Brexit je neplatný? A co když vůbec nešlo o Británii, ale o...

Brexit je neplatný? A co když vůbec nešlo o Británii, ale o vzkaz Západu: “Ruce pryč od Sýrie!”

Brexit je neplatný? A co když vůbec nešlo o Británii, ale o vzkaz Západu: “Ruce pryč od Sýrie!”

Kromě skandálních zpráv o Hillary Clintonové v souvislosti s americkými volbami (a zpráv o dění kolem našeho prezidenta Zemana a mnohých dalších zpráv), přinesl tento týden i jinou “senzaci” – že totiž Vrchní soud Velké Británie vydal rozhodnutí, že platnost brexitu, resp. aktivace článku 50 Evropské smlouvy o vystoupení z EU, je podmíněna schválením poslanci britského parlamentu (více o tom článek šéfredaktora pana VK zde) .

A protože brexit od samého počátku považuji za vítězství globalistů, přidávám své vysvětlení, proč to tak vidím. A proč v rozhodnutí britského soudu nevidím nic senzačního, ale naopak pouze pokračování tažení GP k odstavování vlivu Západu, tzn. především vlivu USA a VB. A předesílám, že mým pohledem je brexit pouze kamínkem v mozaice mnohem obsáhlejšího a velmi komplexního (globalistického) procesu, který zdaleka nestojí jen na politice homo a multikulti a na burzách a zelených papírcích. A než se dostanu k brexitu, pokusím se co nejstručněji přiblížit mozaiku, která je globalisty naplňována.

A začít musím tím, co mě před spoustou let dovedlo k pozorování světa – totiž k uvědomění si faktu, že bude-li svět nadále fungovat tak, jak funguje posledních sto let, zeměkoule to nevydrží. Což přeloženo znamená, že přijme-li i zbytek zeměkoule americký (západní) styl života, bude s veškerým životem na Zemi brzy ámen. A že jediná možnost, jak zachovat princip rovnováhy (a přežití) je ta, že když i Východ začne po vzoru Západu růst, zákonitě musí být růst Západu zastaven – není totiž možné, aby celá zeměkoule byla jangová (akční, expanzivní). A ač jsem od té doby pochopila spoustu dalších a dalších souvislostí, tento můj názor je neměnný – Západ prostě končí.

Z hlediska “vyššího principu vesmírného” by na konci tohoto procesu mohl být totální zánik člověka homo sapiens, ale je tady “někdo”, kdo chce tento proces uřídit kontrolovaně s tím, že vytvoří zcela novou lidskou kulturu a proces konce Západu za tím účelem řídí. Nebudu teď rozebírat, jestli je to dobře nebo špatně, podstatné je, že ten “někdo” jedná podle vesmírných cyklů a že v souladu s nimi na konci Západu právě pracuje velmi intenzivně. A já bych dodala, že i úspěšně. A kdo dočetl až sem, tak nyní k pragmatickému pohledu na dobu, ve které žije naše generace.

Od roku 1989 k roku 2012 – v Evropě je hotovo

Že rok 1989 byl řízeným procesem, na jehož konci měl být jak rozpad SSSR a rozpad Varšavské smlouvy, tak rozpad všech tehdejších republik a to s tím účelem, aby byly nově spojeny přes EU a NATO, o tom už většina nepochybuje. Tento proces měl pokračovat tak, že po evropských zemích vstoupí do EU a NATO i všechny bývalé republiky SSSR, tam se ale dění zvrtlo a to by bylo na jiné téma.

Jakmile byly všechny evropské státy rozloženy a následně spojeny v EU, následoval proces jejich hlubšího a hlubšího integrování pod vládu Bruselu a celý proces vyvrcholil v prosinci 2012, kdy byl podepsána Bankovní unie (za Česko byl k podpisu dotlačen Petr Nečas, ač podepsat odmítal), ve stejném roce země EU podepsaly dodatek Lisabonské smlouvy (pouze Klaus ani přes tři tzv.  “atentáty” nepodepsal a tento úkol splnil až prezident Zeman hned po nástupu do funkce). Od 1. ledna 2013 začal v EU platit Fiskální pakt  (za Česko Klaus i Nečas podepsat odmítli, Česko se připojilo  až v roce 2014 ).

Podpis fiskálního paktu v prosinci 2012

Rok 2013 – Ukrajina, ISIL v Iráku, chemické zbraně v Sýrii, porážka Obamy a Camerona

V roce 2013 probíhá proces rozšiřování EU a to stále směrem Východ, nejdůležitější zemí v tomto procesu se stává Ukrajina, kde je po celý rok projednávaná asociační dohoda EU s Ukrajinou, kterou v závěru roku Janukovyč odmítne podepsat, zatímco Tymošenková ze všech sil za podpis lobbuje.

