Babiš: Můžete mě i zabít, ale nebudu rezignovat, neodejdu z politiky! Celý...

Babiš: Můžete mě i zabít, ale nebudu rezignovat, neodejdu z politiky! Celý parlament proti Babišovi. Opakuje se scénář jako z dob likvidace Víta Bárty, jenom to má drsnější okraje. Proč Němci nezahráli Slovákům hymnu po hokeji? Boj proti slovanským národům je v plném proudu!

Babiš: Můžete mě i zabít, ale nebudu rezignovat, neodejdu z politiky! Celý parlament proti Babišovi. Opakuje se scénář jako z dob likvidace Víta Bárty, jenom to má drsnější okraje. Proč Němci nezahráli Slovákům hymnu po hokeji? Boj proti slovanským národům je v plném proudu!

V poslanecké sněmovně celý dnešní den probíhá jednání s názvem „Zneužívání moci ministrem financí Andrejem Babišem vůči nezávislým institucím demokratické společnosti” a je to přehlídka osobních útoků mezi členy vládní koalice a přetřásají se tři audio nahrávky, které uveřejnila skupina Julius Šuman s napojením na český “Deep State”, který od roku 1989 definoval polistopadové mocenské struktury v zemi. Podrobnosti jsme psali včera zde. Andrej Babiš dnes prohlásil, že neodstoupí z funkce ministra, museli by ho zabít [1]. Co je ovšem daleko důležitější, to je opakování modelů, které tu už jednou byly. Snaha vyštípat z vládních struktur a z parlamentu cizí non-establishment element už v minulosti proběhl v případě Věcí veřejných a Víta Bárty. Ty procesy tenkrát a dnes probíhají úplně stejně. Rozdíl je ovšem v tom, že Vít Bárta byl laboratorním pokusem, který se měl o několik let později opakovat v celé Evropě. A právě Andrej Babiš je druhou verzí pokusu globalistů o likvidaci národních tezí řízení a jejich nahrazení globálním managementem. Současný český parlament představuje nekompatibilní element pro Novou Evropu a musí být zničen. Berlín o to usiluje už dlouhou dobu.

Andrej Babiš jako budoucí státní manažer “Čechie”.

Tradiční politické strany v českém parlamentu vznikly jako relikt konce Studené války a v mnoha směrech se snažily implementovat do polistopadového systému moci takové mechanismy, které byly okopírovány ze západu. Jenže globalisté měli s Československem jiné laboratorní úmysly. Prvním velkým laboratorním projektem byla Kupónová privatizace, kterou nikde jinde na světě předtím nepoužili. V rámci globalistického labu byl projekt svěřen kádrům z původního Prognostického ústavu a lidé jako Dyba, Dlouhý, Kočárník, Klaus a další figury představovaly garanty tohoto laboratorního pokusu. Ten dopadl katastrofálně a vyprodukoval nový ekonomický výraz “tunelování”, který do té doby na západě nikdo neznal.

Globalizaci v ČR brzdí paradoxně zkorumpované politické strany

Nicméně celé prostředí bylo nastaveno na bázi národního systému řízení, ale to se teď jeví jako největší překážka pro implementaci prvků federativní Evropy a dokončení procesů NWO. České politické strany tradičního střihu jsou zkorumpované. Politická práce je mezi občany na nejnižším stupni společenské úcty, lidé dávají politiku na stejnou úroveň s kriminální činností nebo mafií. Jenže i toto velmi negativně vnímané postavení stačí k tomu, aby politické nastavení v zemi blokovalo a brzdilo globalizační procesy. Politické strany, paradoxně díky své zkorumpovanosti, nepůjdou proti svým voličům natolik, aby to vedlo k likvidaci vlastních šanci na znovuzvolení. Z tohoto motivu potom pramení jalový odpor ČSSD ve vztahu k povinným kvótám na migranty, protože nejen v ČSSD je všem jasné, že pokud by k tomu strana dala okatý souhlas, byl by to její konec.

