Babiš nalíčil past na ČSSD: Premiér navrhl odstoupit od Globálního kompaktu OSN...

Babiš nalíčil past na ČSSD: Premiér navrhl odstoupit od Globálního kompaktu OSN po vzoru Rakouska a USA, ve vládě to prý navrhne koaličním partnerům z Lidového domu. Odstavování Bruselu v přímém přenosu a naopak utužování vazeb s americkými neocony! Babiš odmítl stažení AČR z americké války v Afghánistánu! Všechno jede podle plánu!

Babiš nalíčil past na ČSSD: Premiér navrhl odstoupit od Globálního kompaktu OSN po vzoru Rakouska a USA, ve vládě to prý navrhne koaličním partnerům z Lidového domu. Odstavování Bruselu v přímém přenosu a naopak utužování vazeb s americkými neocony! Babiš odmítl stažení AČR z americké války v Afghánistánu! Všechno jede podle plánu!

Rakouský premiér Sebastian Kurz dnes oznámil, že rakouská vláda nepodepíše Globální kompakt OSN o migraci [1], protože je v něm mnoho bodů, které ohrožují suverenitu Rakouska ve věci rozhodování a přijímání migrantů. Dokument podle Kurze stírá rozdíly mezi nelegální a legální migrací, nečiní rozdíly ani mezi pracovní migrací a nárokem na azyl. Z tohoto důvodu Rakousko tuto dohodu nepodepíše. Tím se připojuje k Maďarsku a k USA, které rovněž oznámily, že tuto dohodu v žádném případě nepodepíší. Uběhlo jen pár hodin a český premiér Andrej Babiš se k tomuto křídlu připojil a během interpelací ve sněmovně dnes uvedl, že navrhne ve vládě ČSSD odstoupení České republiky od této dohody [2]. Pokud ovšem někdo očekává náhlé prozření české vlády, je na omylu. Tento krok od Andreje Babiše je past na ČSSD.

Andrej Babiš a Sebastian Kurz.

Globální kompakt OSN, o kterém na Aeronetu píšeme a mluvíme už minimálně rok, je nezávaznou deklarací Valného shromáždění OSN, která činí v důsledku z jakékoliv migrace (tzn. i z té nelegální) lidské právo. A právě na základě tohoto lidského práva již nebude možné posuzovat migranty podle toho, jestli mají doklady a víza, ale bude se na ně pohlížet jako na osoby, které mají na migraci nárok z pozice lidského práva. Jak už uvedl Sebastian Kurz, tato dohoda tím zcela setře rozdíly mezi legální a nelegální migrací, protože legalita migrace ztratí svoji relevanci, neboť migrace se stane lidským právem, kde nebude potřeba legálního rámce a práva k dosažení práv spojených s migrací. Z tohoto důvodu tuto deklaraci odmítl jak Donald Trump, tak i Viktor Orbán a nyní i Sebastian Kurz. Dokument zřejmě odmítne i Polsko. Andrej Babiš tak kopíruje americkou stopu odporu proti globalistickému projektu nasunování Arabů do Evropy.

ČSSD si navlékla na krk řetěz s migračním balvanem

Lidový dům se dostává do pasti. Byla to právě ČSSD, která globální kompakt ještě za Bohuslava Sobotky připravovala a dojednávala, ovšem v této chvíli, kdy od projektu Globálního kompaktu odstoupily USA, Maďarsko a Rakousko, bude obhajoba podpisu deklarace nejen těžká a nemožná, ale doslova sebezničující a vražedná. Andrej Babiš ví, jaká bude reakce ČSSD a je připraven oběsit Lidový dům na jejich vlastní smlouvě, na Globálním kompaktu.

Globální kompakt pro migraci zakotvuje pohyb osob přes hranice jako lidské právo.

Pokud bude ČSSD Globální kompakt, který se v poslední době nazývá Globálním paktem (GP), nadále podporovat a prosazovat, ČSSD tím přibije víko na vlastní politickou rakev, protože každý jednotlivý migrant, který v budoucnu přijde do ČR na základě této deklarace, bude mít v papírech a v médiích cejch s razítkem ČSSD a Lidového domu, se všemi důsledky, které z toho budou vyplývat pro volební preference této strany v dalších a dalších volbách.

