Angela Merkel po noční konzultaci s šéfem německé hygienické správy odpálila bombu,...

Angela Merkel po noční konzultaci s šéfem německé hygienické správy odpálila bombu, až 58 milionů Němců se může nakazit Coronavirem v důsledku retrocyklace nákazy vyléčených pacientů! Co to proboha je? Německé laboratoře potvrzují, že vyléčení lidé se mohou znovu nakazit Coronavirem, a to mnohem snadněji a s horším průběhem, než lidé po první nákaze! V Číně po vyléčení zemřel mladý muž poté, co se znovu nakazil! Andrej Babiš zkritizoval kancléřku za šíření paniky, jenže ona pouze citovala stanovisko krizového hygienického štábu, který zasedal minulou noc!

Angela Merkel po noční konzultaci s šéfem německé hygienické správy odpálila bombu, až 58 milionů Němců se může nakazit Coronavirem v důsledku retrocyklace nákazy vyléčených pacientů! Co to proboha je? Německé laboratoře potvrzují, že vyléčení lidé se mohou znovu nakazit Coronavirem, a to mnohem snadněji a s horším průběhem, než lidé po první nákaze! V Číně po vyléčení zemřel mladý muž poté, co se znovu nakazil! Andrej Babiš zkritizoval kancléřku za šíření paniky, jenže ona pouze citovala stanovisko krizového hygienického štábu, který zasedal minulou noc!

Epidemie nákazy Coronavirem začíná v Evropě nabírat na dynamice. V Česku je již 91 nemocných a objevují se první případy s vážným průběhem [1]. Pokud jde o jih Evropy, celá Itálie byla uvržena do karantény a statistika je šokující, 631 mrtvých k dnešnímu dni a více jak 10 000 nakažených [2]. Právě z Itálie se podle všeho virus rozšířil v minulých 3 až 4 týdnech v inkubační době pacientů, kteří nic nepociťovali a virus šířili posledních několik týdnů. Ve chvíli, kdy v Itálii začali umírat lidé, bylo již pozdě, protože v té chvíli již byli nakažení více jak 2 týdny.

Ministr zdravotnictví Jens Spahn a kancléřka Angela Merkel.

V noci v Berlíně zasedala vláda spolu s krizovým hygienickým štábem německého ministerstva zdravotnictví. Berlínská referenční laboratoř virových nákaz, která je ve Střední Evropě hlavní partnerskou a referenční laboratoří Světové zdravotní organizace (WHO), seznámila v noci německou kancléřku s parametry virové nákazy. Podle těchto nálezů je Coronavirus s vysokou pravděpodobností retrocyklární, to znamená, že lidský organismus si nedokáže na virus vytvořit imunitu. To znamená, že vyléčení lidé se mohou znovu nakazit. A tuto informaci už přináší i česká média [3]. A nejen nakazit, podle informací z Číny se mohou podruhé nakazit mnohem snadněji a průběh nemoci ve druhém opakovaném cyklu (retrocyklu) může být opravdu vážný.

Až 58 milionů Němců může čelit nákaze, varovala německá kancléřka

Z těchto údajů Berlínské referenční laboratoře vyplývá, že Coronavirus v příštích 6 měsících promoří Německo až ze 70% populace, což odpovídá zhruba 58 milionům Němců. Angela Merkel na tiskové konferenci, které se zúčastnil i německý ministr zdravotnictví Jens Spahn, citovala stanovisko Berlínské referenční laboratoře a krizového hygienické štábu, že až 70% Němců se může nakazit [4]. Naprosto nepochopitelná reakce přišla od Andreje Babiše, českého premiéra. Ten Angelu Merkel zkritizoval, že takové výroky, které učinila, mohou rozpoutat paniku.

Ambulance pro Coronavirus ve fakultní nemocnici v Drážďanech.

