Atentát na Prymulu přišel od tipaře z okruhu vlády, BLESK šel najisto!...

Atentát na Prymulu přišel od tipaře z okruhu vlády, BLESK šel najisto! Likvidace Romana Prymuly přišla poté, co dvojice Hamáček-Prymula začala svými plány na celorepublikový a dlouhotrvající lockdown po vzoru Izraele ohrožovat volební šance Andreje Babiše a Hnutí ANO na znovuzvolení příští rok! Hnutí ANO kvůli Covidu-19 prudce klesají preference a nic na tom nezmění ani prefabrikované a dobře zaplacené průzkumy veřejného mínění! Prymula nechce rezignovat sám, protože ví, že za ním stojí Miloš Zeman a Babiš si netroufá odvolat Zemanova oblíbence!

Atentát na Prymulu přišel od tipaře z okruhu vlády, BLESK šel najisto! Likvidace Romana Prymuly přišla poté, co dvojice Hamáček-Prymula začala svými plány na celorepublikový a dlouhotrvající lockdown po vzoru Izraele ohrožovat volební šance Andreje Babiše a Hnutí ANO na znovuzvolení příští rok! Hnutí ANO kvůli Covidu-19 prudce klesají preference a nic na tom nezmění ani prefabrikované a dobře zaplacené průzkumy veřejného mínění! Prymula nechce rezignovat sám, protože ví, že za ním stojí Miloš Zeman a Babiš si netroufá odvolat Zemanova oblíbence!

Roman Prymula se stal obětí zorchestrovaného mediálního atentátu a provokace. Jak nás do redakce informoval náš zdroj důvěrně obeznámený se situací, fotografové časopisu BLESK [1] šli včera před půlnocí najisto. Dostali anonymní tip z okruhu vlády, že ministr zdravotnictví Roman Prymula bude v pozdních večerních hodinách v zavřené restauraci Rio’s na pražském Vyšehradě, a že tam nebude sám, ale s druhým mužem a šedou eminencí Hnutí ANO, s Jaroslavem Faltýnkem.

Podle našeho zdroje dostal časopis BLESK tip od provokatéra z okruhu vlády, protože podraz na Romana Prymulu byl prý dopředu naplánován. Do restaurace byl totiž pozván pracovně a cílem lidí, kteří Romana Prymulu do restaurace poslali, byla jeho kompromitace a vytvoření silného mediálního tlaku, který právě on jako Roman Prymula nebude moci ustát a sám rezignuje. Podle našeho zdroje jde o atentát přímo z okruhu vlády, protože Roman Prymula se začal premiéru Andreji Babišovi vymykat z podkontroly, a to hlavně zásluhou ministra vnitra Jana Hamáčka.

Časopis BLESK podle našeho zdroje šel najisto na základě tipu, anonyma z okruhu vlády.

Náš zdroj nám vylíčil bizarní situaci v Babišově vládě. Blíží se volby a Andrej Babiš se stává terčem útoků přímo z nejvyšších špiček ČSSD. Minulou neděli v pořadu České televize 168 Hodin pronesla Jana Maláčová, ministryně práce a sociálních věcí, sprostý výrok o Babišovi, že je debil [2] a vrcholem potom bylo Hamáčkovo konstatování, že Maláčová se Babišovi omlouvat nemusí [3], protože je to chyba ČT, že pustila do éteru výrok, který byl pronesen mimo záznam, až po skončení natáčení s Maláčovou. Maláčová se nakonec omluvila, ale Babiše rozčílil v soukromí Hamáčkův postoj, že se omlouvat nemusí.

Andrej Babiš vypěnil, podle našeho zdroje tím Jan Hamáček dává najevo, že začala volební kampaň a rukavice šly dolů. A to zdaleka není všechno. Andrej Babiš je znepokojen sbližováním Jana Hamáčka s Romanem Prymulou. Babišovi se podle našeho zdroje donesly zprávy, že Prymula s Hamáčkem připravují tzv. Velký lockdown po vzoru Izraele, s čímž prý souhlasí i Miloš Zeman, i když s podmínkou, že pouze v případě, pokud lidé nebudou rozumní a částečný lockdown, který je právě v běhu v ČR, nezabere a reprodukční číslo bude stále stoupat. Hamáček i Prymula tak plánují to samé, co je nyní v Izraeli.

