Blíží se celosvětový oheň mezi Izraelem a Sýrií?

Blíží se celosvětový oheň mezi Izraelem a Sýrií?

Není to dávno, co se schylovalo k útoku na Sýrii, ke kterému USA nejvíce tlačil Izrael. Svět nakonec přijal řešení, které navrhl Putin, zatímco Obama musel sklopit uši. Hrozba světové války pominula, ale opravdu pominula? Video nabízí zajímavou analýzu veškerého současného dění kolem Ukrajiny a vůbec Ruska a v závěru obsahuje větu: “USA mají za cíl, aby se Rusko s Čínou, Iránem a Sýrií stalo jednou stranou, aby Evropa podřízená USA přešla na druhou stranu a aby potom, až se rozhoří oheň mezi Izraelem a Sýrií se přece jen rozpoutala 3. světová válka, ve které USA odepíší všechny americké dluhy”. Připomínám, že 11. září Obama vyhlásil bombardování Sýrie. Další souvislosti, jako například vytlačení Ruska z evropských trhů a zahnání na trhy čínské, vznik islámského státu a další, ať si každý doplní sám. Mě k tomu napadá ten NWO plán o Transatlantické unii vs Euroasijská unie [1] . 

-Pozorovatelka-

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
TSq
Návštěvník

Já taky, už jsem angažoval kamarádku, ta ovšem není publikační typ, jenom mi upřesnila, že pád Uhelných Skladů :mrgreen: začal podstatně dříve.
Viditelné místo ? Bude, kvalitní info se šíří jako blesk 😉
Už nějak nikdo, teda z mého okolí, nekouká na prodaná media.

LK
Návštěvník
LK

„USA mají za cíl, aby se Rusko s Čínou, Iránem a Sýrií stalo jednou stranou, aby Evropa podřízená USA přešla na druhou stranu a aby potom, až se rozhoří oheň mezi Izraelem a Sýrií se přece jen rozpoutala 3. světová válka, ve které USA odepíší všechny americké dluhy.“

USA můžou mít cíle jaké chtějí, ale realita může být úplně jiná:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4832-usa-zahajily-utok-proti-islamskemu-statu-v-syrii-bez-podpory-nemecka-i-francie

Není pochyb o tom, že USA 3. světovou (mimo své území) zoufale potřebují, ale budou mít stále menší prostor k tomu, aby ji vyvolaly. Podle astrologů (http://www.astro-coaching.cz/blog.php?mn_post=105) budou mít USA příští rok obrovské finanční problémy, které jim nedovolí přemýšlet o nějaké válce. Toto prý říkají hvězdy:

“Přelomový rok 2015
Rok 2015 přinese Spojeným státům těžko zvládnutelné finanční problémy, kterými načne další kapitolu svých dějin. Naposledy se podobným způsobem nadepisovala kapitola v roce 2001, kdy útoky na dvojčata zavdaly prostor pro kontrolu v řadě oblastí pod hlavičkou obrany proti teroristickým útokům. Teď přijdou problémy s dolarem, které potrvají – doufám, že se pletu – někdy do roku 2022. A protože USA jsou silnou ekonomikou a dolar je významná rezervní měna, o své problémy se s námi rychle podějí. Stejně, jako se s celým světem podělily už v roce 2008:-) Odhaduji, že na EU dopadnou s ročním až dvouletým zpožděním, pak se to začne přímo týkat i nás tady v Česku.

Zato Rusko od roku 2015 jen kvete. Je paradoxní, že v této dvojici mocných nepoznám, kdo bude v roce 2015 hybatelem. Buď Spojené státy nezvládnou svoji finanční situaci, Rusku se tím pádem uvolní spousta prostoru, který mohou vyuřžít po svém. Nebo mohou američanům dokonce nabídnout pomoc, na které sami dostatečně vydělají. Nebo se prostě jen zvýší cena ropy. Podobně fungovalo v posledních letech Německo v Evropě. Tedy alespoň astrologicky:-) Nebo naopak bude Rusko tlačit na zájmy ohrožující USA a ty nebudou mít sílu vzdorovat. Tak jako tak, silné roky Ruska trvají někdy do roku 2022, kdy se role buď prohodí zpátky nebo přijde úplně nové uspořádání ve světě.”

Petr Adamíra
Návštěvník
Petr Adamíra

Izrael netlačil na USA, aby zaútočili na Sýrii. To je prostě lež!