Babiš vyráží na týdenní školení do USA, zpátky si přiveze notičky nebo...

Babiš vyráží na týdenní školení do USA, zpátky si přiveze notičky nebo rovnou darovací dekret na Temelín pro Američany? Ministr financí v roli protektorátního prezidenta. Sobotka si musí připadat už jen jako asistent

Babiš vyráží na týdenní školení do USA, zpátky si přiveze notičky nebo rovnou darovací dekret na Temelín pro Američany? Ministr financí v roli protektorátního prezidenta. Sobotka si musí připadat už jen jako asistent

Premiér Bohuslav Sobotka a předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček v listopadu roku 2014 navštívili USA. Pokud si dobře vzpomínáme, tak premiér Sobotka před odletem prohlašoval, že do Spojených států jede s vlastním názorem…Možné to je, ale po příletu zpět do Česka jsme mohli vidět, že Sobotka svůj názor vyměnil za názory Washingtonu. A nejen pan Sobotka. I místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, který neustále jezdí na „politické školení“ do USA. Určitě si pamatujeme, jak pan Bělobrádek odcestoval do Spojených států ihned po skončení voleb v roce 2013. Tam jednal s představiteli americké nejvyšší moci.

I Andrej Babiš často jezdí do USA. Dokonce v pondělí odjíždí na týdenní „pracovní cestu“ do USA (pozn. redakce AE News – cílem cesty budou, podle našich zdrojů, i rozhovory o dostavbě/přestavbě Temelína). Není se čemu divit. Vždyť Andrej Babiš má vřelé vztahy i s Andrewem Schapirem, americkým velvyslancem v České republice. A jak vidíme, tak i Andrej Babiš interpretuje názory Washingtonu. A to i pomocí amerického velvyslance, který se velkou měrou podílel na protestech proti Miloši Zemanovi.

[FOTO] Babišovi se americké notičky do podpaží rozhodně nevejdou, až se bude vracet z USA…

Bohužel už i Andrej Babiš přestává mít vlastní náhled na situaci, mluví a koná tak, jak si přeje americký velvyslanec v České republice. Naposled jsme toto mohli slyšet, když z úst Andrewa Schapira zazněla ničím neopodstatněná kritika na osobu prezidenta České republiky Miloše Zemana ohledně nadcházející květnové cesty do Ruské federace, kde uctí památku obětí nacismu. A mnoho členů české vlády se přidalo na stranu Schapira (pozn. redakce AE News – Není divu, pan Babiš je silně exponován ve věcech amerických zájmů v ČR, psali jsme o tom už zde a také zde).

Ti politici, kteří dnes nesouhlasí s tím, že by prezident Zeman měl jezdit v květnu do Moskvy, kde uctí památku padlých vojáků Rudé armády, si neváží těch, kteří zahynuli v boji proti nacismu a fašismu. Co čekat od politiků, kteří mluví o tom, že brání demokracii v Česku, ale ihned na to by chtěli dělat seznam nežádoucích webů [1] a občanských iniciativ, které prý podporují Ruskou federaci. Paní poslankyně Němcová, chcete seznamy? [2] A příště to budou Židé, komunisté, odboráři…?

Ohledně prezidentova vzdání holdu padlým vojákům Rudé armády vidíme na tuzemské politické scéně, kdo komu a čemu slouží.Ti, kteří slepě naslouchají americkému velvyslanci v České republice, de facto škodí českým zájmům. Oni nemají vlastní názor?

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

MINISTRYNĚ ŠLECHTOVÁ NECHCE OHROZIT STÁT – brání Babiše.
“”Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO), jejíž resort za zákon o veřejných zakázkách odpovídá, vyjádřila k pozměňovacímu návrhu negativní stanovisko. “Můj osobní názor je takový, že by to nebylo od věci, ale evropská legislativa to nedovoluje. Podobné ustanovení přijali pouze v Řecku, ale teď to řeší soud. A já si nemůžu dovolit ohrozit stát. Takže trvám na nesouhlasném stanovisku, počkáme si na verdikt soudu,” upozornila ministryně.””

