Británie aktivovala článek 50 a královna hraje o všechno. Globalisté chtějí rozbít...

Británie aktivovala článek 50 a královna hraje o všechno. Globalisté chtějí rozbít její Commonwealth! Skotsko odhlasovalo nové referendum o nezávislosti a Schulz chce udeřit na členské země EU. Dovnitř ano, ven jenom přes vlastní mrtvolu!

Británie aktivovala článek 50 a královna hraje o všechno. Globalisté chtějí rozbít její Commonwealth! Skotsko odhlasovalo nové referendum o nezávislosti a Schulz chce udeřit na členské země EU. Dovnitř ano, ven jenom přes vlastní mrtvolu!

Velká Británie dnes aktivovala článek 50 Lisabonské smlouvy a britský velvyslanec při EU Tim Barrow dnes předal předsedovi evropské rady Donaldu Tuskovi dekret [1]. Londýn tak dnešním dnem oficiálně začíná rozvod s Evropskou unií a rozvod to bude velmi divoký, nepřátelský a možná dojde i na výhrůžky. Hraje se o všechno, na obou stranách a ani jedna strana nechce a hlavně nemůže dělat ústupky. Přestože jde o symbolický krok, spuštění procesu odchodu přichází v době, kdy samotná EU má plno úplně jiných starostí a odchod Velké Británie je osinou v zadku, ke které Brusel se bude chovat jako k mrzutosti, kterou je třeba rychle odbýt a věnovat se vlastním záchranářským bojům mužstva EU, pokud bychom měli použít tuto fotbalovou terminologii. Odchod Velké Británie bude se vším všudy a cílem globalistů bude oslabení britské královny, její zhanobení a případná abdikace, nebo fyzická slabost a její smrt. Britská královna musí umřít. Proč? To si teď podrobně rozebereme.

Donald Tusk přebírá od britského velvyslance Tima Barrowa dopis Theresy May o aktivaci článku 50.

Globalistům nikdy nešlo o členství Velké Británie v EU. Členství země v EU bylo původně nástrojem, kterým USA a americké státní elity prosazovaly v EU americké zájmy. Byl to takový americký trojský kůň v EHS, později v EU. Pokaždé to bylo stejné, historicky si na to mnozí pamatují, když něco řekl Washington a Londýn to ihned v EU tlumočil. Ronald Reagan řekl výroky o SSSR a říši zla a Margaret Thatcher to ihned kopírovala. George W. Bush označil Irák za zemi se zbraněmi WMD a Tony Blair to hned zopakoval v EU. Krym se odtrhl od Ukrajiny, Barack Obama uvalil na Rusko sankce a to samé zopakovala Velká Británie o pouhé 2 hodiny později. Zbytku EU to trvalo další týden. Z hlediska těchto procesů tak odchodem Velké Británie odchází z EU i americký vliv na zahraniční politiku Bruselu.

Berlín ve vyjednávání vrátí Londýnu porážku za II. sv. válku i s úroky

Spolu s tím došlo k zajímavé věci. Po odhlasování Brexitu se začala ozývat z Berlína velmi silná slova o potřebě hlubší integrace Evropy a po zvolení Donalda Trumpa v USA se Německo odkopalo úplně. Angela Merkel, která do té doby byla koňem Baracka Obamy (a se kterou se Barack přijel do Berlína osobně rozloučit koncem minulého roku), je teď upozaděna za Martinem Schulzem, novým a všehoschopným koněm globalistů. Na rozdíl od Angely si nebere servítky. Označil evropské země za cynické, že pouze čerpají benefity členství EU, ale nechtějí se s Berlínem podělit o migranty, které Angela do Německa pozvala. Výtky skupiny V4, že povinné kvóty nejsou akceptovatelné, zatlouká Schulz do země svým argumentem, že kdo chce být v EU, musí se řídit zájmem celé EU a ne zájmy národními, které jsou podle Schulze až druhořadé.

Martin Schulz se stává novým faktickým leaderem nejen EU, ale i Německa.