Ve stejném roce tzv. ISIL rozvrací Irák a nastupuje jeho blízkovýchodní tažení, které  “náhodou” obsazuje právě ta území, kde jsou ropné terminály. Ve stejném roce jsou v Sýrii údajně použity chemické zbraně a v odvetě Asadovi se Obama a Cameron domlouvají na bombardování Sýrie, to je však zastaveno s tím, že je upřednostněno řešení, které navrhl Putin. Čímž můžeme říct, že Západ (USA a Británie) poprvé dostal od globalistů na frak tím, že mu bylo nenápadně vysvětleno, že o jejich zájmy na Blízkém východě jde až v poslední řadě! A za řešení konfliktu v Sýrii, kdy globalisté upřednostnili to ruské, se Putin podle časopisu Forbes stal mužem roku 2013

Zde jsme mohli poprvé vidět, jak globalisté mezi volbou podržet Západ či Rusko dali přednost Rusku a to v právě v zájmu odstavování Západu.

Rok 2014 – Majdan, Blízký východ, Turecko, Kurdové

Zájmy Západu a globalistů se stále ještě doplňují, ač Spojené státy a Británie stále věří, že připojení Ukrajiny (a dalších bývalých zemí SSSR) k EU se děje v jejich zájmu, stejně jako věří, že rozklad Blízkého východu probíhá v jejich zájmu. Proto se Spojené státy angažují jak na Ukrajině, kde v únoru dojde k Majdanu, tak na Blízkém východě, kde podporují tzv. umírněnou syrskou opozici s tím, že tak zachrání dominantní vliv Saúdské Arábie a Turecka  – svých největších spojenců, podporovaných dalším spojencem, Izraelem.

Blízký východ je rozbombardován a do dění je stále více vtahováno Turecko a také Kurdové, vše v naději, že přes Turecko a Kurdy si Spojené státy udrží blízkovýchodní vliv a s ním i petrodolar jako světovou měnu. Spojeným státům přitom stále nedochází, že rozbombardováním Blízkého východu dělají jen četnickou službu globalistům, kteří potřebují vyvolat uprchlickou vlnu do Evropy na straně jedné a přepsat hranice (obzvláště turecké) a pak předat blízkovýchodní moc Íránu na straně druhé.

Rusko v reakci na Majdan “anektovalo” Krym, za což jsou proti němu spuštěny sankce (obzvláště přes ceny ropy) a i toto globalistům stále vyhovuje. Turecko si poprvé uvědomuje, jak je ve hře mezi několika stranami (USA, ISIL, Kurdové) a koketuje s Ruskem, se kterým v závěru roku naplánuje výstavbu Turkisch streamu,

Rok 2015 – vznik AIIB, uprchlická vlna, jaderná dohoda s Íránem, Rusko v Sýrii, čínský prezident v USA a v Británii, Asad v Moskvě, Turecko provokuje Rusko

Shrňme si, kam globalisté od roku 2012, kdy spustili finále globalizačního procesu (a světu to sdělili okultistickými LOH v Londýně), dospěli . Evropa je propojena Fiskálním paktem a Lisabonskou smlouvou, tažení na Rusko je rozehráno přes Ukrajinu (banderovci),  odstavování Ruska je vedeno přes zavírání kohoutků do Evropy na Ukrajině a budoucí otevírání blízkovýchodních (především íránských) přes Turecko, které je stále více zatahováno do hry, a to především na syrsko-tureckých hranicích (Kobani), a to přes ISIL.

Na takto připravené půdě (obzvláště zásluhou poslušných USA a jimi stvořeného ISIL) globalisté v roce 2015 přistupují k naprosto zásadnímu kroku – v březnu 2015 v Číně vzniká banka AIIB a ihned do ní vstupuje cca 50 zemí světa, v souhrnu se v březnu 2015 svět přestěhoval do Číny.

Ve stejném roce je také spuštěna masivní uprchlická vlna do Evropy a s ní předem dlouho připravovaný proces islamizace Evropy.

Uprchlická vlna od roku 2012 a její nárůst v roce 2015 v animaci zde (je možné rozkliknout i domovské země uprchlíků) 

Ve stejném roce pak dochází k další velmi zásadní události, která s předchozími dvěma velmi souvisí, a to historická jaderná dohoda s Íránem.  Jednání se nekonečně táhla, uzavření dohody,  které znamenalo ukončení antiíránských sankcí uvítal nejen Írán, ale také EU – Mogheriniová ocenila podle ní velmi těžkou práci všech zúčastněných. „Je to rozhodnutí, které může otevřít cestu k nové kapitole mezinárodních vztahů. Myslím si, že je to znamení naděje pro celý svět,“ prohlásila představitelka EU. Odstranění antiíránských sankcí totiž má především ten efekt, že íránské energetické zdroje již budou moci nahradit ruské, a to nejen pro Evropu, ale i pro Čínu. Tím se Írán má stát blízkovýchodní mocností, která svým způsobem bude velet jak Evropě tak Číně a současně Evropu s Čínou propojí (Nová hedvábná stezka) a v souhrnu tak Východ převezme dominantní roli ve světě.

