Berlusconizace české politiky: Šéf TV Barrandov zakládá nové politické hnutí, chce dělat...

Berlusconizace české politiky: Šéf TV Barrandov zakládá nové politické hnutí, chce dělat vlasteneckou a pro-národní politiku, ovšem s čínským kapitálem za zády! Máme se radovat nebo se bát? SPD a KSČM mají vážný problém, Soukup míří na jejich voličskou základnu a na rozdíl od nich má za zády vlastní televizi a prezidenta! Zemanův mocenský gambit a tah koněm z Barrandova proti “pro-americkému” Babišovi, který se Zemanovi v poslední době splašil?

Berlusconizace české politiky: Šéf TV Barrandov zakládá nové politické hnutí, chce dělat vlasteneckou a pro-národní politiku, ovšem s čínským kapitálem za zády! Máme se radovat nebo se bát? SPD a KSČM mají vážný problém, Soukup míří na jejich voličskou základnu a na rozdíl od nich má za zády vlastní televizi a prezidenta! Zemanův mocenský gambit a tah koněm z Barrandova proti “pro-americkému” Babišovi, který se Zemanovi v poslední době splašil?

Šéf TV Barrandov a mediální magnát Jaromír Soukup odpálil včera večer po 20. hodině na své televizi mediální bombu. Vstupuje do politiky a zakládá nové politické hnutí s názvem “List Jaromíra Soukupa” a hodlá se ucházet o hlasy českých voličů [1]. Jaromír Soukup neuvedl, jestli chce už teď na jaře kandidovat do Evropského parlamentu, nebo bude pracovat zezdola a počká si až na parlamentní volby v roce 2021, ale bez ohledu na to je už teď zřejmé, že na české politické scéně dojde k zásadním změnám. Do hry totiž vstupuje faktor Soukup, který dosud česká politika neznala. Mediální magnát s vlastní televizí má totiž něco, co nemá nikdo z ostatních politiků, a to dokonce ani Andrej Babiš: vlastní celoplošnou televizi. Jediný obdobný model, kdy mediální magnát a televizní hvězda se svojí vlastní televizí vstoupil do politiky v Evropě, je Silvio Berlusconi, kterého katapultovala do premiérského křesla před lety právě jeho televizní popularita. Je téměř jisté, že Jaromír Soukup jde v jeho stopách.

Hnutí List Jaromíra Soukupa.

Nejprve se zastavím u jeho včerejšího vystoupení v televizi, kde v pořadu Moje Zprávy své hnutí představil. Jaromír Soukup chce pojmout hnutí jako občanskou platformu, která by každý jeden jednotlivý rok řešila seznam (list) palčivých problémů společnosti v zájmu lidu a národa, nikoliv v zájmu oligarchů. Jaromír Soukup chce zastavit vyvádění zisků nadnárodních firem a řetězců z ČR, chce zarazit výplaty peněz solárním baronům, chce řešit nedostatek bytů v České republice a především chce zavést hmotnou a trestní zodpovědnost politiků. Když Jaromír Soukup zakončil své představení slovy o národních zájmech a vlastenectví, najednou mi bylo jasné, že SPD bude mít obrovský problém. A spolu s SPD i KSČM. Vznik nového hnutí totiž míří na voličskou základnu právě těchto dvou stran.

Český Berlusconi s vlastní televizí, který jede témata Aeronetu, ale v pozadí mu kryje záda čínský kapitál a pro-izraelský prezident

Hnutí List Jaromíra Soukupa ještě není ustanovené, neproběhla ustanovující konference nebo sjezd, neexistuje zatím volební program a jeho body, takže nemůžeme dopředu soudit a dělat unáhlené závěry, můžeme pouze vycházet z toho, co Jaromír Soukup říká a jaké názory dává najevo ve svých pořadech na své televizi. Pokud se volební program nového hnutí bude i jen přibližně shodovat se Soukupovými postoji a pohledy, potom bude v největším ohrožení SPD.

