Blíží se konec Schengenu? V Bavorsku začaly v noci manévry, země se...

Blíží se konec Schengenu? V Bavorsku začaly v noci manévry, země se připravuje na obnovu hraničních kontrol! Angela Merkel připustila, že Dublin IV je mrtvý, ale je třeba přijmout náhradní řešení v podobě výstavby migračních center v Severní Africe. Jenže, kdo bude migranty posuzovat? V plánu jsou neziskovky, Frontex, Úřad vysokého komisaře OSN pro migraci a dokonce Amnesty International!

Blíží se konec Schengenu? V Bavorsku začaly v noci manévry, země se připravuje na obnovu hraničních kontrol! Angela Merkel připustila, že Dublin IV je mrtvý, ale je třeba přijmout náhradní řešení v podobě výstavby migračních center v Severní Africe. Jenže, kdo bude migranty posuzovat? V plánu jsou neziskovky, Frontex, Úřad vysokého komisaře OSN pro migraci a dokonce Amnesty International!

V noci na dnešek začaly na bavorské straně státní hranice s ČR přípravy na zavedení hraničního, celního a pasového režimu po očekávaném zavedení hraničních kontrol ze strany německého ministra vnitra a šéfa CSU Horsta Seehofera po 1. červenci. Jak nám potvrdilo více než 5 zdrojů, před budovami celnic a pasových průjezdů byly v noci na dnešek registrovány práce, auta, technika, vykládka Unimo buněk, dopravních kuželů a další dopravně-logistické techniky. Stejné operace probíhají i na severu na německé straně v Sasku. Situaci sledujeme. Ministerstvo vnitra Německa se tak podle všeho připravuje na situaci krachu jednání o Dublinu IV na konci příštího týdne během unijního summitu v Bruselu, který by měl na úrovni Evropské rady a na úrovní Rady ministrů EU jednat a posléze hlasovat o kvótách a přerozdělování migrantů.

Lídři V4 v Budapešti spolu se Sebastianem Kurzem.

Angel Merkel svolala na neděli emergency meeting představitelů hlavních migračních zemí, na schůzce budou zástupci Německa, Rakouska, Francie, Řecka, Itálie, Bulharska, Malty, Španělska, Belgie, Nizozemska, Chorvatska, Slovinska, Dánska, Finska, Švédska a Lucemburska. Země V4 se po schůzce v Budapešti dohodly, že se tohoto mini-summitu nezúčastní, protože by se závěry setkání určitě nesouhlasily. Sebastian Kurz, který se za Rakousko jako host zúčastnil setkání představitelů V4, slíbil zástupcům Česka, Slovenska, Polska a Maďarska, že bude v neděli tlumočit v Bruselu nesouhlasný postoj zemí V4 ke kvótám a mechanismu přerozdělování. Angela Merkel dnes ráno pro ARD připustila, že text Dublinu IV dozná výrazných změn a v podstatě je text v současné podobě mrtvý.

Angela v neděli zahraje africkou kartou, varuje dopředu německá alternativa a lidé z okruhu AfD

Stále častěji se začíná hovořit o novém plánu, kompromisním řešení, které ovšem na německé alternativě vyvolává doslova zděšení a server Aeronet je zřejmě první, který v ČR přináší tuto zásadní informaci, jakým způsobem chtějí evropské elity obejít Dublin v mediální rovině. A je to opravdu síla. Podle návrhu Itálie, který podporuje i rakouský premiér Sebastian Kurz a podle informací nově i země V4, by měla Evropská unie vybudovat záchytná a azylová střediska na území Severní Afriky, kde by evropské úřady rozhodovaly, kdo je ekonomický migrant a kdo je doopravdy uprchlík. Alespoň takto to dnes uvádí německý i rakouský tisk, který jsem procházel a vypadá to velmi slibně, dokonce až neuvěřitelně pozitivně. Jenže už v noci na německé alternativě napojené úzce na německou AfD začaly probublávat dokumenty a informace, ze kterých doslova mrazí.

Horst Seehofer pohrozil hraničními kontrolami od 1. července. Rakousko i Česko by se v takovém případě připojilo k tomu samému kroku.

Podle nového plánu Berlína, který v neděli má kancléřka Angela Merkel předložit v Bruselu na mini-summitu evropským partnerům, by měla Evropská unie vytvořit na základě dohod s africkými zeměmi detašovaná pracoviště Frontexu a Evropského komisaře pro migraci, která by posuzovala žádosti migrantů o azyly v Evropské unii. Až do tohoto okamžiku se to nezdá jako špatný nápad. Jenže informace poslanců německé AfD hovoří o tom, že proces posuzování budou organizovat s pověřením Bruselu lidsko-právní organizace, nevládní a neziskové organizace, a to v úzké spolupráci s Úřadem vysokého komisaře OSN pro migraci. Na seznamu jsou německé, holandské, francouzské a italské lidsko-právní organizace, které ve spolupráci s Amnesty International mají provádět tzv. “background check” žadatelů o azyl přímo na místě v Africe.

