Analýza chasidského původu Vladimira Putina a jeho židovských předků, jak jste dosud...

Analýza chasidského původu Vladimira Putina a jeho židovských předků, jak jste dosud možná vůbec netušili! Proč předseda Evropského židovské kongresu přivedl Vladimira Putina v roce 1999 do Kremlu, aby Boris Jelcin viděl, kdo bude jeho nástupcem? Odkud vychází role Ruska jako Chasidské Rusi, matičky opatrovatelky Židů na celém světě? Proč konceptuální rozhledy znalců Ruska končí v okamžiku, kdy se začne mluvit o Chabadu Lubavitch a jejich kádrech v nejtěsnější blízkosti ruského prezidenta? Proč se nesmí v Kremlu říct ani jediné křivé slovo proti Izraeli a jeho okupacím a anexím?

Analýza chasidského původu Vladimira Putina a jeho židovských předků, jak jste dosud možná vůbec netušili! Proč předseda Evropského židovské kongresu přivedl Vladimira Putina v roce 1999 do Kremlu, aby Boris Jelcin viděl, kdo bude jeho nástupcem? Odkud vychází role Ruska jako Chasidské Rusi, matičky opatrovatelky Židů na celém světě? Proč konceptuální rozhledy znalců Ruska končí v okamžiku, kdy se začne mluvit o Chabadu Lubavitch a jejich kádrech v nejtěsnější blízkosti ruského prezidenta? Proč se nesmí v Kremlu říct ani jediné křivé slovo proti Izraeli a jeho okupacím a anexím?

Velmi mnoho lidí na alternativě se ptá, jestli Vladimir Putin je Žid a pokud ano, jaké jsou souvislosti, rodina, předci atd. Je to zvláštní, ale dosud se nikdo na české alternativě důkladně a podrobně touto otázkou nezabýval, a proto vidím, že je největší čas to napravit, a to i vzhledem k dramatickým změnám v Kremlu, kde padla vláda a chystají se ústavní změny, které mají v Rusku změnit prezidentský systém moci na parlamentní.

Mnoho Rusů tento plán přijímá s obavami, protože Rusko potřebuje prezidentský vládní systém, potřebuje gosudára s absolutní mocí, rozhodně nepotřebuje rozhádaný a hašteřivý parlament rozdělený na levici a pravici. Tento článek ale nebude o této plánované ústavní reformě v Rusku, podíváme se totiž pouze na to, proč židovský původ v Rusku je i dnes tím hlavním faktorem, který rozhoduje o tom, kdo bude držet moc. Je to zásadní vědomost a znalost konceptuálního vnímání procesů řízení v Rusku, které budou brzy mít dopad na celou Evropu.

Vladimir Putin u Zdi nářků v Jeruzalémě. Vpravo Šlomo Berel Lazar, šéf Ruských židovských obcí.

Vladimir Putin se k židovskému původu nikdy nepřiznal a k židovství se veřejně nehlásí. Oficiální stanovisko Kremlu je, že Vladimir Putin je rodilý Rus a etnický původ není nikde v oficiálních dokumentech zmiňován. Existují však doklady a podklady, které prokazují, že Vladimir Putin je Židem nejen z matčiny strany, ale dokonce i z otcovy.

Jeho dědečkem z otcovy strany byl chasidský Žid Spiridon Ivanovič Putin (1879–1965), byl zaměstnán jako kuchař Vladimira Iljiče Lenina ve městě Gorkij a po Leninově smrti v roce 1924 pokračoval v práci kuchaře pro Leninovu manželku Naděždu Krupskou. Později vařil pro Josifa Stalina, když sovětský vůdce navštívil jednu ze svých dač v moskevské oblasti. Spiridon byl později zaměstnán v dače, která patřila do majetku moskevského městského výboru Komunistické strany Sovětského svazu, kterou mladý Vladimir Putin často navštěvoval.