A spolu s tím, jak Schulz nabírá preference před podzimními volbami v Německu, zaznívají od něho stále ostřejší slova, zejména na adresu zemí V4, které jsou prý spolkem “vyvrhelů”, jak poznamenal v narážce na výrok Viktora Orbána z loňského roku, že migranty si do Německa pozvala Angela, tak proč by se o ně měly starat země bývalého východního bloku. Martin Schulz na to reagoval rýpancem, že V4 je skupinou zemí, které neví, na jakou židli si sednout a chtějí sedět na všech. Polsko je silně pro-americky a proti-bruselsky naladěné, dokonce Polsko protestovalo proti znovuzvolení vlastního Donalda Tuska do čela Evropské rady, Maďarsko je podle Schulze xenofobní a fašisticky řízené diktátorem, Česko se snaží pouze čerpat dotace a členství v EU je pro zemi jenom cestou k získávání peněz a Slovensko prý má od každého trochu a navíc je prý moc orientované na východ (rozumějte k Rusku).

V Římě si všichni slíbili, že platí to, co si slíbili dříve

Špičky EU před několika dny podepsaly v Římě patetickou deklaraci o společném dvourychlostním souručenství zemí EU. Deklarace uvádí, že 27 zemí EU chce pokračovat po společné cestě integrace EU (integrace do federativního svazku), jenom to nebude najednou a různé země budou moci postupovat různou rychlostí. Jenže země, které budou pomalejší, budou vystaveny sankcím. Nebudou mít přístup k volnému trhu v EU. Nebudou mít volný pohyb osob v EU. Země slíbily, že EU bude nadále přijímat nové členy. Ale odchody z EU nepřipadají už v úvahu. Dovnitř EU ano, ven z EU jedině přes mrtvolu toho, kdo bude chtít odejít. A první mrtvolou bude Velká Británie, zdůrazňuje Martin Schulz.

A při pohledu na zpocené čelo Bohuslava Sobotky v Římě asi mnoha lidem došlo, že tady je konečná, dámy a pánové. Berlín chce společný stát, federativní svazek, Novou Evropu. A jak zdůraznil Martin Schulz, země EU musí mít společnou měnu, společný trh zboží a práce, společnou rozpočtovou politiku, společné daně a společnou obranu. Země, které toto nebudou akceptovat ihned a teď, tak takové země se zařadí do druhé a pomalejší rychlosti evropské integrace. A to ponese s sebou sankce.

V sobotu se sešly špičky EU v Římě u příležitosti 50. výročí podpisu Římských smluv o vzniku jednotné Evropy.

A co to má společného s Brexitem? Úplně všechno! Brusel musí ukázat zbývajícím 27 zemím zuby, musí udělat z Velké Británie exemplární příklad, jak dopadne každý, kdo se opováží z EU odejít. Vláda Theresy May je v této věci velmi naivní, protože hovoří o snaze zachovat volný trh po odchodu země z EU, ale zároveň omezovat migraci do Velké Británie a blokovat a omezovat trh práce pro cizince. Brusel na nic takového nemůže přistoupit, protože by tím vyslal sebevražedný signál do vlastních řad v EU. Pokud by Brexit dopadl pro Brtitánii měkce, zůstal by jí volný trh a možnost bezcelního dovozu zboží do EU, potom by to byl jasný signál pro další země EU, aby se také odtrhly a provedly své exity. Proč být členy EU, když jediným důvodem pro setrvání v EU je volný trh, a ten lze mít s EU i bez členství v EU, jako má Velká Británie. Přesně takto by to vyznělo. Pro EU by to byla sebevražda a Berlín to nikdy nepřipustí.

Odchod z EU pocítí hlavně britské korporace

Odchod Velké Británie bude natvrdo. Země přijde o volný trh, o volný pohyb osob, velmi bude bolet konec volného pohybu britského kapitálu po EU, to může velmi tvrdě zasáhnout britský řetězec TESCO, který má supermarkety prakticky ve všech zemích EU, ale po Brexitu bude vnímán jako britská společnost, která nemá ochranu jednotného trhu EU, takže se dají očekávat buď vzniky evropských dceřinek anebo vznik přímo oddělené divize se sídlem v zemi EU, ovšem tím se změní domicil pro odvody daní, což se nebude líbit pro změnu britské vládě. Zamezení přístupu Velké Británie na volný trh EU postihne nejen retailový sektor, ale i některé menší britské banky a britský kapitál, ovšem ne velké banky sionistů, nedotkne se to ani bank Rothschildů. Ty totiž kontrolují globalizaci ve Velké Británii a kontrolují Evropskou centrální banku. Berlín bude chtít v odvětě za výsledek II. sv. války Londýn co nejvíce ponížit a ekonomicky izolovat. Naprosto reálně tak hrozí vypuknutí obchodní války.

Aktivace článku 50 se dotkne Britů i při cestování do EU. Volný pohyb osob skončí.

