Anděl smrti? Půl roku po očkování v Izraeli vypukly u mladých mužů...

Anděl smrti? Půl roku po očkování v Izraeli vypukly u mladých mužů zápaly srdečního svalu a počet případů je o 2500% vyšší, než je ve sledované věkové kategorii dlouhodobý průměr! Americká televize Fox News o tom přinesla reportáž natvrdo, ale česká laborantka má ještě horší zprávy! V populaci prý může hrozit vypuknutí ADE syndromu v reakci na mutační vlny, kterým budou podléhat hlavně očkovaní lidé! Právě očkování může ohrozit lidský imunitní systém v prostředí rychlých mutací, protože tělo si nesmí vytvořit dlouhodobé protilátky proti koronavirům! Jak je to možné? Laborantka vysvětluje!

Anděl smrti? Půl roku po očkování v Izraeli vypukly u mladých mužů zápaly srdečního svalu a počet případů je o 2500% vyšší, než je ve sledované věkové kategorii dlouhodobý průměr! Americká televize Fox News o tom přinesla reportáž natvrdo, ale česká laborantka má ještě horší zprávy! V populaci prý může hrozit vypuknutí ADE syndromu v reakci na mutační vlny, kterým budou podléhat hlavně očkovaní lidé! Právě očkování může ohrozit lidský imunitní systém v prostředí rychlých mutací, protože tělo si nesmí vytvořit dlouhodobé protilátky proti koronavirům! Jak je to možné? Laborantka vysvětluje!

Pravda o terapeutických látkách proti Covid-19 se postupně začíná odhalovat, ale nejsou to nijak veselé zprávy, protože se ukazuje, že očkovaní lidé se stali obětmi šíleného experimentu na hranici řízené genocidy. Americká televize Fox News totiž přinesla reportáž o posledních informacích z Izraele, kde od počátku roku očkovali celou populaci, včetně mladých lidí. Moderátor Tucker Carlson informoval americké diváky o tom, co se začalo odehrávat v Izraeli půl roku po zahájení očkování.

Lékařské ordinace a nemocnice začaly být zaplavovány enormním množstvím mladých lidí, především potom mladých mužů, kteří si stěžovali na problémy s dýcháním, s tlakem na hrudníku, přičemž od očkování jim uběhlo přibližně 5 až 6 měsíců. Mladí lidé v Izraeli se totiž očkovali jako mezi prvními kvůli tomu, že to vyžadovaly izraelské střední školy a univerzity, takže mladí Izraelci byli mezi prvními očkovanými. Proč se problémy neprojeví ihned po vstříknutí vaxu pod kůži? Tomuto jevu opožděného a život ohrožujícího vedlejšího projevu po vakcinaci se říká “Anděl smrti” a je zobrazován jako andělská smrtka s přesýpacími hodinami, které symbolizují propůjčený čas, než se vedlejší příznak po vakcinaci začne projevovat.

Šestnáctiletý teenager Michael dostává dávku vakcíny proti koronaviru COVID-19 společnosti Pfizer-BioNtech ve zdravotnickém zařízení Clalit Health Services v izraelském středomořském pobřežním městě Tel Aviv 23. ledna 2021. (Foto: JACK GUEZ / AFP)

A právě u mladých Izraelců se nyní po zhruba 5 měsících najednou objevují symptomy připomínající náběh na srdeční infarkt. Lékaři začali tyto pacienty vyšetřovat a zjistili neuvěřitelnou věc. Tito mladí lidé trpí myokarditidou, tedy zápalem srdečního svalu, což je život ohrožující onemocnění. A statistika je hrozivá, protože tolik nemocných mladých lidé s myokarditidou izraelští lékaři nepamatují, jedná se o nárůst nemocných v této věkové kategorii od 15 do 30 let o neuvěřitelných 2500% a doslova se dá hovořit o epidemii.

Všichni nemocní mají jedno společné, před zhruba 5 až 6 měsíci se nechali očkovat experimentálními roztoky, převážně mRNA vakcínou Comirnaty 500 od společnosti Pfizer. Problémy u mladých lidí se přitom začaly objevovat až v červnu, tedy s odstupem cca. 4 až 5 měsíců. Do té doby se zdálo, že nemají po očkování žádné problémy a příznaky ničeho vážného.

