Boris Johnson drtivě vyhrál volby ve Velké Británii a Rothschildova centrální banka...

Boris Johnson drtivě vyhrál volby ve Velké Británii a Rothschildova centrální banka je v extázi, libra posiluje a odtržení Skotska již není otázkou jestli, ale kdy k tomu dojde! Znovu se opakuje situace před vypuknutím II. světové války, kdy se Velká Británie nejprve izoluje od Evropy, aby následně mohla v Evropě vypuknout válka! Donald Trump odřízl USA od globálních procesů, Boris Johnson nyní odřízne Velkou Británii od EU. Proces Brexitu je nezbytný k obnově moci Německa a Francie v Evropě, jenže to není pozitivní zpráva pro góje a slovanské národy, které najednou zjišťují, že se přepisují dějiny, kde jednotky SS, Wehrmachtu a nacisté jsou nově rehabilitováni a vykreslováni jako hrdinové!

Boris Johnson drtivě vyhrál volby ve Velké Británii a Rothschildova centrální banka je v extázi, libra posiluje a odtržení Skotska již není otázkou jestli, ale kdy k tomu dojde! Znovu se opakuje situace před vypuknutím II. světové války, kdy se Velká Británie nejprve izoluje od Evropy, aby následně mohla v Evropě vypuknout válka! Donald Trump odřízl USA od globálních procesů, Boris Johnson nyní odřízne Velkou Británii od EU. Proces Brexitu je nezbytný k obnově moci Německa a Francie v Evropě, jenže to není pozitivní zpráva pro góje a slovanské národy, které najednou zjišťují, že se přepisují dějiny, kde jednotky SS, Wehrmachtu a nacisté jsou nově rehabilitováni a vykreslováni jako hrdinové!

V předčasných parlamentních volbách ve Velké Británii s drtivým výsledkem vyhrála Konzervativní strana Borise Johnsona, která získá v novém parlamentu absolutní většinu. V celé 650 členné sněmovně bude mít Boris Johnson nejméně 364 mandátů, labouristé Jeremyho Corbyna jenom 203 křesel [1]. Na třetím místě skončila Skotská národní strana se 48 křesly, 11 mandátů získali Liberální demokraté. Do parlamentu se dostalo také několik dalších menších uskupení, včetně severoirských stran. Strana pro Brexit pod vedením Nigela Farage žádný mandát podle všeho nezískala. Jenže, to vůbec nevadí, protože Nigel Farage podporoval Borise Johnsona a jeho vítězství je natolik silné, že schválení Brexitu v parlamentu je od této chvíle pouze formalitou.

Boris Johnson během kampaně.

Zatímco zastánci Brexitu ve Velké Británii slaví a socialisté spolu s liberály utrpěli drtivou porážku, v Berlíně a v Paříži je radost ještě větší. Skotská národní strana již oznámila, že po schválení Brexitu bude usilovat o nové referendum ve Skotsku o odtržení od Velké Británie.  A nejde zdaleka jen o Skotsko, kde Skotská národní strana drtivě posílila. Jedná se i o Severní Irsko, kde došlo k naprostému šoku. Poprvé v historii totiž místní Unionisté a zastánci jednoty Severního Irska a Velké Británie budou v místním parlamentu v menšině. Velká Británie dnešním dnem tak nastoupila dlouhou cestu ke svému rozpadu.

Skotská národní strana totiž v Edinburghu posílila o 14 křesel, nejvíce v historii a pokud dojde k Brexitu, což je nyní už jistota, bude většina Skotů pro odtržení. Skotsko je totiž ekonomicky svázáno s Evropskou unií kvůli dotacím. Většina místních farmářů a podniků v zemědělství pobírala dotace z EU a následná produkce je exportována na trhy EU. Byl to totiž jeden z modelů, jak najít pro Skotsko nové a ne-britské trhy. Dnešní Skotsko je tak úzce provázáno s EU více, než jakákoliv jiná část Velké Británie.

Brexit je začátkem procesu britské izolace a je to signál silových mocenských změn v Evropě po II. sv. válce

Nové referendum o Skotsku se ovšem přenese do Severního Irska. Místní katolíci usilují o setrvání v EU a výzvy k referendu o odtržení od Velké Británie se začaly objevovat už v roce 2017. Bez ohledu na to, jaké podmínky Brexitu vyjedná nová vláda Borise Johnsona, tak odchod z EU bude neakceptovatelný pro Severní Irsko a Skotsko. Nejde jenom o ekonomickou stránku věci, má to politický rozměr. Edinburgh i Belfast totiž chtějí být v EU kvůli tomu, že nenávidí autoritu Britské koruny.

