Babišův syn přiznal, že má pečovatele a na dálnici D1 řekl policistům,...

Babišův syn přiznal, že má pečovatele a na dálnici D1 řekl policistům, že je George Clooney a v autě má bombu! Když ho policie chtěla zkontrolovat na intoxikaci drogami, nastal výbuch vzteku a útok na policisty. Novináři Seznamu zřejmě natočili rozhovor s člověkem, který trpí stihomamem a rozvinutou paranoidní schizofrenií podle indikace F20.0 v kombinaci se závislou poruchou osobnosti! Hyenismus médií nebere konce, Bakala a havlérka cítí Babišovu krev!

Babišův syn přiznal, že má pečovatele a na dálnici D1 řekl policistům, že je George Clooney a v autě má bombu! Když ho policie chtěla zkontrolovat na intoxikaci drogami, nastal výbuch vzteku a útok na policisty. Novináři Seznamu zřejmě natočili rozhovor s člověkem, který trpí stihomamem a rozvinutou paranoidní schizofrenií podle indikace F20.0 v kombinaci se závislou poruchou osobnosti! Hyenismus médií nebere konce, Bakala a havlérka cítí Babišovu krev!

Novináři napojení na Zdeňka Bakalu a dnes pracující pro Lukačovičovu firmu Seznam.cz otevřeli Pandořinu skříňku kauzy, která má dostatečně silný náboj k tomu, aby zničila poslední iluze o tom, kam ještě může mainstream zajít ve své snaze odstranit demokraticky zvoleného premiéra ČR z politiky. Informace, které vypluly na povrch dnes, ukazují na tragický příběh rodiny miliardáře, který má v rodině dítě, které trpí jednou z nejzávažnějších duševních poruch, která pomalu stravuje nejen samotného člověka, ale i jeho okolí.

Informace, které by měly zůstat utajené a pouze v kruhu rodiny, jsou v rámci politické štvanice proti premiérovi rozebírány na titulních stránkách nejen mainstreamových novin. Jenže v této chvíli už nejde mlčet, protože jde o celý národ a celou zemi. Americké elity a neziskovky chtějí dokončit Pražský majdan a provést v České republice státní převrat, po kterém se k moci v ČR dostanou elity na ose pro-amerických neoconů a neziskovek George Sorose.

Petr Protopopov

Petr Protopopov dnes poskytl serveru Novinky.cz rozhovor [1], kde popsal svoji roli a úlohu pečovatele o Andreje Babiše juniora. Z rozhovoru vyplývá, že manžel lékařky Dity Protopopové měl za úkol v roce 2015 převzít úlohu a roli pečovatele o syna Andreje Babiše poté, co u něj došlo k propuknutí nemoci. Podrobnosti, které popisuje z té doby, nám umožňují s vysokou mírou přesnosti určit diagnózu a indikaci onemocnění Babišova syna.

Celé to začalo 17. července 2015, když Andrej Babiš jr. byl objeven na dálnici D1 policejní hlídkou. Podle zdrojů Lidovky.cz se mělo jednat o drobnou dopravní nehodu, ale to teď není podstatné. Důležité je, co se dělo potom. Když policie chtěla Andreje Babiše ml. zkontrolovat, tak vystoupil z auta a řekl jim, že je George Clooney a v autě má bombu. Policie pojala podezření, že je pod vlivem drog nebo jiných halucinogenních látek a chtěla provést test na intoxikaci řidiči. Běžná rutina. Jenže to, co se odehrálo potom, to hlava opravdu nebere. Mladý Babiš se ve zlomku vteřiny z žoviálního mladíka změnil v útočníka, vybuchl v něm obrovský vztek a zaútočil fyzicky na policisty.