http://www.novinky.cz/domaci/391857-zmenu-zakona-ktera-ma-skripnout-babise-podporili-i-dva-vladni-poslanci.html

Ivo Stanislav
Návštěvník
Ivo Stanislav

Nevěřil jsem A.Babišovi a také jsem ho nevolil. To, že nás zákonodárci nechají jen přežívat je za těch 23 let svobody a demokracie jisté. To, že většina placených politiků na vyšších postech krade je jisté, ale nepostižitelné. Udělali si na to zákony. Náš malí stát s deseti miliony obyvatel chrlí jednoho miliardáře za druhým a státní dluh se blíží k dvou biliónům, to přece nemůže být normální. Přesto Češi věří v zázrak demokracie a hýčkají si vlastizrádce na všech úrovních. Dříve než demokracie se dočkáme ataku RF silami NATO a pokud to přežijeme, Čechy už opravdu nebudou Čechů.

Bob5
Návštěvník
Bob5

Zeman pry pojede do ruska na oslavu vyroci 70 let od konce valky. Pry si to i zaplati. Ja s tim nemam problem. Problem s tim pry maji urednici v USA. Zeme co po mnoha set letech dala cernochum volebni pravo. Nekdy kolem roku 1965 diky Luter Kingovi. Tahle zeme urcuje svetu co je demokracie… ?

Odhalení blbého komouše
Návštěvník
Odhalení blbého komouše

Proč si všichni komunisti myslí, že musí být někdo někým řízen a dostávat notičky? Protože sami myslet neumí. A chybně z toho odvozují, že to tak mají všichni 🙂

Odhalení blbého Odhalení blbého......
Návštěvník
Odhalení blbého Odhalení blbého......

No s tvým myšlením je to zato excelentní

trodas
Návštěvník

“Proč si všichni komunisti myslí, že musí být někdo někým řízen a dostávat notičky?”

Kolik máš placeno za trollování diskuzí stupidní propagandou?
1) ne jen komunisté si myslí, že tady někdo “dostává notičky”
2) nikdo si nemusí nic myslet, stačí srovnat slova a činy před rozdáním notiček a slova a činy politruka PO rozdání notiček – říká se tomu empirické důkazy, nejde o žádné “myšlení se.”

Ale to už je na tebe moc náročné, viď? Tak sděl laskavě řídícímu dostojníkovi, že návštěvnící AeroNetu nejsou běžné tupé ovce, na které takové stupidní výšplechy občas platí (spíš už jen platily…) a že bude lepší nasadit sofistikovanější propagandu, zacílenou na sofistikovanější publiku. Šup šup…!

Kdyby řídící důstojník poslouchal válečného zločince Zbigniewa Brzezinského, tak by si všiml jeho přednášky o tom, jak mocní ztratili kontrolu nad dialogem:
http://youtu.be/8Zq4f6WYmHU?t=8m39s
Mocní ztratili kontrolu nad dialogem. A oni to ví. Brzezinski: “V posledních dekádách došlo díky sociálním změnám k celosvětové a bezprecedentní historické akceleraci. Hlavně pro instantní, masovou komunikaci, jako je rádio, televize a internet, které kumulativně stimulují obecné uvědomění-si a probuzení masové politické povědomosti. Výsledný, široce celosvětově rozšířený populární aktivismus, je prokazatelně nepřátelský k externímu ovládání toho druhu, jaký uspěl v dobách kolonialismu a imperialismu. Přesvědčení a vysoce motivovaní aktivisté vytvořili odpor politicky uvědomělých a historicky odmítavých lidí k externímu ovládání, jenž se prokázal být víc a více obtížněji potlačitelný.”

Dušan
Návštěvník
Dušan

Treba si ale uvedomiť že Zbigniew patrí k temnej strane. Len je taká hlasná trúba tých o ktorý sa nehovorí (a teraz nemyslím sionistov).
Všetkým odporúčam študovať ako fungujú sociálne supersystémy.