Babišova pokárání si všiml i ruský server RT, který zaregistroval [5], že Andrej Babiš jako jediný si dovolil Angelu Merkel za tato slova na tiskové konferenci zkritizovat. Problém je v tom, že Angela Merkel byla požádána krizovým hygienickým štábem, aby tuto informaci uvolnila, takže není pravda, že by výrok Angely Merkel byl její iniciativou nebo nezodpovědností, či dokonce soukromým názorem, ale byla to žádost hygieny, aby německý průmysl se připravil dopředu na to, co zjevně přijde. Německý svaz průmyslu totiž už několik dní velmi tvrdě a brutálně tlačil na německou kancléřku, aby dala na stůl prognózu vývoje nákazy. A tuto prognózu vypočítala Berlínská referenční laboratoř za pomoci dat krizového hygienického štábu.

Muž z Wuhanu zemřel 5 dní potom, co byl vyléčen a znovu se nakazil

Retrocyklace nákazy je vážný problém. Normální chřipka má tu výhodu, že po prodělání nemoci a po vyléčení se osoba na několik měsíců stává prakticky imunní proti dalšímu onemocnění. Jenže Coronavirus se takto nechová. Naprosto šokující případ přišel z Číny. Teprve 36-letý muž Li-Liang z Wuhanu zemřel jen 5 dní poté, co byl vyléčen, uzdravil se a vrátil se domů [6]. Přestal nosit roušku, protože logicky očekával, že když se vyléčil, tak je imunní stejně, jako je tomu u vyléčené chřipky.

Jenže, po 5 dnech se najednou nemoc vrátila a tentokrát s děsivě rychlým průběhem. Začal znovu pociťovat slabost, za pár hodin přišla horečka, těžkost dýchání, přidalo se vykašlávání krve z plic a smrt nastala po 11 hodinách od prvních příznaků retrockylu. Zdravotníci v Číně proto začali v televizi a na internetu upozorňovat, že vyléčení lidé se mohou znovu nakazit, a to s mnohem horším průběhem nákazy, než v prvním cyklu.

Černý výlep s nedostatkovým zbožím.

Tyto informace jsou opravdu děsivé a nejde o žádné šíření paniky, to by si měl Andrej Babiš opravdu uvědomit. Německá kancléřka je pod obrovským tlakem průmyslové lobby tady v Německu a musela prostě s pravdou ven, protože německý průmysl striktně odmítá omezování výroby bez nějakých jasných podkladů a výroků hygieny a Berlínské referenční laboratoře. Proto výrok Merkelové byl podle všeho vynucen a byla donucena přiznat tyto informace. Je opravdu naivní si myslet, že německá kancléřka bude říkat takové věci, když jí musí být jasné, co takové výroky způsobí.

Žena z Japonska se uzdravila, vyléčila se a po 3 týdnech se znovu nakazila

Itálie také před 2 týdny si nemyslela, že prvních 30 nemocných a 4 mrtví povedou k tomu, že do karantény bude nejprve uvržena celá Lombardie a okolí s více jak 11 miliony obyvatel, a že o pár dní později bude v karanténě celá Itálie. Coronavirus se totiž v Evropě šířil celé 2 týdny předtím, než v Itálii se objevily první nemocní a první mrtví. V příštích dnech počet nakažených v ČR vyletí do stovek a později možná do tisíců, to není spekulace nebo panika, to je konstatování faktu, že celých 14 dnů před prvními případy v Itálii lidé cestovali do a z Itálie v počtech desítek tisíc lidí kvůli lyžování a mnozí jsou stále teprve v inkubační době v této chvíli.

Ambulantní diagnostické centrum v Berlíně.

Další případ retrocyklu je z Japonska, kde 40-letá žena se znovu nakazila přibližně 3 týdny po svém úspěšném vyléčení [7]. Jde o další potvrzený případ, který ukazuje, že je vysoká pravděpodobnost vysoké rychlosti mutování coronaviru, takže imunita vytvořena proti jinak mutovanému kmenu nefunguje proti nové mutaci, anebo retrocyklus je způsoben přímo mechanikou samotného viru, který znemožňuje imunitnímu systému vytvořit si odpovídající detekci a protilátky.

