#BlackLivesMatter: Americká rasová segregace nikdy neskončila. Policisté střílí černochy jako kuřata, černoši...

#BlackLivesMatter: Americká rasová segregace nikdy neskončila. Policisté střílí černochy jako kuřata, černoši zase policisty jako králíky! Rasová válka v USA je na spadnutí? Situace vyhovuje Trumpovi?

#BlackLivesMatter: Americká rasová segregace nikdy neskončila. Policisté střílí černochy jako kuřata, černoši zase policisty jako králíky! Rasová válka v USA je na spadnutí? Situace vyhovuje Trumpovi?

V Dallasu to žije! S tímto titulkem dnes vyrazili tisíce černochů do amerických měst a protestují proti policejní brutalitě a zároveň oslavují vraždu pěti policistů v Dallasu. V noci na dnešek černošští ostřelovači a hitmani zastřelili v Dallasu pět policistů a dalších 11 zranili. Podle posledních zpráv to vypadá, že šlo o popravy. Tři policisty nejprve střelili do nohou, aby se nemohli hýbat a utíkat a poté je zastřelili výstřelem do hlavy. Exekuce profesionály, nikdo nepochybuje. Spolu s tím se okamžitě na alternativních webech rozjely spekulace, že jde o státem řízenou provokaci a práci profesionálů, rozhodně ne pouliční “gangsta homies”.

night%20club%20shooting_1465134084570_1404267_ver1.0_640_360.jpg
Zastřelení pěti policistů v Dallasu pohltilo americká média.

Střelbu na nohy a dorážku do hlavy používaly v 80. letech tzv. assety CIA vysazené v Hondurasu a Salvadoru. Při bojích místních guerill proti Sandinovské frontě v Nikaragui byla tato taktika doslova vyhlášená. Somozovští střelci vycvičení CIA používali tuto taktiku na odstraňování velitelů a politiků Sandinovské fronty. Cílem bylo znehybnit oběť na místě a dalekohledem potom identifikovat její obličej. Pokud se jednalo o target, střelec potom oběť “ukončil” střelou do čela. Pokud šlo o omyl a jinou osobu, sniper nechal osobu žít. Jindy šlo pouze o to, aby auto zastavilo a osoby vylezly z vozu, aby je útočníci mohli identifikovat.

Video, které odstartovalo povstání černochů v USA

Psychicky labilní policista zazmatkoval a zastřelil černocha poté, co mu řidič řekl, že má zbraň v přihrádce spolu s doklady od vozidla. Podle zákonů musí řidič policistu informovat o držení zbraně předem, než se legitimuje. Policista situaci špatně vyhodnotil a myslel si, že černoch vytahuje z přihrádky pistoli místo dokladů. Poté, co ho policista střelil, černochovi na podlahu vypadly z ruky papíry od auta, které vyndal z přihrádky. Ve videu si všimněte nervového hysterického záchvatu policisty.

[VIDEO] Policista zastřelil muže v autě, jeho manželka mu nesměla ani pomoci, policista jí to zakázal, že nesmí sundat ruce z palubní desky. Její muž mezitím zemřel na sedadle.

Mám velký otazník nad tím, jestli černoši ze supermarketu mohou mít tak vysoký “skill” a zapsat si  za jednu noc tolik zářezů. Zatím nejsou bližší informace, jestli nešlo třeba o bývalé mariňáky z armády, kteří měli sniperský výcvik, ale vzhledem k tomu, že vrchní baráčník v Bílém domě si pospíšil s tiskovkou, kde ihned vyzval k dalším regulacím prodejů zbraní, tak začínám mít silný pocit, že jde o další false flag. Vztek černochů je pochopitelný. Bílý policista včera zastřelil v autě černocha, když otevíral příhrádku před sebou a chtěl policistovi ukázat doklady. Jeho přítelkyně všechno natáčela na mobil. V USA ihned vzniklo na Twitteru hnutí #BlackLivesMatter (v překladu “Na životech černých záleží”) a černoši v amerických městech vyrazili do ulic.

150613090201-06-dallas-shooting-super-169.jpg
Policie v Dallasu zahájila manévry v celém městě.

Problém amerických policistů je pořád stejný. Jsou to deprivanti, kteří nejsou připraveni na konfrontaci s odporem. Jakmile někde vidí náznak problému, popadne je panika a začnou šmátrat po zbrani u pasu. Jedna věc je být ostražitý, to je v USA opravdu třeba a policista musí počítat s tím, že někdo na něj vytáhne zbraň, ale na straně druhé policista nesmí zazmatkovat a někomu ustřelit hlavu jenom kvůli tomu, že měl “bad feeling”. A takových expertů je v USA opravdu hodně. Na uveřejněných videech je vidět, že útočník v jednom případě měl “desert combat” výstroj z Iráky v pískové barvě a na sobě “heavy” neprůstřelnou vestu. Pokud si člověk představí černošského gangstera, tak určitě nebude takto oblečený a nebude používat vojenskou krycí taktiku.