Herman X
Návštěvník
Herman X

Tak to bude parádní “školení” a ňáká ta sleva pro Agrofert
na báječné výrobky od Monsanta určo taky proběhne…máme se
na co těšit: https://www.youtube.com/watch?v=7yViF-_1tYw

Proto ty koblihy…ty produkuje vlastně kůň,jenže voličům
nedošlo,že Bureš je “kůň Trójskej” v našem systému,v tom
případě by defenestrace byla účinným antivirem…

Martin
Návštěvník
Martin

Kompletně zaprodaná vláda včetně novinářů americkým zločincům. A hloupé české ovečky jen bečí nic nedělají a v příštích volbách si zvolí ty samé strany. Jak Babiš zahrál divadlo na ovčánky,nelíbí se mi politika ČR,budu kandidovat do parlamentu, rozdal koblížky a lidi ho volili 😀 dali mu moc nad státem za koblihu 😀 Ano,to je český ovčan. Začínám se stydět za Čechy,což bych v životě nečekal…

Administrator
Admin

Není se čemu divit. Počet exekucí v ČR roste rok od roku a lidé si půjčují už i na základní potřeby, jako jsou např. potraviny. http://www.rozhlas.cz/plus/radioforum/_zprava/bojite-se-exekuci–1476075

V článku v odkazu se ale jedná pouze o exekuce, které již byly soudně vyhlášené, ovšem dalších odhadem cca. 500,000 “exekucí” (podle nedávné reportáže na ČT, kde byla o tomto diskuse s odborníkem na exekuce) běží paralelně v režimu mimosoudního projednávání, kdy věřitel k soudu vůbec nejde a rovnou uplatňuje tzv. “exekuční titul”, který mu v rámci půjčky nebo úvěru dlužník podepsal dopředu při sjednání smlouvy o půjčce. Exekuční tituly potom vůbec do této statistiky počtu vyhlášených exekucí nejsou zahrnovány. Situace je tedy opravdu alarmující v ČR.

Je potom logické, že lidé posuzují politiky podle hesla “pytlík mouky pomůže přesvědčit lépe, než hromada prázdných keců…”. Rozdávání potravin při volbách je typické pro země rozvojového světa, je to standard u voleb především v Brazílii, ve Venezuele, v zemích Latinské Ameriky obecně. Je smutné, že stejná metoda funguje na občany i v ČR, protože to není jen Babiš, jídlo rozdává při kampaních i ČSSD a není to cizí ani pravicovým stranám.

Martin
Návštěvník
Martin

Zrůdný kapitalismu v praxi.Vždycky to shrnu jen do pár slov:) nejsem na ty slohové práce 🙂 Díky Administrátore

romgator
Návštěvník
romgator

Víte moc pochybuji, že tady máme skutečný kapitalismus. Když si vezmete, že se vše řídí centrálně z Bruselu, Prahy apod, že se zase přesouvají peníze z místa na místo, že se vymýšlí další a další nesmysly na sociální stát, že máme stále více a více státu na úkor osobní svobody a vlastní odpovědnosti, kdy zase spějeme do obrovských nadnárodních korporací a likvidací malých podnikatelů, tak fakt pochybuji, že tady nějaký kapitalismus je. Toto je socialismus s prvky kapitalismu v poměru 6 : 1 ve prospěch socialístického systému.

trodas
Návštěvník

Samozřejmě že stejně, jako jsme tu neměli komunismus (jen “reálný socialismus”) tak tu nemáme dnes kapitalismus. Spíše korporacivismus. Bureš dostává štědré dotace na biosložky zákonem do paliva nařízené za stavu, kdy je tam nikdo nechce a škodí to navíc přírodě, takže to ani ekologické není, když už to stojí peníze…

A kapitalismus není už ani v USA dávno. Banky změnily zákony tak, že zisky jsou jejich, ale náklady se socializují na všechny občany. To není kapitalimus ani náhodou.

Snad dost lidí díky tomu pochopí, že nám nevládnou Sobotkové ani Burešové, ale banksteři.

