Andrej Babiš napsal Lubomíru Volnému dopis a odpověděl mu na interpelační otázky...

Andrej Babiš napsal Lubomíru Volnému dopis a odpověděl mu na interpelační otázky položené na základě podnětu z článku Aeronetu, kde jsme se ptali na certifikáty a registrace špejlí pro české školáky! Český premiér v interpelační odpovědi šokoval, když úplně natvrdo potvrdil, že česká vláda nikdy nechtěla vidět od čínského výrobce žádné certifikáty nebo atesty! Školáci si tak mohou do nosů strkat i větve ze stromů, žádný rozdíl v tom nebude! A nikdo z vlády ani nekontroloval čínský obchodní registr, jestli firma na špejle vůbec existuje! Státní zakázky uzavírané bez ověření subjektu? Tohle nevymyslíš, až si to přečteš!

Andrej Babiš napsal Lubomíru Volnému dopis a odpověděl mu na interpelační otázky položené na základě podnětu z článku Aeronetu, kde jsme se ptali na certifikáty a registrace špejlí pro české školáky! Český premiér v interpelační odpovědi šokoval, když úplně natvrdo potvrdil, že česká vláda nikdy nechtěla vidět od čínského výrobce žádné certifikáty nebo atesty! Školáci si tak mohou do nosů strkat i větve ze stromů, žádný rozdíl v tom nebude! A nikdo z vlády ani nekontroloval čínský obchodní registr, jestli firma na špejle vůbec existuje! Státní zakázky uzavírané bez ověření subjektu? Tohle nevymyslíš, až si to přečteš!

Dostali jsme do redakce neuvěřitelný email. Náš čtenář, který podle svých slov spolupracuje s poslancem Lubomírem Volným z Volného Bloku, nám zaslal do redakce dopis od Andreje Babiše. Jedná se o jeho odpověď na interpelační otázky Lubomíra Volného, které podle slov našeho čtenáře byly čerpány z našeho investigativního článku zde. Český premiér v dopise odpověděl způsobem, že v redakci to do této chvíle rozdýcháváme, protože nevíme, jestli jde o vtip, humor, legraci, nebo o tvrdou a třeskutou českou politickou realitu.

To, co se v dokumentu nachází, pro to nenacházím slov. My jsme se v našem nedávném článku [1] zajímali o to, proč testovací sady a špejle pro české školáky nemají atesty, certifikáty, a jestli vůbec někdo kontroloval, co je ta čínská firma vůbec zač, jestli je napadlo pátrat třeba v čínském národním obchodním registru. Premiér Andrej Babiš odpověděl, že nic z toho se neprovádělo a nekontrolovalo, protože to nevyžaduje žádný předpis.

V našem článku v dubnu jsme se pozastavovali nad tím, jak mohou být špejle z Číny používány českými školáky, když pod mikroskopy je jasně patrné, že se na tyčinkách objevují kontaminanty, černá vlákna, z nichž některá se kroutí a pohybují v blízkosti tepla, když na ně člověk dýchne apod. Ve sterilních obalech přece nemůžou být na špejlích žádné kontaminanty, to je vyloučené, to se prostě nesmí stát. Jenže, kontaminanty na špejlích prokazatelně jsou, lidé po špejlování nám hlásí už mnoho měsíců do redakce strašné věci.

Andrej Babiš potvrdil, že antigenní testy pro školáky nikdo a nikdy nekontroloval, ani nikdo nezjišťoval nic o čínském výrobci

Mají špatné spaní, že slyší hlasy, projevují se u nich halucinace a stavy podobné schizofrenii, mají pocit, že jim pod kůží lezou brouci, mravenci a velká část lidí po špejlování hlásí opuchlé nosohltany, škrábání v krku, bolesti hlavy, migrény, zvýšené teploty, průjmy, zvracení, závratě a neustupující ekzémy a vyrážky na různých částech těla. A to nemluvíme o projevech po vakcinaci, to jsou popisy lidí, kteří se jenom pravidelně testují špejlemi. Proto jsme v dubnu sepsali článek a obrátili jsme se na několik poslanců a jejich asistentů, aby náš podnět interpelovali. Jak se ukázalo, odezvu jsme našli jen u pana Volného, kterému jménem českých občanů a vlastenců moc děkujeme. Odpověď premiéra Babiše však stojí za to. Nejprve si přečteme, co nám napsal náš čtenář.