Odklad olympiády o 2 roky, tvrdí zdroje amerického listu The Wall Street Journal

První případ je známým chováním chřipky, která každý rok mutuje a každou sezonu jsou jednotlivé kmeny chřipky jinak zmutované, takže další zimu člověk opět onemocní. Jenže mechanika coronaviru je opravdu jiná. Je velmi nepravděpodobné, že jde o super rychlou mutaci coronaviru, protože skutečnost, že mladý muž se nakazí znovu 5 dní po vyléčení a žena po necelých 30 dnech, neukazuje na mutaci viru, ale spíš se zdá, že lidé si proděláním nemoci vůbec imunitní látky nevytvoří. A to je obrovský problém. To totiž povede k mohutnému prodloužení karantén až o několik měsíců. Nechci teď, aby to vypadalo jako kreslení černých map na bílé zdi kostela, ale na alternativě je naší prací skládat si dohromady jednotlivé útržky informací a odvozovat z nich pravdivý a skrytý obraz.

Respirátory a desinfekce jsou vyprodány.

A informace, které zazněly od Angely Merkel, že až 70% německé populace se může nakazit, a spolu s informacemi o tom, že lidé se znovu vystavují nákaze i po vyléčení, dávají najednou děsivý obraz v souvislosti s poslední informací z Japonska. Letní olympiáda v zemi vycházejícího Slunce je totiž natolik v ohrožení, že se dokonce uvažuje o jejím zrušení, protože ani prý odložení o pár měsíců nebude stačit. Olympijský výbor důrazně odmítá spekulace [8] a uveřejnil prohlášení, že Olympiáda proběhne v původním termínu. Jenže, dobře informovaný zdroj The Wall Street Journal včera uvedl [9], že Japonsku nezbude nic jiného, než olympiádu odsunout, a to zřejmě o 1 až 2 roky. Důvod je jasný, v červenci bude epidemie Coronaviru vrcholit na celém světě a vzhledem k retrocyklaci viru nebude bezpečné cestovat ani pro vyléčené lidi.

Několik měsíců prázdnin pro děti?

Olympiáda by měla začít v Tokiu 24. července, to je přibližně za 4 měsíce a podle modelů epidemiologického cyklu bude coronavirus ve světě v polovině roku vrcholit, protože nákaza SARS v 90. letech od vypuknutí po její bezpečný útlum trvala celých 11 měsíců. Je naprosto vyloučené, že se podaří Coronavirus eliminovat a zabránit retrocyklaci nákazy od této chvíle do 4 měsíců. Děti mají nyní před sebou 3 týdny neplánovaných prázdnin, ale ve skutečnosti to mohou být i dva nebo tři měsíce, jak dnes podle informací naší redakce zaznělo od hygieniků, kteří komunikují s českou vládou ve věci koordinace opatření proti viru.

Roušky se již v Německu běžně nosí na ulici. A co v ČR?

Ministr školství Robert Plaga dnes toto dokonce nevyloučil [10] v rozhovoru pro média, ale chápu, že nechce šířit paniku a znepokojení hlavně mezi rodiči, protože sehnat hlídání pro děti na tak dlouhou dobu může být opravdu velký problém. Nákaza se šíří hlavně kvůli tomu, že lidé, kteří se nakazili od někoho před 2 týdny, teprve dnes pociťují první příznaky, a teprve za dalších 4 až 5 dnů budou na tom tak špatně, že si uvědomí, že to není jenom chřipka nebo nachlazení, ale že asi mají ten coronavirus. A teprve poté budou volat doktora. Přesně tímto způsobem se promořuje společnost virem.