Spiridon Ivanovič Putin (1879–1965)
Maria Putina Schlomowitz, matka Vladimira Putina

Jeho dědečkem z matčiny strany byl ukrajinský chasidský Žid jménem Modche Blinčikov, který byl členem bolševického hnutí na Ukrajině. Vladimir Putin nainstaloval do funkce prezidenta Federace židovských organizací v Rusku Romana Abramoviče, v jednom z rozhovorů v roce 2005 Abramovič uvedl, že Vladimir Putin by mohl získat izraelské občanství, pokud by chtěl, protože je etnický Žid. A uvedl výbušnou informaci, že jeho matka byla židovka Maria Putina Šelomova. Díky tomu je Putin podle židovského práva pravým Židem po matčině linii.

V prvním dodatku Putinovy knihy First Person: An Astonishingly Frank Self-Portrait by Russia’s President Vladimir Putin říká, že dívčí příjmení jeho matky bylo Šalomovič – což je zřejmé židovské jméno. Historik a odborník na judaismus Henry Makow dodává, že matka Vladimir Putina se jmenovala germánským příjmením Schlomowitz, odvozené od jména Šlomo, a nikoliv od slova Šalom. V druhém dodatku knihy však Vladimir Putin změní příjmení své matky na Šelomova. Takže Putinův dědeček z matčiny strany byl Žid zapojený do bolševické revoluce, jeho dědeček z otcovy strany byl také Žid a pracoval celý život jako šéfkuchař pro Lenina a Stalina.

Vladimir Putin se možná narodil v Gruzii jako nemanželské dítě? Teorie z roku 2008 je dodnes záhadou

Otcem Vladimira Putina byl Vladimir Spiridonovič Putin. U Putina vysledujeme jeho nejranější spojení s judaismem zpětně až do jeho raného dětství v Leningradu, nyní tedy v Petrohradě, když se spřátelil s židovskou rodinou, která žila v jeho bytovém domě. Putin ve své výše zmíněné autobiografii z roku 2000 napsal, že nejmenovaná židovská rodina si ho zamilovala, a že vyhledával jejich společnost. “Byli to pozorní Židé, kteří v sobotu nepracovali a otec rodiny studoval Bibli a Talmud celý den,” napsal Putin ve své knize. “Jednou jsem se ho zeptal, co tom mumlá. Vysvětlil mi, co je tato kniha, a já jsem se okamžitě zajímal.” Jenže, existuje děsivá možnost, že všechno, co jsme dosud slyšeli o historii Vladimira Putina a o jeho dětství, je pouze fabrikace a celé je to jinak.

Spiridon Ivanovič Putin s vnoučaty, zprava doleva – Vladimir, Lucia a Olja.

O dětství ruského vůdce Vladimíra Putina je známo jen málo, navzdory jeho postavení jednoho z nejmocnějších mužů na světě. Historie jeho rodiny neexistuje a datuje se až od věku chlapce ve věku přibližně 10 let, tedy z doby, kdy již nebyl úplně tak malým dítětem. Stalo se totiž něco neuvěřitelného, v roce 2008 se gruzínská žena přihlásila, že je jeho matkou. A nejde jenom o blábol a výkřik, ale potvrzují to i dokumenty, matriční záznamy a další indicie. Věra Putina (82 let) tehdy v roce 2008 tvrdila, že je to dítě, kterého se vzdala, když Vladimirovi bylo 10 let a uvedla popis nešťastného dětství, které Kreml ostře zpochybnil. Věra Putina žila v Gruzii.

Školní záznamy z Gruzie opravdu potvrdily, že jistý Vladimir Putin tam studoval
Věra Putina s fotografií Vladimira ve věku 7 let.

Její dům leží na polní cestě v obci Metekhi, asi 12 mil od města Gori v Gruzii. Od doby, kdy Věra Putina v Rusku v roce 1999 viděla Vladimíra Putina poprvé, byla přesvědčena, že je jejím synem. Za podpory ostatních obyvatel v Metekhi Věra Putina tvrdila, že Vladimir Putin, její syn, žil ve vesnici ve věku dva a půl až deset let, než jej Věra Putina nechala u rodičů v ruském Ochyoru.

