Bakalův Respekt pořádá propagandistické kempy po republice. Přesně, jak prozradila Victoria Nuland....

Bakalův Respekt pořádá propagandistické kempy po republice. Přesně, jak prozradila Victoria Nuland. Panoptikum periferního mainstreamu, amerických neziskovek a fiat-alternativy!

Bakalův Respekt pořádá propagandistické kempy po republice. Přesně, jak prozradila Victoria Nuland. Panoptikum periferního mainstreamu, amerických neziskovek a fiat-alternativy!

Včerejší článek s videem, kde Victoria Nulandová odhalila detaily procesů řízení americké propagandy v Evropě, vyvolal značný zájem mezi čtenáři. Hned poté jsme byli do redakce upozorněni, že v článku zmíněné “nalejvárny” a tzv. propagandistické kempy pořádá v ČR i nadace Bakala Foundation pro studenty a obyčejné lidi, ve spolupráci s časopisem Respekt, který spadá rovněž pod Bakalovo vydavatelství Economia. Akce se jmenuje Respekt Tour a jde o putovní dezinformační cirkus redaktorů Respektu a jejich pozvaných hostů, jejichž cílem je protiruská kampaň a posilování amerických tezí v Evropě, které v podobném duchu zaznívají jen v jiném kabátku z obrazovek České televize a z rozhlasových vln Českého rozhlasu.

CkGyxh4XEAA1FN2.jpg

Poslední diskusní panel Respekt Tour se odehrál v Brně s podtitulem “Evropa na rozcestí” a na stránkách Respektu je k dispozici záznam panelu zde, který doporučuji celý zhlédnout (nelze ho vložit sem přímo do článku) a udělat si představu o metodách, které americká administrativa používá skrze loutkové postavičky Respektu pro prosazování tzv. protiruského éthosu v Evropě. Pokud se podívám na složení diskusního panelu v Brně, najdeme v něm staré známé tváře, o kterých jsme už několikrát psali. Pořadem moderuje šéfredaktor Respektu Erik Tabery, stabilním hostem pořadu je redaktor Respektu Ondřej Kundra. Pozvání přijala i Ivana Smoleňová z americké neziskovky Prague Security Studies Institute se sídlem v Praze, o které jsme už dříve psali zde a zde. Dále v pořadu vystoupila Eva Romancovová z Odboru bezpečnostní politiky Ministerstva vnitra, která sama sebe nazývá “právničkou ve státní službách”. A skupinu uzavírá opět redaktor Respektu Martin M. Šimečka.

Americký propagandistický “kemp” v Brně

Diskusní panel v brněnském paláci Scala se točil okolo tzv. ruské propagandy a ruských dezinformacích v ČR. Pan Ondřej Kundra hned zkraje panelu učinil k publiku výzvu, že jestli je v sále někdo z Aeronetu, ideálně pan VK,  tak aby za ním po skončení pořadu přišel. Ne, opravdu jsem v Brně nebyl a nemohl jsem vyhovět. Repertoár celé diskuse se točil okolo hrozeb ruské propagandy, jak se snaží rozložit “evropské hodnoty” a západní vazby v ČR. Trochu rušivým elementem z hlediska propagandistického účinku bylo nejisté vystupování slečny Smoleňové, jejíž výroky a všeobecný přehled se omezil na fráze a poučky, které slyší ve své mateřské neziskovce vesměs v angličtině od svých sponzorů, ale to jí nelze mít za zlé. Její vystoupení bylo natolik slabé, že nemohla publikum přesvědčit o svých tezích, naopak to mohlo vyznívat u nezaujatého diváka tak, že buď si není jistá tím, co tvrdí, anebo vůbec neví, o čem je řeč.

4d46a5522119cc4ef255f6ef86636666.jpg
Diskusní panel Respekt Tour v Brně.
Kundrova cesta tam a zase zpátky, hotový Tolkien!

