Bod zlomu? Donald Trump omilostní Juliana Assange! Informaci uveřejnil Trumpův blízký podporovatel...

Bod zlomu? Donald Trump omilostní Juliana Assange! Informaci uveřejnil Trumpův blízký podporovatel a pastor Mark Burns! V den hlasování Sboru volitelů ve Washingtonu vydal americký úřad pro kybernetickou bezpečnost výstrahu, aby státní a soukromé organizace odpojily od sítě internet počítače a systémy, které používají software firmy SolarWinds, hackeři prolomili celou aplikační síť a mezi klienty je i firma Dominion Voting Systems! Zametání stop po zfalšovaných volbách za bílého dne, anebo Donald Trump provádí kroky k oficiálnímu obvinění Číny z pokusu o puč v USA?

Bod zlomu? Donald Trump omilostní Juliana Assange! Informaci uveřejnil Trumpův blízký podporovatel a pastor Mark Burns! V den hlasování Sboru volitelů ve Washingtonu vydal americký úřad pro kybernetickou bezpečnost výstrahu, aby státní a soukromé organizace odpojily od sítě internet počítače a systémy, které používají software firmy SolarWinds, hackeři prolomili celou aplikační síť a mezi klienty je i firma Dominion Voting Systems! Zametání stop po zfalšovaných volbách za bílého dne, anebo Donald Trump provádí kroky k oficiálnímu obvinění Číny z pokusu o puč v USA?

Před několika hodinami došlo k zásadnímu bodu zlomu v americké zahraniční politice. Blízký přítel a podporovatel Donalda Trump, evangelický pastor Mark Burns, uvedl [1] na svém Twitteru oznámení, že Donald Trump omilostní Juliana Assange, šéfa společnosti Wikileaks, který je držen v Londýně ve věznici Belmarsh a čeká na vydání do USA k trestnímu stíhání za ohrožení americké národní bezpečnosti v důsledku zveřejnění utajovaných materiálů, především kabelogramů a depeší amerických diplomatů. Informace je zatím neověřená a pastor Burns je jediným zdrojem této informace.

Ovšem jeho tweet o této věci nijak nespekuluje, že by prezident jenom zvažoval nebo jen jako přemýšlel o omilostnění Juliana Assange, ale kategoricky uvádí, že Donald Trump omilostní Juliana Assange. Pokud se v následujících hodinách, nejpozději dnech, ukáže tato informace jako pravdivá, bude to znamenat zlom v americké zahraniční politice. A bude to signál, že Donald Trump začal pálit komunikační mosty s americkou mocí Deep State, je to otevřená válka a v podstatě i s vlastní republikánskou stranou, ne s celou, ale s jejími členy Deep State.

Julian Assange

Donald Trump koncem listopadu omilostnil svého bývalého bezpečnostního poradce Gen. Michaela Flynna, který ihned několik dní po omilostnění vyzval [2] prezidenta, aby vyhlásil v USA výjimečný stav a stanné právo, protože v zemi podle něho probíhá puč organizovaný CIA ve spolupráci s čínským ministerstvem zahraničí a čínskou rozvědkou. Po vyhlášení stanného práva má podle Flynna americká armáda vyhlásit nové prezidentské volby pod dozorem armády. Jedinou alternativou k tomuto řešení probíhajícího puče je podle Flynna jinak pouze občanská válka, pokud Donald Trump nepoužije svoji prezidentskou pravomoc a nepovolá armádu, aby zasáhla proti tomuto puči, jehož zfalšované prezidentské volby jsou jenom jedním z několika válečných kroků, které nepřítel (Čína) na území USA zahájil.

Pokud Donald Trump omilostní Juliana Assange, bude to znamenat otevřenou válku proti Deep State

Omilostnění Gen. Michaela Flynna bylo signálem, že Donald Trump začal dělat kroky, které 4 roky dělat nemohl a začal dělat politiku, jakou chtěl dělat celé 4 roky, ale kvůli izolaci a obstrukcím amerických soudů nemohl. Nyní přichází informace o Julianu Assangeovi. Pokud i toto omilostnění proběhne, bude to otevřené vyhlášení války nejen Deep State, ale především celému systému Pax Americana, který drží u moci nejen legislativa v Kongresu, ale i justice v čele s Nejvyšším soudem. Tato dvě mocenská tělesa chrání systém Pax Americana a chrání i Deep State. Toto, co nyní předvádí Donald Trump za politiku, má pouze dva možné a vysvětlitelné rozměry, které si musíme rozebrat.