Záznamy v archivech nejbližšího města obce Metekhi,  tedy ve městě Caspi ukazují, že Vladmir Putin byl zaregistrován ve škole v Metekhi v letech 1959-1960, uvedená státní příslušnost: gruzínská. Svědectví paní Putiny bylo v rozporu s verzí událostí podle Kremlu a mluvčí Vladimira Putina Dmitrij Peskov tehdy odmítl tvrzení slovy: „Příběh není pravdivý. Vůbec neodpovídá realitě.“

Putinova autobiografie “First Person”, která byla zaplacená jeho volební kampaní v roce 2000, uvádí, že byl jediným přeživším synem továrního dělníka a bývalé opravářky sovětského námořnictva a strávil svá raná léta v komunitě zamořené potkany, v chudých poměrech v bytu v Petrohradě. Taková je oficiální verze, ale zmíněná kniha není autobiografií v pravém slova smyslu, sepsal ji totiž Putinův volební tým a PR poradci z podkladů, které jim poskytl Vladimir Putin. Nejde tedy o autobiografii v pravém slova smyslu, ale pouze o biografii sepsanou někým jiným. Je to sice detail, ale velmi podstatný pro pochopení následujícího textu.

Údajně pravá matka se Vladimira Putina vzdala, když mu bylo 10 let, protože její nový partner nechtěl vychovávat a živit nemanželské dítě
Foto dítěte Věry Putinové.

Vladimir Putin tvrdí, že jeho dědeček z otcovy strany, Spiridon Putin, byl osobním kuchařem Vladimíra Lenina a Josifa Stalina a oba jeho rodiče zemřeli na rakovinu, jeho matka v roce 1998 a jeho otec v roce 1999. Nárok paní Věry Putiny na mateřství ruského vůdce však ukazuje, jak málo je o dětství jednoho z nejmocnějších mužů na světě známo. Publikované podrobnosti o jeho výchově jsou nápadně strohé, stejně jako v případě dětství Angely Merkel, o kterém rovněž nikdo nic neví, a stejně tak o dětství Baracka Obamy.

Svědectví Věry Putiny tak přineslo reminiscenci, že Vladimir Putin je možná pokračovatelem nejslavnějšího gruzínského syna, Josefa Stalina. Podle tvrzení Věry Putiny byl otcem Vladimira Putina ruský mechanik Platon Privalov, který ji otěhotnil, zatímco se oženil s jinou ženou. Ona se tak stala svobodnou matkou a narodil se jí Vladimir Putin. To je šokující tvrzení, Vladimir Putin jako nemanželský syn. Tvrdila, že se její syn, přezdívaný „Vova“, narodil 7. října 1950, přesně dva roky před oficiálním datem narození Vladimira Putina. V roce 1952 se paní Věra Putina provdala za gruzínského vojáka Giorgi Osepahviliho a přestěhovali se společně i se synem Vladimirem do Gruzie.

V prosinci 1960, na nátlak svého manžela, který na Věru tlačil, aby se vzdala svého nemanželského dítěte, poslala nakonec “Vovku” od rodičů v Ochyoru ke svým prarodičům v Rusku, kteří žili právě v Leningradu. Věra Putina uvedla, že údajní oficiální „rodiče“ Vladimira Putina v Petrohradě, kteří jsou uvedení v biografii Vladimira Putina, adoptovali jejího syna od jejích leningradských prarodičů. Shura Gabinashvili je bývalá ruská učitelka vesnické školy v Metekhi. Tvrdí, že v letech 1958 až 1960 měla na starosti děti ve třídě ruského jazyka a říká, že již obdržela vyhrožování smrtí kvůli zveřejnění těchto tvrzení.

