Babišova vláda v Lucemburku se opět na Radě ministrů EU nepostavila proti...

Babišova vláda v Lucemburku se opět na Radě ministrů EU nepostavila proti Dublinu IV, proti bylo jenom 7 zemí spolu s Itálií a Slovenskem, Česko mezi nimi nebylo. Hnutí ANO něco jiného říká doma, ale při hlasováních v EU drží těsný krok s Berlínem! Proč se Babišův ministr vnitra nepostavil proti Dublinu a nepřipojil se k sedmi zemím, které na radě Dublin IV odmítly projednávat? Něco tady smrdí!

Babišova vláda v Lucemburku se opět na Radě ministrů EU nepostavila proti Dublinu IV, proti bylo jenom 7 zemí spolu s Itálií a Slovenskem, Česko mezi nimi nebylo. Hnutí ANO něco jiného říká doma, ale při hlasováních v EU drží těsný krok s Berlínem! Proč se Babišův ministr vnitra nepostavil proti Dublinu a nepřipojil se k sedmi zemím, které na radě Dublin IV odmítly projednávat? Něco tady smrdí!

Již minulé úterý 5. června proběhlo v Lucemburku zasedání Evropské rady ministrů, která projednávala text dohody o povinném přerozdělování uprchlíků v EU, který je známý pod názvem Dublin IV. Jak se dalo očekávat, část evropských zemí byla ostře proti přijetí tohoto dokumentu a Rada nakonec nedospěla k závěru a přesunula definitivní jednání a rozhodování o přijetí Dublinské reformy až na evropský summit EU koncem měsíce. Italský ministr vnitra Matteo Salvini to označil za velké vítězství odpůrců Dublinu. Nejprve si ukážeme tiskovou zprávu [1] z Itálie:

(ANSA) – Řím 5. června – ministr vnitra Matteo Salvini v úterý uvedl, že je “velmi spokojen” nad zamítnutím navrhované reformy dublinského nařízení sedmi zeměmi, včetně Itálie, na úterní radě pro spravedlnost a vnitřní věci v Lucemburku. To je “naše vítězství”. “Měli jsme protichůdné postavení a další země se postavili za nás, prolomili jsme frontu,” řekl Salvini.

“To znamená, že není pravda, že není možné ovlivňovat evropské politiky,” řekl. Sedm zemí, které odmítly návrh reformy Dublinského nařízení předložené bulharským předsednictvím EU, byly Itálie, Španělsko, Rakousko, Rumunsko, Maďarsko, Slovinsko a Slovensko. Estonsko, Polsko a Velká Británie nevyjádřily svůj názor. Dalších 18 zemí, i když nebylo spokojeno, vyjádřilo ochotu nechat dveře otevřené jednání. Mezi těmito zeměmi jsou Řecko, Malta a Kypr, čímž se láme jednota odporu tzv. středomořské fronty (odporu proti Dublinu).

Matteo Salvini, italský ministr vnitra, který v Lucemburku odmítl v Radě ministrů jakékoliv další jednání o Dublinu.

Jenže, vyjevení občané ČR a zejména voliči Hnutí ANO jen nevěřícně zírali na výjezd hlasovacího součtu, protože nemohli na seznamu odpůrců Dublinu najít Českou republiku a hlas Lubomíra Metnara, českého ministra vnitra, který na Radě Českou republiku zastupoval. Proti Dublinu IV totiž hlasovalo 7 evropských zemí, ale Česká republika mezi nimi nebyla. Proti dalšímu projednáváni Dublinu IV v současné šílené myšlenkové podobě se postavilo jen 7 zemí, a pro jistotu si je zopakujme, abychom se ujistili, že nás nešálí zrak a opravdu mezi nimi chybí Česká republika:

  • Slovensko
  • Maďarsko
  • Slovinsko
  • Itálie
  • Španělsko
  • Rakousko
  • Rumunsko

Ostatních 18 zástupců evropských zemí na Evropské radě vyjádřilo opačný názor a jasnou ochotu nadále o znění a schválení textu Dublinu IV jednat. Mezi těmito zeměmi, kterým Dublin IV zjevně nevadí a klidně o něm budou nadále vyjednávat, je tak po úterním zasedání rady minulý týden i Česká republika. Abyste si udělali obrázek, co to znamená, musíme si o kus níže v tomto článku ocitovat text z oficiálních stránek Evropské rady ministrů, kde je ze dne 5. června 2018 k tomuto jednání informační text, který jasně vystihuje celkový obraz toho, že Česká republika a její vláda de facto hájí přijetí Dublinu IV, který povede k povinnému přerozdělování migrantů v EU do všech 27 zemí.

