Barack Obama zahájil operaci “Scorched Earth”, která má za úkol zničit do...

Barack Obama zahájil operaci “Scorched Earth”, která má za úkol zničit do 20. ledna 2017 vztahy s Ruskem za bod, ze kterého už nebude návratu. Vyhoštění ruských diplomatů z USA je jenom předehra!

Barack Obama zahájil operaci “Scorched Earth”, která má za úkol zničit do 20. ledna 2017 vztahy s Ruskem za bod, ze kterého už nebude návratu. Vyhoštění ruských diplomatů z USA je jenom předehra!

Dosluhující prezident Barack Obama se doslova utrhl ze řetězu. Poté, co před několika dny pověřil v OSN americkou vyslankyni Samanthu Power, aby v radě bezpečnosti dala zdržením se hlasování průchod proti-izraelské rezoluci, tak dnes navíc vyhostil z USA celkem 35 ruských diplomatů a dal jim lhůtu 72 hodin na opuštění USA [1]. Podle Baracka Obamy jde o odvetu USA za údajně (ze strany CIA) prokázané kybernetické útoky vedené ruskými diplomaty na servery Demokratické strany a také za provokování amerických diplomatů v Moskvě v poslední době. Rusko na Obamův zlovolný a nepřátelský akt již zareagovalo a taktéž prý vyhostí 35 amerických diplomatů z Moskvy v reciproční odvetě, uvedl původně ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Ale tuto informaci později vyvrátil přímo Vladimir Putin, že prý Rusko nikoho nevyhostí, nebude zatím nijak reagovat a počká se až na inauguraci Donalda Trumpa, více zde. Dokonce pozval děti amerických diplomatů do Kremlu na jolku. Ukazuje se, že Vladimir Putin je vskutku formát a už vůbec Baracka Obamu nereflektuje a přehlíží jeho kroky proti Rusku. To je jasný signál smířlivosti směrem k Trumpovi.

DNC-email-leak-clinton-russia-uranium.jpg
Americká média a jejich newspeak, v tomto případě ověřování informací o hacknutí emailů Demokratické strany.

Ruské bezpečnostní složky před několika týdny zadržely skupinu amerických diplomatů v Moskvě při předávání blíže neurčených dokumentů jednatelům ruského neziskového sektoru. Ukázalo se, že ruská GRU ve spolupráci s FSB odposlouchávala americké diplomaty v Moskvě s podezřením na rozvracení Ruské federace. Informaci západní média zcela ignorovala a nepřinesla o události žádné informace. Ty se objevují až nyní v souvislosti s vypovězením 35 ruských diplomatů z USA. Podobné operace provádí US diplomaté i v ČR, ale na rozdíl od Ruska to české tajné služby asi nezajímá. Minimálně naše redakce ví v Praze o 4 restauracích a kavárnách, kde probíhají konspirační schůzky lidí z amerického diplomatického sboru se zástupci českého neziskového sektoru.

CIA má “důkazy” o ruských hackerech od nejmenovaného informátora

Americká CIA minulý týden přinesla “podezření”, ovšem nikoliv důkazy. Jednalo se o záznamy logů o tzv. “pingování” portů a IP adres serverů demokratické strany, které byly originovány ze zahraničí. CIA přitom neuvedla, že by testování portů přicházelo z Ruska, ovšem útočníci prý používali VPN maskování. CIA odvodila, že útok byl veden ruskými diplomaty v USA díky “nejmenovaným zdrojům”, které CIA informovaly a předaly jména 35 ruských diplomatů, kteří mají podle tohoto tajemného informátora být původci úniků emailů Hillary Clinton a Johna Podesty, šéfa její volební kampaně. Největší odezva CIA přišla po provalení skandálu Pizza Gate (o kauze jsme psali zde), kde figuruje i jméno a přezdívka Baracka Obamy a v několika emailech ho John Podesta oslovuje jako “Barry”, což nechtěně potvrzuje spekulaci o tom, že Barack Obama se ve skutečnosti opravdu jmenuje Barry Soetoro. O identitě Baracka Obamy jsme psali mj. zde. Není asi náhodou, že se “Barry” teď naštval na Rusy a vypověděl je z USA, pokud si opravdu myslí, že za únikem emailů a za provalením kauzy Pizza Gate stojí opravdu oni.

TrumpImg.jpg
Donald Trump odsoudil Baracka Obamu za zorchestrování hlasování v OSN proti Izraeli.

