BREXIT: Zdrcující úder pro evropské globalisty, americké elity slaví záchranu dolaru. Slaví...

BREXIT: Zdrcující úder pro evropské globalisty, americké elity slaví záchranu dolaru. Slaví i Čína? Rozbíjení Evropy bude pokračovat, migrační vlna je nástrojem, elity obětovaly nejen Coxovou, ale i Camerona!

BREXIT: Zdrcující úder pro globalisty, americké elity slaví záchranu dolaru, ten prudce posiluje. Slaví i Čína? Rozbíjení Evropy bude pokračovat, migrační vlna je nástrojem, elity obětovaly nejen Coxovou, ale i Camerona!

Je vymalováno, jak bylo naplánováno. Takto lakonicky by se dalo konstatovat rozhodnutí britských voličů, kteří si včera ve čtvrtek 23. 6. 2016 odhlasovali Brexit, tedy vystoupení z Evropské unie. Pro odchod se jich vyslovilo 52% a David Cameron dnes ráno po potvrzení výsledků podal rezignaci. Zatímco v Bruselu je hrobové ticho, kde by se dalo slyšet i spadnutí špendlíku na podlahu, americké národní elity oslavují mohutné vítězství a dolar v reakci na pád Evropské unie divoce posiluje [1]. Libra se propadla na 30-leté minimum [2]. V Austrálii propukla panika, australské kapitálové trhy padaji, americký dolar těží na všech frontách [3].

Už před 3 dny Reuters hlásil, že dolar posiloval v předtuše Brexitu [4]. Pro nás na alternativě to však až takové překvapení není, protože Brexit nebyl vyvolán s cílem altruistického umožnění volby britským voličům, ale jak už jsem několikrát upozorňoval na Svobodném rádiu, Brexit byl vyvolán snahou amerických elit destabilizovat Evropu. O tom, co je cílem amerických elit v Evropě, o tom jsem psal už v článku zde. Zápas elit na úrovni teze a antiteze v duelu o Británii má vítěze. Američany. Rusko slaví také. Evropská unie bude oslabena strachem o přežití, byrokraté v Bruselu se budou bát o svoji budoucnosti. V následující analýze si probereme, kdo co získal a kdo co ztratí.

89764175_An_EU_off_3577740b.jpg
Vlajku dolů, končíme v EU, řekli Britové…
Británii čeká konglomerát s USA na ose NYLON

Jak už jsem upozorňoval minulý pátek na Svobodném rádiu, americké elity usilují o odtržení Velké Británie od EU už velmi dlouhou dobu kvůli kontrole britských bank a ovládnutí libry (viz. pád libry po Brexitu) a Brexit nebyl ničím jiným, než zápasem mezi americkými a globlálními elitami. Důvodem je uvědomění si, že záchrana amerického dolaru skrze válku v Evropě s Ruskem není po vůli silným globalistům. Ti ovládají řídící procesy v EU velmi silně (dosud tomu tak bylo, ale po Brexitu může být vše jinak) a i když americké elity disponují silnými kartami proti evropským politikům, odposlechy a kompro materiály, tak rozhodně to nevypadá, že by Brusel sdílel válečnické nadšení Johna McCaina proti Rusku a vybraných jestřábů v Pentagonu, které zastupují řídící vyhrazené procesy amerických elit v USA.

Další komplikací je smlouva TTIP. To je záchranná teze amerických globalistů, která má ale mnoho odpůrců. Uvnitř EU je obrovský odpor i mezi politiky, a i když se může v určité době podařit prosazení smlouvy, úplné prosazení všech amerických tezí neprojde. Jenže dolar je třeba zachránit co nejdříve. A tak přišel nápad s Brexitem. Tady je třeba si uvědomit, že David Cameron je v silném vleku amerických elit, nejen globalistických. Přistoupil na nebezpečnou hru britského referenda o Brexitu, jehož slib voličům mu přinesl vítězství v posledních volbách. Bez tohoto slibu by nezvítězil.

imiafr.jpg
Vítěz Brexitu – Americký dolar.