Palácový atentát na Zemanova koně, který to táhne s červeným svetrem k Velkému lockdownu v ČR jako v Izraeli

Jenom pro informaci, vláda Benjamina Netanyahua vyhlásila totální lockdown, kdy lidé smí opustit domov jen do okruhu 1000 metrů (na venkově) a 500 metrů ve městě, přičemž nakoupit si smí jenom 1x týdně a musí s sebou nosit permanentně mobilní telefony pro sledování pozice. Pokud hlídka IDF zadrží venku osobu bez telefonu se sledovací aplikací, a to třeba i uvnitř povolené vzdálenosti od bydliště, potom je osoba převezena do vojenského internačního tábora. Ulice a silnice hlídají tisíce dronů, které sledují pohyb objektů a osob v ulicích a na silnicích. Na křižovatkách jsou potom motorizované a pěší hlídky IDF.

Hlídka IDF v Izraeli při kontrole lockdownu

Izrael po 3 týdnech lockdownu zjistil, že počet nakažených dokonce stoupl, což je podle všeho dáno tím, že internaci lidí pospolu v kibucích a další komunitních zařízeních se lidé mezi sebou promoří více než obvykle. Tel Aviv očekává, že po 3 měsících by se měl virus eliminovat na minimum, přičemž je šance, že v té době bude již k dispozici vakcína, na což spoléhá izraelská vláda.

Před několika dny Izrael lockdown zmírnil [4], ale mnoho ostatních zemí sleduje Izrael jako laboratoř. Pokud se izraelská cesta osvědčí, drtivá většina evropských států to okamžitě okopíruje a duo Hamáček-Prymula se podle našeho zdroje na to již několik týdnů připravují. Babiš je ostře proti takové cestě, naprosto to odmítá, protože je jasné, že vina by padla právě na něj, že nezvládl jako premiér virovou krizi a důsledkem je lockdown.

Lidový dům má jediného zachránce, Hamáčka v červeném svetru a celorepublikový lockdown, který mu umožní vyniknout a zachránit ČSSD ve sněmovně

Jan Hamáček dokonce v polovině října prohlásil, že ČR je 14 dní před kolapsem [5], což Andreje Babiše neskutečně rozčílilo a začal si stěžovat, že to nemá “svetr” ze své hlavy, tím ho prý očkuje Prymula. Hnutí ANO není v dobré situaci. Koronavirová krize v podzimní verzi bere Hnutí ANO volební preference a Jan Hamáček v zářijovém průzkumu STEMu předběhl Andreje Babiše v popularitě [6]. V době kovidové krize a rok před volbami to je nebezpečná kombinace.

ČSSD v senátních a krajských volbách sice dopadla katastrofálně, ale pokud by v ČR přišel Velký lockdown jako v Izraeli, ministr vnitra za ČSSD by mohutně posílil v oblibě u veřejnosti, to je prakticky zaručené. A jak nás upozornil zdroj, ČSSD už nemá jiný potenciál, jak se zachránit, než navození krizového stavu v ČR a uvedení Jana Hamáčka opět do role hrdiny v červeném svetru. Průzkumy jasně potvrdily, že na české voliče to funguje, protože v krizi mají lidé rádi jasné a rázné vedení, vadí jim rozvláčnost, lavírování, politikaření, tedy přesně to, v čem exceluje právě Andrej Babiš.

Jan Hamáček, ministr vnitra

ČSSD potřebuje záchranu a tak není překvapivé, že Jan Hamáček pochopil, že Velký lockdown v ČR by se pro něj stal realizačním jevištěm se světly médií, která by ho nepustila ze záběrů. Naprosto spolehlivě by to zafungovalo na voliče, stejně jako na jaře, a to přitom na jaře zdaleka nebyla v ČR taková hysterie. Hamáček s Prymulou si tak dokonale rozumějí, protože Prymulovi jde pro změnu o získání moci, protože jako plukovník rád velí a rozkazuje. Proto v poslední době byli často vedle sebe vidět Roman Prymula a Jan Hamáček, zatímco Andrej Babiš nebyl nikde.

Náš zdroj nás upozornil i na to, čeho se Andrej Babiš bojí. Po volbách do sněmovny na podzim 2021 se může stát, že ČSSD se díky velkému lockdownu a popularitě červeného svetru udrží ve sněmovně, zatímco komunisté vypadnou. Pokud Piráti udělají na druhém místě dobrý výsledek, a pokud ODS a STAN nebudou příliš zaostávat, může se ČSSD stát jazýčkem na vahách, že Lidový dům raději utvoří koalici s Piráty a demoblokem než s Hnutím ANO. Není tajemstvím, že Babišovi vyhovuje KSČM, ale v ČSSD vidí jen nutné zlo pro setrvání evropsky-přijatelné koalice.