Jsem George Clooney a v autě mám bombu! A hned potom rvačka s policií

Útok měl takovou sílu a charakter, že policisté namísto toho, aby ho odvezli na služebnu a obvinili z útoku na veřejného činitele, tak naopak rovnou zamířili na psychiatrii v Havlíčkově Brodě. Více podrobností Petr Protopopov o této události v rozhovoru nespecifikoval. Toto svědectví je ale velmi klíčové a důležité. Prudká změna nálady člověka, kdy v jednu chvíli je žoviální a vtipkuje a vzápětí u něj dojde k výbuchu obrovského vzteku a násilí, jsou bohužel zcela jednoznačné příznaky jedné z nejvážnějších nemocí, které psychologie zná, konkrétně paranoidní schizofrenie [2], tedy indikativní skupina F20.0 a popisy dalších projevů a událostí to pouze potvrzují. Tato nemoc má charakteristický epizodický průběh, při které se střídají dobré a špatné dny, frekvence stavů se ale spolu s věkem zkracuje na hodiny. Základními archetypy paranoidní schizofrenie jsou pocity stihomamu (pronásledování), spiknutí nebo perzekuce.

Andrej Babiš ml. a fotografie z “únosu” na Krym.

Osoba trpící touto chorobou má pocit, že lidé v jejím okolí usilují o její život, svobodu, práva, majetek apod. V pozdější rozvinuté fázi se přidává agrese. Nejhorším důsledkem paranoidní schizofrenie je chování pacienta, který nejčastěji směřuje své útoky a obviňování na vlastní členy rodiny. Takto nemocné dítě si vytvoří fixní ideu (utkvělou myšlenku), že vlastní rodič usiluje o omezení jeho svobody a v pocitu ohrožení začne volat o pomoc, kontaktuje policii, spřádá plány proti vlastním rodičům, aby se dostal z jejich vlivu. Velmi časté jsou útěky z domova do jiných míst, kde to pacient zná z dřívější doby, kdy se nemoc u něho ještě tak silně neprojevovala a má tak s tímto místem spojené příjemné vzpomínky nezatížené nemocí. A to přesně potvrzuje i Petr Protopopov, když v rozhovoru popsal, jak se Babišův syn dostal do Švýcarska.

Paranoidní schizofrenie, změny nálad, cyklické epizody letargie a aktivity

Andrej Babiš junior totiž ve Švýcarsku studoval, jeho otec mu zaplatil studia, takže je zcela jasné, proč utekl z Bratislavy od své matky právě do Švýcarska. Má totiž s ním spojené příjemné vzpomínky, kdy byl ještě zdravý a nemoc u něho ještě nepropukla. Petr Protopopov se od roku 2015 o mladého Babiše staral a snažil se ho zaměstnat, aby neupadal do stavu nezájmu o život.

Toto je bohužel další z indikátorů schizofrenie, konkrétně jde o tzv. simplexní schizofrenii skupiny F20.6 u pacienta, kde jsou typickým projevem náhlé a prudké změny nálad, ale současně s tím i syndrom “vyhasínání” [3], kdy člověk pomalu ztrácí zájem o život, přestává se zapojovat do pracovních činností, jeho výraz ve tváři a oči se postupně mění do výrazu nepřítomnosti, vytřeštěnosti, nepřítomnosti, ustrnutí. Největší tragédií v případě pacientů, kteří mají indikaci skupiny F20.x a jednotlivých typů, jsou široké rozsahy a spektra projevů schizofrenie, kdy jeden pacient může trpět hned celou škálou podskupin, protože jednotlivé indikace nejsou exkluzivní, nevylučují jedna druhou, až na některé výjimky.

Andrej Babiš ml. s ukrajinskou dívkou na pobřeží Černého moře na Krymu.

O tom, že situace je zlá, svědčí i svědectví Petra Protopopova, že musel mladému Andrejovi najít na Krymu dívku, která ovšem již měla 10-leté dítě a de facto se uměla o Andreje Babiše ml. postarat ve chvíli, kdy Petr Protopopov musel odjet z Krymu zpátky do ČR. Konflikt nastal ve chvíli, kdy policie v České republice chtěla Babišova syna vyslechnout a muselo dojít k přetržení vazeb mezi Babišem juniorem a ukrajinskou dívkou, která mezitím odjela z Krymu na východ Ukrajiny do Krivoj Rogu.