Z pohledu globalistů ale jde o něco jiného v Brexitu. O likvidaci britského Commonwealthu a získání zdrojů královny. Británie je dodnes koloniální mocnost, britská královna vládne jako hlava obrovským zemím, jako je např. Kanada nebo Austrálie, které mají obrovské nerostné zdroje. A podle zákonů Commonwealthu je jediným majitelem veškeré půdy britská královna a všechny pozemky, které mají soukromé subjekty v držení, jsou de jure jenom propůjčené. Dodnes proto se v britském právu důsledně odlišuje v katastrálních mapách označení “Owner” (vlastník) a “Holder” (držitel) a při nákupu pozemku se stáváte jen držitelem dekretu k pozemku (Deed Holder), ale ne de jure jeho majitelem. Podobné je to ve Velké Británii s koňmi nebo s loděmi. Ani je nemůžete vlastnit, i když si je koupíte poctivě za své peníze. Královna své nároky na majetky neuplatňuje, ale teoreticky by mohla.

V Rusku to nejde, takže globalisté chtějí sebrat zdroje britské královně!

Pro globalisty je britská královna ztělesněním zla. Disponuje totiž obrovskou mocí skrze Commonwealth a samotná Velká Británie je globalistickou organizací, kterou ovšem nekontrolují globalisté (sionističtí židé), ale britská královská šlechtická rodová linie, která židům šla po krku v minulosti stejně, jako jiné evropské šlechtické rody. Globalisté se proto snaží královnu nejprve oslabit. Nejprve jí v Evropě izolují. V druhé fázi jí okradou o pozemky (o Skotsko) a rozbijí jí nakonec celý Commonwealth. Skotsko chce zůstat v EU, skotský parlament včera schválil nové referendum o odtržení od Británie. Londýn musí s referendem vyjádřit souhlas, ale to už je jenom formalita, protože kdyby to Londýn zakázal, byl by to začátek revoluce v zemi a globalisté by zatleskali, protože barevné revoluce, to oni umí.

Země britského Commonwealthu.

Po rozpadu Velké Británie dojde řada i na britskou královnu. Buď bude dohnána k abdikaci, anebo zemře. Do čela země by potom usedla globalistická rodinka prince Williama a jeho ženy Kate, globalisté je dnes už trénují, Kate se zastává uprchlíků a migrantů, prince William vyzdvihoval nedávno migranty jako skvělé fotbalisty. Královna to prý nevidí a neslyší ráda, že její vnuk a jeho žena jedou na pro-migrační vlně spolu se sionisty. Prince William dokonce dal najevo, že je proti odchodu Británie z EU [2].

Sionisté jdou po krku královně, ta před nimi ukrývá i své zlato

Globalisté (sionističtí židé) se chtějí dostat k pozemkům a nerostným zásobám, které nyní v rámci Commonwealthu vlastní britská královna. O tom, jaké panuje mezi ní a židy rozpoložení, o tom svědčí i skutečnost, že královna má veškeré své zlaté rezervy v Toweru a nikoliv v bankách, které v Británii kontroluje rodina Rothschild. Na alternativě se neustále hovoří o tom, jak globalisté chtějí získat zdroje Ruska, ale nějak se úplně zapomíná na to, že obrovské zdroje jako má Rusko ovládá a také vlastní skrze Commonwealth britská královna. Takže Brexit povede k oslabení Londýna, k rozpadu Commonwealthu a k odstavení královny.

Po Brexitu bude na řadě Skotsko a potom i samotná královna.

Tady je třeba si všimnout toho, že globalisté mají ošetřeny obě varianty. Pokud by Brexit neprošel a země by v EU zůstala, Velká Británie by dál v EU prosazovala kroky proti Rusku a vrážela by klín mezi Německo a Rusko, aby bylo Rusko oslabováno a globalisté se mu snadněji dostali na kobylku. Globalisté by tím utužovali sankce a izolaci Ruska. Když ale Brexit prošel, dojde tím k oslabení moci USA v Evropě, Německo posílí a bude se snažit dostat k ruským zdrojům stejně, jako se o to pro globalisty snažily dlouhé roky USA jako jejich ozbrojená pěst. Globalisté prostě vymění USA za Německo v Evropě a stejně tak vymění USA za Čínu v Asii. Ve všech případech ale najdeme v Německu i v Číně stopy sionistických bankéřů, které vedou k rodině Rothschild. Německo i Čína tak budou plnit loutkovou roli, jako dosud plnily USA.

