Blížící se brexit, vražda poslankyně, Švýcarsko proti EU a cvičení Anakonda. A...

Blížící se brexit, vražda poslankyně, Švýcarsko proti EU a cvičení Anakonda. A video “Brexit”

Blížící se brexit, vražda poslankyně, Švýcarsko proti EU a cvičení Anakonda. A video “Brexit”

V Británii dnes byla zavražděna Jo Coxová. Britská poslankyně zemřela poté, co ji v severoanglickém městě Birstall pobodal a postřelil útočník. Podle místní policie poslankyně v nemocnici podlehla vážným zraněním. Policisté na místě zadrželi jako pachatele 52letého muže. Coxová podporovala členství země v Evropské unii a stala terčem útoku po akci ve svém volebním okrsku.

Policie na základě svědectví z doby útoku vydala zprávu o tom, že útočník pokřikoval: „Britain first“ (Británie na prvním místě), napsal to server The Guardian s dodatkem, že jde zjevně o odkaz na pravicově vyhraněné politické strany. Podle Graema Howarda, který žije poblíž místa útoku, byly výkřiky tohoto hesla slyšet před útokem i po něm.

Jedenačtyřicetiletá Coxová měla na čtvrtek naplánované schůzky s voliči v knihovně v Birstallu a útočník ji podle svědků zřejmě napadl před budovou. Podle deníku The Independent policie zatkla 52letého muže, není ale jasné, zda se jedná o pachatele. Vzhledem k tomu, že policie již po nikom dalším nepátrá, je pravděpodobné, že jde o pachatele. Nasvědčuje tomu i fakt, že policie prohledávala dům zadrženého muže (zdroj a více zde).

Británie je v šoku, oba tábory – jak zastánci tak odpůrci brexitu – zrušily na den své agitace a D. Cameron se vyjádřil “Ztratili jsme velkou hvězdu. Měla velké srdce, lidé budou velmi, velmi smutní kvůli tomu, co se stalo.” (zdroj zde)

Nesouhlasím s touto vraždou matky a manželky, jejíž smrt má na svědomí nějaký šílenec, ale ač se o vraždě z politických důvodů pouze spekuluje, pokud se tento motiv potvrdí, bude to ukázka, kam až může zajít hysterie kolem udržení EU v její dosavadní podobě, tzn. i v udržení počtu stávajících členů.

Jo Coxová, odpůrkyně brexitu a zastánkyně uprchlíků  

K britskému referendu o případném odchodu z EU dojde už za týden (zvláštní datum – zrovna po letním slunovratu, kdy se v Bohemian grove opět sejde “smetánka” světa) a tlak, aby se tak nestalo, probíhá nejen ze strany Camerona a domácích příznivců EU, ale i zpoza hranic. V dubnu to byl sám Obama, který Brity k setrvání vyzval s tím, že USA potřebují Británii jako silného člena EU, čímž mnohé politiky rozladil, cituji:

Starosta Londýna a zastánce odchodu Británie z EU Johnson v deníku The Sun napsal, že Američané by ve svém regionu o něčem jako je EU ani neuvažovali. „Proč si tedy myslí, že pro nás je to správné,“ uvedl Johnson.

V podobném duchu se vyslovil také bývalý konzervativní ministr Ian Duncan Smith, podle nějž by Obama takový svazek doma nedoporučil. „Neumím si za žádných okolností představit, že by lobboval za to, aby byl americký nejvyšší soud vázán rozsudky cizího soudu,“ uvedl politik. (zdroj idnes).

Brity k setrvání v EU vyzvaly i farmaceutické a biotechnologické firmy a proti jejich odchodu se samozřejmě vyjadřuje celý Brusel.

Ale byla to například i třicítka českých osobností (mezi jinými Halík, Duka, Věra Čáslavská a další), která Brity vyzvala otevřeným dopisem a na dálku stejné přání vyjádřili i čeští politici.  