Berlín podle informací chce nově odsunout migranty z moře a řešit je v tichosti už v Africe

Jenže největší perla, kterou Angela Merkel v neděli předloží v Bruselu, je garance tohoto nového plánu ze strany afrických zemí v rámci tzv. Rabatského procesu, tedy v souladu s Marakéšskou deklarací. A právě v této deklaraci je ukotvena migrace jako lidské právo, bez ohledu na to, jestli faktorem této migrace je válka, anebo ekonomická či ekologická krize. Migrantům ve střediscích EU v Severní Africe tak stačí uvést, že prchají ze svých domovů kvůli suchu a nedostatku vody a podle Rabatského procesu a Marakéše to bude dostatečný důvod pro udělení azylu. A to je něco úplně jiného, než co je veřejně v mainstreamových médiích uváděno v těchto hodinách v německém, rakouském, ale potažmo i v českém informačním prostoru. Jediné, co se tímto dosáhne, je zmizení nafukovacích člunů ze Středozemního moře a tiché dopravování již legalizovaných migrantů ze Severní Afriky do zemí EU.

Schůzka V4 v Budapešti byla tentokrát jiná, šéfoval jí ve skutečnosti rakouský premiér Sebastian Kurz.

Pokud se totiž v neděli potvrdí, že Berlín plánuje vybudovat azylová centra v Severní Africe na základech Rabatského procesu, tak to bude ještě horší, než jsme čekali. Bude to ještě nebezpečnější, než celý Dublin IV se svými kvótami a přerozdělováním, bude to horší než hordy migrantů na barevných člunech ve Středozemí, protože do Severní Afriky evropská média nedosáhnou, nedostanou se do pouště, do odlehlých měst v písečných dunách, protože tam budou mít neziskovky klid na práci a budou certifikovat a legalizovat tisíce a tisíce migrantů, kteří s azyly a vízy budou proudit do Evropy, ne okatě na lodích jako uprchlíci, ale s největší pravděpodobností letecky, kdy letadla budou přistávat v noci na speciálně oddělených a upravených terminálech evropských letišť. Jeden takový terminál se chystá i v Praze na Ruzyňském letišti, přinesli jsme o tom informace už dříve ve článku zde.

Migranti neutíkají z Afriky před válkou, ale před změnami klimatu a důsledky z toho plynoucími, včetně důsledků ekonomických, tvrdí Marakéšska deklarace, neziskovky a Vysoký komisař OSN pro migraci. Nikdo z evropských politiků nechce ve skutečnosti migraci zastavit, pouze ji manažovat a řídit, podle potřeb a možností

“Největším problémem dnešní migraci je mediálně negativní profilace migrantů.” Takto to nazvala nedávno německá ministryně obrany Ursula von der Leyen. V překladu do hovorové řeči to znamená, že obrázky migrantů na nádražích, v ulicích, na lodičkách na moři a v ulicích a na silnicích vykreslují negativní emoce a vzniká tím odpor vůči migrantům. Pokud se tyto obrázky nebudou do médií v Evropě dostávat, veřejné mínění se uklidní a migrace přestane být problém. Když se o migrantech nebude rozhodovat v Bruselu, ale někde v Severní Africe uprostřed pouště, veškerá migrace zmizí ze sdělovacích prostředků, protože migranti budou proudit do EU už jako obyčejní turisté, s vízy a dokumenty, pouze nebudou mít zpáteční letenky. Jednotlivé země EU dostanou kompenzace za přijetí azylantů, za jejich ochranu a integraci. Kompenzace podle informací má představovat vyšší dotační rámce z fondů EU pro léta 2020 až 2035.

Migranti na lodi drážďanské neziskovky Lifeline, která je už druhou lodí, kterou Itálie odmítla přijmout.

Všimněte si, co se děje v EU, ale i v České republice. Všechny evropské televize začínají vysílat pořady o nedostatku vody, o problémech s vodou a Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky už několik let argumentuje, že útěk lidí z Afriky a arabských zemí nastává nejen kvůli válkám, ale hlavně kvůli změnám klimatu. V České republice se na Jižní Moravě objevili nilští komáři, kteří přenášejí tzv. nilskou horečku. Jak se dostali do ČR, to není úplně jasné, ale skutečnost, že přežívají a dokonce se množí, naznačuje jasný fakt, že Česká republika a její klima se postupně přesunuje z mírného pásu do pásu semi-subtropického až subtropického.

Vysychání vodních zdrojů na Moravě má potom s tímto klimatický procesem přímou souvislost. Migrace se tudíž stává objektivním procesem, a tím nemám na mysli migraci jenom lidskou, ale i migraci fauny a flóry. V celé Evropě probíhá boj s tzv. invazními druhy rostlin a živočichů, kteří nepatří do biotopu Střední Evropy, ale prostě najednou tu jsou. Jenže spolu s těmito invazními druhy probíhá ještě jedna invaze, ta skutečná, invaze migrujících etnik, za lepším životem, za ekonomikou, za vodou, za půdou, za mírnějším klimatem.

Přesunutí Dublinu do Rabatu je to nejhorší možné řešení ze všech, migranti zmizí z TV obrazovek v Evropě, z tisku, všechno se schová pod agentury a střediska v afrických pouštích

Tím chci pouze vysvětlit, že nikdo z evropských politiků ani na okamžik nebude prosazovat zastavení migrace, ale pouze úřední přenálepkování migrantů z nelegálních migrantů na obyčejné turisty bez zpáteční letenky nebo lodního lístku. Všichni politici v Evropě dnes sedí na dvou židlích. Jedna židle je národní, kvůli voličům, bez kterých se politici ještě stále neobejdou, a druhá židle je globalistická, ekonomická, hypotéková, bankovní, úvěrová, splátková, osobně-zájmová.