Tomio Okamura si to možná neuvědomuje, ale jeho nedávné vystoupení na tiskovce v poslanecké sněmovně bok po boku s lidmi z Demobloku ho opravdu teď může přijít velice draho a jak sami dobře víte, tedy posluchači mých pořadů na SVCS, přesně před tímto jsem několikrát varoval. Strana, která nemá pevné politické a ideové ukotvení, dává všanc své voliče jiným politickým subjektům, kteří mohou mít tendenci voliče převzít a oslovit je se stejnou politickou nabídkou, ale v jiném kabátě. Právě včera si Jaromír Soukup hned zkraje přivlastnil jedno z hlavních témat SPD, hmotnou a trestní zodpovědnost politiků. To byl asi pořádný šok pro vedení SPD, pokud se dívali na prezentaci cílů nového politického konkurenta.

Jaromír Soukup převzal Tomiovi jedno z jeho hlavních témat, hmotnou odpovědnost politiků.

Jaromír Soukup má za sebou vlastní televizi, kde každý den může dělat kampaň a reagovat každý den na politické problémy a vyjadřovat se k nim, ale už nikoliv jako moderátor a majitel televize, ale jako politik a zřejmě i budoucí předseda politického hnutí. Něco takového nemá nikdo z ostatních politiků v ČR. Především v předvolební kampani nastane situace, kterou Česká republika nepamatuje. Jaromír Soukup bude na své televizi denně a bude dělat svoji kampaň, i když ji dělat nebude. Prostě jenom tím, že bude v televizi, tak bude dělat kampaň tím, že bude říkat, co si myslí a jaké postoje zastává. Chceš vědět, jaké názory má šéf hnutí LIST? Pusť si TV Barrandov, tam uslyšíš Soukupa, jaké má správné názory. Nic podobného ostatní politici mít nebudou. Pamatujete na Lex Babiš, tedy na zákon, kterým sněmovna přijala opatření proti Babišovi, že politici nesmí během funkčního období vlastnit a ani řídit firmy, které čerpají státní nebo evropské dotace a granty? Dá se očekávat, že podobný “lex” může vzniknout i proti Soukupovi.

Jaromír Soukup – globalista, ale se slovy o národních zájmech a vlastenectví. Hybridní kočkopes? Ne, model převzatý od Miloše Zemana

Během včerejšího představení nového hnutí se dopustil Jaromír Soukup několika nepravdivých výroků, že to byl právě on, kdo jako první přinesl různé kauzy na veřejnost. Ne, nepřinesl. Mnohem dříve je přinesly české alternativní servery a alternativní rádia v České republice. Kdyby to řekl jinak, že jako první přinesl tato témata na televizní obrazovky, tak ano, takový výrok by byl korektní a správný. Takto to ale vyznělo způsobem, že Jaromír Soukup ta témata sám investigativně zpracoval a přinesl na veřejnost, což samozřejmě není pravda a na někoho to mohlo působit tak, že si přivlastňuje kauzy, které přinesla a odhalila zpravodajská alternativa jako úplně první. Pozor na to, pane Soukupe, abyste nespustil proti sobě hostilitu na alternativě a mezi potenciálními voliči Vašeho hnutí hned na začátku. Nicméně Soukupovy výroky se neustále točily okolo národních zájmů a vlastenectví, což je mi sice velmi sympatické, ale problém je v tom, že mám problém to Jaromíru Soukupovi uvěřit, když se podívám, jaký kapitál za ním stojí.

Proti oligarchům…

Jedno staré přísloví říká, že když chceš vědět, kdo řídí politickou stranu, sleduj stopu jejích peněz a jejího financování. Toto platí nejen o politických stranách, ale i o médiích, novinách, televizích, zpravodajských serverech, neziskových organizacích atd. Stopa peněz pokaždé vede spolehlivě k tomu, kdo doopravdy řídí daný subjekt a od koho peníze pochází. V případě Jaromíra Soukupa je to čínský kapitál s komplikovanými vazbami na lobisty, Jaroslava Tvrdíka, čínskou společnost CEFC atd. A Jaromír Soukup to ani v podstatě nepopírá.

Pokud jste se ptali sami sebe, jak je možné, že Jaromíru Soukupovi prochází ty neuvěřitelné výpady a útoky na ostatní české politiky, na oligarchy a také na Českou televizi, i když jsou to útoky většinou zcela trefné a zasloužené, tak důvodem je to, že za impériem Jaromíra Soukupa stojí globalisté s úzkým napojením na Pražský hrad a na Izrael. Ten, kdo drží ochrannou ruku nad TV Barrandov, to nejsou Číňané, to je nesmysl. Jsou to Židé z okruhu Lauderova Světového židovského kongresu, který drží ochranu v ČR právě i nad Milošem Zemanem. A pokud jde o Židy, mluvíme o Chasidech a jejich snaze o ochranu a obranu Izraele před jeho zničením, což je naopak plánem sionistů.