Lubomír Metnar (vpravo) v Evropské radě ministrů.

Ještě předtím je ale třeba konstatovat, že Lubomír Metnar, jako Babišův ministr vnitra, tak v krátké době za sebou znovu vyslal směrem k českým občanům a voličům Hnutí ANO velmi podivný, až nevysvětlitelný signál, který je v ostrém rozporu s výroky Andreje Babiše v českých médiích, kde tvrdě odmítá Dublin IV a přerozdělování migrantů v EU. Když ale dojde na summit v Marakéši, Babišův ministr není proti. A když dojde na interní hlasování v Evropské radě, Babišův ministr dokonce hlasuje pro pokračování vyjednávání o textu Dublinu IV. Co to sakra má znamenat? Když se podíváme na text [2], který visí na serveru Evropské rady, naskočí nám husí kůže:

Domácí záležitosti (úterý 5. června)
Reforma společného evropského azylového systému a přesídlení

Ministři zhodnotili pokrok ve všech spisech o azylové reformě. Před zasedáním Rady ministři neformálně diskutovali o uplatňování zásad odpovědnosti a solidarity v kontextu společného evropského azylového systému. Výsledky těchto diskusí spolu s nejnovějším kompromisním zněním budou základem pro další práci v návaznosti na zasedání Evropské rady koncem června.

Ministři také neformálně pokryli nařízení o azylovém řízení a v zásadě podpořily myšlenku vytvoření seznamu bezpečných třetích zemí EU v době přijetí nařízení.

Dnes jsme měli otevřenou diskusi o základních aspektech azylové reformy. Již nejsme v krizové situaci, které jsme čelili v roce 2015, ale musíme se ujistit, že jsme připraveni čelit jakékoli budoucí krizi. Vedoucí představitelé EU budou pokračovat v diskusích na základě dosavadní práce.

Valentin Radev, bulharský ministr vnitra

Na začátku tohoto článku najdete video z tiskové konference po jednání Evropské rady minulé úterý, kde bulharský ministr vnitra Valentin Radev, jako šéf předsedající země v Radě, informuje média o závěrech jednání. Z jeho výroků je snad naprosto jasné, jak je situace vážná pro ty země, které Dublin IV odmítají. Podle Radeva je totiž už prakticky hotovo a podle jeho slov by finální politické rozhodnutí mělo padnout koncem června. Přestože Radev přiznal, že jednání budou vyžadovat kompromisy, na jejich přijetí už moc času není, protože politická dohoda o Dublinu IV koncem tohoto měsíce by měla být ihned následována hlasováním v Radě, a to nejpozději do konce léta.

Již koncem června může být vymalováno a český ministr klidně pro Dublin zvedl v Radě ministrů ruku

Následně potom by Evropská komise zahájila procesní úkony na implementaci Dublinu IV a vydala by jednotlivé závazné směrnice pro 27 členských zemí EU. V tomto ohledu je naprosto alarmující, že v takové situaci si dovolí český ministr v radě zvednout ruku pro další projednávání Dublinu. Zdá se, že po skandálním dubnovém telefonátu Andreje Babiše s Angelou Merkel, o kterém informoval německý Die Tageszeitung a psali jsme o kauze zde a zde, už česká vláda de facto rezignovala na jakýkoliv politický odpor proti redistribuci migrantů v EU, kterou prosazuje Angela Merkel a Berlín.

Lubomír Metnar a Andrej Babiš.

Evropský komisař pro migraci Dimitris Avramopoulos zopakoval na tiskovce, že Evropská unie musí pomáhat migrantům a nelze odpojit Dublin IV od většího obrazu problematiky migrace jako takové. Tím pouze zopakoval jeden z hlavních bodů Marakéšské deklarace, kde je to uvedeno podobnými slovy. Ani proti této deklaraci počátkem května český ministr vnitra Lubomír Metnar nijak v marocké Marakéši neprotestoval, tam se proti znění dokumentu vyjádřil jen maďarský ministr. O kauze jsme psali zde, text deklarace v překladu najdete pro změnu zde.