Parlament v současném složení je brzdou procesům Nové Evropy. Korupce a klientelismus svazují politiky s volebním výsledkem, který jim brání plnit úlohy z Bruselu s nadšením.

Právě z tohoto důvodu chtějí globalisté v rámci NWO instalovat do jednotlivých zemí nevolené manažery, tzv. státní manažery, kteří se nebudou obávat o své místo, nebudou muset soutěžit ve volbách a tudíž nebudou mít strach provádět radikální kroky namířené proti vlastnímu obyvatelstvu. Je to model carského samoděržaví, kdy car nařizoval gubernátorům vybírat daně a zbavovat lidi v Rusku půdy, pokud dlužili na daních a výměnou za to car garantoval gubernátorům autonomii, samovládu, samoděržaví. Protože gubernátoři nepodléhali volbám, byli ochotni jít proti vlastním lidem. V Rusku jsou dodnes zachovány záznamy o tom, jak vznikala celá velká města bezzemků, lidí bez půdy a bez domova, kde veškerý majetek se přesunul do správy gubernátora a potažmo cara. Bohužel, současný model neomarxismu zavádí novodobý systém samoděržaví v podobě nevolených elit nadnárodních orgánů, jako je např. Evropská komise.

Pokusné laboratoře globalistů v Evropě

Andrej Babiš je tím manažerem, který v českém labu má být instalován na zkoušku jako v případě Kupónové privatizace. Globalisty zajímá, co se stane s teoretickým modelem státu, který je řízen ekonomicky namísto ideologicky. Globalisté se o něco podobného pokoušeli v Číně, ale tam selhali. Čína se ideologického modelu řízení nikdy nevzdala a nevypadá to, že by v blízké době tak učinila. Ovšem v Evropě už jsou 3 země, kde model řízení NWO pomocí “státních manažerů” má nakročen k úspěchu. Jsou to Německo, Česko a Ukrajina. Globalisté otevřeli tyto tři laboratoře jako komparativní laby ke zjištění kvality řízení. Německo započalo cestu Realpolitik jako první už před mnoha lety. U moci je manažerka Merkelová, na které globalisté testují, jestli je schopná plnit příkazy odproštěné od citové stránky k vlastnímu národu. Jestli je schopna plnit příkazy, které vedou k likvidaci německého národa. A zdá se, že Angela před globalisty prospívá.

Angela Merkel, státní manažerka Německa.

Ukrajina je opačný příklad. Dosazení tamních manažerů k moci vedlo ke špatným výsledkům. Namísto prosazování globálního multikulti a ekonomické provázání země s globalizací probíhají procesy vedoucí k destabilizaci a k občanské válce na Ukrajině. Ukazuje se, že na Ukrajině je forma manažerského vedení prezidenta Porošenka pokřivena národními elitami, rodinami oligarchů, kteří nadnárodní manažerské uchopení Ukrajiny sabotují zevnitř, protože nechápou, co bylo cílem Majdanu. Nikoliv nezávislost Ukrajiny na Rusku, které chránilo Ukrajinu před divokou západní transformací, ale neomarxistické přerozdělení zdrojů Ukrajiny do rukou západních nadnárodních korporací a převedení vlády Ukrajiny do rukou manažerů, kteří se slovanským národem nebudou mít soucit, protože slovanské národy podle Kalergiho plánu musí být zničeny. A pouze Rusko je překážkou v tomto plánu.