Průzkumy jasně ukazují, že Hnutí ANO ztrácí v době virové krize, prostě Babišovo hnutí krize “neumí” a pokud by Hamáček s Prymulou prosadili lockdown, Babiš by měl opravdu velký politický problém a zaděláno na malér. Lockdown by odnesli hlavně voliči Hnutí ANO, a to tím spíš, že lockdown by byl přičítán na vrub Babiše za neschopnost zabránit šíření viru v letních měsících. Lockdown by nejen vynesl nahoru červený svetřík, ale navíc by se lockdown stal Babišovou vinou, prostě dvojitá porážka pro Babiše. Tohle nemůže Babiš připustit, protože toto opravdu Hnutí ANO ohrožuje.

Premiér nemůže Prymulu odvolat, protože by tím popudil Miloše Zemana, jehož je Roman Prymula oblíbencem. Prymula proto musel být vmanévrován pod mediální buchar a má odstoupit sám

Andrej Babiš se tak potřebuje jednoho z dvojice Prymula-Hamáček zbavit a jednodušší se to zdá s Prymulou. Jenže, má to háček. Roman Prymula je Zemanovým ministrem. Je to jeho člověk, Prymula v minulosti kandidoval za SPOZ a Prymula je Zemanův oblíbenec a prezident má pro něj dokonce nachystanou medaili. A tady je problém. Andrej Babiš nemůže Prymulu odvolat, protože to by byl útok a sestřelení Zemanova koně. To neexistuje, to je nepřípustné. Takže Andrej Babiš to chce nastrčit na Prymulu tak, aby pod mediálním tlakem dobrovolně sám a na vlastní žádost rezignoval, a to bude muset Zeman akceptovat, to se nedá svítit.

Jenže, Roman Prymula je o jeden šachový tah dál než Andrej Babiš. Prymula ví, že když sám nerezignuje, Babiš ho nedovolá, protože si to nedovolí kvůli Zemanovi. A proto Roman Prymula oznámil, že nedostoupí z funkce ministra zdravotnictví, že se ničeho nedopustil. Podle našeho zdroje Prymula nelže, opravdu byl včera večer pozván do Rio’s restaurace kvůli pracovní schůzce v konferenčním salonku restaurace. Z hlediska pracovní náplně tedy nic neporušil, protože šel do zasedací místnosti. Jenže problém je v tom, že to je zasedačka v rámci hospody a při opuštění objektu na sobě neměl Prymula ani roušku, na rozdíl od osob okolo něho. Mediálně je to neudržitelné, i když to na něho navlékli.

Prezident bude nucen odvolat ministra, kterému se chystal udělit medaili. Prymula je ve funkci neudržitelný

Politický tlak na prezidenta republiky k odvolání Romana Prymuly bude enormní a znovu je podivné, že premiér Andrej Babiš má už okamžitě v ruce náhradníka, podle všeho náměstka Fakultní nemocnice v Brně Jana Blatného [7], který už v pátek pár hodin po propuknutí Prymulova skandálu přijel do Prahy a rovnou jednal s Andrejem Babišem. To je znovu známka toho, že sestřelení Romana Prymuly bylo dopředu nachystané, protože náhradník se objevil v Praze prakticky okamžitě. Miloš Zeman nedokáže odolávat mediálnímu tlaku na Prymulovo odvolání, protože výbušné fotografie Blesku s Prymulou před restaurací skoro hodinu po půlnoci jsou v době částečného lockdownu v ČR jako zbraně hromadného ničení.

Miloš Zeman a Andrej Babiš

Tlak bude obrovský rovněž i na Prymulu a je pravděpodobné, že o víkendu sám odstoupí z funkce, protože Miloš Zeman nebude mít politickou sílu a ani motivaci jej udržet v pozici. Babiš se pokusil Miloše Zemana přesvědčit k odvolání Romana Prymuly a podle posledních informací s tím prezident souhlasil, že když dostane návrh, tak Prymulu odvolá [8]. Zatím k tomu však nedošlo a není jasné, na co Andrej Babiš čeká. Roman Prymula se totiž k odchodu nemá a není tak jasné, co se děje, nebo jestli opravdu Roman Prymula chce jít proti zdi a cítí se jako oběť spiknutí, čemuž by se nedalo divit, protože se ukazuje, že opravdu se tou pracovní návštěvou o půlnoci v restauraci nechal nalákat do nalíčené foto-pasti.