TV Barrandov, Ronald Lauder, Světový židovský kongres, Miloš Zeman a jeho “Jsem Žid!” a společná ochrana a obrana Izraele a Chrámové hory, včetně té zrcadlově obrácené hory (jámy Mah’ralu pod Prahou a jejích zednářů)

Miloš Zeman potřeboval mediální platformu, kde by mohl vystupovat. Českou televizi po roce 2000 ovládli sionisté, jejichž cílem je dnes likvidace Izraele a podpora muslimské migrace, takže si všimněte, že i Česká televize poslušně spolu s tím změnila svůj narativ. To ovšem znamená, že Miloš Zeman nemohl dále považovat ČT za svoji platformu a tak přišlo řešení v podobě Jaromíra Soukupa a jeho televize. TV Barrandov se postupně transformovala za poslední dva roky do politické mašiny a alternativní vysílačky s konfrontačním a pro-národním narativem pomalu se blížícímu Aeronetu, která jde na ruku alternativě, Miloši Zemanovi, SPD, KSČM a obyčejným lidem. Přináší brutální politickou nekorektnost a formáty interaktivních pořadů, které připomínají americké one-man shows s panely diváků z 80. let minulého století na amerických televizích. Tento model TV Barrandov oprášila a sklízí s ním v ČR evidentně úspěchy i na konci 2. dekády 21. století.

Proti Schwarzenbergovi a TOP09…

Jenže diváky TV Barrandov jsou právě lidé, kteří volí SPD a KSČM. Dále jsou to lidé, kteří volili Miloše Zemana prezidentem, jsou to lidé, kteří nesnáší Evropskou unii a mnoho z nich chce vystoupit z NATO. A tady přichází problém a prubířský kámen toho, jestli opravdu bude hnutí LIST alternativou, anebo jenom další řízenou opozicí jako německá AfD. Zatím není jasné, jak se hnutí LIST postaví k zásadním dvěma otázkám, bez kterých nelze identifikovat ukotvení této strany: Jaký postoj zaujme hnutí LIST k vystoupení z EU a k vystoupení z NATO? Tyto dva prubířské kameny jsou lakmusovými papírky alternativy, na kterých odhalíte, jestli je daná strana opravdu alternativní, anebo si na ní jenom hraje. Může to skončit tak, že LIST tyto otázky ani řešit nebude a vyhne se jim v programu, čímž bude jasné, že LIST je řízenou opozicí.

Pro-izraelská alternativa v ČR za čínské peníze? Proč ne, voličům to zjevně nevadí

Druhou možností je, že LIST bude kopírovat model SPD. Soukup bude usilovat o zákon o obecném referendu, aby se lidé vyjádřili k setrvání v EU. Nebude se to však týkat NATO. Miloš Zeman není proti referendům, ani proti referendu o EU, ale je horlivým zastáncem NATO. To je všeobecně známo. A je pravděpodobné, že podobné naladění bude mít i hnutí LIST. Třetí možností je opačný proces a kopírování politiky KSČM, to znamená setrvání v EU, ale naopak vystoupení z NATO. Pokud by se LIST přiklonil k této politice, potom by šlo o politický projekt Nové Evropy, silné a sjednocené Evropy bez amerického vlivu. Jenže tento plán globalistů zahrnuje i migraci a Soukup je ostře proti ní. No, a poslední možností je čistá varianta alternativy, vystoupení z EU i z NATO. V dnešní době tuto variantu nabízí pouze Národní Demokracie a Aliance Národních Sil na politické scéně v ČR.

