Andrej Babiš vstupuje do role státního manažera, vládu chce sestavit z odborníků...

Andrej Babiš vstupuje do role státního manažera, vládu chce sestavit z odborníků oproštěných od politické ideologie. Kalergiho model státní manažerské moci je zde a Brusel je v šoku, V4 v roli rozkladného elementu zkostnatělého Bruselu?

Andrej Babiš vstupuje do role státního manažera, vládu chce sestavit z odborníků oproštěných od politické ideologie. Kalergiho model státní manažerské moci je zde a Brusel je v šoku, V4 v roli rozkladného elementu zkostnatělého Bruselu?

Pomalu se začínají naplňovat mé neblahé prognózy o implementaci Kalergiho prvků do procesů řízení v ČR. Andrej Babiš dnes s naprostým překvapením a šokem i pro vlastní spolustraníky prohlásil, že jeho vláda nemusí být politická, ale složená pouze z profesních odborníků, tzn. manažerů se specializací na systémy řízení v daných sektorech [1]. Je to stejný model, který v USA nasadil Donald Trump ve své vládě. I když v USA se nasazují odborníci do vlády prezidenta mnohem častěji, v Evropě je to prakticky unikát. Prezident Miloš Zeman už oznámil, že pověří Andreje Babiše příští týdne sestavením vlády. Samotný Babiš oznámil, že by chtěl vládnout s ODS, dohromady by dali 103 hlasů. Nechce už vládnout v trojkoalici, protože čím více stran je v koalici, tím více problému to s sebou nese. A tady pozor, je zde velmi zajímavý posun v postojích mezi Andrejem Babišem a Milošem Zemanem.

Andrej Babiš v kanceláři Agrofertu, ale brzy už jako státní manažer ČR, nikoliv premiér.

Zatímco Miloš Zeman pochválil SPD po volbách, Andrej Babiš kategoricky prohlásil, že nechce v kabinetu SPD a KSČM. Ano, toto si dobře zopakujme a zapamatujme, je to přesně tak, jak jsem psal a říkal před volbami, že jediné dvě strany, které v poslanecké sněmovně budou hájit pro-národní teze, budou SPD a KSČM. Tyto dvě strany se angažovaly v kauze lithia, kterou si Babiš přivlastnil jako volební téma. Je logické, že Babiš, který bude razit jak pro-americkou, tak i pro-globalizační politiku, nebude ve své koalici chtít pro-národní strany. To je potvrzení a lakmusový papírek toho, kdo hájí národní zájmy a kdo ne. Pokud jste ve volbách volili SPD nebo KSČM, volili jste vlastenecky v rámci velmi omezené a chudé nabídky takových stran, které měly potenciál dostat se do sněmovny. A reakce Andreje Babiše, že nechce SPD a KSČM ve vládě, je potvrzením toho, že na SPD a KSČM se budeme moci v následujících 4 letech spolehnout. Nicméně procesy, které jsou nastavené, jsou katastrofálně děsivé.

Babiš nehraje o politiku, ale o řízení ČR jako korporace z pozice státního manažera

Andrej Babiš není politik. Znovu to opakuji a znovu připomínám, že Hnutí ANO je hnutí a nikoliv politická strana. A každé hnutí má charakter podnikatelského projektu. To platí nejen o ANO, ale i o SPD. Jenže právě problémy v SPD před volbami ukazují, že pokud chcete dělat hnutí a řídit ho, musíte být tvrdý a schopný manažer, což Babiš je, ale Tomio Okamura bohužel v tomto zaostává. Hnutí je potřeba manažerský řídit a zvládat procesy, které v něm uvnitř probíhají. Pokud je manažerské nastavení špatné, strana začne projevovat známky politické a programové deviace. Na to je 2 dny po volbách brzy to hodnotit, jenom na to dopředu upozorňuji, za pár měsíců si na má slova mnozí vzpomenou, někdo ale zapomene. Andrej Babiš má jednu výhodu, že není politik a může do koalice jít s kýmkoliv, z jakékoli strany politického spektra. Může jít do vlády s levičáky v ČSSD, ale i s pravičáky z ODS. Jak je to možné? Protože politické hnutí na rozdíl od politické strany nesleduje politické, nýbrž ekonomické a strukturální cíle.

