Angela Merkel odmítla zastropování migrace do Německa a za pomoci Evropského soudu...

Angela Merkel odmítla zastropování migrace do Německa a za pomoci Evropského soudu chce stejný postup vnutit i Maďarsku, Slovensku, Česku a Polsku! Stovky tisíc Arabů čekají na česká občanství a sociální dávku ve výši 21.000,- Kč měsíčně!

Angela Merkel odmítla zastropování migrace do Německa a za pomoci Evropského soudu chce stejný postup vnutit i Maďarsku, Slovensku, Česku a Polsku! Stovky tisíc Arabů čekají na česká občanství a sociální dávku ve výši 21.000,- Kč měsíčně!

Německé šílenství a autogenocida vlastního národa pokračuje doslova zběsilým tempem. Angela Merkel před třemi dny na volebním shromáždění v Lübecku znovu zopakovala svůj postoj, že je ostře proti zastropování migračních kvót do Německa [1]. To je přitom jedna z hlavních podmínek Horsta Seehofera, šéfa budoucí koaliční CSU, který prosazuje strop 200.000 migrantů za rok. Německo by podle Merkelové nemělo dopředu určovat stropy pomoci, neboť pro pomoc potřebným lidem, kteří prchají ze svých domovů, nelze stanovovat žádné množstevní kvóty. Kritici Merkelové na to reagují slovy, že když se rozhodne půlka Afriky utéct do Německa, Angela je přijme. Jenže tento model, který německá kancléřka prosazuje, má jeden zásadní problém. Ostatní země EU nechtějí stejné mutlikulturní překreslování vlastního demografického prostoru, takže Angela Merkel by měla hovořit jen sama za sebe a maximálně za Německo. Jenže, co se nestalo.

Angela Merkel čichá k pečenému klíči od města Lübeck.

Evropský soud minulý týden odmítl žaloby Maďarska a Slovenska na migrační kvóty [2], kterými se země EU v roce 2015 zavázaly přerozdělit si mezi sebe 120,000 migrantů z Itálie a Řecka. Rozhodnutí Evropské rady se tehdy řídilo Lisabonskou smlouvu, tedy většinovým systémem a země V4 byly tehdy ve svém odporu proti kvótám přehlasovány. Nutno poznamenat, že Polsko tehdy zradilo a hlasovalo nakonec pro kvóty, ale to se změnilo potom později po polských parlamentních volbách. Angela Merkel nyní na volebním shromáždění kritizovala Maďarsko, že na verdikt Evropského soudu reagovalo tím, že verdikt sice vzalo na vědomí, ale zároveň Orbánova vláda uvedla, že na jejím rozhodnutí nepřijímat migranty se nic nemění [3]. Angela Merkel chce proto na říjnovém summitu EU znovu předložit tento problém, ale už z pozice staronové německé kancléřky se silným mandátem. Na řadu přijdou hrozby, výhrůžky sankcemi, uzavřením penězovodů a evropských dotací, uslyšíme slova o tom, že jednotný trh v EU je určený jen pro členy EU, kteří ctí evropské zásady a principy kolektivního rozhodování, rozumějte většinového rozhodování.

Česko je na migranty připravené, dostanou balíček 21.000 Kč a ubytování zdarma. Všechno to zaplatí český daňový poplatník, který dře za čtvrtinovou mzdu ve srovnání s Německem

V české poslanecké sněmovně už minulý rok zazněly skandální informace od poslance Zdeňka Soukupa (Hnutí ANO), viz. video v úvodu článku, který odhalil podrobnosti ze zákulisí příprav české vlády na přijímání migrantů, zatímco v médiích se vláda naoko chová v roli orbánovské politiky. Je to ale pouze hra na voliče. Bohuslav Sobotka i Andrej Babiš vědí moc dobře, že podpisem Lisabonské smlouvy se ČR prostě zavázala k tomu, že o fungování nejen EU, ale i samotné ČR bude EU rozhodovat většinovým způsobem a žádná země už nemá právo veta. Zatím se hraje taková hra na schovávanou, kdy se migranti v ČR oficiálně nepřijímají, protože zatím má Evropská unie spoustu starostí s Brexitem a odchodem Velké Británie, takže pozornost se od migrantů přesunula na určitý čas k Londýnu. Ale po zářijových volbách v Německu a po říjnových volbách v Česku bude všechno jinak. Nejde sedět na evropské a české židli současně. Všechny země EU podepsaly Lisabon a všechny země se tak musí podřídit většině v Evropské unii. Tak to prostě v demokracii chodí, zaznívá z Berlína.

