Andrej Babiš vstupuje do role státního manažera, vládu chce sestavit z odborníků...

Andrej Babiš vstupuje do role státního manažera, vládu chce sestavit z odborníků oproštěných od politické ideologie. Kalergiho model státní manažerské moci je zde a Brusel je v šoku, V4 v roli rozkladného elementu zkostnatělého Bruselu?

Andrej Babiš vstupuje do role státního manažera, vládu chce sestavit z odborníků oproštěných od politické ideologie. Kalergiho model státní manažerské moci je zde a Brusel je v šoku, V4 v roli rozkladného elementu zkostnatělého Bruselu?

Pomalu se začínají naplňovat mé neblahé prognózy o implementaci Kalergiho prvků do procesů řízení v ČR. Andrej Babiš dnes s naprostým překvapením a šokem i pro vlastní spolustraníky prohlásil, že jeho vláda nemusí být politická, ale složená pouze z profesních odborníků, tzn. manažerů se specializací na systémy řízení v daných sektorech [1]. Je to stejný model, který v USA nasadil Donald Trump ve své vládě. I když v USA se nasazují odborníci do vlády prezidenta mnohem častěji, v Evropě je to prakticky unikát. Prezident Miloš Zeman už oznámil, že pověří Andreje Babiše příští týdne sestavením vlády. Samotný Babiš oznámil, že by chtěl vládnout s ODS, dohromady by dali 103 hlasů. Nechce už vládnout v trojkoalici, protože čím více stran je v koalici, tím více problému to s sebou nese. A tady pozor, je zde velmi zajímavý posun v postojích mezi Andrejem Babišem a Milošem Zemanem.

Andrej Babiš v kanceláři Agrofertu, ale brzy už jako státní manažer ČR, nikoliv premiér.

Zatímco Miloš Zeman pochválil SPD po volbách, Andrej Babiš kategoricky prohlásil, že nechce v kabinetu SPD a KSČM. Ano, toto si dobře zopakujme a zapamatujme, je to přesně tak, jak jsem psal a říkal před volbami, že jediné dvě strany, které v poslanecké sněmovně budou hájit pro-národní teze, budou SPD a KSČM. Tyto dvě strany se angažovaly v kauze lithia, kterou si Babiš přivlastnil jako volební téma. Je logické, že Babiš, který bude razit jak pro-americkou, tak i pro-globalizační politiku, nebude ve své koalici chtít pro-národní strany. To je potvrzení a lakmusový papírek toho, kdo hájí národní zájmy a kdo ne. Pokud jste ve volbách volili SPD nebo KSČM, volili jste vlastenecky v rámci velmi omezené a chudé nabídky takových stran, které měly potenciál dostat se do sněmovny. A reakce Andreje Babiše, že nechce SPD a KSČM ve vládě, je potvrzením toho, že na SPD a KSČM se budeme moci v následujících 4 letech spolehnout. Nicméně procesy, které jsou nastavené, jsou katastrofálně děsivé.

Babiš nehraje o politiku, ale o řízení ČR jako korporace z pozice státního manažera

Andrej Babiš není politik. Znovu to opakuji a znovu připomínám, že Hnutí ANO je hnutí a nikoliv politická strana. A každé hnutí má charakter podnikatelského projektu. To platí nejen o ANO, ale i o SPD. Jenže právě problémy v SPD před volbami ukazují, že pokud chcete dělat hnutí a řídit ho, musíte být tvrdý a schopný manažer, což Babiš je, ale Tomio Okamura bohužel v tomto zaostává. Hnutí je potřeba manažerský řídit a zvládat procesy, které v něm uvnitř probíhají. Pokud je manažerské nastavení špatné, strana začne projevovat známky politické a programové deviace. Na to je 2 dny po volbách brzy to hodnotit, jenom na to dopředu upozorňuji, za pár měsíců si na má slova mnozí vzpomenou, někdo ale zapomene. Andrej Babiš má jednu výhodu, že není politik a může do koalice jít s kýmkoliv, z jakékoli strany politického spektra. Může jít do vlády s levičáky v ČSSD, ale i s pravičáky z ODS. Jak je to možné? Protože politické hnutí na rozdíl od politické strany nesleduje politické, nýbrž ekonomické a strukturální cíle.

Babiš není politik, ale manažer. Z občanů si udělá své zaměstnance, ČR se stane největší divizí Agrofertu?