VIDEO: Americká Fox News přinesla reportáž o obrovském počtu případů zápalu srdečního svalu u mladých očkovaných Izraelců

Izraelská televize minulý týden přinesla reportáž o tom, jak se myokarditida u mladých lidí projevila. Většina mladých lidí popisuje, že najednou pocítili tlak na prsou přecházející do krku a krčních tepen, s pocitem závratě při předklonu, resp. při sehnutí se do předklonu při zavazování tkaniček u bot. Jiní objevili svoji nemoc při cestě po schodech nahoru, když nepoužili výtah a zjistili po několika krocích, že jim je na omdlení a najednou cítili bodavou bolest na hrudníku a pulzování v krčních tepnách s pocitem závratí, ztlumení okolního zvuku a opětovného zesílení. To jsou typické příznaky selhání krevního tlaku v síni středního ucha, zásobování mozku okysličenou krví a poklesem krevního tlaku, kvůli poruše srdečního svalu. Lékař, který spolupracuje s naší redakcí, nám to vysvětlil a popsal, co se děje v případě myokarditidy.

Při zápalu srdečního svalu se v krevním řečišti objevují antigeny, bílé krvinky, imunitní systém se snaží bojovat se zánětem a v krvi se začínají tvořit tromby, krevní sraženiny, protože imunitní systém spustí cytokinovou odezvu s cílem izolovat zánět srdečního svalu a napadá veškeré viry v okolí, včetně krevního řečiště v oblasti.

Odezva může být tak silná, že počet trombů naroste do takové míry, že začnou ucpávat cévy a člověk to pocítí při nějaké činnosti, která potřebuje rychle přečerpat krev z jednoho místa těla do druhého, obvykle při fyzické námaze, při stoupání do schodů, při nesení těžkého předmětu, při shýbání trupu bez pokleku ze stoje, při zvedání břemen, při běhu atd. Při těchto činnostech potřebují svaly mnoho okysličené krve a srdce má za úkol krev přepumpovat. A právě přitom dochází u lidí k odhalení myokarditidy, že něco není v pořádku.

Myokarditidu nemusíte zaregistrovat a poznat do chvíle, než když už je pozdě a dostanete infarkt

Myokarditida je nemoc postihující především seniory a lidi nad 60 let věku a přestože se může objevit i u lidí okolo 40 let, je to zcela výjimečné u mladších lidí. Jenže takovýto obrovský nárůst mladých lidí s myokarditidou v Izraeli je naprosto šokující. Všimněte si jedné podivné věci. Jak přesně po 4 až 6 měsících začínají okolo nás umírat herci, zpěváci, umělci, známé osobnosti. Někomu to přijde jako náhoda, ale lékař nás upozornil, že mezi mediky se už šíří informace, že ta časová prodleva okolo 5 měsíců není náhodná, že je to velmi podezřelé, že problémy se u očkovaných osob neobjevují ihned, ale začíná to průměrně po 5 měsících od druhé dávky.

Očkovací buňky v Izraeli

Mnoho lidí na to ani nepřijde, protože nepracují manuálně, ale pouze hlavou. Pokud člověk nevykonává manuální práci, nechodí do schodů, neběhá, nezvedá těžká břemena a neshýbá se při nazouvání obuvi, tak na myokarditidu nepřijde do té doby, dokud ho nesloží infarkt myokardu, a to může trvat i rok nebo rok a půl, než se neléčená myokarditida překlopí a manifestuje se jako akutní infarkt v důsledku selhání srdečního svalu. A proč se to objevuje u mladých lidí?

Protože mladí lidé jsou fyzicky aktivní, sportují, běhají, jezdí na kole, takže mají vysoký energetický výdej a jejich srdce musí přečerpávat mnoho krve do svalů. Takže právě mladí lidé velice rychle a záhy poznají, že něco nehraje, protože najednou zjistí, že uběhnou 30 metrů, zastaví se, drží se za hrudník a bolest je taková, že se nemohou pohnout. U starších lidí se nemusí myokarditida odhalit vůbec, protože starší lidé nemusí vůbec sportovat, všude jezdí autem, pracují v kanceláři, všude jezdí výtahem, nic nezvedají těžkého. Takže u takových lidí se nemusí myokarditida projevit až do chvíle, než už může být pozdě.

Odbornice na buněčnou biologii varuje před syndromem ADE v souvislosti s očkováním proti rychle mutujícím virům

Očkování v Izraeli tak má za následek obrovský nárůst mladých lidí se zápalem srdečního svalu o 2500% a Big Pharma mlčí, většina mainstreamových médií mlčí a politici plánují, jak budou od září očkovat i malé školáky, jak budou zaváděny apartheidové systémy vstupu do obchodů, do škol, do zaměstnání, do restaurací a úplně všude jen pro očkované osoby, takže neočkovaní budou jako Židé po přijetí Norimberských zákonů v Německu v roce 1935. A proč očkovaní lidé mají větší citlivost na mutace? Na to jsme dostali do redakce odpověď od naší čtenářky, laborantky, která vystudovala buněčnou biologii a zajímá se o situaci okolo vlivů očkování na organismus. Jméno naší čtenářky kvůli její ochraně neuvádíme.