Německo a Evropa má nového vladaře

A co Česko? To je pomalu tlačeno k tomu, aby se připravilo na vstup do Nové Evropy. ČNB chystá nejpozději do konce června konec regulace koruny, ta posílí, ale spolu s tím bude Berlín tlačit nerozhodnuté země k tomu, aby se rozhodly. Buď přijetí EURa a vstup od Eurozóny a do Nové Evropy, buď společná migrační politika a obrana, nebo zařazení do nižší Evropy, konec volného trhu a pohybu osob. Martin Schulz se s tím párat nebude. Stačí sledovat jeho chování v EU parlamentu, kde nedávno vyhodil řeckého poslance z jednání, viz. úvodní video na začátku tohoto článku. Prostě Německo bude nově vládnout Evropě. Ale nebude to Německo, kdo bude rozhodovat. To budou globalističtí sionisté, kteří budou manévrovat Německo, a to už poněkolikáté, do války s Ruskem a spolu s Německem do té války zatáhnou i všechny země Nové Evropy. Historie se zase a znovu opakuje.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Britská královna je bez reálné moci, neovlivní nic důležitého a následníci už jsou zcela bezcenné loutky. Rothschildové si s královskou rodinou vytírají zadky stovky let, minimálně od vzniku republiky. Commonwealth je rothschildovský projekt.

teo
Návštěvník
teo

Praci nic britska kralovna neziskala, ale jen vrazdenim lidi.

hanka
Návštěvník
hanka

Když to tak čtu, tak je mi z toho úplně šoufl.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Brexit ve své podstatě směřuje proti přirozenému vývoji globálního politického systému. Vývoj politického uspořádání světa nelze zastavit, a proto se o to část globálně vlivných politiků pokouší marně. Další vývoj politického uspořádání světa popisuje článek PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

A na tohle vsechno jste prisel vy sam? Nebudu rozebirat jednotlivé fantasmagorie, jako je jednotny cas, univerzalni rovnost vsech lidi, jednotna mena, nejapna teorie o stale rostoucim vzdelani v inkluzivnim vzdelavacim systému, atd..

Snad jen, nebylo dobré objasnit, co je prirozeného na globalizaci a na sionistické ambici ridit cely svet? Zastavate teorii, ze zidé jsou predurceni vladnout celému svetu?

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Pane minotisto.ca, nic z toho jsem nikde neopsal. Netvrdím, že uvedené příklady zákonů jsou optimální. Nezastávám teorii, že židé jsou předurčení vládnout celému světu.
Tvrdím, že vývoj politického uspořádání světa popisuje můj článek PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Nic z toho jsem neopsal. Netvrdím, že uvedené příklady globálních zákonů jsou optimální. Nezastávám teorii, že židé jsou předurčení vládnout celému světu. Tvrdím, že vývoj politického uspořádání světa popisuje můj článek PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

Vabio
Návštěvník
Vabio

Mimo téma:
Copak to nepíší na iDnes
————–
… Japonci poslali do bankrotu svou předluženou americkou dceřinou společnost Westinghouse. Tedy jadernou firmu, která se podílela na výstavbě Temelína a která se nyní chtěla prosadit s moderním reaktorem AP1000.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/toshiba-problemy-westinghouse-dmz-/eko-zahranicni.aspx?c=A170330_202012_eko-zahranicni_neh
—–
To zní zajímavě

jara
Návštěvník
jara

Brutopýr, Jaris, zarathustra: někdy toho namelete přespříliš. Všechno je stejně jinak, ne jak vy si přejete a píšete. Chtělo by to trochu zvednout prdel mezi lidi.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

jara -mas pravdu ,ja jsem zatim v pustine v Cesku budu az v Kvetnu zdravim preji pohodu

Jaris
Návštěvník
Jaris

…a co jsi tim jako chtel rici, Jaro? Ja mezi lidmi jsem.

VLÁDA ČR & nelegální migranti
Návštěvník
VLÁDA ČR & nelegální migranti

Minimální mzda v Česku je cca 10 tis. Kč čistého: pro PRACUJÍCÍí, rodilé obyvatele.

SROVNÁNÍ k zamyšlení:

Minimální dávka pro NEPRACUJÍCÍ nelegální muslimské migranty je cca 20 tis čistého.

( tuto částku již protinárodní Vláda ČR vyplácí každému přivandrovalci, kterého tajně a bez vědomí národa již teď, půl roku před volbami ).

JAK TOHLE VYSVĚTLÍ naše “česká” Vláda ???