Více informací o této kauze přinesu exkluzivně dnes večer po 19:00 hodině na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu a kromě tohoto přineseme i další komentáře na události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 7 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 29% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Yveta
Návštěvník
Yveta

-kdo je v politice je špinavý od hlavy až po paty..Nikdo není čistý..Politika je dělaná jen pro politiky,obyčejní lidé nikdy nebudou rozumět politice.Jsou to jen sliby,sliby at je to jakákoliv strana.Politika nikdy nejde v ruce s národem.. V politice jde hlavně o post a peníze,ale néééé o vlastní národ….

psv
Návštěvník
psv

Tem co si tu resite svuj spanty psychicky stav skrze pripojeni se objetovani Prymuli. Mozna vam to ulevi ve vasi psychicke tenzi. Na situaci to nezmeni k lepsimu nic, a ani to ze byl odvolan samo o sobe nic nemeni.

Neni vam divne ze najednou se vschni schodnou ze Prymula musi z kola ven, ze to Faltinek naaranzuje, ze je Babis sokovany jako Nemcova, ze demoblok je sokovany uplne stejne jako Babis ?

Tohle proste smrdi, ten co prijde po Prymulovi bude delat to same, nakonec zavede lockdown, me by jen zajimalo co dela jinak ze Babisovi a Faltinkovi stalo zato provadet vlastni autopsii. To muselo byt neco hodne velkeho.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Včera presstitut parchanti psali na “novinkách” jaký je prý zájem o “testování” na slovensku. Dnes už píšou,že zaměstnavatelé tam dostali nařízeno vyhrožovat lidem , že pokud nepůjdou na testy, budou mít problémy. Ta ubohá novinářská špína aby si vydělala svůj jidášký grošík si prostě dělá z hzuby sračkomet. A tomu ti debilové říkají novinařina a žurnalistika. Tady psaly noviny a media říkaly pravdu naposledy před 30 roky.

klasik neklasicky
Návštěvník
klasik neklasicky

Řeknu Vám to takhle. Kdo má být oběšen, toho nezastřelí. Všichni, co máte strach ze zhoršující se situace, jak ,,kurwavirusové,, tak i sociálně – ekonomické, musím Vás znepokojit ještě více. Nebudete žít tady věčně. S rouškou nebo bez roušky, prostě jednou umřete. Se strachem nebo bez něj. Někdo to má rychleji odžité, někdo si to tady musí odmakat delší dobu. Máte iba jednu jedinou šanci. Přijmout to jako nezvratný fakt a začat se starat o sebe. Jak je myšleno starat se o sebe, nechám na vaší intuici a fantazii.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

A kdo se tě takhle tady na to ptal?

klasik neklasicky
Návštěvník
klasik neklasicky

Máš nějaký problém, který tě trápí ? S tím ti nepomůžu. Je to tvůj problém.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Plácáš. Prečti si vždy po sobě, cos napsal, ty vemeno.

PaVo
Návštěvník
PaVo

pardon, další můj úlet, správně je “slepí”, když já to po sobě nečtu, nemůžu se jaksi donutit…

margod
Návštěvník
margod

https://youtu.be/1Tqgb8-TSFo

Toto se děje v polsku

kumir
Návštěvník
kumir

Tolik policejních antonů sem nikdy neviděl … Ale Poláky nikdo nebije, nevytlačuje, žádné provokace, žádné násilí. Proč policajti bijou Čechy a Slováky? Hamáčku a Babiši, KDO vám to přikázal?!

Dobrodej
Návštěvník
Dobrodej

Diskutovat o Prymulovi je zbytečné, stal se nepotřebnou politickou mrtvolou a do politiky se již nikdy nevrátí, i když opravdu zase tolik “neprovedl”!! To je taková “biomasa” v jiném pojetí!

Dobrodej
Návštěvník
Dobrodej

Reakce na článek na PL a KSČM.
Tady KSČM ťala do živého a mají pravdu!!!!,
Jenom v Sasku “působí” více jak 400 českých lékařů , ale my zase potřebujeme “americké lékaře” z NATO , což je pouze opět průhledný politický tah, aby se mohlo vykřikovat, jak nám “američtí” lékaři a NATO pomohlo!! NATO je zločinecká organizace a to lze snadno doložit, více může říci příkladně podpl.MUDr. Obrtel, který v NATO sloužil na misích a vrátil všechna vyznamenání NATO!!! Žádnou vojenskou vrahounskou americkou verbež u nás nepotřebujeme!! 30 lékařů NATO, kteří se ani s pacienty nedomluví, není žádná pomoc, pouze zase potřebujeme zalézat do americké řiti!!! Kdo dnes u nás potřebuje americký předražený šrot v podobě zastaralých vrtulníků? To je také “výsledek” pomoci USA a NATO!!! Proč nemůžeme nakoupit vrtulníky v EU,příkladně v Itálii, které mají být lepší , než ty z USA? Protože by se americký páníček zlobil!!! USA byla “dobrá” země, ale po roce 1990 se staly USA světovou politickou a ekonomickou rakovinou a to lze také velmi jednoduše doložit!! Lidé v USA jsou dobří,byl jsem tam dlouho, ale měli posledních cca 30 let vlády, která by měly stanout za svoje těžké zločiny před mezinárodním soudem jako nacisté po válce v Norimberku!!!

angel
Návštěvník
angel

obrtel je šitka ! žádnej hrdina … viz. jeho ,, činnost ,, okolo domobrany…

Josef
Návštěvník
Josef

Protinárodní politiku dělá Babiš, pitomý Okamuro!