Takovému propojení však stojí v cestě Turecko, které nejen že si diktuje vlastní tranzitní podmínky a navíc k odstavení ruských zdrojů nemá jednoznačný postoj, ale současně je spojencem USA, jejichž další vliv jak v Evropě tak na Blízkém východě již není žádoucí, navíc Turecko s druhou největší armádou v NATO. A další zemí, se kterou se v propojení Evropa-Írán-Čína počítá, je Sýrie (plus Libanon), která má pod kontrolou vstup na Středozemní moře. Shrnuto – vstup íránských energetických zdrojů do Evropy je možný buď přes Turecko anebo přes Sýrii, která je navíc spojencem jak Íránu, tak Ruska. A zatímco přáním globalistů je, aby především v Sýrii měla hlavní vliv Čína, musí si poradit s tím, že své zájmy tam má i Rusko (nechce být odstaveno na úkor Íránu) a především Spojené státy, které chtějí zachovat status quo, a to dominantní blízkovýchodní vliv Saúdské Arábie (a Turecka a Izraele).

Sýrie se tak stala územím, kde v souhrnu bojují tři strany: globalisté (Čína), USA a Rusko. Svržení Asada a dosazení proamerické vlády v Sýrii by znamenalo vítězství (záchranu) USA, vítězství Asada a proruská vláda v Sýrii bude pro globalisty znamenat uznání ruských nároků na úkor Číny. Jak se však vyřešení situace v Sýrii vlivem USA a jejich podporou ISIL nekonečně táhne a navíc je ze strany USA hroceno až k vyvolání války, zájmy globalistů se dostávaly do stále větší konfrontace se zájmy americkými a v této fázi globalisté nalezli jedinou možnost, jak USA z Blízkého východu dostat a současně zabránit válce – Rusko.

A v roce 2015 došlo k zásadní události – den po projevu Putina na půdě OSN, kde proběhla i schůzka Putina s Obamou za zavřenými dveřmi, vstoupilo Rusko 1. září do Sýrie.

   Russian President Vladimir Putin addresses attendees during the 70th session of the United Nations General Assembly at the U.N. Headquarters in New York

Srpen 2015, Putin obvinil Západ z rozvratu Blízkého východu, video

A pak nesmíme zapomenout ještě na další velmi důležitou událost, ke které došlo zakrátko po vstupu Ruska do Sýrie, a to když hned v září s nejvyššími poctami přivítal v USA čínského prezidenta Barack Obama (video) a následně v říjnu totéž učinila britská královna (video, více). Oběma událostmi globalisté jak světu, tak především USA a Británii demonstrovaly, kam se stěhuje světová moc a že s nimi už se nepočítá.

A zatímco Spojené státy a Británie poslušně splnily úkol globalistů, ve stejný den, kdy čínského prezidenta vítala britská královna Británii, Putin globalistům demonstroval, že bez Ruska žádné stěhování moci nebude. A demonstroval to přijetím B. Asada v Moskvě .

B. Asad a V. Putin, Moskva, 20. září 2015 

Pokud jde o Sýrii, v závěru roku USA naplno potvrdily, že se nemíní vzdát, ba co víc, že stále počítají s Tureckem jako se spojencem a že jsou připraveny situaci hrotit k válce s Ruskem – to když došlo k sestřelení ruské stíhačky, za které vinu na sebe vzalo Turecko a po kterém se vztahy mezi Ruskem a Tureckem velmi zhoršily.

Toto mohl být okamžik, kdy si globalisté uvědomili nutnost vliv NATO odstavit ještě dříve, než to tak či tak mají v plánu a především odstavit vliv NATO v Turecku

Rok 2016 – Panama papers, Coxová, brexit, konec vlády Camerona, puč v Turecku, vlastní armáda EU. Americké volby

Hned 1. ledna vstoupilo v platnost ukončení antiíránských sankcí, které však Spojené státy nerespektovaly. Za to se velmi zlobila i EU, která dubnovou návštěvou Mogherini a eurokomisařů Íránu přislíbila jak další peníze na uprchlíky, tak zvýšení tlaku na USA.

V dubnu však došlo k dalším dvěma významným událostem, které lze spojovat s NATO, a tím se Spojenými státy a Británií, a v souhrnu i se sestřelením ruského letadla v závěru roku.