Je to dáno historicky snahou těchto území o nezávislost a vstup Velké Británie do EU byl faktorem pro uklidnění separatistických nálad v těchto provinciích. Když se Evropa sjednocovala, separatistické tendence najednou postrádaly význam. Ovšem ve chvíli, kdy Velká Británie sama zahajuje separatismus a odtrhává se od celku, tedy od EU, tento étos se zcela nevyhnutelně přenese i do Skotska a do Severního Irska. Je to stejný faktor, jako když si soused koupí nové auto. Když Velká Británie si mohla odhlasovat odtržení od EU, nesmíte nám bránit odhlasovat si odtržení od Velké Británie, budou argumentovat ve Skotsku a v Severním Irsku.

Triumfující Boris Johnson před dveřmi Downing Street 10 v Londýně.

Britská libra však na výsledek zareagovala vesele a začala posilovat v očekávání Brexitu. Je to logické, protože cílem Brexitu je odtržení londýnského City od Evropské unie, takže Rothschildova banka bude chráněná před procesy, které se chystají v EU. Londýn se totiž připravuje na válku, stejně jako tomu bylo ve druhé polovině 30. let minulého století, kdy se po 1. světové válce začala politická situace v Londýně měnit a přecházet k izolaci a politice appeasementu s ostatními zeměmi v Evropě.

Jakmile byla Velká Británie od Evropy izolována, došlo ke spuštění II. sv. války. Tuto válku financovaly britské a americké židovské banky, společně. Stejně jako v Londýně, tak i ve Washingtonu probíhal ve 30. letech proces přípravné izolace před vypuknutím II. sv. války. Tento proces izolace měl za úkol nezúčastnit se světové války v její první fázi, ale až později, kdy bude možné Hitlerem napadené země zadlužit, vyzbrojit, vycvičit, poslat proti Hitlerovi do války, znovu vyzbrojit, znovu zadlužit, rozbombardovat nejen Německo, ale všechny země napadené Německem, včetně Velké Británie, a po válce znovu zadlužit všechny aktéry války, jak Německo, tak zničené země, tak i Velkou Británii, tak i Japonsko a stejně tak USA. Všechny země se po válce staly vazaly sionistických bank.

Když se USA izolují a Velká Británie se izoluje, je to pokaždé znamení přípravy londýnského City a washingtonského FEDu na velkou válku

Nebylo židy dovoleno Německu a Hitlerovi provést pozemní invazi do Velké Británie, úkolem bylo gójskou Velkou Británii jen zničit, vybombardovat, aby se vláda a královna museli zadlužit u židovských bank na obnovu země. Nebylo ale dovoleno Hitlerovi zemi obsadit. Nebylo ani dovoleno Hitlerovi pozabíjet ustupující britské a francouzské vojáky v Dunkirk. Dodnes se všichni diví, proč udělali němečtí generálové takovou chybu, která je stála vítězství v celé II. sv. válce.

Odpověď přišla až 6. června 1944, když se spojenci vylodili v Normandii a podle očitých svědků Adolf Hitler, když se to dozvěděl, tak zařval: “Zrádci! Zbabělci!” Pozor, je třeba zdůraznit, že to byla reakce Adolfa Hitlera nikoliv na porážku německých vojsk, od toho bylo ještě daleko. Byla to reakce ve chvíli, kdy teprve invaze na plážích v Normandii začala probíhat. Koho tím tedy měl Adolf Hitler na mysli? Zrádci a zbabělci? Ano, měl na mysli Rothschildy, britské bankéře, kteří zafinancovali v Německu vzestup jeho NSDAP k moci, ale vyloděním v Normandii ho podrazili a Hitler pochopil, že mu jdou po krku a chtějí se ho najednou zbavit.