Voliči a fanoušci Angely Merkel. Němcům už totálně hráblo, nelze je zachránit. Degenerace a autogenocida vypadá přesně takto!

S tímto tvrzením lze souhlasit, bohužel. Česká republika byla horlivým zastáncem Lisabonu, s výjimkou Václava Klause. Jaké peklo mu politické špičky v ČR dělali ze života, že odmítal Lisabonskou smlouvu podepsat, to si jistě všichni pamatujete. Přesně před tímto varoval, že po podpisu Lisabonu budou ostatní země rozhodovat o nás bez nás, o nás proti nám. A je to tady. Takže, kdo co očekával? V této situaci nelze doufat v zázrak, že zbývajících 23 zemí, které s kvótami v EU souhlasí, najednou změní svůj názor. To je prostě nereálné. Pokud bude chtít ČR v Evropské unii zůstat, bude muset kvóty přijmout a s nimi i desítky tisíc arabských migrantů, kteří budou se svojí vysokou porodností demograficky překreslovat jednotlivé městské čtvrti velkých českých měst, později i menších. Bude následovat stejný proces jako probíhal před 15 až 20 lety ve skandinávských zemích, když začali přicházet první Arabové. Stačila jedna jediná generace, dvacet let a Švédsko se stalo rozvrácenou a islamizovanou zemí.

Kvóty už běží, ale nikdo se k nim nechce přiznat

Odpor české vlády proti migraci je prvoplánový kalkul, protože už od roku 2016 běží v české vládě předvolební kampaň. V takové situaci by kývnutí na kvóty znamenalo fiasko a totální krach ve volbách. Proto ani Andrej Babiš, jehož Agrofert je ztělesněním globalizace a jeho firma potřebuje Evropskou unii a dotace, ve své předvolební rétorice opakuje odpor proti migračním kvótám. Celé to nakonec ale skončí tím, o čem se hovořilo i na Evropské radě už koncem roku 2015. Tehdy zazněl návrh, aby se arabští migranti přerozdělovali do zemí na základě právního statusu “Přísně tajné” za pomoci tajných služeb a elitních policejních útvarů v rámci operací rozmisťování arabských rodin do jednotlivých měst a obcí po jednotlivých kusech, resp. rodinách. Pokud se v jednom 5-tisícovém městě najednou objeví 1 (slovy jedna) arabská rodina, nikdo si toho nevšimne. Tedy všimne, ale nevyvolá to poplach mezi obyvatelstvem. Rodina obvykle koupí nějaký dům a místní lidé je mají za občany Saúdské Arábie. Ve skutečnosti může jít o sloučené rodiny migrantů a dům je koupený za evropské peníze, resp, peníze Berlína. Jakmile si lidé v lokalitě na Araby zvyknou, je možné po roce poslat a přerozdělit do daného města několik desítek dalších rodin. Princip salámové metody.

Angela Merkel v Lübecku na setkání s mladými voliči.

Obyvatelé ČR hlásí naší redakci ze všech měst republiky lidi arabského původu, kteří se najednou objevují v nákupních centrech, hypermarketech, přičemž nikdo je nezná a ještě nedávno je nikdo v dané oblasti neviděl. Už to dávno nejsou jenom obligátní města jako Brno nebo Teplice, ale i menší města jako Jihlava, Beroun, Rokycany, Mikulov, Bílina. Arabští migranti tak do ČR opravdu proudí, ale mainstreamová média o tom mlčí a vláda se tváří, že migrace Arabů neprobíhá a česká vláda kvóty odmítá. Jenže realita je, zdá se, úplně jiná. Jak uvedl poslanec Zdeněk Soukup, vláda má pro migranty nachystaný balíček sociálních benefitů, které kromě běžných dávek pro české gojímstvo (otroky) obsahuje i speciální příspěvky na integraci, které v souhrnu dosahují výše 21.000,- Kč měsíčně ve smyslu čistého příjmu. Netřeba zdůrazňovat, že na takové peníze mnoho lidí v ČR nedosáhne ani ve formě hrubé mzdy. Otázkou je, kdo tedy organizuje nasunování migrantů do ČR v takovém utajení?

