Bartošově Národní demokracii a Okamurově SPD hrozí pozastavení činnosti před podzimními volbami....

Bartošově Národní demokracii a Okamurově SPD hrozí pozastavení činnosti před podzimními volbami. Režimní strany mají obavy z “pegidizace” výsledků voleb! Operace “Čistý stůl” byla spuštěna!

Bartošově Národní demokracii a Okamurově SPD hrozí pozastavení činnosti před podzimními volbami. Režimní strany mají obavy z “pegidizace” výsledků voleb! Operace “Čistý stůl” byla spuštěna!

Vládní garnitura má strach. Výsledky voleb v Polsku, kde došlo k překreslení politické mapy ze dne na den, výsledky zemských voleb v Německu, výsledek voleb v Rakousku, mohutné posilování národních a protimigračních hnutí a stran v celé Evropě, hrozba Brexitu ve Velké Británii, další kolo nepokojů v katastrofálně předluženém Řecku, spolu s naprosto nezvládanou migrační krizí, to všechno hrozí přerůst v mohutné systémové změny i v České republice. Režim vidí v okolních zemích, že protimigrační akcent je sjednocovacím prvkem opozičních sil a společné spinové téma odporu proti migrantům oslovuje v celé Evropě drtivou většinu voličů, bez ohledu na politické spektrum.

Režimní síly v ČR se proto rozhodly, že se pokusí zmanipulovat podzimní volby. Cestou ke zmanipulování voleb bude využití státních represivních složek a orgánů, které využijí byrokraticko-politický aparát k odstavení opozičních mimoparlamentních stran, které podle názorů režimu vykazují závadové postoje a závadové politické programy. Kriminalizace jednotlivých představitelů opozičních stran není spatřována jako dostatečný nástroj, a proto se hledají cesty, jak činnost těchto politických stran ukončit a rozpustit je, nebo přinejmenším alespoň pozastavit jejich činnost do doby, než bude na podzim po volbách.

2398767_.jpg
Poster Národní demokracie
Operace “Čistý stůl” je pilotním projektem hybridní války!

Redakce AE News obdržela včera večer v souvislosti s kauzou SPD a ND důvěrné informace o nové operaci bezpečnostních složek v ČR. Operace “Čistý stůl” má za úkol najít a vytěžit praktické a formální nedostatky v účetnictví tzv. extremistických mimoparlamentních opozičních stran a tyto nedostatky využít k pozastavení činnosti těchto stran, a to ve spolupráci s vytipovanými státními zástupci a soudci, kteří budou ochotni se na této politické likvidaci podílet, a také ve spolupráci s vybranými novináři a médii. Zahájení této operace je podle informací pilotním projektem v ČR podle instrukcí EU, jak vést hybridní válku s tzv. pro-ruskou propagandou a proti hnutím a stranám, které mají proti-unijní a proti-systémový náboj. A operace je již vidět přímo v mainstreamových médiích. Nejprve došlo tento týden k oznámení, že SPD Tomia Okamury hrozí pozastavení činnosti [1], protože na darovacích seznamech chybí adresy a data narození drobných dárců. Absurdní rovina tohoto byrokratického biče spočívá v tom, že velké politické strany tento problém nemají, protože velké strany čerpají finance obvykle od právnických osob, bank, firem a ze státního rozpočtu, takže adresy a data narození fyzických osob jdou úplně mimo ně.

Systém poskytování adres a dat narození je nastavený úmyslně tak, aby lidé měli strach a obavy o své soukromí, bezpečnost své rodiny a svých blízkých a aby nepřispívali opozičním stranám, které mají non-konformní a protisystémové programové cíle a postoje. Lidé nemají problém přispět politické straně, pokud jim za příspěvek nebude hrozit to, že nějací extrémisté z mainstreamu, různí Kundrové a podobní novináři, nezačnou seznamy, adresy a data narození zneužívat jako “hit list” zabijáka, který potom půjde podle seznamu a bude otravovat a vyzvídat adresně od občanů, proč přispěli té a té “extrémistické” straně, a zda-li jsou také proto sami extrémisty, anebo jenom v životě neměli úspěch a současná skvělá rozvinutá kapitalistická a transatlanticky propojená společnost jim nedokáže nabídnout důstojný život.