Přesně z tohoto důvodu je Babiš klidně připraven složit vládu z odborníků ve smyslu profesionálních manažerů ve svých oborech a on sám jako premiér bude v roli vrcholného státního manažera. Tím dojde k naplnění Kalergiho principu o přesunu politické moci z politických stran na manažery a přeměna parlamentních demokracií na manažersky řízené územní celky. Česká republika je laboratoří Evropy ve smyslu nasunování nových řídících programů NWO a právě úloha Andreje Babiše splní jednu z těchto hlavních rolí. Tady si všimněte role Miloše Zemana. Ten z toho nemá příliš velkou radost, protože právě Miloš Zeman by rád viděl koalici ANO, SPD a KSČM, která se osvědčila minulé pondělí při prohlasování výzvy sněmovny k lithiu, aby vláda zrušila memorandum s Australany. Koalice ANO, SPD a KSČM pohodlně provedla a prosadila tento pro-národní krok. Jenže ANO je falešný partner, to jsme věděli dávno předtím. Bylo to účelové spojení před volbami na získání přízně voličů. ANO není a nebude pro-národním hnutím.

Zeman by rád v koalici viděl SPD a KSČM, Babiš to kategoricky odmítá, nechce ve vládě vlastence

Jenže Andrej Babiš nechce o koalici s KSČM a SPD ani slyšet, což představuje silný rozpor mezi Zemanem a Babišem, ale na to jsem už dříve upozorňoval, že Miloš Zeman a Andrej Babiš spolupracují v tandemu, ale nikoliv proto, že se milují, ale že se oba dva vzájemně a zoufale potřebují, aniž by to znamenalo, že se budou shodovat v některých názorech. Miloš Zeman chce pro-národní koalici, protože mu je zcela jasné, že pokud Andrej Babiš sestaví s ODS vládu nacpanou manažery a nikoliv politiky, potom sice to bude výhodné pro normalizaci vztahů s Ruskem, ale i destrukční v rámci procesů uvnitř V4 a bude to destrukční i pro mechanismus parlamentní demokracie a Zemanovi musí být jasné, že ve chvíli, kdy moc převezmou státní manažeři, tak tím zaniká jakýkoliv vliv Pražského hradu na politiku vlády.

A Miloš Zeman by rád zvýšil rozsah svých pravomocí, a to lze prosadit jen politicky přes politiky ve vládě. Pokud tam budou sedět manažeři Agrofertu, Spolchemie, RWE, Pricewater House & Coopers a další, tak prostě vliv Hradu na takovou vládu bude nulový. Navíc Brusel je po výhře Babiše v šoku, protože jeho napojení na Miloše Zemana, ruský business a zájmy Agrofertu jsou pro evropský unijní establishment děsivé.

Petr Fiala, předseda ODS. Jak zareaguje na Babišovu nabídku?

Mnoho lidí v Babišovi vidí politika. Babiš není politik, je to manažer multimiliardového impéria a nyní i státní manažer 10 milionů lidských assetů v České republice. Jeho hnutí řídí formou korporátního schématu, stejně tak bude řídit vládu složenou z profesních manažerů. Ještě připomenu, co uvedl Andrej Babiš včera v rozhovoru pro MF Dnes. Andrej Babiš uvedl: “Samozřejmě i některé programové věci Tomia Okamury jsou pro nás dobré, zákon o referendu, otázka odvolatelnosti politiků, proč ne, zastavení migrace, ano, ale já to chci prosadit na úrovni Evropy.” [2]

Globalistům nevadí referenda, protože globalisté vědí, jak funguje mocenský tenzor. To je nepodmíněný řídící proces supersystémů a referendum dopadne přesně tak, jakým směrem mocenský tenzor vede celou společnost. Stejně tak Babišovi vyhovuje odvolatelnost politiků. protože Babiš není politik, ale manažer. A jeho vláda budou manažeři, ale ty je zvyklý vyhazovat, s tím nemá Babiš problém, chápete? Zastavení migrace je součástí procesu, který přímo navazuje na mocenský tenzor a jeho odezvu. Migrace je roznětkou změn v celé EU, bez této roznětky by se nikdy Babiš nedostal tak daleko. Migrace je navíc objektivní proces, který probíhá legálně na základě pracovních víz, kterých vydává i ČR každý rok několik desítek tisíc, včetně prodlužování platnosti, ale nikdo o tom nemluví.

Jak ubrzdit sešup do náruče NWO s Babišem?