Mladý Babiš odjel za ní a chtěl s ní zůstat. Odjezd z Ukrajiny skončil konfliktem, protože Andrej Babiš ml. nechtěl dívku opustit, ale jeho pečovatel ho přinutil, že se musí vrátit zpátky k matce na Slovensko do Bratislavy, protože policie bude chtít s ním v dohledné době mluvit kvůli Čapímu hnízdu. Jenže Andrej Babiš ml. naprosto nepochopitelně napsal do Prahy do Kriminalistického ústavu, že byl unesen na Ukrajinu. Když policie zjišťovala, jak to je, tak zjistila, že mladý Babiš byl “unesen” od ukrajinské dívky z Krivoj Rogu ke své matce do Bratislavy. Když to policie v Praze zjistila, celý případ okamžitě uzavřela, protože nelze unést někoho k sobě domů k vlastní mámě.

“Únos” k mámě domů do Bratislavy a útěk od mámy do Švýcarska, kde dříve studoval

Petr Protopopov nebyl v Bratislavě, když Andrej Babiš junior od své matky utekl do Švýcarska. Podle informací jel autobusem. Matka později přijela za ním a od té doby žijí ve Švýcarsku. Babišův syn se ve Švýcarsku zlepšil, místo má spojené s příjemnými vzpomínkami na svá studia a prostředí mu vyhovuje. Jeho paranoidní schizofrenie se však prohlubuje, protože nadále obviňuje svého pečovatele z únosu (z Ukrajiny od dívky v Krivoj Rogu do Bratislavy ke své matce) a nově už obviňuje i otce, že prý lže a chce vypovědět policii o svém únosu na Ukrajinu [4] a potom k mámě do Bratislavy. Je nám to líto, že to musíme říct takto na rovinu, ale Babišův syn má opravdu velké problémy, protože normální a zdravý člověk odjezd z Ukrajiny k vlastní mámě kvůli tomu, aby byl dostupný pro policii k vyšetřování Čapího hnízda, opravdu není možné označit za únos. Ani předchozí pobyt v rekreačním rezortu na Krymu.

Na Krymu v kavárně s limonádou, brčkem a něčím, co vypadá jako vodní dýmka, ale to nelze s jistotou určit.

V celé kauze se schyluje k odhalení a skandálu, kdy vyjde na povrch a najevo, že Sabina Slonková a Jiří Kubík ze Seznam Zprávy ve skutečnosti natočili hoax, protože rozhovor jim poskytl paranoidní schizofrenik, který odjezd z Ukrajiny k mámě do Bratislavy označuje za únos. Protopopov zároveň potvrdil, že když mladý Babiš na tom byl ještě lépe a žil sám v Praze, po vypuknutí kauzy Čapí hnízdo před jeho bytem stála ve dne i v noci Škoda Octavia z redakce Seznamu.cz a chtěli s ním dělat rozhovory a reportáže, aby získali informace proti jeho otci. To pouze potvrzuje, že proti Babišovi premiérovi se jedná o dlouhodobě organizovanou akci Bakalových redaktorů, kteří nově působí pod maskírovkou Seznamu, který jako nic se Zdeňkem Bakalou nemá, ale jak si přečtete na Aeronetu zítra v našem pátečním článku, všechno je to jinak, Seznam není tím, čím se tváří, že je.

Mladý Babiš přiznal, že Protopopov je jeho pečovatelem a v době odjezdu z Krymu na Ukrajinu byl Andy stále svéprávný

Co je naprosto klíčové, to je výrok Andreje Babiš ml. o tom, že Petr Protopopov je jeho pečovatelem a mladý Babiš to nijak nerozporuje. V rozhovoru na Novinkách je zmínka, že když mladá Ukrajinka odjela z Krymu na Ukrajinu, tak Babiš junior chtěl jet za ní a Protopopov k tomu uvádí, že “Andy byl svéprávný a chtěl tam jet, tak jsme tam jeli.” Tato věta je velmi zásadní, protože mluví o svéprávnosti mladého Babiše v minulém čase. Přirozenější by bylo použití přítomného času, že Andy “je” svéprávný, jenže může jít i o to, že Petr Protopopov je původem Rus a tyto časové souvztažnosti v češtině tak neovládá.

Otázkou tedy je, zda-li je Andrej Babiš pořád ještě svéprávný, nebo má omezenou svéprávnost, což je také možné, nebo byl zcela svéprávnosti zbaven. Pokud by k takovému zbavení došlo v ČR, už bychom to věděli, to by se neutajilo. Jak je tomu ve Švýcarsku, jehož je mladý Babiš státním občanem, to je otázkou. Každopádně se potvrdilo, že jeho matka je mu současně pečovatelkou ve Švýcarsku. A pokud někdo potřebuje pečovatele kvůli své psychické nemoci, visí otázka svéprávnosti logicky ve vzduchu.