Velká Británie a jeho londýnské finanční centrum City je historicky propojené s New Yorkem a bankami FEDu strukturou zvanou NYLON, tedy New York – Londýn. Jednotlivé rodiny skrze Atlantik kontrolují americký dolar, jeho emise a obchody s ropou skrze funkci petrodolaru. Tyto elitistické kluby se nechtějí podílet na konceptu globalistů, který má ukončit dominanci Pax Americana a nechtějí ani proces globálního chudnutí západní civilizace. Britská libra spolu s americkým dolarem se budou nově vzájemně kontrolovat a podporovat. Přestože americký dolar bude potřebovat další kroky a ošetření, odtržením Velké Británie od EU se americkým elitám podařilo zasadit úder globálním elitářům a ti budou muset změnit svoji tezi.

Vítězem v Brexitu je také Čína. Globalisté ale pláčou

Nechtěným vítězem je Čína. Oslabení EURa a posílení dolaru zhodnotilo mohutné dolarové rezervy Číny. Paradoxně to tak pomůže Číně v Evropě a získá mnohem silnější vliv na Brusel. Na straně druhé bude mít Čína obavy o své mohutné dolarové rezervy deponované v britských bankách. Po Brexitu budou pod kontrolou amerických elit a zbavení se dolarových rezerv a opuštění dolaru bude pro Čínu teď mnohem těžší. Odchod Velké Británie z EU umožní euroasijskému křídlu globalistů řídit procesy globálního chudnutí Evropy více podle představ východních globálních struktur, než podle těch západních. Brusel se naivně domníval, že partnerství s USA a procesy globalizace jsou jedno a to samé. To je krutý omyl a dosud je možné vidět i mezi politickými matadory v Evropě, že nepochopili, co se děje v USA a ve Velké Británii.

Američané potřebují slabou Evropu, rozloženou, v nepřátelství s Ruskem, aby skrze své elitní vyhrazené procesy řízení mohli ovládat jednotlivé státy EU skrze své proxy organizace, fondy, neziskovky a lobbisty a dovést Evropu ke zničující konfrontaci s Ruskem. A proxy subjekty Američanů rozvrací Evropu za USA. Podporou migrace, podporou konfliktu s Ruskem. Kauza Nečas, kauza Šlachta. Americké destabilizace Evropy v malém. Brexit jako americká destabilizace Evropy pro změnu ve velkém. Globalisté potřebují přesný opak, sjednocenou Evropu a jediné centrum řízení, které je reprezentováno byrokratickým Bruselem. Trochu zvláštním elementem jsou v této hře americké globální elity. Ty jsou široce rozkročené mezi americkými národními elitami a těmi tvrdě glboalizačními, které reprezentuje východní křídlo globalistů reprezentované Čínou.

Předehra Brexitu přišla už včera z USA

Kandidátem amerických globalistů je Barack Obama a jeho vláda. Ta utrpěla Brexitem další obrovskou porážku a po včerejším debaklu Baracka Obamy u Nejvyššího soudu v USA, který nerozhodným výsledkem zablokoval realizaci imigrační (pro-migrační reformy) pro nelegály v USA, je už zcela jasné, že globalisté teď sklízí jednu porážku za druhou. Imigrační reforma Baracka Obamy měla za úkol legalizovat miliony nelegálů v USA a otevřít stavidla migrace v rámci demografického překreslení země a zchudnutí USA. Globální elity chtějí překreslit demografické složení USA už velmi dlouho a americké národní elity do tohoto procesu úspěšně hází vidle se smrtelně vysokou efektivitou.

hand-holding-brexit-sign-eu-referendum.jpg
Brexit byla přetahovaná mezi elitami.

