Březnové zatmění Slunce a ruský „Březnový šok“. Obama na tajné schůzce s...

Březnové zatmění Slunce a ruský „Březnový šok“. Obama na tajné schůzce s ředitelem FSB Ruska: „Globální válka se blíží.“ Nezvěstný (?) Putin v Petrohradu a bojová pohotovost Severní flotily

Březnové zatmění Slunce a ruský „Březnový šok“. Obama na tajné schůzce s ředitelem FSB Ruska: „Globální válka se blíží.“ Nezvěstný (?) Putin v Petrohradu a bojová pohotovost Severní flotily

 Letošní první jarní den přinese kromě začátku jara také zatmění Slunce. Odjakživa je tento úkaz považován za zlé znamení, k čemuž já dodávám, že je to tentokrát zlé znamení pro Evropu a Rusko, ale o tom později a pouze jen jako potvrzení, že jak nahoře tak dole. V naší evropské současnosti totiž není třeba hledat znamení na obloze, dnes jsou znamení, kam se člověk podívá a jejich společným jmenovatelem je hrozba války. A pokud jde o tu válku, v souvislosti s březnovým zatměním Slunce se mi vybavil plán Ruska pro případ, bude-li napadeno, a který se jmenuje „Březnový šok“ a který mi s březnovým zatměním Slunce ladí.

Zprávu o plánu “Březnový šok” jsem poprvé četla poté, kdy došlo k porážce ukrajinských vojsk u Děbalceve a kdy USA ve velkém a zcela vážně řešily dodávky zbraní Ukrajině ( až je nakonec schválily  – psala jsem o tom zde ).

V té době Putin prohlásil, že dodají-li USA Ukrajině zbraně, pak on varuje svět před totální válkou. Jeho prohlášení mělo ten efekt, že Merkelová a Hollande se poprvé vážně zalekli, zrušili všechny své plány a programy a 5. února se vydali za Putinem a Porošenkem dojednávat podmínky k uzavření nové Minské dohody (k níž následně 11. února došlo) . Ale už 4. února, tzn. den před cestami Merkelové a Hollandeho, se objevila zpráva o ruském plánu „Březnový šok“.

„Březnový šok“ –  Norsko a Saudská Arábie a ruské zbraně v Kaliningradu

Bude-li Ukrajina vyzbrojena a dojde k útoku na Rusko, budou počátkem března ruské vojenské síly soustředěny do „dříve vybraných cílů krytí“ , které zahrnují centrální Norsko a komplex ropného terminálu Ju Aymah v Saudské Arábii.

Kritériem  pro tento výběr je nutnost ochromit dodávky ropy ze Saúdské Arábie přes ropný terminál na lodi Ju Aymah (jeden z největších ropných terminálů na světě), zatímco ve stejnou dobu dojde ke znemožnění  přístupu USA k obrovskému množství nových tanků a obrněných vozidel, které jsou dlouhodobě umístěny a od loňského roku intenzivně doplňovány do jeskyní ve středním Norsku. Ruské ministerstvo obrany chce k těmto účelům m. j. použít zbraně EMP ( zbraně k vyřazení z činnosti vybraných druhů vojenské techniky, resp. znemožňující jim vést bojovou činnost) a balistické střely Iskander-M

Mapa Saudské Arábie a poloha ropného terminálu Ju Aymah

Ropný terminál Ju Aymah

Norské jeskyně a vojenská technika

 

Norské jeskyně na mapě Google

Norské jeskyně – pohled dovnitř

Za tím účelem začalo Ministerstvo obrany RF rozsáhlé cvičení ruské radiační, chemické a biologické obrany vojsk, a to včetně na Krymu. Ve strategickém plánu má na jihu Ruska  působit Caspian flotila a na severozápadě Severní flotila (právě v bojové pohotovosti). Zpráva říká, že po odstavení bojové techniky v Norsku (odstavením elektronických a telekomunikačních infrastruktur), nastoupí speciální vojenské síly Spetsnaz, které jsou budovány v Murmanské oblasti:

Murmanská oblast

Ty pak mají na hranicích obou zemí zajistit důležité přistávací plochy a zničit všechny uložené americké zbraně na norském území, po čemž má být dosaženo dohody o ukončení nepřátelství.

Ruské Ministerstvo obrany se ve svém plánu odvolává na Usnesení americké sněmovny 758 z prosince 2014, kterým USA vyhlásily Rusku válku.

