Ano, bude hůř? Výzkumníci ze Šanghaje publikovali alarmující závěry z výzkumu, že...

Ano, bude hůř? Výzkumníci ze Šanghaje publikovali alarmující závěry z výzkumu, že celá třetina uzdravených osob po prodělání nemoci COVID-19 má minimální a v některých případech dokonce nulové objemy vytvořených imunitních protilátek! Tito lidé tak ani po prodělání nemoci nezískají imunitu a mohou během několika hodin po propuštění z nemocnice znovu onemocnět a znovu šířit nákazu v novém cyklu! Velký otazník teď visí nejen nad léky proti této nemoci, ale i nad vakcínami, které až pro třetinu populace nebudou fungovat! Stane se to záminkou globalistů pro konec svobody pohybu osob a cestování po celé planetě a pro rozdělení světa do oddělených clusterů podle vize New World Order a ságy The Hunger Games?

Ano, bude hůř? Výzkumníci ze Šanghaje publikovali alarmující závěry z výzkumu, že celá třetina uzdravených osob po prodělání nemoci COVID-19 má minimální a v některých případech dokonce nulové objemy vytvořených imunitních protilátek! Tito lidé tak ani po prodělání nemoci nezískají imunitu a mohou během několika hodin po propuštění z nemocnice znovu onemocnět a znovu šířit nákazu v novém cyklu! Velký otazník teď visí nejen nad léky proti této nemoci, ale i nad vakcínami, které až pro třetinu populace nebudou fungovat! Stane se to záminkou globalistů pro konec svobody pohybu osob a cestování po celé planetě a pro rozdělení světa do oddělených clusterů podle vize New World Order a ságy The Hunger Games?

Skupina výzkumníků z Fudan University v čínské Šanghaji právě před několika dny odpálila informační bombu, která v následujících dnech otřese plány všech krizových národních štábů ve všech zemích na této planetě. První a spolehlivý výzkum svého druhu byl právě dokončen a potvrzuje obavy, které před několika dny začaly v předstihu zaznívat od mnoha virologů na světě, mezi nimi i od šéfa českých epidemiologů Romana Prymuly.

Tým výzkumníků provedl analýzu [1] vzorku 175 pacientů propuštěných po uzdravení z místní nemocnice Shanghai Public Health Clinical Centre a výsledky výzkumu jsou opravdu bez přehánění děsivé. Celá třetina pacientů má extrémně nízký objem protilátek po prodělání nemoci COVID-19, což v důsledku znamená, že tyto osoby nemají vytvořenou imunitu proti Coronaviru a mohou kdykoliv znovu onemocnět po propuštění z nemocnice. V některých případech výzkumníci dokonce nenašli v tělech pacientů žádné protilátky, prostě v těchto případech není po prodělání nemoci v jejich tělech prostě žádná obranná struktura.

Fudan University v Šanghaji.

Výzkumníci jsou si vědomi závažnosti svého nálezu a uklidňují veřejnost, že je třeba provést ještě další výzkum, nakolik tato třetina osob bude náchylná k reinfekci, a že se jedná zatím jenom o předběžný výzkum na malém vzorku pacientů. Jenže výzkum zkrátka odhalil to, čeho se epidemiologové obávali, že Coronavirus je opravdu jiný a nemusí být nikde zaručeno, že promořením populace se získá imunita a protilátky v tělech obyvatel.

Výzkum uvádí, že tato imunitní a protilátková nedostatečnost (antibody deficiency) se týká celých 30% uzdravených pacientů z daného vzorku. Postupně s tím, jak protilátky v těle postupně mizí s postupem času, se dá už teď prohlásit, že tato skupina lidí může znovu onemocnět, a to buď okamžitě po propuštění z nemocnice, anebo v řádu několika týdnů po propuštění, podle toho, jak nízký objem protilátek v těle je a jak malý objem dokáže ještě zabránit nemoci, a který objem to již nedokáže.