Očkovaným lidem hrozí propuknutí syndromu ADE, kdy vakcíny nezmírňují průběh nákazy, ale člověka ohrožují při kontaktu s novou mutací

Dobrý den,

píšu Vám, jelikož v ČR se zatím ještě nikdo moc nezmínil o tom největším “průseru”, jenž může očkování proti Covidu-19 způsobit, a to o mechanismu zvaném “zesílení závislého na protilátkách” (Antibody dependent enhancement, zkr. ADE). Srozumitelný popis naleznete zde. Nebo si vyhledejte jiné články o tomto mechanismu. (Pozn. redakce: O vysoce nebezpečném syndromu ADE jsme na Aeronetu už psali zde).

V kostce mechanismus “zesílení závislého na protilátkách” shrnu takhle: Po lopatě a velice zjednodušeně to je tak, že vakcína vytvářející protilátky proti “viru X typu A” funguje, když se člověk poté nakazí virem X typu A. Nakazí-li se ale po této vakcinaci virem X jiného typu (B, C, atd), tak dle charakteru a míře mutací daného typu, může dojít k efektu “zesílení průběhu nemoci závislého na protilátkách”. A to díky tomu, že protilátky proti viru X typu A se sice na mutací již dost odlišné virové částice viru X typu B navážou, ale NEDOJDE k INAKTIVACI zadržených virů a tudíž poté, co je bílé krvinky vtáhnou do sebe za cílem je rozložit (zničit), dojde k tomu, že se tyto bíle krvinky samy nakazí a virus se v nich namnoží stejně jako v jakékoliv jiné buňce. Průběh nemoci je tak výrazně horší, jelikož virus pak ničí i bílé krvinky, a to až doby, než začne náš imunitní systém produkovat vlastní nové protilátky šité na míru dané mutaci onoho viru.

Jestli to takhle funguje i u viru SARS-CoV-2, to se zjistí teprve, až se mutacemi vytvoří dostatečně odlišné typy. Každopádně cituji: “ADE vzbuzovala obavy během pozdních klinických stádií vývoje vakcíny proti COVID-19 . ADE byl pozorován ve studiích na zvířatech během vývoje vakcín proti coronavirům, ale ke dni 14. prosince 2020 nebyly v pokusech na lidech pozorovány žádné případy. Celkově lze říci, že i když je ADE u vakcíny COVID-19 teoretickou možností, dosud klinické studie u lidí neprokázaly, že účastníci, kteří dostali vakcínu, mají vyšší míru závažného onemocnění ve srovnání s účastníky, kteří vakcínu nedostali.“ [1] Moje drobná poznámka – A jak by to taky „kurňa“ mohli u lidí v těchto studiích prokázat, když v té době ještě neexistovala dost odlišná mutace. To, jestli se ADE projeví nebo ne, zjistíme teprve, až nastane střet zastaralých protilátek s konkrétními novými mutacemi tohoto viru.

ADE umí celá řada virů, včetně naši klasické chřipky či exotické dengue, jenž právě na tomto principu funguje tak, že chytnete-li nemoc poprvé, potom OK, většina lidí to zvládne, chytnete-li ale nemoc podruhé a jiného typu, spustí se tento mechanismus zesílení závislého na protilátkách (ADE) a už je to horší, chytnete-li dengue potřetí, tak už to většina lidí nezvládne (pozn. U dengue je těch mechanismů, jenž způsobují další nákazy horšíme ale více, nejen ADE). Je však možné, že se časem, až vznikne dost odlišných mutací SARS-CoV-2 bude chovat podobně jako dengue. To by pak byla katastrofa. Proti dengue dodnes neexistuje účinné očkování.

Každopádně naše imunita vznikala evolučně spolu s viry, jenž tohle umí a NÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM to VÍ, že to tyhle typy virů umí. A proto vůči nim nebuduje dlouhodobou imunitu a neukládá si do dlouhodobé paměti ani “recept” na konkrétní protilátky. Ví, že by pak mohl nastat tento stav likvidace bílých krvinek. A taky nejspíš ví, že tenhle typ virů hodně mutuje, a proto i po překonání nemoci nedrží dlouho v paměti konkrétní “vzorec” na protilátky a ani jejich vysokou hladinu v těle. Naše tělo se u této skupiny koronavirů schopných ADE logicky raději spoléhá na to, že bude schopné vytvořit včas dostatek nových protilátky na míru danému typu zmutovaného viru, jenž aktuálně pronikl do těla.