Aby se zabránilo plánu „Březnový šok“ a spuštění totální války, vyzval Putin po Děbalceve všechny národy EU-NATO, aby nedovolily USA vyzbrojování Ukrajiny a následné napadení Ruska. Varoval, že v opačném případě si Evropa vynutí ruskou protiakci, v níž budou použity balistické střely Iskander, a to z Kaliningradské oblasti, ze které lze zaměřit všechny vojenské cíle Evropy v době kratší než 15 minut.

Zeměpisná poloha Kaliningradu

Za pozornost ve zprávě stojí, že Rusko žádalo především Německo a Francii, aby nesouhlasily s dodávkami zbraní  Ukrajině (obě země následně intenzivně jednaly o nové minské dohodě). Zpráva dále uvádí, že největším nebezpečím přesto zůstávají  Spojené státy americké a  že americké Ministerstvo obrany už vůbec nemusí být pod kontrolou prezidenta Obamy. Na podporu tohoto tvrzení zpráva jako příklad uvádí v lednu zveřejněné tajné  nahrávky, vydané Washingtonem, kde bývalá ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová nařídila zničení libyjské vlády i přes námitky Obamy.

Článek, který zveřejnil zprávy o “Březnovém šoku” ( celý zde), vyšel 4. února. A protože hned 5. února se Merkelová a Holande vydali do Moskvy a Kyjeva, nabízí se důvod informacím z článku věřit a tedy věřit i tomu, že plán „Březnový šok“ skutečně existoval ( a existuje). Informace v něm uváděné podoruje i fakt, že v průběhu února a března jsou to právě pobaltské země, které jsou masivně vyzbrojovány zbraněmi NATO (psala jsem zde) – děje se tak snad s cílem na obranu zbraní v Norsku?

V obavě Západu, že tažení na rozvrat Ruska (a k získání Krymu) přes Ukrajinu a její vyzbrojování nebude nejen žádným sametem, ale ani Irákem či Libyí, protože Putin to s obranou Ruska myslí vážně a vojenský potenciál k tomu Rusko má, jsme od února svědky nejen vyzbrojování Pobaltí, ale i evropské operace Atlantic resolve, zpráv o základnách NATO v zemích Evropy, o odvodových povinnostech občanů EU včetně žen a v neposlední řadě zpráv o vojenské přehlídce NATO v Česku. Za největší pozornost v tom všem ovšem stojí úvahy Evropy o vybudování vlastní armády. Tuší snad Evropa, že jakmile bude zatažena do války s Ruskem a stane se nejbližším terčem jeho útoků proti NATO, bude tím zájem USA naplněn a do obrany Evropy se nepohrnou stejně, jako tomu bylo už ve dvou válkách, ze kterých vždy právě USA nejvíce těžily ? Dochází to i Německu, které se  poprvé od konce druhé světové postavilo zájmům USA: Poprvé otevřený konflikt mezi Německem a NATO – kvůli Ukrajině, jak píše a i videem dokládá německý tisk a jak zpráva vyšla i česky.

Ředitel Ruské bezpečnostní služby FSB na tajném setkání s Obamou v Bílém domě 

Alexander Bortnikov, bývalý agent KGB a třetí nejdůležitější muž Ruska, byl v únoru pozván do USA na Summit k boji proti extremismu. O jeho účasti mělo být údajně rozhodnuto až dodatečně a na poslední chvíli a pozván byl i přesto, že v rámci sankcí proti Rusku je na seznamu osob, které mají zakázán vstup do zemí EU a do Kanady. V USA se měl tajně setkat v Bílém domě s Obamou a to na jeho pozvání k soukromé  schůzce. Tam měl být Obamou varován, že globální válka se blíží a že není v silách Obamy ji zastavit.

Už v květnu 2014 došlo k podobnému setkání Obamy s jiným ruským představitelem, údajně s druhým nejvyšším mužem Ruska, s bývalým ředitelem FSB,  nyní ředitelem Rady bezpečnosti ruské federace ( SCRF ) a rovněž bývalým agentem KGB, s Nikolajem Patrushevem .