Ondřej Kundra podal tradiční profesionální výkon, na který jsme u něho zvyklí a opět nám udělal negativní reklamu, která se ovšem také počítá a k jeho nářkům na to, že jeho cesta za námi do Eindhovenu mu trvala autobusem 15 hodin, tak k tomu mu mohu říct jen jedno: Když někam jede bez ohlášení, tak se nemůže divit, že výsledek se nedostaví a nikoho nepotká. Jenže, to by pan redaktor musel vynaložit nějaké úsilí na snahu o komunikaci se mnou a dojednat si schůzku, než někam vyrazí. V poslední době se to zlepšilo, pan redaktor, když něco potřebuje, napíše mi dotaz na email. Minimálně v tomto ohledu se komunikace zlepšila. Kdyby pan Kundra vystupoval jako nezávislý novinář a freelancer, na volné noze, který není placen z peněz pana Bakaly, mohli bychom se bavit o nějaké vzájemné debatě, třeba i setkání, ale ve chvíli, kdy plní mediální zakázku pana Bakaly, jehož napojení na americké kruhy, velvyslanectví USA a cizí fondy, je doslova do očí bijící, tak veškeré takové úvahy pozbývají smyslu a o schůzce nemůže být ani řeč.

7b311d09b8b2c2a5c2efde18996f9b76.jpg
Diskusní panel v Brně nenechal na Rusku nit suchou. Odbornice z americké pražské neziskovky hovoří o ruské propagandě.

Eva Romancovová z Ministerstva vnitra se v pořadu snažila nastolit tezi, že kritika problémů uvnitř EU a potažmo v ČR se transformuje do podoby nástroje ruské propagandy. Ta prý nemusí vymýšlet vlastní témata, ale pouze exploituje vnitřní problémy EU. K této demagogii připojím reakci, že kdyby politické elity ČR nehýkaly jako potrefené husy na podporu podpisu Lisabonu, nemuseli bychom dnes čelit migrační vlně v ČR, neexistovala by hnutí pro islámu v ČR, protože ČR by zkrátka nemohla být evropskými partnery v Evropské komisi přehlasována k tomu, aby navzdory své vůli přijímala islámské uprchlíky. Kdyby na Ukrajině neproběhl Majdan, ale řádný demokratický proces a volby, nedošlo by k odtržení Krymu, ani k občanské válce na východě Ukrajiny. Kdyby EU v čele s Francií a Velkou Británií, NATO a jmenovitě USA nerozvrátily Blízký východ a sever Afriky, nečelili bychom dnes hrozbám Islámského státu a mohutným migračním vlnám.

Války rozpoutávají USA a EU, ale za problémy v Evropě může Rusko!

Nic z toho, co jsem uvedl a co je příčinami dnešního stavu Evropy, nezpůsobilo Rusko. Nevšiml jsem si, že by Rusko rozpoutalo válku v novodobé historii v Afghánistánu, v Iráku, v Sýrii, v Libyi, v Jemenu. Nevšiml jsem si, že by Rusko pořádalo v ČR výcvikové kempy pro české mainstreamové novináře. Není to Rusko, které by skrze české neziskovky ovlivňovalo nejvyšší kruhy české politiky tak, jak je ovlivňují USA, což vyplynulo i z uniklých emailů premiéra Bohuslava Sobotky. Není normální, když český ministr kultury jede na sjezd Sudetoněmeckého landsmančaftu do Norimberku (více o kauze zde), kde si sedne v přední čestné řadě po pravici pana Posselta s úsměvem, který by mu záviděl i Otík z Vesničky mé střediskové.

fd3515c69795a3e54afd9f5ed7023d46.jpg
Diskusní panel Respekt Tour v Brně.

Rusko nepotřebuje podporovat propagandu v Evropě, tu podporují sami evropští politici svými nezodpovědnými kroky, které jdou ostře proti zájmům svých národů. To je přesný opak toho, než co dělá v Rusku Vladimir Putin, který všechny své kroky a politická rozhodnutí poměřuje s etalonem národních ruských zájmů. Toto vlastenectví ruští občané oceňují a je zcela jasné, že by ho ocenili i čeští občané, kdyby i česká vláda razila stejnou národní politiku jako Kreml razí ve vztahu ke své zemi. Když země v rámci nové doktríny NATO se snaží pod různými záminkami do vojenské služby dostávat i ženy a NATO místo obrany páchá po světě imperiální spanilé jízdy v dalekých zemích, které nemají s obranou zemí NATO nic společného, tak prostě dojde k tomu, že lid České republiky začne postupně jako organismus vytlačovat NATO, EU, Brusel a posléze i českou vládu ze svého těla, ze svého středu.

Ruský fenomén мы один!