Donald Trump se prudce rozčílil na Baracka Obamu poté, co se provalilo, že minulý týden telefonicky hovořil se Samanthou Power v OSN a urgoval u ní, aby nechala rezoluci proti Izraeli projít. List The Guardian o tom informuje zde. Šok, jaký to vyvolalo v Tel Avivu, se nedá ani popsat. Donald Trump prohlásil o Obamovi, že je zrádce Izraele a ničí vybudované vztahy s jediným věrným spojencem USA na Blízkém východě. Barack Obama v noci den předtím měl hovořit s bývalým generálním tajemníkem OSN Kofi Annanem, což je nejvyšší globalista v USA. Informoval ho o svém rozhodnutí, že USA historicky poprvé po 55 letech nechají projít rezoluci proti Izraeli. Je jasné, že Barack Obama plní roli a úlohu globalistů a snaží se poškodit Izrael, jehož spojencem je naopak Donald Trump. Ten na svém Twitteru jasně podpořil Izrael a vyzval ho, aby zůstal silný a vydržel do 20. ledna 2017 do dne Trumpovy inaugurace. Co se ovšem stane do té doby, to bude ještě hodně divoké.

Barack Obama rozjel de facto projekt spálené země (Scorched Earth) a do 20. ledna se pokusí vztahy USA s Izraelem a Ruskem rozbít ještě více, aby Donald Trump měl hodně práce s jejich obnovou. Další znepokojení vyvolala dnešní informace americké alternativy, že dosluhující Obamova administrativa je v čilém kontaktu s palestinskou samosprávou [2] a že by se mohlo dokonce jednat o naprostou bombu na poslední chvíli, kdy je možné, že Barack Obama před odchodem z Bílého domu vhodí mezi USA a Izrael atomový granát tím, že prezidentským dekretem uzná Jeruzalém za hlavní město Palestiny. V Izraeli a na izraelské alternativě se o tomto hovoří jako o hotové věci, že Obama to opravdu hodlá udělat.

Barack Obama chce za 3 týdny zničit vztahy USA se dvěma zeměmi

Donald Trump varoval z neděle na pondělí, že Barack Obama nesmí ve vztahu k izraelsko-palestinské otázce přijímat žádná rozhodnutí, že už k tomu nemá mandát, ovšem Obama na to nereagoval a naopak o pár dnů později vyhošťuje obrovský počet ruských diplomatů z USA. A nesmíme zapomínat, že Pentagon už před 3 týdny informoval, že uspíší svůj plán na rozmístění 4,000 vojáků a techniky v Pobaltí, v Polsku a zřejmě i v Norsku. Původně měli být vojáci rozmístěni až koncem ledna, ale nyní došlo k urychlení a vojáci budou rozmístěni už počátkem měsíce po Novém roce. To je opět kvůli Trumpovi, protože ten po svém jmenování 20. ledna by už k takovému rozmístění nemusel dát souhlas.

102114782-464618805.1910x1000.jpg
Velký “Gigi” – George Soros.

Ve Washingtonu se tak v posledních dnech rozjel nebezpečný proces spálené země, kdy Obamova administrativa a část loajalistů v Pentagonu se snaží o poslední pokus globalistů prosadit své cíle proti Rusku a proti Izraeli. Znovu se potvrzuje to, o čem jsem hovořil od samotného počátku, že Donald Trump je nepřítelem globalistů a nikoliv jejich kandidátem. Globalisté se bojí Donalda Trumpa jako čert kříže. George Soros si vylil v posledním rozhovoru pro Project Syndicate srdéčko, že Donald Trump je podle Sóroše budoucí diktátor, který přímo ohrožuje realizaci a vznik Nového světového řádu NWO [3]. Obklopuje se prý extrémisty a penzionovanými generály, kteří chtějí hodit EU přes palubu v rámci nového dělení světové moci mezi Trumpem a Putinem. A přesně o tom už jsem nedávno psal i já zde na AE News. Není důvod globalistovi Sorosovi nevěřit, globalisté opravdu Trumpa nenávidí a bojí se ho.

Barack Obama – Mr. Golf

Soros si rovněž stěžuje, že Rusku se podařilo aktivizovat na západě sociální média a šířit podle jeho slov “fake news”, které šíří nenávist k migrantům a nedůvěru v Evropskou unii. To se podle něho potvrdilo při Brexitu, dále zvolením Donalda Trumpa a v posledním případě odmítnutím ústavních reforem v Itálii během referenda. Velký “Gigi” (čti “džidži”), jak Sórošovi přezdívají jeho přátelé v soukromí, má tak v poslední době opravdu velké starosti, protože globalizační projekty se mu v EU rozsypávají pod rukama a nyní i v USA. O Baracku Obamovi se říká, že během svého prezidentování strávil 58% veškerého úředního času na golfu. Uvádějí to údaje Bílého domu, které nyní baví americkou alternativu v tom smyslu, že Obama byl opravdu jenom loutka a že k ničemu ho v Bílém domě nejen nepustili, ale ani ho k ničemu nepotřebovali. Volný čas tak trávil v golfových resortech, např. v Camp Davidu v Marylandu a na Hawaii. “Golfový prezident” má ale od globalistů nové notičky na poslední chvíli a jeho cílem je teď zničení americko-izraelských a americko-ruských vztahů během zbývajících 3 týdnů do inaugurace Donalda Trumpa.

