Babiš opět otočil, neziskovkám se žádné peníze škrtat nebudou, prý je to...

Babiš opět otočil, neziskovkám se žádné peníze škrtat nebudou, prý je to lež! Ministryně financí je z Babišova dementi zmatená a osobně se jí to dotklo a Úřad vlády si dokonce objednal u neziskovky Hate Free Culture konvertovanou muslimskou pracovnici, aby moderovala diskuse HFC na sociálních platformách! Máme kopii smlouvy a Babišova otočka jenom potvrzuje, že neziskovky mají na premiéra nějakou mocnou páku!

Babiš opět otočil, neziskovkám se žádné peníze škrtat nebudou, prý je to lež! Ministryně financí je z Babišova dementi zmatená a osobně se jí to dotklo a Úřad vlády si dokonce objednal u neziskovky Hate Free Culture konvertovanou muslimskou pracovnici, aby moderovala diskuse HFC na sociálních platformách! Máme kopii smlouvy a Babišova otočka jenom potvrzuje, že neziskovky mají na premiéra nějakou mocnou páku!

Česko je zemí zázraků a drsných překvapení. Andrej Babiš dnes v článku pro Bakalovy Hospodářské noviny šokoval velkou část české veřejnosti a zejména ministryni financí Alenu Schillerovou. V rozhovoru pro list totiž uvedl, že výroky ministryně financí Schillerové ze dne 5. srpna o tom, že chce seškrtat zhruba 3 miliardy z rozpočtového balíku pro neziskovky (psali jsme o tom zde), jsou prý lež a nic se škrtat nebude [1].

Andrej Babiš tím de facto označil ministryni financí za lhářku a ta se proti tomu podle našich informací již ostře ohradila, ale reakci na mainstreamu zatím nevidíme, takže si budeme muset počkat. Andrej Babiš totiž v rozhovoru pro HN de facto postavil na hlavu všechno, co Alena Schillerová dosud mediálně publikovala k celé věci škrtání peněz pro neziskové organizace. Premiér Babiš tak de facto označil vlastní ministryni financí za lhářku a dezinformátorku, a to i přesto, že premiér nemá ministryni financí do rozpočtu co mluvit. Realita je ale zjevně jiná.

Alena Schillerová, ministryně financí.

A důkaz o tom, že realita je opravdu jiná, to dokládají i podivné kroky Úřadu vlády, které vyvolávají velké obavy ve vztahu k nebezpečnému prorůstání neziskového sektoru do nejvyšších pater vlády. Právě Úřad vlády si totiž před časem objednal u neziskovky Hate Free Culture (HFC) služby moderování diskusí na sociálních platformách, jinými slovy cenzorské služby na mazání komentářů a závadových příspěvků na portálech státní správy, na Facebooku, Twitteru atd. Je to model převzatý z Německého kancléřství, které si pravidelně objednává stejné služby u neziskové organizace Anetty Kahane.

Ta je bývalou spolupracovnicí východoněmecké Stasi a kamarádka Angely Merkel z dob mládežnické revolty a obdivu k teroristické západoněmecké organizaci Frakce rudé armády (RAF). O Anettě Kahane jsme psali zde. Kahane dnes pracuje pro vládu Angely Merkel na úseku “Dozoru ústavnosti” na sociálních sítích, kde řídí skupinu na vyhledávání a stíhání rasistických příspěvků německých uživatelů na sociálních sítích.

Úřad vlády si objednal moderátora (a cenzora) pro sociální sítě u konvertované muslimky! To nevymyslíš, to musíš zažít v Praze!

Úřad vlády ČR proto ve spolupráci s neziskovkou Hate Free Culture otevřel při úřadu vlády stejnou cenzorskou pozici. A právě v čele této cenzury stojí Kateřina Gamal Richterová. Úřad vlády ČR uzavřel 1. 6. 2017 smlouvu s konvertovanou Muslimkou Kateřinou Gamal Richterovou za 157,300 Kč, kdy tato  konvertovaná Muslimka půl roku moderovala diskuze na komunikačních kanálech kampaně HateFree Culture, která spadá pod Úřad vlády, konkrétně pod Agenturu pro sociální začleňování, což je jeden z odborů vlády ČR. HFC je tedy vládní neziskovka, na rozdíl od mnoha dalších, to jenom na upřesnění.