Prvním možným rozměrem je derniéra a proces odcházení, kdy na poslední chvíli před odchodem z funkce chce udělat to, co 4 roky z politických důvodů udělat nemohl. Omilostnění Gen. Michaela Flynna, teď dokonce možná dojde i na Juliana Assange, to všechno jsou kroky, které jdou nejen proti Deep State, ale proti americkému mocenskému systému dvou stran, které si hrají na protivníky, ale ve skutečností obě politické partaje jsou jenom dvě strany téže mince, tedy mince americké moci Pax Americana. Znovu si musíme zopakovat, že tento mocenský systém, jehož hlavním řídícím orgánem je Deep State, který sdružuje republikány i demokraty pod vlajkou sionistické liberální globalizace USA, má za cíl rozbít americkou republiku a je držený u moci díky Kongresu.

Deep State tvoří členové obou politických stran v USA, jejich zločiny doma i ve světě kryje zkorumpovaná justiční moc

O beztrestnost zločinů Deep State, od kauz pedofilie bankéřů, senátorů a kongresmanů na večírcích Jeffreyho Epsteina, až po falšování prezidentských voleb, se stará americká zkorumpovaná justice v čele s Nejvyšším soudem. Kdykoliv někdo ohrozí toto krytí Deep State, okamžitě zasáhnou americké soudy a žaloby odmítnou projednat, a pokud projednají, v rozsudku je zamítnou.

Obžaloba může mít tisíce svědků, ale soudy to smetou ze stolu a postarají se navíc o to, aby to bylo smeteno ne pod stůl, ale pro jistotu i pod koberec. A mainstreamová média v rukách Deep State se pro změnu postarají o umlčování faktů a svědectví o zločinech Deep State, nepohodlné názory se smažou, účty se zablokují, na odkazy se uplatní shadow ban ve vyhledávačích, jinými slovy, Deep State by nikdy nemohl přežít bez záštity Kongresu, bez ochrany Justice a bez zametání stop po průsacích skandálů členů Deep State na serverech a platformách Big Tech.

Evangelický pastor Mark Burns s Donaldem Trumpem

Donald Trump může najít rovné soudce, kteří nejsou křiví, a tam vyhraje, ale nenajde spravedlnost u justičního systému jako celku. Justiční hydra totiž v USA slouží pouze k jediné věci, k ochraně systému Pax Americana a kádrů řídícího tělesa tohoto systému, kterým je Deep State. Tak tomu vždycky bylo a jedinou cestou, jak to změnit, je síla a použití armády. Gen. Michael Flynn jako voják je jediný, kdo to ví, a kdo se nebojí to říct nahlas, jak se věci mají. Kroky Donalda Trumpa tak mohou vypadat, že se chystá na odchod z Bílého domu, a než odejde, chce omilostnit ty, kteří si to zaslouží. Takový je jeden možný pohled na Trumpovy kroky a první rozměr.

Donald Trump musí vyčerpat všechny právní kroky, zásadní události přijdou až po 6. lednu 2021

Druhý pohled a druhý rozměr je ovšem mnohem radikálnější. Donald Trump uděluje milosti, protože se rozhodl vyrazit do boje, do války proti Deep State, a pokud selžou všechny justiční postupy, je už odhodlán a připraven proti probíhajícímu puči v USA zasáhnout vojensky a povolat americkou armádu, vyhlásit stanné právo a nařídit opakování voleb. Donald Trump dnes v pondělí na Twitteru varoval, že neuznává dnešní volbu Sboru volitelů ve Washingtonu D.C., kam se sešli, aby formálně zvolili prezidentem Joea Bidena. Podle Trumpa je zločinem certifikace voleb ve chvíli, kdy běží žaloby kvůli zfalšování voleb a volební proces je tak zpochybněn.

Donald Trump v roce 2016 s rodinou Marka Brunse

V takové situaci nemohou být volby a ani hlasy Sboru volitelů platné. Donald Trump se snaží vyčerpat všechny právní možnosti s použitím justice, snaží se postupovat tzv. lege artis, tedy podle práva, a tento postup bude vyčerpán 6. ledna 2021, kdy americký Kongres na společné schůzi obou komor má oficiálně stvrdit výsledky voleb. Před tímto datem se nedá očekávat radikální a zásadní krok od Donalda Trumpa, protože pokud nasadí armádu, bude to až poté, co vyčerpá všechny právní prostředky. Ovšem po 6. lednu se mohou začít dít věci. A že se asi začnou dít věci, o tom svědčí i neuvěřitelná zpráva z amerických bezpečnostních služeb.