Babišova vláda přitom jen před několika dny přijala návrh zákona na povinné integrační kurzy v ČR pro migranty, o čemž jsme psali v našem článku, což je další příklad toho, že Babišova vláda se už dopředu připravuje na přijetí Dublinu IV. A když vidíte, jak hlasoval Lubomír Metnar minulé úterý v Lucemburku, tak je snad i tomu největšímu hlupákovi a naivkovi jasné, že Hnutí ANO se nejenom připravuje na migranty, ale v EU dokonce ani nebude blokovat cestu schvalování Dublinu IV.

Doma v Česku velké kecy v kleci, ale v Lucemburku držení basy a hlasování s Angelou pro Dublin

Jenže doma v Česku se hloupým českým “volyčům” přehraje ohraná písnička a chlapácky silné řeči o tom, jací jsme to kabrňáci v EU, jak se nám podařilo posílit v EU odpor proti Dublinu IV, ale přitom se v tichosti pomlčí o tom, že při hlasování v Radě EU ten odpor zařídili ministři úplně jiných evropských zemí, zatímco český ministr poslušně sklonil hlavu, držel ústa a krok a hlasoval společně s Berlínem pro pokračování vyjednávání o Dublinu, proti vůli sedmi zemí, které měly odvahu se na Radě postavit na odpor. Česko snese fšecko, kohorty falešných politiků vedou zemi do migrační záhuby. Jak si jinak vysvětlit bláboly, které Lubomír Metnar uvedl minulé úterý pro ČTK, protože to opravdu jednomu hlava nebere. Čtěte sami:

ČTK, Lucemburk: Český ministr vnitra Lubomír Metnar novinářům řekl, že počet zemí, které mohou přijetí pro ně nepřijatelné reformy zablokovat, se zvyšuje. “Nejsme osamoceni jako před lety, že sami bojujeme proti kvótám a povinnému automatismu,” uvedl. Jak summit rozhodne, to si Metnar netroufal předpovědět, nevyloučil ale ani možnost, že by po volbách do europarlamentu v roce 2019 nynější návrh mohl úplně spadnout pod stůl. [3]

Chápete, dámy a pánové, tu neuvěřitelnou drzost? Jen několik chvil poté, co v Radě EU zvedl ruku pro pokračování vyjednávání o Dublinu, na rozdíl od Slovenska nebo Itálie, tak má odvahu říct ČTK, že prý nejsme osamoceni, že prý nejsme sami, kdo bojuje v EU proti kvótám Dublinu [4]. Taková drzost opravdu hraničí buď s naprostým pohrdáním zdravého úsudku voliče a občana ČR, anebo se jedná o precizní mediální manipulaci a pan ministr je holt tzv. “dvojžidelník”. To je jadrný newspeakový výraz pro politiky, který mne nedávno napadl, protože vystihuje lidi, kteří sedí na dvou židlích, jinak mluví doma v Česku před voliči a médii, ale úplně jinak mluví a hlasují v Evropské unii.

Lubomír Metnar, jen pár minut po skončení hlasování v Radě ministrů v Lucemburku, kde zvedl ruku pro pokračování v procesu schvalování Dublinu…

A obávám se, že takových “dvojžidelníků” máme v České republice a v Evropské unii opravdu požehnaně. Zatímco si pustíte česká média a bláhově slyšíte politiky bušit do Dublinu a do kvót, tak při hlasování v různých Marakéších, Bruselech a Lucemburcích je v tichosti všechno jinak a čeští ministři a politici drží poslušně linii s Berlínem, a to i proti vlastní krvi, proti bratrům, Slovákům, proti spojencům v odporu proti migraci, jako je Maďarsko a nově Rakousko a Itálie. Česko zkazí fšecko, když jeho politici budou “na tajňačku” před vlastními voliči v EU držet basu s Angelou.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hornyšová Libuše
Návštěvník
Hornyšová Libuše