Nicole Sturgeon, šéfka Skotské národní strany

Adolf Hitler měl za úkol rozpoutat II. sv. válku, aby došlo nejprve ke zničení Evropy a následně k jejímu  následnému zadlužení kvůli obnově, a ze zadlužení se Evropa nikdy nevyhrabe. To byl po válce ten slavně-neslavný Marshallův plán. Jediný, kdo věděl o Adolfu Hitlerovi, o jeho původu a rodu, a o Rothschildově financování III. Říše, byl Rudolf Hess. A jenom on věděl, kdo a čí peníze postavili Německo na nohy po 1. sv. válce, kdo zafinancoval NSDAP a kdo zafinancoval německý zbrojní průmysl. A proto Rudolf Hess v květnu 1941 odletěl za Rothschildy na vyjednávání do Velké Británie, vyjednávat o penězích pro Říši a její další válečné úsilí, samozřejmě. A i proto byl Rudolf Hess, přestože se nikdy nedopustil činů a zločinů proti lidskosti, držen až do své smrti ve vězení Spandau v Západním Berlíně, kde jej ovšem hlídali britští a po zuby ozbrojení vojáci. Rudolf Hess byl jediný, kdo by mohl mluvit a knižně odhalit, kdo stál za vypuknutím války a za financováním nacistického Německa. Bylo by odhaleno, že za tím stojí židé a Dům Rothschild.

Trpící němečtí vojáci u Stalingradu čekali na vánoční zázrak a ti zlí Rusové a neznabozi zaútočili na Boží hod

A celý proces Brexitu je dnes stejnou přípravnou fází Velké Británie na rozpoutání války v Evropě, tedy na evropském válčišti. Jaké vidíme procesy? USA se izolují a Donald Trump odvádí USA od globálních smluv. Amerika se uzavírá, zuří obchodní válka. Americká armáda odstoupila od smlouvy INF a staví nové rakety středního doletu. Velká Británie se izoluje od Evropy, stejně jako USA. V Evropě vzniká zdánlivě mocenské vakuum, ale nenechte se mýlit.

Tento uvolněný prostor po americké a britské moci pohotově vyplní Německo a Francie. Procesy k uchopení moci Berlína již jsou spuštěny. Přepisování učebnic, v českém Protektorátu se staví pomníky německým kolaborantům, v Jizerských horách památník vojákům Wehrmachtu a dokonce vydavatelství Vltava Labe Press včera na svém serveru dotyk publikovalo vánoční vzpomínkový článek na německé vojáky Wehrmachtu u Stalingradu, jak to měli těžké, chudáci, jak trpěli a doufali ve vánoční zázrak. Jediné oko nezůstane suché, sami si to přečtěte zde.

Jeremy Corbyn utrpěl drtivou porážku.

Všichni se mnou asi budete souhlasit, že v posledních letech v celé Evropě probíhá proces přepisování dějin, kde Rudá armáda je vykreslována jako okupant a německé jednotky jako obránci před komunismem a zlými bolševiky. Myslíte si, že Pavel Novotný z Řeporyjí je provokatér, ale on je pouze součástí židovského procesu urychlování germanizace výkladu válečných a poválečných dějin. Nelze se divit, že chtějí na Praze 6 odstranit sochu maršála Koněva, když SSSR je nově vykreslovaný jako okupant a jeho armáda v roce 1945 jako armáda okupační. Takže, pomník Koněva pryč a pomník Vlasova sem!

Takhle jednoduché to je, a takhle děsivé. A odkud ten proces vychází? Je to objektivní proces silového mocenství v Evropě. Jakmile Velká Británie odejde z EU, dojde ke ztrátě silového poválečného mocenství v Evropě a vznikne vakuum. Pouze ale na malý okamžik. Toto vakuum totiž ihned poté bude zaplněno silovým mocenstvím Německa a částečně Francie, ale Paříž je tady pouze jako partner a pomocník Berlína, nepočítá se s tím, že Francie bude dominovat. Ne, toto mocenské vakuum vyplní Berlín a jeho moc.

Na počátku roku šéf kontrarozvědky vyzve k přepisování učebnic, na konci roku se už staví pomníky vojákům Wehrmachtu a jejich kolaborantům

A od toho okamžiku se naplno spustí přepisování učebnic ve všech zemích EU. Míša Koudelka jako šéf BIS již tento rok v lednu, a to pouhých 8 dní před podpisem klíčové Aachenské smlouvy mezi Německem a Francií o Nové Evropě, zavelel do útoku a k přepisování školních učebnic [2], že prý obsahují ruský výklad dějin. Ano, šéf BIS splnil povel a zakázku Berlína a ve stejné době podpisu Aachenské smlouvy [3] zavelel k přepisování školních učebnic. Všechno to zapadá do sebe jako mozaika, úplně dokonale. Takže, začátkem roku přijde od šéfa kontrarozvědky apel na přepsání učebnic a na konci roku už starosta Řeporyjí staví pomníky Vlasovcům a server tiskového domu Vltava Labe Press publikuje články na připomenutí trpících německých vojáčků Wehrmachtu ve Stalingradu v obklíčení zlých a hnusných Rusů, kteří nemají slitováni. Jak říkám, jediné oko nezůstane suché. A toto všechno je díky čemu? Díky změně a oslabování poválečné americké a britské moci v Evropě.