Kdyby člověku začala z očí nebo z uší téct krev jako se děje např. při hemoragické horečce způsobené viry Ebola nebo Marburg, tak člověk na nic nečeká a hned ví, na čem je. Jenže, při zakašlání, při teplotě, při smrkání, při bolesti hlavy, při únavě, si člověk nepřipustí, že má coronavirus, ale do poslední chvíle si myslí, že je to jenom chřipka. Nebudu se stavět do role proroka, ale Evropa si v příštích měsících s Coronavirem opravdu užije. Itálie provedla celonárodní karanténu velmi pozdě. A navíc, jak se ukazuje, není dokonalá, protože funguje jen napůl, lidé dál mohou chodit do práce, po ulicích, pouze nesmí od 18 hodin večer nikam vycházet. A to není karanténa, to je parodie na karanténu. Jenže chápu, že zastavit na měsíc národní ekonomiku, to by Itálie nemusela ustát. Otázkou je, jak to ustojí Německo, pokud 70% Němců bude v příštích 6 měsících čelit nákaze.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
watcher
Návštěvník
watcher

čt: koronavirus, koronavirus, koronavirus…. a pak zase koronavirus, slušná masírka z mainstrýmu, za poslední tejden jsem neslyšel nic než koronavirus. oni to jedou 25h denně.. a už zemřeli 2 lidi, 95ti letej děda a někdo s rakem, to jsou fakt tragédie, co ty tisíce mrtvejch na chřipku o kterých se nikdy nikde nemluví? chápete to někdo? ale hlavně císařpán: hlavně nostě ty roušky ju? 😀

Teodor
Návštěvník
Teodor

Co vyzvraci takovy blb jako je Merklova (STASI Agentka s krycim jmenen ERIKA), to ma kvalitu jen hodne ridkeho kravince.

anonymka
Návštěvník
anonymka

V poslední době se mi čas od času ztratí, nebo spíše neobjeví nějaký příspěvek. Je zajímavé, že nikdy se to nestává u příspěvků, které dávám, jako odpověď na nějaký jiný komentář.
Včera jsem se jen tak zcela nevinně ptal, jak asi budou Němci hlídat nařízenou karanténu v nogo-zónách, když tam slimáci ani policii nepustí, natož pak nějakého pracovníka hygieny. jak budou kontrolovat nařízení karantény na trvalém pobytu, když se jim po Německu fláká tisíce již dávno vyhoštěných migrantů, kteří jim prostě zdrhli a odmítli Německo opustit, a vlastně nikdo v současné situaci neví kde jsou. je to jen úvaha, ale myslím, že za popřemýšlení stojí, leč příspěvek se za téměř 24 hodin neukázal. No neva, třeba se ještě objeví.
Jen chci říci, že takovýto bordelářský stát, kde ani nevědí, kam se jim ztrácejí lidi, a kdo se jim fláká protiprávně po Německu, sami mají mraky nakažených, nám chce kázat, jak máme postupovat ohledně koronaviru.

Z celého odkazu, asi tak jen tohle. Netřeba více komentovat.
Evropská komise nesouhlasí s uzavřením hranic, které zavedlo Česko
Úplné uzavírky hranic narušují životy lidí a volný přeshraniční obchod. Světová zdravotnická organizace (WHO) je navíc nevnímá jako nejefektivnější opatření v boji proti koronaviru. Prohlásila to dnes předsedkyně EK Ursula von der Leyenová s odkazem na Česko a další země, které v posledních hodinách v rámci prevence šíření koronaviru přestávají přes své hranice pouštět cizince. Brusel podle ní dává přednost zdravotním kontrolám na hranicích, pro které připraví společnou unijní strategii.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nakazila-se-zdravotni-sestra-respiratory-zdravotnikum-stale-chybi-92666?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=article-detail

13:16

Jaris
Návštěvník
Jaris

Anonymka
Ja jsem ten vas komentar o kontrole v NoGo zonach cetla.
Jinak baba Lejnova je pro Evropu hotove nestesti.