Kateřina Gamal Richterová

V této smlouvě je uvedeno: Objednáváme u Vás moderaci diskusí na komunikačních kanálech kampaně Hatefree Culture a odpovědi na zprávy uživatelů. Termín plnění od 1. června 2017 do 31. prosince 2017. Cena plnění 200 Kč za hodinu, maximálně 650 hodin. Další objednávku od 1. ledna 2018 už podávala Babišova vláda, viz. kopie smlouvy níže. Český volič snese fšecko? Možná si vzpomínáte na Zuzanu Bubílkovou, která v souvislosti se šátkovou kauzou PhDr. Ivanky Kohoutové, ředitelky Střední zdravotnické školy ve Vršovicích, zpovídala na rádiu Impuls praktikující muslimku Kateřinu Gamal Richterovou. Richterová si na střední škole přečetla Korán a islám ji oslovil natolik, že tuto víru přijala za svou. Oslovilo ji prý i to, jak vysokou hodnotu islám přikládá lidskému životu a ochraně zdraví. Korán si přečetla na střední škole těsně po 11. září 2001. Aktuálně má egyptského manžela.

Kopie smlouvy Úřadu vlády ČR s Hate Free Culture.

Kateřina Gamal Richterová v daném pořadu uvedla, že by už šátek nesundala, je to součást její identity, součást její osobnosti a nedokáže si představit, že by ho musela sundat. Záznam rozhovoru z tohoto pořadu najdete zde, opravdu si ho poslechněte, ať víte, kdo pracuje na pozici cenzora a moderátora na sociálních sítích a profilech státních organizací.

Šátek je tak super, šup s ním na hlavy českých žen?

Na přelomu ledna a února 2018 bylo v Íránu zadrženo 29 žen, které si sundaly šátek. V Íránu je to nezákonné, a v této zemi ženám za odhalení vlasů na veřejnosti hrozí až dva měsíce vězení a pokuta v přepočtu asi 500 Kč. S odkazem na agenturu Tasním o tom informovala agentura Reuters. Tyto statečné ženy, které na protest šátky sundávají a miliony jiných, které jsou nuceny šátek nosit, tak Kateřina Gamal Richterová tímto doslova poplivala a za propagaci šátků dostala konvertovaná Muslimka od nás, daňových poplatníků, peníze ve výši 157,000  korun, aby moderovala diskuze na komunikačních platformách kanálech Hatefree Culture, tzn. na kanálech pod správou Agentury pro sociální začleňování, tzn. na kanálech pod kontrolou Vlády ČR. Česko snese fšecko!

Propagace islámu na vládním webu Hate Free Culture.

Pod hlavičkou ministerstva vnitra (dříve Milan Chovanec, ČSSD) běží program pro integraci nových cizinců v ČR. Spolupracuje na něm spolek Slovo 21 spolu s islámským centrem Alfirdaus. Spolek Slovo 21 ředitelky Jeleny Silajdžić v roce 2015 obdržel celkem na grantech a dotacích 25 148 073,- Kč a je také podporovaný norskými fondy resp. EEA Grants.org, čímž se na své stránce chlubí. V tomto spolku Slovo 21 působí mj. i Martina Horváthová a Michal Miko, kteří se účastnili amerického vládního programu International Visitors Leadership Program (IVLP), který provozuje americké ministerstvo zahraničí a např. Ruská federace označuje IVLP ve skutečnosti za platformu americké CIA a výcvikové centrum pro zahraniční assety CIA, které přijíždějí do USA k výcviku, ke školení a převzetí instrukcí.

