Bojovníci Pravého sektoru v Mukačevu měli zázemí v České republice. Kdo poskytuje...

Bojovníci Pravého sektoru v Mukačevu měli zázemí v České republice. Kdo poskytuje v ČR výcvik a auta Pravému sektoru na Ukrajině?

Video: Bojovníci Pravého sektoru v Mukačevu měli zázemí v České republice. Kdo poskytuje v ČR výcvik a auta Pravému sektoru na Ukrajině?

Na základě upozornění od našeho spolupracovníka, pana Cvalína, jsme se dostali k zajímavému videu ze včerejšího dne. V Mukačevu došlo ke vzpouře a povstání místní buňky Pravého sektoru a Kyjev poslal do oblasti armádu, aby povstání potlačila. Informaci přinesla i mainstream média [1]. Kromě války na východě Ukrajiny tak hrozí i vypuknutí občanské války na opačném konci země. Co je však zajímavé, v uveřejněném videu, které jsme získali, je zhruba v čase od 01:00 vidět Jeep Cherokee se zcela zřetelnou pražskou poznávací značkou 3AR 4435. Pod autem (anebo spíš za autem) je vidět na zemi mrtvola, zastřelený člen Pravého sektoru.

Další česká značka je vidět na bílém SUV v čase videa 01:45 (pražská “kmotrovská” 1AV 6666). Podle značek to vypadá, jako by to byl zásah někde na ulici v Praze a ne v Mukačevu.

Je jasné, že česká sluníčková vláda už od roku 2014 hostí různá individua z Ukrajiny a uděluje jim v České republice humanitární pobytové poukazy a povolení k pobytu, ale ty informace o tom, že této pohostinnosti se dostává především operativcům Pravého sektoru, ty se zřejmě s tímto videem nepodaří vyvrátit, právě naopak.

Poroshenko_CZ_SPZ.jpg
Fotomontáž, ale pravdivá… důkaz o agresi ČR proti Ukrajině… 🙂

Žoldáci Pravého sektoru zřejmě žijí na území ČR trvale (anebo podnikají) za podpory české vlády, protože jinak by jim dopravní inspektorát nevydal registrační značky. Pokud tedy mají pobyt v ČR a na Ukrajinu jenom jezdí “za prací” jako třeba v tomto případě povstání proti kyjevské juntě, potom je třeba si říct, jak to dopadne s muslimskými uprchlíky, až je ČR přijme. Také budou jezdit auty s českými SPZ třeba pro změnu do Francie za svými kámoši, aby se tam účastnili nepokojů a pomáhali jim v demonstracích proti francouzské vládě?

Kyjevská junta si nic jiného nezaslouží, než rozvrat ve vlastích řadách. Ale z pohledu bezpečnosti ČR je nemyslitelné, aby vláda pokračovala v politice “otevřené náruče” ukrajinským zasloužilým členům Majdanu. Teroristé zůstanou teroristy, česká vláda by se měla poučit od té americké, jak to dopadne, když vláda podporuje bojůvky v cizích zemích, které se po určité době ze spojenců stanou hrozbou.

Na Ukrajině je už dnes veřejným tajemstvím, že pokud by šel vrátit čas, lidé by chtěli zpátky prezidenta Janukovyče, chtěli by zpátky pravidelné výplaty důchodů, zaměstnání a jednotnou Ukrajinu bez bojůvek a fašistů. Jenže čas vrátit nejde a Ukrajina se rozpadá na malé části, jde už jenom o to, komu se podaří utrhnout největší díl koláče.

Sen o vytvoření samostatného státu na západní Ukrajině pod správou Pravého sektoru, to je starý sen pocházející z dob Stěpana Bandery, který západ země považoval za srdce Ukrajiny. Čeho chce ale ČR dosáhnout podporou, péčí, ubytováním a možná i financováním nebo vyzbrojováním Pravého sektoru, to opravdu není jasné. Občané by se proto měli ptát svých politiků, proč do ČR zveme žoldáky a povstalce z cizích zemí. Je to snad trend, který poprvé nastolil Václav Havel, když počátkem 90. let umožnil vstupy a trvalé pobyty albánským mafiánům a bossům drogových kartelů ze zakavkazských zemí na území Československa?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bantustan
Návštěvník
bantustan

Díky IRENĚ jsem KONEČNĚ viděl Pjakina a jeho uvahu ke KRADENÝM autum v České republice a v Polsku….

x
Návštěvník
x

Zkusil jsem se na pražské SPZ z videa zeptat DB odcizených vozidel:

3AR 4435 – nic
1AV6666 – kradený – podle DB audi, to sedí
6A63457 kradený, ale podle DB by to měl bej renault, což na videu určitě není …