[VIDEO] Prezident Obama na summitu NATO v Polsku se vyjadřuje ke střelbě v Dallasu. Vedle něho Donald Tusk a Jean-Claude Juncker.

Na obzoru je rasová válka v USA. Otázkou je, cui bono? Nepokoje v USA před podzimními volbami prezidenta, radikální řešení, volání politiků i občanů po silném vůdci, který nastolí pořádek. Napadá vás někdo jiný, než Donald Trump, kterému by taková role sedla opravdu dobře a hlavně lépe, než Hillary Clinton? Destabilizace bezpečnosti v USA, sociální problémy zastíní nepokoje v ulicích. Co přinese změna politiky USA po listopadových prezidentských volbách? Nejen o střelbě v Dallasu bude dnešní pravidelné vysílání na Svobodném rádiu od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Záznam pořadu

Nesestříhaný záznam: zde

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Dnes 17.7. Baton Rouge, Luisiana, USA. Dalsi odstrelovac si vzal na musku bilé kraliky. Zatim odstrelil 3. Akce je stale v behu.

Anonymní polda
Návštěvník
Anonymní polda

Vážení diskutující, nejdříve jsem si dlouho zakazoval cokoliv jsem přispívat, ale bohužel mi to nedá. Uvedu zde svůj názor, kterému věřit nemusíte. Po 20 letech služby u Policie se s Vámi podělím o krátké vysvětlení proč je článek o střílení černochů jako kuřat nesmysl. Začnu velice stručně. Statisticky je 30 procent všech zabitých občanů USA osoby černé pleti. 50 procent jsou bílí a 20 procent Hispánci a jiné rasy. Tedy titulek, že jsou černoši stříleni jako kuřata je už ze statistického hlediska prostě nesmysl. V USA je sice stále většina občanů bílé pleti, avšak černoši se tam podílejí více než 70 procenty na trestné činnosti v souvislosti se zbraní či jinou smrtící zbraní. ( Auto, nůž a jiné) V USA jsou města jako Baltimore, Detroit a další, která jsou statisticky nejnebezpečnější města USA. Je to dáno především složením obyvatel. Většina střední třídy se odstěhovala mimo tato města a bydlí tam většinou jen nižší či sociální třída občanů. To jsou však ve většině případů černoši. Tolik na začátek. Dále, co se týče Policie. Je potřeba vnímat příčinu a dále důsledek a tyto dva podstatné rozdíly nezaměňovat !!!! V USA tak stejně i u nás jsou mezi občany zbraně.

Bohužel však v USA si zbraň koupí kdokoliv kdo má sociální pojištění a nemá kriminální záznam. Tedy zbraní je tam v přepočtu na obyvatele cca 5 x více než u nás. Toto však stále není ten problém. Problem je, že díky krádežím těchto mnohdy nezabezpečených zbraní se v kriminálním prostředí pohybuje tolik zbraní, že každý policista si v podstatě nikdy nemůže být jist zdali ten koho kontroluje pro banální přestupek není ozbrojen. Každý policista pak reaguje shodně. V podstatě každého považuje za potencionálně ozbrojeného.

Pokud pak např. policista jede ve svém úseku a slyší že o 6 ulic dále se stala ozbrojená loupež, kde pachatel černé pleti střílel a ujíždí v červeném sportovním vozidle pak za pár minut zastaví červené auto z černochem, tak pak apriori předpokládá, že v takovém vozidle, by mohl jet onen pachatel loupeže. A zde pak nastává kámen úrazu !!!!! Obvykle zde pak nastupuje zdravý rozum kontra mýtus získaný počítačovými hrami a filmy. Pokud se toto stane zde v ČR a věřte, že jako policista jsem mnoho podobných situací zažil, tak pak zde takové vozidlo zastavím a upozorním řidiče, aby nedělal rychlé pohyby a aby držel ruce na volantu. Řidiče vyndám za ruce z vozidla tak, aby nemohl na nic sáhnout a opřu mu ruce o střechu. Poté prohledám jeho, vozidlo a vše ve vozidle.

Pokud si ověřím že se nejedná o osobu spojenou se situací, kde došlo k ozbrojené loupeži, tak takovému řidiče poděkuji za spolupráci a omluvím se za ztracený čas a kontrolu které byl vystaven a vysvětlím mu že bylo nezbytné provést kontrolu takovým způsobem. Věřte nebo ne, ale to samé by se stalo i v USA. Byl jsem tam několikrát takže to vím. Bohužel pod vlivem gangsta černé kultury tzv. ACAB, nebo li ” policajti mi můžou políbit prdel, budu si dělat co chci proto, že je tu ta demokracie, či si budu dělat co chci a policajt mě nezajímá a budu si dělat co já chci a jak chci” tak věřte, že to co se stalo ve Fergusnu se stává i zde. Pokud se jako policista domnívám, že před mnou by mohl být ozbrojený pachatel a já ho opakovaně vyzvu aby nestrkal ruce pod triko ( může tam mít zbraň, granát- ano i ten jsme už měli) nůž či podobné zbraně tak věřte nebo ne střílel bych taky s cílem jej usmrtit. nebudu riskovat že vytáhne nuž, pistoli a pod. aby mne zabil. Policista na ulici, totiž nežije počítačovou hru.