U očkovaných hrozí ještě jedno riziko, jenž může průběh nemoci COVID-19 zhoršovat. Ten je ale v ČR už snad trochu i znám. Jeho mechanismus stojí na možnosti, že má-li tělo v sobě po očkování vysokou hladinu protilátek proti viru X typu A a v tomto stavu dojde k nákaze lehce mutací odlišným virem X typu řekněme Z, tak může vzniknout situace, že tento typ protilátek nebude již dost „účinný“ na tuto mutaci, ale tělo je přesto bude dál ve velkém množství produkovat dle „receptu“ z vakcíny, aniž by se snažilo vytvořit si protilátky na míru dané mutaci onoho viru. Tento stav může pak dle míry snížení účinnosti daných protilátek tělo hodně vyčerpávat a průběh nemoci prodlužovat. Tento stav může pochopitelně ale nastat i v případě přirozeného překonání nemoci způsobené COVID-19, když pak vzápětí (třeba do 1-2 měsíců) chytneme jiný typ a přitom máme v těle vysokou hladinu protilátek z předchozí nákazy.

Tento mechanismus je všeobecně známý i u jiných nemocí, ale to, jak je častý, kdy nastává, to neví ani srnky. Zas je to jedna z věcí, jenž je velice individuální a záleží na konkrétním jedinci v konkrétní stavu a konkrétní nákaze. Zde možno poradit jenom jedno, a to, ať už po vakcíně proti SARS-CoV-2 nebo po těžším průběhu COVIDu-19, kdy máme v těle hodně vysoké hladiny protilátek, tak se pár měsíců, než jejich hladina trochu poklesne, víc chránit před možnou nákazou (míru a způsob ochrany ať si zvolí každý dle svého uvážení). Zejména v době, kdy nám tady koluje již pomalu půl řecké abecedy různých typů mutací.

A nakonec logický závěr (pro ty, co se chtějí očkovat), čím později dostaneme do těla vakcínu proti původnímu SARS-CoV-2, tím pravděpodobnější je, že z ní vytvořené protilátky se potkají v těle s takovou novou mutací viru, až může nastat jeden z výše zmíněných mechanismů.  A víte o tom, že nevyužité protilátky proti SARS-CoV-2 ničí myelinové pochvy nervových vláken? Jejich obnova je velice zdlouhavá a jejich poškození způsobuje celou řadu nervových nemocí (např. roztroušenou sklerózu, nebo příznaky podobné Parkinsonově nemoci. To, že spike protein je sám o sobě toxin, způsobující záněty (srdce, plic, cév), nejspíš už dávno víte a určitě víte i to, že se o tomto vědělo již dávno před tím, než vyrobili vakcínu proti SARS-CoV-2. Inu, když se tohle o těch protilátkách ví, není lepší (u zdravých mladých lidí) když si tělo vytvoří tolik protilátek, kolik potřebuje, než když je ve velkém dostává preventivně?

Vaše čtenářka.

Čím více mutací bude mezi lidmi, tím většímu ohrožení na životě budou očkované osoby čelit! To je šokující fakt a odborníci doporučují vůbec se neočkovat proti rychle mutujícím koronavirovým respiračním nákazám

Jak tedy vidíte, očkování skutečně ohrožuje očkované osoby při kontaktu s novými mutacemi více, než je to u neočkovaných lidí. A tím se vysvětluje paradox a podivnost z Velké Británie, kde se mutací Delta od února do června tohoto roku nakazilo 3x více očkovaných lidí než neočkovaných. Přinesli jsme o tom článek zde. Imunitní systém si nevytváří dlouhodobé imunitní markery proti koronavirům a lentavirům, které způsobují různé respirační choroby, chřipky apod. Tyto viry totiž mutují tak rychle, že nemá pro imunitní systém smysl si vytvářet dlouhodobé vzorce, protože viry se změní a vzorec už nefunguje a pouze vyčerpává imunitní systém.

