“Brady a medaile” – video pro všechny fraškou unavené

“Brady a medaile” – video pro všechny fraškou unavené

Odkaz na vložené video se objevil v diskusi na zdejších stránkách a je od čtenáře Lex Druid. Při vší úctě k panu Bradymu a ke všemu, čím byl nucen projít (a čím prošli všichni, kteří zažili holokaust), na frašku, v jakou se jeho životní příběh změnil a jak byl zneužitý pro zájmy těch, kterým dle mého o pana Bradyho jde až v poslední řadě, se vložené video zdá být nejlepší odpovědí.

Jiří Brady (uprostřed) je ročník 1928. Daniel Herman je ročník 1963 a Jan Kraus je ročník 1953.  A nevěřím, že dva posledně jmenovaní, stejně jako hosté na pódiu či diváci v publiku při natáčení tohoto dílu pořadu, někdy v minulosti o panu Jiřím Brady slyšeli.   

Celý ten dav na obrázku, stejně jako zmanipulovaný dav 28. října na Staroměstském náměstí, byl jen fraškou a nezbývá než žasnout nad “charaktery těch, kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

A vložené video mi jako odlehčení přijde obzvláště vhodné poté, co i včerejší pořad Newsroom ČT24 si rovněž jako hlavní téma zvolil tv Prima a pořad Show Jana Krause na téma “pan Brady” a k tomu si samozřejmě přibral Aeronet a tzv. proruské weby…

Panu Bradymu přeji jen všechno dobré a dobré zdraví k tomu a všem, kteří mají to svědomí, že pana Bradyho (opakuji, že je ročník 1928!) zneužili pro svojí polívčičku proti demokraticky zvolenému prezidentu Zemanovi přeji, ať Boží mlýny melou!

-Pozorovatelka-  31.10.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Svobodné rádio 28.10.2016 Kauza „Brady“ nabírá děsivých rozměrů….
https://www.youtube.com/watch?v=MDohSOsr65k

pavelka
Návštěvník
pavelka

No nic to, mimochodem, ten Krausův pořad má velkou dokumentační cenu. Mít takto na dlani ve vobraze celou pražkou havlérku, to se jen tak nevidí. Lidé, s opravdu silným žaludkem pro lhaní na veřejnosti. Cenný obrazek v mém domácím archívu. Krausíku, máš u mne 100 bodů!

Nedotknutelní
Návštěvník
Nedotknutelní

Děda Brady jako nevinně zneužit? Tomu opravdu moc nevěřím. Oni Kraus Brady Herman… jak bych řekl takový typický nečeský charakter těmto společný.

Dan
Návštěvník
Dan

Z kanadského tisku

Obviněn z nedovoleného importu odpadů byl 88 letý kanadský občan JB. Jmenovaný byl zadržen na torontském letišti po svém příletu z Prahy. Podezření vzbudil tím, že jeho dva kufry jen s velkou námahou smýkali čtyři urostlí zřízenci, zanechávajíce vyjeté koleje po kolečkách v mramorové podlaze příletové haly. Krátce předtím přitom obviněný tvrdil, že nemá nic k proclení.

Nařízená prohlídka zavazadel, přinesla službukonajícím policistům šok. Kufry byly naládovány kovovými cetkami nevalné kvality co do materiálu i zpracování. Jak sdělil našemu listu detektiv Murdoch, vysvětloval stařík přítomnost odpadů ve svých kufrech poněkud zmateným způsobem. Do Prahy prý letěl proto, že mu jistý MZ slíbil řád. MZ bydlí na největším hradě světa, odkud panuje své malé říši. Bohužel všechno pokazil nějaký farář z Himalájí, který se kamarádí s jeho synovcem Hermanem a nekamarádí se s Číňany. Protože MZ naopak Číňany miluje a jeho synovec Herman je říšským ministrem, musel MZ Číňany odprosit a požádat je o odpuštění za to, jaké má jeho ministr kámoše. MZ mu pak z pomstychtivosti řád nedal, ale našla se velká spousta hodných lidí, kteří mu dali jiné řády a hezčí.

Po zjištění, že ministrem Hermanem nemá stařík na mysli Göringa, ale, skutečně žijícího, svého synovce, upustil detektiv Murdoch od zkoumání duševního stavu podezřelého.

S probíhajícím šetřením nabyl detektiv Murdoch jistoty, že 88 letý stařík není pachatelem, ale obětí řádění tzv. šmejdů. Podnikatelé, pro něž se v Kanadě vžil název šmejdi, zneužívají bezmoc seniorů, lákají je na levné výlety, kde jim pak vnutí za drahý peníz neprodejné krámy. JB se stal obětí vyšší úrovně šmejdů, zabývající se ilegálním dovozem odpadů z cizích zemí.