Svědectví a vzpomínky učitelů z Gruzie potvrzují, že Vladimir rád zápasil

Pamatuje si „Vovu“ jako „extrémně bystré dítě, nejbystřejší ve třídě. Miloval ruské bajky a ruština byla jeho oblíbený předmět. Také rád rybařil a zápasil. Byl nejmenším dítětem ve třídě, ale vždy chtěl nade všemi vyhrávat. V prosinci 1960 Věra Putina tak přijala od manžela ultimátum a odcestovala s „Vovou“ zpět do Ochyoru. Poté, co tam zůstala týden, aby pečovala o nemocnou matku, opustila chlapce u svých rodičů a vrátila se do Gruzie. V roce 2008 uvedla, že potom viděla syna až když byl v televizi v roce 1999. Když se jí zeptali, jak ho poznala od věku chlapce, kterého naposledy viděla ve věku deseti, tak řekla: „Myslíš, že bych svého syna nepoznala?“

Vladimir Putin se svícnem Menorah.

Odborníci na fotografické zpracování v Moskvě nebyli přesvědčeni, že černobílá fotografie paní Věry Putiny se synem ve věku sedmi let odpovídá Vladimiru Putinovi. Ruští komentátoři obvinili v roce 2008 gruzínská média z manipulace tisku kvůli válečnému konfliktu s Ruskem, který probíhal právě v roce 2008. Tento příběh je velmi starý a mnoho lidí o něm přesto vůbec dosud neslyšelo. Článek vyšel poprvé v roce 2008 v britském deníku The Telegraph [1] a Kreml považuje příběh za blábol, Věra Putina nikdy neměla šanci se k Vladimiru Putinovi dostat. Každopádně, důkazy, školní záznamy, svědectví místních lidí v Gruzii, matriční záznamy v Gruzii, silně navozují pocit, že něco tady opravdu nehraje. A nehraje toho mnohem více. Je totiž otázkou nejen to, kdo je Vladimir Putin, ale také kde je Vladimir Putin.

Dvojník Vladimira Putina a podivná změna rysů pohledu, očí a tváře Vladimira Putina

Mnoho lidí si všimlo, že dnešní Vladimir Putin vypadá svými rysy v obličeji úplně jinak, než Vladimir Putin v prvních letech svého prezidentování. Vladimir Putin v roce 2000 měl propadlé tváře dovnitř a měl ostře řezaný obličej. Od roku 2010 po skončení letních prázdnin se najednou objevil Vladimir Putin s kulatým obličejem, plnými tvářemi a zbavený ostře řezaných rysů. Je to Vladimir Putin po plastické operaci, po botoxu, nebo je to dvojník? Nikdo nezná dětství Angely Merkel. Nikdo nezná dětství Baracka Obamy. A nyní vidíme, že vůbec neznáme ani dětství Vladimira Putina.

Lev Leviev, Putinův ochránce, auditor, šéf Evrospkého židovského kongresu, s tím samým svícnem.

V roce 1999 přivedl šéf Evropského židovského kongresu Lev Leviev ukázat Vladimira Putina Borisi Jelcinovi do Kremlu. Představil mu jej jako jako jeho nástupce [2]. Otázka: Kdo bude nejlepším prezidentem? Někdo, kdo pracoval v KGB a zametl po sobě všechny stopy, po rodině, po historii, po původu? Jak se to stane a přihodí, že černošský mladík, který má problémy i s rodným listem a není jasno, kde se vlastně narodil, a kdo jsou jeho rodiče, se najednou stane prezidentem USA? A když se podobně někdo stane prezidentem Ruska, co to znamená? A když se stejně podobně stane někdo kancléřkou Německa, co to znamená?

Když je ruský prezident postaven do krizové situace a má se postavit na stranu Rusů nebo Izraele, tak najednou se začnou dít věci

To všechno znamená, že všechno, co si myslíme, že je pravda, je ve skutečnosti lež a jedno obrovské chucpe. Nezáleží na tom, kdo je prezident a jestli je nemanželské dítě, nebo se narodil v Africe místo na Havaji, to prostě není podstatné. Jediné, co je podstatné, je příslušnost k řádu, ritu, podobojí, svazku, řízení a předurčení. Jestliže Izrael zapříčiní v Sýrii sestřelení ruského Iljušinu a smrt ruských vojáků a ruský prezident omlouvá izraelské letectvo, že za to nemohlo [3], zatímco ruské matky křičí a řvou a volají (marně) po spravedlnosti a potrestání izraelských viníků, tak by někomu mělo konečně zatrnout a dojít, jestli náhodou nežijeme ve lži.