Izraelské očkovací centrum

Proto neexistují žádné dlouhodobé vakcíny na chřipku, protože ta mutuje každý rok takovým způsobem, že loňská vakcína je prakticky na vyhození a k ničemu. A přesně toto podle všeho nás čeká s Covid-19. Jedinou cestou na zastavení viru je ukončení testování, protože testovat populaci na přítomnost virů, které nikam nezmizí, jakmile se jednou objeví, je nesmysl. Covid-19 totiž není nemoc, je to politický nástroj přeformátování společenského života z normality do totality. Ze systému svobody do systému Total Control. A dokud neoznačkují všechny lidi grafenovými vakcínami, aby mohli lidi skenovat, dokud lidi nezaregistrují do databází, dokud všem nerozdají mobilní aplikace na sledování a povolování vstupu do obchodů, práce a škol, do té doby Covid-19 neskončí, protože politici u moci to nedovolí, protože plní úkoly a zadání globalistů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 72% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 10 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
riva
Návštěvník
riva

Prostě v Izraeli zjistili, že mladí, kteří prodělají covid, mají někdy trvalé následky. S očkováním to souvisí akorát tak, že kdyby byli naočkováni dříve než se nakazí virem, tak tyto následky mít nebudou.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Problemy v Izraeli? Hm…, co tam mate dal?

GJVH
Návštěvník
GJVH

Přátelé.
Je dokumentačně prokázáno, že umělé chiméry koronavirů jsou podle sebechvály publikované v Nature Medicine pod názvem “SARS – Gain of function” – Zvýšení účinnosti SARS jsou vyráběny podle postupu zpracovaného, který publikovali společně dr. Ralph Baric, laboratoř Univerzity Severní Karolíny v Chapel Hill, a dr. Shi Xengliová, laboratoř ve Wuhanu. V časopise českých biochemiků to 13.11.2015 komentuje RNDr. Stanislav Mihulka, Ph.D. : “Šéf výzkumu Ralph Baric z Univerzity Severní Karolíny v Chapel Hill a jeho kolegové studovali virus SHC014, který infikuje čínské vrápence. Během toho vytvořili chiméru, virus s povrchovým proteinem viru SHC014 a s vnitřnostmi viru SARS. Tahle chiméra infikovala lidské buňky dýchacích cest a badatelé prokázali, že se povrchový protein viru SHC014 může vázat na klíčový receptor buněk a pronikat tak dovnitř. Chimérický virus také dovede infikovat buňky myši, ale nezabíjí je.”
 http://www.gate2biotech.cz/chimericky-netopyri-virus-rozviril-obavy-z-vyzkumu/
Uvědomte si, prosím, laskavě, že zvířecí názvy prasečí, ptačí, velbloudí, netopýří atd. a všechny možné názvy tzv. mutací z řecké abecedy, jsou pouze krycími názvy umělých RNA složenin patogenů vkládaných nyní do povrchového spike proteinu netopýřích virů. Tím se vnitřní umělý patogen šíří jako kterýkoliv netopýří koronavirus.
Koronaviry jsou současnou biologickou zbraní, ale současně i alibi pro politickou agendu nového způsobuovládnutí lidské populace. Jde o realizaci dlouhodobého programu.

Scenarios for the Future of Technology and International Development
Scenario Narratives (pro Rockefeller Foundation v roce 2010 vytvořil GBN Global Business Network Peter Schwartz s kolektivem)
LOCK STEP
A world of tighter top-down government control and more authoritarian leadership, with limited innovation and growing citizen pushback.

In 2012, the pandemic that the world had been anticipating for years nally hit. Unlike 2009’s H1N1, this new in uenza strain—originating from wild geese—was extremely virulent and deadly. Even the most pandemic-prepared nations were quickly overwhelmed when the virus streaked around the world, infecting nearly 20 percent of the global population and killing 8 million in just seven months, the majority of them healthy young adults. The pandemic also had a deadly effect on economies: international mobility of both people and goods screeched to a halt, debilitating industries like tourism and breaking global supply chains. Even locally, normally bustling shops and of ce buildings sat empty for months, devoid of both employees and customers.
KROK UZAMKNUTÍ
Svět přísnějšího vládního řízení shora dolů s větším vedením autoritativními lídry, s omezenými inovacemi a s rostoucím zatlačováním občanů.
(Vize scénáře posazená v roce 2010 do roku 2012)
V roce 2012 konečně zasáhla pandemie, kterou svět před lety očekával. Na rozdíl od H1N1 z roku 2009 byl tento nový kmen chřipky – pocházející z divokých hus – extrémně virulentní (přenosný) a smrtící. Dokonce i ty národy, na pandemie připravené, byly rychle ohromeny, když se virus rozšířil po celém světě, infikoval téměř 20 procent světové populace a zabil za pouhých sedm měsíců 8 milionů lidí, z nichž většina byla zdravými mladými dospělými lidmi. Pandemie měla také smrtelný dopad na ekonomiky: zastavila mezinárodní pohyb lidí i zboží, oslabila průmyslová odvětví, cestovní ruch a rozbila globální dodavatelské řetězce. Dokonce i místní, obvykle rušné obchody a kancelářské budovy, zely po měsíce prázdnotou, bez zaměstnanců i zákazníků.
Celkovou zprávu společnosti Rockefeller si můžete stáhnout:
 https://needtoknow.news/2020/03/rockefeller-foundation-paper-published-in-2010-predicted-how-a-pandemic-can-be-used-as-an-excuse-to-establish-global-authoritarian-power/