Tou první byl vzkaz Západu globalistům, že Spojené státy a Británie “mají bomby”:

A druhou, téměř současnou, byla kauza Panama papers, která jak přišla tak odešla, ale s odstupem času měla především ten efekt, že zlomila vaz Cameronovi. Někteří lidé volali po jeho odstoupení, co je ale důležité, velkou kritiku si v té době vysloužil i za letákovou kampaň k podpoře členství Velké Británie v EU. A tady už se pomalu dostáváme k tématu brexit.

Ještě na podzim 2015 Cameron tvrdil, že referendum plánuje až na rok 2017 a že rozhodně se neuskuteční na jaře 2016. A hned v únoru 2016 obrat a termín vyhlášen na 23. červen. Ani přes největší snahy (Coxová) už nebylo možné výsledek referenda zvrátit, otázka ale zní – šlo skutečně o výsledek referenda anebo pouze a jen o to, aby se uskutečnilo o to víc, že Cameron se k němu stále více neměl a že po všech vyjednaných výjimkách k němu ve skutečnosti neměl žádný důvod? A nebyla akce Panama papers tlakem na odstoupení Camerona, které mělo být dokonáno právě brexitem, resp. nebyl ve skutečnosti brexit o konci vlády Camerona a nastoupení vlády nové?

Jednou z okamžitých reakcí na výsledek brexitu bylo volání EU po vytvoření vlastní armády, přičemž tehdy vyšlo najevo, že EU ve skutečnosti buduje impérium, které bude zahrnovat jak Blízký východ, tak země Afriky. Což přeloženo znamená budování říše na způsob Perské, kde Írán bude stát v čele. A co je brzdou tohoto budování? Sýrie a Turecko tím, že se v nich stále angažují Spojené státy, což znamená hrozbu NATO a tím války tak, jak je to předvedeno ve videu “boom”.

A co se stalo brexitem? EU volá po vlastní armádě (první signál k odstavení NATO) a v Británii nastupuje nová vláda, která je ve smyslu respektu přirovnávána k ukrajinské  – tzn. že s ní vliv VB padá jak v Evropě, tak ve světě (i v NATO?). Takže výměna vlády byla prvním účelem brexitu a tím druhým má být chaos v Británii. Slovy Pjakina – globalistům nešlo o výsledek referenda, globalistům šlo o nastolení táhnoucího se chaosu. Pro který Británie nebude mít prostor starat se o zahraniční zájmy, tedy ani o dění v Sýrii…

Další událostí, ke které vzápětí po brexitu došlo, byl červencový puč proti Erdoganovi. Ten přinesl obrovské čistky především v turecké armádě, a to od všech lidí, kteří byli nějakým způsobem napojeni na USA (na Gullena, kterého Erdogan obvinil). Pokus o převrat však měl ten zásadní efekt, že země s druhou největší armádou v NATO se od USA historicky odklonila. USA tak ztratily zásadního blízkovýchodního spojence a tím i vojenskou sílu na Blízkém východě. Shrnuto: brexitem globalisté zásadně omezily možnosti USA a VB na Blízkém východě (více o tom opět Pjakin).

Po celý rok 2016 dochází k další a další dehonestaci USA (návštěva Obamy v Číně, útoky filipínského prezidenta proti Obamovi, ale také domluva Saúdské Arábie s Ruskem o těžbě ropy, neschopnost USA pomoci SA v Jemenu, v neposlední řadě sankce EU na izraelské zboží z území Palestiny či rozhodnutí UNESCO, že Jeruzalem se nestane hlavním městem Izraele), ale to hlavní, na co globalisté pro odstavení vlivu USA ve světě čekají, jsou americké volby. Ze všech sil přitom pracují, aby nezvítězila Clintonová, na jejíž prohru bylo zaděláno kauzou “uniklé emaily”  a která s blížícími se volbami graduje tak, že se na ní nabalují další a další skandály, dokonce i skandály B. Clintona.

H.Clintonová: Jestli se stanu prezidentkou, napadneme Írán

Důvod, proč je Clintonová nežádoucí, je jasný – Blízký východ nehodlá opustit a za největšího nepřítele, kterého chce za jakoukoliv cenu porazit ve prospěch Izraele a Saúdské Arábie, považuje Írán. Ten Írán, který se propojením s Irákem a Sýrií, má stát energetickým srdcem Východu (a zřejmě i světa) a svým způsobem centrem nové Perské říše, zahrnující Čínu, Evropu a část Afriky. Nebo snad někdo věří, že když šest světových mocností v létě 2015 po nekonečných a prodlužovaných jednáních dosáhlo historické dohody s Íránem, nyní bude dovoleno, aby přišla Clintonová a všechno zvrátila?