102299746-barack-obama-golf.1910x1000.jpg
Barry Soetoro, aka Barack Obama, aka Mr. Golf.

Je to projev čirého zoufalství. Globalisté nejenom přišli o kontrolu nad USA, ale navíc zřejmě přijdou o proces izolace Izraele, což je nezbytné pro plán globalistů na posílení úlohy Íránu v regionu. Donald Trump slibuje vyzbrojení Izraele, slibuje uznat Jeruzalém jako hlavní město Izraele a je zastáncem “Magna Carta Israelis”, což je plán “velkého Izraele” bez existence Palestiny. Donald Trump navrhuje s Palestinci jednat jako s teroristy, pokud budou pokračovat v ozbrojeném boji proti Izraeli. A to oni budou. Návrh na přestěhování Palestinců do okolních arabských zemí, včetně Saúdské Arábie, sklidil obrovskou kritiku na americkém mainstreamu už před více než rokem, od té doby je klid, ale mám pocit, že Trump s touto variantou stále počítá. Model velkého Izraele by představoval pro Írán smrtelné nebezpečí. A to o to více, pokud by pro tuto myšlenku získal Vladimira Putina, třeba “business výměnou” za uznání ruské sféry vlivu v Sýrii a ve Východní Evropě, zejména na Ukrajině. To všechno leží s Trumpem na stole jako možnosti. A všechny představují pro globalisty černé scénáře.

Panika z Bílého domu je na cestě do Evropy

Nelze se proto divit, že do 20. ledna můžeme ze strany Baracka Obamy a George Sorose očekávat ještě velké manévry a obrovské nože do zad chystané politiky Donalda Trumpa. Panika v Bílém domě je o to znatelnější, že se přenáší do všech vazalských států. V celé EU se plánují cenzury alternativních médií a serverů, všude zaznívá newspeak se slovy jako “fake news” nebo “fact checking”, takže nervozita se kopíruje od Obamy i do neziskového sektoru v EU a mezi dosavadní vládnoucí elity. Alternativa nabírá na síle a kopání mainstreamové bestie zahnané do rohu bude pokračovat.

Vážení čtenáři AE News, toto je zřejmě můj poslední článek v tomto roce. Dopředu bych Vám proto zde chtěl poděkovat jménem celé redakce za přízeň a podporu, kterou nám projevujete a chci Vám popřát veselý konec roku, radostného Silvestra a zejména Šťastný Nový rok a následně celý rok 2017. Pamatujte, že alternativa stojí a padá s podporou Vás všech. Alternativa je cestou k reformě zpravodajství a je prostředkem k získávání opravdu poctivých a pravdivých informací, které nabízejí světlo a informační svobodu bez mainstreamového mediálního pokřivení. Vaše podpora i po Novém roce bude určujícím faktorem pro naše další přežití a pokračování v naší práci. Děkujeme, že v roce 2016 jste nás podrželi a nenechali jste nás padnout. Stali jste se tak součástí naší rodiny. Děkujeme Vám všem z celého srdce!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Effi
Návštěvník
Effi

Doprkna. Pomyslela jsem si, že jsem našla zajímavý web. Ale veškerou zajímavost substituuje častá afektovaná agresivita článku, kterou tak nějak, bohužel, nepřekvapivě doprovodí odér čitatelů pod ním. Zkusím to taky. Obama je zmrd, onen pradávný blesk z nebe, co má jasně danou úlohu, údajná kopie Osamy, gay s přešitou ženskou vedle, manipulátor, iluminát-satanista, herec a destruktor, trochu chytřejší než Zeman a hloupější než Putin……díky za zprávu, kterou bylo možné objektivně shrnout do pěti vět bez zbytečných populistických emocí.
Jen si představte – co když se pletete? Kde berete tak sebejistou povýšenou formu? Jjestliže chceme tvořit něco lepšího, pak na nějaké úrovni? Co to je? Demokracie? Jak jako?