Vypadá to, že Obama v květnu 2014 a v únoru 2015 soukromě varoval dva z nejvyšších představitelů Ruska před nemožností zastavit globální válku. To může vypovídat i o jeho vlastní bezmocnosti něco na tom změnit jinak, než požádáním Ruska o ústup zájmům USA. Tuto myšlenku potvrzuje i nedávný telefonát Victorie Nuland se Sergejem Lavrovem, kde v hodinovém “rozhovoru”, který byl více jen křičením Nulandové,  m.j. prohlásila, že to Dick Cheney nyní řídí USA, nikoliv Obama. Ač původně byl telefonát Nulandové jiný: “Zuřící Nulandová volala do Kremlu: Neparalyzujte nám lodě!”, mezi řečí prozradila, kdo nyní velí světu (více v češtině zde). Pokud jde o paralyzování lodí, Nulandová měla zřejmě na mysli zkušenost námořnictva USA z dubna 2014 – zde .

Velká Británie chystá jaderný útok na Rusko

Stejný zdroj, který 4. února informoval o plánu “Březnový šok”, přinesl 14. března zprávu, že Rusko odhalilo plán VB k jadernému napadení Ruska a v reakci na něj mělo iniciovat operaci Dead Hand. Když si to přeložím, tak Rusko tím vlastně ve své zemi vyhlásilo válečný stav 

Zpráva uvádí, že Ruské kybernetické služby odhalily informace o chystaném jaderném útoku, který má přijít v týdnu od 15. března, a to právě z Velké Británie. Zpráva ze 14. března dále říká, že po odhalení záměrů Spojeného království byly okamžitě aktivovány ruské vojenské jednotky po celé zemi, se zvláštním důrazem na masivní dělostřelecké manévry na jižních hranicích. Podle zprávy měl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov varovat Západ, že Moskva bude na akce NATO reagovat “odpovídajícím způsobem” – nyní adekvátně tomu, jak se tisíce norských vojáků blíží k ruské hranici. Rusko se připravuje na příliv US námořníků, jejichž počet odhaduje na 14-18 tisíc a na jejich tanky, obrněná vozidla, dělostřelectvo a další bojovou technikou, která byla do Norska dodávána minulý rok.  Ministerstvo obrany  dále uvádí, že Ministerstvo civilní obrany, mimořádných událostí a odstraňování následků přírodních katastrof ( EMERCOM ) a Ministerstvo vnitra ( MVD ) obdržely už dříve okamžitý zákaz cestování pro hasiče, záchranáře, řidiče sanitek, policisty, vězeňské dozorce a pro dalších orgány, které jsou považovány za kriticky potřebné v době války.

Zpráva dále obsahuje informaci, že ruští pracovníci opustili ruskou ambasádu v Londýně (k tomu existuje i malý důkaz ).

Podle zprávy jsou nyní prezident Putin a další vysocí úředníci a vojenští vůdcové  pod ochranou MO a jiné zprávy uvádějí, že i novináři nesmí opustit Moskvu a mají být připraveni k „hlavnímu oznámení“ v několika příštích dnech.

Tolik a více říká zdroj zde

Netroufám si soudit, nakolik je zdroj všech těchto informací věrohodný, mnohé uváděné zprávy jsou však dohledatelné a mnohé se s odstupem času potvrzují. Když si to totiž shrneme, tak akce „Březnový šok“, která se mi 4. února jevila jako nesmysl, se v následujících dnech a týdnech ukazovala v jiném světle, posuďte sami:

Po porážce Kyjeva v Děbalceve USA hlásí, že vyzbrojí Ukrajinu. Hned na to Putin svět varuje před totální válkou, pokud se tak stane.  Začátkem února se objeví zpráva o akci “Březnový šok”, tedy o akci, která bude za použití zbraní Iskander a EPM vedena směrem k odstavení vojenské techniky v jeskyních v Norsku a směrem k vyřazení ropného terminálu v Saudské Arábii. Rusko vyzývá evropské země, aby vyzbrojování Ukrajiny nepovolilo, v opačném případě zaútočí na cíle NATO v Evropě, a to především z Kaliningradské oblasti. Hned poté Merkelová a Holande intenzivně jednají v Moskvě a v Kyjevě a výsledkem je minská dohoda 2. Zároveň se v následujících týdnech  Merkelová stále více staví proti zájmům USA.