V této situaci by bylo vhodné, kdyby SPD a KSČM moderovaly a brzdily Kalergiho proces prosazovaný Babišem na všech úrovních, nejen v parlamentu, ale nejlépe v koalici a ve vládě. Pokud by SPD a KSČM byly ve vládě, mohly by mít kontrolu nad tím, co by Babiš chtěl provádět s Českou republikou. A nebude to opravdu nic hezkého. Je třeba, aby alternativa držela při sobě, abychom podporovali SPD i KSČM, protože žádná další strana v parlamentu už nezůstala, která by chtěla chránit zájmy obyčejných lidí, našich dětí, našeho lidu a národa.

Na závěr Vás všechny srdečně zvu k mimořádnému pořadu na Svobodném vysílači CS dnes od 19:00 hodin. Bude to povolební debata s mojí účastí a mnoha zajímavými hosty, nechte se překvapit. Toto je mimořádný pořad, v pondělí jinak nevysílám. Od pátku již pravidelně na SVCS a taktéž od 19:00 hodin uslyšíte mé pravidelné analytické pořady ve spolupráci s Vítkem.

Záznam povolební debaty na SVCS

Archiv SVCS

Zdroj: [3]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 7 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 63%. Pokud se Vám líbí, co děláme a jaké zprávy přinášíme, podpořte nás prosím zde (anebo zde) a zasloužíte se tím o zachování našeho provozu. Děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
vaclavRuzyne
Návštěvník
vaclavRuzyne

odbornik vs politik, jsou jen slova, duleziti jsou spravni lide, kteri misto reci a politickych programu, umi a znaji neco vic, maji zkusenosti ale hlavne uspech, obstali z mnoha. pak neni nic lepsiho, nez kdyz zacnou pracovat pro nas a neni nikdo lepsi, kdo by to mel zaridit, nez nejkdo opet uspesny, velmi uspesny, kdo to jasne dokazal. ktery pracuje pro nas. s programem, ktery je pro vsechny, na stredu. bez zvlastni politicnosti, pragmaticky? to neni duvod o obavam, ale k oslave. konecne.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Jedna myslenka se mi neustale honi hlavou. Budu strucny. Pane VK, co preferujete? Vladu sestavenou z nepostizitelnych politickych diletantu a kleptomanu, jak tomu bylo doposud, nebo byste radsi videl vladu sestavenou z odborniku, kteri budou hodnoceni podle vysledku jejich rozhodnuti a nebudou se moci schovavat za stranickou prislusnost, nebo parlamentni imunitu?

Osobne se priklanim k druhé variante. Prvni model muze byt relativne funkcni v diktatorském rezimu, ve kterém silna vudci osobnost disponuje absolutni moci …viz Hitler, Stalin. V parlamentni zastupitelské “demokracii” je vsak takovyto model vysmechem zdravému rozumu.

Co vy na to? Myslite si, v manazersky rizeném state by se i nadale tolerovalo vyvadeni narodniho majetku do zahranici? Nebo ze by vubec vznikla okultni a zakulisni kauza Lithium, pri které se planovalo odklonit biliony korum mimo dosah jiz tak ozebraceného a zivoriciho naroda? A co OKD, Veolia, atd.? Myslite si, ze dobry manazer by dopustil neco podobného?

M.C.
Návštěvník
M.C.

Záleželo by na světonázoru a loajalitě příslušného manažera.
Pokud by tento člověk chápal svoji vládní funkci jako službu státu a národu a byl dostatečně schopný a psychicky silný, aby mohl čelit tlaku lobbystů a šlapat po prstech svým prospěchářským podřízeným, tak by to fungovat mohlo.
Pokud by nahlížel na svou funkci rovněž z hlediska vlastního obohacení, tak to poběží stejně jako za vedení politika, akorát zbyde méně na podřízené, protože jim více uvidí do karet a možná nebudou realizovány některé úplně na hlavu postavené záměry.

Představte si manažery, které osobně znáte a zkuste si je roztřídit podle tohoto hlediska.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Mohu si vybrat z nekolika manazeru, globalistickych, i narodne naladenych, ale ani u jednoho jsem jeste nezpozoroval snahu sabotovat firmu, aby se dostala na hranici bankrotu. Tim nechci tvrdit, ze neexistuji nastrcené volavky, ale takové jsou zpravidla rychle odhaleny a ihned zlikvidovany.

To, co vsak vidime ve Vychodni Evrope od roku 89 je hotovy biotop nastrcenych volavek, které neskodi jenom svym narodum, ale skodi si i mezi sebou.