Dominik
Návštěvník
Dominik

Prosím vás buďte tak laskavy, neočerňujte už tak černou ušatou a cvičenou opičku, přeci všichni moc dobře víme, že opravdový vrahové jsou potomci dobrodruhů, vrahů, zlatokopů, vyhnanců a dalších odpadlíků Europy, Asie a chudáků otroků, který zůstanou vždy jen otroky a to jen v těch jejich tupých černých palicích.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Brzezinski: Pokus o puč v Turecku byl jednou z největších chyb USA

Zveřejněno 11. 9. 2016 22:04 | napsal/přeložil om
comment image

Známý rusofob a hlavní ideolog vnější politiky Spojených států Zbigniew Brzezinski ve svém blogu přiznal, že za pokusem o turecký převrat stojí USA. Podle něho byl puč jednou z největších chyb USA, dovedl Turecko k revizi veškeré zahraniční politiky a nyní může případná koalice Ruska, Turecka a Íránu rozhodnout syrskou krizi.

Scénář
Prozrazení Brzezinského bylo potvrzeno. Listy Aksam a YeniSafak zveřejnily v průběhu nezávislého vyšetřování jména spolupracovníků amerických tajných služeb, kteří byli bezprostředně zapojeni do pokusu o vojenský převrat v Turecku. Podle listů přišli tito pracovníci CIA do Turecka jako diplomaté mezi 13. a 15. červencem a koordinovali činnost povstalců i zprávy medií, která kontrolovali.

Koordinačním centrem byl ostrov Buyukada poblíž Istanbulu. Na konci puče se ještě podařilo vydat falešnou zprávu o tom, že si turecký prezident sám zosnoval pokus o vojenský převrat. Tu vzápětí převzaly všechny západní sdělovací prostředky.

Oba listy udávají dvě klíčové postavy puče – generála Johna F. Campbella, bývalého velitele Mezinárodních bezpečnostních podpůrných sil (ISAF), který prováděl operace NATO v Afghánistánu, a bývalého pracovníka CIA Grahama E. Fullera, který přes 20 let dozoroval speciální operace USA na celém Blízkém východě.

Plán
Plán Washingtonu byl naprosto jasný a jednoduchý – vyměnit paličatého tureckého prezidenta Erdogana za poslušnou figurku, aby mohli Američané využívat Turecko pro své zahraniční cíle, především v Sýrii. V případě odepření poslušnosti samotných povstalců byly USA připraveny destabilizovat Turecko a zorganizovat tam „Sýrii-2“.

Dohody
Pučisté slíbili, že na hranicích Turecka a Sýrie otevřou pro USA novou vojenskou základnu a zesílí politický a ekonomický nátlak na Rusko.

Peníze
Příprava puče stála USA a pučisty více než 8 měsíců času a přes 2 miliardy USD, které byly převáděny přes africké banky pod kontrolou amerického generála Campbella. Zdroj: Politobzor.net Vyšlo na: Outsidermedia.cz

Jen pravdu
Návštěvník
Jen pravdu

Obama neunesl prohru, doufal, že bude i nadále prezidentem, a nyní se mstí, a chce překazit přátelské vztahy s Ruskem, měli by ho občané USA odsoudit,,,,

Kamil
Návštěvník
Kamil

Toto schizofrenní jednání baráka má jedno jednoduché vysvětlení, je to muslim.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Obama nezahálí:

“Tisíce imigrantů se vynořily v USA přes mexickou hranici (- údajně až 200.000 (?).
“Tito MUŽI jsou všichni v “bojovém” věku, a něco takového zde nikdy předtím nestalo.
Nejsou mezi nimi žádné ženy a děti. Nevypadá to vůbec dobře, a může to znamenat něco zlého.
.Obama se snaží začít občanskou válku v USA, a také válku s Ruskem.
Obama chce odstranit křestanství z USA, a ze zbytku světa.”
https://youtu.be/S_wBmhnjBNw

Pořád mne neopouští myšlenka na možnost třetího volebního řešení/výsledku :
Obama zůstane, a zavede stanné právo a tvrdý režim….

Není vyloučeno, co zde naznačovala Pozorovatelka – že Obama s Trumpem hrají zlého a hodného policajta v režii někoho vyššího…. a v zájmu US Perestrojky.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pornoprostitut Jakub Janda z KremlinWatch se asi bude muset vrátit k “řemeslu” 🙂

” The Nation: USA neškodí Rusko, ale rusofobie !”