Naopak Trump, který prosazuje politiku izolace USA, je kandidátem žádoucím, ač jeho zvolení může vést k nepokojům a vést až k občanské válce. Čímž se opět dostáváme k brexitu. Šest světových mocností v létě 2015 po nekonečných a prodlužovaných jednáních dosáhlo historické dohody s Íránem a teď má přijít Clintonová a všechno zvrátit?

Pár dnů před americkými volbami přišla z Británie zpráva, že o aktivaci článku 50 o vystoupení z EU musí rozhodnout parlament a že referendum vlastně nic neřeší. A tuto zprávu nelze vnímat jinak, než jako dokonale načasovanou v tom smyslu, že účelem brexitu ve skutečnosti byly jen dvě věci: výměna vlády a – chaos. A chaos v Británii nastává ve stejné době, v jaké jej lze očekávat i v USA hned po amerických volbách.

V souhrnu tak obě největší mocnosti Západu mohou mít zcela jiné starosti, než se angažovat v Sýrii (nemluvě o tom, že Turecko už nemají na svojí straně). A přesně o to globalistům v procesu odepisování Západu jde a další dění se dá do pohybu hned po amerických volbách.

Celkově od roku 2012, kdy proces stěhování moci z USA do Číny naplno začal, se stalo to, že zájmy globalistů se stále více rozcházejí se zájmy USA, což je pro Spojené státy novinka k nepochopení, neboť cca 200 let byly přesvědčené, že globalizace = Spojené státy v roli globálního vůdce. A protože tomu tak není, stále více zájmy globalistů naopak ladí se zájmy Číny (samozřejmě, když ta má Spojené státy nahradit), ale také se zájmy Ruska, neboť obě země si rovněž další dominanci USA nepřejí. To ale neznamená, že odstavení USA bude – obzvláště pro Evropu – zákonitě znamenat výhru, když např. především uprchlická vlna a islamizace Evropy se děje v zájmu globalistů. Ale to už je jiné téma, zahrnující roli Ruska v tomto procesu a na to už tady není prostor.

V žádném případě nechci tvrdit, že Spojené státy snad již nemohou vyvolat válku či i dál vést boje na Blízkém východě. Ale odklon Turecka směrem k Rusku a k tomu nová vláda v Británii, už to situaci značně mění i bez toho, co nastane, až Clintonová volby nevyhraje či je dokonce vyhraje Trump. Na spojení přes Camerona-Obamu, posvěcené Tureckem za zády, silnou Saúdskou Arábií a Izraelem k tomu, budou moci obě západní velmoci už jen vzpomínat. A to nehovořím o dolaru/petrodolaru.

-Pozorovatelka- 5.11.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LCZ
Návštěvník
LCZ

FOX NEWS: GOV’T signs Executive Order for possible MARTIAL LAW in DECEMBER 2016
https://youtu.be/opFaWn8iLFo

LCZ
Návštěvník
LCZ

= Obama v pátek večer, bez povšimnutí veřejnost (na víkendu), podepsal revidovaý Zákon o Stanném Právu, možná přiravený na Prosinec 2016…

Game of Thrones
Návštěvník
Game of Thrones

Krásný článek a nesouhlasím s 2 věcmi.
1.Určitě a už je to jasné že vyhraje Hillary
2.Trump taky nesnáší Írán a taky bi začel válku s Íránem

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Samozřejmě. To jsou fakta a normální člověk nechápe, proč Donald stále omílá ty hovadiny o Íránu. Dle Trumpa je Írán semeništěm terorizmu a je téměř u cíle s výrobou jaderné bomby, eventuálně nákupu od země, která ji už dávno má. Pochopitelně naráží na Severní Koreu, i když Izrael jich má několik set včetně nosičů (německých ponorek a US raket). Izrael jakoukoliv inspekci IAEA na svém území tvrdošíjně odmítá a není členem mezinárodní organizace pro odzbrojení. A v RB je vždy podpoří US s využitím práva veta. Zkrátka humus, jako ilegální budování židovských osad na území Palestiny a koridory betonových zdí, což Trumpa zřejmě inspirovalo.

Administrator
Admin

V Evropě, a to i na alternativě, panuje obecné nepochopení Trumpa a skupiny, kterou zastupuje. VK o tom v pátek hovořil v pátek na rádiu, že kromě globalistů a národních elit existuje ještě třetí skupina, novogardisté. A tyhle Trumpovy výpady proti Íránu to jen potvrzují. Trump není globalista, to nikdy nebyl a nikdy nebude, ale není ani národní elitář, důkazem toho jsou útoky na něj z jeho vlastní strany, Republikáni mu nemohou přijít na jméno a někteří řekli, že raději budou volit Hillary. Trump jede od počátku novogardistickou politiku, kde akcentuje globální úlohu USA, ale opírající se o národní teze a patriotismus prudce odmítající globalistické nástroje, jako jsou offshorové výroby, přesuny pracovních míst do rozvojových zemí, socializace USA, omezování svobod podnikatelů (viz. proces EET v ČR), socializace zdravotního pojištění, chudnutí společnosti, import laciných pracovních sil do země v rámci nelegální migrace a otevřených hranic, multikulturní submise, demografické překreslování americké střední třídy na zchudlou barevnou americkou třídu.