Ja mam ve veci jasno. Nic “mezi” neexistuje. Je to bud tak, ci onak. Tuhle otazku jsem polozil zamerne. Pan VK neustale strasi jednim i druhym, aniz by naznacil, co je lepsi. Takovy pristup vyvolava zmatek.

V souvislosti se volbami by zly jazyk rekl …mozna ze pan VK prijde se svym vyjadrenim tri dny pred koncem sveta!

John
Návštěvník
John

Tak se nestačím divit co se tady na diskuzi děje ,konec palců ,může za to šmůza od kapala ….
Stále mě to více utvrzuje že ohledně pana VK něco nesedí.
Snad nepřijdete na to že jsem Dukát 🙂

M.C.
Návštěvník
M.C.

A nebude to lepší bez palců?

mantid
Návštěvník
mantid

Rozhodně by bylo, bez ohledu na morálně zkaženého Dukáta.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Proc zmizely plusy a minusy? To je skoda!

Administrator
Admin

Sebrat diskutérům palce je jako sebrat dětem hračku. Tak jsem vám palce vrátil. Už zase. Tohle je téma pro psychiatra, kolika lidem chybí klikání. Na to by se mohla udělat nějaká studie. Tolik emailů kvůli odstranění palců jsme do redakce nedostali ani kvůli lithiu. To je nějaká nová forma závislosti. Click. Click. Click. Click. Už jsem dneska klikal na AEN? Ne! Musím! Ještě pár kliků, jinak moje duše nebude mít klid. Click! 🙂 A potom, že si hrajou jenom děti. Přitom je to takový fejk jako žádný jiný. Kdo má počítač a mobil, může kliknout dvakrát ten samý koment. Kdo má dva telefony, tak třikát. Lidi to ví, že palce nemají výpovědní hodnotu, ale musí klikat. Click.

Ale potom mi tady neřvěte, že někdo má moc mínusů, když kdejaký Jouda z Horní Dolní sebere manželce a dětem tablety, telefony a notesy a potom kliká z počítačů, notebooku a mobilů celé své rodiny jeden koment 11x za sebou, jako jeden expert z Domažlic.

wladymir
Návštěvník
wladymir

Nepřehánějte, tolik ubožáků tu snad není. Většině stačí kliknout jednou 😉

crusarder
Návštěvník
crusarder

Šílený názor admine. Co je ti potom, jak a na co lidé klikají? Tak to je ta Havlova svoboda a demokracie.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Admine, nejsem vubec zavisla na klikani a nejakeho zavislaka si odpustte ze mne delat. Klidne zruste palce naporad. Z meho hlediska se stanou komentare bezcenne, hluche, slepe. Duvod proc jsem pro hodnoceni prispevku je ten, ze mne zajimaji reakce ctenaru nejen na clanek, ale take na komentare, bud me nebo jinych lidi. Je to takova forma jednoduche konverzace – libi/nelibi. Samozrejme, ze na kazdy komentar neklikam a sposty minusu jsem take vyfasovala a rozhodne jsem kvuli tomu nervala. Nakonec je to Vase vec, jestli palce nechate bezet nebo je zrusite. Beru na vedomi, ze se obcas najdou zlomyslni jedinci, kteri palcovani zneuzivaji, ale podle mne je tohle zneuzivani minimalni.

Sleva
Návštěvník
Sleva

Okamura nepřiznal cca 15 mil příjem, mimo jiné za prodej bytu Renatě Vesecké! Píší dnešní noviny. Pokud je to pravda, potvrdí se moje obavy, že Okamura je jako politik neschopný. Klidně mne můžete ukamenovat, ale tvrdím, že tohle nejsou snad ani chyby. Takto Okamuru zlikvidují za pár měsíců.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Moc se omlouvám, ale papír pro poslance NENÍ finanční přiznání. 🙂

Takže, i když každý politik je u mě prostě šimpaz NIC více, bohužel, tak přesto Okamuru budete muset odsoudit později, za ten článek OPRAVDU ne. A NEBOJTE SE, brzo Vám i ostatním dá mnoho příležitosti. 🙂

Sleva
Návštěvník
Sleva

Já nevím, ale takové věci by si měl každý politik hlídat

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

🙂 BOHUŽEL v tom článku šlo jen a jen o to, ok, o TEN NADPIS!!!