Propojení muslimského centra v Praze na Úřad vlády

Islámské centrum Alfirdaus má výborné kontakty s českými úřady a politiky. Pořádají se zde např. akce, propagační snídaně/obědy v mešitě, které jsou spoluorganizované vládní organizací HateFree Culture. Projekt má na starosti právě výše zmíněná Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Toto centrum Alfirdaus sídlí na adrese Na Košince 2453/1a, Libeň, Praha a co je opravdu pikantní a současně hrozivé, že toto centrum navštívil 22.9.2017 Jan Hamáček, který byl 19.2.2018 zvolen na post předsedy ČSSD a dnes je ministrem vnitra. Ten se dokonce na tomto setkání fotil s kuvajtským podnikatelem Baderem Mea Eknaifithem, informaci přinesla TV Prima [2]. Doufám, že už chápete, kdo má páku na Andreje Babiše.

Jan Hamáček v islámském centru Alfirdaus spolu s Baderem Mea Eknaifithem.

Ještě něco o lidech z této Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády ČR, jde o rodinné vazby manželů Šimáčkových: Klára Šimáčková-Laurenčíková byla poradkyní exministryně školství Kateřiny Valachové. Zároveň je ale Klára Šimáčková-Laurenčíková předsedkyně České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání (ČOSIV), tzn. Frankfurtská škola a Kalergiho procesní teze. ČOSIV podporuje také Open Society Fund Praha George Sorose, když v roce 2016 jim přispěla částkou 690,000 Kč.

Kolize zájmů, totální průnik osob z neziskového sektoru na pozice poradců vrcholových politiků. Martin Šimáček, manžel Kláry Šimáčkové Laurenčíkové, pracoval jako ředitel pobočky Člověka v tísni a mezi lety 2009-2015 byl ředitelem Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády. Z jeho “dílny” vyšla Strategie proti sociálnímu vyloučení, kterou předložil vládě v roce 2011. Opět kolize zájmů, lobbování neziskovek, protlačování agendy neziskového sektoru do legislativních procesů, průnik osob z neziskovek do státní sféry. Za tohle by se v USA šlo sedět na doživotí, pane premiére. Proč s tím nic nechcete udělat?

Rodinný klan propojující činnost Úřadu vlády, Agentury pro sociální začleňování a neziskovek

Martin Šimáček je také ředitelem Institutu pro sociální inkluzi, z. ú. Šternberkova 1258/7, Holešovice, Praha 7. Předsedou správní rady tohoto institutu je Jaroslav Valůch a právě Valůch je spoluzakladatelem Hatefree Culture. Chobotnice, která nemá konce chapadel. A s tím souvisí multikulturně laděné přednášky ve Skautském institutu společně s Člověkem v tísni a Hatefree Culture, které se ve Skautu konaly několikrát do měsíce. Tyto multikulturní přednášky ve Skautském institutu přednáší právě Jaroslav Valůch z Hatefree Culture, který sedí v institutu s Martinem Šimečkem. To je něco neskutečného.

Tady vidíme, jak je neziskový sektor přímo zainteresovaný v těch nejtvrdších multikulturních politických neziskovkách, které se snaží manipulativně vštěpovat dětem migraci do hlav a zneužívají k tomu formy inkluzivního vzdělávání a jejich organizace. Tyto workshopy přednáší třeba také Anna Hubáčková z Multikulturního centra Praha, nebo Vlasta Urbanová, která vypracovala didaktické a metodologické materiály a opět zneužívají tyto organizace pro migrační lobby od shora až dolů. Tímto způsobem jsou lidé z Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády ČR úzce propojení s nevládním neziskovým sektorem.

Jaroslav Valůch (s mikrofonem), spoluzakladatel Hate Free Culture.

Premiér Andrej Babiš začíná připomínat návlekového maňáska na ruku. Maňásek je v podstatě rukavice z plyšového hebkého materiálu, která nemá ale na konci prsty, ale plstěnou hlavu a dvě ručičky po stranách. Prostředníček se strčí zevnitř rukavice do otvoru v plstěné hlavě, palec a malíček se strčí do otvorů pro levou a pravou packu maňáska. Jakmile je toto navlečeno, je možné začít hrát voličům, eh, pradon, dětem maňáskové divadlo. Hebký plyš a hezká hlavička, ale pod plyšem ohyzdná ruka chazariátu, homoagendy, LGBT a duhových tezí Kalergiho schématu, migrace, inkluze a pochody homosexuálů s nahými zadky po městech a plíživá legalizace pedofilů, viz. minulý víkend v Praze.