Symboly a vzkazy likvidace slovanských národů

Možná jste si všimli, jak v důkladném a precizním Německu v Kolíně nad Rýnem, kde probíhá jedna polovina mistrovství světa v hokeji, nezahráli pořadatelé slovenským hokejistům národní hymnu, když pouhý den předtím ten samý problém nastal s přehráním hymny ruskému týmu. Nikdy se nestalo, že by nezahráli hymnu Kanadě nebo USA. To není technický omyl jinak precizních a důkladných německých pořadatelů, to jsou vyslané vzkazy a symboly. Velmi nebezpečné a pohrdavé symboly, právě v májových dnech velkých oslav konce II. sv. války a porážky nacismu. Chápete? Ale to není všechno. Právě 8. května při slavnostní pietě v Rokycanech na Plzeňsku došlo k incidentu, kdy dva američtí vojáci US Rangers přestali během ruské hymny salutovat [2], a to na pokyn amerického atašé z pražské americké ambasády, který zastupuje velvyslanectví namísto velvyslance, kterého americký senát ještě neschválil. Je to další symbol, ale nejen proti Rusku, ale proti slovanským národům, které právě v roli Ruska přinesly nejvíce obětí v boji proti fašismu.

Skandální pieta v Rokycanech. Dva vojáci US Rangers přestali salutovat při ruské hymně.

Podívejte se na český mainstream. V květnových dnech místo vzpomínkových článků na osvobození přinášely články proti Rusku, proti sovětské armádě. Blesk dokonce přinesl článek [3], že herečku Květu Fialovou ruští vojáci v roce 1945 znásilnili. Nutno dodat, že za tento čin byli zastřeleni, ale samotná přítomnost takového článku podkopává zásluhy Rudé armády na osvobození Československa. A to není všechno. Jsme svědky přepisování historie, pomalého, nenápadného, ale o to intenzivnějšího. Takže se nesmíte divit, když v květnových dnech Němci nezahrají Slovákům hymnu, když dělají s hymnou drahoty i Rusům, když Blesk vykresluje osvobození pomalu jako strašnou událost a de facto obsazení, jako kdyby někdo podprahově lidem říkal, že za Protektorátu by se to stát nemohlo.

Slovenčeština Andreje Babiše globalistům nevadí

Určitě jste si všimli, že Andrej Babiš nemluví česky, ale “slovenčesky”. Místy roztomilá směska slovenštiny a češtiny je však pouze důkazem toho, že teze a myšlenky Protektorátu jsou v symbolické rovině globalistů stále živé. Když před více jak 70 lety se mohlo v Praze mluvit německy, proč by se dnes nemohlo mluvit slovenčesky, ne? Slovenčeština je určitě více přijatelná, než echtovní němčina. Jenže tyto jazykové podivnosti jsou pouze důkazem toho, že globalistům jsou ukradené spisovné jazykové teze, protože jazykové vzdělání je nežádoucí, protože čím více lidé čtou, tím více přemýšlí. Čím více píší, tím více kazí globalistům plány. V Bruselu také mluví každý jinak a bez tlumočníků se tam nic nepohne. Jenže Babiš po nástupu k moci bude stát řídit jako firmu, jako Angela Merkel řídí Německo.

V českých školách se učí děti o islámu, národní a slovanské teze jdou do kytek.

Celé tyto procesy jsou o likvidaci slovanských národů v Evropě. Likvidace výuky jazyka, děti se více přiklánějí k angličtině, na školách se v hodinách dějepisu kreslí mešity a učitelkám nevadí, že děti mají na kresbách pravopisné chyby. Psali jsme o tom zde. Zní to jako epizoda nebo perlička, ale pouze je to střípek v mozaice. Je to součást plánu na likvidaci slovanských národů. Současné přetahování v poslanecké sněmovně je pouze marný boj proti procesům globalizace. Vadí jim Babiš, říkají svorně. Ale nevadí jim průvody gayů během Gay Pride celou Prahou. Vadí jim Zeman, který se důsledně řídí prezidentským slibem. Ale nevadí jim, že svorně hlasovali pro Lisabonskou smlouvu. Vadí jim migrace a kvóty. Ale nevadilo jim uvolnit půl miliardy v rozpočtu na integrační program pro uprchlíky.

Dělají to jako Macron?