Samozřejmě, že na tomto jednání členů vlády proti zájmům ČR “něco nevoní”.
Jak je vůbec taková situace možná, jak je možné, aby se toto vůbec stalo, jak je možné, že nikdo z “ústavních činitelů”, dtto ostatních příslušných dozorových orgánů nezasáhne?
Co se to opět děje za praktiky na této úrovni?
Národe, do boje za ukončení této novodobé tragikomedie, opět nás “politici” zavedou i do válečného ohrožení, tak, jako kdysi, katastrofy, a my jako ovce budeme nečinnými statisty???
Jak to, že politicky nereagují státotvorné politické strany, kde to jsme, co se to opět děje???
REVOLUCI! Nechceme války, odmítáme imigr. invazi ad. podrazy s pobytovými azyly, pasy atp.!
Světu MÍR, E kontinent, území míru, spolupráce a přátelství všech zde žijících, bez výjimky a s RF a ČLR v čele!
Hornyš Kamil st., Slavkov u Brna.

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Swině. Už aby byly nové volby

shango
Návštěvník
shango

to je ale sliz zidovskej

Karin
Návštěvník
Karin

Naše bílá Evropa degeneruje a zaniká.
Páchá sebevraždu, či spíše její vůdcové se pro to již zřejmě rozhodli. Jestli je ale podanní na této cestě chtějí následovat je jiná otázka. Avšak vypadá to, že většina ano. Ekonomika stagnuje, populace stárne, stazpohodlněla, hádá se mezi sebou, ztrácí chuť se bránit a bojovat. Cizí agresivní etnika a náboženství se nám zde drze roztahují a přebírají vládu. Berme na vědomí, že pokud včas proti tomu něco účinně nepodnikneme nebo odsud včas neodejdeme, staneme se postupně pronásledovanou zanikající menšinou ve vlastních zemích.

Probuďte se, informujte se, zde jsou fakta. Aby se pak nikdo nevymlouval, že nevěděl:

Kolik lidí chce z Afriky do Evropy? Ptá se Gunnar Hainsohn: https://www.tichyseinblick.de/meinungen/wie-viele-aus-afrika-wollen-nach-europa/

Douglas Murray píše:
The Strange Death of Europe: Immigration, Identity, Islam, 2017
Der Selbstmord Europas: Immigration, Identität, Islam, 2018
Rozhovor s ním je zde: https://www.youtube.com/watch?v=kmpjfbOU-XE&feature=youtu.be

Roy Beck říká: „ Immigrací nevyřešíme rostoucí bídu ve světě“ řhttps://www.youtube.com/watch?v=YsRQNu9Jg7k
https://www.youtube.com/watch?v=LPjzfGChGlE

Thilo Sarrazin píše:
Německo páchá sebevraždu – 2011
Evropa Euro nepotřebuje: Jak nás politické vizionářství zavedlo do krize – 2013

Noviny Die Welt již v roce 2002 napsaly, že Němci se budou muset ve svých městech integrovat:
https://www.welt.de/print-welt/article366503/In-den-Grossstaedten-werden-sich-die-Deutschen-integrieren-muessen.html

Přivandrovalci ve velkých městech – žádná integrace už zde neexistuje píše denník FAZ:
http://www.faz.net/aktuell/politik/inland/einwanderer-in-grossstaedten-es-gibt-keine-integration-mehr-15611667.html
a k tomu se ptá Martin Sellner: „je tohle konečné biologické řešení otázky patriotizmu?“
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=maJu2wzk90U

Připomínám, že již v roce 1942 napsal Stefan Zweig prorocky ve své knize Včerejší svět. Vzpomínky Evropana:
„Vlastním šílenstvím odsouzena k zániku mi připadala Evropa, naše svatá vlast, kolébka a Parthenon západní civilizace.“
A nakonec doporučuji, pokud seženete, prostudovat knihu, co napsal všem jistě známý a „oblíbený“
Graf Richard Nicolaus Coudenhove Kalergi – 1925
Praktischer Idealismus
Die Rassistischen und Vorherrschaftlichen Wurzeln

http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Praktischer-Idealismus-Wien-1925-DE.php

Helda
Návštěvník
Helda

DUBLIN IV – Lucembursko: Všem, v čele s Ano-Babišem, s ČSSD, ODS, TOP, STAN Pirátů, KDU: zbavit českého občanství, nahnat do dobytčáku a transportovat do supermuslimských zemí a Afriky! Bez možnosti vrátit se pod hrozbou trestu smrti. To je to stejné, co vědomě a rádi, připravují ONI pro NÁS!! ONI nad námi vyslovují trest smrti!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Že se na pozadí MS budou odehrávat různé provokace bylo jasné a vypuklo to už včera, kdy nějaký přihřátý občan Británistánu neměl nic lepšího na práci než procházet se po Moskvě s transparentem a řešit tam týrání homosexuálů v Čečensku a obviňovat z toho Putina.
Tomu troubovi asi nikdo neřekl, že kdyby konflikt v Čečensku nevyřešil právě Putin, tak by tam dnes vládla šaríja a homosexuálové by tam měli bezplatné kurzy létání.