Trump vyhovuje globalistům jenom v jedné jediné věci, v postojích k vojenské úloze USA ve světě, která se pod Trumpem jako prezidentem silně zmenší na několik dalších let. Globalisté potřebují klid na práci na Blízkém východě a také v Evropě. Problémem zůstane Izrael. Ten Trump nikdy neopustí, a to je pro globalisty velký problém. Hillary už globalistům dokázala v Benghází v Libyii, že jako ministryně zahraničí byla “kvalifikovaná” na pozici prezidentky jako Obama, že je totiž úplně neschopná (jako Obama) a klidně nechá amerického velvyslance v Libyi zavraždit, takže podobně by to globalisté rádi viděli i v případě Izraele, kdy neschopná Hillary nedokáže Izrael uchránit a nebude stát v cestě globalistům v posilování role Íránu na úkor Izraele.

Právě proto je Hillary více preferovaná globalisty v USA, protože by pomohla zničit Izrael a spolu s ním i vliv USA ve světě. Dvě mouchy jednou ranou. Trump nabízí pouze jednu mouchu, oslabení vlivu USA ve světě. Ale Izrael bude podporovat. A právě proto Trump útočí proti Íránu, protože proti Íránu útočí Izrael. Takže Trump jenom tlumočí postoj Tel Avivu vůči Teheránu. A to je problém pro globalisty.

Jasně z tohoto vyplývá, že Trump je novogardista, který sice zastává hrstku globál tezí (volný trh), ale stejně tak zastává velkou hrst tezí amerických elit, a dokonce i jestřábů (ve vztahu k Íránu). VK to tady vysvětluje na AE News už tolik měsíců, že Trump není kandidátem globalistů, ale mám někdy pocit, že některým lidem to dojde až ve cvíli, kdy Trump do Íránu opravdu vyšle bombardéry. Trump sleduje novogardistické cíle, stejně jako Putin v Rusku ve vztahu k ruským zájmům. Pro Putina i Trumpa jsou nepřítelem jak národní elity, tak i globalisté. USA a Rusko se tak ocitá v kontra-bloku proti plánům globalistů a spojení USA a Ruska proti globalizaci by bylo pro NWO velmi nebezpečné.

Game of Thrones
Návštěvník
Game of Thrones

Souhlas!
D.Trump podle mě taky si vybral 3 cestu ( nesnáší globaliste a taky státní elitu) a to mu časem muže zlomit vaz
ale otázka je kdo je s nim,sam přece nemůže byt:)

Majsan
Návštěvník
Majsan

Bylo receno ze prelidneni zeme je velky problem ze ano a ted ma byt islamizovana evropa ktera prakticky s prelidnovanim problem nema coz je diky politice ktera nepodporuje rodiny ale zajimalo by me ceho dosahnou kdyz evropu islamizuji a to znamena obrovsky narust populace i bez podpory rodin na evropskem kontinentu coz vlastne odporuje prelidnovani a zvysuje spotrebu ktera je nezadouci tak zrejme islamizace je hloupost kterou ridili usa a protoze tuhle myslenku prebirate z KOBu ( neco jako nabozenstvi plne dogmat takze pozor na nej jak rika prispevek nize ) potom se zde naskyta otazka cemu migrace slouzi protoze pokud chteji evropu islamizovat tak proc zaroven vsevaji lidem do hlav strach pomoci negativni medialni kampane ( alespon u nas ) vuci migrantum to muze skoncit tak ze lidi nakonec migranty vybiji nebo to zpusobi boj v evrope coz by se podobalo klasicke americke strategii. samozrejme vim o existenci planu namichat si nahnedlou rasu ktera nebude dost chytra ale potom tu vznikne problem s vysi vesmirnou moci nebo jak ji chcete pojmenovat na tom moc nezalezi a ta rasy nevytvorila proto aby se nakonec vsecky smichali v jednu ale za ucelem ze kazda s nich ma svoje vlastnosti a schopnosti ktere se maji navzajem doplnovat a kdyz zanikne tenhle ucel nadale uz budem nezadouci a udalostem po tom nadchazejcim se rika kataklyzma atd jak zname ze starych knih nebo se mylim? navic pokud globaliste chteji zachranit planetu tak musi zmenit celkove svet a to se tyka i systemu a hlavne zdroju ktere se spotrebovavaji a zpracovavaji urcitimy zpusoby a to by znamenalo snizovat zavislost na rope a ne jen presunout moc a teziste a trhy jinam to neresi problem preziti planety a ta se jak vime umi branit 😉