Boris Johnson používá stejná volební hesla jako Donald Trump, pouze se liší ve slově Brexit.

Takže by snad bylo lepší, aby Velká Británie zůstala v EU a USA aby měly stále svoji moc v Evropě? Ne, to je naprosto špatná úvaha, protože v tom případě by tyto dvě mocnosti rozpoutaly válku s Ruskem na evropském území. Odchod Velké Británie z EU je tedy v zájmu Ruska a Německa. Jenže, když se podíváte na americký plán Trojmoří, najednou vám to začne docházet. Opět v Evropě vzniká blok spojenců, kteří mají zabránit v posilování Německa a Ruska. Proto americké rakety středního doletu budou znovu rozmístěny v zemích Trojmoří v nejbližších letech.

Mocenské překreslení Evropy vytvoří novou sféru vlivu a konfrontace s Ruskem

Velká Británie bude izolována, USA budou izolovány, Německo ovládne Evropu. Ovšem uprostřed Evropy vznikne cizorodé těleso s americkou a britskou mocí. Nová Evropa bude od Ruska oddělena Trojmořím po celé frontě. Proto není již potřeba pro členství Velké Británie v EU, protože vzniká nový protiruský a hystericky naladěný blok spojenců, kteří tak nenávidí Rusko, že válka může vypuknout naprosto kdykoliv. Ne americký nebo britský voják, ale nenávistí prostoupený polský, litevský, estonský, lotyšský, ale i český, bulharský, rumunský, nebo ukrajinský voják rád vyrazí do války proti tomu zlému Rusku. A nejen občané těchto zemí, ale i hordy migrantů rády popadnou zbraně a vyrazí do Ruska ve jménu Alláha.

Výsledek voleb podle stranické příslušnosti. Situace ve Skotsku je jasná, kde drtivě zvítězila Skotská národní strana (SNP). Unionisté (DUP) ztratili v Severním Irsku poprvé v historii většinu.

A právě proto Německo účtuje se všemi v Evropě, kdo nakupuje americké helikoptéry, kdo se paktuje s americkými generály, s americkými prezidenty, kdo chystá americké základny v ČR a na Slovensku, kdo se zkrátka podílí na projektu Trojmoří, což je blok, který se má stát na jedné straně blokací Německa před spojením s Ruskem, ale současně i nástupní platformou pro americké rakety a útok na Ruskou federaci pod jakoukoliv záminkou, od agrese na východu Ukrajiny, až po doping ruských sportovců. Záminka se vždycky najde. Brexit tudíž urychlí jak posilování Německa a přepisování dějin ve prospěch Německa, tak i budování projektu Trojmoří. To nejsmutnější na tom je, že celý tento proces řídí židé a jejich banky v londýnském City a v americkém FEDu. Nejprve bezpečná izolace obou bankovních center židů od Evropy a potom rozpoutání války nejen v Evropě, ale i v Číně, v Pacifiku atd.

Nejen o procesu Brexitu budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno
konzerva
Návštěvník
konzerva

Kurňa,
ten Putin je tak najivni. Dycinky necha zmatenymi voliči (mate je Sputnikem a Russia Today, které jsou na celym Zapadě nejsledovanějšimi medii) zvolit v zapadni zemi nejvic rusofobniho politika. V USSA Trumpa, v Britanii Novičokoveho Borise, v Dojčlandu Makrelu.
Kdy už konečně Voloďa podpoři nějakeho rusofila, se kterym se bude po volbach bratřičkovat? Proč je takovy sadomasochista?
Z netu diskuse..?

Azor
Návštěvník
Azor
hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

zeby protekcni reporyjsky spratecek nebo sami pohrobci vasi flasi, jenz se hojdal na kolenou rodinneho kamose?

Fyz11
Návštěvník
Fyz11

Zapadá to do kontextu toho co říkal VK.

Zveřejnili tím místo hrobu nacistického hrdiny. V dalším kroku z něj udělají poutní místo pro Sudeťáky. A za pár let ho začnou oslavovat jako člověka který pomáhal zachránit Jevropu před Rusem …

Druhou možností jsou sběratelé lebek a kostí slavných zmrdů Skull and Bones, spolek uchylů a psychopatů z prestižní Yale University.
cs.wikipedia.org/wiki/Skull_and_Bones

Členy klubu byli v minulosti například bývalí američtí prezidenti William Howard Taft, George H. W. Bush či jeho syn George W. Bush.