Ve stejný den, kdy vznikne minská dohoda 2, USA schvalují zákon o dodávkách zbraní Ukrajině a o vyškolování ukrajinských vojenských sil, a to až do roku 2017. Porošenko dál volá po dodávkách zbraní z USA, zatímco americký Kongres je v tomto směru rozpolcený. Obama se 18. února tajně a na soukromé schůzce sejde s ředitelem Ruské bezpečnostní služby a osobu, která má v rámci proti ruských sankcí zakázán vstup do zemí EU a Kanady informuje, že globální válka bude a že není v silách Ruska jí zastavit. Podobných informací se zřejmě už v květnu 2014 dostalo i bývalému řediteli Ruské bezpečnostní služby.

Mezitím je Pobaltí intenzivně vyzbrojováno americkými zbraněmi, totéž se děje v Černém moři, Evropa realizuje operaci Atlantic resolve, přes Česko se chystá průchod armády NATO včetně bojové techniky, který má zakončení v Německu (údajně jde o přesun techniky z ukončeného cvičení v Pobaltí, čemuž ovšem může věřit jenom blázen – dle mého jde o velmi elegantní přesun vojenské techniky z norských jeskyní do středu Evropy). Putin na situaci reaguje manévry na Krymu, v Arménii, v Murmanské oblasti. Victoria Nuland Sergeji Lavrovi vysvětluje, že v USA už nevládne Obama, ale Nick Cheney a křičí na Rusko, ať přestane rušit jejich lodě. K tomu se americký vojenský analytik na televizní obrazovce vyjádří, že je čas zabíjet Rusy:

Jediný způsob, s jehož pomocí mohou USA nějak ovlivnit situaci v regionu a změnit její vývoj, je začít zabíjet Rusy. Zabít tolik Rusů, že dokonce putinská média nedokážou utajit ten fakt, že se tito vojáci vracejí do vlasti v pytlích na mrtvoly” (více).

A najednou Putin zmizí a objeví se v Petrohradu

Ve zprávě se uvádí, že prezident Putin a  jiní vysocí úředníci a vojenští vůdcové jsou nyní pod ochranou MO a že i novináři nesmí opustit Moskvu a mají být připraveni k „hlavnímu oznámení“ v několika příštích dnech. Byl tedy Putin pod ochranou MO a připravuje nějaké zásadní prohlášení?

Jiné zprávy uvádějí, že pracovníci ruské FSB stojí za palácovým převratem a za odstraněním Putina. To by mohlo znamenat, že Rusko se nebude bránit a že pro záchranu světa před globální válkou prostě ustoupí – resp. že Kreml vede dilema, jak se má Rusko zachovat dál, viz zpráva, že Putin byl neutralizován Federální službou bezpečnosti (FSB)

Bývalý ředitel FSB Ruska Nikolai Patrushev, nyní druhý nejvyšší muž Ruska a Vladimír Putin. Patrushev mohl být údajně tím, kdo Putina neutralizoval

Nezvěstnost Putina mohla být možná jen o tom, že se v Kremlu horečně jednalo, která alternativa zvítězí. Dnešní čerstvá zpráva, že Putin nařídil bleskové cvičení: “Severní flotila je v bojové pohotovosti” (více) a především zpráva, že se objevil na veřejnosti, a to ne náhodou v Petrohradu (!), svědčí spíše pro první možnost. A tedy to může zároveň znamenat, že v příštích dnech můžeme očekávat nějaké zásadní prohlášení ruského prezidenta.

Zatmění Slunce 20. března 2015 a v minulosti

Jestli nás čekají dobré zprávy,  je těžké říct, protože jak válečný stav Ruska a jeho připravenost k obraně, tak odstavení Putina a v podstatě vzdání se Ruska Západu, nejsou dobré zprávy tak či tak. Nějaký „Březnový šok“ je tedy ve vzduchu a když si to spojím s pohledem ze svého soudku – s březnovým zatměním Slunce, ke kterému dojde 20. 3.2015, tak se mi jen potvrzuje, že dole je opět tak, jak je nahoře.