Bezstrukturní řízení pomocí strachu

Režim proto moc dobře ví, že tyto seznamy adres a dat narození se dají použít jako “hit listy”, podle kterých se potom jde odshora dolů, podobně jako to provádělo Gestapo za Protektorátu Čechy a Morava. Máme tady jeden příklad za všechny. Redaktor Svobodného rádia, pan Vladimír Kapal, dostal pod dveře výhružný papír od anonyma, že je odsouzen k trestu nejvyššímu, a že doživotí to nebude [2]. A to jen krátce poté, co pan Kundra v Respektu publikoval svůj článek o Aeronetu, ve kterém právě zmínil i pana Kapala a obec, ve které má pan Kapal své bydliště. Adresy se pokaždé používají k jedinému účelu, aby režim mohl vyslat své psy, kteří budou podle seznamu adres obtěžovat anebo rovnou děsit lidi. Tyto estébácké praktiky přežily v české fiat-demokracii po roce 1989 až do dnešních dnů. V rámci operace “Čistý stůl” se tak režim znovu pokouší zlikvidovat opozici, a to za pomoci strachu lidí o své soukromí, procesního prvku řízení, který patří mezi nejsilnější bezstrukturní nástroje řízení, který je typický pro despotické režimy, policejní státy a diktatury.

KHA62302f_152906_616512.jpg
Policie odvádí Adama B. Bartoše z demonstrace

V hledáčku není už jen SPD, ale nově i Národní demokracie. Ta oznámila ve svém tiskovém prohlášení, že i ona je vyšetřována stejně, jako je zkoumána SPD, a že i Národní demokracii hrozí pozastavení činnosti [3]. Jedná se tudíž v rámci operace “Čistý stůl” o mohutný zátah celé exekutivy na opoziční strany mimo parlament. Konvičkův Blok proti Islámu, resp. Islám v ČR nechceme, je v hledáčku orgánů už delší dobu, takže se dá konstatovat, že režim zahájil mohutný systémový útok proti mimoparlamentní opozici, protože má obrovský strach z tzv. pegidizace voličské základny před podzimními volbami do krajů. Vstup opozičních struktur do krajů a regionálních mocenských center by se mohl stát odrazovým můstkem pro úspěch těchto stran i ve volbách parlamentních o rok později.

Média a neziskovky se podílejí na operaci

Jak jsme byli včera večer našim informátorem upozorněni, útok redaktora Respektu Ondřeje Kundry proti našemu serveru (o kauze jsme psali zde a zde) je součástí operace “Čistý stůl”, kdy cílem je vyvolat strach v podporovatelích a finančních přispěvatelích, aby měli obavy o své soukromí. Z toho vyplývají potom ty dezinformace pana Kundry, vymyšlené pohádky o přístupu k našemu účty, pohádky o výběrech hotovosti z účtu, příběh o paní z Lucemburska atd. Je už zcela jasné, že v této operaci jedou celé redakce mainstreamu, které se této rozkladné činnosti proti alternativě a proti mimoparlamentní opozici účastní dobrovolně a s vědomím příslušných majitelů a šéfredaktorů. De facto jde o rozkladnou činnost a zpravodajskou hru proti alternativě a mimoparlamentní opozici.

Naše redakce byla seznámena i s dalšími podrobnostmi operace “Čistý stůl”, které zatím nebudeme publikovat z bezpečnostních důvodů. Můžeme však odhalit, že cílem útoků a dezinformací se stanou v blízké době i další alternativní weby. Není zatím jasné, jestli operace “Čistý stůl” je akcí některého ministerstva, nebo jde o operaci nějaké neziskovky nebo fondu, kdy státní exekutiva se stará jen o obvinění opozičních politických stran, zatímco neziskový sektor a média se starají jen o řízení dezinformací proti alternativě na určité prioritě, kdy za využití strachu mají za cíl vyvolat strach mezi dárci politických stran a finančními přispěvateli alternativních webů. Využívají k tomu proto vymyšlené historky o získání přístupu k náhledu účtů, což má za úkol vyvolat potom strach mezi přispěvateli, že někdo si prohlíží jejich jména. Jde samozřejmě o hoax, získat přístup k účtu mají často problém i policisté a lze to je na základě rozhodnutí soudu, žádný novinář přístup prostě nedostane. Ale mnoho lidí toto neví, a když novinář mainstreamu napíše, že má informace o účtu, tak prostě dost lidí tomu uvěří.

tomio-okamura-praha-spd.jpg
Tomio Okamura, předseda SPD.
Opět ve výroční zprávě ministerstva vnitra