Dita Protopopová, lékařka, která určila diagnózu mladého Babiše poté, co byl převezen policií na psychiatrii.

Rodina Andreje Babiše zřejmě neseznámí veřejnost otevřeně se specifikací diagnózy, můžeme pouze odvozovat informace a výroky o tom, co Andrej Babiš ml. provedl za věci, jak se choval, co říkal a jak reagoval. Pokud ovšem od otce zaznělo zcela jasně, že jeho syn trpí schizofrenií, a připočteme-li k tomu incident na D1 a obviňování pečovatele z únosu na Ukrajinu, kam ve skutečnosti chtěl mladý Babiš sám a mermomocí odjet za svou přítelkyní, kterou mu Petr Protopopov zajistil a našel na Krymu, potom si musíme uvědomit, že všechno, čeho se premiér Andrej Babiš dopustil je, že chtěl svému synovi zajistit normální život a ne jej strávit na uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny pro pacienty se schizofrenií, kde by se jeho stav dramaticky a prudce zhoršil, protože u těchto nemocných lidí je izolace v léčebně cestou k naprostému šílenství a degradace kvality života.

Novináři s napojením na Bakalu chtějí použít syna proti otci. V Česku je dovoleno už úplně “fšecko”…

Je naprosto na zvracení, když se podíváte na českou politickou a mediální scénu, jak vlastní nemocný syn premiéra, u kterého propukla na plno paranoidní schizofrenie, je používán novináři jako beranidlo, které má svrhnout Andreje Babiše z pozice premiéra. Média a vtipálci si začali z Babišova syna už utahovat, znevažovat jeho nemoc a opět s cílem útoku na jeho otce [5]. Syn ochotně bude spolupracovat s novináři a vykládat jim svoji verzi toho, jak byl unesen do Moskvy a potom na Krym běžnou leteckou linkou a prošel s vlastním ruským vízem ve vlastním pasu mnoha letištními kontrolami, kde mohl kdykoliv zalarmovat imigrační policii a upozornit, že je obětí únosu.

Ne, namísto toho si pobyt na Krymu užíval, s limonádou a brčkem, vodní dýmkou a s přítelkyní, jak dokladují fotografie. Přiznám se, že takový únos by se mi také líbil. Celá kauza tak míří k jedné obrovské blamáži. Jenže znáte to, Česko snese fšecko. Andrej Babiš není koněm alternativy a nikdy jím nebude, ale ve chvíli, kdy probíhá útok na vnitřní kruh jeho rodiny a tuto baráž organizují novináři s napojením na neocony a cizí americkou lobby, se musíme všichni za premiéra postavit. O naší zemi si musíme rozhodovat sami, ve volbách, ne z ulice, do které jsou nahnáni lidé na základě falešné vlajky. Kdo není schopen toto prohlédnout, nenaučil se na alternativě o procesech řízení vůbec nic.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

sorosovi puciste by nam, uz fakt!!!, meli odpojit internet, abychom si nemohli vyhledavat ty spravne informace :))))….navic je usmevne, ze CT o tom vysila dokumenty – letecke katastrofy, ale babise bude napadat____https://www.ceskatelevize.cz/porady/10158090296-letecke-katastrofy/217382563780007-vrah-na-palube/ ____dale, viz psychicky nemocni piloti: ___https://zpravy.idnes.cz/vyzkum-piloti-deprese-harvard-environmental-health-f90-/zahranicni.aspx?c=A161216_132815_zahranicni_san ____https://zpravy.idnes.cz/rozhovor-letecky-lekar-psychologicke-testy-fmq-/zahranicni.aspx?c=A150326_184444_zahranicni_aba ____https://zpravy.idnes.cz/germanwings-lubitz-problemy-ve-skole-d8p-/zahranicni.aspx?c=A160830_194524_zahranicni_aba ____https://zpravy.idnes.cz/kopilot-airbusu-lubitz-se-kvuli-problemum-obratil-na-desitky-lekaru-1ix-/zahranicni.aspx?c=A150605_173852_zahranicni_fer ___ co nam presstitute a spol., se svym teamem odborniku jeste prinesou noveho? :)))