Donald Trump si chystá trumf? Úřad pro kybernetickou bezpečnost odpálil bombu, hackeři “cizího” státu napadli síťový systém firmy SolarWinds  a mohli ovládnout počítače Pentagonu, Bílého domu, tajné služby, stovek světových firem a amerických úřadů a orgánů

Americký úřad pro kybernetickou bezpečnost (CISA) vydal varování [3] všem vládním a federálním úřadům, organizacím a soukromým subjektům, aby okamžitě odpojily od sítě internet všechny počítače a servery, na kterých běží software americké firmy SolarWinds, konkrétně síť Orion, která slouží k monitorování a správě počítačů zapojených v sítích zákazníka. A představte si, že jedním z klientů Solar Winds, který používá tuto platformu Orion, je i firma Dominion Voting System [4]. Bezpečnostní narušení je tak závažné, že CISA doporučuje všechny počítače a stanice okamžitě odpojit od internetu.

K tomuto oznámení dochází právě dnes v pondělí 14. prosince, kdy ve Washingtonu hlasuje Sbor volitelů o novém prezidentovi. Není vůbec jasné, jak dlouho se tato bezpečnostní chyba v systému Orion nacházela, ale podle informací bezpečnostní firmy FireEye [5] vložili útočníci hackerský kód přímo do instalačních balíčků softwaru Orion, a to na oficiálních stránkách SolarWinds, přičemž se dostali i k podpisovému SSL certifikátu, kterým jsou instalační soubory podepsané, takže uživatel a správce sítě je v domnění, že si instaluje bezpečný a výrobcem podepsaný software. Víte, co to znamená?

To znamená, že americké volby mohly být ovládané přes děravý systém firmy SolarWinds, na kterém jede počítačová síť Dominion Voting Systems, která zajišťuje provoz a běh volebních mašin v amerických státech. A že se jedná o neuvěřitelný průser, o tom svědčí i zajímavý fakt, že ředitel Solar Winds o tomto průseru, že může dojít k odhalení bezpečnostního průlomu sítě, věděl už několik týdnů, protože 7. prosince prodal [6] na burze přes 2 miliony akcií SolarWinds za více jak 45 milionů dolarů.

Právě včas, protože tento průser s prolomením systému a sítě Orion zřejmě celou firmu položí, protože jejími partnery jsou i Pentagon, Bílý dům, americká ministerstva a hackeři se přes informační systém Orion tak mohli dostat i k počítačům ministerstev obrany a tajné služby, včetně prezidenta. Seznam největších klientů SolarWinds, kteří používají systém Orion,  je dechberoucí. Všechny tyto firmy mohly být hackery napadeny a ti mohli získat přístup ke všem počítačům zapojených do sítě klienta. Zde je seznam firem, tučně jsem zvýraznil orgány, instituce a firmy, které by vás mohly zajímat.

Seznam firem, které jsou nebo před pár hodinami ještě byly zapojeny v hacknuté síti Orion
Acxiom
Ameritrade
AT&T
Bellsouth Telecommunications
Best Western Intl.
Blue Cross Blue Shield
Booz Allen Hamilton
Boston Consulting
Cable & Wireless
Cablecom Media AG
Cablevision
CBS
Charter Communications
Cisco
CitiFinancial
City of Nashville
City of Tampa
Clemson University
Comcast Cable
Credit Suisse
Dow Chemical
EMC Corporation
Ericsson
Ernst and Young
Faurecia
Federal Express
Federal Reserve Bank
Fibercloud
Fiserv
Ford Motor Company
Foundstone
Gartner
Gates Foundation
General Dynamics
Gillette Deutschland GmbH
GTE
H&R; Block
Harvard University
Hertz Corporation
ING Direct
IntelSat
J.D. Byrider
Johns Hopkins University
Kennedy Space Center
Kodak
Korea Telecom
Leggett and Platt
Level 3 Communications
Liz Claiborne
Lockheed Martin
Lucent
MasterCard
McDonald’s Restaurants
Microsoft
National Park Service
NCR
NEC
Nestle
New York Power Authority
New York Times
Nielsen Media Research
Nortel
Perot Systems Japan
Phillips Petroleum
Pricewaterhouse Coopers
Procter & Gamble
Sabre
Saks
San Francisco Intl. Airport
Siemens
Smart City Networks
Smith Barney
Smithsonian Institute
Sparkasse Hagen
Sprint
St. John’s University
Staples
Subaru
Supervalu
Swisscom AG
Symantec
Telecom Italia
Telenor
Texaco
The CDC
The Economist
Time Warner Cable
U.S. Air Force
University of Alaska
University of Kansas
University of Oklahoma
US Dept. Of Defense
US Postal Service
US Secret Service
Visa USA
Volvo
Williams Communications
Yahoo
Čína bude obviněna z organizování státního převratu v USA, všechno k tomu postupně směřuje