Vladimir Putin mezi členy Chabad Lubavitch.

Když vlastenecké strany v ČR v poslanecké sněmovně se připojují k usnesením na obranu Izraele, zatímco se pokouší různí Kobzové předkládat návrhy usnesení odsuzující internetové servery, které dávají migraci do souvislosti s Izraelem a židy [4], tak by někomu mělo konečně dojít, že všechno je úplně jinak. Mělo by vám dojít, proč Valerij Pjakin konči své výklady ve chvíli, kdy se řeč stočí na Vladimira Putina a jeho poradní sbor složený prakticky ze samých Chasidů.

Posilování ruského parlamentu na úkor prezidenta přenese procesy řízení do parlamentu, kde se křesla obsazují volbami, a volby se vyhrávají penězi, které poskytují a disponují jimi jenom Židé. Když se totiž někdo z poslanců probudí a začne prosazovat národní cestu bez vlivu Chasidů, je pohodlně odstaven, protože je to jenom jeden z několika stovek poslanců. Není to problém. Když by ale takového prozření došel prezident, budou mít Chasidé obrovský problém v Rusku. A proto ústavní reforma, než Vladimir Putin skončí?

Vladimir Putin a Šimon Pérez v Jeruzalémě.

Protože Rusko může přetrvat jen s vůdcem v čele, ne s parlamentem prolezlým dem-okrást-i-jí. Rusko zatím posiluje a jde správnou cestou, nic nelze zdánlivě Vladimiru Putinovi vytknout. Zdánlivě. Co však vzbuzuje obavy, to je obrovská islámská migrace do Ruska, největší na světě. Je to stavění mešit po celém Rusku. Je to plundrování sibiřských lesů nastojato čínskými těžebními společnostmi. A hlavně, jsou to obavy z neuvěřitelné servility Kremlu vůči Izraeli, Knessetu a Benjaminu Netanyahuovi. Je totiž otázka, jestli posilování a budování Ruska je budováním pro Rusy, nebo pro Chasidskou Rus. Silné Rusko nerovná se silná Chasidská Rus.

Ochránci světla Putin, Zeman, Trump a členství v řádu Ordo Lumensis

Takže se vracíme opět na začátek. Můžeme o Vladimiru Putinovi říct, že je Žid? Pokud je Vladimir Putin synem svých oficiálních rodičů, tak ano. Je to Žid po matce, zcela prokazatelně, přičemž po otcově linii s velkou pravděpodobností rovněž. Pokud je ale nemanželským dítětem Věry Putiny z Gruzie, potom pochází z tzv. gruzínské linie siláků, ze které pocházel i Josif Stalin.

Původní Vladimir Putin.

V tom případě je Vladimir Putin pod ochranou Židů, je přijatý Židy, ochraňuje Židy před světovými sionisty, je jimi oblíbený a chráněný, ale je jen jejich výkonný kádr a je zasvěcený, pod jarmulkou a ochraňuje světlo, ale není etnický Žid. Potom je jen tím, kdo slouží Židům. V tom případě bude členem Řádu Světla (Ordo Lumensis), stejně jako je Miloš Zeman a Donald Trump. Jenže, to je řád Osvícenců (Illuminati). Je to židovský stolec Nejvyššího zasvěcení. Zasvěcenci tohoto řádu jsou Světlonoši, resp. Ochránci světla. Světlo představuje Menorah.