České politické strany jsou jako bažina, kterou je třeba vysušit. Jenže je třeba si uvědomit, že Andrej Babiš je pouze nástrojem. Když to nevyšlo s Vítem Bártou, vyjde to s Babišem. Když to nevyjde s Babišem, vyjde to s panem Robejškem a s někým z Penty. Události z Francie jasně ukazují, že globalisté klidně prosadí do čela státu bývalého bankéře Rothschildovy banky, kterého jako nezletilého svedla o 20 let starší učitelka, kterou si vzal, ale moc jim to asi neklape, protože Emmanuel Macron byl několikrát viděn ve společnosti gayů. Profilace manažera se posuzuje jen podle ochoty plnit úkoly a příkazy v zájmu globalistů. Pokud toto kandidát splní, je všechno ostatní podružné.

Emmanuel Macron a jeho o 20 let starší manželka Brigitte Trogneux.

Babiš má přivést ČR do Nové Evropy, ve které zaniknou tradiční politické strany, hranice národních států a jejich suverenita. Řízené úniky nahrávek odvádí pozornost od korupce v českém fotbalu a na ministerstvu školství. Odvádí pozornost od kauzy Altner a 300-milionového dluhu, který i přes soudní příkaz ČSSD odmítá pozůstalým po zesnulém právníku Altnerovi vyplatit. Vzniká falešný dojem žalobců a žalovaného, soudců a obžalovaného. Jenže nikdo z nich si neuvědomuje, že ČR je součástí většího divadla v laboratoři evropské globalizace. Snahy o nasunování ne-politiků do politiky budou po nástupu Emmanuela Macrona k moci ve Francii posilovat v celé Evropě. Za Babišem stojí Nová Evropa a likvidace ČSSD naplánovaná na podzim ve volbách je přesně tím cílem, který je sledován v současné zástupné vládní krizi. ODS již byla zlikvidována, nyní je na řadě ČSSD. Vše jede podle plánu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
goldfly
Návštěvník
goldfly

Macronova manželka je staší o 26 let, ne o 20

Peter Kotrčka
Návštěvník
Peter Kotrčka

takze ten strasny plan bol, ze nezahraju slovensku hymnu lebo je to boj proti slovanom a zahraju slovinsku. to dava logiku, vazne ano 😀

ada82@post.cz
Návštěvník
ada82@post.cz

Naším vstupem do EU a NATO jsme se nestali rovnocennými partnery západních států, ale pouze přístupnějším a povolnějším teritoriem pro jejich plány o politické, ale zejména ekonomické ovládnutí východní Evropy. Pouze slepí si mohou myslet opak. O tom svědčí i stupeň a forma podávání informací o nás v západních médiích, které pokud vůbec se o nás zmíní, pak většinou jen v negativním slova smyslu. Bohužel východní Evropa, skládající se převážně ze slovanských národů, je i přes existenci V4 natolik rozpolcena, že nemá sílu západnímu vlivu odolávat. Není to nic povzbudivého, ale taková je bohužel realita.

demolition
Návštěvník
demolition

Pri švédskej hymne tiež nastala chyba. Zahrali im iba polovicu hymny. Nehľadal by som za tým hned vyslané odkazy a symboly…

Peter Kotrčka
Návštěvník
Peter Kotrčka

to uz sa im ale nehodi do kramu, tak sa to ututle a nespomenie 🙂

Rus
Návštěvník
Rus

comment image

Rus
Návštěvník
Rus

comment image

DDR0
Návštěvník
DDR0

S tou slovenočeštinou je to samozřejmě nesmysl, někdy už vážně v těch smyšlenkách hodně ujíždíte – a to hodně znevěrohodňuje jinak dobré jádro. Babiš je produkt generace kdy se naplno projevovalo srůstání dlouho oddělených částí dříve jednotného velkomoravského národa. Proto musela být rozbita republika. Za další dvě tři generace by byli skuteční čechoslováci, nikoli pouze češi a slováci, ale konečně znovusjednocený národ který by hrál důležitou roli ve Střední Evropě. Dalším trochu podobným zvrhlým experimentem je Korea, tam se už projevují výsledky úporné snahy rozbít jeden silný národ. To je klasická taktika, když je nemůžete podrobit, tak je rozdělte na malé části, pak to půjde mnohem snáz.