člověk
Návštěvník
člověk

vyhněte se maximálně elektrosmogu (i když vám to nepůjde lehce, neboť expozice elektrosmogu způsobuje podobnou účinky i silou závislost jako na kokainu), tzn. wi-fi, anténám, “chytrým” mobilům, bezdr. telefonům, mikrovlnné troubě, smartmetrům, tabletům, nabíječkám, chůvičkám apod.

https://www.youtube.com/watch?v=0j-RkDcA90M
EMR, EMF Electrosmog : Animals Effected

https://www.youtube.com/watch?v=DKIMrMAqKQA
Smart Meter vs. Fruit Tree

https://www.youtube.com/watch?v=A4wdbibV3IM
video z 11. 9. 2015
Killing Joke – I Am The Virus

https://www.youtube.com/watch?v=zQ8xIi04Y9Q
Homeowner Pulls Gun To Stop New Electric “Smart” Meter From Being Installed

https://www.youtube.com/watch?v=fw9Lt4cdazo
Průmysl mobilních telefonů před soudem

r.m.
Návštěvník
r.m.

US soudruzi si s netopýřími viry hráli už před minimálně pěti, šesti lety.
Engineered bat virus stirs debate over risky research
https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debate-over-risky-research-1.18787
Lab-made coronavirus related to SARS can infect human cells.
V článku publikovaném v Nature Medicine 9. listopadu 2015 vědci zkoumali virus s názvem SHC014, který se nachází v netopýrech v Číně.
Vědci vytvořili chimérický virus složený z povrchového proteinu SHC014 a páteře viru SARS, který byl uzpůsoben k růstu u myší a napodobování lidských chorob. Chiméra infikovala lidské dýchací buňky
– což dokazuje, že povrchový protein SHC014 má nezbytnou strukturu, aby se mohl vázat na klíčový receptor na buňkách a infikovat je.
…Ale další virologové se ptají, zda informace získané z experimentu odůvodňují potenciální riziko. Simon Wain-Hobson, virolog z Pasteurova institutu v Paříži, poukazuje na to, že vědci vytvořili nový virus, který „roste pozoruhodně dobře“ v lidských buňkách. ‘Pokud by virus unikl, nikdo nemohl předvídat trajektorii,’ říká.
Ty kurvy viru SARS přidělali zástrčku do zásuvky v lidských plicních buňkách
Článek navazuje na tuto výživnou studii:
A SARS-like cluster of circulating bat coronaviruses shows potential for human emergence
https://www.nature.com/articles/nm.3985
Published: 09 November 2015
S použitím reverzního genetického systému SARS-CoV2 jsme vytvořili a charakterizovali chimérický virus exprimující bodec netopýřího koronaviru SHC014 v páteři SARS-CoV přizpůsobené myši. Výsledky naznačují, že viry skupiny 2b kódující hrot SHC014 v páteři divokého typu mohou účinně používat mnohočetné orthology SARS receptoru lidského angiotensin konvertujícího enzymu II (ACE2), efektivně se replikovat v primárních lidských dýchacích buňkách a dosáhnout in vitro titrů ekvivalentních epidemii Kmeny SARS-CoV.
… Kromě toho experimenty in vivo demonstrují replikaci chimérického viru v plicích myší s pozoruhodnou patogenezí. Hodnocení dostupných imunoterapeutických a profylaktických modalit založených na SARS odhalilo nízkou účinnost; Jak monoklonální protilátkové, tak vakcinační přístupy jej nedokázalo neutralizovat a chránit před infekcí CoV……
…nevím jak vám, ale mně to stačilo.
comment image
Obrázek 1: Viry podobné SARS se replikují v lidských buňkách dýchacích cest a vyvolávají patogenezi in vivo.