Průvod Gay Pride vedli tzv. “maršálkové”, zvrácenci, kteří jsou popsáni i v Bibli. Chodili městy v Sodomě a Gomoře a vyzývali lid k tomu, aby se obnažoval v ulicích a obcoval před zraky Boha v postelích vytažených na ulice. Zvrácenci. A děti poslechly je a milovaly se, synové s matkami, bratr se sestrou, bratr s bratrem a otec s dcerou. Bůh viděl to a ten se na to dopuštění nemohl dívat a smetl Sodomu a Gomoru z povrchu Země ohněm a sírou. Chazariát tak pouze kopíruje obrazy z Bible. Všiml si toho vůbec někdo?

Hnutí ANO, SPD i KSČM mají zásadní problém? Anebo mají problém jejich voliči? Ne, problém má celý český národ!

Andrej Babiš už mění postoje a barvy rychleji, než člověk stíhá registrovat. Vlastní ministryni financí, která zaslouží uznání, že chtěla něco konečně dělat s parazitickým neziskovým sektorem, označí prakticky za lhářku a její výroky z 5. srpna de facto z pozice premiéra dementuje. A co má teď dělat ministryně Schillerová? Má se snad postavit premiérovi a svému stranickému šéfovi a říct mu, že finance jsou v její kompetenci a do rozpočtu jí mluvit nebude?

Asi bychom byli naivní, kdybychom si toto mysleli, ministryně financí zřejmě skloní hlavu a nebude protestovat. Jenže jaký signál to vyšle voličům Hnutí ANO a jaký signál to vyšle k občanům jako celku? Dojde k posílení přesvědčení, že všechny politické strany jsou dnes zkorumpované a že lepší bude, když nám bude vládnout cizina, někdo jiný. Přesně tento efekt to bude mít a přesně o to jde globalistům, ale nejen jim, nýbrž i neoconům. V Praze pochodují průvody homosexuálů a mezi nimi už i děti, obrazy z Bible o Sodomě a Gomoře se naplňují. Legalizace pedo-svazků je blízko. Foto níže nepotřebuje komentář.

Průvod Gay Pride o víkendu v centru Prahy na Václavském náměstí. Nezletilé děti v průvodu. A kde jsou rodiče?

Najednou ze začínají spouštět procesy, které máme možnost vidět i u nás v redakci, kam nám začínají chodit tisíce emailů od voličů SPD, voličů Hnutí ANO a KSČM a všichni se na mne obrací, abych vysvětlil něco, na co nemohu a vlastně ani nechci odpovědět, abych někomu nezhroutil poslední zbytky nadějí. Nemohu vysvětlit, proč v čele pražské kandidátky je Velmistr židozednářské lóže Rothschildovy svatavy, nechápu, proč Andrej Babiš likviduje vlastní kredit tím, že mění názory jako na obrtlíku a tím ztrácí podporu a legitimitu své vlády, nerozumím tomu, proč KSČ vypustila z požadavků na Babišovu vládu podmínku zmrazení zahraničních misí AČR pod hlavičkou NATO.

Nejde dělat pronárodní alternativu s lidmi napojenými na globalizaci, neocony, chazariát, židozednářské stolcové svatavy a jejich Dům Sion! Kdo si to myslí, lže sám sobě, vlastní rodině i dětem!

Nejde dělat pronárodní alternativu a mít přitom na kandidátce sionistického kandidáta židozednářské Ordo Pragensis, nejde tvrdit v jeden den, že je třeba něco udělat s neziskovkama a o pár dní později to popřít a označit za lež, nelze dělat komunistickou politiku a přitom rezignovat na jediný požadavek, který tu politiku definuje, což je odpor proti misím NATO v cizině. Ty 3 mrtvoly českých vojáků v Afghánistánu jsou toho jen drsným připomenutím.