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

Spiš to vidím pouze jako přelet nad kukaččím hnízdem.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Prolhaná a protistátně zaměřená Bakalova media a ČT která se stala štvavou protistátní televizí paradoxně
působící přímo na území státu který se snaží rozvracet a živena je povinnými koncesionářskými poplatky
které platí lidé,které svou štvavou protistátní činností poškozuje,se zabývají bez důkazů vykonstruovanými hloupostmi ubožáků kteří předstírají ivestikativní novinařinu,ale jsou jen ubohými služkami svých páníčků
kteří si to svinstvo objednali a jsou ochotni jim za ně zaplatit. Nějak jim přitom uniká,že Slonková s Kubíkem
a tím šaškem který to natáčel se dopustili návštěvou Babiše jr. tří trestných činů švýcarského trestního
zákoníku. Natočením kamerou v brýlích nezákonně zjistili vstupní kód do domu když šmírovali paní která
užila kód pro vstup do domu,potom jej zneužili a dostali se tak k bytu Babišových.Nezákonně a bz vědomí
matky Babiše jr.natočili rozhovor za použití manipulativních a návodných otázek na nemocného člověka a
ten potom zveřejnili.Nezákonné vniknutí,skryté natáčení a zveřejnění je jasným naplněním skutkové
podstaty trestných činů podle čl.179,186 a 322 tr.zákoníku švýcarska a právníci Babišovi rodiny správně
podali na ty tři kretény trestní oznámení.

Jana
Návštěvník
Jana

Při čtení rozhovoru s Protopopovem (o té vodní dýmce i dvakrát denně tři hodiny) mne napadlo to samé co Kláru Samkovou – jestli “juniorovi” nerozjelo schizofrenii hulení trávy (nebo jiné drogy). Jeden lékař, který pracoval v Psychiatrické léčebně Jihlava říkal, že většina mladých pacientů s touto diagnozou ji má z marjány (některé znám osobně, učila jsem dobrovolnicky angličtinu v zařízení pro schizofreniky – ve FOKUSu). Snad na tom Krymu mu jí nedovolil kouřit v dýmce. To by bylo hodně nezodpovědné od ošetřující lékařky psychiatričky a jejího manžela.
Napadla mne ale i jiná varianta. Jestli si na té dálnici opravdu neudělal z policistů legraci (nechtěl říct jsem Andrej Babiš – to by mohlo znít možná taky jak vtip), a protože by test na drogy vyšel negativně, tak se porval. Mimochodem pokud ho vyhodili z práce pilota boeingu 737 kvůli neposlušnosti autorit tak se možná dočkáme zajímavého vývoje, pokud se rozhodl postavit otci. Pokud by to bylo tak, že by mu psychiatři dali diagnozu z důvodu že prohlásil že je Cloony a má v autě tikající bombu, a pak dostal haloperidol a léky na schizofrenii, tak si dovedu představit, co by to s ním asi tak mohlo udělat… vypadal by možná podobně, jako v reportáži… znám dost lidí na psychofarmakách, mění osobnost, lidé tloustnou, jsou apatičtí, některé léky samotné dokonce vedou k sluchovým halucinacím apod.

V právní poradně pro pacienty PL Bohnice jsem se setkala s vícero případy, kdy se psychiatři stali obětí své profesionální deformace a hned dali lidem diagnozu schizofrenie. Zabývala jsem se některými případy podrobně, byla jsem dokonce u soudního jednání, kdy bývalý ředitel, který podal žádost o odebrání svéprávnosti sám psal znalecký posudek, kde vyfabuloval z prohlášení, že pacientce ukradli instalatéři montující stoupačky peníze závěr, že si ta žena (inženýrka) myslí, že je někým ovlivňována přes stoupačky.