Seznam není úplný, jak uvádí webová stránka SolarWinds, která už byla kvůli skandálu s bezpečnostním prolomením Orionu odstraněna, ale ve webovém archivu [7] stránka zůstává a je vidět, že síť Orion používá i Pentagon, NSA, Bílý dům, NASA, nadace Billa Gatese, americká CDC, americké letectvo, ministerstvo obrany, americká tajná služba US Secret Service, americká státní pošta, americký FED, platební instituce VISA a MasterCard, New York Times a celá řada dalších organizací.

Dominon je malá firma, na seznamu jako velká ryba uvedena není, ale jak zjistili už američtí novináři na webovém serveru firmy Dominion, firma používá Orion systém i nyní a počítače zatím od internetu neodpojila, rozhraní Orionu je na webu Dominion stále dostupné. Tato akce hackerů musela být dlouho organizována a není jasné, zda-li nedochází tímto oznámením CISA pouze k zametání stop, aby správci odpojili počítače a hackeři se nemohli připojit.

Klienti SolarWinds a jejich síťového systému Orion

Anebo už naopak je hotovo, co bylo potřeba na systémech Dominionu a jejich počítačích smazat hackery, už je smazáno, je hotovo, a proto je možné teď oznámit zranitelnost, vyvolat paniku a potom prohlásit, že americké volby nezfalšoval Deep State, ani demokraté, ale hackeři z ciziny a hlavně z Ruska. Anebo je zde i třetí varianta. Tentokrát to nemusí být ruští hackeři a není to práce Deep State, ale je to účelové odhalení zranitelnosti sítě, a obvinění bude ihned mířit na Čínu. A tato třetí varianta je opravdu žhavou stopou. Mike Pompeo s tím dnes právě začal, obvinil Čínu, že zasahuje a ovlivňuje chod americké vlády [8].

Může jít o přípravnou fázi Donalda Trumpa k obvinění Číny z válečného činu, ze zmanipulování amerických voleb, a z organizování státního převratu v USA pomocí hackerů a úplatků. Potom by tato kauza SolarWinds dávala dokonalý smysl, protože toto je bezpečnostní skandál, který v historii americké kybernetické bezpečnosti nemá obdoby. Hackeři totiž přes hacknutý Orion systém měli administrátorský, tedy nejvyšší autorizovaný přístup ke všem počítačům zapojených do sítě Orion, ve všech organizacích uvedených v seznamu a na obrázku výše. Donald Trump rozhodně ještě neřekl poslední slovo. To hlavní ale spatříme až 6. ledna 2021.

Aktualizace

Pastor Mark Burns na svém Twitteru po chvíli uvedl [9], že jeho informace o tom, že Donald Trump omilostní Juliana Assange, pochází od chybného zdroje. Neuvadl však od jakého. Burns navíc svůj původní tweet odmítá smazat s odůvodněním, že zdroj se sice mohl mýlit, není to potvrzená informace, ale omilostnění podle všeho není vyloučené. Může se jednat rovněž o Trumpův pokusný balónek, jak na podobnou zprávu zareaguje americký Deep State a všichni ti, kteří jdou proti Trumpovi. Pastor Burns je totiž Trumpova pravá ruka a ten by jen tak nevypustil podobnou informaci. Celou věc je tedy potřeba považovat za součást širší Trumpovy taktiky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

911 spáchali pre Novus Ordo Seclorum v 2033! A o tom je aj apokalyptický Georgia Guidestone!