Zachovejte si víru v Boží spravedlnost, mele sice pomalu, ale jistě.
Gabriel Jiří Václav Hamouz

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Watch Banned Video! Scientists Confirm Covid-19 Vaccines Cause Strokes and Heart-Attacks – FULL SHOW 7/22/21
https://www.banned.video/watch?id=60fa071140edd2093575543b

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Pravda, o ADE aj. jsem už slýchal od lékařů “ze zahraničí”, u nás jsou to poseroutky, stejně jako většina národa. Raději jdou na genovou terapii a nosí náhubky. JÁ UŽ TŘETÍM DNES NENOSÍM NIKDE NÁHUBEK. Zkuste si to. Nic se nestane. Nikdo Vám nic neřekne, neosočí. Je to jedno kde, byl jsem takto hned i v BENU lékárně, Kaufland, LIDL, místní řezník, školka.. Mají to interně nařízeno, nemají to řešit, konečně po více jak roce pochopili asi výklad soudů a hlavně zákon a né stupidní nařízení idiotů z vlády, viz: Paragraf 328 totiž mluví cela jasně:
“Kdo neoprávněně vykonává úkony, které jsou vyhrazeny orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jinému orgánu veřejné moci, nebo kdo vykoná úkon, který může být vykonán jen z moci úřední orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.”
http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hlava-10-dil-1-paragraf-328

anonymka
Návštěvník
anonymka

CZkotas
Nejsou poseroutky všichni, tenhle se neposral ani z uštěkaných novinář ze Seznamu. To co říká, bylo potřeba slyšet, aby někteří jedinci pochopili.
Přesto, když se podíváte do diskuse, je to děs, jak lidi myslí, ne všichni, ale určitě dvě třetiny jsou oběti propagandy.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kritizovany-lekar-voracek-nejsem-zdroj-nakazy-40366968

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

..podle mne je TO cilene vyvolani FLAME a provokace v jednom…

Hebrejne Níchazar
Návštěvník
Hebrejne Níchazar

Vidíte, že né každý Žid je sionista.

comment image

comment image

Figa
Návštěvník
Figa
anonymka
Návštěvník
anonymka

Figa
No, to je malér, ale i když malý, ještě existuje, ale po vakcíně se může i vypařit.

petrr
Návštěvník
petrr

ahoj. jelikož to začíná být fakt vážné… neví někdo o praktikovi v Praze, který očkuje (oni většinou očkují Johnsonem), který by mi to napsal?

angel
Návštěvník
angel

nemůžu se zbavit dojmu , že je většina lidí úplně blbá !

nebo najatá … fakt čekáte, že tohle sem někdo napíše ?

petrr
Návštěvník
petrr

nečekám, že sem někdo napíše jméno, čekám, že třeba někdo řekne ano, napiš mi…

angel
Návštěvník
angel

to vyjde , ve výsledku , na stejno, budete mít něčí – jeho – identitu , IP adresu …

pokud nejste od Koudelky a nemáte pokyn odhalovat ,, konspirátory ,, a jste tu ,, novej ,, a tato pravidla vám jsou neznámá , naučte se v tom chodit a pochopte, že tohle se nedělá, odkrývat své ID … jakkoliv !

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Ústupky fašismu se rovná koncentrák. Nic nezačíná být vážné, to jen média se snaží vytvořit takovou iluzi.
Bojí se trestu jak čert kříže. Štěkaji, kvici, tím více.

petrr
Návštěvník
petrr

pořád se čeká, že nás něco spasí, nespasí nás nic… budeme všichni poslušně panáčkovat…

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Já určitě ne, a mnozí zde také ne, neznáš psychologii davu, ono to bouchne, a pak na náměstích zbydou jen černé fleky a pak si pujdou pro jejich pány. Francie pálí očkovací centra, zašlape fizly, ale tím to tam skončí. Dav se vybije. Mnohem nebezpečnější jsou společnosti a davy, které se dlouho odhodlavaji k činu a jejich frustrace ze zlovůle u moci houstne, pak stačí jiskra, ve správný okamžik, a půjde to z jedničky do desítek hlav důle, ti to dotáhnou pak do konce.

angel
Návštěvník
angel

a co to je, zařízení si falešného potvrzení o píchanci , to není přistoupení na jejich hru ? … poslušné panáčkování ?

v jaké kolonce potom budete, mezi odpírači nebo napíchanci ?