Po boku Američanů

Kontrolu nad českou zahraniční politikou se snaží převzít Američané. Musíme si totiž všimnout rozšířeného obrazu událostí. Andrej Babiš v jeden den odmítá Globální kompakt, ale v tentýž den silně podpoří pokračování misí AČR v Afghánistánu [3], že z boje se utíkat nebude, a že česká armáda stojí po boku Američanů. K tomu si připočítejte nedělní návštěvu amerického ministra obrany Jamese Mattise v ČR a blažený výraz Andreje Babiše, když se s ním před novináři fotil na Úřadu vlády. Co asi tak James Mattis mohl v neděli, kromě oslav 100. let republiky, přivézt do Prahy?

Andrej Babiš s Jamesem Mattisem v Praze

No, to si dovedete představit. Především přijel proto, aby se přesvědčil, že 4 čeští vojáci, kteří zahynuli v poslední době v Afghánistánu, nebudou mít vliv na pokračování české participace v roli fíkového listu americké armády v zemi makových palic a opia. A sotva Mattis odjel, začínají se dít věci, Sebastian Kurz odstupuje od globálního kompaktu a najednou i Babiš chce odstoupit, prostě všichni jednotně podle vzoru Donalda Trumpa. Proti vůli Bruselu, proti vůli globalistů v OSN, tzn. proti vůli sionistického globalismu, a tím pádem ve prospěch Izraele a USA pod vedením Donalda Trumpa.

Odmítnutí migrace je odmítnutím hlavního řídícího nástroje světové sionistické globalizace, má to ale jeden háček…

Odstoupení od Globálního kompaktu je facka do tváře globálního sionismu, protože migrace je hlavním nástrojem řízení sionistických globalčiků, ovšem současně je to krok, který posiluje postavení Izraele. Odmítnutí migrace jako lidského práva je kopírováním modelu Izraele ve vztahu k Palestinské otázce. Pokud by byl Globální kompakt přijat, jeho obětí by se okamžitě stal Izrael, který by byl na základě kompaktu obviněn z porušování lidských práv milionů Palestinců, což by vedlo k uvalení sankcí na Izrael.

Proto musel Donald Trump tento globální dokument odmítnout, aby Izrael neztratil podporu a ochranu americké úderné pěsti, kterou Izrael plně kontroluje v této chvíli za vlády Donalda Trumpa. Zatímco Barack Obama byl globalista a USA v té době šly proti Izraeli, Donald Trump je přesným opakem, jde na ruku Izraeli a naopak útočí proti zájmům globalistů a proti jejich nástrojům řízení, mezi které patří především migrace. Trumpovy útoky proti zlatým vejcím sionistických globalistů, tzn. proti Íránu a proti Číně, jsou pouze dalším příkladem toho, jakou mocí disponuje Chabad Lubavitch a Světový židovský kongres, který ovládá jak Donalda Trumpa, tak i Vladimira Putina.

Benjamin Netanyahu.

Největším tajemstvím Chabadu je, že Donald Trump a Vladimir Putin nikdy neměli za úkol normalizovat vztahy mezi USA a Ruskem, jak se mohlo zprvu zdát, ale jejich jediným úkolem bylo vytvořit silné souručenství dvou vojensky nejmocnějších zemí k ochraně Izraele před sionistickým globalismem, který chce naplnit vizi a proroctví o vzniku Velkého Izraele a jeho zničení, na jehož konci bude ustanovena světová vláda sionistů nad celým světem. Proto si všimněte, že všechno, co dělá Donald Trump, je ve skutečnosti na ochranu Izraele. Nenávist k Íránu, kvůli Izraeli. Útočení na Čínu, kvůli finančním a ekonomickým zájmům Izraele, protože Peking podporuje i Teherán. Útočení na všechny, kteří by skrze OSN ohrozili Izrael a pomohli Palestincům v jejich územní otázce.

Kdo řídí celosvětovou globalizaci? No přece ti, kteří usilují o zničení Izraele. A kdo chce zničit Izrael? Indiáni, černoši nebo eskymáci?

Když se podíváme, kdo kontroluje největší americké korporace jako jsou Google, Apple, Amazon, Microsoft, Facebook a stovky dalších, které podporují a oslavují multikulti, inkluzi, genderová práva, LGBT a migraci, tak to jsou všechno firmy, ve kterých najdeme sionisty, resp. chazarské židy. To jsou oni, kdo vymysleli globalizaci, tu celosvětovou, která má tisíce forem a podob. To jsou oni, kdo usilují o celosvětovou vládu a jedinou měnu na světě, o které tak prorocky hovořil Karel Gott již v roce 2001 [4]. Jenže proti nim stojí mocná a silná skupina, která ovšem nepochází z alternativy a z řad pronárodních patriotů, ale pochází z největší židovské diaspory na světě, z řad chasidských židů z okruhu Chabad Lubavitch, kteří usilují o vznik Izraele jako země a domova Židů s Jeruzalémem jako hlavním městem.