Dobrý den

Nevím, jestli je to v současné době vzhledem k mnohým dalším okolnostem ještě aktuální, nicméně: Na základě vašeho následujícího článku: https://aeronet.cz/news/ministerstvo-zdravotnictvi-testovani-obyvatelstva-cr-nevyzaduje-zadne-povoleni-od-statniho-ustavu-pro-kontrolu-leciv-a-nevyzaduji-se-ani-zkousky-a-atestace-jednotlivych-antigennich-testu-a-spejli/ jsem s panem poslancem Volným z Volného bloku připravil interpelaci pana Volného na premiéra Babiše ohledně těch věcí, o kterých se v článku píše. Přeposlanou odpověď premiéra Babiše panu Volnému zasílám v příloze.

S pozdravem Jakub z Ostravy

Premiér Andrej Babiš opravdu Lubomíru Volnému odpověděl, ovšem jestli jste si mysleli, že v ČR existuje něco jako politická zodpovědnost za zdraví nezletilých školáků, tak tento dokument vás přesvědčí, že nic takového už ani náhodou neexistuje, protože v roce 2021 je možné strkat českým dětem do nosů třeba i větve ze stromů, ale když budou zabalené v obalu a v krabičce, nikdo nehne ani brvou a klidně se tím bude testovat. Nikdo totiž nebude kontrolovat sterilitu. Nikdo nebude kontrolovat atesty, ani certifikáty. Nikdo ani nezkontroluje čínského výrobce, jestli vůbec existuje. Nic z toho totiž v roce 2021 se v ČR už nekontroluje. Přečtěte si to sami.

Vážený pane poslanče,

k Vašemu dotazu, zda obdrželo Ministerstvo zdravotnictví ČR od firem vyrábějících testy, jimiž se testují naše děti ve školách, příslušné licence o způsobilosti firem k výrobě zdravotnického a diagnostického materiálu, resp. zdravotnických prostředků, tzn.: osvědčení o zkoušce testovaných tyčinek, informaci o možných nežádoucích účincích testovacích tyčinek a platnou pojistku firmy, která testovací tyčinky vyráběla, včetně výše případného odškodnění, dojde-li aplikací testu k poškození zdraví testovaného uvádím následující:

Ministerstvo takové dokumenty od firem vyrábějících testy neobdrželo, ani je obdržet nemohlo. Neexistuje žádný předpis, který by jim takovou povinnost ukládal.

K Vašemu dotazu zda obdrželo Ministerstvo zdravotnictví ČR potvrzení kvality výše uvedených testů příslušnou certifikační autoritou s právem působnosti v ČR a EU uvádím následující:

Neobdrželo, neboť pokud by takové zdravotnické prostředky na trhu EU existovaly, nebyla by potřeba, aby Ministerstvo zdravotnictví řešilo zajištění jejich dostupnosti na trhu formou rozhodnutí o povolení uvedení na trh prostředku, pro který nebyl proveden postup podle § 4 odstavců 1 až 4 nařízení vlády č. 56/2015 Sb., a jehož použití je v zájmu ochrany zdraví. K tomu dále uvádím, že Ministerstvo vždy posuzovalo technickou dokumentaci doloženou žadatelem o povolení uvést antigenní test na trh pro použití laickou osobou, dle které bylo ověřeno, že antigenní testy splňují základní požadavky kladené na diagnostické zdravotnické prostředky in vitro.

K Vaší žádostí o zaslání elektronické kopie výpisu z čínského státního registru firem a společností (analogie našeho obchodního rejstříku), obsahujícího informace o čínských firmách vyrábějících testy, jimiž se testují čeští školáci uvádím následující:

Neexistuje žádný předpis, který by kterémukoliv orgánu státní správy ukládal povinnost takovými dokumenty disponovat.

K Vaší žádosti o zaslání elektronických kopií příslušných dokumentů Státního ústavu pro kontrolu léčiv dokládajících, že kvalita a funkčnost dodaných testů byla odborně prověřena a potvrzena. uvádím následující:

Neexistuje žádný předpis, který by Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv ukládal povinnost odborně prověřovat a potvrzovat kvalitu a funkční způsobilost diagnostických zdravotnických prostředků in vitro.