Globalisté v USA vůbec nemají jednoduchou situaci a jsou v otevřené válce s americkými národními elitami. Boje zuří nejen v médiích, ale zejména v zákulisní politice a slabý Barack Obama už více než rok nekontroluje operace, které provádí Pentagon. Ten je pod kontrolou amerických národních elit a veškeré procesy okolo ozbrojených sil USA řídí lidé a elity okolo Johna McCaina a Victorie Nulandové. Rozvrácení Ukrajiny, podpora ISIL v Sýrii, sankce proti Rusku, nasunování zbraní NATO k ruské hranici, průjezdy Strykerů Evropou. To všechno je jejich práce, nikoliv Obamy. Ale včerejší rozhodnutí Nejvyššího soudu USA k Obamově migrační reformě zasadilo globalistům v USA zdrcující úder. Byla to jen předehra dnešnímu Brexitu.

Rusko má důvod slavit po Brexitu, ale také zbrojit!

Rusko oslabením jednoty EU jednoznačně posílí. Jednota EU bude nalomená a praskliny na globalistické kouli Evropy se budou množit jako pavučina. V krátkodobém horizontu z toho bude Rusko profitovat, ale pozor. Brexit je třeba interpretovat jako vítězství amerických jestřábů. Kromě toho, že Velká Británie se stane více vojensky provázána s USA a mocí amerických elit, vzhledem k oslabení Evropy bude politika EU více náchylnější k tlakům amerických řídících struktur na jednotlivé země. Na hranice k Rusku se dá po Brexitu očekávat nasunování více vojsk a posilování bilaterálních vztahů USA s vybranými evropskými zeměmi na úkor těch multilaterálních na ose Washington – Brusel. Tohle je třeba si uvědomit. Brexit není cílem amerických elit, ale pouze jedním z kroků na cestě k rozbití Evropy, myšleno k rozbití globalizované moci definované Bruselem a vedoucí ke konfrontaci s Ruskem a ovládnutí jeho zdrojů, na úkor globalistů.

Brexit znamená menší moc globalistů, větší moc USA v Evropě!

Mluvili jsme o tom minulý pátek na Svobodném rádiu. Globalisté a americké elity zápasí v Evropě o moc a Brexit se stal ringem, kde si soupeři měli ukázat svaly. Osobně jsem si tipoval, že globalisté v zápase o Brexit zvítězí a země v EU zůstane. Odhlasování Brexitu ale znamená, že moc globalistů v Evropě je mnohem menší, než se myslelo. A i pro mně je to překvapení. To ale není důvodem k radosti. Proč? Znamená to, že americké elity mají na chod EU obrovský vliv a jejich snaha o rozbití Evropy (záměrně neříkám EU) je nesmírně efektivní. Američané řídí destabilizaci v Sýrii, řídí toky migrantů do EU kontrolou ISILu a jeho operací, destabilizují politiku EU, což vyúsťuje v Brexit a bůhví, kolik dalších exitů z EU ještě přijde. Znovu se ukazuje, že vliv Američanů na vertikále moci v EU je obrovský a větší, než si kdo na alternativě dosud připouštěl.

920x920.jpg
Libra padá, akciové trhy jsou v chaosu, oslabují globální měny. Pouze americký dolar posiluje.

Pokud by Brexit neprošel, proces globalizace a systému globálního chudnutí v Evropě v rámci tezí NWO by byl potvrzen. Takto ale došlo k opačnému trendu, posílení konceptu Pax Americana a modelu NWO podle tezí FEDu a tzv. Chazarů, který ještě včera mnoho lidí na alternativě odepisovalo, ale zcela zapomněli na to, že veškerá západní moc a prosperita západu se opírá o kapitálové trhy, které ovládá mocenské bankovní centrum NYLON a Pax Americana i NYLON se opírají o FED a funkci petrodolaru, který bankovní elity kontrolují jednak účetně, ale i vojensky skrze militaristickou moc amerických vojsk. A ty jsou pod kontrolou koho v USA? Pentagonu. A Pentagon a jeho jestřáby ovládá kdo? Americké elity napojené na McCaina, Nulandovou a další válečníky, kteří dělají co? Prosazují globalizaci? Ne, rozvracejí Evropu, Blízký východ, Afriku. Nyní rozvrátili EU, tedy jenom velmi lehce kopli do jedné z porcelánových váz Evropy a ta se rozsypala, i když byla slušná naděje u globalistů, že se pouze jenom převrhne, ale zůstane jinak celá. Šance byly slušné, ovšem něco se stalo.