Proces je zahájen tzv. odcizením sounáležitosti lidu s režimem. To je chvíle, kdy lid rozděluje stát na “MY” a “ONI” ve smyslu oni, ti nahoře, vláda. Přesný opak tohoto politicko-psychologického procesu popsal Sigmund Freud jako “ztotožnění se jedince s entitou státu”, kdy lid se v ideální konstelaci z teze MY vs. ONI přepne do režimu MY VŠICHNI. V ruštině se pro to vžilo označení “мы один”, což by se dalo volně přeložit jako “my jsme všichni jeden”. To je vzácná chvíle, kdy obyčejný člověk se stane součástí politické teze, cítí a žije s ní. V Československu jsme tento fenomén zažili v roce 1968 během Pražského jara, kdy obyčejní lidé podporovali Dubčekovu vládu do takové míry, že s ní doslova dýchali. Opakovaní tohoto fenoménu nastalo v listopadových a prosincových dnech roku 1989. Smutné na celé věci je fakt, že průnik množin veřejnosti a elit trvá jen velmi krátce. V Rusku ale došlo k něčemu zvláštnímu, protože podpora Vladimiru Putinovi je ze strany lidu obrovská, a to už prakticky 16 let. Je to dáno ruskou zkušeností ze špatných časů, když přijde potom dobrý vůdce, lidé si toho nesmírně váží.

d18f8429949082a8c9cfbfc265c237a7.jpg
Prodejní stánek Respektu v paláci Scala v Brně.

Země v EU neprošly hrozivými válkami s parametry genocidy, nepotkala je situace, kdy nepřítel se snažil celý národ vyhladit, jako to potkalo Sovětský svaz ze strany Německa za II. sv. války. Semknutí lidu s vůdcem je v Rusku absolutní anebo nulové. Nic mezi tím. V tezích NWO je takové afirmativní postavení prezidenta konkrétní země tragicky nepřípustné, protože lid musí být podle tezí NWO zcela odcizen své vládě věcí veřejných, aby bylo možné zrušit politické strany a současný politický systém a nahradit ho modelem post-industriálního korporativismu, kdy veškerou moc místo volených politiků budou držet dosazovaní a nikým nevolení manažeři (viz. Evropská komise) a účetní v bankách, kteří nemají k lidu žádné citové, národní a ani kulturní pouto. To je cílem NWO. Když politik říká, že stát bude řídit jako firmu, je to kandidát NWO. Je to poznávací znamení manažera v systému NWO.

Lidé zažili komunismus a umí číst mezi řádky, proto nevěří televizi!

A všechny tyto projevy nasunování Nového světového řádu, mezi které patří zejména migrace muslimů, začínají lidé nejen vnímat, ale dokáží už číst mezi řádky mainstreamu a státní agendy. Přestávají věřit České televizi, státním médiím, soukromému mainstreamu, protože všichni razí veřejnou objednávky elit NWO, přičemž mnohé subjekty, které tak činí, si to ani neuvědomují. Vláda nesmí dopustit ztrátu národní identity lidu a nesmí připustit, aby se naše děti jednou považovaly více za Evropany, než za Čechy, což právě zaznělo ve zmíněné diskusi v Brně a doslova mně to vyděsilo. Teze tzv. Nového Euročlověka, o které mluví pan Juncker z Evropské komise, je dogmatem III. Říše, kdy R. Heydrich ve své vizi plánoval, že v budoucnu nebude etnicky Evropa rozdělena na státy a národy, ale že vznikna nová rasa evropského “Germána”, kterému budou vládnout nadřazené árijské elity. Tedy proces řízení jako NWO. Dolních 500 milionů, horních 5 tisíc. A to je teze dnešních globalistů, pouze ten Germán bude nahrazen Novým Evropanem, který bude míšenec, bude mít menší uhlíkovou stopu, kterou jeho život zanechá na planetě během jeho života a nebude znát pojmy jako vlast, kulturní identita, národ, patriotismus anebo historický odkaz. A ten Árijec bude nahrazen vybranými Chazary jako vládnoucí elita.

Rusko těmto globalizačním tlakům NWO odolává a stává se inspirací pro národy v Evropě, které nechtějí kulturně zaniknout v mixu a slepenci etnik a kultur, které už dnes ztrácí svoji identitu v ghettech a integrovaných společnostech v rámci jednotlivých zemí, které jsou multikulturně na pokraji svého kolapsu ve vztahu ke své vlastní kulturní identitě. Kdo vidí v lidovém odporu vůči těmto procesům ruskou dezinformační propagandu, tak je mi ho opravdu, ale opravdu líto.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Professor Wilhelm Boomberg
Návštěvník
Professor Wilhelm Boomberg