Ovšem smířlivě pro Andreje…

Pokud se bude LIST profilovat jako se profiluje Jaromír Soukup, bude mít největší problém právě SPD, protože Jaromír Soukup bude mířit programově a hlavně rétoricky na voliče Tomia Okamury. Jaromír Soukup říká de facto totéž, co říká Tomio Okamura, jenže Tomio to říká pouze na YouTube a na Facebooku, zatímco Jaromír Soukup to říká na své vlastní celostátní televizi. Ještě jednu věc (ne obsahem, ale formou) má Jaromír Soukup společnou s jistým zahraničním politikem, a to je Nigel Farage. Oba dva totiž v politických projevech používají žoviální a varietní projev, který baví posluchače a diváky. Vtípky, narážky na hraně urážek, tvrdé výroky, zesměšňování a líčení oponentů jako groteskních figur, práce s davem a veřejností s cílem pobavit. Toto je nástroj komunikace, kterou Farage i Soukup ovládají dokonale, na rozdíl od Tomia Okamury, který toto vůbec nepraktikuje a v komunikaci žoviálnost nepoužívá. Ani mně žoviálnost nesedí, ale chápu, že funguje skvěle. Ne, že by to bylo špatně, ale prostě na davy fungují určité komunikační nástroje a NIgel Farage díky té žoviálnosti dovedl Británii k Brexitu.

Berlusconi, Farage a Soukup? Žoviální politici se schopností tlumočit politické problémy pomocí humoru, vtipů, nekorektnosti a vrchovaté žoviálnosti

Obavy musí mít i KSČM, protože Jaromír Soukup oslovuje obrovskou armádu důchodců, do této chvíle šlo o tvrdé voličské jádro KSČM. Žoviální Jaromír Soukup s milým obličejem a veselou povahou osloví důchodce v mnoha případech lépe, než současné vedení KSČM. Už poslední volby ukázaly, že Andrej Babiš odtáhl KSČM voliče, a to Andrej Babiš není žádný bavič a mediální hvězda. Pokud Jaromír Soukup opravdu začne pracovat na svém politickém projektu tvrdě, může oslabit SPD a dokonce i vytěsnit KSČM z poslanecké sněmovny a rázem se po volbách stane možným koaličním partnerem pro Andreje Babiše, kterého si dobíral v posledním pořadu [2] jako pana Koblihu č. 1 v České republice, který to myslí dobře a jako velký šéf šoféruje auto k lepším volebním výsledkům. Bylo vidět, že o Babišovi vtipkovat vůbec nechce a našlapuje okolo něho velmi opatrně. Vynechat ho nemohl, to by bylo divné divákům, ovšem je zcela jisté, že pokud někdy v budoucnu dojde na hledání koaličního partnera pro Babiše, Soukup tam bude připraven.

Miloš Zeman přebírá v září 2017 v New Yorku cenu “Bojovníka za pravdu” z rukou Ronalda Laudera, prezidenta Světového židovského kongresu. Bojovník za pravdu, národní zájmy… a za Izrael. A hlavně Jeruzalém!

Jenže celé to má ještě úplně jiný rozměr. Je zde varianta a podezření, že za celým projektem stojí lidé z okolí Miloše Zemana a samotný prezident může mít na vzniku nápadu na hnutí LIST vlastní podíl. Andrej Babiš je totiž pro-americkým koněm. Ukázala to kauza s Jevgenijem Nikulinem, kterého Babišův ministr spravedlnosti vydal Američanům, ale i kauza Novičok, ve které se Andrej Babiš stavěl na stranu Američanů a Velké Británie. Andrej Babiš ví, že Miloš Zeman nemá na politické scéně jiného spojence, takže Miloš Zeman nemůže Andreje Babiše k ničemu nutit. Nemá totiž na výběr. Pokud by nebyl premiérem Babiš, Miloš Zeman by již nikoho dalšího na své straně neměl. Pokud se ale do sněmovny dostane druhý Zemanův kůň v podobě Jaromíra Soukupa, obrovsky tím posílí vliv Miloše Zemana na Andreje Babiše. Když Babiš nebude poslouchat, Miloš Zeman může začít upřednostňovat Jaromíra Soukupa a učinit ho premiérem. Babišovi řekne: “Neposloucháš, vyměním tě!” Taková páka na Babiše by byla příliš lákavá, aby za ní Miloš Zeman nezatáhl. Uvidíme, jak se nové hnutí bude etablovat a ukotvovat. Myšlenky hnutí znějí poctivě jako alternativa vystřižená z Aeronetu, ale jestli to bude opravdová alternativa, na to si budeme muset počkat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jéňa
Návštěvník
Jéňa