Jak píši v úvodu, zatmění Slunce je odjakživa špatným znamením a je symbolem něčeho temného v budoucnu. Většina namítne, že zatmění Slunce se dějí často a žádnou velkou temnotu nepřinesla. Ono ale jde o to, kterých částí světa se zatmění Slunce týká – která část světa jej zažije v maximální intenzitě. Jestli zatmění v plné intenzitě dopadne na jihovýchod Asie a ta pak zažije zemětřesení a tsunami (jako 2004 či 2011), či dopadne na Afriku ta pak zažívá své revoluce a války, to se nám, atlantické části světa, jako nic temného nejeví. Letošní březnové zatmění Slunce projde v plné intenzitě přes Evropu a Rusko. Téměř stoprocentní bude nad  Norskem, Švédskem, Finskem a  Pobaltím, jen o málo slabší bude nad Evropou a Ruskem a dále nad Černým mořem a částečně také nad severní Afrikou. Zeměpisné pásmo, kde bude zatmění Slunce maximální, můžete vidět na úvodním obrázku k článku, tady ještě jednou i v procentech intenzity:

Intenzita zatmění Slunce 20.3.2015 v jednotlivých oblastech

A vidět to dále můžete v animaci zde:

Total Eclipse of the Sun on March 20, 2015

Dívala jsem se na zatmění Slunce v minulosti (i ta, která se udála před tsunami 2004 či před Fukušimou 2011 a nemohu vložit všechna), ale za pozornost stojí zatmění, která se nějakým způsobem týkala naší části světa.

Rok před rozpadem Sovětského svazu, došlo v roce 1990 k zatmění Slunce v pásmu přes Kanadu, ale hlavně přes celé Rusko, s ním přes Čínu, Indii, Japonsko, ale také Afganistan, Irák (byla to doba, kdy po pádu komunismu byla rozehrána válka o příštího hegemona světa):

Zatmění Slunce v roce 1990

Rok 1999 a zatmění Slunce nad Afganistanem, Alžírem, další země – Rakousko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Bulharsko, Kypr, Řecko, Česko, Německo, Estonsko, Egypt, Eritrea, Etiopie, Finsko, Francie, Gaza, Německo, to je stručný výčet k roku 1999, ke kterému cituji z Wikipedie: “První vojenské operace NATO v historii proběhly mezi lety 1992 a 1995 při válce v Bosně a Hercegovině a později v roce 1999 v Jugoslávii. Aliance se snažila zlepšit vztahy s východními státy, což vyústilo v její rozšíření několika státy bývalé Varšavské smlouvy v roce 1999 (pak v roce 2004)”. Celá Evropa posvětila bombardování Kosova a ve spolupráci s NATO už tehdy posvětila i příští blízkovýchodní boje:

Zatmění Slunce v roce 1999

Poslední zatmění Slunce, které proběhlo nad Evropou, se uskutečnilo v roce 2011. Uskutečnilo se zároveň nad Afrikou a nad Blízkým východem a nelze vyjmenovat všechny státy, kterým mělo “něco sdělit”. V té době již byla globalizace v plném proudu a aktivity v Africe a na Blízkém východě (Arabské jaro) gradovaly stejně, jako krize v EU. Do pásma zatmění ať si události každý dosadí sám (a to nehovořím o tom, že do roka se odehrály v Londýně globalistické satanistické OH, oslavující Jeruzalem):

 Zatmění Slunce v roce 2011

Na závěr ještě vkládám zatmění Slunce z roku 1914, kdy se měnili majitelé kolonií, kdy začaly padat monarchie (včetně ruské) a kdy se v souladu s průmyslovou revolucí ve velkém začal porcovat svět (a jeho zdroje):

Zatmění Slunce v roce 1914 

A úplně na závěr jako velmi aktuální zatmění Slunce z roku 1941, roku napadení SSSR Hitlerem. Zatmění Slunce dopadá na Evropu, Afriku, na celé Rusko, Čínu, Indii, Japonsko:

Zatmění Slunce v roce 1941 

Dne 20. března 2015 dojde k zatmění Slunce. Tentokrát ho téměř na sto procent uvidí (pocítí) především země Evropy a Ruska. Stokrát mohou astrofyzikové tento úkaz vysvětlovat astrofyzicky, astrologicky je to vesmírný symbol. Slunce v astrologii symbolizuje život, tep, srdce, tedy budoucnost. Kdykoliv dojde k zatmění Slunce, znamená to vždy temnou, přinejmenším velmi konfrontační budoucnost, a to právě pro ty země, kde je zatmění viditelné na 80-100 procent. Tentokrát k takovému dojde i nad Českem a nad celou EU a ať si vůdcové Evropy, kteří se chystají s vojsky USA pochodovat proti Rusku stokrát myslí, že jich se to netýká, týká se to i jich.

A protože se to sem nevejde, nehovořím už o “krvavém Měsíci”, který uvidíme o úplňku v dubnu a který za velmi zlé znamení považuje m.j. Izrael (viz např. čas od 03:40 zde) .

