Analýza V.V.Pjakina ze dne 14.9.2015, video

Analýza V.V.Pjakina ze dne 14.9.2015, video

Analýza V.V.Pjakina ze dne 14.9.2015, video

Ruský analytik v dalším pokračování hovoří o řízení uprchlické krize Spojenými státy, o Sýrii a boji proti IS, o nebezpečí cvičených bojovníků mezi uprchlíky pro Evropu a o dalších událostech.

Úvod – Západ přestal vojensky podporovat Ukrajinu

03:20 – odhalení, že Jaceňuk bojoval v Čečensku (více ) a jeho plány na útěk z funkce premiéra

05:21 – přenesení jednání o DLR a LLR do Astany a Normandská čtyřka

08:51 – Sýrie, IS, Rusko, USA, exodus syrského obyvatelstva a evropská uprchlická krize, organizovaná US (zde podobná analýza). Třetina uprchlíků je z Albánie, kde žádná válka není, většina uprchlíků ví, že za zničením jejich domovů stojí NATO. Pod pláštíkem exodu jsou do Evropy přesouváni cvičení bojovníci, kteří budou základem bojůvek k válčení v Evropě. Francouzská konzulka v Turecku prodávala nafukovací čluny uprchlíkům (více). Propagace života v Evropě mezi uprchlíky  a povědomí uprchlíků o tom, že Evropa je vinna jejich neštěstím a povinna se o ně postarat – k tomuto postoji jsou připravováni, je to příprava k válce, jediné Maďarsko se snaží tomu zabránit.

16:40 – IS obchoduje s lidskými orgány, které kupuje Západ. Likvidace IS znamená zastavení uprchlíků do Evropy a zastavení obchodu s lidskými orgány

18:20 – výzva vůdce Al-Káidy k provádění teroristických útoků, o hrozbě papeži při jeho účasti na jubilejním zasedání OSN, něco se připravuje

21:28 – o setkání papeže s Putinem na půdě OSN a o nedochvilnosti Putina

23:46 – návštěva Medvěděva u kalifornského guvernéra

24:26 – Obama dojedl rybu nakousnutou medvědem – matrice, o líderství ve světě a přiznání Obamy k organizování uprchlické krize Spojenými státy, o konci vůdcovství USA a o matriční odpovědi Obamy Rusku. O odcházejícím světě, o přeletech ruských letadel do Sýrie

31:50 – o ruské hymně a jejím “pomýleném” hraní

Zdroj: Irena Aneri

 

Doporučená související videa:

V. Pjakin – Speciální díl o globální moci  a struktuře elit

Šest priorit (kategorií) zobecněných prostředků řízení

Vložila -Pozorovatelka

 

.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ivo Krieshofer
Návštěvník
Ivo Krieshofer

Rozhovory s Pjakinem sleduji již řadu měsíců a těším se na jeho nevšední pohledy na realitu. Je vidět, že je na nastolené otázky dokonale připraven a vždy překvapí svým rozborem situace na mezinárodní scéně. Pro mne jsou zajímavé i jeho vnitropolitické komentáře, protože bez obalu ukazují na ruské vnitropolitické problémy. Z nich vyplývá, že Putinovo postavení není diktátorské, ale musí se demokraticky vyrovnávat s americkými kolaboranty ochotnými se zaprodat.
V tomto posledním rozhovoru mě však zarazil jeho názor na použití staré ruské hymny místo nové se starou melodií, ale novými slovy. Domnívat se, že v pozadí je politický úmysl poškodit Rusko se mi zdá přehnané. Podobný omyl se stal i v ČR, když vítězi zahráli místo lotyšské hymnu litevskou (nebo naopak?) Takové chyby jsou lidské, stejně jako vyvěšení vlajky OSN namísto vlajky NATO při nedávné oficiální návštěvě Stoltenberga u prezidenta Zemana. A protože už jsem stařík, připomnělo mi to propagandu z 50. let, kdy nám tvrdili, že mandelinku bramborovou shazují z balónů američtí imperialisté, aby poškodili výstavbu socialismu. Podobná argumentace V.V. Pjakina se mi zdá nedůstojná jeho formátu.

Hox
Návštěvník
Hox

Splést vlajku OSN a vlajku NATO omylem není technicky možné. Reakce-varování USA přišla hned v zápětí, výpadky elektráren u nás pokud se nepletu. Akce-reakce, příčina-důsledek. Stejně jako exploze chemiček a rafinérié v poslední době.

sd
Návštěvník
sd

Zákaz islámu u nás!
Byla by u nás povolena např. Satanistická církev? Asi těžko, protože některé její části odporují možná našim zákonům. Proč by tedy měla být povolená víra muslimů s jejich právem šariou a džihádem, když to jednoznačně odporuje našim zákonům? Nikdy bych si např. nesedl v tramvaji vedle ženy v burce, protože bych se bál. Pod tím hadrem by také klidně mohl být nějaký chlap s kalašnikovem nebo mačetou. To, že ženy u muslimů jsou osoby druhého řádu, to těm bojovníkům za lidská práva nevadí?

Nemo
Návštěvník
Nemo

Ba ne. Nikdo nic nezakáže. Právě naopak. Budou se potlačovat projevy křesťanství, jak je to vidět v západní Evropě. Tak asi budete muset svůj strach vstřebat, nebo s ním něco udělat. Jinak se zblázníte a ne jenom Vy. Když jsme si tu svou kulturu nedokázali uchránit, tak o ní přijdeme a nikdo si toho ve světě ani nevšimne. Přesně jak jsme si my nevšímali utrpení lidí, které jsme pomáhali bombardovat. Desetiletí remcání u píva a strkání hlav do písku, slepota vůči vlastním lidem v potížích a neochota podílet se na řízení své země se vrací jako bumerang. Když té země nejsme hodni my, tak si ta zem přitáhne někoho jiného. Ne, že by ji snad spravoval lépe, ale natruc nám, abychom si to vyžrali do dna. Přeji ,,majitelům realit,, hodně klidné spaní až budou pronajímat ,,uprchlíkům,, zaměstnavatelům, až budou zaměstnávat tyto lidi, úředníkům až budou muset s těmito lidmi jednat a vůbec všem, kteří budou pracovat, nebo žít za méně, než ,,uprchlík,, Ten zadarmo od státu nafasuje a to včetně bytu. Jůpí to bude fičák v závistivých makovicích. To se budou dít věci v kotlině, že jízda v tramvaji vedle burky se jeví jako docela zanedbatelná záležitost.

aaa
Návštěvník
aaa

Nedavno rikal,m ze migranti jsou prace GP a ted, ze US statni elity. Tak jak?

mat4
Návštěvník
mat4

Uplne jednoducho.

Migranti su praca “neocons” ako prostriedok oslabenia EU. Preco nevyuzit energiu supera k svojmu prospechu ? Pretlacime kvoty. 😉

Migranti = neocons
Kvoty = GP