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Ja myslim, ze jakymloliv prelitim moci ze zapadu na vychod, ausgerechnet to prelidnene Ciny (Peking se dusi ve smogu neuveritelne) , se toho ohledne zachrany zdroju moc nevyresi. (Uz vubec to neovlivni vesmirne cykly).Take verim (uz to tu zaznelo) ze Iran zustane Iranem ( Turecko se nam take nejak nechtelo rozpadnout :- )u USA take svetle zitrky moc nevidim a EU se casem rozpadne. (Uz to tu nekdo napsal). Clovek mini, Buh meni.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Podle Vaseho scenare je jedine zbyvajici reseni to, ze si nas nakonec vsechny koupi SAE. Je to tak?

gide
Návštěvník
gide

“ale zajimalo by me ceho dosahnou kdyz evropu islamizuji”
Samozrejme vubec niceho, uz jsem se tu nekolikrat ptal. Vyjma jedine veci a sice pretrhani tradicni odborove soudrznosti, ale to neni ted podstatna zalezitost, to se tyka TTIP a naslednych procesu.
Bezova rasa je take nesmysl, protoze nejvetsimi rasisty jsou africke a arabske narody. Kdo pacha nejvice rasovych trestnych cinu? No samozrejme uprchlici v taborech. My sice nepozname Tunisana od Alzirana, ale oni ano a jdou si tvrde po krku (viz treba konflikt Tutsi- Huti, pro nas nerozpoznatelnych etnik, ci v soucasnosti problemy s Afghanci a Iracany, kdo z nas by je od sebe poznal?). Tihle nejaky bezovy mix nikdy nedovoli, nikdy.
Dale chalifat a s nim spojena bezurocna pujcka- kdo bude pujcovat na velke invetsice? Zrejme nikdo.
Nasunuti uprchliku vsechny problemy, ktere ma vyresit, jeste zhorsi. Evropsky chalifat je podezrela myslenka lidi neznalych evropskych procesu a jeho ev. nastoleni povede maximalne k prelidneni, zvyseni spotreby a rasovym a ekonomickym nepokojum. A nad tim vsim zrejme povladnou Iranci jako nove stredisko globalni moci a vsude na strechy daji paraboly, sednou si pred barak a zavedou tezky klientelismus…myslenka evropskeho kalifatu je jeden velky nesmysl.
Samozrejme se to stat muze, ale, jak pisi vyse, stavajici problemy se tim jenom zhorsi a navic pribudou dalsi a nevyresi se ale vubec nic.
Tim nerikam, ze etnicky bordel v Evrope neni v planu. Samozrejme je, vzdyt to vidime na vlastni oci, ovsem jeho smysl je uplne jiny, nezli se nam KOBaci etc. snazi podsunout.
Pokud ma global pod palcem burzy a trhy, pak cesta ke snizeni spotreby je velmi jednoducha, proste lidem utnou zdroje a budou je vydavat nejakym zpusobem na pridel. Liche znacky aut budou jezdit v liche dny, sude v sude, k tomu zvysi ceny energii, zavedou tvrdou ekologickou dan na spotrebni zbozi atd. atd. a do roka je to tam, kde si prali, aby to bylo. Ze by nekdo v tomto pripade sazel na temer neriditelne chaoticke procesy socialniho inzenrstvi a chtel s nimi resit stavajici ekologicko- ekonomicke problemy mi prijde jako nesmysl. Obrovsky nesmysl. 🙂

gide
Návštěvník
gide

Btw: globaliste dostali kridla a prevalcovali narodovce, nebot FBI dnes stahla zalobu na Clinton. Takze jak jsem tu jiz rikal: Vyhraje jasne Clinton a chaby pokus jmenem Trump bude odpiskan.
Cele to deleni na globalisty a statni elity, biblicky a nebiblicky projekt, kalifat a nekalifat ma uz totlik trhlin, ze se ukazuje jako zmatecne. No ale pro zakladni orientacni deleni staci i nadale, ovsem bazirovat na nem i pri popisu konkretnich deju neni nadale unosne a produktivni.

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/173346-muslimske-komunity-v-usa-riziko-uprchlicky-program-selhal-hrima-trump/

Take jeste dekuji za zajimavy ctivy clanek.(i kdyz v necem jako protinazor :- ). Na nejake bombardovani Iranu podle me muze Hilca zapomenout. USA je zadluzena a na bubnu, nezvladaj to (diky chybnym odhadum p.Clintonove) ani v Syrii. A jestli je pravda, co se na aeronetu o Clintonove psalo a verim ze je, pak budou mit elity Clintonovou naprosto v hrsti a jestli ji Sorosovo bankomaty daj vyhrat volby, bude za to neco chtit. Patron na Killary bude mit Soros vic, nez dost. No ja vim, ze je to v rozporu s Pijakinem, ale aby do ctyr let nevznikly Hilciny Americke emiraty ?.