Třetina pacientů si po prodělání nemoci COVID-19 nevytvoří imunitu

Všichni pacienti ve vzorku se nedávno zotavili z mírných příznaků nemoci a většina pacientů s nízkou hladinou protilátek byla mladá. Výzkumníci vyloučili pacienty, kteří byli přijati na jednotky intenzivní péče, protože mnozí z nich již měli protilátky z darované krevní plazmy. Protilátky jsou vytvářeny imunitním systémem a mají jedinečné chemické struktury, které inhibují specifické patogeny. Protilátka proti Coronaviru zachytí protein špičky na virové obálce, aby se zabránilo vazbě s lidskými buňkami. Vědci uvedli, že byli překvapeni, když zjistili, že hodnota protilátky zvané “titer” u přibližně třetiny pacientů byla nižší než 500, což je úroveň, která může být až příliš nízká na to, aby poskytla ochranu.

Nález uvádí, že u 30% pacientů se po infekci COVID-19 nepodařilo vyvinout vysoké objemy “titrů”, tedy neutralizačních protilátek. Trvání nemoci u těchto pacientů však přitom ve srovnání s ostatními pacienty bylo podobné, uvedli výzkumníci. Tým také zjistil, že hladiny protilátek rostly s věkem, přičemž lidé ve věkové skupině 60–85 let vykazovali více než trojnásobné množství protilátek než lidé ve věkové skupině 15–39 let. Nízké množství protilátek by mohlo negativně ovlivnit hromadnou (stádovou) rezistenci vůči nemoci mezi běžnou populací.

“Imunita stáda” je označení společenské imunity po procesu promoření virem.

“Toto bylo klinické pozorování, které jsme provedli v první linii. Co to bude znamenat pro imunitu stáda, to bude vyžadovat více údajů z jiných částí světa,“ uvedl [2] v úterý profesor Huang Jinghe, vedoucí týmu. Huang uvedl, že 10 pacientů ve studii mělo dokonce přítomnost protilátek tak nízkou, že v laboratoři nemohla být dokonce ani detekována. Tito pacienti přitom zažili typické příznaky COVID-19, včetně horečky, zimnice a kašle, ale mohli odrazit virus jinými nástroji imunitního systému, jako jsou např. T-lymfocyty nebo cytokiny. Jak k tomu ale došlo, to stále není nejasné. “Vývojáři vakcín budou možná muset těmto pacientům věnovat zvláštní pozornost,” řekl Huang. Pokud totiž skutečný virus nemohl vyvolat protilátkovou odpověď, oslabená verze vakcíny už tím spíš nemusí fungovat ani u těchto pacientů. Objem 30% pacientů s takto nízkými objemy protilátek je přitom doslova alarmující.

Promoření populace by bylo rozsudkem smrti až pro třetinu obyvatel planety, druhé onemocnění by nezvládli

Mnoho otázek o viru zůstává nezodpovězeno, včetně toho, jak virus údajně způsobil skok ze zvířete na člověka, jak tvrdí oficiálně virologové, a proč někteří lidé umírají na COVID-19 a jiní jsou asymptomatičtí, a proč někteří zotavení pacienti jsou znovu pozitivně testovaní a mají nemoc znovu jen pár dní po vyléčení. Profesor Wang Chen, vedoucí vědecký poradce čínské vlády, řekl v pondělí státním sdělovacím prostředkům, že je příliš brzy vyhlašovat vítězství nad nemocí v Číně, kde je situace prozatím pod kontrolou. “Kdo ví, jestli se z toho stane něco jako sezónní chřipka nebo chronické onemocnění, něco jako je hepatitida B, nebo to prostě zmizí jako SARS?” Wang Chen uvedl, že zatím nikdo netuší, jakým směrem se COVID-19 bude ubírat, a že je potřeba počítat se všemi variantami.

Nemocnice v Číně s pacienty nakaženými Coronavirem.

Ve světle těchto zpráv se najednou nápad na promoření populace jeví jako z hororu, protože při tak obrovském objemu nulové imunitní zpětné vazby, kdy si až třetina populace během promoření nevytvoří protilátky, je to de facto návodem na genocidu populace, protože z biologie víme, že pokud si tělo po prodělané nemoci nevytvoří protilátky a nemoc se vzápětí vrátí a napadne tělo znovu, které je stále oslabeno z předchozí nemoci, potom to lidský organismus nemusí vydržet a zkolabuje.