Zavraždění Coxové výsledek nezvrátilo, elity obětovaly i Camerona

Vražda Jo Coxové byla projevem zoufalství. Hovořil jsem o tom několikrát, zrovna shodou okolností minulý pátek v rádiu. Když je třeba, elity obětují i tisíce lidí, aby změnily veřejné mínění. Ve Velké Británii to ale nestačilo, oběť byla malá. Ale pomohlo to k redukci výsledku a výhry Brexitu. Předvolební průzkumy v Británii před vraždou Jo Coxové přisuzovaly podporovatelům Brexitu až 56% a určitě by vítězství bylo ještě vyšší bez kauzy Coxová. Problém s kartou Coxové byl v tom, že v britském parlamentu se zasazovala o migranty, a to zapůsobilo na Brity velmi odpudivě. Tzv. “hallo effect” její smrti proto nevyvolal takovou odezvu, jak se očekávalo. Přispěla k tomu hlavně britská alternativa, která přinášela zprávy o Coxové, o tom, co byla zač ona a její manžel. Tady na AE News jsem o tom napsal v posledních dnech několik článků, pokud jste je nečetli, udělejte to, abyste se dostali do obrazu. Oběť byla malá a neovlivnila tolik Britů.

Cameron skočil americkým elitám ne na špek, ale rovnou pod sekyru

Úloha Davida Camerona je u konce. Splnil roli užitečného idiota amerických elit a opět a znovu se ukazuje, že Američané nemají přátele, mají pouze figurky na použití, které odstraní, když už je nepotřebují. Viděli jsme to u Saddáma Husseina v Iráku, viděli jsme to u Hussního Mubaraka v Egyptě, viděli jsme to u Arsenije Jaceňuka na Ukrajině. V určitou chvíli Američané své chráněnce opustí a nechají je napospas davům, přesně jako o tom mnohokrát hovořil Valerij Pjakin. David Cameron byl ve vleku americké politiky velmi dlouho.

brexit-shattered-glass-1-580x358.jpeg
Projekt EU dostal pořádnou prasklinu, která se bude rozrůstat…

A to nejen na ose Downing Street 10 a Bílý dům, ale i na ose GCHQ – NSA. Právě Cameron s americkými elitami realizoval mohutné špehování britského internetu, sledování osob, odposlechy a přijímání zákonů na cenzuru internetu v Británii. Byl to Cameron, který prosazoval těsné vazby s americkým Pentagonem. A právě nápad vyhrát volby skrze slib voličům, že jim umožní hlasovat na “populistické téma” opuštění EU, přišel od Američanů. Jeho volební kampaň totiž řídili američtí odborníci okolo Rahma Emanuela, architekta volební kampaně Baracka Obamy. Našeptali mu, aby Britům slíbil referendum o EU. O pomoci s jeho kampaní mluvili už v Chicagu v roce 2012. Cameron na tuto nebezpečnou hru Rahma Emanuela přistoupil.

Britská královna podpořila Brexit, globalizace jde proti jejím zájmům

Role britské královny zafungovala na Brity dokonale. V uniklé nahrávce z mikrofonu před několika týdny zaznělo, že královna raději uteče z Británie, pokud země zůstane v EU. Do jaké míry šlo z její strany o úmyslnou poznámku anebo o náhodu, to se asi nedozvíme. Každopádně britská média toto zaregistrovala a nyní po Brexitu divoce spekulují, jaké byly pohnutky královny. Královna v globalistech vidí lidi, kteří jí za bílého dne rozvracejí zemi. Podpora migrace, v Londýně jsou místa, kde se anglicky už nedomluvíte. Ale globalizace by nakonec ohrozila i status královny a šlechta migranty nenávidí. Ale hlavně, královna ovládá majetky celého Commonwealthu, a o ty by mohla v rámci globalizace přijít, resp. o právo vládnout nad majetky Commonwealthu. Ohledně migrantů, pro královnu jde o bývalé plebejce z britských kolonií, nebo dokonce o bývalé otroky. Jejich vítání v Albionu jde královně proti srsti už dlouho, ale musí držet dekorum, otevřeně proti migrantům nemluví.

