Blíží se celosvětový oheň mezi Izraelem a Sýrií?

Blíží se celosvětový oheň mezi Izraelem a Sýrií?

Není to dávno, co se schylovalo k útoku na Sýrii, ke kterému USA nejvíce tlačil Izrael. Svět nakonec přijal řešení, které navrhl Putin, zatímco Obama musel sklopit uši. Hrozba světové války pominula, ale opravdu pominula? Video nabízí zajímavou analýzu veškerého současného dění kolem Ukrajiny a vůbec Ruska a v závěru obsahuje větu: “USA mají za cíl, aby se Rusko s Čínou, Iránem a Sýrií stalo jednou stranou, aby Evropa podřízená USA přešla na druhou stranu a aby potom, až se rozhoří oheň mezi Izraelem a Sýrií se přece jen rozpoutala 3. světová válka, ve které USA odepíší všechny americké dluhy”. Připomínám, že 11. září Obama vyhlásil bombardování Sýrie. Další souvislosti, jako například vytlačení Ruska z evropských trhů a zahnání na trhy čínské, vznik islámského státu a další, ať si každý doplní sám. Mě k tomu napadá ten NWO plán o Transatlantické unii vs Euroasijská unie [1] . 

-Pozorovatelka-

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
TSq
Návštěvník

Já taky, už jsem angažoval kamarádku, ta ovšem není publikační typ, jenom mi upřesnila, že pád Uhelných Skladů :mrgreen: začal podstatně dříve.
Viditelné místo ? Bude, kvalitní info se šíří jako blesk 😉
Už nějak nikdo, teda z mého okolí, nekouká na prodaná media.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Navazující zpráva:
Edward Snowden opět šokuje: Islámský stát založila CIA, aby USA mohly rozpoutat válku. Cíl? Vytlačit ruský vliv, zlikvidovat Asada a vytvořit Velký Izrael.
….
Podle této poměrně přesvědčivé a logické konstrukce – konečným cílem ISIL není vytvořit islámský stát. To je jen první fáze používaná pro vyčištění prostoru od „nežádoucích elementů“ jako jsou křesťané či skuteční radikální muslimové. Až bude etnická a náboženská čistka v Iráku a Sýrii dokončena, bude ISIL „hrdinně poražen“ a na celém území vzniknou loutkové režimy Spojených států a Izraele jako například Kurdistán. Hlavním terčem útoku je ovšem Bašár Asad a Sýrie.

Likvidace Asadova režimu je pro Američany klíčová z mnoha důvodů. Kromě přístupu k syrskému nerostnému bohatství jde hlavně o vytlačení ruského vlivu z oblasti. V Sýrii má Moskva po desetiletí vojenskou základnu, jejíž význam je strategicky podobný té v krymském Sevastopolu. Otevření druhé blízkovýchodní fronty pomocí ISIL je tedy rovněž součástí protiruského tažení zahájeného operací na Ukrajině. Na konci by měl vzniknout Velký Izrael, který by formálně či neformálně zahrnoval dobytá území ISIL, jež budou „nelidskému islamistickému režimu“ po hrdinném boji americko-arabskou koalicí vyrvána.
…..
Cel text:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/1232-edward-snowden-opet-sokuje-vudce-isil-je-ve-skutecnosti-agent-mossadu-cil-treti-americke-valky-v-iraku-vytlacit-rusky-vliv-zlikvidovat-asada-a-vytvorit-velky-izrael.htm

Jsem stále více přesvědčená, že cílem opravdu je světový konflikt, započatý válkou mezi Izraelem a Sýrií.