Asi chystají něco velkého a potřebují k tomu nějakého patrona, před kterým by masturbovali v rakvi. (To je jejich přijímací ceremoniál).

D.T.
Návštěvník
D.T.

Brexit = příprava na válku v Evropě? Z jistého pohledu určitě ano. Je třeba si uvědomit ale i pár dalších věcí. To, že se Británie trhne z EU neznamená, že vyklidila pole, protože to v odvetě z druhé strany schytá tak jako tak, stejně jako USA. Navíc – je známo, že RUSKO jasně řeklo několikrát, že pokud by došlo ke scénáři, kdy budou napadeni jadernými bombami a bude evidentní, že prohrají, pak vypustí všechno, co mají a zničí tak veškerý život na Zemi. Tím pádem jediné zbrojení, které zatím vidím, je opět jako další záminka vytahování peněz od lidí. Kdokoliv by začal s atomovkami, tak by byla jeho země vymazána a protože by se pak on sám samozřejmě nerozpakoval je zamířit na kohokoliv, hrozila by tak jako tak kompletní apokalypsa. Takže buď je to opět další připravované kolo “studené války”, kdy je třeba kasírovat peníze na tajné projekty pod záminkou “Ruského nepřítele a naopak”, nebo bude hrozit klasická pozemní válka, ovšem tím si dnes taky nikdo nepomůže, protože kdyby něco mělo začít opravdu v Evropě, pak jim v USA budou padat mrakodrapy jeden za druhým. Je to prostě provázané. Dnes není doba, kdy by jedna strana mohla vést jen tak válku, jako kdysi.

Jediná a velmi pravděpodobná je tedy válka obchodní. Jenomže zase – i ta má své meze. Cílem západní Evropy kdysi bylo, aby se státy východu staly nesamostatnými a závislými. Jenomže tím, jak se dost lidí probouzí a už je štve, že je všechno samý sajrajt a předražené a že musí dělat za socku, tak začínám běžně vídat takové věci, které jsem skoro 30 let neviděl – lidi mají vlastní zahrádky, zahrady, někteří chovají drůbež, jiní mají nasmlouváno něco u místních sedláků, no a do hypermarketu chodí v podstatě jen na ty věci, které se jim zatím nechce doma vyrábět a nebo se musí dovážet, jako je například koření. Hodně lidí používá vlastní studnu, vlastní vodu. Mají své vlastní zásoby potravin. Takže v případě nouze by pravděpodobně měli šanci na přežití.

Další věc ohledně možné války hlavně pro střední Evropu – tohle území je pod jistými frekvencemi. To sebou nese mnoho mysticky obranných výhod. Navíc – pochybuji, že by si to tady ti, co by se sem chtěli k Maharalu nasáčkovat – jaderně zaneřádili. A to je další problém takzvaných “elit”, tedy zástupných správců planety – tím, jak jsou nízkofrekvenčně naladění, tak dost věcí přehlíží. Třeba to, že aby oni sami mohli v ČR bivakovat nastálo, museli by k tomu mít hlavně vysokofrekvenčně laděný potenciál a ten fakt nemají. Jedna věc je se tady nasáčkovat třeba na pár let, ale jiná věc je se tady zabydlet nastálo. Pak je budou stíhat jeden problém za druhým, protože vesmírné zákonitosti se zkrátka nedají ojebávat. Můžou tady být, můžou vládnout nám gójům, ale v rodině je to bude stát životy a utrpení na jejich vlastních potomcích. Mimochodem – moc mě dokáže pobavit pohádka o tom, že “oni se mohou vymanit z karmických zákonitostí a mohou si tedy dělat, co chtějí, protože jsou vyvolení”. Je to ta samá pohádka, jako mají materiálně zaměření lidé, že “po smrti nic není, jen nicota”. Naopak – karmě se nelze vyhýbat a nemine to ani elitu a ani jisté rádoby vlastníky planety, kteří elitu úkolují.