761.jpg
Šok? Britská královna uvítala Brexit.
Sluníčka pláčou

Brexit je tvrdým úderem novosystémovým subjektům, především neziskovkám a globalizovaným médiím, které zahlcovaly informační pole v EU proti-brexitovými články. iDNES.cz včera jela hysterickou kampaň proti Brexitu v podobě tolika článků, až to bylo trapné. Pochopitelně, média v EU jsou plně pod kontrolou globalistů a Babišova média nejsou výjimkou. Globalizace je s médii úzce provázána a v USA je většina médií kontrolována americkými globalisty. Brexit je samozřejmě tragédie pro globalisty na celé planetě, protože londýnské CITY je nervové finanční centrum Evropy a je důležitější, než Brusel a úloha ECB. Napojení bank, businessu a médií na ose NYLON je v kontradikci s médii, která jsou v Británii i v USA v roli antiteze vůči národním elitám, to znamená média kopají za globalisty. To je možné vidět i na českém mainstreamu a v televizi. Ovšem pozor, boj teze a antiteze  je mnohdy jen zdánlivý. Globalizace se často skrývá i za národními tezemi, v Česku je to třeba podpora rozvoje venkova, což je zdánlivě národní projekt, ale ve skutečnosti jde o globalistický program financovaný globalisty z Bruselu.

Není vyhráno, nový premiér nemusí Brexit podepsat!

Odezva globalistů na výroky královny ale může být tvrdá a dá se očekávat, že proti královně můžou v budoucnu přijít sankce. Globalisté jen tak Británii nepustí a pozor, nový premiér země nemusí nakonec Brexit podepsat. Velká Británie pro Američany má stejnou roli jako zmíněný Jaceňuk nebo Mubarak. Velká Británie je pro americké jestřáby nástroj na použití, který odhodí, když bude potřeba. Oslabení Evropy, euroasisjkých globalistů v EU a obětování Camerona, to jsou pouze nástroje s cílem uchování amerického statusu Pax Americana. Zbrojení v USA bude navázáno na permanentní konflikty v Evropě, v blízkosti Ruska, na Kavkaze a na Blízkém východě. Cílem USA je ovládnutí Ruska a ruských zdrojů a americké elity pochopily, že do Ruska vede cesta jenom přes Evropu.

pound-sterling-9.jpg
Libra se propadla na 30-leté minimum. Královna se přesto usmívá, a nejen na bankovkách…

Globalisté si lížou rány, ale brzy budou chtít satisfakci. A na stole je i myšlenka, že výsledek referenda by se neodrazil do politiky nové vlády. Rozuměj, nová vláda sice zahájí jednání o vystoupení z EU, ale jednání budou probíhat dlouho a donekonečna. Mezitím ale bude Británie stále v EU. A časy se mění. Článek 50 evropské smlouvy o EU dává zemi 2 roky na to, aby dojednala své vystoupení z EU. Ale pokud se jednání budou protahovat, nemusí být nakonec ani politická vůle proces dokončit. Bude se hrát na kartu ekonomické odvety. Pokud se začne po obchodní stránce s EU projevovat Brexit a britské firmy začnou propouštět, po příštích volbách nemusí být mezi voliči už chuť EU opustit. Košile a kabát nejsou totéž. Myslet si, že globalisté se vzdají kvůli referendu, to by bylo naivní. Každopádně, Američané a jejich národní elity dnes slaví obrovské vítězství, slaví se ve FEDu, v amerických bankách, slaví se v Pentagonu a v amerických zbrojovkách. Destabilizace Evropy je v plném proudu a americký dolar má před sebou opět lepší budoucnost. Globalisté budou muset změnit koncepty svého řízení v Evropě. A nemusí to být příjemné změny. Na téma Brexitu budu hovořit i dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném rádiu.