Na jedné straně má jít o svobodné/demokratické rozhodnutí britských občanů, na druhé straně lze vnější tlak na jejich rozhodování vnímat tak, že se zřejmě není co divit, když někdo propadne zoufalství a prostě mu “hrábne”. Nebudu předjímat, že dnešní smrt poslankyně a brexit mají souvislost, tak či tak to nic nemění na faktu, že tlak na Brity graduje. A to o to více, že podle posledních průzkumů zastánci brexitu vedou:

V anketě agentury ORB pro list The Daily Telegraph vedou zastánci brexitu s 49 procenty nad jeho odpůrci s 48 procenty. A navrch mají odpůrci EU i v průzkumu agentury ICM (53 ku 47 procentům). Podle průzkumu agentury YouGov pro list The Times by odchod své země z EU nyní podpořilo v referendu 46 procent dotázaných, zatímco setrvání v bloku jen 39 procent. Jedenáct procent respondentů se stále nerozhodlo a čtyři se nechystají jít hlasovat vůbec.

Nejprodávanější britský deník, bulvární The Sun, mezitím vyzval své čtenáře, aby v referendu 23. června hlasovali pro brexit. “Tohle je naše poslední šance, jak se dostat z té nedemokratické bruselské mašinérie… a je na čase, abychom se jí chopili,” uvedl v redakčním úvodníku The Sun, který vlastní mediální magnát Rupert Murdoch. (zdroj zde).

Švýcarsko ruší svou žádost o vstup do EU

Že z politiky EU (obzvláště z té přistěhovalecké) je otráveno stále více lidí, o tom svědčí nejen průzkumy před referendem v Británii, které by se mohlo stát motivačním pro další evropské země a celý sen Angely Merkelové by se tak sesypal, ale i fakt, že Švýcarsko si právě odhlasovalo, že do EU vstoupit nechce. Švýcarsko o vstup požádalo v roce 1992 a nyní hlasovalo o stažení žádosti. V něm bylo pro stažení žádosti 126 poslanců, proti 46 a 18 se zdrželo hlasování.

Po 24 letech se tak Švýcarsko rozhodlo zrušit vstup do EU (zdroj zde).

V závěru dnešních Událostí komentářů na téma brexitu citovala čt 24 Donalda Trumpa a jeho řeč, že Evropa se nepoučila z Napoleona ani z Hitlera. S tím se nedá, než souhlasit – Evropa v rozkladu pod vedením Německa, plná antiruské propagandy, za kterou by se Goebbels nemusel stydět a když k tomu přidáme cvičení Anakonda v Polsku, největší od pádu komunismu, které dnes obšírně obhajoval Petr Pavel jako nutné kvůli bezpečnostní hrozbě Ruska a přidáme plány o základnách NATO v Litvě, Lotyšsku, Estonsku a Polsku, na které bude Rusko v odvetě (!) reagovat, pak zde máme historii jako přes kopírák. A to především evropskou historii!

Na závěr vkládám video “Brexit”, které je s českými titulky k vidění ZDE.

 

-Pozorovatelka- 16.6.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

PROGNÓZA BUDOUCNOSTI – OPTIMALIZACE KREATIVNÍHO MYŠLENÍ

1/4 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo hladem. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět.
1/1000 lidstva (drtivá většina z nich jsou bezohlední lidé) vládne světu pomocí zákonů, které se zdokonalují pod jejich vlivem tak, aby se poměry v podstatě zachovaly. Osobní spotřeba produktů, které všichni lidé světa vytvoří, nemá u drtivé většiny lidí z této 1/1000 meze. O tom, jak tito lidé organizují z důvodu svých bezmezných potřeb drancování surovinových zdrojů, ničení přírody a tím přirozeného prostředí nezbytného pro zdraví všeho živého, se nemá cenu rozepisovat, jsou to pořád dokola omílané informace.
O této 1/1000 lidí je třeba se trochu rozepsat, aby bylo možné popsat, jaký by měl být cílový stav. Tato 1/1000 vládne světu v organizaci, která má podobu velmi ostré, cca 4 – 6ti stupňové pyramidy, stát od státu se to odlišuje, ale to je nepodstatné.

Znění celého článku ze kterého je uveřejněna upoutávka je zde: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Optimalizace kreativního myšlení se týká Teorie vševývoje reálskutečnosti: http://miloslav7.blogspot.cz/2014/07/teorie-vsevyvoje-posledni-definitivni.html

monsanto
Návštěvník
monsanto

Mimo tema – americane chteji dalsi valku a totalni zniceni dalsi zeme:

51 americkych diplomatu vyzyva k bombardovani Assada v Syrii
http://www.nytimes.com/2016/06/17/world/middleeast/syria-assad-obama-airstrikes-diplomats-memo.html

monsanto
Návštěvník
monsanto

Do Stredozemniho more priplula tento tyden druha americka letadlova lod Dwigth D. Eisenhower s doprovodnymi krizniky, torpedoborci a ponorkami. Dohromady 15-20 plavidel se 140 stihackami a bombardery na palube.

comment image

.B.
Návštěvník
.B.
Kari
Návštěvník
Kari

Ja se domnivam, ze u britskeho referenda to bude stejne, jak v nedavno v Rakousku u voleb . Ze bude muset vyhrat setrvani v EU. Za kazdou cenu. Doufam, ze se anglanum podari vystoupit.