LK
Návštěvník
LK

Je pravda, že podle konspiračních teorií zednář Albert Pike naplánoval 3 světové války. 2 už podle plánu proběhly a ta třetí se má odehrávat na Středním Východě mezi Islámem a Izraelem, při níž má být Izrael zničen. Proto také byl izraelský stát po 2. sv. válce vytvořen (viz Balfourova deklarace) a v současné době je pěstován islámský fundamentalismus (viz ty komedie s popravami novinářů ze strany IS). Pěkně o tom píše Myron Fagan v článku Iluminíti a CFR (http://www.biblebelievers.org.au/illuminati.htm) nebo David Rivera (http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/history_nwo/history_nwo_contents.htm)
Jenomže mám pocit, že se kabale poslední dobou věci vymykají z rukou. Sleduji týdenní přehledy Benjamina Fulforda, kterého mnozí považují za fantastu, ale já ho poslední dobou beru vážně. A ten tvrdí, že kabala je v panice a v podstatě se vzdává. Na jeho blog
http://benjaminfulford.net/
je placený přístup, ale jeden dobrý člověk provozuje českou mutaci
http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/
kde se všechny Fulfordovy blogy objevují asi s týdenním zpožděním a zdarma. V posledním blogu BF píše:
“Anybody who understands finance and geopolitics can now see clearly the Nazi/Zionist cabal faces the mathematical certainty of defeat. It is also very clear the United States is on the brink of revolution. That is why cabal representatives have begun negotiating surrender with the White Dragon Society and their allies.”
Na stránkách Literárních novin Tereza Spencerová mj. píše:
“Prezident USA Barack Obama nemá k této válce souhlas Kongresu, a proto je z hlediska amerických zákonů neústavní. Nemá k ní ani souhlas Rady bezpečnosti OSN, a tak je tato válka ilegální i z hlediska mezinárodního práva. Washington se hájí tím, že o náletech dopředu informoval Sýrii a také Írán, nicméně ani taková avíza válce na legálnosti nepřidávají. Rusko společně s Íránem tak americký postup označují shodně za agresi proti svrchovanému státu, sám Damašek svůj oficiální souhlas s americkými útoky původně podmiňoval americkým oficiálním přizváním ke spolupráci, to ale Washington odmítl. Nicméně, podle některých zpráv s Damaškem uzavřel dohodu: syrská protivzdušná obrana nechá na pokoji americké letouny útočící na IS na syrském území a syrská armáda by měla americkým náletům navíc dokonce poskytovat i pozemní podporu. V každém případě platí, že syrská vláda zatím nálety oficiálně neodmítla.”

Nemůžu si pomoct, ale já prostor pro rozpoutání 3. sv. války nevidím. Opravdu si neumím představit, co by se muselo stát, aby byly do války zataženy všechny důležité státy a bylo tak možné válku označit jako světovou…

LK
Návštěvník
LK

„USA mají za cíl, aby se Rusko s Čínou, Iránem a Sýrií stalo jednou stranou, aby Evropa podřízená USA přešla na druhou stranu a aby potom, až se rozhoří oheň mezi Izraelem a Sýrií se přece jen rozpoutala 3. světová válka, ve které USA odepíší všechny americké dluhy.“

USA můžou mít cíle jaké chtějí, ale realita může být úplně jiná:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4832-usa-zahajily-utok-proti-islamskemu-statu-v-syrii-bez-podpory-nemecka-i-francie

Není pochyb o tom, že USA 3. světovou (mimo své území) zoufale potřebují, ale budou mít stále menší prostor k tomu, aby ji vyvolaly. Podle astrologů (http://www.astro-coaching.cz/blog.php?mn_post=105) budou mít USA příští rok obrovské finanční problémy, které jim nedovolí přemýšlet o nějaké válce. Toto prý říkají hvězdy:

“Přelomový rok 2015
Rok 2015 přinese Spojeným státům těžko zvládnutelné finanční problémy, kterými načne další kapitolu svých dějin. Naposledy se podobným způsobem nadepisovala kapitola v roce 2001, kdy útoky na dvojčata zavdaly prostor pro kontrolu v řadě oblastí pod hlavičkou obrany proti teroristickým útokům. Teď přijdou problémy s dolarem, které potrvají – doufám, že se pletu – někdy do roku 2022. A protože USA jsou silnou ekonomikou a dolar je významná rezervní měna, o své problémy se s námi rychle podějí. Stejně, jako se s celým světem podělily už v roce 2008:-) Odhaduji, že na EU dopadnou s ročním až dvouletým zpožděním, pak se to začne přímo týkat i nás tady v Česku.

Zato Rusko od roku 2015 jen kvete. Je paradoxní, že v této dvojici mocných nepoznám, kdo bude v roce 2015 hybatelem. Buď Spojené státy nezvládnou svoji finanční situaci, Rusku se tím pádem uvolní spousta prostoru, který mohou vyuřžít po svém. Nebo mohou američanům dokonce nabídnout pomoc, na které sami dostatečně vydělají. Nebo se prostě jen zvýší cena ropy. Podobně fungovalo v posledních letech Německo v Evropě. Tedy alespoň astrologicky:-) Nebo naopak bude Rusko tlačit na zájmy ohrožující USA a ty nebudou mít sílu vzdorovat. Tak jako tak, silné roky Ruska trvají někdy do roku 2022, kdy se role buď prohodí zpátky nebo přijde úplně nové uspořádání ve světě.”