Záznam vysílání

Speciální páteční rozhlasový pořad na téma Brexitu a jeho důsledků

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
monsanto
Návštěvník
monsanto

No a tyden po Brexitu je americky Dow Jones index na puvodnich hodnotach a britsky FTSE dokonce zaznamenal 10 mesicni maximum.

Mirek
Návštěvník
Mirek

Právě jsem si přečetl na polském webu toto:
…a je to, přátelé, opravdu pecka.. volný překlad:

“ Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeier devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu
Členské státy se vzdají:
1/ vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství,vlastního daňového systému, vlastní měny
2/ kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů
3/vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku, transformace NATO
V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují:
“Naše státy sdílejí společné předurčení a společný řebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.”

-Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu=ohrožení všech států“
– Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru
-Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon
– Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku
– Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnomerné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout
– Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma
– Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato
– bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“
To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938…
To je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/
pokud vládnete angličtinou, nebo tady pokud vládnete polštinou: http://www.tvp.info/25939371/nasz-news-superpanstwo-zamiast-ue–ultimatum-francji-i-niemiec
Jsem vážně zvědav, který vlastizrádce ve Visegrádu se pod to bude mít odvahu podepsat…

Více zde: http://www.quintus-sertorius.net/news/zasadni-informace-prekvapuje-nekoho-ze-se-to-neobjevilo-v-nasem-mainstreamu/

Lenka
Návštěvník
Lenka

Pane VK, tvrdíte, že za Brexitem jsou elity USA a záchrana dolaru. Pozorovatelka ve svém článku “Brexit a Nord Stream, Německo, Rusko, EU, NATO, globalisté. A končící Spojené státy” tvrdí opak. Mnohý posluchač SR a čtenář AE by mohl být poněkud zmaten. Mohl byste se pokusit, nám zmateným, to vysvětlit?

Zlomený
Návštěvník
Zlomený

Jsem pravidelný posluchač a s očekáváním jsem se těšil už na “pravidelnou” páteční stravu.. Moje osobní přesvědčení však je, že je v tomto pan VK vedle jak ta jedle.. Rozpadne se to jako domeček z karet..

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

K tématu bych si takto veřejně dovolila sdělit, že k brexitu jsem napsala další článek, který jsem chtěla publikovat dnes kolem 17. hodiny, ale podle informace redakce vyjde až zítra kolem 13. hodiny. Respektuji to.

Zlomený
Návštěvník
Zlomený

Několik postřehů:
1/ Výsledek Brexitu se doslova nepovedl vládnoucím konzervativcům(to znamená jediné – po zkušenostech s referendem o Skotsku se někdo poučil), jinými slovy to nenechali “řízené” náhodě. Tento promyšlený krok povede k vlně radikalizace původního obyvatelstva Británie. Bude snaha bagatelizovat referendum, ale Johnsonovci dost osolí. Boris ztrávil moc dlouho u kormidla “největšího generátoru peněz” na to, aby to teď neposlal do kytek.
2/ Ačkoliv se mi moc nechce, musím se bavit občas se sluníčkama, která “dýchají” za Brusel – pro ně je to absolutní šok – ABSOLUTNÍ – takový jako když se ráno po mejdanu probudíte s vlastníma spoďárama v hubě a zjistíte jako hetero, že máte natrženou řiť a neníí to od ranní stolice.. Párty v bruslích skončila – ostatně sledujte co se bude dít v úterý.
3/ Anglie jako “core” imperiální velmoci moc dobře ví, jak je na tom jejich “offspring” USA (v Mexiku začínají občanské nepokoje, stávající exekutiva ztratila doslova otěže, generalita si dělá doslova co chce, protože je pod kontrolou VPK, Crooked Hillary is being hitted) a i exekutiva je v totálním rozkladu, kdo vyhraje volby (pokud nějaké budou” je jasné. To co vidíme je anglická “sophiina” volba pro aplikaci minimalizace ztrát před novým rozdělením světa a zabezpečení co nejvýhodnější pozice.
Bavit se o americkém bankovnictví bez Londýna je nesmysl a Backingham se svým zlobivým synkem už ztratil všechnu trpělivost a nechá ho vytřít si hubou asfalt. FED si naplno uvědomuje důsledky referenda a začne přes svoje páky tlačit na britskou exekutivu, aby referendum prostě přehlídla- marně
4/ Globalisté o tom vědí, ale nemají už za co tahat, své karty dávno rozměnili a nemají co hrát.
5/ Francie potopí TTIP – to už je dneska skoro jistota a vyhlásí referendum
6/ Vyšegrad povstane.
7/ USA se budou snažit v Evropě vyprovokovat nějaký konflikt, aby mohli přátelsky na základě NATO přijít pomoci (předpokládám že v Polsku)
8/ Vůbec bych nepodceňoval dnešní návštěvu Putina v ČLR. Ačkoliv je neděle, vešlo ve známost, že Čína začíná obchodovat zlato v Renminbi
9/Poláci projevili zájem se připojit k Nordstreamu