Tomas
Návštěvník
Tomas

pohledem zpetne lze poskladat vsechno tak aby se to hodilo do schematu. Po bitve kazdy general. Ale predpovedet co bude dal, to je kumst.

Mladý otec
Návštěvník
Mladý otec

Já,natůrlich!No kdo nezná minulost tak je odsouzen se motat v kruhu!A vy znáte svůj zítřejší den?

no one
Návštěvník
no one

Mockrát děkuji paní Pozorovatelce článek!! Její články jsou čtivé a mají hlavu a patu a tento nebyl žádnou výjimkou. Ten souhrn nejdůležitějších událostí za posledních pár let byl opravdu namístě a také díky němu mi do sebe všechno krásně zapadlo.
V úterý je Election Day a opravdu mě zajímá, jak to divadýlko v US dopadne (trochu se obávám dne 9.11. – povědomá to číselná kombinace). Podle mého názoru se americká nár. elita bude rvát o svou pozici, jak jen to půjde, a rozhodně si nemyslím, že přenechá křeslo v Bílém domě D. Trumpovi jen tak. Nabízí se jí několik možností, od obětování Hillary přes zfalšování voleb až po zinscenování nějaké události, díky níž se volby/výsledky voleb zruší; zkrátka jeden scénář kurióznější než druhý. Otázka ale zní: Bude toho všeho ještě schopna? A co když jsou US prezidentské volby (a možná nejen ty) jen směšná hra pro nevědomé lidi a nakonec nějakým způsobem dojde na známé přísloví “Dva se perou, třetí se směje”?

4321
Návštěvník
4321

Sýrie bude pod ruským vlivem. Bez rusů si globálové v Sýrii rozhodně neškrtnou a Turecko mají taky už odepsané. Nevídím to moc růžově pro tu jejich novou “hebvábnou stezku” Irán zůstane Iránem a EU se podle mě časem rozpadne.

Jinak pro zajímavost. V Itálii mají po muslimácích a zemětřesení už také nedaleko Říma i tornándo a lokální záplavy.

http://www.wetteronline.de/wetterticker?postId=post_201611064345472

dio
Návštěvník
dio

I globalistovi chodi nekde deti do skoly a jeho manzelka ma nekde sve kamaradky, s nimiz chodi na kaficko do oblibene kavarny= i globalista ma svuj domov.
Neni mi jasne, jak nekdo muze interpretovat ciste globalisticky projekt jako Brexit coby nejaky “vzkaz” globalistu.
Farage byl globalisticky kun, ktery jen co udelal svoji praci, stahnul se. Dalsi globalisticke zelizko v ohni, skotska premierka Sturgeonova dnes bezprecedentne porusila protokol a vyjadrila podporu Clintonove:
http://www.businessinsider.de/ap-scotlands-leader-breaks-with-tradition-supports-clinton-2016-11?r=UK&IR=T
Jeste chvilku a dopadnete tu jako nejmenovany blog, kde havarie lodi s registracnim cislem 5768 znamena neodvolatelny dukaz definitivniho odpisu USA, protoze na palube meli 5 zachrannych clunu a lichy pocet priboru.

LCZ
Návštěvník
LCZ

ad AMERICKÉ VOLBY: John Kerry, 4. muž v USA, odjíždí PŘED volbami na JIŽNÍ PÓL studovat KLIMATICKÉ ZMĚNY, protože je to prý důležité pro národní bezpečnost, a vrací se až po 17. 11. přes Nový Zéland…..kdo ví, proč zrovna v termínu voleb?
Novinář se ptal, mimo jiné, jestli Kerry nebude volit…
https://youtu.be/n0zBls5Xz1k

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vypadá to, že někteří vědí, žeje čas vyklidit pozice. Možná přijde i “kouzelník” ( TŘETÍ ŘEŠENÍ ).
Myslím, že příští týden bude ještě zajímavý, a do ledna bude jasno….

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Ameruicke blitky proti Zemanu!!!!Zeman vyzval Hermana, aby z vlády odešel
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) by měl z vlády odejít. V souvislosti s kauzou okolo neudělení vyznamenání Jiřímu Bradymu a setkání ministra s dalajlamou to prohlásil prezident Miloš Zeman. Řekl to v rozhovoru Parlamentním listům. Ministr Herman v reakci uvedl, že pan prezident má právo vyslovit vlastní názor.
https://www.novinky.cz/domaci/419816-zeman-vyzval-hermana-aby-z-vlady-odesel.html