Okamura dnes odpoledne zradil na ČT24:
“Přestože jsem opoziční strana, tak opravdu teď bych rozhodně nevyvolával předčasné volby ani demisi vlády. přestože jsou s tou vládou rozhodně spokojeni nejsme. Je tam ČSSD, ta má úplně opačný program a dělá úplně protinárodní politiku ČSSD, takže s vládou spokojeni nejsme. Teď když vidíme ty ekonomické problémy, jak lidé jsou v nouzi, pojďme zatáhnout za jeden provaz. Pojďme odsouhlasit ty finanční a sociální kompenzace, abychom pomohli lidem. A bohužel, já vám řeknu ten důvod. Protože teď ve stavu legislativní nouze a nouzovém stavu může totiž návrhy do Sněmovny podávat pouze vláda a opozice nikoli. Ve stavu legislativní nouze my jako opozice můžeme pouze dávat pozměňující návrhy k vládním návrhům zákonů. To znamená v okamžiku, že by padla vláda, tak ty finanční a sociální kompenzace v podstatě dojde k neuvěřitelné prodlevě, kterou v podstatě už vůbec Česká republika a naši občané nemusí zvládnout a dostanou se do neřešitelných situací. Proto teď odpovědný politik rozhodně – přestože máme řadu výhrad – teď rozhodně nechceme tady pokládat vládu a vykřikovat něco o demisi, jako tady vykřikuje ODS a o nějaké destabilizaci. Mimochodem přečasné volby stojí odhadem cca 1 bilion korun, ehm, omlouvám se, 1 miliardu korun. Já chci říct, že ta 1 miliarda, kterou stojí přečasné volby, pojďme ji použít radši na pomoc potřebným občanům a pojďme teď tu situaci stabilizovat a to je náš návrh. Pocit jistoty, bezpečí, stability, finanční kompenzace. Pojďme na tomhle teď ka pracovat a ne, jako to předvádí ODS, prostě destabilizovat situaci a vyzývat k demisi a takovéhle podobné věci, to si nechme napotom.”
Tomio Okamura živě na ČT24 k vládním opatřením a situaci ministra zdravotnictví (24.10.2020)
https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/986067975219663/

Iva B.:
“Jste jediný komu ještě věříme v téhle vládě!!! Ale dochází nám trpělivost!!! Jak nám vysvětlíte, že vláda nám lže, krade a zavádí tady totalitní režim!! Proč se povolavají do naší země vojáci NATO a z Ameriky!!!To jako abysme drželi zobáky a nechali se testovat testy které nejsou průkazné??!! A nebo abysme si nechali napíchat vakcínu která je pochybná!!???!!Tahle celá vláda by měla zvážit DEMISI a vyhlásit nové volby!!!”

PaVo
Návštěvník
PaVo

Iva píše dobře, ale málo razantně. Vláda by měla zvážit demisi? Ne, nic zvažovat. Vypadnout, aby unikla kulkám do hlavy, tak to je potřeba, aby se jim konečně řeklo. Jsou si jisti, že se jim to nestane, protože vidí, jací jsou lidi sráči, že se bojí sundat i hadr z huby! Nosím pořád fotku Primuláče bez roušky a nebo s ní, ale pod nosem, a nedám si ji na hubu. Pro mne on neporušil své nařízení, ale dokázal mi, že covid není nebezpečný, jinak by on sám se bez roušky nehnul a zavřel se doma.
Až mně někdo zaklepe na dveře a řekne, že mám jít na testy, odpovím, ať mi test pošlou do schránky a já jim sdělím výsledek.

Yveta
Návštěvník
Yveta

Iva B.-kdo je v politice je špinavý od hlavy až po paty..Nikdo není čistý..Politika je dělaná jen pro politiky,obyčejní lidé nikdy nebudou rozumět politice.Jsou to jen sliby,sliby at je to jakákoliv strana.Politika nikdy nejde v ruce s národem.. V politice jde hlavně o post a peníze,ale néééé o vlastní národ….