Související:

Lotyšsko – americké tanky

Západ: Pobaltí nedáme

Porošenko s bílou vlajkou

Odvážná poslankyně Mária Ritomská

– Pozorovatelka –   16.3. 2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lukas
Návštěvník
Lukas

To už je moc:))

Ivan Bielik
Návštěvník
Ivan Bielik

Vovka, Svoloč, to ste vy a vaša rodina. Nevšimli ste si, že Rusko povedalo, ak budú USA voziť tanky do Európy, ak budú chcieť naplniť svoju doktrínu sionistického delenia Ruska a jeho bohatstva, ovládnutie a porobenie celého národa, tak sa bude musieť brániť. Boli to Amíci, ktorí stáli za oboma svetovými vojnami, resp. Rotschild, Morgan, Rockefeller and. sionisticko-slobodomurárska lobby Nového svetového poriadku. Ak ste prehliadol, že USA vyhlásili vojnu Rusku, alebo ste si to len “nevšimli”, tak ste blb priam na pohľadanie. Ak ste študovali astrológiu a matematické výpočty Mayov, ktoré potvrdili svetové vedecké kapacity, a aj napriek tomu neveríte, tak slaboduchosť je vašou diagnózou. Ako viete, či má Rus niečo do huby, alebo nemá?! Boli ste tam?! Hovoríte a čítate po rusky?! Ja som tam aj žil a keď vám raz Rus podá ruku, tak sa môžete spoľahnúť, že na tom, na čom ste sa dohodli, splní. Beda však tomu, kto zradí… V USA je 50 miliónov ľudí zdravotne nepoistených, v Rusku niečo také v súčasnosti neexistuje. Alebo treba mať váhu Made in McDonald´s, lebo len vtedy vidieť silu a mohutnosť blahobytu?!

Dunsun
Návštěvník
Dunsun

Clanek je zajimavy nicmene Vami odhalena korelace slunecnich zakrytu a negativnich udalosti je dle meho nazoru ciste fantastkni. Staci se podivat na historicka zatmeni Slunce. Zatmeni Slunce probehne za desetileti opravdu hodne a pokryvaji vicemene cely svet. Proto je to super vec pro jakoukoliv korelaci. Zkratka se to vzdy nejak rozumne napasuje.
Na podobnem principu funguje vetsina vesteb. Navic jeste retrospektivnich – Nostradamus apod. I kdyz u toho Nostradama ten je alespon napsan velmi tajemnym a zamlzenym zpusobem, Urcite je pak velke dobrodruzstvi ony korelace uvnitr nachazet.

Tak ci onak Vase clanky mam rad a umite jit casto dost hluboko pod poklicku geopolitickeho zapoleni.

Hezky vecer preji.

host
Návštěvník
host

,,globalistické satanistické OH, oslavující Jeruzalem)” Hrozná kravina, tady ten portál. To je tak na psychiatra! Myslím, že byste měli dostat bludného balvana v kategorii družstev za šíření blátivého způsobu myšlení. :mrgreen: 🙄 ❗

Spajdy
Návštěvník

Díky za článek, zaujaly mě hlavně ty historické souvislosti se zatměními Slunce. Budeme doufat, že se tentokrát nic vážného nestane.

Přidávám ještě pár vlastních úvah, doporučení a souvislostí s nastávajícím zatměním a jarní rovnodenností:

http://spiiiidy.blog.cz/1503/aktualni-vyjadreni-k-nastavajicimu-zatmeni-a-jarni-rovnodennosti

michaela
Návštěvník
michaela

achjo…už jen kvůli téhle diskuzi si zaslužíme odchod….je tady všechno naprosto perverzní…je v nás všech taková spousta agresivity…

Arend Thiele
Návštěvník

Sind sie gegen die NATO und Amerika, dann schließen sie sich uns an!

Являются ли они против НАТО и Америки , то присоединяйтесь к нам!

Jsou proti NATO a USA pak s námi !

https://www.facebook.com/groups/341371832730410/

Deutschland soll sich aus der NATO entziehen und einen Rücktritt machen!

Amerika ist kein Vorbild für Uns!!

Sie sind für viele Kriege auf dieser Welt verantwortlich!!!

Stoppt den Krieg und schmeißt Amerika aus den Ländern, wo sie nichts zu suchen haben!!!

Amerika ist unser Feind!!!