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Populácia je nevzdelaná v královskej vede= astronomii! Covid-19 je 2.koňom apokalypsi po 911. V 2023 docvála 3.kôň= Hladomor, a po 2025 to bude 3.svetová/ Armagedon! V roku 2032 končí Precesný rok/ Anno Magnus,a v roku 2033 tu už bude Novus Ordo Seclorum! Všetko toto ” politizovanie” je k ničomu! Studujem antické sstronómie 37 rokov, a mam desiatky dôkazových fátumov: 2033 je Novus Ordo Seclorum!

NoTax
Návštěvník
NoTax
ppplusgé
Návštěvník
ppplusgé

Reálný psychopat a tisícovka lidí šla léta za ním…psychologický začátek pokusu vládní struktury, a konec pokusu…
https://www.youtube.com/watch?v=&list=PLS1guBNVzXUGVWqACvTknlstFyuFQ4U3i_ghxpMNU3vt&index=1
The Jonestown Massacre: Paradise Lost (Cult Documentary) | Real Stories

Martin
Návštěvník
Martin

Jsi mimoň.

Ilona
Návštěvník
Ilona

Badatelé živě: Kam zmizel poklad Karlovy univerzity?? https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

anonym
Návštěvník
anonym

Do nejake (ne)ziskovky 🙂
Na KU je pokladu habadej.

anonym
Návštěvník
anonym

Nevíte, proč se na vakcínu delší dobu nesmí pít alkohol? To hodně lidí nedá, 6 piv denně a 1 štamprle je u mnoha normál.

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

Patrně proto, že než se zapouzdří v těle to svinstvo, které vakcíny obsahují, a začne hnít, protože už nebude držené ve stavu zmrazeném pod mínus 70 stupňů, ho může alkohol v těle zničit dřív, než se rozpoutá v jeho okolí větší hnilobné ložisko zdravé tkáně, které už potom nezničí ani penicilin, a vznikne z něj rakovina, na kterou ovakcínovaná vofce zemře až za několik let, ale to se už vakcíně připisovat nebude.

To už půjde na vrub Covidu 666.

Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

André Linoge
Aspoň 1000 bodů pro Vás, nějak tak si představuju ono “zpoždění negativního učinku” vakciny proti COVID. (+ostatní vakciny to maj podobné!)

A protože každej člověk má jinou imunitu (jinak vydrží), u každýho to funguje časově jinak.
Nu, a máme tu různorodost, aby nikdo nic z laiků nepoznal.. Došel jsem k závěru že ono zpoždění neg. účinků vakcín bejvá cca mezi 500-1500 dny.

Мы Моравские. C нами Бог!

.comment image

angel
Návštěvník
angel

zdroj ?

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

…no logiku to má….co říká Andrè

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

On nereagoval na mne.

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

Dodatek.

Už jasnovidec a léčitel páter Ferda říkal, že pokud dojde k poškození tkáně rakovinou na víc jak 55 procent, tak tam se už nedokáže nic zachránit. Jedině Bůh.

https://www.protiproud.cz/zdravi/1893-do-tretice-s-paterem-ferdou-jak-je-to-s-rakovinou-alergiemi-a-zapalem-plic-stale-zive-vzpominky-kdyz-bylo-v-sazce-vlastni-zdravi-sla-komunisticka-doktrina-stranou.htm

Názorná ukázka, jak to funguje je zde…:

Symbionty, naše soukromé vojsko – Krev na začátku rakoviny, krvinky se slepují.

http://www.zdravi-az.cz/stavba_novych_zakladu.php

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

Něco k židopandemii.

Tak k nám dnes přišel zákazník a měl zájem o naše služby.
Vše jsme mu vysvětlili a dohodli se s ním i na ceně, ale potom se to všechno málem podělalo.

Na dotaz – “…jak dlouhou dáváte garanci na materiál a práci?…”, jsme mu odpověděli, že žádnou.

To byla samozřejmě legrace, ale on o tom nevěděl.

Otevřel na nás hubu a vyvalil voči, že vypadal jako naprcaná bělice, a než jsme mu to stačili vysvětlit, tak začal řvát, že s námi strávil téměř hodinu času, a že tohle jsme mu měli říci hned na začátku, že za nic neručíme, že by šel jinam.

Když už se dostal tak daleko, tak tomu dal kolega třešničku, když mu sdělil, že veškeré reklamace a závady nyní hradí za nás stát z peněz daňového poplatníka, a to dokonce na základě rozhodnutí Bruselu, protože stejným způsobem ani jeden výrobce vakcín neručí za poškození zdraví těm, komu vakcínu píchnou.