comment image
Obrázek 2: SARS-CoV monoklonální protilátky mají marginální účinnost proti SARS-podobným CoV.
Dobrou noc.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tihle US parchanti mají totiž prsty ve všech svinstvech této planety.,protože tam se kolnizaci a pozdější anexi celého území které ukradli původním obyvatelům za jejich vyvražďování a útlaku sešla ta největší špína planety a zločinecký odpad ze všech zemí.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
V důsledku koronaviru jsme svědky tlaku na injektovatelné senzory pro detekci virů, orwellovský dohled, AI a robotů, stejně jako výzvu ke karanténě amerických peněz z Číny, které přicházejí z Číny kvůli jeho potenciálu šíření viru.
https://www.scmp.com/economy/china-economy/article/3050868/fresh-cash-old-china-central-bank-branch-destroy-banknotes
Vítejte ve vaší nové budoucnosti pod koronavirem!

Ať už si myslíte, že virus je podvod (já ne) nebo vykazováné údaje jsou mnohem víc, než co se říká, jedna věc, která nás ovlivní, je řešení ve velkém schématu “problém, reakce, řešení” paradigma.
V Číně, obyvatelé jsou nyní sledování drony, jejím doporučeno nevycházet, vynucené karantény atd.
A i když by se to mohlo zdát jako dobrý nápad zastavit šíření viru, v konečném důsledku nelze přehlížet, že naše svobody jsou za tyto implementace obětovány. Co se však stane, když tento typ orwellovské společnosti příjde do západního světa?

Postupy screeningu probíhající v Číně mohou do USA přijít dříve, než si myslíte a mnohem invazivnější (Patriot Act). Příští rok, pokud to FDA schválí, by vojenský biosenzor navržený Profusou a podpořený DARPA mohl pomoci odhalit nové infekce týdny předtím, než se začnou projevovat příznaky (Minority report).

I když existují špatná řešení, jako je násilná karanténa nebo testování lidí, která vyvolá pouze paniku, kanadská firma pro umělou inteligenci BlueDot například varovala před novými vystrahami před koronaviry před oficiálním upozorněním CDC a Světové zdravotnické organizace. Toto ukazuje, že AI může být použita pro dobro a může pomoci lidstvu kromě toho, že se používá pouze pro zlo. Pokud je však kombinovaná s injekční biosenzorovou technologií podporovanou DARPA, pravděpodobně nebude použita nejlepším možným způsobem.
https://st2.ning.com/topology/rest/1.0/file/get/75814883?profile=RESIZE_320x320
Další věc, kterou vidíme v Číně, kde koronavirus stále zasáhl nejvíce, roboti se stále více používají k dodávce jídla, pomáhají nemocným v nemocnicích a jiným způsobem.

Nakonec Federální rezervní systém oznámil, že uložil do karantény fyzické peníze zaslané z Asie až na 10 dní, což podtrhuje potřebu digitalizace (VK byl tady za to pranýřován, že nám přinesl informace), bitcoin řeší problém přenosu víru z kontaktu s fyzickými penězi.
https://u.today/bitcoin-btc-fixes-this-federal-reserve-quarantines-cash-to-stop-coronavirus
Ale zatímco kryptoměna z velké části prospívá lidstvu – přerozdělování bohatství a umožnění jednotlivcům být jejich vlastními bankami – nebezpečí spočívá ve vládních digitálních měnách. Bohužel se brzy může stát, že několik vlád uvolní fiat digitální měny kvůli obávám z přenosu koronaviru, stejně jako zřejmě na akciovém trhu, který se zdá být implodován.
Autor: Aaron Kesel
Pana Kesela napadlo to co napadlo i mě v lednu, když jsem zde psal kam až Gates a spol to nechají zajít.
Na internetu si lidé dávají do souvislosti různé informace, které jsou veřejně dostupné a proto si všimli, že nitky se zbíhají ke Gatesovi, což globalistická média začala okamžitě debunkovat. Tak se pojďme podívat do králičí nory:
https://samim.io/p/2020-01-26-event-201-a-global-pandemic-exercise-2019/
Pandemické cvičení ve spolupráci s Gatesovou nadací.
https://m.facebook.com/ThePirbrightInstitute/photos/a.893443144120140/1695693310561782/?type=3
Financování Pirbrightova institutu, který vlastní patent na koronavirus opět Bill Gates.comment image?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=y4aePJ4YSNAAX8Xe1kN&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=f6091a629d58b6348e101d3469505bb3&oe=5EA4C6D2comment image
Americký patent podaný Pirbrightovým institutem 2015
https://www.seattletimes.com/seattle-news/health/gates-funded-program-will-soon-offer-home-testing-kits-for-new-coronavirus/
Opět Gates, který tento projekt financuje.
https://youtu.be/rVw9KZ2DwJk
https://www.pymnts.com/news/biometrics/2019/id2020-alliance-unveils-digital-id-program/
I v tomto se angažuje Gates! Chápete?
Odkaz na debunking:
https://www.dimsumdaily.hk/new-conspiracy-theory-based-on-a-patent-filed-by-the-pirbright-institute-in-england-suggests-that-bill-melinda-gates-foundation-created-the-novel-coronavirus/
Hollywood nás opět připravoval filmem Ultraviolet:

https://youtu.be/lzJfZqXsKMA

Karin
Návštěvník
Karin

Kdo se chce skutečně seriozně o pandemii Sars-Cov-2 informovat, tak může denně už 26.2. sledovat rozhlasový podcast NDR: Das Coronavirus-Update mit Christian Drosden, šéfvirolog z berlinské Charité, který nemlží a říká vše na rovinu, jak to doopravdy vypadá:

https://www.ndr.de/nachrichten/info/podcast4684_page-1.html

navíc jsou k dispozici, pro toho, kdo raději čte i texty těchto relací:

https://www.ndr.de/nachrichten/info/Coronavirus-Update-Die-Podcast-Folgen-als-Skript,podcastcoronavirus102.html

Anděl
Návštěvník
Anděl

Odkaz na pořad pana J.Chvátala k tématu.
https://www.youtube.com/watch?v=3ppM8VOWFRk
Děkuji panu VK i panu Chvátalovi

Jaryn I
Návštěvník
Jaryn I

Všímejte si
Že když se chce, tak najednou jdou zavřít hranice, hospody, letiště, jen chtít se musí. To jsou takové svině, že svině originál, by mohli zpívat v nebeském pěvecké sboru.

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
Vláda odvolala hlavní hygieničku Gottvaldovou. Protekční chazarka neměla potřebnou specializaci.
Předseda Společnosti všeobecného lékařství ČR Svatopluk Býma rozhodnutí vlády odvolat Gottvaldovou schvaluje. „Já si myslím, že to je správné opatření. Ona je odbornice, pokud je mi známo, na obezitu a výživu a to teď rozhodně není hlavní problém,“ řekl pro iDNES.cz.
Gottvaldová vystudovala známou líheň vyvolených chytráků, Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, v roce 2001 absolvovala bakalářské studium se specializací na výživu člověka a v roce 2003 magisterské studium se stejnou specializací.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/gottvaldova-hygienicka-odvolani-vlada-koronavirus.A200312_121001_domaci_zaz

r.m.
Návštěvník
r.m.

Od července 2007 byla Gottvaldová na ministerstvu zdravotnictví v sekci ochrany a podpory veřejného zdraví. Od listopadu 2012 pracovala pro Stálé zastoupení ČR při EU v Bruselu, kde měla na starosti veřejné zdraví a farmaceutické produkty.
Česká lékařská komora se k celé situaci vyjádřila už koncem ledna, kdy pozměňovací návrh skupiny poslanců podpořila. „Česká lékařská komora je toho názoru, že Hlavním hygienikem České republiky může být pouze lékař se získanou specializovanou způsobilostí,“ uvedl v dopise prezident České lékařské komory Milan Kubek.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dalsi chazarska filcka derouci se do popredi podvodem.

sestka
Návštěvník
sestka

Ale zato ma predpisovy chobot