Bylo smutné, že to, jak rychle dávají psychiatři diagnozu schizofrenie, zneužívali lidé, kteří chtěli někoho “uklidit” do léčebny, aby získali byt apod. Psychiatři totiž nemají prostředky, jak ověřovat, zda je pravda, co jim lidé říkají. Do Bohnic se dostal např. jeden Slovák, kterého přivezla policie po nějaké rvačce… tvrdil, že má na Slovensku několik zámků – a tak měl hned diagnozu jasnou. Až po delší době na uzavřeném oddělení ho “vysvobodila” slovenská ambasáda, protože to byla pravda, ne blud.

Psala jsem si s mužem, který si dokonce stěžoval až ve Štrasburku, utekl totiž z Bohnic přiotráven lithiem. Řekl psychiatrovi, že spolupracoval s MV a La Stradou při odhalování obchodu s bílým masem – tak mu taky dali diagnozu, a zavřeli ho na uzavřený pavilon, nepustili ho dlouho domů k rodině. Když se prokázalo, že měl pravdu, tak se neomluvili a nepustili ho ani potom. Není již naživu, nevím ani jak zemřel.

Jeden můj známý má Aspergerův syndrom, měl asi 20 let určenu nesprávně dg. schizofrenie (a bral léky, které mu ubližovaly), když mu bylo asi 18 let, měl problémy ve škole, psychiatr se ho zeptal, jestli slyší hlasy, a on řekl že ano, protože za dveřmi někdo mluvil na chodbě. Asi až po 20 letech mu PhDr. Thorová určila správnou diagnozu. Po asi 13 pobytech v léčebnách, s léky na jinou diagnozu mu bývalo zle, býval utlumený, až když je po tolika letech vysadil, tak se mu udělalo dobře. Pak začal vydávat básně a dělat přednášky.

Před deseti lety jsem o tom, co jsem se dozvěděla o otřesných případech zneužití psychiatrické péče (šlo i o několik úmrtí) napsala za klientky poradny stížnost na Ministerstvo zdravotnictví, a přeposlala ji ombudsmanovi, Helsinskému výboru, Amnesty, Lize lidských práv, redakci Na vlastní oči, a dalším institucím. Kromě ombudsmana s tím ale nikdo nemohl nic dělat. Na uzavřené pavilony se jen tak nekdo nedostane, poměry tam byly a asi jsou dosud otřesné. A nejen v Praze, ale i v dalších PL.

Na to oddělení za tím mužem, co psal do Štrasburku chodil prý na návštěvu hrát šachy tehdy starý pán, který zažil koncentrační tábor, a řekl, že to je ještě horší než jak to vypadalo tam.

MZ tu stížnost dalo šetřit řediteli PL Bohnice Martinu Hollému, což po několika letech další ombudsman ministerstvu vytknul jako špatné řešení. To už tam byl ale snad čtvrtý ministr zdravotnictví, a nedělo se pak stejně nic.

O těch kauzách jsem měla rozhovor na internetovém rádiu a na Occupy (v roce 2012), z něhož je na Youtube záznam. Nemluvilo se mi tam dobře, pršelo, držela jsem mikrofon a deštník…

Occupy Praha – Jana Karásková o poměrech v Psychiatrické Léčebně Bohnice – 6.6.2012
https://www.youtube.com/watch?v=etBP3f9ZiSY

Jana
Návštěvník
Jana

Oprava – a protože by test na drogy nevyšel negativně, tak se porval…

Porvat se s policisty, kteří člověka odvezou do PL není radno… Ta žena, kvůli které jsem psala na MZ byla odvezena policejní jednotkou, o které se nedohledalo vůbec, co to bylo zač… záznamy se v PL o tom nevedou, místní odd. které sídlilo hned v ulici to nebylo. V roce 2004 ji zavolala její sousedka z domu kde byly byty MV, potom, co jí ta žena označila za estébačku zlodějku. Byla pak v Bohnicích 4 roky, na uzavřeném pavilonu a dokonce bez léků, její pobyt stál daňové poplatníky asi milion, a byla by tam myslím dodnes, pokud bych jí tehdy (2008) nepomohla ven… o její dům a byt se “postaraly” sociální pracovnice… nedovoliliy jí ho prodat za několik milionů, byla zbavena svéprávnosti.