Bary
Návštěvník
Bary

Tak si poslušně panáčkujte, já nebudu, natolik se už znám a mám to v genech po předcích 🙂 Když si necháte napsat falešné potvrzení, myslíte, že vás časem nevyhmátnou? Už jsem četla o několika případech, kdy někoho falešně naočkovaného zadrželi na letišti, že není očkován, nějaký bezpečnostní rám to prý rozpoznal. Nevím, jestli to tak skutečně je, ale asi bych tomu i věřila…

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Bary
jo je to tak,rozpoznají to…

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ještě vyčkejte, na ruských sociálních sítích jsou tyto nabídky přes prostředníka, doktoři se více chrání. U nás to doufám přijde též.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Pokud by nějakého doktora ještě hryzalo svědomí z očkování spoluobčanů, tak toto bude bezpochyby precedens. paní doktorka byla zřejmě trochu naivní, když si myslela, že z pozice své kapacity lékařky a dobře situovaného člověka něco zmůže. Dostane flastr pro výstrahu ostatním doktorům, kteří moc dobře vědí o co jde a očkovat se nechtějí. Ovšem po tomto masakru kolegyně budou občany očkovat o sto šest a rozhodně si hubu na špacír už nepustí.
Informací bude čím dál méně, a ty staré a dřívější již též mizí. Rozhovor se Soňou Pekovou již též z veřejného prostoru zmizel.

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/obvinili-lekarku-sirila-lzi-o-ockovani-40366757#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=05SSSQsSwjH-202107211916&dop_id=40366757

nemam
Návštěvník
nemam

Asi možná nastal čas k výzvě srazu diskutérů Aeronetu. TeamBuilding? Nemluvím za Aeronet, s redakcí nemám nic společného, jsem jen diskutér jako mnoho ostatních. Ale jen spontánně svolávám sraz. Jen tak mě to napadlo. Nejméně pro ty Brněnské. Mnoho z vás mě pod mou přezdívkou “nemam”, někdy i “nechci”, což jsem také já, zná ze zdejšího webu a ví, jaký mám názory. Ne že bych to chtěl organizovat, ale Brno Hády, lom, rovina, výhled na Brno, tam kde jsou z kamínků poskládaný zamilovaný srdíčka a bludiště a podobný, možná bychom se tam mohli někdy osobně setkat. Otázka aby mezi nás nedošel nějaký prudič. To vyloučit nemůžem. Zahrádky máme nebezpečný, skrze hygienu a fízly. Přírodu zatím ne.
Tak jen návrh do placu. Je nás tu myslím hodně. Datum zatím neurčeno. Otázka co na to ostatní. Otázka co na to admin a redakce. Na tohle jsem zde jen človíček, admin je polobůh, VK je bůh zdejšího webu. Což naprosto respektuji. Já jsem zas bůh na úplně jiným fóru, redakce možná velmi dobře ví na kterém 🙂

Motopes
Návštěvník
Motopes

Super nápad ! To tě napadlo samo nebo tvýho rabína ? Nebo to byl nápad nadřízeného v nelehké policejní službě ?

nemam
Návštěvník
nemam

Magor. myslim to jako normalni clovek. Stejne smyslejici jako mnoho zdejsich ostatnich. Neveris? Tak si trhni.

angel
Návštěvník
angel

ale no tak … takhle průhledně ?

nemam
Návštěvník
nemam

Prominte ale co je na tom pruhledne? Spis si ted pripadam naivne, ze je tu spoustu paranoiku a nelidi. Ja to myslel opravdu osobne. Mam radu podobne smyslejicich znamych. Co je na tm pruhlednyho. Ze se chce clovek sejit se stejne smyslejicimi lidmi. Achjo 🙁 Celkem jsem zklamany z techhle reakci.

Vladimir81
Návštěvník
Vladimir81

Nemam: rad se s tebou potkám a nebudu sám neboj jsou zde prudici.

Spíše jak odfiltrovat ty co tam nepatří.

Jsem 30km od toho místa kde se chceš sejít 😉
Chtělo by to zde nejakej sifrovanej komunikační kanál 😉

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Hned tam bude čučkař, hned,chápeš 🙂🙂Až bude převrat ve zbrani, můžeme se identifikovat.