Původní Vladimir Putin a Henry Kissinger

Ten původní Vladimir Putin, s řezaným obličejem a propadlými tvářemi, ten na fotografiích z dřívější doby, byl zasvěcený. U toho současného Vladimira Putina si nejsem jistý. Připadá mi jako úplně jiný, i když velmi příjemný a upřímný člověk. Nemá však pohled očí, výrazy, ani rysy tváře původního Vladimira Putina. Sami se nad tím musíte zamyslet a prohlédnout si fotografie.

Každopádně platí, že kdokoliv dosedne na stolec Chasidské Rusi, stává se ochráncem světla, ochráncem Chasidů a jejich majetků a moci, která je spojena s Izraelem a Jeruzalémem. Proto ani v Kremlu dnes nezazní ani jediné slovo odsuzující izraelskou anexi Golan, stejně jako to nezazní od Miloše Zemana, nebo od Donalda Trumpa, nebo od kohokoliv z SPD, nebo z Trikolory, nebo z jakékoliv jiné parlamentní strany v ČR. A tím je to dané. A tak je dáno, a tak bude.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. Nadávají nám, uráží nás, plivou na nás, protože nechtějí slyšet fakta a znát skutečnosti. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá 10 dní a zatím jsme vybrali jen 28% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
M.C.
Návštěvník
M.C.

Zapomněli jste tam citovat výrok Borise Berezovského, že Vladimir Putin je jeho největším životním omylem.
Ne každý, kdo je jako kašpárek přiveden na scénu, Kašpárkem zůstane.
Podle skutků jejich poznáte je.
Co se týče vzpomínaného výzvědného iljušinu, stejně jako Alexandrovců, námořníků z Kursku a jiných obětí, nebojte se nic, všechno bude, i odplata za jejich smrt. Hned poté, jak bude Rusko dostatečně silné na to, aby pravé viníky dostatečně důrazně potrestalo, dopadne na jejich hlavy trestající ruka. Ona to možná nebude ruka, ale kulka nebo střela s plochou dráhou letu, ale na tom už tak nezáleží. Ten den se blíží…

edy
Návštěvník
edy

v článku nastane změna, když si uvědomíte že ani Chassidi ani Sionysti, nejsou žádní židé, ale potomci Chazarských žoldáků, kterým se zalíbilo učení Abrahámovo že Judea je středem světa a předurčena k vládě světa.
Po 300 let znásilnování a vraždění porobených národů chazarskými žoldáky, si dnes nemůže být nikdo jistý, že nemá v sobě ani kapku této krve a díky všudypřitomné polarizaci došlo k rozdělení na dobro a zlo, dobro a zlo, a tady hledejte kořeny Sionismu. Dobro vždy zůstává, jen zlo má dobyvačné choutky a my již dnes víme, kam kdo šel ,,podle činnu poznáte je ,,

antiNWO
Návštěvník
antiNWO

Kazdopadne ak sa Vera Putina zbavi svojho 10 rocneho syna takymto sposobom tak je to krkavcia mater a ktokolvek a ja teda urcite by som bol z odstupu casu len rad ze z takou ludskou zrudou nemam nic spolocne. Da sa pochopit choroba rodicov alebo velka bieda ked rodicia nedokazu vychovat vlastne dieta a jeho zivot je v podstate v ohrozeni a teda mu najdu inu rodinu. Ale zbavit sa dietata lebo moj novy jebač nechce vychovavat diete, pre neho pankharta je zrudnost.

Kazdopadne svet nie je len cierny alebo biely. Nebyt Putina Slovania dnes ziju v ohradach a vlastne cela nezidovska populacia. Staci si spomenut ako bolo na tom Rusko pocas 90. rokov. Okrem kradnutia, drog, alkoholizmu, detskej prostitucii a mafii tam nic nefungovalo. Zrejme Putin zachranil aj Chabad, kazdopadne aj nas. Sam V.K. vravi ze NWO ma byt vybudovane na zdrojich Ruska a Putin sionistom zobral tieto zdroje. Mozno ich dal Chabadu. Kazdopadne tym aspon vytvoril rovnovahu medzi Zidmi a zidmi. Inak by sme tu mali finalne riesenie zo strany Sionistov. Takto aspon odsunul konecne riesenie sveta. Svet ako tak funguje ked je bipolarny . Ci uz ked fungoval system protivah USA voci Rusku. Tak aj pre nas je lepsie ked je rovnovaha medzi Chabad a Sionizmom. Nic horsie ako finalne riesenie nie je. Ak niekto sniva o pozemskej rajskej zahrade tak je idiot. To je ako čuranie proti vetru.