Co se týká různých cenzur internetu – to je další sranda, protože zase je to dané tím, jak jsou jelita naladění a automaticky neberou v potaz nové generace. Jelita si myslí, že si je takzvaně převychovají. Na jednu stranu částečně ano. Jenže nové generace lidí se rodí s jakýmsi vnitřním potenciálem, které starší generace neměly a nepotřebovaly jej. Zatímco dnešní dnešní 40-cátníci a starší mají problém mnohdy s prací v digitální oblasti, tak dnešní malá dítka už automaticky podvědomě ví, na co sáhnout, jako by se to někde už naučila. No a tohle jelita neberou v potaz. Nové generace je ovšem za čas hravě převálcují v této oblasti. Troufám si říct, že elitu zkrátka pálí dobré bydlo a místo toho, aby byla ráda, že zatím smí očumovat veřejné soc. sítě, tak se může velice rychle stát, že nové generace lidí si rychle vytvoří vlastní a šifrované sítě, navíc nezávislé na stávajících uzlech a serverech. A aby to nebylo málo, tak nastávající generace hravě hacknou v podstatě cokoliv, jakýkoliv čip, jakoukoliv informaci, takže pokud v budoucnu dá někdo povel třeba k nějakému zásahu, může se snadno stát, že ta informace bude hacknutá a zásah bude proveden na někom z elit. A proč? protože pro nové generace tohle bude tak snadné, jako je pro nás snadné číst knihy. A to je to, co elita díky své nízké frekvenci podceňuje.

No a “uhlíková neutralita” – to muselo napadnout v podstatě všechny soudné lidi, že o nějaké klima se tady nehraje, ale že jde zase o další tunel na lidi.

VK, máte super pořad, akorát by to chtělo i přesto ladit lidi pozitivně, ne pesimisticky, protože jakákoliv myšlenka je energie a pokud bude hodně lidí naladěno negativně, pak spíš napomůžou přivolat průser, než naopak. Ale samozřejmě vás chápu, že je potřeba lidi vyburcovat. Inu.. nemáte to s námi jednoduché, viďte? “o)

vendas
Návštěvník
vendas

jsme v rukoupotomků SSsáků!!ODS je kolaborantská smečka zlodějů,co rozkradla stát!Hokejisti mají na prsou Czech!!Idioti jediní ne v mateřštině!!Zato nacisti tam mají v němčině Detschland!!!

Jáchym
Návštěvník
Jáchym

Ten Koudelka není normální. Všichni mu říkali,neber ty úplatky,jednou se z toho zblázníš.

https://www.youtube.com/watch?v=BOYBWZbSJpY

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Hlavně dajli mu medaili

konzerva
Návštěvník
konzerva

PIRÁTSKÝ vánoční převrat změna volebního systému…česká media nic viz michalapetr.cz… https://www.youtube.com/watch?v=Jo5UJnJQtNw

Nasrat na EU a NATO
Návštěvník
Nasrat na EU a NATO

Jediní Rusové jsou hodni naší úcty za osbobození od německého fašismu a v boji za národní zájmy Slovanů.

https://www.youtube.com/watch?v=8Y4_2Qa0QQs

babajasvaga
Návštěvník
babajasvaga

Я Русский.
Моравия в России и Славянский союз!

https://www.youtube.com/watch?v=x6VxvRi-BVs&feature=youtu.be&t=67

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jsem zvědavý zda tuhle babiznu podpoří při vstupu do eu , francie a španělsko… https://www.hlavnespravy.sk/sturgeonova-britania-neudrzi-skotsko-kralovstve-proti-voli/1988692

Abrahám
Návštěvník
Abrahám

„Až vám budou něco vykládat o čecháčcích, ukažte jim tohle.“ + Foto:

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019121111088178-az-vam-budou-neco-vykladat-o-cechaccich-ukazte-jim-tohle-kobza-prisel-s-tvrdou-odpovedi-pro/

“My Češi (nebo jak jsme byli dříve označováni podle Bohemie jako Bójové) jsme zde již skoro 1500 let. Své království jsme měli již od Zlaté buly Sicilské! To je dost slušný výkon na to, aby ho nějaký nedostudovaný imbecil v cizích službách zpochybnil!”

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Abrahám
já myslím,že ty šaškárny toho debila z Řeporyj není třeba brát vážně. Ten upocenej a fetem poškozenej šmejd to zjevně nemá v hlavě v pořádku,plantá páté přes devádé, odevšad byl
vyhnán jako neschopnej blb a jestli je něco třeba, tak umístit jej v některém zařízení na
uzavřeném oddělení. Spíše je třeba se zabývat těmi, co si toho extrémního vola posadili na obecní úřad. Budˇje to banda provokatérů a nebo stejní vypatlanci jako on a pak mi teda povídejte co za exoty to v některých částech žije a kde se tam tolik blbů vzalo. Musí tam mít někde hnízdo.