Německé firmy se snaží naprogramovat českého spotřebitele na multikulti islamizaci. LIDL maže kříže, VW nařídil Škodě pojmenovat nové auto po muslimské vesnici na Balkáně

Systém islamizace pomalu vstupuje i do ČR na úrovni podprahové manipulace. Automobilka Škoda právě uvedla na trh nový automobil se skandálním názvem Škoda Karoq, což je název malého provinčního městečka v Albánii [4]. Pojmenovat malé české rodinné SUV podle názvu města kdesi na Balkáně je jednou z posledních provokací německého VW proti českým dělníkům a hlavně zákazníkům. Jakoby nestačilo, že islamizaci tahá do Německa Angela Merkel, teď už islamizaci tahá do ČR i koncern VW. Českým zákazníkům doporučuji bojkot tohoto vozu do doby, než dojde k jeho přejmenování. Vzhledem k tomu, že v prostoru města Karoq v Albánii operovala kosovsko-albánská osvobozenecká armáda UCK pod velením Hashima Thaciho, tzv. kosovského řezníka, považuji název Karoq pro české auto za doslovné plivnutí do tváře. Nedávno to byl skandál dalšího německého podniku, řetězce LIDL, který opět v Česku zkoušel na české občany, co skousnou.

VW vnutilo Škodě název Karoq po malém albánském městě, kde za války v Jugoslávii měla mj. operační základnu kosovsko-albánská povstalecká armáda UCK pod vedením Hashima Thaciho, tzv. kosovského řezníka, který obchodoval s lidskými orgány zajatých Srbů.

LIDL umazal z obalů řeckých potravin kříže z fotografií kostelů, ale naproti tomu na propagační leták o týden dříve umístil symbol kopule islámské mešity s půlměsícem na vrcholu. Psali jsme o tom zde. Takže nejen LIDL natahuje do ČR balkanizaci a islám, ale to samé už dělá i VW. Mnoha lidem to přijde jako nevýznamné epizody, které nic neznamenají. Ale tyto podprahové manipulace mají programovací význam pro formování informačního pole v ČR. Dnes umažou kříže z obalů potravin a pojmenují české auto po muslimském městě na Balkáně, zítra začnou dětem pouštět muslimské večerníčky o tom, jak Aiša milovala Hamída, pozítří se zavedou hodiny islámské historie a za chvíli už si nekoupíte ani sukni, ani pivo, ani vepřové maso. Všechno to přitom začalo podpisem Lisabonu a zradou českých politiků, kteří ji prosazovali. Takže nás čeká nezastropovaná budoucnost a neomezený příliv Arabů z Afriky a Asie? Nebo EU uvalí na ČR sankce? Kolik lidí v ČR je ochotno vyměnit knedlík za kuskus a vepřové za skopové? To uvidíme na podzim u voleb do sněmovny.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

A takhle o ni basni Praha:
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/fenomen-angela-merkelova-miri-ke-ctvrtemu-volebnimu-vitezstv/r~f36e9438840e11e7a42a002590604f2e/
Az se mi z toho udelalo soufl…hlavne proto ze jsem nedavno mel moznost slyset nazory samotnych Nemcu.
Ale hlavne me tam chybi seznam mrtvol ktere ma baba na svedomi, a to nejen v Nemecku ale svymi “rozhodnutimi” i po cele Evrope.

Administrator
Admin

Aktualne.cz patří Bakalovi, celé jeho vydavatelství Economia jede tvrdou multikulti agitku, pokud zrovna nejedou protiruskou.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Ono staci si porovnat tahle 2 videjka. A to treti s norskym veteranem je fakticky super. Jinak uz vic polopatisticky to rict nejde. Doporucil bych poustet si to dokola vsem tem zkurvenym pravdolaskarum a jejich bliznim nez pujdou spat.
France: https://www.youtube.com/watch?v=27kMq769hsU
Russia: https://www.youtube.com/watch?v=J8BdpBRHdHs
https://www.youtube.com/watch?v=O6eNJmponQ0

Majkí
Návštěvník
Majkí

Vůdcové států EU jsou nemocní všichni nejen Merkelová.Oni asi skutečně plní Kalergiho plán protože se to jinak nedá vysvětlit.Ty ohromné hordy nevzdělaných individuí kteří se nedají použít ani na práci ale ani na rozmnožování(protože málokterá žena hledá muže s IQ tykve)a ještě s takovými zvyky a chováním k ženám.Ti se dají použít jen na likvidaci a teroristické útoky.Oni vlastně nic jiného neumí a i ten terorismus někdy spackají.Co ti by tedy chtěli dělat???Jsou to lidé k ničemu.Merkelová jich tam narvala opravdu hodně a hodlá v tom pokračovat.Já jen nerozumím Němcům že ji stále volí a nebo Schulze.Je to tragédie kdysi hrdého národa-oni už se chtějí zničit-prostě chtějí a z nějakého důvodu jim to vyhovuje.