Druhé onemocnění v řadě tak může mít velmi děsivý a rychlý průběh s následkem smrti pacienta. A pokud zde mluvíme o třetině populace, je to příliš velké číslo na to, aby se dalo spoléhat na vakcínu a očkování. Právě očkování totiž spoléhá na odezvu imunitního systému, že si je systém schopen sám vyrobit protilátky poté, co přijde do kontaktu s oslabeným virem z vakcíny. Pokud se však imunitní reakce a tvorba protilátek nenastartuje ani při kontaktu s plně aktivním virem, potom je jasné, že ani oslabený vir z vakcíny tuto tvorbu protilátek nevyvolá.

Až třetina populace by zůstala doma, anebo v izolovaných clusterech, krajích, regionech, v naprosté izolaci a vytvořila by novou třídní společnost spolu s novou ekonomikou a novým průmyslem

A to by vedlo jen k jedné jediné věci, k léku na nemoc, proti které se nedá očkovat. A tím lékem je, nebo lépe řečeno má být… chvilka napětí, ano… Remdesivir! A jsme doma. Vakcína by sice byla fajn pro farma lobby, ale nemoc, proti které až třetina populace nebude mít vakcínu, protože organismus těchto lidí si nevytvoří protilátky, bude logicky vyžadovat lék na již propuklou nemoc, a to pokaždé, když nemoc propukne a vrátí se, např. na sezónní bázi, každý rok. Jenže, i tato léčebná varianta může být limitní. Co by potom znamenalo v reálu pro procesy krizového řízení, resp. pro procesy konceptuálního řízení globálního supersystému planety? Došlo by pouze k jedné a jediné věci, k nutnosti označkovat lidi pomocí vírových průkazů, pomocí certifikátů, pomocí Covid pasů. Lidé, kteří budou mít protilátky, ať už z očkování nebo po prodělání nemoci, budou moci cestovat.

Jízda MHD by byla vyloučena až pro třetinu populace.

Lidé bez schopnosti vytvořit si imunitu a náchylní k nákaze nebudou smět cestovat, myšleno nejen do zahraničí, ale nikam, ani pomocí MHD po městě. Až třetina populace by skončila v Home Work a v Home Office lokaci natrvalo. Uvažte sami, každý třetí člověk v populaci, v průměru 1 člen v rodině. Uzemnění jedné třetiny lidí by znamenalo až třetinové snížení emisí CO2 a NOx na globální úrovni. Pokud třetina populace by nevyjížděla ráno auty, nevracela se auty z práce, nejezdila by MHD z práce a do práce, takže by bylo potřeba o třetinu méně vozů MHD, potom by snížení CO2 a NOx bylo opravdu v globálním měřítku tak obrovské, že by byl nejen splněn Kjótský protokol, ale i ten Pařížský a několikanásobně by byl splněn závazek Green Deal, ke kterému bylo vyzváno v Davosu ze strany Grety Thunberg.

Hollywood již v předstihu nastínil, jak bude svět vypadat po instalaci NWO. Svět bude rozdělen do clusterů, regionů, distriktů, resp. krajů, které od sebe budou izolovány, ale navenek budou mít globální vládu a společné řízení. Regiony budou spojovat jen rychlovlaky

Jestliže pro třetinu lidí nebude vakcína a v případě retrocyklu nákazy by jim hrozila smrt, a to i v případě nasazení různých antivirotik, potom se celá civilizace zresetuje a přepne do nové éry digitální ekonomiky, protože všechno najednou bude třeba řešit jinak pro třetinu populace, pro masivní armádu lidí, která bude doma a bude digitálně komunikovat se zbytkem světa. Tento monstrózní reset a digitální perestrojka vytvoří úplně nový průmysl, nový segment trhu, který bude vyžadovat nové postupy, nové technologie, nové způsoby komunikace s úřady, dopravu zboží, nákupů, nové dronové systémy, robotizované a automatizované prvky dopravy těmto lidem bez kontaktu s živým řidičem MHD, který by se mohl nakazit od těchto lidí. Postupně je světová populace, krok za krokem, připravována na nevyhnutelné, na realizaci NWO v podobě oddělených clusterů, mezi kterými nepůjde volně cestovat, jako ve filmové sáze The Hunger Games, kde společnost je rozdělena do “krajů”, resp. distriktů, které se liší právy, povinnostmi a hlavně nucenou a mizerně placenou prací.

Série The Hunger Games byla programovací ságou Hollywoodu, která nastínila podobu společenského světového zřízení NWO s rozdělením světa do izolovaných krajů v rámci permanentního krizového řízení.