Babiš není politik, ale manažer. Z občanů si udělá své zaměstnance, ČR se stane největší divizí Agrofertu?

Přesně z tohoto důvodu je Babiš klidně připraven složit vládu z odborníků ve smyslu profesionálních manažerů ve svých oborech a on sám jako premiér bude v roli vrcholného státního manažera. Tím dojde k naplnění Kalergiho principu o přesunu politické moci z politických stran na manažery a přeměna parlamentních demokracií na manažersky řízené územní celky. Česká republika je laboratoří Evropy ve smyslu nasunování nových řídících programů NWO a právě úloha Andreje Babiše splní jednu z těchto hlavních rolí. Tady si všimněte role Miloše Zemana. Ten z toho nemá příliš velkou radost, protože právě Miloš Zeman by rád viděl koalici ANO, SPD a KSČM, která se osvědčila minulé pondělí při prohlasování výzvy sněmovny k lithiu, aby vláda zrušila memorandum s Australany. Koalice ANO, SPD a KSČM pohodlně provedla a prosadila tento pro-národní krok. Jenže ANO je falešný partner, to jsme věděli dávno předtím. Bylo to účelové spojení před volbami na získání přízně voličů. ANO není a nebude pro-národním hnutím.

Zeman by rád v koalici viděl SPD a KSČM, Babiš to kategoricky odmítá, nechce ve vládě vlastence

Jenže Andrej Babiš nechce o koalici s KSČM a SPD ani slyšet, což představuje silný rozpor mezi Zemanem a Babišem, ale na to jsem už dříve upozorňoval, že Miloš Zeman a Andrej Babiš spolupracují v tandemu, ale nikoliv proto, že se milují, ale že se oba dva vzájemně a zoufale potřebují, aniž by to znamenalo, že se budou shodovat v některých názorech. Miloš Zeman chce pro-národní koalici, protože mu je zcela jasné, že pokud Andrej Babiš sestaví s ODS vládu nacpanou manažery a nikoliv politiky, potom sice to bude výhodné pro normalizaci vztahů s Ruskem, ale i destrukční v rámci procesů uvnitř V4 a bude to destrukční i pro mechanismus parlamentní demokracie a Zemanovi musí být jasné, že ve chvíli, kdy moc převezmou státní manažeři, tak tím zaniká jakýkoliv vliv Pražského hradu na politiku vlády.

A Miloš Zeman by rád zvýšil rozsah svých pravomocí, a to lze prosadit jen politicky přes politiky ve vládě. Pokud tam budou sedět manažeři Agrofertu, Spolchemie, RWE, Pricewater House & Coopers a další, tak prostě vliv Hradu na takovou vládu bude nulový. Navíc Brusel je po výhře Babiše v šoku, protože jeho napojení na Miloše Zemana, ruský business a zájmy Agrofertu jsou pro evropský unijní establishment děsivé.

Petr Fiala, předseda ODS. Jak zareaguje na Babišovu nabídku?

Mnoho lidí v Babišovi vidí politika. Babiš není politik, je to manažer multimiliardového impéria a nyní i státní manažer 10 milionů lidských assetů v České republice. Jeho hnutí řídí formou korporátního schématu, stejně tak bude řídit vládu složenou z profesních manažerů. Ještě připomenu, co uvedl Andrej Babiš včera v rozhovoru pro MF Dnes. Andrej Babiš uvedl: “Samozřejmě i některé programové věci Tomia Okamury jsou pro nás dobré, zákon o referendu, otázka odvolatelnosti politiků, proč ne, zastavení migrace, ano, ale já to chci prosadit na úrovni Evropy.” [2]

Globalistům nevadí referenda, protože globalisté vědí, jak funguje mocenský tenzor. To je nepodmíněný řídící proces supersystémů a referendum dopadne přesně tak, jakým směrem mocenský tenzor vede celou společnost. Stejně tak Babišovi vyhovuje odvolatelnost politiků. protože Babiš není politik, ale manažer. A jeho vláda budou manažeři, ale ty je zvyklý vyhazovat, s tím nemá Babiš problém, chápete? Zastavení migrace je součástí procesu, který přímo navazuje na mocenský tenzor a jeho odezvu. Migrace je roznětkou změn v celé EU, bez této roznětky by se nikdy Babiš nedostal tak daleko. Migrace je navíc objektivní proces, který probíhá legálně na základě pracovních víz, kterých vydává i ČR každý rok několik desítek tisíc, včetně prodlužování platnosti, ale nikdo o tom nemluví.