Náš zpravodajský server Aeronet byl znovu uveden v dokumentu ministerstva vnitra před několika dny v jejich výroční zprávě [3]. Označují nás tam opět za přední server alternativy a proruské ideologie. Je proto logické, že v rámci operace “Čistý stůl” jsme první na řadě a první na seznamu. Článek v Respektu, údajně chystaný pořad Reportéři ČT na České televizi o nás, přítomnost ve výroční zprávě ministerstva vnitra, útoky proti nám ze strany Českého rozhlasu, to všechno ukazuje na to, že procesní prvek řízení strachu je společným jmenovatelem pro alternativu na internetu, i pro opoziční mimoparlamentní strany. V obou případech používá režim stejné prostředky, vnesení strachu a obav do řad dárců a přispěvatelů, aby měli obavy o své soukromí a své bydliště. Protože nikdo není rád, když mu u dveří zazvoní pan Kundra a začne mu vyprávět vylhaný příběh o tom, že ví, jaký zůstatek peněz máte na svém účtu. A stejně tak vás znepokojí, když vám někdo podstrčí estébácký pamflet pod dveře.  Operaci “Čistý stůl” budeme nadále v redakci sledovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Výzva Vlastenců Vlastencům
Návštěvník
Výzva Vlastenců Vlastencům

Všem, kdo jste hrdí na naši rodnou Vlast, kdo chcete důstojný a zdravý život pro naše děti i naše rodiče, ve svobodné zemi bez dluhů a vlády cizích mocí, POJĎTE S NÁMI !

https://www.facebook.com/narodnidemokracie/photos/a.243650439139780.1073741831.240797486091742/565903326914488/?type=3&theater

Občan
Návštěvník
Občan

V Německu začal u policie nábor migrantů bez občanství
http://www.zvedavec.org/vezkratce/12816/

Honza
Návštěvník
Honza

Kdysi jsem slyšel takové velice “demokratické” klišé: Kdyby volby mohly něco změnit, tak by je okamžitě zakázali. Tenkrát jsem si myslel, že ten fór trochu přehání.

Einstein
Návštěvník
Einstein

To je dnes horsi totalita nez za socialismu!

genialis2015
Návštěvník
genialis2015

obviňovať pána Sobotku, ktorý má už podľa tváre či priezviska židovské korene, z toho, že slúži Arabom, je minimálne nepresné

hanns
Návštěvník
hanns

tak výsledný efekt operace “Čistý stůl” je například u mne ten, že ihned posílám 500 Kč na účet Aeronetu se svojí plnou adresou. V práci v šest, soudruzi !

Cesky fousek
Návštěvník
Cesky fousek

Zdravim, porad se tocime kolem Okamury a Bartose. Co Svobodni, jsou to dalsi nastrceni? Moc se o nich nemluvi, ale postoj se zda byt velmi podobny prave p. Okamurovi. Mate k tomu komentar, pridadne nejake info co o nich nelze hned dohledat? Omlouvam se za offtopic, ale tak trochu to s tim souvisi. Diky

4321
Návštěvník
4321

Podobný a něco na styl, jako by jste volil ODS. Výjde to podle mně zcela nastejno. Říkají si snad akorád, že oni jsou pravicovější. Tajkže vyhozený hlas. Pan Okamura a Směr přímé demokracie – to je něco úplně jiného.

Cesky fousek
Návštěvník
Cesky fousek

Muj nazor je ze jsou od ODS vzdaleni dost, pokud tedy vynechame pana Kuberu, ten je s nazory a ciny velmi blizko Svobodnym. Ano mate pravdu, neprosazuji tolik prime demokracie, ale v zasadnich otazkach chteji nastavit lidove veto. To je vyrazny posun od toho co mame ted, kdy jakekoliv nasledujici hlasovani je pro politiky strasak. Mate k tomu, jeste nekdo nejaky nazor?