Dejna
Návštěvník
Dejna

Proc podezirat z necistych umyslu? Vzdyt dle IP adresy o nas vi stejne vsechno…pan nechce obcanky prece

nemam
Návštěvník
nemam

Nevim. Uz 2 komenty me odradily. Asi to nechme jen na virtualni debate. Pritom bychom mohli zjistit, ze jsme normalni lidi. Ale mam pocit, ze mezi nas vesli dvema predchozimi komenty prave ti prudici. Nechme to byt. Doba je zla a nebezpecna. Ach jo 🙁
Nejhorsi je, ze osobne se dokaze zorganizovat Fizl, ANO, a podobny uskoupeni, ale my ne. My mame strach a hned podezreni. Pricemz kdybychom se dali normalni lidi dohromady, udelame moc. Ale takhle ze strachem, ze to svolava fizl, nikdy. To je tezky pak.

Vladimir81
Návštěvník
Vladimir81

Hned se vzdáváš. To není ok. Kvůli par blbcum nezahodis dobrej nápad 😉 osobně znám v okolí minimálně 4lidi co přemýšlí stejně a vidí za oponou kdo tahá za nitky loutek 😉

Rad potkám fajn lidi na pokec ikdybychom tam. Měli bejt ve dvou nebo třech má to smysl na poprvé 😉

Později tam ok bude třeba 10-15 lidi a plno zajímavých informaci a nápadů.
Když jde o život a jsme ve válce musíme si pomáhat a najít ředění jak z toho ven.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Vladimir81
Tak pokecem to fakt vyřešíte. ono je totiž naprosto jedno, jestli se žvaní u píva, nebo na internetu. Kecama se nic nevyřeší.

Vladimir81
Návštěvník
Vladimir81

Souhlasím s vámi. Navrhuji ohniště a opéci si špekáčky a probrat postup jak fungovat v tomto systému.
Bylo by speciální heslo které by každý musel vědět k příchozí skupině kde se následně seznámíme.

Budu rád pokud někdo z členů má rušičku signálu alespoň pro prvních několik setkání.

Budu rad když se potkám s lidmi co vidí za oponu a začli vidět skutečný svět a ne tu mediální bublinu v které žije většina lidi. Já jsem už probuzen od jedenacteho září kdy si USA shodila baráky.

nemam
Návštěvník
nemam

Naprosto souhlas. Se spekackama 😀 Proste lidska akce. Prinesu vlastni speky (20ks) z blizkeho Enapa 😀 Zorganizujem to. Sobota ? Co ostatni na to? Policajti prijdte taky. Verim ze nas nepostrilite, ale pochutnate si 😀 Boze co to melu. Vzdyt jsme proste lidi…Redakce Podporte nas… !!!!

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Čtvrtek tj. Zítra v 17h., mám sraz s TREXem v Brno hl.n., před hlavním vchodem/východem z vestibulu. Můžete přijít taky. (Jsem zvědav, jestli prijde). A nebojte se. já si myslím, že kdyby to bylo tak horký, tak Svobodný vysílač nejenže nebude už fungovat, ale všichni jeho moderátoři už by seděli v base, protože to jsou pro policii lehce dohledatelní lidi a všichni se vyjadřují veřejně proti covidu skrze rádio. Takové to naše plkání tady, to se sice sleduje, ale oproti rádiu jsme tu všichni nuly. I na iděsu se někdo vysloví proti covidu, jak zkopirované ze zdejší diskuse a nic. Přitom tam diskutujete pod vlastním jménem a ověření dokladu totožnosti… Tak zítra. Kdo se bojí, nesmí do Brna !

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Pokud vím, tak TREX val jen lepšolidi, ne ostatní.

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

To je to samé jako navrhnout sraz sympatizantů opolčení LDNR.

anonymka
Návštěvník
anonymka

nemam
Tak o bezpečnosti přírody si nechte zdát. kamery jsou už i v lese, na okraji města zcela určitě.
Na vaší výzvu by dozajista reagovalo hodně lidí, ovšem i nějaký ten fízl a možná ne jeden. Možná by jste si hezky pokecali, přestali se na ten svrab tady cítit tak sami, ale výsledek by byl leda ten, že většina ze sešlosti by běhala po policajtech k podání vysvětlení, a docela možná i obvinění z nějakého zhovadilého paragrafu, pokud by jste si povídali upřímně.
Výsledek nula celá hovno a zato problémů kupa. K tomu jedinému by to vedlo.
Když se sejde pět lidí se stejným názorem a jeden fízl, klidně vás obviní ze spiknutí. Uvědomte si, co se dnes dnes děje. Na hezký pokec prostě není doba.

mrkva
Návštěvník
mrkva

Fakt pobavilo, tak zkuste nenásilně šířit dál ve svém okolí a ten okruh zvětšovat a nevymejšlej chujoviny 😀