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Děkuji za příspěvek z “mého soudku” Systém se rozhodně zhroutí, o tom není pochyb. Horoskop USA znám zpaměti a ve velkém se týká celého světa, tam je to jasné, že svou pozici neustojí. Já od roku 2005, kdy jsem poprvé objevila, že nastupuje Čína a Východ, zatímco Západ a Evropa končí, už jen sleduji, jak se všechno potvrzuje a naplňuje. A to borcení už se děje, jen tomu pořád nikdo nechce věřit. Ve hře je totiž planeta Pluto (naposledy byla ve hře v roce 2001) a před touto energií není úniku – to se zem otřásá, základy se bortí a z původního nezůstává kámen na kameni. Podruhé se Pluto připomnělo v roce 2008 (pád Lehman Brothers). Ale v té době tak, že Pluto se naplno ujalo moci nejen nad USA. ale i nad světem až do roku 2024, a to ve stylu, že z dosavadního systému. nezůstane kámen na kameni. Jednou sem možná do sekce Esoterika-mystika či přinejmenším do sekce Diskuse ten horoskop USA i s interpretací vložím. Zatím za mě jenom souhlas.

LK
Návštěvník
LK

“Jednou sem možná do sekce Esoterika-mystika či přinejmenším do sekce Diskuse ten horoskop USA i s interpretací vložím.”

Tak na ten horoskop USA jsem zvědavý! Doufám, že to bude brzy a přimluval bych se, aby to bylo na viditelném místě, ne jen někde “v Diskusi”

MP
Návštěvník

co to melete 🙄 , Pluto neni už dávno planetou, tyhle astrologický žvásty mě vždycky rozesmejou.. 😆

LK
Návštěvník
LK

Nevyjadřujte se laskavě k něčemu, čemu ani za mák nerozumíte!

“Pluto neni už dávno planetou…”

No a co? Jak to souvisí s astrologií? Je přece jedno, jak si které nebeské těleso lidé pojmenují. Kromě toho, astrologie není to samé jako astronomie. Důležité jsou energie, které ta nebeská tělesa přinášejí, vy mudrlante! Dění na Zemi ovlivňují i komety, zatmění Slunce, atd.

TSq
Návštěvník

LK, nedivte se, havloidní propaganda dělá divy.
Astrologie je zajímavá složitá věda, a funguje ať človíček chce anebo nechce, stejně funguje

MP
Návštěvník

funguje jen pouze pro lidi, co tomu věří… např. ty co po 11 večer volají za 99kč/min do tv

MP
Návštěvník

astrologie – věda? odkdy? 😆

TSq
Návštěvník

“MP : funguje jen pouze pro lidi, co tomu věří.. např. ty co po 11 večer volají za 99kč/min do tv “.
Teda jestli tím chcete ohromit 🙄
Drze jsem se setkal skoro se všemi, co účinkují v těchto, MP doporučuji, teda pokud máte odvahu

MP
Návštěvník

“Nevyjadřujte se laskavě k něčemu, čemu ani za mák nerozumíte!”
Očividně vy tomu hodně rozumíte, když plácáte nesmysly, viz reakce níže.

“No a co?”
…klasická odvěď alá haha “astrolog”…

“Jak to souvisí s astrologií?”
Docela dost, když astrologie vychází z astronomie…

“Je přece jedno, jak si které nebeské těleso lidé pojmenují.”
To sice ano, ale Pluto je název, který mu dal astronom, což jaksi astrologové dodnes nejspíš nepochopili…

“Kromě toho, astrologie není to samé jako astronomie. ”
Není, ale vychází z ní…jak jsem již napsal

“Důležité jsou energie, které ta nebeská tělesa přinášejí..”
jediná tělesa, co v SOL vydávají energii, jsou ty, co jí vyzařují-jakou konkrétní energii Vám konkrétně Pluto vydalo, když se jeho povrchová teplota přibližuje teplotě absolutní nuly?

“Dění na Zemi ovlivňují i komety, zatmění Slunce, atd.”
Komety max. vizuálně, jelikož jejich hmotnost resp. gravitační vliv je zanedbatelný vůči hmotnosti-gravitaci Země. Zatmění Slunce nijak neovlivňuje dlouhodobě život, když trvá pouze pár minut. Maximálně pobožným lidem, co věří na Adama a Evu..