“Americkou společnost ovládla „křeč rusofobie”, nejsilnější od roku 1960, kdy vznikla Karibská krize, uvádí se v článku. Známí rusofobové typu senátora Johna McCaina ze zvyku považují za lháře všechny, kteří se odváží pochybovat o důvodech protiruských nálad, a tisk typu novin New York Times se ani o krok nevzdaluje od stanoviska vlády, stejně jako v nejhorší době studené války. Kromě toho hromada „lovců na čarodejnice”, stojící o hodnost níže, svědomitě hledá stále nové a nové stopy „ruky Kremlu”.”

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/201701024454593-nation-USA-skoda-Rusko-rusofobie/

Pozorovatelka
Autor

Už rok se pracuje na změně amerického postoje k Rusku (vytváří se “informační pole”) a pro Trumpa je připravována půda ke spolupráci/”spolupráci” s Ruskem. Je radost pozorovat, co to dělá s pražskou kavárnou a všemi rusofoby, na druhou stranu – Trump nejedná ze své hlavy, ale na doporučení Kissingera, který už rok Rusko málem neoslavuje a Trumpovi radil už v době volební kampaně.
Já jen věřím, že Rusko ví, o co jde.
https://aeronet.cz/news/pad-komunismu-rozpad-sssr-arabske-jaro-konec-usa-nastup-ciny-konec-turecka-globaliste-jdou-do-finale-a-donald-trump-je-lest-na-rusko/

Petr
Návštěvník
Petr

Ceske televizi se uz neda verit, diky za jiny pohled nazoru

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

NATO obrací – Rusko nepředstavuje bezprostřední nebezpečí
http://www.zvedavec.org/vezkratce/13811/
Otázka: “Kdo bude v příštím roce větší bezpečnostní hrozbou pro země NATO – Rusko nebo mezinárodní terorismus?”
Stoltenberg: “To jsou dvě extrémně odlišné věci. Od Ruska nepřichází našim přátelům bezprostřední hrozba. Rusko je náš soused a Rusko naším sousedem zůstane. To je důvodem, proč se snažíme o dialog a snížení napětí.”

Administrator
Admin

Tomu se říká dvěma slovy: Trump effect! A bude to v NATO pokračovat dalšími slovy, o hrozbách z Číny a opět z Íránu. NATO je průhledné jako papír. Trump prostě zavelel, že Rusko není nepřítel a je vymalováno. Jenom bude zajímavé sledovat ten šok v evropských neziskovkách, které založily v posledních 3 letech své kariéry na boji proti Rusku. Co teď budou dělat? Priceless!

Paroubek
Návštěvník
Paroubek

Někteří dostanou po hubě, jiní skončí ve vězení, další utečou do USA. Převléci nenápadně kabát jako v r. 89 dnes nelze.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hezky shrnuto, pane Vedoucí Kolotoče, děkuji i Vám za Vaši záslužnou práci, a přeji pevné nervy a mnoho úspěchů v novém roce 2017 a dalších 😉
ALE: ( k článku) … píšete:
“Trump s touto variantou stále počítá. Model velkého Izraele by představoval pro Írán smrtelné nebezpečí. A to o to více, pokud by pro tuto myšlenku získal Vladimira Putina, třeba „business výměnou“ za uznání ruské sféry vlivu v Sýrii a ve Východní Evropě, zejména na Ukrajině. To všechno leží s Trumpem na stole jako možnosti. A všechny představují pro globalisty černé scénáře.”
Obávám se, že získání Putina pro tah proti Íránu zůstane pro Trumpa nedostižným snem.
Myslím, že Rusko nemá potřebu ( a tudíž ani nechce) nikoho likvidovat. A jelikož naopak po likvidaci (Palestiny) volá Izrael, připadne mi slovansky pochopitelnější, že Rusko pomůže slabšímu.

A protože historicky má Rusko dobré vztahy jak s Íránem, Sýrií, a i jeho podpora palestinské otázce v OSN, kde se teď jedná o novém, jasně definovaném Státě Palestina ( jehož území aktuálně “Izrael ilegálně okupuje”) je známá, je spíše pravděpodobné, že Putin bude hájit v první řadě zájmy Ruska, a do těch rozhodně nespadá konflikt s Íránem a Sýrií.
Naopak si myslím, že se nabubřelý Bibi a jeho chaza budou ještě divit, a s nimi zřejmě i Trump.

Nezapomínejme, že Putin je mentálně šachista, a myslí mnoho tahů a variant dopředu.
Na rozdíl od mnoha ostatních “osvícených” ale, věřím, že jeho primárním objektivem je Dobro,
a to hlavně pro Rusko.
To však nevylučuje, že ví, že občas je potřeba k ochraně Dobra použít i tvrdší prostředky –
a že je toho schopen už šachista dokázal.