V jednom regionu se vyrábí potraviny, v dalším se vyrábí stroje, v jiném regionu se šije oblečení atd. Je to neuvěřitelné, ale sága The Hunger Games přesně popisuje plánovanou strukturu dělení a členění naší planety v rámci NWO. Pouze hranice nebudou jenom geografické, ale budou i sociální a epidemiologické. Co je společné a co je děsivé, to je i fenomén zábavy. Když jsou lidé doma, režim jim pouští filmy, spouští nové reality show, nové televizní stanice, poskytuje zábavu zdarma během krize, a mezitím mocní v kapitolu odřezávají občanům svobody ze seznamu jejich práv.

Zatímco lidé civí na zábavu, režim plánuje změny pravomocí ČNB a dalších centrálních bank. Ve jménu krize, onoho a tohoto. Třetina lidí se stane záminkou pro permanentní hrozbu, která bude vyžadovat nové, perestrojkové procesy řízení. Digitální ekonomika, MHD bez živých řidičů, robotizace, automatizace, drony, zákazy a omezení pohybu bez certifikátů o bezinfekčnosti. A to všechno kvůli viru, na který si až třetina lidí nikdy nevybuduje imunitu. Čelíme tak biologické válce na 5. prioritě. Včera bylo špatně, zítra bude hůř. Dnes se bav a zapomeň na starosti! Taková úderná hesla z The Hunger Games nabývají dnes děsivých obrysů reality.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Filosof
Návštěvník
Filosof