Германия должна выйти из НАТО и сделать вывод !

Америка необразец для подражания для нас !!

Вы несете ответственность за многочисленных войн в этом мире !!!

Остановите войну и бросает Америку из стран , где они не имеют никакого бизнеса !!!
Америка наш враг !!!

Germany should withdraw from NATO and make a withdrawal !

America is not a role model for us !!

You are responsible for many wars in this world !!!

Stop the War and throws America from the countries where they have no business !!!
America is our enemy !!!

Saksamaa peaks taganeda NATO ja raha välja võtta !

Ameerika ei oleeeskujuks meile !!

Te olete vastutav mitmeid sõdu selles maailmas !!!

Savaş durdurun ve hiçbir iş var ülkelerden Amerika’yı atar !!!
Ameerikas on meie vaenlane !!!

Německo by mělo odstoupit od NATO a provést výběr !

Amerika nenívzorem pro nás !!

Jste zodpovědní za mnoho válek v tomto světě !!!

Zastavte válku a hází Ameriku ze zemí, kde mají žádný obchod !!!
Amerika je náš nepřítel !!!

Please Share !!!!
Пожалуйста, поделитесь !!!!
Prosím, podělte se !!!!

peter
Návštěvník
peter

vsetko je to o peniazoch.ludstvo je natolko skazene a ani ten najbohatsi milionar nema nikdy dost penazi aby si ich uzival ale chce este viacej ako jeho sused.ten co inevstuje do predaja zbrani tak ich musi predat co najviac a ked nebude vojna tak nezbohatne a o tom to vsetko je.vojnu vytvaraju len ti co maju peniaze a chcu este viacej.obama uz neveli amerike ale ti zazobanci dotuju urcitych ludi aby umelo vyvolali vojnu.a kto na tom zbohatne?len ti bohati.netreba obvinovat rusko ja tam jazdim stale ako vodic kamionu a neni pravda co pisu zapadne media ze maju prazdne pulty v obchodoch.sice rubel zoslabol ale zoslablo aj euro oproti dolaru tak sa zamyslite kto je tomuto vsetkemu na vine.amerika chce ovladat celu zem a ked to nechame tak sa to aj stane.

Supman
Návštěvník
Supman

Astrologická souvislost zatmění slunce tu jistě je a nevěstí nic dobrého. Ale zapomínáte na jednu věc – válka již dávno běží. A běží velmi dlouho. Pouze se změnily technologie a způsoby jejího vedení, takže si to většina “západního” světa neuvědomuje. Hitler nás musel v 39 obsadit, po změnách v 89 korporace dosáhly úspěchu bez jediného výstřelu. Ono se v podstatě válčit nepřestalo od konce té druhé “velké” války. To jen že většina konfliktů probíhala tak daleko a televize nás tím zásobuje denně, tak jsme zcela otupěli…
A co se vývoje týká, zapomíná se tu na Čínu!!! Na té bude záležet. Pokud by se rozhodli, tak bez jediného výstřelu položí US mašinerii na lopatky doslova přes noc. Čína vlastní takové množství vládních dluhopisů US a tak obrovské množství dolarů, že kdyby je uvolnili na trh, nebude mít Pentagon do pondělí čím zaplatit za naftu do tanků. Vnitřní zhroucení státu, možná občanská válka na počkání. Samozřejmě že Čína vyčkává. Číňané peníze milují, a tak se jich samozřejmě pokud to nebude nutné nebudou chtít vzdát. Pracují spíše pomalu a potichu. Ale věřím, že v případě ohrožení je použijí. A ohrožení neznamená pouze tanky na hranici. V dnešním světě stačí ohrožení trhů, odbytu atd.
P.S.: Tyto krize probíhaly vždy, jen mnohdy jsme je ani nezaznamenali. Dnešní informovanost díky technologiím je obrovská, ale nese ssebou riziko manipulace a ne vždy jsme schopni ji bez relevantních informací odhalit. Jisté je pouze to, že informační válka (propaganda) běží na plné otáčky.

Jani
Návštěvník
Jani

Upozornuji, že zdroj whatdoseitmean /Sorcha Fall/ je mnoha lidmi (včetně Dana Solise) považován za dezinfo web.

Během 5 let, kdy ho občas sleduji, mohu potvrdit, že mívá velmi rychle zajímavé informace, které občas prokládá nesmysly. Takže je dobré jej brát s rezervou.