Chabad Lubavitch na audienci u Donalda Trumpa po jeho zvolení.

Chasidé a Sionisté mají společné některé teze, což velmi komplikuje gojímům rozlišování v tom, kdo je kdo. Obě skupiny usilují o to, aby Izrael byl národem pouze židů, nikoho jiného. Obě skupiny usilují o to, aby Jeruzalém se stal hlavním městem Izraele. Jediný rozdíl, který obě skupiny rozlišuje, je pohled na otázku Velkého Izraele. Chasidé odmítají Velký Izrael, protože povede ke zničení Izraele a Chrámu na Chrámové hoře. Bude to konec národa Židů, ale počátek světové vlády sionistů, kteří by tak definitivně navždy zvítězili nad Chasidy. Je proto důležité si uvědomit, že všechno, co se děje v Praze, v Moskvě, ve Washingtonu nebo v Bruselu, je třeba posuzovat pouze optikou a projektorem se zaměřením na Izrael, ale hlavně na Jeruzalém.

Česká vláda odevzdala zahraniční politiku do rukou amerických neokonzervativců. Putin a Trump obklopeni Chasidy

Podpora americké armádě v Afghánistánu, odpor proti migraci v podobě Globálního kompaktu, vřelé vztahy s Trumpovým ministrem obrany, přesuny amerických zbraní na Ukrajinu, nasunování americké munice do Evropy, nákupy amerických stíhaček na Slovensku, amerických vrtulníků v Česku, vydání Jevgenije Nikulina do USA, zpevňování silnic a mostů v Evropě, odmítnutí stažení české armády z Afghánistánu.

Všechno to zapadá do sebe, česká zahraniční politika české vlády se dostala pevně pod kontrolu amerických neoconů. Nasunování zbraní a konflikt mezi USA a Ruskem povede ke zničení obou zemí a na konci zůstane jen Izrael, jako vládnoucí země. V tom je skryté hlavní schizma, které je společné pro Chasidy i Chazary. Obě skupiny chtějí vládnout, rozdíl je pouze v roli Izraele a jeho úloze v této světové vládě. Chabad Lubavitch chce vládnout z Chrámové hory z pozice Izraele jako vládnoucí země, Sionisté chtějí vládnout globálně, odevšad z celé planety, jenom ne z Izraele.

Vladimir Putin a ruský nejvyšší rabín Berel Lazar, kterého Vladimir Putin dosadil do funkce nejvyššího rabína v Rusku.

USA i Rusko jsou tudíž pro sionistické globalisty a pro Chabad Lubavitch pouze země, které představují nástroj a zdroj. Proto všechno, co se děje ve světové politice, se děje s reflexí na Izrael, jeho postavení, jeho zájmy, jeho nepřátele a jeho plány. Právě proto Trumpova vláda nasunuje zbraně americké armády k Rusku a vypovídá smlouvy o raketách středního doletu, protože válka mezi USA a Ruskem zničí procesy světového řízení sionistické globalizace. Ovšem za strašlivou cenu celosvětového populačního resetu. Proto globalisté nechtějí válku, ale pouze jiné procesy. Pokud chcete vládnout světu, nemůžete dovolit a připustit, aby ten svět někdo zničil v jaderné válce.

Leiba Bronstein (Trocký) a Vladimir Uljanov (Lenin) spustili v roce 1917 v Rusku genocidu, která mířila ne na obyčejné Rusy, ale především na šlechtu, armádu a hlavně chasidské Židy, jejich majetky. Rothschild v Londýně nařídil, Leiba v Rusku zařídil

Proto sionisté nepoužívají při dobývání a obsazování Evropy a USA zbraně, ale pouze soft zbraně na vyšších prioritách, pomocí migrace, pomocí převýchovy národa srze školství, skrze média atd. Protože, až bude hotovo, chtějí “dobytému” území vládnout. Chasidé proto používají Donalda Trumpa, aby do tohoto plánu vhodil vidle a donutil Rusko zbrojit, zbrojit a zbrojit, protože dnešní zdroje v Rusku ovládají právě lidé z okruhu Chabad Lubavitch a cítí, že sionisté jim jdou po majetcích na celém světě, obstavování majetků ruských Židů a oligarchů jste si určitě všimli v souvislosti s protiruskými sankcemi, že? A vědí moc dobře, že globalizace a sionisté usilují o tyto jejich majetky i v Rusku skrze soft systémy řízení, tzn. na 5. až 1. prioritě.