Pokud vím z imunologie, tak neexistuje žádná vědecká studie, která by potvrzovala korelaci mezi silou imunity a množstvím protilátek. To je výmysl zdejších “komentátorů”, že to prý tak je a bohužel je to i rozšířená domněnka mezi (pseudo)odborníky. Zůstaneme-li u vrozené imunity, tak ta je závislá na dobré výživě jedince i “stáda” včetně dotací doplňky stravy, ale zdejší “imunologové” se zabývají pouze imunitou získanou (při špatné výživě), která v tomto případě vyprchá jako spadlé pivo, zatímco ta vrozená, opečovávaná správnou výživou, jak je zřejmé a jak je vidět, žádné vyčpělé protilátky nepotřebuje, a proto může držet ve zdraví i ty, co takové protilátky nemají, protože se s touto nemocí nesetkali, ale vůbec jim to nevadí. Celá tato šaráda má odvést pozornost lidí od vrozené imunity podporované zdravou výživou a přivést je k omylu, že “chcípající kobyla” se po “imunizaci” očkováním vzchopí a stane se z ní závodní kůň. Kýho výhra, páni “odborníci”. Lidi, kdy už konečně pochopíte, že zdravá výživa spolu s dostatečným množstvím mj. vitaminu C, D, B, a minerálních látek je jedinou cestou ke zvýšení imunity a tutíž odolnosti proti infekcím a nejen infekcím. Kdyby slovutní imunologové, co s námi hrají toto divadlo, si všimli, jak nízko jsou stanoveny doporučené denní dávky DDD těchto látek pro člověka, a to naprosto neodůvodněně, tak dojdete k závěru, že jim jde o spíše o sabotáž našeho zdraví, které při zkouškách nějakého poťouchlého víra pak neobstojí.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Mezi mastickari je skutecne mnoho sarlatanu, nekoho vylecit, to neni ani jejich ukol.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Na roky 2032-2033 je datovaný NOVUS ORDO SECLORUM. Sedem rokov Súženia národov začína okolo 2024-2025, roky perfektne zakódovane do štatnych znakov, naboženských ” posvätných” kníh, ale aj astronomických mytológií sveta! Vroku 2032-2033 končí aj Veľký Precesný rok( Anno Magnus), a rok 2033 je aj Veľký Jubilejný Rok od UKRIŽOVANIA Krista židmi v AD 33, vo veku 33 rokov! Po spáchaní útokov na Dvojičky,počas 911,v roku 2001, židomurári nam začali rátať posledných 32-33 rokov! Rok 2033 je aj malý jubilejný rok od 1.BANKROTU USA židobankarmiv roku 1933! 33° stupňový židomurari budúoslavovať v roku 2033,300 rokov od založenia Grand Orient lóže,aleaj Škótskych Jazdcov z 33 stupňami,ako rok 2033! A 200 rokov od založenia židomurarskej,vrazednej lóže Lebiek a Hnátov!
Tento Veľký Precesný rok začal vekom Vodnára v 23,760 pnl,a končí po 25,793 rokoch v roku 5,793 A.M= 2033 AD!!!Preto sa pridava tých 3,760 rokov k nášmu,Gregorianskemu roku,aby sme zistili židovský Precesný rok!
Veľký Precesný rok je rozdelený tak ako Veľká Sfinga Egypta, na dve polovičky: s hlavouVeku VODNÁRA po Vek LEVA v 10,864 pnl, a od Veku LEVA, do predu k novèmu Veku VODNÁRA od roku 5,793A.M. = AD 2033 K ďalšiemu veku LEVA! Egyptský ZEP TEPI ( NOVÝ VEK A CIVILIZÁCIA) začal kdesi po roku 9,745pnl., čo je zakódované na slávnom Poklope solarneho kráľa Maoyv, Janaab Pakala v Palenque,Mexico, ale aj v modernej bazilike Guadalupskej v Trojkopci,v slovach a počtoch španielskych písmen: IMACULATA BENDITA SEAS MADRE….9+7+4+5 písmen, použitá ČÍSELNÁ FORMULA aj počas 911 útokov,v počtoch ” unesených” posádok 4 letov, bez pilotov!!! A navyše,9x7x4x5= 1260 dní kníh Daniela a Apokalypsi Jána, ako ČAS+ DVA ČASY+POL ČASU( 360+720+180 dní), proroctvo ktoré prišlo z PROROCKÝCH SCHODOV CHILÁM BALÁMA JAGUARA v Mayskom Copáne,Honduras,kde je schidißte o 72 schodoch s 1260 kajennymi kockami a 2033 hieroglyfmi! Čislo 72 je klúčove v Precesii( za 72 rokov sa posúva Zemskáisa v Precesii o 1° oblúkový stupeň, a tedša a 360° zodiaku x 72 rokov je 25,920 rokov Veľkého roku,približne,keďže každý Velký rok má inú dĺžku)! Samozrejme ,rok a čisla ako 2033 či iba 33 sú videteľné po celom svete!
Zoberme si ” posvätný” mníšsky štát Grécka, Mount Athos, ktorý ako posvätná hora je presne 2033 metrov nad morom! Mníšsky štát, ktorý leží na Východnom zube,Trojzubcovèho poloostrova Chal-ki-dikí, a Trojzubec je jeden z troch symbolov Vodnära! ( A Chal-ki-dikí má astronomicky dôležitý význam)!
Vodnár je y.s.r. v starom Egypte, ako YoSeR a DJoSeR, ktorého pyramje symbolom Veku Vodnaraída stala ako 5 stupňová a ako Prvá! A mä čo do činenia s 5 stupňovou Mesačnou pyramídou Teotihuakánu,Mexiko! Ako 5 podvekov Slnka vo Veľkom roku,ale aj Pentagon/ Pentagram/ Pentateuch,symbol ženskej,zostupnej brány,znovuzrodenie civilizácie a Nového Veľkého roku! Zostup duší z Ciernej diery do sveta,zaludňova ie svera a zrod novej civilizácie, usadzanie sa narodovv Novom Veku! YoSeR/ DJoSeR znamenä HRNČIAR a STVORITEĹ, lebo Hrniec= KRČAH = Pohar/ Čaša je symbolom Veku Vodnára,keď starý svet je pretvorený v Nový svet,vek a civilizáciu!!! Aaj 30 strieborných Judáša Iskariotského skončilo na Valchárovom= HRNÇIAROVOM POLI!!!

Jirka
Návštěvník
Jirka

Po světě, už chodí spousta vyléčených lidí, proč tedy ještě neonemocněli nebo nezemřeli? Je to divné

Henoch
Návštěvník
Henoch

Lidé v lidských tělech a lidská těla a v nich zvířata nereagují stejně na virové onemocnění. Všichni z NWO jsou zvěř v lidských tělech. Dívejte se pozorně na lidi, čí mají pohyby jak mluví, co dělají. Někteří staří nejsou lidmi, byť je připomínají. Najděte si prosím rodiny Rotchildů. Jejich představitel, který již zemřel byl komu podobný ? Že si nedělám legraci, je potvrzeno i v kresbách na stěnách hrobek v pyramidách. Ptačí lidé se jim dříve říkalo. Dnes nemají již jasně dané rysy jako tehdy. V mnohých lidských tělech jsou další zvířata.