Pepa z depa
Návštěvník
Pepa z depa

Nevšiml jsem si, že v článku na rozhlasu by něco psali o lidech, kteří si půjčují na potraviny

Administrator
Admin

To bylo myšleno v kontextu s odkazem na tu reportáž v ČT. Ten trend je nebezpečný v tom, že v Česku narůstá počet tzv. “elementárních platebních neschopností”, tedy dluhů, které vznikají z pokrývaní základních životních potřeb a nákladů na život (bydlení, energie, potraviny, ošacení a péče o dítě). Jak zaznělo v tom pořadu, od roku 2009 dochází k tomu, že počet lidí upadajících do exekuce dramaticky narůstá u skupiny osob s dluhem do 100.000,- Kč, zatímco u lidí s velkými dluhy (hypotéky) je stav setrvalý od roku 2009.

S tím souvisí jiný fenomén, dramaticky klesající hodnota práce v ČR a enormní nárůst agenturního zaměstnávání, které funguje obvykle ve 12-hodinových směnách. Tento vyčerpávající způsob práce produkuje obrovskou krátkodobou rotaci lidí a jejich vyhoření za krátkou dobu. Tito lidé tak nemají šanci si vybudovat profesní kariéru a zůstat u firmy na dlouho a přijít si na lepší a lepší platové ohodnocení v průběhu času. O problematice připravuje VK v naší redakci rozsáhlou reportáž. Česko se stalo montovnou a překladištěm Evropy, a to s sebou nese v každé zemi pokles ceny práce a nárůst počtu pendlerů a lidí neschopných vybudovat si kariéru v prostředí agenturních zaměstnáních.

Ruské hovado
Návštěvník
Ruské hovado

To v Rusku dospělí zabíjejí děti. Za slavného CCCP. několikrát zdokumentováno v Leningradě. Hovada ruská.

antiblb
Návštěvník
antiblb

Ty jsi spíš takové nějaké ze hnoje.

Valerij Pjakin
Návštěvník
Valerij Pjakin

Martinovi: Nemám rád lidi, co hanobí český národ. To, co se tady (i jinde) děje, je staletími osvědčený program ovládání mas. Populace bez mozku, která se zajímá jen o požitky, to je cíl tzv. elit. Mnoho lidí zkrátka podlehne. Mnoho lidí nemá čas sledovat, co se děje ani tomu porozumět. 12 i více hodin v práci, pak domácnost, rodina, děti, někdy staří nemocní rodiče, někdy vlastní nemoc. Nanejvýš si v polospánku pustí zprávy, kde jim denně tvrdí, že bez leasingu, hypotéky a dovolené na Maledivách neznamenají nic. Všechny ty úžasné bohaté celebrity, úspěšní a schopní manažeři … mnoho lidí neodolá a chce se jim podobat. Je přece tak snadné si půjčit peníze … Mnozí rezignovali, k volbách chodí sotva polovina občanů, k evropských ani ne 20%. Važ si toho, že máš čas, schopnosti, sílu pozorovat, co se u nás a ve světě děje. Každý to nemá. Chováš se stejně jako politici, kteří pohrdají obyčejnými lidmi a všemožně jim to dávají najevo. Studuj Valerije Pjakina http://leva-net.webnode.cz/tags/Pjakin/, studuj Teorie řízení (světa) http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/. Snaž se porozumět jak funguje svět, pochopíš politiku, média i lidi. Hodně štěstí.

Martin
Návštěvník
Martin

Děkuji za Váš komentář 🙂 plně souhlasím s tím zaměstnáváním mas nesmysly,egoismem a materialismem. Konstatoval jsem pouze skutečnost. A že dost lidí jako ovce bez mozku? Ano,jsou a někdo to na plná ústa říct musí,ale rozhodně těmito lidmi nepohrdám ba naopak je mi jich líto,že nejsou schopní žít svůj život a papouškují co si elity přejí. Takže to,že jimi pohrdám,si vyprošuji.
Díky 🙂

Sibolet
Návštěvník
Sibolet

Milý Martine,hlavo otevřená,VOLIČ i při jakékoliv snaze NARAZÍ na VÝSLEDKY voleb…zmanipulované dle zadání…Takže raději založit http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EXKLUZIVNI-VIDEO-Takto-vypada-Liberland-stat-ktery-zalozil-v-Evrope-cesky-politik-370964