Evropská unie nemůže už před voliči migranty vítat, jako to dělala v roce 2015, ale nikdy nedojde k tomu, že by EU migranty vracela tam, odkud přichází. Kdo si to myslí, je zoufale naivní. Uzavření hranic a pasové kontroly na hranicích jsou tlakem Berlína na země V4, aby přestaly blokovat politiku přijímání migrantů. Horst Seehofer opravdu může od 1. července akci spustit jako varování na několik dnů, ale v této chvíli už nejde o Dublin, ale o tiché přesunutí celé problematiky do Severní Afriky do rukou neziskovek a Vysokého komisaře OSN pro migraci.

Angela Merkel hraje v této chvíli o všechno.

Nejen o tomto dramatickém politickém vývoji budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Vážení čtenáři, náš server nahrazuje roli mainstreamových médií a přinášíme zásadní informace a kauzy, které veřejnoprávní a velká média ignorují. Přinášíme informace zdarma a bez otravných reklam v článcích. Pokud se vám líbí naše práce, přispějte prosím, podle svých možností, jakoukoliv částkou našemu projektu na zachování jeho provozu. Náš server funguje pouze z darů a příspěvků našich čtenářů. Devět dní před koncem měsíce jsme zatím vybrali jen necelých 40% potřebné sumy pro zachování našeho provozu na další měsíc. Bez vás nemůže náš projekt pokračovat. Každé málo pomáhá a přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet, všechny informace najdete na naší obvyklé darovací stránce zde. Děkujeme za Vaši neutuchající podporu! Naše práce a úspěchy jsou umožněny jen díky Vaší podpoře.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jop
Návštěvník
jop

Tu na tomto webe, ktorý sa pokladá za “proruský”, vzniklo akési očakávanie na záchrancu Putina. Putin nás zachráni, treba len čakať kým to nastane.

Pre tých, ktorí sú proruskí a čakajú na záchranu od Putina a Ruska: Putin vás nezachráni, ruskí kapitalisti vám nepomôžu, budú vás okrádať rovnako ako západní. Zachrániť sa musíte sami, robiť kroky musíte sami.

Pre tých, ktorí sú protiruskí, a boja sa “záchrany od Putina”, boja sa “proruskej ideológie”: Nemusíte sa báť Putina, je to tvrdý kapitalista, tvrdší ako nemecký. Nebojte sa Putina, jeho oligarchovia okrádajú plebejcov úplne rovnako a asi ešte viac ako západní oligarchovia. Putin nikomu v Česku nepomôže. Je to šéf oligarchického kapitalistického klanu.
Boj Putina a amerických elít nie je boj “demokracie proti neslobode”. Je to boj dvoch kapitalistických skupín. Ak vyhrá “západná demokracia”, tak Česi budú naďalej okrádaní, budú naďalej makať na kapitalistu a mať malý plat a vysokú nezamestnanosť.
Ak vyhrajú ruskí “nedemokratickí” oligarchovia, Česi budú úplne rovnako okrádaní, lepšie sa mať nebudú.

Celá politika je len divadlo, vy ste plebejci ktorí makajú na kapitalistov. Či ja kapitalista pôvodom z Ruska, z USA, z Nemecka, stále je to elita a vy ste okrádaní plebejci. Peniaze nemajú národnosť a všetky sú v tých istých bankách. Aj ruské, aj nemecké, aj americké doláre sú v rovnakých bankách. V tých bankách ich majú elity. Vás okrádajú kapitalistické elity, všetky, národnosť elít nie je podstatná!

Rusko ani Putin vás nezachránia, sú to tvrdí kapitalisti a zlodejskí oligarchovia.
Tým že “bojujete” za Rusko a čakáte “záchranu od Putina”, tým len podporujete divadlo.
Zachrániť sa musíme sami, nikto iný to za nás neurobí.

Pjakin, od ktorého som čerpal aj ja, sa posledné dva roky nedá počúvať. Samé rozprávky o Putinovi, ktorý nič nemôže, za nič nemôže, nič nedokáže presadiť, nevie pomôcť ruskému národu, lebo je obklopený podpindosníkmi.
Takže tí, ktorí sa bojíte Putina a proruskej ideológia, vypočujte si niekedy Pjakina. Tam budete jasne počuť, ako Putin nič nemôže zmeniť, lebo mu v tom všetci okolo neho zabránia.

Putin nič nezmôže, sám Pjakin to tvrdí, netreba sa Putina báť!

Voda
Návštěvník
Voda

Otázka či prosba pro všechny diskutující: kdo chce globalizaci, klikněte plus, kdo ne, klikněte minus. Díky všem.

jop
Návštěvník
jop

Otázka číslo 2

Kto si myslí, že nás Putin a Rusko zachránia, kliknite plus.

Kto si myslí, že sami sa musíme zachrániť, že sami musíme začať robiť kroky na záchranu, že samu musíme robiť “aktívne akcie” na našu záchranu, kliknite mínus

jop
Návštěvník
jop

Plus znamená, že AE je proruský server. Jeden z tých dvoch plusov je určite Pozorovatelka, druhý je asi tiež ona z nejakého druhého počítača.

Mínus znamená, že tento server je iba národný, pročeský, že Češi chápu že zachrániť sa musia sami.
Občania ČR, dokážte, že ste iba národne zameraní, dokážte že chcete a musíte sami zachrániť Českú republiku, že Putin vám nepomôže.
Admin, ak tu nakliká mínus aspom 20-30 ľudí, tak máš argument o tom, že tento server vôbec nie je proruský, iba národný, pročeský

r.m.
Návštěvník
r.m.

Vodpal trole

M.C.
Návštěvník
M.C.