Chvíli ještě hleděl a potom se začal omlouvat, že to byl pro něj šok, a že to pochopil až nyní, že jsme si udělal legraci, protože jsme se začali všichni smát.

Byl to blbý vtip, ale nedalo nám to.

Měli byste si to také tak vyzkoušet v praxi i vy, kteří k tomu máte možnost.

Snad to otevře oči i zabedněným vakcinářům, že je něco divného na tom, když za poškození zdraví neručí výrobce vakcín, který se šábuje s Bruselem a s vládami na provizích, ale škody budou platit daňoví poplatníci, protože zločinci vymysleli zločinný plán, jak voškubat vofce a ještě je připravit o život za jejich prachy.

Al Capone by záviděl! Ty jejich dnešní metody, kdy zločin prorostl do nejvyšších míst nejmocnějších psychopatů světa.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Tak to je drsne. Ne kazdy ma smysl pro tento typ ‘humoru’.

wiKing
Návštěvník
wiKing

Perfektní… vidím to také tak.

Lex talionis
Návštěvník
Lex talionis

– Vojenský zásah v Nemecku, kde boli servery podieľajúce sa na zmanipulovaní volieb.
– Vy píšete že bude obvinená Čína.
– Slovenské médiá tvrdia že Rusko.
– Jediný záujem na Bidenovi je vnútroštátny.
– Možno o týždeň sa tu dočítam, že Donald tweetuje z Marsu….
Fakt hustá konšpirácia….hustá.

Aldo
Návštěvník
Aldo

NECENZUROVANÁ ZPRÁVA Z USA
…………………………………………………….
Na facebooku se objevila velmi zajímavá zpráva od Češky žijící v USA. Velmi realisticky popisuje současné dění. Přinášíme ji našim čtenářům ve stylisticky i jazykově neupravené podobě. Věříme, že to nebude vadit, neboť informace ve zprávě obsažené jsou opravdu velmi interesující:

https://pravyprostor.cz/necenzurovana-zprava-z-usa/
P.S. – velmi zajímavé čtení a svědectví přímo ze země kde podvodem je možné dosáhnout vše, i vítězství v prezidentských volbách.

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

Ano.

Na toto téma i Holly Wood natočil několik instruktážních videí, kdo vládne v USA.

Jedním z nich byl film “Pohled společnosti Parallax”, kde hledali psychopatické zabijáky, které mohli programovat pro atentáty…:

https://www.youtube.com/watch?v=vhztDt7-QT8

A dalším z mnoha byl film “Domino”, kde je najímali za peníze bez programování, ale tam je zase vydírali…:

https://www.youtube.com/watch?v=xQfr5aZKMUs

Všichni ale skončili po provedení akce bradou vzhůru.

Dobrý byl i ”Kozoroh jedna”….:

https://www.youtube.com/watch?v=BrKVR7HMyVQ

Především pravdivý.

Nové ID
Návštěvník
Nové ID

Prý “Chlamydie Harrisová” LOL! 😀

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Na světě je 6,5 miliardy normálních a slušných lidí a při tom ve vládách kdejaké země sedí spousty pitomců aniž by je někdo vyhledával. Není to tím, že ti pitomci se necítí dobře mezi těmi normálními lidmi a proto mají snahu se sdružovat v těch svých politických stranách , kde se v kolektivu jim podobných stratí a ty strany ty nějvětší , ale kované pitomce potom nominují do toho absurtdního systému “parlamentní demokracie”, která vedle skutečné demokracie ani neležela a tu pravou, tedy “vládu lidu” přímo potírá? Kdo tuhle hovadinu vymyslel? To už opravdu bylo lepší “království” či “monarchie”, než “straníci” kteří jsou vybaveni jen loajalitou ke své straně a vlastní mozek, myšlení, či názor jim chybí. Ale snaží se zashovat do života té naprostzé většiny normálně myslících lidí. Svět sklouzl do naprosté absurdity.

Prodost
Návštěvník
Prodost

V populaci je však 5, možná až 7% psychopatů. A pokud budete pozorný, všimnete se, že čím výše na tzv. “společenském stupínku”, tím jich tam je více. A až si prohlédnete, co je na vrcholu zjistíte, že tam je poměr zcela opačný. Prokletím lidstva je, že má příliš nízkou průměrnou inteligenci, aby si toho vůbec většinově všimlo a něco s tím udělalo. Říkám si, zda to není “stvořitelský” záměr.