LK
Návštěvník
LK

Vážený pane, jste evidentně tvrdý materialista, se kterým se o některých věcech prostě bavit nedá!
Jsou lidé, kteří věří na reinkarnaci, telepatii, telekinezi (ta se dá ověřit pouhým okem), paralelní světy, atd. Některé z těchto věcí (včetně astrologie) se dají vysvětlit pomocí existence všeprostupující substance – éteru. Tato látka má v různých kulturách různý název: na východě se jí říká prána, západní mágové akáša a Wilhelm Reich ji pojmenoval orgon. WR byl židovský vědec, jehož knihy byly v USA veřejně páleny. A to prosím ve druhé polovině 20. století! Nakonec zemřel ve vězení.
Oficiální věda (od dob Einsteina) existenci éteru popírá a tvrdí, že vakuum je prázdné. Přitom se dnes ukazuje, že ve vakuu jsou fluktuace virtuálních částic, což dokazuje, že tzv. prázdný prostor rozhodně prázdný není. Věda je evidentně v koncích, a tak vymýšlí různé temné hmoty a energie ve vesmíru, protože jí výpočty (bez zahrnutí éteru) prostě nevycházejí.
Celým tímto povídáním jsem chtěl naznačit pouze to, že opírat se o oficiální vědu, např. při kritice astrologie, je hloupost, protože věda na současné úrovni rozhodně nemá na všechno odpověď. Nedokáže si např. vysvětlit původ energie pyramid a spousty dalších věcí. Zkrátka ve vesmíru jsou energie, o nichž věda nemá tušení a nedokáže je změřit, proto astrologie funguje, přestože pro to věda nemá vysvětlení.
Píšu chaoticky, co mě momentálně napadne, bez nějakého promýšlení předem, ale doufám, že ti, co chtějí, pochopí, co jsem chtěl vyjádřit. Vy pane MP mezi ně asi patřit nebudete…

LK
Návštěvník
LK

Jungův experiment: Je astrologie věda?

Kategorie: Záhady
Vytvořeno 23. 9. 2014 19:55

Exaktní vědy mají o pravdomluvnosti horoskopů celkem jasno, není ale bez zajímavosti, že jiného názoru jsou někteří psychologové. A to dokonce psychologové nejtěžšího kalibru, jakým bezesporu byl Carl Gustav Jung (1875-1961) zakladatel takzvané analytické psychologie. Ta pracuje s archetypy, což mají být jakési vzorce, které se během evoluce lidského druhu vryly do nevědomí. Jung se přitom snažil archetypy a jejich pochopení propojit s astrologickými principy, protože věřil, že mezi nimi existuje bezprostřední souvislost.

Celý článek zde:
http://www.novakoviny.eu/archiv/zahady/1238-astrologie-carl-jung-psychologie

MP
Návštěvník

“Celým tímto povídáním jsem chtěl naznačit pouze to, že opírat se o oficiální vědu, např. při kritice astrologie, je hloupost, protože věda na současné úrovni rozhodně nemá na všechno odpověď. Nedokáže si např. vysvětlit původ energie pyramid a spousty dalších věcí. Zkrátka ve vesmíru jsou energie, o nichž věda nemá tušení a nedokáže je změřit, proto astrologie funguje, přestože pro to věda nemá vysvětlení.”

Milý LK,
ano máte pravdu, jsem materialista, jelikož výplodům věřících lidí opravdu nevěřím. Nejspíš by mě za to křesťané za to ve středověku upálili, jak bylo v jejich zvyku. Také bylo v jejich zvyku tvrdit, že Země je středem vesmíru, samozřejmě všichni víme, že to není pravda. Takže si věřte čemu chcete… To, že věda nedokáže vysvětlit naprosto vše je docela normální věc, jelikož se neustále vyvíjí, tak jako nové techlogie např. v IT, které se dosud neobjevily. Nikdy lidé nebudou vševidoucí – tedy tvrdíte, že astrologové jsou vševidoucí díky nějakému éteru, i přesto, že už mají na svém kontě dodnes dost velkých omylů viz Sibila, Nostradamus a jiní? Astrologie funguje pouze u lidí, kteří se jí nechaly obalamutit Vámi a jinými, jelikož, jak jsem již psal, astrologové potom za své “věštění” pobírají nemalé částky a udělali si z toho docela solidní byznys.