kaliff
Návštěvník
kaliff

zajímalo by mě koho bude volit pan šéfredaktor 🙂

konzerva
Návštěvník
konzerva

Pokud je pravda , že Sobotka a ostatní členové Nato podepsali plán na přepadení Ruska Barbarosa 2.. tak tohle čeká vojáky NATO v Rusku… http://leva-net.webnode.cz/news/a16-prislusniku-ruskeho-specnazu-v-syrii-odrazilo-utok-300-teroristu/ + vyprávění bývalého příslušníka specnazu co zažil na Kubě v roce 1960 kdy 300 ruských vojáků v zátoce sviní se střetlo s 3000 příslušníků americké námořní pěchoty pomocí nožů,sekyrek a polních lopatek..přežilo na ruské straně 3 na americké nikdo…

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Čeští žoldáci se tak daleko nedostanou, ti budou první kanonfutr, jen biologický materiál pro vyplýtvání nepatrné části ruské munice.

alek
Návštěvník
kari
Návštěvník
kari

jeste, nerada pisi vulgarne, ale mam uz delsi dobu pocit, ze aeronet dela z Cechu uplne blbce, resp. dela si z lidi prdel. Nashle

jan
Návštěvník
jan

pane VK, řeší se stále babiš/sobotka neboli ANO/čssd… ale nikde není zmínka o Okamurově SPD, která určitě kazí plány globalistům. a věřím, že jeho strana se bude bít o druhé/třetí místo ve volbách… jak ta do celé teto taškařice zapadá?

děkuji

Oldrin
Návštěvník
Oldrin

Okamura se hlavně veze na vlně populizmu protiimigrační stejně jako se vezl Babiš na vlně protikorupční. Okamura je podnikatel stejně jako Babiš. Jenže v menším vydání. SPD je hlavně podnikatelský projekt. Program je nesplnitelný, papír snese všechno. SPD po volbách skončí, jestli nedostane víc jestli nedostane víc jak 10%. Okamura to už avizoval. Špatně se píše i čte. Sice burcuje proti imigraci, ale kdyby měl tu možnost, tak by Brusel zvednul prst, tak se stáhnul.
Už jsme příliš svázaní se zeměmi EU. Také tu jsou jiné národovecká hnutí.

jan
Návštěvník
jan

s tou první větou mohu souhlasit, našel si prostě své téma a to ho dostane výše, ale to je přeci v pořádku, má svůj rpogram a to je hlavní….

zvedava matka
Návštěvník
zvedava matka

Jane, vys chce urcite, jen v tom Okamurove “programu” jaksi chybi jasne stanovisko k vystoupeni z EU Total tabora, a z “utocneho paktu” NATO, jak kdysi potvrdil, dokonce verejne, sam Sobotka.
Ja, v souladu se svym svedomim, mohu zvolit jen toho, kdo neni pro organizaci jakekoliv nesvobody, v jakemkoliv smeru. A double-speaku uz dnes dobre rozumim.;-)

weissbach
Návštěvník
weissbach

Jste jasnovidec?

jarka
Návštěvník
jarka

Okamura by byl vyborny prezident cecka.Nynni je nutne osvobodit Moravsky narod ktery byl zidaky zaslapan do zeme ,jako by nikdy neexistoval.Moravsky narod by se mel lepe ve federaci se Slovinci a Srby i Slovaky nez byt okupovan sousednimi Cecky.Neb dokoce nazyvat cele uzemi od ASE az k Uzhorodu GREAT MORAVIA/Velka Morava/
V Madarsku je vyborny Politic a vlastenec ORBAN se kterym by bylo dobre se spojit aby politika VELKE MOravy mela spravnou cestu.dalsi Moznost je vztoupit do Ruske Federace a rict EU Good Bye.