“proces Venezuela–Kuba–Írán”

…Tereza Spencerová dnes píše: → “venezuelský nejvyšší soud zbavil funkce šéfa parlamentu (a lídra opozice) Juana Guaidoa, který ještě před pár dny (s „nevměšovací“ podporou USA) hodlal převzít prezidentské pravomoci Chávezova nástupce Nicolase Madura… chaos se dál prohlubuje…”
https://prima.iprima.cz/novinky/2212019-svet-pri-uterni-ranni-kavicce-terezy-spencerove
Ale dovolil bych si oponovat tvrzení – že “chaos se dál prohlubuje”, když se na to podíváme z pohledu řízení globální politiky popsané Pjakinem, jak zde bylo v diskuzi dříve vloženo, viz:

“Bílé labutě letí do Venezuely aneb odstraňování USA od řízení procesů v Latinské Americe v úvodu “nového Pjakina” otitulkovaného Irenou Aneri:
https://www.youtube.com/watch?v=iEopxWuDWiM
comment image

Odstranění podpindosnika a šéfa parlamentu Juana Guaidoa ve Venezuele přesně zapadá do Procesu “Venezuela–Kuba–Írán” v rámci jeho řízení, tak jak popsal Pjakin ve svém pořadu.

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

To není dobré,…měli by se Soukup s Okamurou zamyslet nad tou propagací hesla”Nejdeš s námi,jdeš proti nám!”….ještě nic praktického nedokázali a to je to hlavní !!!!!!,že se chystají,to je zatím moc málo !!!,..teď je to jen zhrzená ješitnost,kterou je posedlý i president,..zatím se to dá napravit,ale čas utíká !!!!

Jarmila
Návštěvník
Jarmila

Zase processing. Už jděte do prdele s tím processingem. Vždycky když napíšu něco zásadního- tak processing. Ale pozorovatelka má zde kupodivu stále dveře dokořán.

Vlk
Návštěvník
Vlk

Však to chce někoho kdo bude silný jako Babiš a hlavně silnější než Piráti a ODS. ČSSD se potopila sama a ti ostatní půjdou ke dnu jen co se objeví někdo rozumný. Sice pár zatvrdlých je bude volit ze zvyku, ale ono je to přejde. Ti co nechodí k volbám ale chodí dělat bordel do ulic ti už nikdo nezmění, jsou schopni za 100,- Kč udělat pro kohokoliv cokoli. Tak ty ať raději k volbám nechodí, nemají vlastní názor. Těm vyhovuje vláda jedné strany jako za KSČ.

Jarmila
Návštěvník
Jarmila

To Vás nikdy nenapadlo, že by zde mohla existovat přímá demokracie, alespoň taková jaká existuje ve Švýcarsku již asi 300 let? Nebo alespoň referenda, kde by si lid mohl ty nejzákladnější věci rozhodnout naprosto sám? To Vám dodnes nedošlo, že těch 200 zkorumpovaných lidí (posranci) nebyli schopni uzákonit referendum ani za 30 let? Proč asi? Inu proto, že se referenda bojí jako čert kříže, ba ještě víc.
Jsem bojovala s mnoha dalšími lidmi ( např. politolog Jiří Polák ze Švédska) za přímou demokracii 15 let. A výsledek? Naprostá nula.

The Institute
Návštěvník
The Institute

Přímá demokracie je pěkná věc, ale národ na ní musí dorůst. Myslím, že český národ není připraven. Sám jsem podporovatel švýcarizace, to kdyby Vás napadlo mě z něčeho vynit. Švýcarský model decentralizace a jejich uspořádání armády obdivují.

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

Aha, takže do ní (přímé demokracie) musíme dorůst hmmm a jak se to pozná, že už jsme dorostli ?! Takže i když jsme zjistili, že zastupitelská demokracie pro nás není (vždycky nakonec politici, co mají zastupovat nás normální lidi, začnou s železnou pravidelností zastupovat NĚKOHO JINÉHO A TO PROTI NÁM LIDEM- zastupují Brusel, Bakalu, či nějaké oligarchy.) Takže i když vidíme, že cesta parlamentní zástupné demokracie není pro nás a vede nás naprosto evidentně do (_!_), tak holt do tý (_!_) půjdeme, protože jsme “nedorostli” do stavu přímé demokracie. No, tak to potěš koště.