Je to smutné, ale rusofobní a protiprezidentská kampaň nabrala (převážně v médiích a ve školství) již takových rozměrů, že je dnes prakticky každý studentíček zapřísáhlým odpůrcem pana prezidenta a taktéž “zlého imperiálního” Ruska v čele s démonem “Putlerem”. Přisuzuji to až chorobné stádovitosti mladých ovčanů a jejich snaze “zapadnout”, neboli být “cool” Sympatizovat s prezidentem “cool” není 😉 Proto si vážím každé mladé individuality, která má odlišné názory, než zmanipulované “mainstreamové” stádo. Nejhorší je to záměrné cílení na ony mladé apolitické ovčany, jejichž názor je prozatím lehce formovatelný :/ Obdobná situace je v USA, kde je aktuálně na vrcholu “anti-Trump campaign” a mladí lidé stojí proti němu podobně jako u nás proti Zemanovi, přesto že oba říkají téměř vždy pravdu, avšak “politicky nekorektní”

Občan
Návštěvník
Občan

Další REKLAMA pro AEN: aktuálně na ČT24
“Analýza prokremelských webů” – výsledky “výzkumu” prezentuje v přímém přenosu a podrobně rozebírá Miloš Gregor, výzkumník a Petra Vejvodová – výzkumnice – oba z kolektivu autorů výzkumníků z FSS MUNI , pod patronací a za přítomnosti “Morálně Hodnotného” Patrika Jákla-Jandy.
Kdo ten “výzkum” platí, a z jakých zdrojů by mělo být transparentně dohledatelné.
Tj. pro koho pracují. A za kolik – asi ne zadarmo.

Kari
Návštěvník
Kari

http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/eu/158523-ctyri-syrsti-uprchlici-si-pocihali-na-skolacku-jednoho-z-nich-osn-oznacila-za-zranitelneho-a-poslala-do-britanie/ je to ted trochu mimo tema, ale zajimave je na tom to, ze ceska media uz delsi dobu pro prichod migrantu neskryvaji pojem presidleni.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tady je odpověď nejvíc poplivávaného “agresora” všem těm pisálkovskejm a “hodnotovejm” prostitutům a prostitutkám : ( pro neomarx soudruhy s překladem do AJ 😉 )
https://youtu.be/gB6hhWkL5Jk

……. a k tomu jeden z komentářů:
Elizabeth Curtis 2 weeks ago
I don’t care what anyone else thinks or comments….Putin is the sexiest, smartest, greatest leader. He puts all the bullshit “leaders” to shame, and isn’t afraid to be politically incorrect. That is why he is the greatest. Who cares if you’re offended. GET THE F*CK OVER IT AND GROW UP!!!!! ~ Marry me Putin <3 you sexy beast!

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Lepší argument jsem v životě nečetl.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pjakin říká, že ” Putin říká vždy pravdu”.
Osobně neznám ani jednoho, ale když porovnám prezentaci obsahu v projevu Putina, a proti tomu projev Obamy, je pro mne důvěryhodnější sdělení Putina – obsahuje totiž EMOCE.
A to, na co zjevně apeluje P. ve videu, tj. že dolet případných střel je URČITÁ LIMITOVANÁ hodnota, pro mne jasně evokuje, že případnou odpověď ze strany Ruska odnese ta část NATO, která je ” na dostřel ” – tj. Evropa, a NE ta část NATO, která ovládá knoflíky – USA.
Mně tady, mezi vařením oběda a praním, to dává logiku.
Těm idiotům, napříč českým informačním polem, kteří nevidí dál, než do příští výplaty, to zřejmě nedochází.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

“NATO provádí rozsáhlá “obranná” vojenská cvičení na hranici s Ruskem. I ta sebemenší chyba může vyprovokovat agresívní reakci ze strany těchto zbabělých Rusů. Proč vůbec Rusko umístilo svou zemi tak blízko k našim vojenským základnám a mírovým mezinárodním vojenským cvičením?”, ptá se autor článku Riley Waggaman.

Více: http://cz.sputniknews.com/nazory/20160611/3267278/rusko-mirove-hranice-nato.html#ixzz4BMQ8z3NK