Tady naše budoucí ministryně paní Malá připomíná jednu sympatickou postavičku z Harryho Pottera. Ta to dotáhla myslím až na náměstkyni ministra kouzel. Paní Malá ji možná překoná. Akorát ty kouzla nechci raději vidět.
https://twitter.com/paulczynski/status/1010738637938577408
Kdyby byli všichni ódéesáci jako dnes již bývalý ódéesák Petr Paulczynski, dala by se ta strana volit.

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Zveriť rozhodovanie neziskovkám? To môže navrhnúť a podporiť iba čistý idi. Ot!!! To ich sem potom môžu nechať prichádzať rad radom.

jop
Návštěvník
jop

Pozorovatelka
váš včerajší príspevok, čas 13,57

citujem: “Ano, kopu za globalizaci světa Ruskem, tzn. nemarxistickou globalizaci, ”

Kto to je, TEN alebo TO “RUSKO”
To je Putin a jeho skupina oligarchov, bratia Rotenbergovci?
To je Medvedev a jeho skupina oligarchov?
To je ruská tajná služba FSB?
To je ruská armáda?
To je ruská učiteľka, predavačka, poštárka? Ktorá žije u rodičov, lebo vlastný byt si nikdy nekúpi z malého platu?
To sú ruskí penzisti? Ktorí nemajú na lieky a na jedlo?
Kto to je, TO “Rusko”????????

Veď v tom Rusku je ešte horší “kapitalizmus” ako u nás. Ešte väčšie okrádanie celého národa, ešte horšie parazitovanie elít na ožobračovaných ľuďoch, ešte väčšie okrádanie “národných bohatstiev” oligarchami ako u nás.
Veď tam je elitou každý smrad, ktorý na miestnom úrade sa stal starostom a všetky majetky začal pokladať za svoje.

Aká je tá “ruská nemarxistická globalizácia”? Čo to je? Aké to má pravidlá?????????

Putin je ten človek, ktorý spasí svet, spasí Čechov, spasí Európu???

Putin je oligarcha, šéf klanu oligarchov, kapitalista najhrubšieho zrna, ktorý pomáha oligarchom to Rusko okrádať na “vládnej úrovni”.
Putin vás spasí? Vy máte v hlave mozog? Alebo len naliate absurdné a naivné nezmysly?
Ako vás spasí Putin?
Tým, že Škodovku Nemci odpredajú ruskému oligarchovi, čo sa zmení? Ruský oligarcha príde do závodu, a všetkým zvýši plat, lebo ruský kapitalista nepotrebuje zarábať, nepotrebuje si kúpiť novú jachtu, tak českým zamestnancom dá reálnu odmenu, reálny podiel na zisku?????

Kto vás spasí? Rusko? Tým myslíte ruských kapitalistov? Tí sú naučení okrádať a zdierať každého koho môžu, a sú naučení metódami z rokov 1990, kde sa strielalo. Tí najsilnejší ktorí prežili si prestrielali cestu do súčasnosti, a stali sa oligarchami. Tí vás zachránia????????????????????????

Pozorovatelka, prv, keď ste sa nevenovali tolkým otázkam, som si vaše príspevky čítal. Boli ste čitatelná. Síce som v určitých otázkach nesúhlasil s vašimi názormi, v určitých som videl že sa mýlite.
Teraz ste čitatelná omnoho menej ako pred rokom dvomi. Stal sa z vás rozprávač rozprávok. To isté ako z Pjakina, ten už je len ideológ a obhájca Putina, rozprávkár ako aj vy.

Putin vás zachráni? Rusko vás zachráni? Čo máte v hlave ……?

Sami sa musíte zachrániť, sami kua musíte začať robiť kroky na svoju záchranu.
Alibisti, zbabelci, neschopní plačkovia, ktorí len píšu do diskusií, píšu, píšu, píšu píšu ……..

Voda
Návštěvník
Voda

Super příspěvek, Jope! Ne za tisíc bodů, ale přímo BINGO. Před necelými pěti minutami jsem na předchozí stránce diskuze psal Antisionovi a Sopikovi ohledně Pjakina a Pani Pozorovatelky, že židovská mafie v Rusku jede globalizaci po koleji slibu a nabídky záruky celosvětové bezpečnosti. Jen nová forma, když nevyšel trik s komunismem. A nepřekvapuje mne, že to konečně přiznala, že je globalistka stejně jako její bog Pjakin. Proto tak kope za židy a jejich trik s vymyšleným holocoasterem ě2, který není o ničem jiném než o zabezpečení si cesty jak to celé svinstvo dokončit!
A s těmi otázkami, velice důležitými, si neporadí. Uhne, jako /jakin uhýba přímým odpovědím a samozřejmě i Putin.

Co píšete o ruských lidech je realita, kterou čtu dnes a denně po stovkách na různých webech, resp. diskuzích pod videi na Youtube. Vždyt ti lidé tam piší to samé co já tady a pro ni jsem protiruský! Jenže pro mne Rusko znamená lidé tam a ne ta vládnoucí zdegenerovaná cátra včetně Putina. To pro ni představuje Rusko.
A jen ještě dodám, že se nestačím divit, co se děje v Rusku s půdou. Kolik jí už zabraly židovské mafie z Cíny!