Henok, syn Henocha

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Henoch, ide o upírske židovské ksychty, a rody ktoré siahajú cez Čiernych baronov až do Sumeru a ešte hlbšie. Ideozidovských plazov a jašterov( shape shifters), kam patria všetky svetové ” kráľovské rodiny”, kedže sú židovské! Údajne z dvoch rodov ET,jedny Šedý a dobrí, a tí druhý ako Green jašteri milujuci Jurassic Park a dobu ich predchodcov, DINOSAUROV!!! V každom žido-upírskom ksychte vidieť crty plazov a jašterov!!!

Teodor
Návštěvník
Teodor

Po promoreni co chce Prymula a Vojtech ubude v Cesku 1.5 milionu lidi, vetsinou duchodci, Greta, Gates a Hrabis budou mit radost a ministr financi usetri na duchodech.

sestka
Návštěvník
sestka

Ostrazitost bdelost -jsou vsude i v kozichu casto vytrepavat ale ucinnst je jako u corona virus 19
https://www.bing.com/videos/search?q=How+to+recognize+jew&docid=607994855838846863&mid=AD0934997F01D0B6F72DAD0934997F01D0B6F72D&amp

4fun
Návštěvník
4fun

comment image
Když zatroubí, 10 000 pokuta!

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

On sa naučil prdieť!!!

michal
Návštěvník
michal

https://regenerace.cz/koronavirus-jaroslav-dusek-a-milan-calabek/

zatial som to nasiel tu, treba rychlo stiahnut

dad
Návštěvník
dad

Preco nedavate tie videa na d.tube, tam nic take nehrozi….

MArtin
Návštěvník
MArtin

…a neni vsemu uplne jinak? Zde je video lekare z NY-JIP, ktery popisuje onemocneni COVID19 a rika, ze nemocni nevykazuji priznaky “virove pneumonie”, ale ze maji problem s okyslicovanim krve. Jejich hemoglobin neni schopen vest kyslik a telo se dusi. Opravdu doporucuji poslechnout jeho pohled na vec nez to zablokuji. Trump nyni podepsal zakon a okamzite zacina mega instalaci 5G vysilacu po celem USA a pokud si zagooglite a zjistite, jaky ma vliv na kyslik frekvence 60Ghz, tedy ze ho absorbuje a nici, mozna to je ten duvod, proc se lide dusi a odkud COVID19 vlastne prichazi. 5G dokaze vyvolate mnoho zdravotnich problemu vcetne chripkovych stavu….inu, odpovezte si sami.

https://www.facebook.com/john.g.bego/videos/10158206053279886/?t=3

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Before Its News, tam súdesiatky člankov na G5 a suvislosti s koronavírusom…

Koumáček Hadelka
Návštěvník
Koumáček Hadelka

Ministerstvo nitra a Ministerstvo podnikání ve zdravotnictví
zakleklo” na dalšího narušitele zdravotního businessu

Státní cenzura pod rouškou koronaviru? Video zmizelo a s autory se nikdo nebaví
http://www.czechfreepress.cz/kauzy/statni-cenzura-pod-rouskou-koronaviru-video-zmizelo-a-s-autory-se-nikdo-nebavi.html

Zajímavý je způsob provedení cenzury.
Prostě to zmizelo 🙂
A ticho po pěšině.
Jako malí fakani 😀

Informovat autory?
Sdělit jim čeho se dopustili?
Komu a proč to vadí?
Co konkrétně v tom hodinovém videu vadí?
Nebo vadí celý člověk? Nejen jeho vědomosti?

Dochází vám zrůdost celého zásahu?

“Někdo” neznámý, za plentou, se nás (lůzu, spodinu, gójský dobytek, …)
snaží ochránit před informacemi o možné léčbě, prevenci, následcích, … koronaviru.

Někdo, kdo sám sobě udělil patent na rozum??

Ohrožuje to něčí ekonomické zájmy??
Koho a jaké??
Že na narušitele museli ihned “zakleknout”?

Není ta zmrdokracie už trochu přemnožená?

r.m.
Návštěvník
r.m.

jen to odhlasovali už akce, vojenský zpravodajství ovládlo český internet