Kdybych se narodil jako homosexuál v nějaké převážně muslimské zemi, tak bych si dal jednak pozor, aby to na mě nebylo poznat a za druhé bych se odtud co nejdříve odstěhoval někam, kde si ze mě budou sice dělat srandu, ale nebudou se mně snažit zabít. Anebo rovnou někam, kde už bych byl chráněná menšina – na to asi ale běžný občan Čečenska nemá peníze a možnosti.

hirameki
Návštěvník
hirameki

no, myslím, že jsem celkem kvalifikován k tomu něco poznamenat, ačkoliv schytám mínusy. to byste se divil, kolik je teplých mezi Araby a že by si dávali pozor a tajili to? hahaha. příslušný odkaz na twitter dávat nebudu, ale sám jsem se divil.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Tak něco řekněte, nebo aspoň naznačte… jak se to řeší, aby tam mohli fungovat.
Ať se dozvíme něco od zdroje. Protože hlavu a patu mající informace od zdroje je nejlepší proti různým pověstem a teoriím.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Božíček naznačil, že je sám teplomet.

Karin
Návštěvník
Karin

Doporučuji i křesťanům, ať si zamenou před vlastním prahem!

Odporní a lstiví homosexuálové jsou hodní smrti (nový zákon)
Římanům 1:24-32 Proto je Bůh nechal na pospas nečistým vášním jejich srdcí, takže zneuctívají svá vlastní těla; vyměnili Boží pravdu za lež a klanějí se a slouží tvorstvu místo Stvořiteli – on budiž veleben na věky! Amen. Proto je Bůh vydal v moc hanebných vášní. Jejich ženy zaměnily přirozený styk za nepřirozený a stejně i muži zanechali přirozeného styku s ženami a vzplanuli žádostí jeden k druhému, muži s muži provádějí hanebnosti, a tak sami na sobě dostávají zaslouženou odplatu za svou scestnost. Protože si nedovedli vážit pravého poznání Boha, dal je Bůh na pospas jejich zvrácené mysli, aby dělali, co se nesluší. Jsou plni nepravosti, podlosti, lakoty, špatnosti, jsou samá závist, vražda, svár, lest, zlomyslnost, jsou donašeči, pomlouvači, Bohu odporní, zpupní, nadutí, chlubiví. Vymýšlejí zlé věci, neposlouchají rodiče, nemají rozum, nedovedou se s nikým snést, neznají lásku ani slitování. Vědí o spravedlivém rozhodnutí Božím, že ti, kteří tak jednají, jsou hodni smrti; a přece nejenže sami tak jednají, ale také jiným takové jednání schvalují.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Zapomněla jste napsat, o kom je řeč.
O Římanech?
Do práce si Bibli neberu a doma budu až večer.

A jak s tím souvisí zametání?
Argumenty typu: A vy zase bijete černochy mám nejradši.

Anan
Návštěvník
Anan

Pan Metnar měl pěkně roztřesený hlas a mekotal. A foto vystihuje vše: Babiš: Víš co máš říkat a s čím souhlasit!!! Našim voličům musíme lhát. Metnar: Ano, šéfe budu držet hubu a krok.

shango
Návštěvník
shango

to neni zadny pan, to je zidovska svine

Jaris
Návštěvník
Jaris

Shango, bohuzel, ze pan take, ktery za Cechy rozhoduje..

Iva
Návštěvník
Iva

Pár názorů z diskuze na NR:

Paráda, vynikají. Ty prašivé prodejné ludry si nic jiného nezaslouží, bravo pane prezidente. Zase mají o čem psát. Už jsem zaslechl tupý povzdech hloupého Šídla. Být to nápad z dílny V.H. tak samotné Šídlo praskne dojetím.