V jeho kufrech byla nalezena m.j. medaile předsedy vlády, medaile poslanecké sněmovny, senátu a všech samosprávných krajů. Dále čestné občanství 138 měst a obcí dané země, medaile všech universit v zemi, včetně pobočky Zakarpatské university Užhorod, zlatý řetěz primátora Prahy, který byl ovšem z olova a 6 kilogramů odpustků pátera Halíka. Dále jedna krabice čestných doktorátů právnické fakulty Plzeň.

„Prodávali to na kila, každému, kdo si řekl“, vysvětloval stařík, „ale já to mám zadarmo“.

Umělecká plastika – cena ministra dopravy, byla ve skutečnosti zvlněným kusem asfaltu z ostravské dálnice. Dále byla nalezena zlatá karta Open Card a středně velké čapí hnízdo, spletené z rezavého drátu. Největší poplach ovšem vzbudila radioaktivní medaile, důmyslně skrytá v knize „Léčivé účinky černobýlu“. Úroveň vyzařované radiace představovala 12% úrovně hirošimské bomby a způsobila tak evakuaci letiště.

„To mi dala Drábová“, žaloval nešťastný stařík.

Vyšetřování detektiva Murdocha odhalilo možný mezinárodní skandál. Prakticky všichni stávající i bývalí ministři dané země, kteří byli ve funkci v posledních deseti letech, nacpali panu JB do kufru nějakou tretku. Jedinou čestnou výjimkou byl bývalý ministr zdravotnictví MUDr. Rath. Za jeho příkladný morální postoj mu ústy kanadského velvyslance poděkovala kanadská vláda. Jak se MUDr. Rath vyjádřil pro náš deník, sám má s obdobným jednáním hořkou zkušenost. Před několika lety mu do krabice od vína někdo nacpal potištěné papírky vysoké nominální hodnoty a dodnes z toho má oplétačky.

Případ ilegálního dovozu odpadů budeme nadále sledovat.

Dan
Návštěvník
Dan

Ztratil se strejda Brady v kanadském národním parku. Česká televize vyslal štáb, aby ho hledal. Štáb se ptá strážce parku, zda tam Bradyho neviděl. Strážce odpovídá: “Bradyho neznám, ale jako novináře, kteří se honí za senzacemi, by vás mohlo zajímat, že tu máme grizlyho, co už týden sere samé medaile!”

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Dane,to nemá chybu!

Dan
Návštěvník
Dan

Velký dík patří panu soudci Zbránkovi, je to frajer 🙂

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

😀 😀 😀 Prý “Léčivé účinky černobýlu” 😀
A hořká zkušenost Dr. Ratha je taky dobrá. 😀

okal
Návštěvník
okal

Super ten rozbor nemá chybu !

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To video a hlavne titulky jsou super. Jinak medaili by mel dostat kazdy, kdo byl, nebo kdo je stale nejakym zpusobem perzekuovan. Muset zit pod neustalym psychickym tlakem ze strany rezimu a jeho aparatciku vyda nekdy za vic, nez za koncentrak.

Ereinon
Návštěvník
Ereinon

Super video 🙂 jinak koho zajímá alternativní pohled na zde zmíněný holocaust, doporučuji zajímavou knihu Přednášky o holocaustu od Rudolfa Germara, dá se sehnat i v pdf…jsou tam prezentovány celkem závažné důkazy proti oficiální verzi…nic více neříkám…

Magda
Návštěvník
Magda

Zdravím, milá pozorovatelko, nevím, jak si toto přebrat: http://www.zvedavec.org/vezkratce/13497/

Perun Hromovládný
Návštěvník
Perun Hromovládný

Trochu (více) jsem se připochcal a poplival si monitor. Hodlám zažalovat Pozorovatelku za újmu na mém spodním prádle a škodu na mém LCD LG !!!

Jiřík
Návštěvník
Jiřík

To je super video. Už dlouho jsem se tak nezasmál. To by se mělo pouštět na všech českých televizích v rámci reklamních šotů. Nejlepší je ta věta z 54-té vteřiny: “Fašista chce dát medajli dědkovi z koncentráku …” tahle věta mi totiž naskočila jako první, když se tato “kauza” objevila. Postihuje přesně absurditu celé téhle frašky.

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Video je skvostné,pán ohromný,teď už jen musím počkat na ženu a pustit jí to.
Souhlasím,pouštět to všude,pořád dokola-furt.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

ZEMAN na hrad a rozpuste sněmovnu je tam banda idiotu

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Myslíte jako v téhle písni? https://www.youtube.com/watch?v=dNqvSnPtOto