Víkendový průvod Gay Pride v Praze. Procesní nástroj chazariátu a židozednářské svatavy: Pošpinění Krista!

Zásadním úkolem teď na podzim je hnát k zodpovědnosti politiky, kterým alternativa dala důvěru. Politikům nesmíte věřit, musíte je hlídat a kontrolovat. My se o to na Aeronetu snažíme a tyto články nemají za úkol plivat na SPD, Hnutí ANO nebo KSČM, pokud si to někdo tak vysvětluje, tak je s odpuštěním idiot. Snažíme se zavčas varovat před cestou, kterou se tyto 3 strany rozhodly jít. Je to cesta, ze které se už nevrátíte, pokud se okamžitě nevrátíte zpět, ke svému lidu, ke svému národu, k českému genomu a českým zájmům.

Stejně jako 3 mrtví vojáci AČR potvrzují, že jsem měl pravdu, když jsem varoval vloni po volbách, že hlavním úkolem alternativy má být vystoupení z NATO a teprve potom má přijít to ostatní, stejně tak dojde na potvrzení mých slov v otázce ochrany vnitřního a středního kruhu. Čeští alternativci se musí méně zabývat židozednářstvím a více se starat o ochranu vnitřního kruhu rodiny, na kterou právě struktury židozednářských osvícenců Ordo Lumensis působí jako lucerna Světlonoše, což je otřesný obraz v průzoru projektoru. Ještě je stále čas se obrátit z této cesty, zatím je pouze srpen.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
WatchDog
Návštěvník
WatchDog

V Jihoafrické Republice černoši vraždí a vyhání bílé farmáře. Kdepak jsou ty armády neziskovek, které by jim pomáhaly ? Kdepak jsou ty sluníčková média, která by rozpoutala informační smršť? Kde jsou sociální média? Nikde nikdo. Hrobové ticho… Tady názorně vidíte tu licoměrnost, jednostrannost a účelovost neziskovek, která má pouze sloužit arabské a africké expanzi do Evropy. Nic víc.

martyd
Návštěvník
martyd

to je fakt hnus.

Vendelín
Návštěvník
Vendelín

Jak vyřešili „imigrantskou krizi” v Thajsku
Poučení i pro nás?

http://www.zvedavec.org/komentare/2018/08/7677-jak-vyresili-imigrantskou-krizi-v-thajsku.htm

Cubcisyn
Návštěvník
Cubcisyn

Negři do džungle, arabáči do pouště, cigoši do Let a žiďáci do Birkenau!

Cubcisyn
Návštěvník
Cubcisyn

A sodomité ránu do týla..

Razítko
Návštěvník
Razítko

Stáhněte si u nás již nedostupnou knihu od Thilo Sarrazina: Německo páchá sebevraždu (Jak dáváme svou zemi všanc). Vynikající kniha, v Německu pochopitelně napadaná.

https://uloz.to/!ciV5Y73aLE31/sarrazin-thilo-nemecko-pacha-sebevrazdu-pdf

Elisabeth
Návštěvník
Elisabeth

Tento článek mne dost rozhodil, proboha co se to děje v této naší zemi, to jsme zbytečně klinkali klíči v 89, to jsme se celých 30 let snažili a věřili vedení státu ODS a dalších /Klaus/, zatímco občané takto v dobré víře volili a doufali, opak byl a je pravdou, 10 bilionů tyto vlády ukradly, vytunelovaly, rozkulačily a nejenže protikorupční dosud nikoho z těch politiků těchto vlád nevyšetřuje, ale oni naopak hačají nadále v křeslech a mnou si pařáty, když nevládnou, tak v opozici přeci mohou dělat cokoli, třeba i vyhrožovat vítězi voleb, pokud si zkusí dělat to co chtějí občané a voliči a nechtějí tu žádnou muslimskou afro-arabskou invazi, kdo platí ty neziskovky nevládní společenstva, už to leze z kožuchu jako vši, toto jediné už stačí na občanskou válku, toto již přesáhlo selský rozum, a občané ty voly nebudou, aby si nechali ….na hlavu a dělali bílé otroky středověkým nájezdníkům, co jim tu budou zavádět středověk, NIKDY ANI OMYLEM, CEPY, VIDLE,A HNÁT TO SVINSKÝM KROKEM POUČENÍ Z DĚJIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonym
Návštěvník
anonym