Jak ubrzdit sešup do náruče NWO s Babišem?

V této situaci by bylo vhodné, kdyby SPD a KSČM moderovaly a brzdily Kalergiho proces prosazovaný Babišem na všech úrovních, nejen v parlamentu, ale nejlépe v koalici a ve vládě. Pokud by SPD a KSČM byly ve vládě, mohly by mít kontrolu nad tím, co by Babiš chtěl provádět s Českou republikou. A nebude to opravdu nic hezkého. Je třeba, aby alternativa držela při sobě, abychom podporovali SPD i KSČM, protože žádná další strana v parlamentu už nezůstala, která by chtěla chránit zájmy obyčejných lidí, našich dětí, našeho lidu a národa.

Na závěr Vás všechny srdečně zvu k mimořádnému pořadu na Svobodném vysílači CS dnes od 19:00 hodin. Bude to povolební debata s mojí účastí a mnoha zajímavými hosty, nechte se překvapit. Toto je mimořádný pořad, v pondělí jinak nevysílám. Od pátku již pravidelně na SVCS a taktéž od 19:00 hodin uslyšíte mé pravidelné analytické pořady ve spolupráci s Vítkem.

Záznam povolební debaty na SVCS

Archiv SVCS

Zdroj: [3]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 7 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 63%. Pokud se Vám líbí, co děláme a jaké zprávy přinášíme, podpořte nás prosím zde (anebo zde) a zasloužíte se tím o zachování našeho provozu. Děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

259 Komentářů o "Andrej Babiš vstupuje do role státního manažera, vládu chce sestavit z odborníků oproštěných od politické ideologie. Kalergiho model státní manažerské moci je zde a Brusel je v šoku, V4 v roli rozkladného elementu zkostnatělého Bruselu?"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Jánosz
Návštěvník

Je mi to ľúto, ale po správnosti by v nadpise malo byť napísané V3. Na Slovensku nám totiž Fico razí heslo: “Ideme do jadra.” Čo jadro je, to nikto nevie. Ak používa takúto slovnú hračku, tak sa jedná o monštruozitu, ktorá sa slušnými slovami alebo termínom asi ani nedá popísať. Zrejme sa inšpiroval u militantných imámov, ktorý svojim mučeníkom sľubujú raj a panny a nám ich podal ešte navyše aj v Exupéryovskom balení. Zaujímavé je, že keď už každý cíti ako Únia a každý vidí jej jej vonkajšie štáty hnijú, tak Slovákom sa ponúka jadro. Čo si tento človek myslí o ľuďoch, ktorí sú okolo neho, o Slovákoch, Čechoch, Maďaroch a Poliakoch? To si myslí, že nám predá hnilé jablko s tým, že jadro je zdravé? Ťažko povedať, ale tento skvostný obchodný pokus patrí tam, kam patria všetky hnilé jablká. Smola pre nás je, že pán premiér ponúkajúci namiesto prespektívnej budúcnosti nám ponúka hnilobu, a to je smutné.

x&t
Návštěvník

Co je jádro je přeci jasné. Jádro je pokračování integrace. Přestavitelé EU to jasně říkají: jeden ministr financí, jednotné dávky, rozhodování o migraci z centra, jednotná obrana.

Dal bych odkaz na svůj komentář o neexistujícím státu ČR pod přechozím článkem, ale bohužel byl asi jako nepříjemný zrušen (18x Thumbs up).

HumanaeLibertas
Návštěvník

Takovej Hlinka no.

Janaz
Návštěvník

Máš v tom maglajz. Keby bol ako A. Hlinka, tak by sme si mohli gratulovať, pretože u Hlinku bol národ na prvom mieste.