wiKing
Návštěvník
wiKing

V roce 2009, na jaře, jsem na vlastní uši slyšel jeden odporný plán: “Musíme v závětří a klidu počkat, až vládnoucí režim zlikviduje všechny odpůrce z řad národovců. Náš čas přijde, až rozpustí všechny relevantní antisystémové strany, především ty národovecké. Potom soustředíme rozprášené zbytky kolem sebe, a teprve v pravý čas vystoupíme proti systému jako JEDINÁ A SPRÁVNÁ VLASTENECKÁ SÍLA.” Tenkrát vnitřními rozpory i útokem zvenčí zanikla Národní strana, a režim rozpustil původní Dělnickou stranu. Tento plán tehdy zazněl na vnitrostranické poradě SPR-RSČ Miroslava Sládka. Takový mrzký plán však zhruba polovina tehdejších členů Sládkostrany nestrávila a partaj se tímto rozpadla. Ti co od Sládka odešli, od roku 2010 ekonomicky živoří jako RSČMS, Sládkostrana (ta druhá polovina) v podstatě v témže roce vinou předsedy zanikla, fakticky pak definitivně v roce 2013.
A teď pozor! M. Sládek byl záhadně reaktivován (a oddlužen) v listopadu loňského roku. V únoru 2016 rozjíždí svou (staro)novou partaj, od dubna se začíná všude prezentovat jako jakýsi “sjednotitel” opoziční scény (a div ne jako zachránce, vykupitel a spasitel národa). Poté, co ho už v prosinci 2015 jeho bývalí spolustraníci z RSČMS poslali s jeho plánem kamsi, soustředí se na větší partaje – BPI, SPD, ND. Avšak nikdo z lídrů větších pol. subjektů nechce mít se Sládkem nic společného, jenom Bartošova Národní demokracie po jistém období koketuje se zprofanovaným politikem, nicméně i ona se posléze odvrací. A ihned přichází úder – A.B. Bartoš je zatčen a trojnásobně obviněn. Vzápětí se M. Sládek soustředí na jakýsi “SUMMIT” malých politických stran, které hodlá stáhnout pod svou kuratelu, ovšem jen s malým úspěchem – ty méně naivní či předem varované nenaletí. Nicméně je jim vydáno jakési tří týdenní ultimátum na rozmyšlenou – poté prý budou obviněny z jakési “zrady národa”.
Uplyne 10 dní a přichází útok režimu proti Okamurově SPD a Bartošově Národní demokracii. Konvičkův BPI je na tapetě již delší dobu. Trochu záhadou je dnešní Vandasova DSSS, která stojí tak trochu stranou veškerého zájmu, režimního i Sládkova. I když již koncem loňského roku se Sládek nechal slyšet, že i Vandas bude nakonec PŘINUCEN zapojit se do Sládkovy koalice, tzv. “Velké Dohody”. Sládek své velikášské ambice neskrýval už v devadesátých letech, když kandidoval na prezidenta proti V. Havlovi (tenkrát to bylo sympatické). O deset let později, po přelomu milénia, Sládek prohlašoval, že za 10-15 let budou po celé Evropě vládnout nacionalistické strany a on bude šéfovat vládě v Česku… Do geopolitických plánů na desetiletí dopředu bývají většinou zasvěcováni pouze Illumináti…

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Děkuji za Vaše informace, pane wiKingu

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Ano, Sládkova role je velkým otazníkem…rétoricky vypadá sympaticky, ale samozřejmě existují dohady, že je pouze nastrčenou figurkou zednářských kruhů, kam se údajně Sládek pokoušel vstoupit v roce 1992 v USA. Faktem je, že pod jeho vedením se národní program na delší dobu zdiskreditoval. Navíc to, jak se teď zase vynořil a útočí na další národovce, je také dost podivné.

viz.
http://rscms.cz/miroslav-sladek-byl-nastrojem-svobodozednarskych-kruhu/#comment-9
http://rscms.cz/zase-mu-to-zbastime/

Oldrin
Návštěvník
Oldrin

O Vandasovi zde: http://www.aeronet.cz 8. března 2015
Zde napišŠokující materiál: Šéf „extrémistů“ agentem BIS. Bartošova Národní demokracie ukončuje s „plukovníkem“ Vandasem spolupráci. Národní opozice na novém začátku

Home Z domova Šokující materiál: Šéf „extrémistů“ agentem BIS. Bartošova Národní demokracie ukončuje s „plukovníkem“…
by Radola Rys – Bře 8, 2015
Šokující materiál: Šéf „extrémistů“ agentem BIS. Bartošova Národní demokracie ukončuje s „plukovníkem“ Vandasem spolupráci. Národní opozice na novém začátku Redakce AE News získala exkluzivní materiál ze…te svůj komentář… N

radson
Návštěvník
radson

Tak dochází na Zemanova slova o demokratické volbě a kalašnikovu. Přímo k tomu ti zloději nabádají.

Forever
Návštěvník
Forever

Tahle kapitola by se měla jmenovat: Chazarské sionistické Impérium vrací úder!