Poučení z dějin by tu bylo. Od konce druhé světové a ž do února 1948 byli vládou ustaveni tak zvaní národní správci, kterí obhospodařovali majetek státu, jednak zabavený odsunutým Němcům, což stát dotal coby náhradu válečných škod, a dále pak opuštěné majetky emigrantů. Do národní správy šly i fabriky, kde po v koncentráku zavražděných židech nebyli dědici. Národní správci stačili za to krátké období rozkrást i to co bylo přikované. Rozkradená umělecká díla, technické patenty, stačili převést do zahraničí i nehmotné bohatství, prostě děs. Lidi po válce neměli co jíst, všude se dřelo na dvě i tři směny, a stejně nebylo dost a ještě do toho přilezl ze západu nějaký ten diverzant, tu vyhodil do vzduchu koleje, jind třeba jen zapálil nějaký seník, nebo poškodil nějaký troj na stavbě, nebo ve fabrice. Občas se jim povedlo poškodit elektrickou rozvodnou soutavu, nebo nějaké jiné svinstvo. Žila jsem v pohraničí tak vím co tenkrát dokázali odsunutí Sudeťáci. Inteligence opustila zemi a zdrhla na západ, neměl kdo učit děti, nebyli doktoři, nebyli inženýři, jen ti národní správci co kradli prakticky vše. Národ se nasral a v roce 1948 zvolil Komunisty. Oni totiž přišly s programem, který tu naši zemi měl zachránit a hlavně nakrmit a oplotit. Tenkrát to komouši na čas zachránili. Jaká to ale byla záchrana, to už víme všichni. Že by se nám v zemi narodil nový Jan Žižka, to nedoufám, a co s cepama a vidlema, proti zbraním a těžkooděncům, to nebudu říkat nevím, je to jasné-potoky krve. Doba ještě nenazrála, vidíte sama, že mnoho lidí se ještě ani neprobudilo. Zatím můžete vést svou vlastní malou válku s režimem v zákonných postupech, které si oni sami odsouhlasili pro své neziskovky. Nedejte jim všechny daně, až 17 % daňového základu můžete využít pro své cíle, je to legální i z příjmů ze závislé činnosti. Jestli podnikáte, nebuďte líná a dělejte účetnictví, nedejte jim paušální daň, daně se dají utratit na náklady. Kupujte jen to, co nutně potřebujete, máte-li možnost něco si vypěstujte. Zkrátíte státní kasu o 22% DPH na každé věci, kterou nekoupíte. Největší daně jsou na cigára 70%. Když tohle udělá každý, za krátko bude státní kasa mít s tou jejich pomocí migrantům problémy. Víc se podle mě zatím udělat nedá. A šiřte osvětu a ne nářek. Neříkejte to nechci, ale říkejte, chci aby všichni zmizeli nazpět. Nebe nezajímá co nechceme, ale to co chceme, se nám splní. Problém je v tom, že většina národa si zatím neuvědomuje co chceme, vidí jen co tu nechce. Právě proto zvítězili ve volbách v osmačtyřicátém komouši, neb národ věděl, že právě ten jejich program chce.

Marci
Návštěvník
Marci

Vždyť si k tomu odklonu financí napsali i zákony, aby nebyli za nic odpovědní………Už dlouho nevěřím v “Sametovou revoluci”, byl to obyčejný převrat Komunistů, co se nepodařilo v 68, to se podařilo v 89…….Byli už lépe připraveni, STB i s KGB měli jasný plán i s prvním presidentem zvoleným Komunistama, aby nebyli persekuce……….Byli jsme jen hloupé křoví, ale už jsem si odpustila, kdyby to nevyšlo 17. 11. tak by to vyšlo nebo proběhlo jindy, nebo jinak, neměli jsme na ten plán vliv………….