Pozorovatelka
Autor

Jánosz, myslím, že až Vám dojde, že Fico to myslí dobře, bude pozdě.

soli
Návštěvník

“Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami.”
Johnson L (19) | O dobre (1373)

Janaz
Návštěvník

A s kým že to Fico myslí dobre? lebo so Slovákmi nie.

anazuz
Návštěvník

Budu se opakovat..Andrejko šel od Zemana výrazně pobledlý..Uvidíme,co přinesou další dny.Děkuji V.K.za článek a letím si opožděně zapnout svobodnou vysílačku.Nic méně,moc se těším i na článek p.Pozorovatelky..snad ještě nebudeme tak hluboko v ……

sys
Návštěvník

Je to tak, vypadal nějakej vyšťavenej….asi mu pan prazident řek, kam už ne.

x&t
Návštěvník

Není rozpor v ” …jeho napojení na Miloše Zemana, ruský business” a “Je logické, že Babiš, který bude razit jak pro-americkou, tak i pro-globalizační politiku”? O jaký ruský business vlastně jde?

Každopádně já proti řízení ministerstev odborníky nic nemám. Řídit má někdo, kdo lidi řídit umí a o oboru něco ví. K čemu tam je politický panák? Leda na přihrávání zakázek kamarádům, to známe.

Jsou tu ale dvě podmínky:
1. Jde tu jen o pár milionů lidí a bilionové majetky. Když má manažer pravomoci, tak má i odpovědnost. Jedno bez druhého nelze. Takže musí mít hmotnou i trestní odpovědnost.

2. Manažerská role kromě dělání věcí správně nevylučuje i dělání správných věcí. Naopak. Manažer tak nemůže být logicky cizinec, nesmyslný je skok z VŠE a problematické je celoživotní zaměstnání u globální korporace.

.lak
Návštěvník

Tak to velmi přehlížíte skutečnou roli manažérů v kontextu celku. 2/3 lidí jim jsou trnem v oku a to dorost a senioři a role hlavně primární ziskovců a přívěsků politiků takřka v rolích pátých kol u vozů https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ Skoro mám dojem že lidé v dnešní uspěchané době živení úžerů nemají shopnosr udržet delší pozornost a uvědomovat si skutečné stavy věcí a co s toho vyplívá a věří marketinkovým výštěkům pro kývače kteří se z nich stávají (jak z uspavačů hadů, kteří by je ale měli ve svém zájmu uštknout 🙂 k jejich vlastním tvořeným peklíčkům.

Zvědavá matka
Návštěvník

Milý .laku, vidím, že s interpunkcí ( pro snadnější přehlednost Vašich textů) s Vámi nikdo nepohne 😉
Ale ve videu, které vkládáte, jsou zvýrazněna i 2 témata, která jsou mým primárním bojem – 1. zrušit tu část naší Ústavy, která nadřazuje Zahraniční Smlouvy našim Zákonům (a do toho spadá i kauza lithium!)
2. postavit lobbying mimo zákon ( zohledňuje privátní zájmy jedinců na úrovni Státu – proti zájmům, a na úkor, občanů Státu – voličů svého osudu…)
Díky 🙂

.lak
Návštěvník

S tou gramatikou, nejen interpunkcí je to zaklínadlo kdy se jazykovědci oplijí slušnými slovy tak neskutečně hulvátsky a sprostě v kontextech že větší vyvrhelové se nevyskytli navzájem kvůli blbému y. A parkrát to předvedli s tím že právnický výklad gigantických urážek by v rozborech popřeli a tedy jestli tedy někdo umí šalbu jsou to právě erudovaní slyntamoři psaného. comment image

Zvědavá matka
Návštěvník

Souhlasím.

Perun Hromovládný
Návštěvník

Nerad to říkám, ale bohužel platí, že máme vládu přesně takovou, jakou si zasloužíme. Při volbách se projevil politický analfabetismus a nezájem o věci veřejné.
Nečeká nás nic dobrého. A ANO, lépe už bylo.

Alex
Návštěvník

Hlavne bych poprosil dat porad ke stazeni i zde, aby si ho mohli ctenari poslechnout pozdeji.

Karin
Návštěvník

stáhni si to přímo ze Svobodného vysílače CS: http://www.svobodny-vysilac.cz/

blondyna
Návštěvník

Je to divadlo pro nas, becici ovce. O techto volbach si myslim sve, nicmene jsou platne. Zlodej Babis si bude se zlodejskou ODS dobre rozumnet 😀. Boze, to bude tandem ☺. Jojo, certem dabla nevymytis.
Jinak je usmevne, ze byvaly soudruh Babis vidi dnes spolupraci s komunisty jako neslusnou. Po tech nahravkach, co na Babise unikly, je odvaha prohlasovat, ze chce vladu slusnych lidi. Prdel je pro Babise slusne slovo a vinen je z mnohamilionoveho dotacnoho podvodu. Boze, to bude perspektivni premier pro CR 😀😀. V zahranici na nas nenechaj nit suchou 😀.

ladar
Návštěvník

Prosím nepište pořád, že jsme ovce. Já ovce nejsem a vy taky ne. A pokud někdo ovce je, tak to tady určitě neřte.