A lidé se chytli, je jedno, jestli POCHOPILI, o čem ten článek JE! Jde jen o to, aby si mysleli, co jste BOHUŽEL napsala…

Tomu se říká ” demokratická NOVINAŘINA” – ” oni – ti ROBOTI = novináři jsou školení, Jak Co a Proč napsat, aby… aby co?! 🙂

Zombie
Návštěvník
Zombie

Jestli je bude sestavovat z takových “odborníků”,jaké nám dosadili Klauz z Havlem hned po sametové revoluci,tak nás brzo za pár mušlí koupí i ti negramotní negři někde ze Zimbabwe…Ale ty mušle ještě za tento bordel budeme muset dávat my jim..

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pane Admine, proč se mi nezobrazuje už sloupeček “Nejnovější komentáře”?

Administrator
Admin

Stisknětě CTRL+F5 v prohlížeči, asi máte nějaký bordel v browser cache.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Diky, už jede 😉

raspberry
Návštěvník
raspberry

Zlodějská zombie ODS se vrací, stínový předseda ODS Ivo Rittig, kmotr – vyučený prodavač s nakradenými dvěma miliardami, se zná s kmotrem Babišem hodně dlouho.
A ministra školství si přece nenechá ujít Václav Klaus ml.!

Ještě se budou trochu zdráhat, aby to nevypadalo blbě, a pak hop do Babišovy náruče jako ve většině krajských koalic.

19.6.2016 Ministr financí Andrej Babiš v Otázkách Václava Moravce přiznal, že si tyká s lobbistou Ivem Rittigem. V pořadu zmínil Rittigovo jméno nejprve sám Babiš. „Vadí mi, že kauzu Čapí hnízdo vyšetřují Rittigovi policisté,“ řekl oligarcha. Moderátor Moravec však následně poukázal na to, že se Babiš s Rittigem zná a tyká si s ním. „Znám ho, a co má bejt. Znám ho dlouho z tenisových turnajů, tykáme si,“ reagoval Babiš. Ten se k tomu vyjádřil na svém twitterovém účtu, Rittig:

“Pro pořádek známe se s Andrejem 21 let a mozna byl nebylo marné se potkat třeba u Moravce aby jsme si pokecali..”

http://forum24.cz/ivo-rittig-na-twitteru-s-andrejem-se-zname-21-let-pokecame-u-moravce/

zedníček
Návštěvník
zedníček

kurňa, cítim v kostech, že volby byly šikovně zmanipulované! ODS a Lidovci by ve skutečnosti tam vůbec neměli být! Někdo v UVK jim připsal procenta. Svině….

raspberry
Návštěvník
raspberry

Většina Babišových voličů jsou starší 60 let, bez maturity. Sociologická data agentury Median.

Zásadní zpráva voleb? Voliči strany práce hromadně zběhli k miliardáři Babišovi
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/specialy/volby-2017/2281645-zasadni-zprava-voleb-volici-strany-prace-hromadne-zbehli-k-miliardari

SilentPysk
Návštěvník
SilentPysk

Tahle “zběhnutí” jsou jenom žvásty. Nikdo nikde nikdy nezjistil, kdo a kam se přestěhoval.

SilentPysk
Návštěvník
SilentPysk

Nikdo nikdy nezjistil, odkud a kam voliči skutečně přecházeli. A o “solidnosti” zpráv ČT lze s velkým úspěchem pochybovat.

Hestie
Návštěvník
Hestie

p.Administratore,

to už se nehlasuje, nebo mne zlobí notásek?

Administrator
Admin

Palce jsem vypnul, několik duševně nemocných zhrzenců tady klikalo mínusy jako o život, protože po volbách se ukazuje, že pan VK měl pravdu a někomu prostě praskají nervy z procesů, v jejichž středu je Okamura s výroky o tom, co udělá, až bude ve vládě s Babišem, jak zaznělo v rozhovoru pro ČRo. Diskuse si tu rozvracet nenecháme.

Hestie
Návštěvník
Hestie

děkuji, souhlasím, jen vím, že se něco podobného už dělo a potom jste to zase vrátil a mezitím ten “notásek”, tak jsem se chtěla ujistit

děkuji a omlouvám se za obtěžování

Radek
Návštěvník
Radek

Vy jste šéf, ale upřímně proč to vadí? Jak rozvrací když je někde víc mínusů? Já bych mohl vyprávět mně dají mínus i za slovo “přesně” pod někým kdo dostal samé plusy… ale i tak to neschvaluju. Reakce je pracná, +- je rychlý… kdo má pořád psaát a číst ty tuny keců, takhle vidí hned kdo je populární a kdo ne. Že jsou ty mínusy od trollu nebo magorů , a co? Taky lidi 🙂

mantid
Návštěvník
mantid

Radku, ale vždyť právě ty ses nedávno podivoval, co jsi napsal tak strašného, že jsi za Vietkong dostal takové množství (Dukátovských) mínusů.