Neznama
Návštěvník
Neznama

Metnar je podpindosnik neboli otrok nejakeho pana- vse podepise a podporuje pokud je o to pozadany. Proc vlastne Babis poslal Metnara na vnitro kdyz podepsal panflet v Makkaresi??? A to neni odbornik na voj. techniku ani armadu- je amater ve vsem na vnitru, ale .. poslusne vse podepise. Je jasne ze Babis s imigraci souhlasi a s Nato take:
https://domaci.eurozpravy.cz/armada-a-policie/232266-pres-cesko-budou-jezdit-a-letat-spojenecka-vojska-vlada-k-tomu-dala-souhlas/

OKD a Bakala https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kauzy-jmena-zlodejny-Profesor-reziser-Jiri-Svoboda-se-ponoril-do-90-let-Nesetril-nikoho-547669

Jsme v ekonomicke pasti: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jsme-v-pasti-Proc-nase-ekonomika-prosperuje-ale-jsme-zeme-chudych-lidi-draheho-zbozi-a-predrazenych-bytu-Proc-penize-nejdou-lidem-ale-pryc-Ekonom-vam-to-vysvetli-547714

Zbytecna smrt vojaku, ale na ci zodpovednost? https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tady-se-hazarduje-Martin-Koller-k-smrti-nasich-vojaku-z-uhlu-na-ktery-se-zatim-nedostalo-547776

POZOROVATELKO :
Morandiho most, pojmenovaný po svém architektovi, byl prý neustále udržován. Tvrdí to Antonio Brencich, profesor se specializací na betonové stavby. Podle něj most ohrožovala koroze, která vzešla z technologie, kterou si pan Morandi patentoval a později byla uznána za vadnou. Tento profesor údajně před nebezpečím varoval již v roce 2016. ( take si to myslim. A Italie jako Praha take saskovala na PRague Pride a zanedbavala udrzbu infrastruktury. Holt bud zabava, tanecky zadku nebo investice pro zivot a budoucnost !! Nebo zakazku delala mafie a setrila na cementu. Tady neni treba sabotaz) : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muze-za-to-Brusel-Matteo-Salvini-uderil-po-zriceni-mostu-v-Janove-547813
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Za-padem-mostu-v-Janove-mozna-stoji-mafie-Stavebni-prumysl-je-prolezly-korupci-547862

„Jakub Patočka a jeho výlevy nestojí za komentář. Spíše než napadat jiné by měl konečně vysvětlit svoji roli v obludné takzvané kuřimské kauze se zneužívanými a mučenými dětmi,“ sdělil Michal Hašek, bývalý místopředseda ČSSD a hejtman. (Šabatka se bude zlobit, Je dobre si pamatovat):
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muceni-deti-Bambulo-Po-nejsprostsim-utoku-na-Milose-Zemana-prisla-zla-odveta-547810

Humanitarni nebo spis tajni vojensti zamestnanci s Hamackem. Vzpomente si na bile prilby co zachranovali CIA a MI6 v Syrii : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Uprchlici-Mozna-vam-unikl-zasadni-cin-nasi-vlady-upozornuje-ctenare-Tereza-Spencerova-547849

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Neznama: most Janov:
“Demokrad” – pred prejmenovanim z “Partito Communista” Renzi utoci a hleda zaminku, jak poskodit tandem Salvini (Liga)/ DiMaio (5hvezd), kteri naridili prosetrit veskere investice do udrzby a oprav mostu, s tim, ze spol. Autostrade za jejich provoz vybira nemale prostredky…
Sokujici je sdeleni ze strany spol. Autostrade SpA, ze “vse je v poradku, a ze uz maji hotovy projekt na novy most, ktery by mohl stat do 6ti mesicu”. !!!???
To je rychlost!

Bubla
Návštěvník
Bubla

Jako dvojčata. Nakonec se jim to asi hodilo. Než řešit povolení… bum… a vystaráno.