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

Trapný komentář ještě trapnějšího trola. Zažádej si o nové školení, šmudlo…

Pozorovatelka
Autor

jop
Putin zachraňuje Rusko před projektem “Astana”. A věřte, že to je mnohem ,mnphem více, než platy prodavaček, léky pro důchodce anebo to, jestli si někdo koupí vlastní byt. A že projekt “Astana” je tou hlavní a zásadní křižovatkou současného lidstva, tak to si piště, že to sleduji už mnoho let a že proto moc dobře vím, proč Pjakina beru.

Vy s Vaším komentářem mi připomínáte ty, kteří před 89. nadávali na frontu na banány a na toaletní papír, proto s Vašimi argumenty na mě nechoďte. A k tomu zopakuji své oblíbené – já raději mistry kungfu než boxery Vašeho typu. A oslovit Vašimi argumenty mě nemůžete stejně, jako mě nemůžete urazit – Vy totiž svým “boxerským”/rudým viděním vůbec nechápete, v jaké situaci je SVĚT, nikoliv jen jednotlivé státy, a tedy proti čemu naprosto zásadnímu Putin bojuje. A bojuje tak, ze dobře! A shrnuto – Vaše argumenty jdou mimo mě a nemám o čem s Vámi diskutovat, protože Vy vidíte jen kamínky (banány a toaletňák), ale nevidíte mozaiku (nevidíte to, co lidé neviděli i v 89.).

jop
Návštěvník
jop

ja od Pjakina posledné dva roky počujem že niektoré, resp. už mnohé ciele Putina a Globálneho Prediktora sú totožné, a že to je dobre, že ten GP sa musí oprieť o toho Putina. Lebo ciele už majú v mnohom spoločné. Astana je projekt Globálneho Prediktora.
Nijako som si nevšimol, že by Putin vystupoval proti Nazarbajevovi a jeho úlohe. Astana je len záložná druhoradá cesta, jedna z mnohých, ktoré má GP rozpracované. Pričom Astana je len miestne potenciálne centrum, nie svetové potenciálne centrum.
Putin stále amerických neoconov nazýva “naši americkí priatelia”.

pozorovatelka, gratulujem. Váš druhý odsek o mne, s tou reakciou sa často stretávam u rozprávkárov, ktorí keď natrafia na tvrdé otázky, na ktoré nemajú v rámci svojho myslenie odpovede, tak začnú drístať to čo vy.
Aby všetci pochopili, tak ja vaše argumenty zopakujem pekne jeden za druhým

Vy s Vaším komentářem mi připomínáte ty, kteří před 89. nadávali na frontu na banány
já raději mistry kungfu než boxery Vašeho typu
oslovit Vašimi argumenty mě nemůžete
mě nemůžete urazit
Vy totiž svým “boxerským”/rudým viděním vůbec nechápete,
Vaše argumenty jdou mimo mě
nemám o čem s Vámi diskutovat

Veď tieto drísty počujem od drístalov v politických diskusiách v televízore každú chvílu.
Nie ste vy nejaký skrachovaný politik?

Zbierka vašich “argumentov a logiky” je úplne presvedčivá, dostala ste ma do kolien, vaša logika je nepriestrelná. Hlavne tie banány, to bolo skvelé, to ma úplne zničilo a zdiskreditovalo v očiach tých, kto číta moje príspevky. LOL

Pritom ste vôbec neodpovedala na úplne zásadnú otázku: Rusko sú Putin a ruskí oligarchovia? Lebo ak Putin bojuje proti Astane, on predstavuje tú ruskú cestu. Síce stále neviem čo tá ruská cesta globalizácie je.

Takže Putin, jeden z hlavných oligarchov, ktorý za 18 rokov nič podstatné okrem bežného vývoja spoločnosti neurobil nás spasí? A ako nás spasí, keď podľa Pjakina ho obklopujú sami podpindosníci, ktorí všetku jeho snahu zdiskreditujú.

Ohrozil som vás miestny trón? Najvyšší vykladač pravdy na serveri AE Pozorovatelka osobne?
A keď natrafí na nevhodné otázky, ktoré nemôže vysvetliť lebo protirečia jej argumentom, tak vykladá o banánoch.

LOL, urobila ste zo seba drístala

no one
Návštěvník
no one

jop
jen vám nasadím trošku brouka do hlavy vypíchnutím třech Vašich perliček, aby jste si uvědomil, že ji máte na krku.
“Nijako som si nevšimol, že by Putin vystupoval proti Nazarbajevovi a jeho úlohe.”
To má proti němu jako veřejně vystupovat? Z nepřátel si udělat ještě větší nepřátele? Když chcete porazit svého nepřítele, musíte jej pochopit, vžít se do jeho role, být tím nepřítelem a v nejlepším případě z něj udělat svého spojence, který pracuje pro Vaše zájmy.

“Putin stále amerických neoconov nazýva “naši americkí priatelia”.”
To jim má jako říkat američtí parchanti, co rozkradli náš stát? To má proti nim brojit, aby ještě víc u nich vzbudil hysterii a zvýšil tak míru krvavosti nadcházejících události? Říká jim diplomaticky partneři z toho důvodu, že jim nabízí partnerství, že jim ukazuje možnost jiné cesty.

“Astana je len záložná druhoradá cesta, jedna z mnohých, ktoré má GP rozpracované. Pričom Astana je len miestne potenciálne centrum, nie svetové potenciálne centrum.”
Sjednocení turkických islámských národů celé Eurasie Vám přijde jako druhořadá cesta? Myslíte si, že toto město se stalo v roce 1997 hlavním městem náhodou? Myslíte si, že vzkvétá a roste počet jeho obyvatel náhodou?