Leiba Bronstein (Trocký) a Vladimir Uljanov (Lenin). Po jejich nástupu k moci v Rusku rozpoutali Trockisté největší genocidu svých židovských soukmenovců v dějinách. Židé financovaní z Londýna znárodňovali majetky ruských Židů a jejich rodiny likvidovali na Sibiři. Rok 1917 byla válka mezi židy a Židy. Jedna z mnoha.

Stejně jako v roce 1917 sionisté znárodnili skrze jistého Uljanova veškeré majetky chasidským Židům v celém Rusku a veškerou moc v Rusku převzali jiní židé, Trockisté, kteří ruské a bohaté chasidské Židy likvidovali, aby se dostali k jejich majetkům. Dodnes se říká, že to byli bolševici. Ne, byli to Trockisté, sionisté financovaní z Londýna, odkud byla financována celá VŘSR v roce 1917. Dnes hrozí ruským Židům to samé. A od těch samých sionistů. Jediné, co mohou Židé v Rusku udělat, je začít v Rusku znovu zbrojit (skrze Kreml a svého koně v roli prezidenta) a nedovolit sionistům zvenku řídit procesy v Kremlu a uvnitř v Rusku na vyšších prioritách řízení, tzn. na 1. až 5. prioritě. Proto se Rusko izolovalo a svědčí mu to. Chasidé vyrobili opevnění v Rusku, ekonomický a vojenský val. To je jejich práce.

Vyceněné zuby Ruska na západ jsou ve skutečnosti zuby Chasidů a cení je proti Londýnu a domu Sion pod Rothschildovou pečetí

Kruh se uzavřel. Pozice jsou vytyčeny a Rusko znovu čeká na útok, na nejnižší 6. prioritě. Bez americké agrese by nemohlo Rusko začít zbrojit a nemohlo by se izolovat a stát se závislým na Izraeli a chasidských zdrojích. Chabad potřebuje americké tanky na ruských hranicích, aby Rusko bylo v pohotovosti a vycenilo na nepřátele ruských Židů, tzn. na globalistické sionisty, všechny zuby. Jenže bez zničení sionistů jednou pro vždy (jadernou válkou) nebude mít Rusko (rozuměj Židé v Rusku) nikdy klid. Takže válka je pro ně jediným řešením. A kdo to nechce dopustit? Vladimir Putin. Jenže bez Chasidů se Rusko nepohne, ani slunce ráno bez nich v Rusku nevyjde. Financují všechno v současném izolovaném Rusku, všechno, od bank a hypoték, až po rozvody elektřiny do zapadlých koutů Ruska. Nelze jim dovolit rozpoutání války, ale nelze jim ani vzít jejich moc v Rusku. Rok 1917 a trockistický teror už si Chabad Lubavitch nechce nikdy v Rusku zopakovat, proto jsou ochotni jít až na pokraj války se sionisty. Všechno, co se dnes děje, je de facto krevní msta. Válka mezi židy a Židy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Jak pomáhá Donald Trump v Rusku zvedat vlnu vlastenectví

https://www.hlavnespravy.sk/pomaha-donald-trump-rusku-zdvihat-vlnu-vlastenectva/1568848

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kurz mi přijde jako že je to buzna.

hirameki
Návštěvník
hirameki

no jo, ty vidis buznu v kazdem, kdo nevypada jako opice, to jest jako ty.

Jana
Návštěvník
Karlos
Návštěvník
Karlos

Aktivistickýho judobuzeranta Cempera nebrat vážně…Tohle je taky on https://www.databazeknih.cz/komentare-knihy/jancemper-156158?odb=likes

Jana
Návštěvník
Jana

Já vím co je zač… stačil mi na demonstracích s obřím transparentem Refugees Welcome

Hlásná trouba
Návštěvník
Hlásná trouba

Jedno rčení říká: “Žid je doma všude a nikde” Logicky z toho plyne, že nelze zničit národ jenž není fixován na národním území. Metastázy zústanou i po zničení ložiska a při vhodných podmínkách dojde k recidivě. A proto se také měli rozejít z Izraele do všech stran. Oni plánují cíl bez ohledu na čas. To jen mi ve vyspělém západě se zmítáme ve čtyřletých cyklech pod vedením lumenů, kteří nikdy nic nedokázali a sami by se nikdy nemohli uživit. (Vyjma Babiše a jeho suity. Otázkou je kdo od plyšáku tlačí Babiše? Všechno ukazuje na Korporacii Globálnoj Bezopásnosti)?

raspberry
Návštěvník
raspberry

Pardon, opravuji: střílet se bude, jde to Trumpův předvolební tah. Zajímavé, že v českých médiích o tom ani slovo, jen o registraci žadatelů o azyl v USA.