Radek
Návštěvník
Radek

Takový Dukátovský mínus, to je něco jako takový virtuální zlaťák. To člověka zahřeje u srdce 🙂 Člověk se v tom přehrabuje a říká si … peníízeee peníízkyyy 🙂

Wladymir
Návštěvník
Wladymir

Takže pokud lidé nesouhlasí s některými příspěvky, tak jsou nemocní zhrzenci? Nenapadlo Vás, že lidé jsou teď hodně rozděleni a mají i odlišné názory? Většinou to svedete, že to dělá Dukát, možná i mě z toho obviníte. Je to Váš server, máte na to asi právo. Ale co objektivita? Nebo redakce nesnese kritiku? Třeba máte pravdu a opravdu je zde diskuse prasena někým, statistiky přístupů neznám. Ale nešlo by tomu zamezit jiným způsobem? Je zde spousta zajímavých příspěvků, kterým rád vyjádřím souhlas, nebo naopak, když se mi nelibí, nesouhlas. Myslím, že i pro autora je dobré mít zpětnou vazbu na čtenáře. Až třicet lidí napíše pod příspěvek -souhlasím-, nebudeme se zde moc orientovat. Stejně tak by se dala vypnout diskuse pod články, aby se zamezilo kritice. To už to bylo a možná (stále doufám, že ne) opět bude. Doufám, že jsem nebyl příliš kritický, ale muselo to ven.

Administrator
Admin

Jde o to, že když někdo u nás hlasuje klikáním, tak server zaznamenává více informací, než jenom IP adresu. Takže vidím, že jistý člověk, který žije asi 6 km od Kladna podle Google Maps a používá VPN od VyprVPN, hlasuje ze stejného počítače a prohlížeče pod 37 různými IP adresami z celého světa a kliká jenom mínusy pod komentáři Pozorovatelky a pana VK. Potom tady máme člověka z Náchoda, ten používá datapool ExpressVPN a kliká mnohonásobné mínusy z mnoha IP adres u komentářů vybraných diskutérů jako jsou brutopýr, SugarRay, mantid a několika dalších.

Klikání palců je tím znehodnoceno. Zpětná vazba je tím omezena pouze na komentář, což je lepší, aby člověk napsal, jaký má názor, než aby klikal palce. Obohatí se tím diskuse. Zamezit zneužívaní palců by šlo třeba tím, že bychom povolili klikat palce jenom ověřeným registrovaným lidem s účtem na Facebooku starším více jak 3 roky anebo po předložení občanského průkazu, jako to dělá iDnes.cz. Ale to už by nebyla anonymní diskuse, ale tvrdá kontrola, něco takového u nás nepřipadá v úvahu. Takže palce jsem odstranil. Pokud lidé neuvidí plusy a mínusy, donutí je to číst každý komentář, bez ohledu na palce.

Třicet lidi pod příspěvek nenapíše “souhlasím”, protože by dostali ban za spamování. Stejně jako za texty jako +1 neb -1. Pokud někdo chce zanechat zpětnou vazbu, ať napíše svůj názor.

Wladymir
Návštěvník
Wladymir

Díky za odpověď, v tom případě Vaší reakci chápu. Ale je to škoda. Každý nemá čas, odvahu, kapacitu,…., aby se do diskuse zapojil. Byl to takový rychlý způsob vyjádření podpory, nebo nesouhlasu. Ale svět se bez toho nezboří. To s tím banem jsem si myslel, ale už to nechtěl rozepisovat.

josef
Návštěvník
josef

6 km od Kladna? Takže Dukáte, ty “vlastenče”, co ty na to?

josef
Návštěvník
josef
hirameki
Návštěvník
hirameki

hm, KLatovsko? eh? jak to souvisí s tím, co psal Admin?

josef
Návštěvník
josef

Díky za upozornění na chybu kterou, kterou jsem udělal v popisu foto. Správně má být od Kladna.
Braškov je obec v okrese Kladno asi 3 km severozápadně od Unhoště a 4 km jižně od Kladna v nadmořské výšce 416 m. Žije zde 1 047 obyvatel.