Ereinion
Návštěvník

Jen co se týče KSČM, tak tam probíhá také souboj různých frakcí…doufám, že po tomto výprasku (nejhorší výsledek všech dob, i s první republikou) dojde ke změně třeba k panu Skálovi…koneckonců především on inicioval tu schůzi k lithiu…na obrazovkách ale byli konformní nevýrazní Filip či Dolejš, kvůli kterým tak klesli…
Jak říkával Ransdorf, předseda Filip je především dobrý technolog moci

Pavlina
Návštěvník

.. nenechte se zmýlit těmi procenty a podívejte se na množžství voličů ..
to je stálice , 390 tisíc je +- ,kupodivu oni nevymírají jak se stále tvrdí

Jožin
Návštěvník

Přesně tak jak je napsáno v předposledním odstavci.Babiš již dlouho mluví o nutnosti přílivu nových pracovních sil, minimálně rok.Zatím si občany nechtěl znepřátelit, proto protěžoval především Ukrajince, ale nebude dlouho trvat a Babiš začne obhajovat přijetí “pracovních sil z Afriky a blízkého Východu.
Mnoho lidí mu na jeho rétoriku skočilo.

Iva
Návštěvník

Na toto mu ale nikdo neskočí, neboť každý ví, že lidé z Afriky a bl. Východu nejsou žádné pracovní síly, neb pracovat nechtějí a neumí. Spíš jde o síly parazitické.

tom
Návštěvník

Že nechtějí pracovat nevadí. Nedostatek pracovníkú je jen záminka, ne příčína. Tu hledejte pod heslem Euromed.

dastin
Návštěvník
grouf
Návštěvník

No nevim, ale tohle je volaako zmätene (ze svodky CRo):

“PODMÍNKY SPD. Zástupci SPD přišli na jednání s ANO s programovými podmínkami pro vládní spolupráci. Pro tu je ale nutné i to, aby vládu nevedl obviněný premiér. SPD požaduje pozici místopředsedy sněmovny. Když ji získá, nominuje na ni lídra Tomio Okamuru. Poslanci SPD také budou znovu hlasovat pro vydání Babiše k stíhání.”

Okamura s 22 mandaty si klade temer absurdni podminky (bez Babise, ktereho chce navic vydat a za to chce mistopredsedu parlamentu). To vypada skoro, jako ze SPD nema zadny zajem na tom, byt ve vlade. Anebo je jasne, ze s ni Babis v zadnem pripade nepocita a tak Okamura dela velka gesta. A to tak silna, ze se zda, jako by za sebou chtel spalit vsechny mosty.
Nakonec se vsichni v parlamentu proti Babisovi spoji a vydaji ho policii.

raspberry
Návštěvník

grouf, kéž by, nejlepší příspěvek.

hirameki
Návštěvník

s tím “pálením mostů” se mi to zdá jako dobrý postřeh.

blondyna
Návštěvník

no o politicka korytka a trafiky tady pujde take. Podle toho, ze Babis napr. prosadil jako ministra obrany herce Stropnickeho, ktery nejspis nezazil valku ani na jevisti, bych rekla, ze to s kvalifikovanymi odborniky pana Babise nemusi byt tak zhave
Ono byt dobry brankar jeste neznamena byt dobry poslanec, nebo ministr 😆

Iva
Návštěvník

Stropnický je ostuda nejen ANO, ale i naší republiky.
Není možné, že babiš byl někým donucen ho do hnutí vzít a ministrem ho jmenovat? Vždyť ten člověk obraně vůbec nerozumí a vlastně není dobrý vůbec v ničem, ani jako herec nic extra. Zato má vazby na Vatikán a SSA.

Jaris
Návštěvník

Zidak zida vzdy podrzi. V tom je jeden z jejich triku.

wpDiscuz