Vláda ČR RADĚJI neustále PRONÁSLEDUJE prý tzv. nelegálně PRACUJÍCÍ cizince z Ukrajiny, Polska, Bulharska atd.

Mnoha lidem tahle předvolební póza protinárodní Vlády ČR připadá tak, že chtějí vyštvat z Česka nám kulturně blízké a pracující Slovany.

Kým je Vláda ČR chce nahradit?? Když nepodporuje rodiny a porodnost??

Možná Afričany a Araby, dostanou za to tučné prémie od EU.

Co na tom, že tihle nelegálové nechtějí pracovat a chtějí se jen přiživovat a ničit naši českou zemi a její obyvatelstvo….

Tak takhle to asi nepůjde.

tana
Návštěvník
tana

Moje babička, vdova oo člověku zavlečeném do gulagu, r. 1960 dostala důchod 250 Kčs, za byt 1.kat. platila 100 Kčs a kilo brambor stálo 0,70 Kčs, lístek na tramvaj 0,60 Kčs.
Já jsem minulý týden dostala důchodový výměr 9728 Kč po 40-ti letech práce, z toho 20 OSVČ, bydlím ve svém a poplatky činí cca 6000 Kč.
Tak daleko jsme došli za 57 let.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Smutne, tano. Pri dnesni drahote to neni lehke. Sice se vydelava vic, ale vse jde rapidne nahoru. O to vetsi zlost mam, ze se posilaji miliony fasisticke Ukrajine a domaci berou zkratka.

Forever
Návštěvník
Forever

Židáci vládnou Ukrajině, tvrdila Savčenková v televizi
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/433709-zidaci-vladnou-ukrajine-tvrdila-savcenkova-v-televizi.html

Zvláštní. Je zajímavé, že Savčenková po svém propuštění z ruského vězení začala v některých případech nazývat věci pravými jmény. Hodně zvláštní. 😉

Janaz
Návštěvník
Janaz

Ani nie. Podľa mňa je to psychicky a citovo labilná , naivná osoba, ktorá je svojím presvedčením skutočnou vlastenkou, Ukrajinkou. Najprv sa dala opiť rožkom majdanu, naivne prevzala tie “nacionalistické” kydy, ktoré sa tam vykrikovali a samozrejme, davová psychóza urobila svoje. Hoci je nadmieru vnímavá voči nespravodlivosti, krivdám a pod., zároveň je ľahko ovplyvniteľná vzletnými kecami, ale nie je blbá, aby si časom nedokázala veci zrovnať v hlave. Tak sa mohlo ľahko stať, že po opadnutí euforických nálad, po absolvovaní zajatia, návrate a porovnaní si reálnej situácie s tým, čo trieska a koná Kyjev, aj jej docvaklo, ktože to zneužil ľudí z Majdanu na svoje ciele a že skutočná pravda je niekde celkom inde, ako im tlačili roky do hláv. Na rozdiel od množstva Ukrajincov, asi nemá problém priznať si, že sa mýlila. Preto si myslím, že takto ju vyhodnotili aj Rusi, keď bola v zajatí a správne vyhodnotili, že jej prepustením nielen získajú body, ale zároveň na UK vypustia neriadenú strelu, ktorá, keď zistí, ako bola oklamaná, bude horšia od čerta. Nikto nie je rád za blba .

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ja v jeji nazorové transformaci vidim rozvinuty smysl pro sebekritiku. Schopnost priznat si vlastni chyby a poucit se z nich neni dana vsem lidem stejnou merou. K tomu je zapotrebi vysoké davky sebevedomi, coz je dano pouze inteligentnim lidem.

.B.
Návštěvník
.B.

BREAKING NEWS!!!
EU -Parlament vyhrožuje Británii vetem, Brexit by se nekonal!

http://www.spiegel.de/politik/ausland/brexit-resolution-eu-parlament-stellt-harte-forderungen-a-1141160.html

Spiegel má k dispozici text rezoluce, kterou má EP schválit příští týden. Pro je velká koalice křesťanských a sociálních demokratů, liberálů a zelených.
Rezoluce obsahuje tyto základní požadavky:

+ Británie má plnit veškeré finanční závazky i po Brexitu
+ Británie po Brexitu nesmí požívat “žádných byť podobných výhod jako členové”
+ Britské samostatné kroky co se obchodních dohod týče, kterí jsou jinak v kompetenci EU budou potrestány sankcemi.
+ Musejí být zodpovězeny otázky okolo zemských hranic
+ británie muí mít horší pozici, než před Brexitem

Pokud to GB nesplní, nedá EU souhlas vystoupení, na což má právo.
Tak, soudruzi, teď buude sranda.

tana
Návštěvník
tana

Britové mají odpověď od r. 1929. Mohou znemožnit ostatním obchodovat se zeměmi Commonwealthu, a je vymalováno. S Kanadou a Austrálií se to asi nepovede. ale s ostatními?
Co nastane všichni vědí – krize se prohloubí a k moci nastoupí strany, jako NSDAP.
Co se dělo v Německu v letech 1929 – 1939 si račte najít sami.