K Vašemu vystoupení, pane VK, bylo tam spousta zajímavých myšlenek, ale američany bych v tomto konkrétním případě viděl jako ty největší loosery.. Ztratí kontrolu nad svými latifundiemi na území v evropě a myslím si, že se jim vytrhne i Německo, protože změna bude nesystémová a američané příjdou předčasně o “kancléřskou doložku”..

Vážení začíná klouzačka.. Kupuju popcorn a sedám do první řady..

mimon
Návštěvník
mimon

Na to len dodam stare prislovie: “Ked sa dvaja psy ruvaju, treti zvitazi!” Rusku staci cakat v pokoji, co sa udeje a potom vitazneho, ale znacne oslabeneho psa dorazit.. Putin zatial rozohrava ekonomicke karty a zajistuje si obchody.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Proc si myslite, ze Rusko ma zajem “oslabeneho evropskeho psa dorazit”?

Naopak, Rusko potrebuje stabilni Evropu, zruseni sankci a obnoveni obchodnich vztahu.

Vojensky Evropa nepredstavuje pro Rusko zadny velky problem, ale americke zakladny nepodlehajici vedeni/veleni jednotlivych evropskych zemi ano. Americke zakladny a nahromadena vojenska technika, rizene a balisticke strely v rade vychodoevropskych zemi tesne u ruskych hranic zacinaji pripominat kubanskou krizi z roku 1962 naruby.

Ale az se jednoho rana Amici probudi a zjisti, ze nekde v latinske Americe jsou ruske balisticke zbrane, to bude pak kvikot o ruskem agresorovi.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Budoucnost lidstva není nutné pasivně očekávat, je možné ji aktivně realizovat.
Z hlediska celosvětového vývoje lidstva, viz např.: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html , bude odchod Velké Britanie z EU výrazně negativním faktorem.

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

No, tezko rict. Tento clanek mi prijde uz moc preplacany a snazici se byt za kazdou cenu pesimisticky 😀 Ja to vidim tak, ze Britove byli natolik zhnuseni, otraveni a proste jim dosla trpelivost s naprosto nechopnym vedenim EU, ze radsi odesli. Prevladl pud sebezachovy. Pokud by se podobne referendum konalo ve všech zemich EU, dopadlo by stejne. Minimalne 80% zemi by z EU odeslo. Pokud by vedeni EU bylo silne a reagovalo by na hrozby okamzite a efektivne, neprotlacovali by islam a multikulturalismus, zadny brexit by nebyl. Je to jen o slabosti a hlouposti evropskych politiku. S Americany to podle me vůbec nesouvisi. Aby ještě nejaka Evropa za 10-20 let existovala, je třeba se Evropske unie v této podobe urychlene zbavit a toto byla doufejme první vlastovka. Z popela EU by mel byt na evropskem kontinente zaveden prostor volneho pohybu zbozi a osob, měli by byt deportovani vsichni muslimove a další cizopasné etnika, nasledne samozrejme vojenskou silou hlidat hranice (ty jizni). Obcanum navratit svobodu a statum suverenitu. Pak si každý stat muze navazovat kontakty s kymkoliv chce, bez ohledu na to, co říká nejaky Brusel. Aby toto vsechno bylo mozne, je třeba nejdrive rozmontovat EU a brexit byl první krok, podle me velmi pozitivni. Rozmontovani EU bude proces, který bude trvat nejakou dobu (třeba i 10 let), v této době bude v Evrope nestabilita a Americane toho muzou vyuzit pro sve zajmy (stejne tak toho muze vyuzit i Rusko), ale ze by za rozmontovanim EU stali prave oni si nemyslim.