Holy
Návštěvník
Holy

Dalsi kapitola operace Gladio. Obe strany zastavily kampan. Gladio pod taktovkou NATO opet slavi uspech. Nase jednotky aktivnich zaloh nyni pri cviceni obnovuji vojenskou prisahu ve smylsu, ze jiz neprisahaji pouze Ceske republice nybrz i NATO!!! Stejne se prisahalo za nacismu na Adolfa Hitlera!!!

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Aktivní zálohy jsou pouze složka chlapů co mají zajímavé povolání. Jelikož kdo chtěl dělat aktivní zálohy musel splňovat podmínky. Ty mu musí akceptovat zaměstnavatel, jen by mě zajímalo kdo z nich má psychotesty a zda stále nacvičují s poloautomaty. Jelikož automatickou zbraň může nosit pouze Policista a profesionální voják. vše je jinak na vyjimku a myslím si, že 4500 vyjímek nebylo pro aktivní zálohy vydány. Dále si myslím, že ani nejde vydat hromadný zbrojní průkaz. Vojenský prostor je sice uzavřen, ale přesun se může odehrát i na veřejné komunikaci.
Já byl na vojně, já i přísahal. Ale nikdy nebudu klonit hlavu před cizím velitelem a na stejnokroji nikdy nebudu nosit jiný znak či vlajku než tu co pod kterou jsem přísahal. Hlavně ne to souhvězdí hvězd (velké svině).
MOLON LABE.

Rrrrsss
Návštěvník
Rrrrsss

Tak předpokládám že jsi přísahal věrnost pracujícímu lidu vedeného Komunistickou stranou Československa, tak to máš být na co pyšnej.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

to Rrrrsss.
Shoda podmětu s přísudkem je v ČJ obsahem výuky na ZŠ….
Každopádně přísaha věrnosti Československému Lidu, vedenému Komunistickou stranou Československa je ctí, a má nesrovnatelnou morální hodnotu oproti přísaze ( byť jen mentální) těch, co ji plní proti vlastní Vlasti (rusky se řekne “Rodina”), a ve prospěch těžko definovatelného oportunistického ÚTVARU bez právní subjektivity a podstaty, vedené takovými nikým nevolenými subjekty, jako je např. přesvědčená Komunistka Federica Mogherini, v Komunistické straně Itálie (PCI) od 16 let (dnes se tomu -oportunisticky- říká “DEMOKRATICKÁ Strana Itálie” – PDI)
LIKAN 1975 má opravdu být na co pyšný, na rozdíl od tebe, chlapečku.
Je to Chlap, a Vlastenec.

pedros
Návštěvník
pedros

Jěště že nepřísahají na Trvale Udržitelný Růst!A má vůbec jakákoli přísaha nějakou vážnost?

Rrrrsss
Návštěvník
Rrrrsss

Mě tam někde hapruje shoda podmětu s přísudkem?

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

jen oprava: to srovnání s Napoleonem a Hitlerem nepoužil Trump, ale Boris Johnson (vypadají ale podobně)

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Pevně doufám, že rozpad Eurohujerství začne a to ihned po zrušení členství GB. Jsem si jist, že bude odpálena lavina a Brusel se rozpadne jak domeček z karet. Nemá cenu čekat na zázrak. Evropa nemůže být vedena pod jedním dirigentem či dnes vlastně diktátorem. tím mám na mysli Německo. Pěkně je napsáno, že není možné aby cizí právní systém zasahoval a poroučel právnímu systému svrchované země.
Až se EU rozpadne, jsem jsem zvědav co budou dělat poslanci a kancelářské krysy zaměstnané v Bruselu. Nechal bych všechny co kdy byli zaměstnáni doplatit daně a zabavit majetky. Jelikož kdo káže vodu a pije víno, nic jiného si nezaslouží. Kecat o rozpadu a propadu ekonomiky s úst lidí, kterým jde o zlaté koryta je k smíchu. Konzumní společnost se musí probudit, jen to dokáže lidi v Evropě zachránit.
Text o zrušení Švýcarska je zarážející. Vypadá to jako by rozpočítavali tabulku čokolády po kouskách a vždy jim za celou dobu vyšla remíza tím pádem, že jako neví.