Neznama
Návštěvník
Neznama

KOHO VOLIT V PRAZE 4
Spisovatel Benjamin Kuras, který tvrdě kritizuje islám a teď kandiduje do Senátu na Praze 4 proti Jiřímu Drahošovi, se vyjádřil k trestu, jenž padl v souvislosti s kontroverzní hrou „Naše násilí a vaše násilí“. Nahlédněte. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Sprostodivadlo-v-Brne-Padla-pokuta-Hadejte-kdo-ji-dostal-547508

BAKALA, TOŠOVSKY – JP Morgan , BEFEROVKA a GE MONEY.
Skupina Zastavme zloděje se po zmapování celé chobotnice rozhodla uspořádat demonstraci v Praze před sídlem GE Money Bank. A to na Karlově náměstí ve čtvrtek 16. 8. od 16 hodin.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dalsi-skandal-kolem-Zdenka-Bakaly-jeste-horsi-nez-OKD-Zapojen-i-jiny-Havluv-oblibenec-547746
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zdenek-Bakala-pry-znovu-uraduje-Prinasime-vam-detaily-a-transakce-ze-kterych-mrazi-538322

Větvička na navsteve v Rusku : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ladislav-Vetvicka-Znam-vojaky-z-misi-Hrdinove-Pozor-na-to-slovo-Clanek-o-Afghanistanu-ktery-asi-neznate-Za-Hutku-se-stydi-i-odpurci-Zemana-Reknu-vam-co-vidim-v-dnesnim-Rusku-547645

Jaris
Návštěvník
Jaris

Vetvicka je uzasny. Dik za odkaz.

Mid68
Návštěvník
Mid68

Bratia, ani netušíte akého zákerného, bezcharakterneho potkana ste si v osobe Babisa zvolili. Za tento slovenský “dar” sa vám v mene občanov Slovenska ospravedlňujem, aj keď viem že je to hovno plátne….

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Bába je chazarský dar, nikoliv slovenský.

NWO-reality
Návštěvník
NWO-reality

Co kdyby na tom transparentu bylo ALLAH BYL GAY. Jak dlouho by s nim mával?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ze jejich vzorem je PEDOFIL, s tim se dokonce muslimsti duverici i Imamove chlubi…..
Kdo vi, jestli tem “slunickarskym” slepicim a vitacum to vubec dochazi.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Muhamed dle Koranu souložil s devítiletou holkou. Ovšem v Talmudu kážou rabíni souložit s tříletými dětmi.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Brutopyre, to je stejna prasarna a zvracenost!

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Není, pokud je ta devítiletá holka pohlavně dospělá, což v těch krajích tak bylo a je, tak tříleté dítě ani náhodou.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Brutopyre, Prirozene neosalite!
Pro mne, jako matku, je devitileta holcicka, stejne, jako devitilety chlapecek DITE!
Zneuziti NEDOSPELCE, kterym je Clovek jak na mentalni urovni (neni schopen do dusledku vyhodnocovat svoje chovani v nezname urovni dospelych), tak i na fyzicke urovni (kdy devitileta holcicka neni ani fyzicky, ani psychicky pripravena byt matkou!) je proste prasarna zvracenych, praktikovana mentalne a intelektualne zaostalymi na primordialni, zvireci (lovecke) urovni!
Dovolim si ale podotknout, ze zadna normalni ZENA – prip. jiz matka, by takove zverstvo na detech nikdy nedovolila – ani na divce, ani na chlapci. Kdyby mi nekdo sahnul na nedospele dite v sexualnim kontextu, byla bych schopna ho zabit, vedoma si vsech “pravnich” dusledku.
Zodpovednost rodicu je ovsem neddiskutovatelna, a zodpovedny RODIC, v dnesni dobe, a za soucasnych podminek, nemuze byt liny napr. vyzvednout si nedospelce rano ve 3 hod. z diskoteky…
Socializovat totiz i ti nedospelci, v ramci moznosti, musi. 😉