S pozdravem

Andrej Babiš

Takže to vypadá, dámy a pánové, že v ČR se testují statisíce dětí testy a špejlemi, které nikdo neprověřil, nikdo je netestoval, nikdo jim nevydal certifikace, nikdo si neprověřoval čínského výrobce v obchodním registru a jeho spolehlivost, jestli je to firma s kreditem anebo v insolvenci, nikdo nic neověřoval, protože na to prý neexistují v ČR předpisy, takže děti si mohou do nosu strkat úplně cokoliv, protože slyšíte správně, neexistuje na to předpis. Takže špejle mohou být logicky na to margo klidně kontaminované, protože nikdo je nekontroluje na kvalitu výroby a sterility balení, protože už víte, že na to neexistuje v ČR předpis. Nikdo tak neví, jestli ta čínská firma nevyrábí špejle třeba v Indii ve slumech a v Bangladéši, někde na podlaze, kde děti nemytýma rukama je balí do papírových obalů, viz. video zde.

Děti si mohou do nosů strkat i radioaktivní větve z Černobylu, rozdíl v tom nebude, protože na to není předpis v ČR, aby testy někdo kontroloval

Na všechno v EU musí být lejstra a papíry, dokonce i na zahnuté banány, na všechno musí být certifikáty. Ale na zdravotnické pomůcky, které za zdravotnické označeny nejsou, aby nemusely mít atesty, žádné papíry a lejstra nejsou potřeba, neexistují. Nikdo se neobtěžoval vydat předpisy na špejle, kterými se budou testovat stovky tisíc dětí v celé ČR 2x týdně. Na banány a papírová brčka předpisy ano, na testovací špejle vůbec nic! Takový bordel nemá obdoby, řeknete si. Jenže on to není bordel, je to úmysl! Je to úmyslné týrání českých dětí, aby se jim špejle tak zprotivily, že na podzim budou děti samy chtít vakcíny! To je ten účel.

Čínská špejle jako teror na děti

A každá vakcína bude doprovozena cejchem, značkou šelmy, nejprve v mobilu, v podobě covidového pasu, později čipem. Bez pasu nebo čipu se nikdo nikam nedostane, ani do práce, ani do divadla, ani do obchodu, s výjimkou základních potravin. Teror v přímém přenosu. Lidé jako dálkově programované zombie, očkovaní štítící se neočkovaných, a neočkovaní vyděšení ze supernosičů mutací, z očkovaných lidí. Potraty neočkovaných žen [2], které přišly do kontaktu s očkovanou osobou. Vyrážky, ekzémy a pásové opary neočkovaných, kteří přišli do kontaktu s očkovanými supernosiči. Taková je realita roku 2021. Klidně i větve si strkejte do nosu, v testu nebude rozdíl. Není na to předpis!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kozel
Návštěvník
Kozel

A ještě chci dodat, že ta naše politická sebranka poslouchá pouze příkazy EU a USA. Na národ bez výjimky serou. A dokud si na hlavu srát necháme a část ovcí je bude slepě poslouchat, tak se nic nezmění. Chce to vyrazit na ně do ulic a žádný samet. Tvrdě a zodpovědně tento odpad potrestat

Kozel
Návštěvník
Kozel

Revoluci a pozavírat tento hrabivý dobytek.

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

Fajn, jestlipak si někdo všimne, že se nám tu schyluje k “palácovému převratu”? Moc ve státě převezme jakýs skřet ze Senátu, podržený Ústavním soudem…, Milión chvilek a ostatní buzíci budou příští zástupci lidu…
Volám, křičím: VŠICHNI DO ULIC!!! (protože jsme v pr…i).

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak jak to je s tím Faucim, nějak se to začíná sypat? Či je to práce? Donalda? https://www.rt.com/usa/525423-fauci-email-daszak-lab-leak-covid/
Na Slovensku dal soudce pokutu za to, že na něm vymáhali roušku… https://www.hlavnespravy.sk/sudca-dal-policajtom-pokutu-za-to-ze-ho-prisli-sankciovat-za-nenosenie-ruska/2560386

Maxvolume
Návštěvník
Maxvolume

Taky nad tím přemýšlím jestli tohle není práce Donalda.Už jsem to tu psal minule.13.března začala kovid mafie a týden předtím,byl u něho Babiš a byli vysmátý jak lečo.