Pan president tímto kouskem většinu normálních lidi zajisté pobavil, mám však obavy o zdravotní stav paní Němcové. Toto není schopna ustát. Taková inteligentní žena, no to už je příliš.

Vás, i ostatních, kdo ten výstup považují za trapný, bych se chtěl zeptat:
Byla trapná Haškova Strana mírného pokroku v mezích zákona?
Byla trapná Křižovnická škola čistého humoru bez vtipu?
Byly trapné Havlovy jízdy na koloběžce po chodbách Pražského hradu?
A nebo byla trapná spíše vystoupení Miroslavy Němcové (zástupně za všechny ostatní) při presidentské inauguraci a na řadě pouličních demonstrací?
Nebyla trapná vystoupení Kocába, Štětiny a Schwarzenberga v Kyjevě?
Nebylo trapné svolávání zvláštní schůze o “Zemanovi a novičoku”?
Nebyl trapný Petr Nečas se svou bufetovou metresou?
Nebyl trapný Mirek Topolánek se svými zdviženými prostředníčky ve Sněmovně (“Kalousku, jsi jednička!)?
Musíte se každý rozhodnout, jakou chcete politiku, v jaké zemi chcete žít, koho si chcete vážit – a hlavně: co pro to jste ochotni udělat.

Hlupáci si jako obvykle opět šlápli na ty stejný hrábě a dokud to panu presidentovi bude i nadále takhle myslet, budou šlapat i nadále. Hlupáci všech zemí spojte se, stejně vám to proti chytrému nepomůže.

Tak já bych byl radši kdyby ti poďělaní havloidi stohoven dostali 5 let natvrdo.

Žumpa novinářů je v orgasmu,dostala co chtěla.
A to eště netuší, že Trump řekl vyjeveným troubům z G7, že Krym je ruský.
Neboť se tam hovoří rusky. A že Ukrajina je nejzkorumpovanější zemí na světě.

mirek
Návštěvník
mirek

Lžou nám pod taktovkou proradného Babiše, kterÿ byl v každém režimu ” všehoschopný”!
Prodají nás jako podsvinčata na porážku!

Voda
Návštěvník
Voda

ZEMAN s prostatou panice, jak se sám vyjádřil, spálil dnes odpoledne obří rudé trenky ! Konec české republiky! Debilstan bez presidenta máme od této chvíle.

Co na to pozorovatelka? Bude hluboce mlčet.

Voda
Návštěvník
Voda

Ale toho největšího blbečka udělal ze sebe.

https://www.youtube.com/watch?v=MK7aa6Wde-Y

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vodo, se vsim respektem, ale bud jste poradne neposlouchal Aktu doprovodne komentare, nebo je nepochopil:
Zeman rikal, ze chape recesi v predvolebnim boji (volba Prezidenta), ale ze ten uz skoncil!, a tedy na znameni toho se rozhodl usporadat tento hradni hapenning, a spalit cervene trenky, ktere zakoupil z depozitu za 1 Kc (pozn. – a ktere drive vyvesilo pár Hoven misto statniho Symbolu na stozar Prazskeho Hradu!)
Nasledne pak pozval mluvci Prezidenta pritomne (novinare), aby si absolvovali pripravenou (pro ne?) KOMENTOVANOU vystavu (s vysvetlivkami 😉 ) Symbolu Ceske Statnosti…
Mezitim si vsak Prezident jeste neodoustil poznamku: “Je mi lito z Vas delat blbecky” (Je mi lito, ze z Vas musim delat blbecky)
😉
….Ze by lehke upozorneni pred podzimnimi volbami ? Tak to ctu ja 😉

Voda
Návštěvník
Voda

Chápu dobře, nebojte.
Jenže bud jsem president nebo šašek. A pokud chci mít u lidí respekt, tak se budu chovat důstojně.
Když se budete s dementem bojovat víc jak 5 minut, tak už se hádají dementi dva!

Zeman na ty trenky na stožáru měl reagovat před 3 lety, a ne dnes. Vyvěsili mu je tam kvůli jeho cestě do Ruska na oslavu 70. výročí osobození od nacismu ( mimochodem, na tu nešel, takže zase zašaškoval , ale podřídil se přání Shapira).