Štěpka
Návštěvník
Štěpka

Svět se zbláznil, nejdřív tento, a pak pomatení věřící, směřující svět do zaáhuby: http://faktopolis.tk/2019/01/ultraortodoxni-verici-po-celem-svete-bojuji-za-zakaz-zdravotnictvi

Yvonne
Návštěvník
Yvonne

Pane VK, 100 bodů,supr recenze, mnohé to osvětluje nám ženám, které taktéž volíme! Ale pan Zeman už jaksi třetí volby kandidovat nemůže, bude mít na prosazení Soukupa čas? A parlamentní jsou daleko….

tralala
Návštěvník
tralala

Myslím, že je dobře, když se na naši politickou scénu chystá další alternativní strana. Proč by strana pana Soukupa a SPD měla spolu soupeřit a vzájemně se požírat. Myslím, že logičtější je spolupráce, což ukáže čas a jakékoliv spekulace co by, kdyby, je jen posilováním žumpy demoblok…a o to snad alternativě nejde, nebo snad ano???? Pozice SPD, do které si kopne při každé příležitosti jak mainstriem, tak některá alternativa,je velmi těžká. Držím palce Listu J. Soukupa i SPD , aby tu palbu ustáli a k tomu jim musíme pomoci i my, jejich voliči. Musíme myslet vlastní hlavu a slepě nepřebírat názory druhých ….takže myslet a nebýt ovce….Komu prospěje, když Soukup a Okamura propadnou??? Nám, obyčejným lidem určitě ne!!!! Docela bych uvítala i komentář a kritiku jiných stran – Pirátů, ODS, KDU, TOP, Stan- zatím to vypadá, že jsou to neškodní demožumpáci a SPD je strana povalečů a lhářů. Informací pana VK si velmi vážím, ale jsem z generace, která je citlivá, když se “příliš tlačí mna pilu”…..životní zkušenosti jsou holt “sviňa”….za komunistů to byla “brnkačka”, teď už jde doslova o kejhák , o naše bytí a nebytí….

The Institute
Návštěvník
The Institute

Jsem rád za Soukupa, protože ukazuje shnilost české politiky. Ukazuje to, co by jinak zůstalo utajeno. Nevím sice, jak upřímně to zakladatel myslí s bojem proti oligarchii a vlastenectvím vážně, ale i kdyby selhal a šel jen po penězích, tak ty kauzy co odhalil, jsou skvělé. Takže svou roli splnil dobře.

frufru58
Návštěvník
frufru58

Rozhovor Radovana Vícha (SPD!), člena bezpečnostního výboru PS, pro PL:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/S-Klausem-a-Zemanem-nesouhlasim-Cinu-zajimame-EU-je-slaba-BIS-se-dockala-silne-podpory-z-duleziteho-mista-567213
……… nevěřím vlastním očím, jako by byl zvolen za “Demoblok” (třetí odstavec je obzvlášť “skvělý”). Na rovinu – nikdy mě už nikdo nedostane k volbám. Nikdy. Dopadlo to jako vždy na hovno.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Čučkař z SPD bohužel..když Vás nepřítel chválí tak pracujete špatně. Když Vám nadává tak to děláte dobře…???

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Nejenom ND, SPD a ANO. Jsou i jiní, jak slušně napsat. Všchni bez dvou za dvacet. Proč asi Husák podporoval porodnost, 50% nákladů na dítě? Pokud si stát dneska vezme v průměru 800€ různých daní od jednoho pracujicího, je podpora na děcko 150€ něčím “okrádáním pracujicích” tak jak to má i Pajonk i Okamura? Podpora na dítě je dnes nula %..
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nejsme-zadny-dobytek-na-pestovani-pro-vrchnost-Sef-Svobodnych-odhaluje-jak-se-napady-Babisovy-vlad2y-projevi-ve-skutecnosti-567183

Jana
Návštěvník
Jana

Když měl asi před 6 lety Okamura přednášku na VŠE, tak jsem mu říkala, že by měl mít vlastní nezávislé TV vysílání, nechápal proč … tehdy měl asi ještě dobré vztahy s médii…
Popularitu mu myslím zvyšují aspoň ta pravidelná internetová prohlášení.