pedros
Návštěvník
pedros
mimon
Návštěvník
mimon

Ak isiel Putin obchodne do Ciny a Cina zacne obchodovat s menou krytou zlatom, tak to bude zaujimave.

pedros
Návštěvník
pedros
Pozorovatelka
Autor

Díky za ten odkaz – pro mě je potvrzením toho, co jsem psala: že Londýn nabral směr Čína, že účelem odchodu z EU je záchrana libry a že zájmem Spojených států a jejich přisluhovačů v Bruselu bylo, aby Británie neodešla. Jinde v komentáři jsem psala, že pokud Británie neodejde, bude to výhra USA. To, že odchází, považuji tedy za prohru USA a jak jsem rovněž psala jinde, dle mého je jen otázkou času, kdy libra opět posílí. A podle mého to má souvislost i s tím podivným stěhováním zlata mezi Británií a Švýcarskem (stejně jako s jejich téměř současným odchodem z EU).

Myslím, že i Cameron chtěl výsledek vyhovující USA (je to také jejich loutka), ale ani přes Coxovou to prostě nevyšlo a on to přijal s tím, že před USA má alibi, že rozhodla vůle lidu, což také v projevu velmi zdůrazňoval.

Souhlasím s názorem, že globalisté potřebují jednotnou Evropu, ale nemohu se zbavit přesvědčení, že se Švýcarskem a Británií v ní mají jiné plány. Hlavně pokud jde o Británií, ta vždy stála v pozadí a obzvláště za Napoleona i Hitlera odsud tahala za nitky dění. Teď bych k tomu přidala i Spojené státy, kde Británie poslouží k jejich likvidaci. A nepřekvapí mě, když k podobnému referendu dojde i v Holandsku.

Samozřejmě to neznamená, že i Kasatonov se nemůže mýlit a že věci se ukáží ještě jinak, ale mě je jeho vysvětlení velmi blízké.

pedros
Návštěvník
pedros

Nedávno se Kasatonov dotázal svých posluchačů,jestli.pak ví,do kterých oblastí kluci z vólstrítu nejvíce v Rusku investují “své penízky?Přiznám,že nejenom mne, odpověď trošku zaskočila!Takže
1.místo-POLITIKA
2.místo-VZDĚLÁVÁNÍ
3.ostatní

Marco Polo
Návštěvník
Marco Polo

Mě nejde do hlavy jedna věc – vždycky tvrdíte, že GB je hlava a USA jsou svaly. Jak by se mohly svaly postavit hlavě? Vzpoura? Zvlášť, když hlava hlavy – královna – s brexitem souhlasí?

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Originální záznam včerejšího pořadu z archivu Svobodného rádia je zde: http://svobodne-radio.cz/2016-06-24-studio-beta-sefredaktor-aeronetu-cz-vk-o-novych-udalostech/

Muhaha
Návštěvník
Muhaha

Inženýre, Dukáte, odkaz je již zde minimálně 2 hodiny. Stačí se podívat pod článek.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

To není Dukát, to je Pedros.

pedros
Návštěvník
pedros

Tak,a je to venku!Teď mne musí centrála stáhnout!Zase 10 let v archívu…vy,vy jeden/a aaabbb,vy nemáte štipku svědomí!

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Dukáte, ty jelito jedno, měl by ses jít už konečně s tou tvou schízou poradit do blázince, budou tam na tebe hodní. Dukát – blaziňéééc!