Co na tom zalezi
Návštěvník
Co na tom zalezi

Gojimi muzou protestovat, domahat se zmeny, vzajemne stekat na sebe, to bohuzel na planu samotneho Satana a jeho synagogy nic nezmeni.
Pred 42 lety americky krestansky patriot p. White zaplatil zidu Harold Rosenthal (asistent zida senatora Jacob Javitz pro New York) za rozhovor. Velkohuby namysleny Rosenthal prozradil plan, mimo jine ze existuji 2 vlady, jedna na povrchu druha s moci je skryta. Tez prozradil co zide (alespon ti co “vi”), ze skutecnym b-hem zidu je Lucifer …
Za 30 dni pozdeji Vytahovacny a arogantni Rosenthal byl zavrazden v Turecku pri ceste do Izrahellu …
Kliknutim na ceskou vlajku se obdrzi cesky preklad, ale protoze prelozeno robotem, znacne nepresny.

http://educate-yourself.org/cn/The-Hidden-Tyranny1976.shtml

hirameki
Návštěvník
hirameki

trochu OT, ale ne snad tolik. skvělý Lubomír Volný ( SPD ) u Kapala ( který naštěstí převážně držel zobák ) – tedy Svobodné rádio-archiv. poslední záznam v archivu. SPD asi Volný ani Kobza – oba jasně inteligentní, charakterně působící lidé -nezachrání, ale dobře se to poslouchá, ještě se všichni politici úplně nezbláznili.

Žofie
Návštěvník
Žofie

Velmi dobře všemu rozumím, 27let se starám o svého syna,který má tuto chorobu-propukla u něj
když studoval na vysoké škole, jsme zcela sami-otec se za něj stydí, nezajímá jej vůbec jak syn žije,
když zemřu skončí v ustavu, vím -je zcela zbytečné mé úsilí jej zajistit finančně- v domku,který máme nemůže žít sám-potřebuje oporu a tu žádný cizí člověk neposkytne ,je to velmi vyčerpávající
úmorné- já sama jsem již velmi vyčerpaná- ale mám jej ráda-nemohu to vzdát.
Píšu , protože- vím jaké to je- a léčebny…,,? H R O Z N É—-byl 2x hospitalisován-pokud nemáte
známosti-je zařazen mezi feťáky, ROMY-nic proti nim- ale ten který terorizoval mého syna-prohlásil,že z něj tu duši vymlátí-když bude cvičit/cvičil- až do uplného vyčerpání-projev choroby/
Byl tento ROM tam uklizen pro nějaký přestupek, opakovaně jej navštěvoval právník-a psychiatrická Dg se hodila aby nebyl trestán—můj pohled na věc.Má zkušenost.
JE HROZNÉ využít lidské neštěstí pro politické cíle, vše zveřejňovat, vím jaké je to mít STIGMA..
.
,

hirameki
Návštěvník
hirameki

cygoši jsou nezřídka zdenerov.né sv.ně. je to lidský odpad ( jistě ne úplně všichni ). nějaká divná léčebna mimochodem. nevím, jak může být psychotik, je-li jím, hospitalisovaný společně s uvedenými sociopaty. ono těch léčeben v ČR zase tolik není. dvě či snad tři psychiatrické nemocnice, zbytek opravdu léčebny dle názvu, např. Opařany, Bílá voda u Opavy, Kosmonosy… dalo by se to dohledat a podat podnět/stížnost na ministerstvo zdravotnictví-

hirameki
Návštěvník
hirameki

demagogické hovado, neuvěřitelně odporný chlap- Vlk. poslední Dualog.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Proč se vlastně nikdo z kovaných demokratůrníků 29 let nesnažil ze Slovenska přivézt posledního náčelníka StB Lorence? Copak současný režim do dnes tají?
Ti, kdo dnes volají ať Bábuška doloží jak vlastnictví starého Petrimexu přišel, by si měli uvědomit, že mu s tím pomáhal vyhlášený židovský podvodník Marek Reich, pozdějiMark Rich. Omilostněn Clintonem poslední den vlády po návštěvě izraelského premiéra Pereze.
Abyste si nedopatřením nešlápli na penězovod.

smrdutá mrtvola V.H.
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.

Ještě vydržme 2 dny a Sabinka ukáže i svá hovínka — zlatý hřeb pro kavárenské havlofekálníky a koprofagiky. 🙂