Voda
Návštěvník
Voda

Odkud víte, co má GP rozpracovano? Které další cesty?

jop
Návštěvník
jop

to bola otázka skôr na mňa a nie na No One

Potenciálne moslimské centrá, tak ako to ja vidím. Pričom každé z centier je aj zároveň existujúce, aj ak by ho GP z nejakých jemu potrebných dôvodov podporil získalo by väčší vplyv.

Turecko a Veľké Turecko. Jedna z vetiev sunitov sú Turci. Zároveň Turci majú veľkú armádu, tak protiváha významu proti Veľkému Turecku (ak to GP bude potrebovať) je Astana.
Irán a Veľký Irán. Šíti
Saudi. Suniti, ale salafisti.

Každé z týchto centier a jeho potenciálna podpora je možná cesta pre GP, ako vývoj islamskej časti sveta. Ja samozrejme nemám potuchy čím sa GP riadi a aké má plány.
Ja len môžem z dostupných údajov vidieť a predpokladať, že ak vzniknú pre GP problémy s moslimami, tak GP bude vytvárať ako vždy nejaký vnútorný rozkol.
Preto tieto tri (s Astanou 4) centrá sú zároveň začiatok vnútorného rozkolu islamu.

Do EU sú dovážaní suniti. Lebo ich je najviac, zároveň sú agresívnejší ako šíti.

Pozorovatelka
Autor

“Pričom Astana je len miestne potenciálne centrum, nie svetové potenciálne centrum” – v této větě jste řekl vše, proč se nemáme dál o čem bavit. A to ani náhodou není o AE a tedy o tom, jestli já bych zde, ale také na jakémkoliv jiném webu byla přijímána pozitivně či negativně, protože ono to pro mě není ani o tom, jestli bych kamkoliv ještě něco vůbec napsala.

jop
Návštěvník
jop

Astana
ako cesta spojenie turkických islámskych národov

https://sk.wikipedia.org/wiki/Turkick%C3%A9_n%C3%A1rody

180 miliónov turkických národov, ktoré sa nikdy v počte 180 miliónov nespoja, lebo sú teritoriálne roztiahnutí. Na planéte žije okolo 7,6 MILIARDY ľudí. Astana má potenciál spojiť 180 MILIÓNOV.
V Brazílii žije 210 miliónov.
Presne ako som tvrdil, iba druhoradé miestne centrum. Pričom Turci budú celý projekt ťahať na seba, lebo ich je 70 miliónov.
Astana je skôr bič na Turkov, určite nie na Rusov. Práve preto, že tých turkických moslimov nie je moc, Astana je zároveň spôsob aby sa medzi rôznymi skupinami moslimov vytvorili rôzne mocenské centrá, aby sa moslimovia tiež nespojili.
Astana je teda aj páka proti moslimom, ďalšie centrum ktoré bude ako protiváha iným moslimským centrám.
Astana bude moslimov tiež rozdelovať. Pričom kvôli tomu, ako sú turkické národy rozťahané, nikdy sa nespojí tých 180 miliónov, takže potenciál Astany je Turecko, Kazachstan, Uzbekistan, Azerbajdžan, čo je cca. 100-150 miliónov. No neposerte sa zo spojených 100-150 miliónov, ktorí sa aj tak reálne nespoja. Lebo azerbajdžanské, uzbecké a ani turecké elity nebudú mať záujem podriadiť sa Astane.
Astana je len ekvivalent potenciálne zmenšenej EU, ale aj v tej EU reálne Nemci bojujú s Frantíkmi a Angláni sa už odpojili.

Pozorovatelka, nie ste všeznalý boh. Potenciál Astany je malý miestny projekt, neposerte sa z nej, je to druhoradý projekt, jeden z mnohých.
Astana nie je cielená proti Rusom, ale ak sa zhoršia vzťahy Rusko Kazachstan (čo nechce ani Putin ani Nazarbaev), tak Rusko by bolo v nejakej, presne ťažko definovatelnej miere, poškodené.
Toť vsjo.

Pozorovatelka, preháňaš. drístaš, nevieš jednoduchou analytikou určiť význam celej Astany.
Neodpovedala si na moje otázky, preto odvádzaš pozornosť od mojej témy “Rusko nás zachráni” na nepodstatnú Astanu.
Kto je TO Rusko?
Zachránia nás ruskí kapitalisti? Prečo by nás zachraňovali?
Zachráni nás ruská poštárka? Nie, ruská poštárka nás nijako zachrániť nemôže! Ruský národ je okrádaný oligarchami vo vláde ešte viac ako Češi Nemcami.
Zachráni nás Putin? Ale veď ten nič nemôže, má okolo seba samých “podpindosníkov”, ktorí všetku jeho snahu diskreditujú!

Vieš čo je tvoj najväčší problém Pozorovatelka?
Namiesto toho, aby sme sa začali zachraňovať sami, aby sme sami začali konečne robiť kroky na svoju záchranu, ty tu blúzniš, klameš ľudí, a potom všetci “alternatívni bojovníci proti systému” sú spokojní, lebo predsa oni už svoj príspevok napísali, oni Aeronet článok prečítali a spokojne idú do roboty makať na kapitalistu. Lebo Putin nás zachráni, tak treba len ČAKAŤ.
Stále len čakať, niekto nás zachráni.
Veď ty v akomsi mozgovom poblúznení len manipuluješ ľudí, aby nič nemuseli robiť, lebo “čakanie na záchranu od Putina” je tá správna cesta.