Solium
Návštěvník
Solium

Vymyvanie mozgov, zakoreneny nemecky syndrom pre vodcov robi svoje…Som iba zvedavy, co budu robit, ked im tie cmudy pojdu uz realne po hrdlach…

Západočech
Návštěvník
Západočech

Také sem přispěji. Není to tak dlouho, co jsem byl nakoupit v Karlových Varech v Bille na Masaryčce. V marketu se pohyboval černoch, který si chtěl koupit banány. Neuměl si je ani navážit, tak mu je navážila pokladní. Platil kartou. Ten černoch byl mladý, tak 20+, působil velmi zmateně a rozhodně to nebyl ani turista, ani student, ani lázeňský host. Ti takhle nevypadají. Možná si do Varů udělal výlet z Německa, těžko říct.

vlk
Návštěvník
vlk

Poslední dobou se pražským Karlínem v nočních hodinách pohybují jednotliví mladí muži pochybného vzezření – černoši, arabáči, blízkovýchodní týpci s kufry a batohy. Turisti to nejsou, turista nechodí Karlínem v noci sám. Chodí směrem od autobusového nádraží do vnitřního Karlína.. Že by bylo něco pravdy na těch “konspiračních” řečech, že nám je sem tajně vozí vláda z Německa? Během 15 minut venčení psa potkám tak 1 až 4 týpky. Policejní auta si jich nevšímají, spíš je zajímám já se psem. Taky v Kauflandu na Palmovce je někdy potkáte, celé rodinky, přetéká jim vozík základními potravinami, takže zde kdesi bydlí a vaří si – určitě ne coby turisti.

vlk
Návštěvník
vlk

Teď jsem přišel z venku a potkal jsem jich 9!!!

b.k
Návštěvník
kladivem po koulích
Návštěvník
kladivem po koulích

V centru jich lze potkávat desítky denně. Jdou vždy minimálně ve dvou a více kusech. Mají na sobě běžné západní oblečení, ale mají to na sobě navěšené jako panáci, některé kusy chodí pouze v teplákách. V jedné ruce mobil a v druhé tašku, teplákovcí obyčejnou igelitku. Jako turisté nevypadají, ta jejich “jinakost” tluče do očí. Začal jsem si toho všímat posledních cca pět měsíců. Odhaduji, že jsem jezdí utrácet ty německé dávky, v horším případě to sem sobotka dováží tajně…

Orka
Návštěvník
Orka

A proc ne zavoláte policii ať je prošetří?

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Rád bych byl příjemně překvapen, ale toho se nedočkám. Dvoudenní volby skýtají velký prostor pro manipulaci, která je dávno dopředu připravená a nedá se jí prakticky zabránit z venčí voliči.

Roland
Návštěvník
Roland

Takhle imigranti obohacují Evropu:
Rakouští daňoví poplatníci se dali do pláče. Ráno si přečetli, jak imigranti zkušeně dojí sociální systém
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rakousti-danovi-poplatnici-se-dali-do-place-Rano-si-precetli-jak-imigranti-zkusene-doji-socialni-system-504196

shango
Návštěvník
shango

Pro pane VK: Muslimove utoci v patek, protoze pátek, juma, džuma, je den velke motlitby… je to symbolismus, ne proto, ze lide jezdi v patek na nakupy.

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

S názvem nové Škody nemáte pravdu. Už bylo mnohokrát vysvětlováno:

Jméno a jeho psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově Kodiak (další jméno automobilu Škoda) u jižního pobřeží Aljašky:
Škoda Karoq vznikla jako podoba dvou místních slov: slova „kaaraq” (automobil) a „qarrak” (šíp)
Škoda Auto počítá s využitím více slov z této oblasti pro vybírání názvů automobilů.

Administrator
Admin

To je damage control, se kterým přišel management Škody po vypuknutí skandálu. V redakci máme úplně jiné informace od člověka z vývojářského týmu Škody. Původně se vůz mě jmenovat Škoda Kool, dokonce už byly připraveny marketingové materiály. Zasáhl však koncern VW, který nařídil vůz pojmenovat jinak s využitím “etnografických prvků”. Takže auto pojmenovali po albánské vesnici a když to zjistili, honem vyhledali podobné slovo a našli Aleuty a americké eskymáky, aby to markeťáci mediálně pokryli ty škody Škody. No comment.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Použijte zkracovač URL – Google Search query removed

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka
Jan Žižka
Návštěvník
Jan Žižka

Jediná šance je většinové zvolení SPD euhujerské ANO určitě ne.