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

No, Británie asi vystoupí, všechno tomu naznačuje. EU by se ale spíš než rozpadu měla dočkat kompletní reformy, současná podoba ve stylu konfederace není ideální a přijímání zákonů přehlasováním slabších taky ne. Ale z kompletního rozpadu budou těžit velké mocnosti, ostatně už při rozpadu Československa nebo Jugoslávie se tvrdilo, že menší celky jsou ekonomicky i politicky slabší a lépe se ovládají.

franta
Návštěvník
franta

Tomu se “hezky” říká balkanizace.

Dřív , před pár týdny jsem byl pro silnou V4, ale teď spíš pro obnovu Rakouska – Uherska v moderní verzi

Svatobor
Návštěvník
Svatobor

Dělení zemí proběhlo zásadně na území národů slovanských, Ukrajinou to jak vidno pokračuje. Je to parcelování slovanského světa, co nejvíce menších slovanských národů odseknout od Ruska. Teď se Emeričani chystají na Bělorusko…neb Ukrajinci již jaksi nevládnou a teď tam ještě poletuje ta neřízená střela Savčenková.
Všimněte si, že žádná , absolutně žádná západní země se nedělila. Quebeck prohrál svoji nezávislost o 1% , které tvořili američtí židé žijící trvale v Quebecku s právem volit. NDR do NSR prostě jen tak nasáli. Dále Skotsko….jde o tom, dosáhnout totálního obklíčení osamocení RF. Co však ani západ ani GP možná nechápe je slovanská duše, její rozměry a schopnosti. Ta nám umožnila přežít tisíce let genocidy a umožní nám to i teď.

pedros
Návštěvník
pedros

Ono je vlastně technicky úplně,ale úplně jedno,jestli britové řeknou ano nebo ne!Británie má tolik výjimek a privilegií,že v unii je i není,ve skutečnosti požívá veškeré výhody a povinnosti si určuje sama!Nějakých ušmudlaných 55 miliónů liber denně do unijního pytlíku se jim mnohonásobně vrací,to mají setsakra dobře ošetřeno!
Brexit je politikum toho nejtěžšího kalibru!V případě úspěchu všem ukáže,že TO JDE!A tohle se nesmí podařit!Nemám nejmenších pochybností,že to skončí a lá Rakousko,zároveň je nutné mít na pamětí,že nosatí hybatelé jsou naprosto amorální,takže pár mrtvých,jakékoli triky-viz úskočné průzkumy,apel arcilotra žida murdocha,použijou celý arzenál!Je poučné sledovat, jak to dělají.Správný výsledek je samosebou pojištěn-viz skotské”referendum”!

Rrrrsss
Návštěvník
Rrrrsss

Ale ty jsi velkej rozumbrada.

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Vzdyt je to jasny false flag. Tyden před referendem o vystoupeni z EU a tyden po setkani Bilderbergu, kde vsichni jasne rekli, ze udelaji !vsechno! pro to, aby Britanie z EU nevystoupila. A ta hysterie medii kolem této vrazdy to jen potvrzuje. Zajimave, ze stejna hysterie se v Evrope nazavladla z vrazdy zeny, které migrant ve Vidni rozmlatil hlavu ocelovou trubkou, aby nemusel byt deportovan… Taky to byla matka od deti, manzelka, mela rodinu a za nic nemohla. Byla něco méně, nez tato poslankyne? Ja si naopak myslim, ze byla vice, protože se necpala do politiky a nesnazila se lidem vnutit destruktivni model EU.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

No těžko s tímhle něco dělat, to je jako chtít 15. září 2001 bez důkazů v ruce lidem tvrdit, že to byla falešná vlajka a psychologická operace typu Northwoods. Leda vás tvrdě odsoudí, někteří možná i zmlátí. Za 10 let na základě důkazního materiálu pochopí, ale už bude dávno pozdě a vše odehráno.