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Docela by mě zajímalo, co se asi stalo s těmi údajně raněnými bojovníky za svobodu, co sem Kalousek protizákonně bez pasů a víz natahal z Majdanu letadlama za naše prachy. Počítám, že nejmíň třetina jich byli agenti západních tajných služeb, co bylo potřeba rychle evakuovat z Kyjeva, aby to celé hned neprasklo. Třetina možná byli doopravdy ranění blbci, ale spíš šmejdi agenti – provokatéři z SBU, co to v tom šrumci náhodou koupili a třetina fašouni a mafiáni, co se teď na Ukrajinu vrací s prachama a výzbrojí z ČR. Kalouska s celou jeho bandou by měli pověsit. Dyť tomu hajzlovi prošel i čistý letecký terorismus (jinak se zablokování již rolujícího letadla palivovou cisternou nazvat nedá), ke kterému se ještě drze před celým národem přiznal v televizi a ticho po pěšině. Policie trestní oznámení odložila a odmítla sdělit z jakého důvodu. Začínám mít za to, že čeští mafiáni pokud sami neovládají západní kus Ukrajiny, tak minimálně spolupracují s mafiány ukrajinskými. A vše pod dohledem americké ambasády v Praze. Kdo ví jestli jim tam zbraně nedodává sama BIS na rozkaz CIA. Vážně se mi chce z tý český havlistický špíny blít. A nedozvíme se nic.

Mita
Návštěvník
Mita

A což takhle uvést informaci, že česká policie už potvrdila, že minimálně jedno auto je kradené? To znamená, že s tím česká republika jako taková nemusím mít nic společného. Ale to se moc nehodí do kontextu, stejně jako tento komentář, který bude pravděpodobně zcenzurován.

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Jasně. Hned jak zjistil, že je na videu tak ohlásil krádež. A hned potom to policajti na pokyn BIS pustili do éteru. O všech to říct nemohli, to by bylo už moc blbý. Kdo by si asi u nás dovolil ukrást dobře známá kmotrovská auta a ještě na nich nechat protekční značky?
A Janéz ať ze sebe nedělá vola, nebo se voly nepokouší dělat z nás. Minimálně počty videí na Youtube, kde ukrajinci nadávají na Porošenka a Kyjevskou juntu a oproti nim počty jeho nadšených ctitelů jsou jasné. Navíc snad každý třetí má na Ukrajině známé a nebo se s nějakými ukrajinci bavil. Je jich u nás dost. Tohle si drahý Janézi zkoušej na iDěsu a ne tady.

C4MP3R
Návštěvník
C4MP3R

No doprdele, a čo tá slovenská ŠPZ v čase 7:51? HE086BO

Janéz
Návštěvník
Janéz

Může pan šéfredaktor prosím uvést, z jakých zdrojů vychází, že by lidé na Ukrajině chtěli zpátky prezidenta Janukovyče? Nebo je vypovídací hodnota toto tvrzení stejná, jako když napíšu, že je veřejným tajemstvím, že lidé na Ukrajině plně podporují prezidenta Porošenka?

Martin Marcikán
Návštěvník

I dnešní Zprávy bez cenzury na internetovém rádiu Svobodný vysílač budou z větší části o Mukačevu. Ve 21:00 začínáme.

Eda
Návštěvník
Eda

Páni novináři – zpravodajové skočte někdo k těm našim kolaborantům kteří toto podporovali ?
Co na to Štětina – Zvorálek – Trautnjberk a spol.- Tyto stvůry – kolaboranti by měli našemu národu měli vrátit vynaložené prostředky – ušlé ztráty z Protiruských sankcí a mazat do první linie bránit vlast se zbraní v ruce .Kde jsou reportáže Fendricha – Karase – Pecha a dalších
Kolaboranti -.fendrichu – zvorálku jednejte . vyjádřete se.
Kocábe – Pitharte vysvětlujte -jednejte .

Vitalij
Návštěvník
Vitalij

Není od věci si zjistit trochu více informací. Na Ukrajině v příhraničních oblastech jezdí zhruba třetina aut s SPZ okolních států. Je to víceméně legální stav, kdy pro Ukrajince auto koupí občan sousedního státu na sebe a Ukrajinec jej pak na základě plné moci provozuje. Je to dáno tím, že registrace aut na UA je složitý byrokratický proces. Co se dá z SPZ aut na videu odhadnout je to, že ta “česká” mají majitele ze Zakarpatské a to “polské” z Lvovské oblasti. Shodou okolností na všechny SPZ je zaplacené povinné ručení. Že by majitel po krádeži toto nezrušil je nepravděpodobné

marmaris
Návštěvník
marmaris

ATO version 0.2 presun techniky na Mukačevo -video-https://www.youtube.com/watch?v=NvFbeXJmOGo “Pravý sektor” demonštroval pred budovou ministerstva vnútra v Charkove. -video- https://www.youtube.com/watch?v=-fefKbt82Rk
Trápna fraška pokračuje: Vedúci SBU a Yarosh sa dohodli, že “Pravý Sektor” pomôže obnoviť poriadok na Ukrajine (VIDEO) https://www.youtube.com/watch?v=wrqajsy736A Převzato z
http://novorossia.weebly.com/novorossia-news