Ty trenky byly rudé a velké, protože měly symbolizovat sovětskou vlajku. A on ji ted spálil ( tak to berou oni, víte, tak kdo ze sebe udělal blbečka?). U mne on nemá hodnotu ani jednoho houna…já si sovětské vlajky vážím, připomíná mi záchraněné životy mých prarodičů.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Nedůstojné, souhlas, Vodo. Z toho ven museli být radostí bez sebe.
Pod slovy “mimořádný brífing, který se týká příjemné události” jsme si představovali třeba oznámení Kačenčina zasnoubení nebo návrat Nikulina z USA do Česka…

martin473
Návštěvník
martin473

Zeman měl hlavně okomentovat zravu spolku V4 Českou republikou a jeho spojencem Babišem a ne pálit stupidní trenky. Je mi líto těch co mu věřili, ale ačkoliv i já hlasoval pro něho, vývoj událostí ukazuje, že je v podstatě jedno, kdo na Hradčanech sedí.
Včera měl VK v rádiu v jednom 100% pravdu, každý den jsme větší a větší protektorát a kromě pár tisíců lidí co chodí na tento a podobné servery je to každému jedno. S Dublinem nebo bez něho to skončí dříve či později islamizací české kotliny a národ tomu bude tleskat, prostě krysař píská a stádo se pomalu hrne do propasti.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Nejvetsi legrace je, Vodo, ze v tom uzasnem verejnem vystoupeni spaleni rudych trencli bude mnoho lidi probirat tajemnou symboliku, tajna znameni a tajne vzkazy.

Voda
Návštěvník
Voda

Sto pro. Ona tam symbolika je. Nepohybuji, že si to alespoň paní Pozorovatelka uvědomuje, ale jelikož za Zemana kope, tak to nechá bez povšimnutí.

Velké červené (sovětská vlajka) trencle mělo znamenat, že Zeman leze Rusku do zádele. A on ji spálil…
Popisuji to výše paní Zvědavé matce.
Jestli si toho všimne pan Pjakin, tak to rozhodně okomentuje jako zesměšnění sovětské vlajky. On je na to zvláště citlivý poté co ruští sportovci pochodovali pod bílou vlajkou.

Jak je to dávno, co se v divadle v Brně tahalo českou vlajku z vaginy hérečky? No tak Praha nemůže být pozadu, že. Když oni se ti židi tak nudí a štychují v krávovinách jim vlastním. Však víte, co jsou zač ti “globalčíci”.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vodo, nemyslim, ze by si prave Zeman dovolil zesmesnovat Rusko, a zasluhy jeho lidi na osvobozeni od nemeckych nacistu.
Tusim, ze Zeman, jako jeden z mala u nas, si dovoli presne to, co presne vi, kam a kdy patri. A jako zrejme jediny vrcholny politik si dovoli verejne kaslat na nejakou “politickou korektnost napric politickym spektrem”… A i diky jeho veku a zkusenostem, a mozna i svedomi, si myslim, ze to s nasi zemi a s nami nakonec mysli dobre, a snazi se zachranit, co je v jeho zbyvajicich silach – i to, co sam podelal drive 😉
Ja spalene trenky beru jako TRENKY, kterymi nejaka “hovna” pospinila Symbol moji rodne zeme, a Zeman jim timto dal pred volbami najevo, ze TAKTO DAL NE!

Pokud ovsem chcete videt rude trenyrky jako nejaky statni symbol (vlajku), tak vezte, ze RUDA VLAJKA byla a je symbolem Proletariatu (ruda krev delniku, prolita v revoluci), a take symbolem Komunistu a mezinarodniho Marxismu (i Leninismu 😉 ) – kdo za timto stal, a dodnes stoji, je vetsine ctenaru zde jasne.

Ruska vlajka je jina!:
Symbolika barev Ruské vlajky
V 19. století přebírala slovanská národní hnutí symboliku Ruska, jediného tehdy samostatného slovanského státu, a barvy ruské vlajky, bílá, modrá a červená začaly být tehdy považovány za panslovanské barvy. Na ruské vlajce je jednotlivým barvám přisuzován následující význam:

Bílá symbolizuje mír, čistotu, neposkvrněnost, dokonalost a svobodu.
Modrá představuje stálost, víru, věrnost a Bohorodičku.
Červená je symbolem energie, síly, krve prolité za vlast a absolutistické vlády.

Co tedy demonstrativne spalil Prezident Zeman?