pedros
Návštěvník
pedros

Víte co řekl sám Putin?Není nutné lhát,ne z nějakých morálních důvodů,ALE PROTO,ŽE SE TAK LÍP PRACUJE!
Aj mu celkem věřím,hloupě obelhávat nebo blafovat asi už ani moc nejde, na to jsou už všichni aktéři příliš dobře informovaní!
A to vojáčkování natovských rambousků u ruských hranic je víc komické než hrozící nějakou válkou!Hezky o tom mluví VVP v posledním dílu otázek.Opravdový strach začnu mít až HC vyhraje volby,i když vyšly info o jejím financovaní, mimo jiných zdrojů,taky možná z ruska kličkou přes ukrajinu.Uvidíme.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pjakina jsem viděla a vím, o čem mluvíte, nicméně nepodceňovala bych ani možnost chyby v “lidském faktoru”, i když , jak tady už zmínil Kvalifikovaný Troll BDB, hráči mají vše pojištěno.
Je ovšem dostatečně známo, co dovede nezabezpečený testosteron ;-), ale na druhé straně – již soudruzi vymysleli postřik, který ho utlumí na cca 30%….:-)
Uvidíme, nebo pocítíme.
Každopádně zůstávejme ve střehu.
Vabiova teorie “Zlo nevidím – tak neexistuje” tady podle mne neplatí.

pedros
Návštěvník
pedros

Pátečního VK si klidně poslechněte.Sama uvidíte jak se z komára stane…taky jsem asi přispěl svou pitomostí,sorry.

Kari
Návštěvník
Kari

Ja zpravy sleduji. Putin nejspis lze, konec koncu je to politik a jeste rusky prezident. Ale USA a Obama obelhavaji svet tak, ze Baron Prasil by k nim mohl chodit do skoly. :- ))

Kari
Návštěvník
Kari

Ja o tom taky mezi varenim obeda a pranim premyslim, jestli si amerikani mysli, ze vyvolaji konflikt mezi Ruskem a Evropskymi zememi, muzou se prepocitat, kdyby ” zacal ohnostroj” urcite by to dolitlo az do USA. agresivni chovani NATO vuci Rusku urcite neni nahodne a uplne klidnou me to nenechava vzhledem k uz proflaknute ekonomicke situaci USA. Jejich megazadluzenost a tisknuti dolaru neni unosne do nekonecna a me desi co USA mohou udelat, kdyby to tam skutecne ekonomicky melo krachnout. Uskromnit se zdrejme nehodlaj.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Souhlasím, P. je argumentašně velmi výstižný a jasný.
Ten koment taky stojí za to …:-)

LCZ
Návštěvník
LCZ

oprava…argumentačně….

Na každou vlastizrádnou svini se někde vaří voda..
Návštěvník
Na každou vlastizrádnou svini se někde vaří voda..

Ozbrojené komando domobrany připravené ve správný čas…který se nezadržitelně blíží…zatknout a internovat Kundru, Taberyho ad. vlastizrádce již bylo vytvořeno. Možná nastal čas požádat Bakalu o najmutí a zaplacení pořádně ozbrojené ochranky pro presstituty Economie, aby to bylo zajímavějí. Vím, že si to tady denně čtete, špíny.

Kurvos
Návštěvník
Kurvos

Neví náhodou někdo, jestli právnická úřednická kurva Romancovová, která hned po volbách dostane padáka na hodinu, patří nějakým způsobem k vlastizrádné špíně z FFUK, která si řiká politický geograf Michael Romancov? Ani jeden z nich nemá na webu normální životopis.

Milan
Návštěvník
Milan

To je parta zoufalců. Rusko nemusí dělat vůbec žádnou propagandu, protože čím víc budou USA vlezdozadci v žoldu USA, házet na Rusko všechny hříchy světa, tím víc lidí bude fandit Rusku. Lidé přece nejsou hloupí a jasně vidí, kdo rozeštvává svět, kdo svrhává nepohodlné režimy a vraždí jejich představitele, kdo způsobil exodus migrantů, kdo pomocí dolaru vysává všechny země atd. USAci nedávno v Kongresu lamentovali, že je to hrozné, že se čím dál tím víc lidí přiklání k Rusku a Putinovi, a že proto bude nutné navýšit finance na protiruskou propagandu. Místo, aby se ti hlupáci zamysleli, proč tomu tak je, tak místo toho chtějí zesílit goebbels propagandu.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Je komické tyhle lidi bojující proti tzv. “ruské propagandě” poslouchat. To je vše takový bezduchý žvást. Oni bojují proti pravdě a teď tam sedí a strašně se diví, že se jim to nedaří a hroutí. Jak chtějí čestně porazit pravdu, to nechápu…

hedvika
Návštěvník
hedvika

záznam jsem poctivě shlédla a mohu jen říct …páni to jsou teda kumpáni …nebo company?