Z teba musia mať tie elity, ktoré si uvedomujú podstatu problému, teda chápu ako to všetko skutočne funguje, z teba majú radosť.
Lebo treba čakať, čakať na Putina, čakať na Putina, stále ČAKAŤ…. nič nerobiť…čakať…nič nerobiť…čakať…

Čítanie “alternatívnych” webov nikoho nezachráni, nič to nezmení. Písanie do diskusie nikoho nezachráni, nič to nezmení.
Čakanie za “spásu sveta Putina” je škodlivé, lebo namiesto toho aby sme sami začali niečo, čokolvek, aspom niečo robiť, tak nič sa nezmení.
Lebo klamete sami seba, ste pohodlní, ste rovnako neschopní ako “tí neprebudení ovčania”.

No one
to, že ty niektoré moje vyjadrenia nazval perličkami neznamená, že to “perlička” je, že som sa mýli, že som povedal hlúposť.
Americkí neoconi stále Putina aj Rusko otvorene nazývajú nepriateľom, otvorene voči Putinovi aj Rusku robia nepriateľské kroky, otvorene sa ich snažia poškodiť čo najviac.
Putin neoconov nazýva “našimi americkými priateľmi”.
Ja v tom vidím zvláštny rozpor.

Ja tie tvoje argumenty o tom, ako si z nepriateľa neurobiť ešte väčšieho nepriateľa pokladám prinajmenšom za čudné, v tej horšej variante to vôbec nie sú argumenty, len si povedal veľa slov. Ja v tvojej “logike” vidím chyby.
Keď Rusi podpísali pred Druhou svetovou Pakt Molotov-Ribentrop, čo im to pomohlo?
Okrem toho, Globálny prediktor v žiadnom prípade nemá záujem, aby sa USA a Rusko spojili na takej úrovni, aby ohrozili Globálneho prediktora.
Takže spojenectvo neoconov a Ruska nie je možné a GP ho nedopustí!
No one, prosím o vysvetlenie, prečo si nazval perličkou to, že ja pokladám za divné Putinove vyjadrenia? On ich povedal, ja som to len zopakoval, považujem to za divné.
Perlička je niečo smiešne, vybral si si zlý príklad ako “perličku”.

sajgon
Návštěvník
sajgon

Ahoj jope, jo tak tenhle koment tesat do kamene 😉

Voda
Návštěvník
Voda

Taky jsem se řehnil, že paní vytáhla nějaké banány, když jde nám všem o život. Pjakinem vyřčené potoky krve v Evropě jsou pro ni banány, tak vysoko už vystoupala nám. .

Včera jsem se podíval konečně jak vypadá a co říká ten Navalný, co organizuje majdan na konec tohoto měsíce, resp. na 1.7. Je to stejné hovado jako byl Havel. Jednoduše židovské mafie uvnitř Ruska se pere o moc. Všichni dohromady jsou GP, ale vymysleli si tajené všemocné, aby to zakryli.

Vemte si tak jednoduchou věc: Putin slíbil, že za doby jeho presidentování nebude zvýšen věk odchodu do důchodu. V tento moment stačí jen tak málo, aby veřejně vystoupil a řekl, že slib dodrží ale on na přímou otázku neodpověděl! Vykecával se stejně jako Pjakin a Pozorovatelka. Obecné kydy, odpověd nikde. Přitom by se zabránilo majdanu, který organizuje Navalný. Tak málo stačí zabránit krveprolití a ten změtek Putin to neudělá?
A Pjakin opakovaně řekl, že Putin potřebuje od lidí podporu!

Už dnes se dělají přípravy na majdan. Těch policajtů kolem
https://www.youtube.com/watch?v=MRlEX6PJaL4

Voda
Návštěvník
Voda

Způsob vyjadřování paní Pozorovatelky mi stále více připomíná jazyk kartářek. Vypadá to na dlouhodobou vytrénovanost na neurčité, vše říkající a nic neříkající slova, za která ji nikdo nemůže chytit.

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

Pán je opravdu tak blbý, nebo se snad jedná o nějakou angažovanou soudružku?

Voda
Návštěvník
Voda

Pozorovatelko,
nechápu, jak můžete zlehčovat tíživou životní situaci lidi v Rusku a přitom říkat, že jste proruská. Píšete jenom obecné závěry jako:

Putin zachraňuje Rusko před projektem “Astana”. A věřte, že to je mnohem ,mnphem více, než platy prodavaček, léky pro důchodce anebo to, jestli si někdo koupí vlastní byt. A že projekt “Astana” je tou hlavní a zásadní křižovatkou současného lidstva, tak to si piště, že to sleduji už mnoho let a že proto moc dobře vím, proč Pjakina beru.

Víte, co jste tím řekla? Nic, pouhé gavno.
Před čím zahranuje Putin Rusko? A čím?
Co je to to mnohem mnohemm více, co víte? Proč to nesdělíte?
Ta Vaše nafoukanost je nepříjemná. Nepsala jste před pár dny, že už jste mohla být slavná? Mohu se zeptat, za jaké zásluhy?

Děkuji za konkrétní odpovědi, JOPovi jste nedala žádnou proč?