Dáša
Návštěvník
angel
Návštěvník
angel

tak jsem to přečetla a dost výrazně mě sere , jak když takhle nějaký hrdina ,, bojuje ,, jak nezapomene říci / napsat : ,, už to tu bude / je … jako za komunistů ,, ….do hajzlu, mají všichni sklerosu nebo jim je 20 let a nic , z té doby , nevědí ???

já jsem ročník 1962 a nepamatuju se, že bych nesměla chodit do školy, dusila se pod hadrem , zkoušky na střední / vysokou školu dělala online a vůbec nikdo nesměl nikam… a lidi páchali ekonomické sebevraždy … lidé umírali bez adekvátní lékařské péče, rvaly se do nich smrtonosné ,, vakcíny ,, na ulicích se váleli žebráci … nic takového jsem nikdy neviděla, vždycky jsem měla co jíst , mohla jsem jít, kam jsem chtěla – do kina, do divadla , na koncert, na plavečák, bruslit do lední haly a bez podmínek testu / vakcinace …dnešní děti můžou akorát tak do prdele !!!

ve srovnání se stavem po 17.11.1989 , jsme se měli jako prasata v žitě !!!

a hlavně : měla jsem dokonalý pocit bezpečí !

ať žije Československá socialistická republika !

Švejk
Návštěvník
Švejk

Čo bolo to bolo, terazky som premiérom….

Švejk
Návštěvník
Švejk

Já ten čínskej rejstrík kontroloval, Hangčouská firma(továrna) patří jednomu čínskýmu vykukovi z Pekingu s bydlištěm na Xin Zhong Jie. Je to s.r o, privátní, má základní kapitál 1milion yuanů(cca 2,5 mil korun) za což si lze v Pekingu koupit třeba auto SUV, takže ručení nic nula. Nemá žádný hygienický ani zdravotní certifikace. vůbec bych se nedivil. kdyby ten chlap byl jen bílej kůň Hamáčka a Tvrdíka. Výrobní firma je v Hangčou, (Hsngzhou) ,provincie Zhejiang, evidentně protože místní vláda je “ošetřená”. Zajímavè je, že v ČR a v Evropě obecně je nejvíce Číňanů pravě vesničani z provincie Zhejiang (a Fujian, viz Zemanův zavřený “poradce”Jie Jianming… )(Milenka Tvrd8ka Li Meng je též Zhejiangská) to jen na doplnění. Bohužel sem neumím vkládat screenshoty z rejstříku…

Jarin
Návštěvník
Jarin

A to je na tom nejzajímavější. Naši výrobci jsou schopní takové testy dodávat a taky to nabízeli, ale naše ministerstvo zdravotnictví po nich požadovalo všechna možná osvědčení, certifikáty, povolení od SUKLu a ten měl další požadavky, takže aby všechno splnili, vycházela by
cena testovací sady hodně vysoká. Navíc všechna ta potřebná povolení byla časově omezená a musela by se dokola obnovovat, opakovaně certifikovat a auditovat, takže to všichni zabalili, protože by nebyli konkurenceschopní. Na ně platila všechna zdravotnická nařízení a vyhlášky, ale na čínské šmejdy se nic takového nevztahuje. To je paradox a měly by se tím zabývat orgány činné v trestním řízení, protože to je evidentní porušení hospodářské soutěže a je jasné, že jsou za tím někoho vysoce postaveného soukromé kšefty.

Zmaten
Návštěvník
Zmaten

Svět se stal absolutně zvráceným místem. Ty špejle jsou fakt humáč, už jsme jich dostal mnoho a po každým špejlováním nic moc pocit hlnění, paléní atd. Sám jsem je zkoumal po mikroskopem. Steriní opravdu nejsou. Lidstvo je pro ně jen dobytek nic jiného, jsme pro ně pokusná morčata. Já jsem bohužel se svýma názorama za vyvrhela. Lidstvo zdegenerovalo na úroveň tvora zasluhující si autogenocidu. Bohužel určité vesmírné zákony, jenž jsou kvůli kvantové provázanosti, a holografického principu vesmíru samotného provázané. Maj za následek že když zderegenerovanost – (hloupost, netečnost prostě to jaká většina je. Dosáhne určitého počtu kvantově to přeskočí na většinu ostatních). Proto jestli to sami pozorujete, většina změnila své myšlení rázem, skokově. Celkově si myslím, že mysl těch co se vzbudili je hodně podobná těm co nám vládnou, jsme na hodně věcí imuní.

Realista (bohužel)
Návštěvník
Realista (bohužel)

Babiš je duchovní bezdomovec. Na léčení v nějakém ústavu není nikdy pozdě.

Fero
Návštěvník
Fero

Ako ľudia sme zase to dno posunuli nižšie. Experimentovať na deťoch a tváriť sa ze je to v poriadku. Hnus. Za toto sa ma už strieľať bez výnimky.

Maxvolume
Návštěvník
Maxvolume

Ano ale s tim nikdo nic neudělá,protože jsou lidi moc pohodlný pro ně je pravda lež a lež je pravda.Tak je system naučil.