Kari
Návštěvník
Kari

http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/158361-americky-torpedoborec-vplul-do-cerneho-more-moskva-bude-reagovat/ tohle je take ruska propaganda? Americke valecne lodi nemaj v blizkosti Ruska a v Cernem mori co delat

zvedava matka
Návštěvník
zvedava matka

Klid, dopadne to jak v 2014.
Všechno osazenstvo bude muset vyhledat psych. pomoc, a opusti armadu s tim, ze to nema zapotrebi. 😉

Aksal
Návštěvník
Aksal

Pěkná sebranka. Tabery, Kundra, Šimečka placeni Bakalou, Smoleňová placena americkým think tankem, Romancovová proussánskou vládou. Ti lidé ani jiný názor nemůžou mít, jinak by zůstali bez prostředků…
Zajímavou kapitolou byla slečna Smoleńová. Ta není schopna ze sebe dostat jedinou složenou větu bez pomocných citoslovcí… nestudovala náhodou i v USA? Tam se přece učí i rétorika, ne? A jak to, že nepropadla? U mne by neprolezla ani prvním semestrem. To jen dokazuje úroveň amerického vzdělávání… A zase tam poukazovala na jeden seminář v Žilině. To na jiných nebyla? Už o něm mluvila před rokem. A ještě se chudinka z toho nevzpamatovala, že místo chudáků, které tam očekávala, tam uviděla dobře oblečenou střední třídu… Doteď má z toho poznání kocovinu. Je ale zajímavé, že při svém “kritickém myšlení” ji nenapadla tak jednoduchá věc, že ti lidé, proti kterým píše a brojí můžou mít pravdu! Ale to si slečna v americkém žoldu není schopna připustit… Pořád hledá kdo za tzv. proruskými weby stojí, ale nikdy se to nedozví. Pokud by NE vzdělaná slečna znala rozdíl mezi strukturním a bez strukturním řízením, nikdy by se o to ani nepokusila, jelikož by věděla, že nikoho nenajde…
To platí i o žurnalistickém “génii” Kundrovi a jeho kolegovi Taberymu… Jsem ráda, že zase dali odkaz na seznam proruských webů, alespoň jsem je našla všechny na jednom místě a nemusím je složitě hledat 🙂 Jen tak dále pánové, Putin se musí popadat za břicho, jak pro něj pracujete a to ZDARMA 😀

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

“Je ale zajímavé, že při svém „kritickém myšlení“ ji nenapadla tak jednoduchá věc, že ti lidé, proti kterým píše a brojí můžou mít pravdu!”

To je opravdu zajímavé, ono je to možná ani nenapadlo. Pan Kundra radši jede 15 hodin autobusem až do Eindhovenu na blind kvůli aeronetu, místo toho, aby poslal mail, nebo se jednoduše zeptal tady v diskuzi, což je otázka pěti minut. Slečna Smoleňová tam zmateně blekotá něco o konspiračních teoriích týkajících se WTC. Přitom ohledně tohoto závažného tématu existuje spousta materiálů dostupných na kliknutí prstem, které už mohli mít dávno nastudované. Zjevně těmhle matlalům ani v roce 2016 nedocházejí základní reálie a konsekvence.

Aksal
Návštěvník
Aksal

To je na tom Bakala fakt bídně, když se jeho “zaměstnanci” musí kodrcat 15 hodin v autobusu… Jo, pro sebe letadlo, pro poddané autobus. A ten poddaný se může “ztrhat”, aby pro svého páníčka sehnal nějakou info. A ono nic… Kdepak dělá chlapec chybu???

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

No, aspoň se trochu podíval po Evropě a odpočinul si od fádního smolení článků pro Respekt. On nerozumí svojí práci a snad si i skutečně myslí, že pracuje proti nějakým ruským agentům. Kdyby Kundra pracoval jako normální novinář, tak by nejspíš v naprostém klidu získal daleko více informací. Ale bohužel pan Kundra se ve své práci inspiroval nejspíš u Gestapa. Což je typické pro skoro celý současný mainstream. Ostatně oni dlouhodobě kryjí válečnou propagandu jako za Hitlera a už se těm gestapákům podobají i způsobem myšlení.

.B.
Návštěvník
.B.

Škoda tý Smoleňový, že je taková Kundra. Protože narozdíl od jiných aktivistek je fakt hezká.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Alespoň má naději, že až se se svými bláboly neuživí, zachrání ji kasa v marketu, nebo tyč v baru…

Milan
Návštěvník
Milan

Máte pravdu, Putin z nich musí mít fakt radost. A se seznamem mě taky potěšili, nemusím ztrácet čas hledáním.