Policista je člověk, nemá ikonu SAFE před policejní kontrolou a ikonu LOAD když se něco podělá. Policista má pouze jednu šanci. Jedinou ! Pokud to policista podcení a podělá tak jediný výsledek je, že přijde o život. Kdo se postará o mou rodinu? o mou manželku ? o mé dítě? Stát ? nebo ten člověk co mě zabije ? V celé věci jde o jednu jedinou věc. RESPEKT. Zastaví li mě policista tak nedělám rychlé pohyby. Nechám si zkontrolovat vozidlo či sebe. Nezabere to víc než pá minut. Policista nejde do služby někoho proto aby někoho zabil, ale aby pomohl někomu kdo byl přepaden a aby se nenechal zabít. Nedivím se policistům v USA že se nechtějí nechat zabít. Kdo z Vás by se nechal zabít zločincem ???? Prostě pokud dodržím všechny příkazy policisty, tak se mi nemůže nic stát. Na stížnost pokud se mi postup policisty nelíbí, si můžu vždy stěžovat později.

Michal
Návštěvník
Michal
LCZ
Návštěvník
LCZ

JEDNA BANDA : Obama Admin, Soros, Black Lives Matter.
(BLM= ekvivalent ISIL pro US)
Operací “LÉTO CHAOSU” – pomocí 10.000 podplacenců připravují CHAOS PŘED VOLBAMI V USA, a plánují 18-21.7.2016 shození sjezdů jak Demokratů, tak i republikánů (Philadelphia, Cleveland), a pak – v rámci zavedení a udržení “bezpečnosti a pořádku” následné zavedení stanného práva, a se všemi opatřeními, která souvisí…FEMA, bezpečnostní policejně-vojenský režim, racionalizace potravin…atd.

OBAMA, jako vrchní velitel, by za této situace MOHL ZŮSTAT NADÁLE U MOCI.
https://www.intellihub.com/operation-summer-of-chaos-obama-admin-black-lives-matter-plan/

To, co svolávají předtím, možná souvisí :
“N A T I O N W I D E C A L L T O A C T I O N === J U L Y 1 5 2 0 1 6”
http://thewashingtonstandard.com/day-rage-protests-scheduled-july-15th-american-cities/

monsanto
Návštěvník
monsanto

George Bush sokoval svym chovanim pri smutecnim obradu v Dallasu k ucteni pamatky 5 zastrelenych policistu.

https://www.youtube.com/watch?v=SBf4DCpL1Q4

minoltista.ca
Návštěvník
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

minoltisto.ca, odkaz nefunguje…

Rolleiflex
Návštěvník
Rolleiflex

Ale stejně, dyť ten černej macek klad odpor, měl dobrých 120kg, pořád strkal rukama, a zřejmě ještě nebyl prohledán!!! Určitě měl zbraň za prdelí! A policisti s tím počítali, proto nejprve taser, když to nepomohlo, pak kulky. Ja bych udělal totéž. Logicky řečeno, když nemám důvod klást odpor, tak nebudu policistu provokovat použít zbraň, a nechám se spoutat. Pak se ukáže, že o nic nejde…nebo?

jentak
Návštěvník
jentak

Bylo by dobré nezapomínat, že BLM není grass-root hnutí, ale je vytvořené za vydatné podpory Sorose a podobných karikatur. http://www.washingtontimes.com/news/2015/jan/14/george-soros-funds-ferguson-protests-hopes-to-spur/

Agnes
Návštěvník
Agnes

Kde jsou ti naši všichni pravdoláskaři a humanisté, kde jsou mainstreamová média ? Jak to , že nebijí na poplach ? Jak to, že nespustili informační peklo ? My ale dobře víme o co jde . Nejsme tupá banda blbců. Kdyby policie v Rusku, Číně atd. střílela lidi jako lovnou zvěř, to by byly jiné příběhy. To bychom poslouchali nářky a litanie od rána do večera.

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

já tu Ameriku nechápu…to, že to policista nezvládnul..ok…tak zavolám sanitku (popř. vrtulník) a toho postřeleného odvezu do nemocnice…a zkusim ho zachránit..ale ne, přítelkyně místo první pomoci( vim, že jí to fízl zakázal, ale já bych mu prostě pomohl) vytáhne mobil, vykecává se s policistou a celý to natáčí? jakože WHAT? jí tam umírá v přímým přenosu? doufám, že todle neuvidim časem u nás v Evropě….

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia