlo o Lisabon, a dvakrát v Chorvatsku, když šlo o vtažení do EU, kdy se dokonce muselo při druhém referendu snížit procento platných účastníků při hlasování..!

Tam už ta jejich demokracie určitě ohrožená nebyla, když to nakonec dopadlo tak, jak potřebovali..!

Zkrátka,.. jak říká Vítek – “Demokracie ano, ale ta po jejich..!”..

A potom nás budou označovat za populisty, když si zákony ohýbají pro svůj prospěch!!!

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
Německo do roku 2022 vynaloží kvůli migraci téměř osmdesát miliard eur
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-migrace-euro-vydaje-rozpocet.A180520_084103_zahranicni_linv
Lefná Tschecha se noch tiefer prohnout
Z diskuse pod článkem: Z daňových výnosů německých firem získaných levnými subdodávkami pro jejich výrobky i z Čech, je a bude financován program naturalizace utečenců do Německa, což tedy znamená, že se čs.občan určitou měrou na německém imigračním programu podílí finančně. A že by nám to Anděla uznala, to ona ne.
Další: Německo má státní dluh přes 2 biliony €

Řešení bylo přitom od začátku prosté, zde je návod:
Cesta za svobodou: Český šofér natočil, jak řidič vzal na uprchlíky tyč a vypráskal je ven z kamionu
Zdroj: https://www.extra.cz/cesta-za-svobodou-cesky-sofer-natocil-jak-ridic-vzal-na-uprchliky-tyc-a-vypraskal-je-ven-z-kamionu
video z článku zmizelo, nicméně … kochejte se: https://www.youtube.com/watch?v=sJcxjnX2dt4

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

-“Nejdříve rozvrátíme národní státy napuštěním “jedu do žil” systému, kde s pomocí peněz rozvrátíme zákonodárství a zavedeme zmatek a chaos v soudnictví, policii a dalších bezpečnostních složkách státu, že slušný člověk se nikde nedovolá spravedlnosti, uvedeme celou společnost do paniky a zoufalství, a potom jim předložíme náš plán, že zavedeme zpět pořádek, utvoříme zákony jednoduché, všem srozumitelné a spravedlivé, ale jen za předpokladu, že nám odevzdají veškerou moc nad jejich osudy se souhlasem, že ty zákony nebudou platit pro nás..”

Já nevím, ale tak nějak jsem si to zapamatoval a tak jsem to pochopil, když jsem kdysi před třiceti lety pročítal “Spisy Sionských mudrců”, které údajně měly být podvrhem carské tajné služby v Rusku, aby měli páky na likvidaci židů.
No nevím?
Na jednu stranu to museli být neskuteční géniové – ti carští úředníci, kteří už tehdy dokázali sepsat něco, co se od té doby přesně podle těch “not” děje se světem až do dnešní doby, ale je zajímavé, že nedokázali předpovědět vlastní konec, a že zanedlouho bude vyvražděná celá carská rodina, včetně jich samotných?
Tady mi prostě něco nesedí..! : DDDD

No a k tomu prvnímu odstavci snad jen doplním, že přesně tohle se jim dnes podařilo praktikovat nejen na Slovensku, kde celý stát nejdříve rozvrátili, aby znechutili Slovákům zájem o dění v politice a vypěstovali u nich nedůvěru v politiky a sytém, když je to tam stejně jako u nás, samý zlodějský ksindl,… a nyní jim předhodili Pačutovou, převlečeného Macrona v sukních.

Vzpomínáte na popularitu Macrona, kterou mu Rodschildi zakoupili před volbami založením politické strany s půlroční existencí, jak byl najednou oblíbený, že i Le Penová dostala na frak?

Tak si počkáme, jak za dva roky na tom bude slovenský “Pačuta” v sukních…!

Bratři Slováci, mám vás rád a nepřeji vám nic zlého, ale v tomto jste stejní kok*ti, jako my..!
My jsme ale měli možnost vybrat jen z horšího zla Drahoše, méně horší zlo Zemana, který se taky podepsal na rozkradení státu a prodeji bank na západ.
Vy jste ale měli možnost volit Kotlebu a sami jste tu šanci promarnili..!!!
To my jsme nikoho takového neměli..! Bohužel..!

Milada
Návštěvník
Milada

Mam dojem, ze jsem jiz nekde ten tvuj prvni odstavec cetla, jen mi tam chybi jeste ekonomicka krize, pred navrhem jejich prevzeti moci. Podle mne jde o plan NWO – sionisty planovan – globalizace. Protoze nebude co do huby, tak narody pristoupi na vsechno. Pokud se mylim, at me nekdo opravi.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary
Jaris
Návštěvník
Jaris

Dnes neni rozdilu mezi Drahosem a Zemanem. Oba uslintani dedci jsou…., doplnte si sami