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

Hele, ty smradlavá vodo, spláchni se už konečně do hajzlu. Nikdo tě tady nemá rád, jen tví kámoši z vašeho chlívku…

Voda
Návštěvník
Voda

Otázka Pjakinovi s požadavkem, aby konkrétně řekl, jakým způsobem mají lidi podporovat Putina a on 15 minut kecá o ničem, pardon nezapomněl na tlusté knihy. Tak se nedivte, že ani z jeho žačky či obdivovatelky nedostanete konkrétní odpověd.
Komentáře pod tím videem nejsou o ničem jiném než tady píšeme a kdo umí rusky si udělá obrázek, že v Rusku se jede stejný podvod jako u nás, tj. předstírání rivality u presidenta a premiéra a systematické odírání a likvidace lidí.

https://www.youtube.com/watch?v=Ks6itfef_38

Jaris
Návštěvník
Jaris

Drsna realita, Jope. Lidi si preji mit sve hrdiny a spasitele. Rusko ma plno prace samo se sebou. Mozna zajdu az prilis daleko, ze Putin byl mozna nahrazen dvojnikem od doby, co zmizel na tyden ze sceny.

jop
Návštěvník
jop

čakať na spasiteľa, ktorý nás zachráni, a nič nerobiť pre svoju vlastnú záchranu, to je zbabelosť, duchovná aj morálna úbohosť. Toto přizdisráčstvo nás ničí a zničí.
Sme zbabelci, tak nám treba.

O Putinovi som už tiež videl množstvo materiálov, kde ukazujú formu jeho uší, forma je na rôznych fotkách rôzna, rôzny anatomický tvar lebky počas rôznych období “jeho verejného vystupovania” a podobne.
Určite dvojníkov má, ktorí vystupujú na rôznych podujatiach.
Ide len o to, čí ten pôvodný Putin vôbec žije a zúčastňuje sa volieb, alebo Rusi volia divadelných hercov dvojníkov Putina.

Dali
Návštěvník
Dali

Podle mně je tato informace velice potřebná k tomu, abychom žádali na chystaném summitu předsedů vlád států EU na Radě ministrů v Bruselu, aby v plánovaných azylových centrech na severu Afriky pracovali státem určení zástupci a ne členové neziskových organizací a zástupci Frontexu, potažmo OSN. Je důležité, aby tyto informace byly předány a to co nejrychleji našim politickým zástupcům a hlavně vládě, resp. vládám V4 s tím, aby se připravila/ly na tento skrytý záměr “hlavních byrokratických aktérů” na zasedání v Radě. Budou tak mít možnost argumentovat a prosazovat náš propracovaný plán azylových center v Africe. Je ještě čas tak je i na nás, abychom tomuto vychytralému podvodu co nejrychleji zabránili. Když budou vybudovaná azylová centra v Africe, nejsme proti, ale ať jsou součástí řešení původů problémů v afrických zemích s vysokým odlivem lidí. Když by se nám to povedlo, bylo by to součástí pomoci lidem, kteří ji skutečně potřebují. Kontrola v azylových centrech musí být zevrubná a 100%tní. Další problém, který je nutné řešit a to, relokovat migranty, kteří v Evropě pobývají, ale nemají na svůj pobyt nárok.

Dali
Návštěvník
Dali

Chtěla jsem dát do diskuse konstrukci, která bude promyšlená a psala jsme to asi dost dlouho? No, každopádně velice oceňuji váš článek a děkuji!

Dali
Návštěvník
Dali

Podle mně je tato informace velice potřebná k tomu, abychom žádali na chystaném summitu předsedů vlád států EU na Radě ministrů v Bruselu, aby v plánovaných azylových centrech na severu Afriky pracovali státem určení zástupci a ne členové neziskových organizací a zástupci Frontexu, potažmo OSN. Je důležité, aby tyto informace byly předány a to co nejrychleji našim politickým zástupcům a hlavně vládě, resp. vládám V4 s tím, aby se připravila/ly na tento skrytý záměr “hlavních byrokratických aktérů” na zasedání v Radě. Budou tak mít možnost argumentovat a prosazovat náš propracovaný plán azylových center v Africe. Je ještě čas tak je i na nás, abychom tomuto vychytralému podvodu co nejrychleji zabránili. Když budou vybudovaná azylová centra v Africe, nejsme proti, ale ať jsou součástí řešení původů problémů v afrických zemích s vysokým odlivem lidí. Když by se nám to povedlo, bylo by to součástí pomoci lidem, kteří ji skutečně potřebují. Kontrola v azylových centrech musí být zevrubná a 100%tní. Další problém, který je nutné řešit a to, relokovat migranty, kteří v Evropě pobývají, ale nemají na svůj pobyt nárok.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Jestli to je 100% pravda, tak chvála Bohu! Jelikož volný pohyb osob je hrozbou už prvotního hříchu.
Ostnaté dráty, obnovit pohraničníky a bude pořádek v Evropě.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Vzpominate jeste na dobu pred clenstvim v EU kdy jsme museli treba pro turistickou cestu do Londyna taky ukazovat zpatecni letenku/jizdenku? Tehdy jsme byli pasovani na roven techto dnesnich migrantu. rozdil je v tom, ze oni dnes zpatecni letenku uz nepotrebuji cili na ni establisment usetri a cestu sem jim zaplatime my. Stejne tak jako platime ony “neziskove organizace”. Nebo si snad myslite ze takova “Lifeline” registrovana v Amsterodamu (ktera urcite nema filipinskou posadku 🙂 ) plachti zadarmo ? Je na case nejen zacit nazyvat tyhle podniky “tezce ziskovymi” ale taky tlacit na jejich zpruhledneni a likvidaci, stejne jako na zruseni naprosto impotentni zidacke pijavice jmenem Organizace Spojenych Narodu. Za usetrene prachy by se dala postupne zvelebit Afrika aby z ni mistni neutikali.