“Jsou lidé, kteří věří na reinkarnaci, telepatii, telekinezi (ta se dá ověřit pouhým okem), paralelní světy, atd.”
– Ano a nejvíc jich pochází překvapivě z USA, kde většina, jak fanatické ovečky věří v boha…

“Oficiální věda (od dob Einsteina) existenci éteru popírá a tvrdí, že vakuum je prázdné.”
Asi jste zabřednul v době Einsteina, jelikož toto už není dávno pravda…teorii éteru popírá (bodejt by ne, když je to pouze vymyšlená hloupost astrologů), ale jistě vakuum není prázdné

“Přitom se dnes ukazuje, že ve vakuu jsou fluktuace virtuálních částic, což dokazuje, že tzv. prázdný prostor rozhodně prázdný není. Věda je evidentně v koncích, a tak vymýšlí různé temné hmoty a energie ve vesmíru, protože jí výpočty (bez zahrnutí éteru) prostě nevycházejí.”
Zde si protiřečíte s předchozí větou…navíc ten Váš éter se nedá nikde vyměřit, zvážit apod. naproti tomu temná hmota dokázána je, pouze ji nelze pozorovat, jelikož nemáme ještě dodatečné technologie pro její pozorování. Jaké další energie máte na mysli, když tu píšete jen o tom Vašem éteru? Jen pro připomínku teorie éteru a teorie relativity – co se dnes v moderní fyzice používá posuďte sám, dodnes teorie relativity částečně funguje a využívá se v některých dalších měřeních a prokázaných teoriích. V budoucnu se ovšem počítá, dle nynějšího technologického rozvoje, s rozvojem kvantové fyziky a teorií polí, které nějaký éter již úplně vylučují a spíše se tento výmysl blíží vtipům a narážkám, které byly kdysi i na velký třesk, který je dnes tam, kde je 😉

“Píšu chaoticky, co mě momentálně napadne, bez nějakého promýšlení předem, ale doufám, že ti, co chtějí, pochopí, co jsem chtěl vyjádřit. Vy pane MP mezi ně asi patřit nebudete…”
Píšete asi tak, jaká je celá astrologie – chaotická, splácaná z nesmyslů lidí, kteří věří, že je v budoucnu nějaký nadčlověk zachrání, proto je to také pseudověda.

Všeobecně se obracet na horoskopy a další výmysly, které se snaží jen narušit psychiku lidí je pouze uhozením dalších hřebíčků do rakve astrologie. Doporučuji si zjistit kolik je doopravdy souhvězdí ve zvířetníku a kolik jich používá astrologie, která vychází z velmi nepřesných čísel ještě před Kristem a vůbec nepočítá s tím, že oběžné dráhy těles, ať už hvězd nebo planet se za těch tisíce let dost změnily..

TSq: “Teda jestli tím chcete ohromit 🙄
Drze jsem se setkal skoro se všemi, co účinkují v těchto, MP doporučuji, teda pokud máte odvahu”
Ne děkuji, své peníze raději utratím za potřebnější a hodnotnější věci, např. jídlo a oblečení než kecy od nějaké cizí báby…ty můžu slyšet i od nějakých chlapů, co sedí v hospodě. Ohromit ne, bohužel jen konstatovat smutnou pravdu 🙄

LK
Návštěvník
LK

Milý MP,
zřejmě jste se sebou spokojený, jak jste mi to “nandal”. Avšak jenom ukazujete, jak jste omezený jako většina materialistů bez ohledu na množství titulů před i za jménem. Inteligentní člověk o všem pochybuje i o sobě, jen blbec a omezenec má ve všem jasno.
V astrologii věřil i takový velikán jako C. G. Jung a dokládal to svými výzkumy (viz odkaz výše). Astrologie je empirická věda a funguje v závislosti na vypělosti astrologa. Jsou astrologové dobří a špatní. Samozřejmě se jí chytají i různí podnikavci a podvodníci. Ale není možné paušálně všechny odsoudit jako šarlatány. O tom, že astrologie funguje, se můžete přesvědčit na stránkách Evy Prokešové:
http://www.astro-coaching.cz/autorka.php
Můžete porovnat její minulé předpovědi se světovými událostmi, pokud ovšem toho jste schopen. Potom, co jste předváděl v diskusi, o tom mám silné pochybnosti.

Petr Adamíra
Návštěvník
Petr Adamíra

Izrael netlačil na USA, aby zaútočili na Sýrii. To je prostě lež!

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Na tohle se nedá odpovědět, protože odkazy by zabraly určitě celou stránku. Mimochodem – sledoval jste dnešní projev Obamy? A sledoval jste, nakolik v něm klad důraz na ochranu Izraele?