.B.
Návštěvník
.B.

Dámy a pánové,

ono to po volbách ve Francii, Německu a hlavně u nás dopadne tvrdě i na ČR. Nenadarmo si udržujou desítky uprchlických NGO´s.
A že tady nejsme i psychicky připraveni na vlnu kobylek? Omyl! Jejich roli, včetně nácviku zvládání vůle lidí zde sehráli cikáni.
Divíme se, že na Západě smí arab či černoch cokoli? A co cikán u nás?
Jak si systém poradí s odporem lidí ukázal v plné parádě v Českých Budějovicích při protestech proti cikánské kriminalitě na sídlišti Máj.
Fízli v civilu i v uniformách to kosili nekompromisně – a řada lidí, která se demonstrací účastnila měla najednou problémy v práci, najít si práci či rovnou z práce vyhozena.
Veřejnost je připravena a drobný odpor bude potlačen.
Také se nelze divit Němcům, že 70% volí CDU/SPD. My volíme stejně.

M.C.
Návštěvník
M.C.

To nebude tak jednoznačné, že to projde. Já se naopak domnívám, že to před volbami bude hlavní téma, které volby rozhodne.
Pochybuju, že by nějaká firma vyhodila zapracovaného člověka jenom kvůli tomu že se ve svém volném čase zúčastnil proticikánské demonstrace. Možná ve státní správě a v příspěvkových organizacích, tam si to představit dovedu. Možná že to zkoušeli i v soukromých firmách, ale mezi majiteli a manažery moc sluníčkářů není, ledaže by ten člověk byl už dřív nějak problémový na pracovišti a firma se ho ráda zbavila anebo a to spíš, ten člověk vyletěl za něco jiného a dělá ze sebe oběť perzekuce.

.B.
Návštěvník
.B.

Tématem volby budou koblihy, párky, pivo a spousta slibů o ráji na zemi.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jenom koblihy , parky a pivo? Neni ti trosku malo, kdyz pomineme i ty falesne sliby?

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

..ono stačí té firmě říci že berňák má na ni zaostřeno a zakázky nedostanou a k tomu poradit někomu jinému nezaplatit jim faktury v termínu a dalších triků je nespočet …

v klidu a s presvedcenim
Návštěvník
v klidu a s presvedcenim

Jeste poznamka k tomu, jak Schulz vyhodil z parlamentu onoho Reka:
Nikdy bych necekal takove ponizeni od poslance, ze dobrovolne odejde ze salu. Pricemz sam argumentuje svym mandatem a imunitou.
Tedy argumenty na to, aby zustal, mel, presto veskrze slabosky podlehl a odesel dobrovolne. To si pak clovek rozmysli, zda- li taci poslanci maji vyubec “smysl”. A to slo o jednoho z nejpresvedcenejsich.
Podle meho tu Schulz vyhral na cele care a to velmi vyznamnym zpusobem, kdy ukazal, ze jeho autorita saha i prez zakon a to dokonce v pripade evropskeho poslance.
Kdyby se dotycny vzpouzel, odmitl poslechnout a nechal se vyvest nasilim, pak by z toho byl obrovsky skandal, ale tentokrat Schulzuv! Schulzovo nasili na evropskych poslancich! Zvule a teror Martina Schulze!
Kdyz vidim tohle “tvrde” parlamentni jadro, chovajici se jako zakyne divci skoly, pak mi je ze vseho smutno. Neni pak divu, ze vahu ziskavaji psychopati, byvali i soucasni alkoholici a jina podivna verbez, ktere by se clovek jiz od pohledu zdaleka vyhnul. Chlapi nejak vymizeli, treba to take bude k necemu dobre 🙂
No je to smutny pohled na tohle trapne divadlo jakoby bez vule a zaroven vedene anomalnimi osobnostmi.

Miňo
Návštěvník
Miňo

Západniari sú slaboši, ten Grék sa politicky korektne podvolil a opustil rokovanie parlamentu, takto sa postupne fašizuje EU.