Ve čtvrtek 1. listopadu Donald Trump stojící před jezdeckým portrétem Teddyho Roosevelta v půlhodinovém projevu z Rooseveltovy pracovny v Bílém domě nařídil armádě střílet. Lidé jsou znechuceni, někteří nadšeni.
comment image

“Trump, pro kterého je migrace jedním z ústředních témat kampaně před kongresovými volbami, jež proběhnou příští týden, prohlásil, že američtí vojáci karavanu na hranicích zastaví a pokud by migranti třeba házeli kameny, mohou po nich příslušníci armády střílet.

Tato poznámka se nesetkala s pozitivním ohlasem mezi lidmi z vojenské branžě. “Byl by to nezákonný příkaz,” napsal na twitteru penzionovaný armádní generál Mark Hertling k otázce střelby do migrantů s tím, že by ji nenařídil žádný armádní důstojník.”

Do migrantů lze střílet, šokoval Trump. Armáda se vzápětí ohradila
https://eurozpravy.cz/zahranicni/amerika/239164-do-migrantu-lze-strilet-sokoval-trump-armada-se-vzapeti-ohradila/

‘We will open fire on the immigrant caravan if they throw stones’: Trump says soldiers could open fire on migrants and promises to put families in ‘tent cities’
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6343295/Sources-Trump-eyes-asylum-restrictions-caravans.html

Trumpův migrační plán: registrace žadatelů o azyl a zadržování nelegálů
https://zpravy.idnes.cz/trump-migracni-plan-registrace-azyl-d7e-/zahranicni.aspx?c=A181101_222945_zahranicni_amu

auslander
Návštěvník
auslander

a jéje, co by v tomhle případe Trumpovi pomohlo? Snad železná opona vůči Mexiku? U nás to pomáhalo! (v jistém smyslu)

Malej Pumy
Návštěvník
Malej Pumy

Nezdá se vám že na první a druhé fotce vypadají Babiš a Kurz jak fotr se synem, jsou si docela podobní, stejné somatotypy postav a ušatí nosatci.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Jéje, mohlo by se to jmenovat “Trumpův masakr na den svatého Zachariáše”. Jako je masakr na sv. Valentýna nebo Bartolomějská noc.

Volby jsou totiž už v úterý 6. listopadu a 5. listopadu má svátek Zachariáš.

Jana
Návštěvník
Jana

Hrdinové dnešní doby?

…”Pod falešnými profily vstupují elfové do komunit na Facebooku, kde se ve velkém šíří dezinformace, a hledají jejich původce. Mapují, jaké lži nesou řetězové e-maily a kdo za nimi stojí. To všechno dobrovolně, bezplatně, ve svém volném čase. “…

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesti-elfove-rusti-trollove-dezinformace-propaganda/r~93a60ad0db6b11e89de10cc47ab5f122/

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

…Větší hrozba je Irán, reagoval na vraždu Džamála Chášakdžího dnes izraelský premiér Benjamin Netanjah:

https://www.hlavnespravy.sk/vacsia-hrozba-iran-reagoval-chasakdziho-vrazdu-netanjahu/1568578

Postupně se nám vyjevil obraz skládačky (mozaiky) procesu “SA novinář” predikované i v diskuzi na těchto stránkách:

https://aeronet.cz/news/strelba-v-synagoze-v-pittsburghu-nastala-behem-ranniho-sabatu-a-slavnostnich-obrizek-na-miste-zustalo-lezet-11-hostu-dalsi-provokace-a-symbol-proti-chabadu-a-donaldu-trumpovi/#comment-204583

“Sledujte procesy”

eno
Návštěvník
eno

Všimli jste si, že na žádném programu TV zatím neběží reklama s vánoční tématikou??? Jindy nás masírovali již od září!!!

oskar
Návštěvník
oskar

K Vám ještě nedošlo, že půjde o zimní tématiku, né o vánoční? Chceme patřit na západ, do EU? Tak kuwa se vším všudy 🙂

eno
Návštěvník
eno

Jestli to ale není tím, aby jsme neuráželi muslimy? To by ale musel někdo zakázat???

Malej Pumy
Návštěvník
Malej Pumy

Nevšim páč nemám TV a nečumím na ní ani po netu. A do velkých obchoďáků nechodím, taknevím jestli tam už hrajou koledy.
V rybárně u Špilara ještě živé kapry nemají:-)
Ales malym jsme už Ježíškovi napsali:-)