Kulata Krychle
Návštěvník
Kulata Krychle

Ty fotky malého “Putina” jsou luxusní, úplně klidně mohlo pod fotkou být že to je Dáda Patrasová a nikdo by nemohl říct ani popel

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

S “fake” Putinem
http://www.reformation.org/president-putin-was-assassinated.html

v Maticce Rusi dalsi chazaroid na scenu. Tentokrat jako Jidas, laskavy opatrovatel pytle s penezi:

Mikhail Mishustin was born on March 3, 1966 in Moscow to a father of Russian-Jewish origin and a mother of Russian origin. He completed postgraduate studies in 1992. He is married and has three sons. His interest is in sport, playing ice hockey. He is a member of the supervisory board of HC CSKA Moscow.
https://www.eurasiareview.com/17012020-meet-mikhail-mishustin-russias-new-prime-minister-oped/

Jeden zvidavy gojim by nemel zapomenout jedno: Chromozom Y se nepretrzite dedi z otce na syna. A to od doby kdy tzv. “spadli andele” ci “spadli satani” se krizili s dcerami Adama (adam, hebr. aw-dam = ukazovat krev v tvari, Strong’s Concordance #119, typicky znak tzv. bileho cloveka).
O teto hybridizaci je zminka v Genesis 6, a pak detailne v “Book of Enoch”. Takze at rabini nezidum rikaji co chteji, “who is who, who is jew”, ze se zidovina dedi z matky, tak biologie, zakon Boha (ci Maticky Prirody, chce-li jeden) a dedictvi Chromozomu Y se oklamat a olhat neda … Stafetu dabla predava OTEC.
Proto kdyz se Kristus v hadce stretl s temito mutanty, rekl jim to primo: “Muj Otec je Buh, vas otec je dabel!” Novy Zakon, Sv. Jan 8:40-44.

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Na čem vlastně vůbec záleží …?
Když si uvědomíte kdo vlastně vůbec jste, je důležité si stanovit jaký máte inkarnační úkol. Já jsem dospěl k závěru, že “bojovat” proti čemukoliv je nesmysl. Stejně tak jako se účastnit okultního rituálu, který se nazývá VOLBY. Systém jako takový mě neomezuje na takové úrovni, abych žil podřadný život. Zákony dodržuji pouze ty vesmírné.
Změnil jsem své myšlení, tím své chování a studuji skutečnou historii lidstva. A hlavně – vypnul jsem si všechny strachy.
Žiju v pokoře a lásce a miluji všechny bytosti bez rozdílu neboť JEDNO jsme.
<3

Martin
Návštěvník
Martin

Je velmi zajímavé že když se osvícená bytost baví o bezpodmínečné lásce,tak sám řekne, že bezpodmínečně nemiluje, ale všichni ezouši chtějí bezpodmínečně milovat,protože tak je to přeci správné. Oni taky bezpodmínečně milují, ne nemilují milý BigBossy, a řekne ti to sám např.: Mooji,který je osvícený, v přítomnosti zlého jedince mají neutrální emoce, naprostou neutralitu, nemilují, milovat zlo ? To asi ne co,to by nebyli osvícení, a nenávidět, na to jsou zase osvícení 🙂 Došlo k cvak nebo ne ?

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Když pochopím svého nepřítele natolik, abych ho porazil, v tom okamžiku ho také miluji. A.E. Wiggin

konzerva
Návštěvník
konzerva
tehu
Návštěvník
tehu

On je to pořád stejný scénář a to na obou koncích – v obou táborech. Do vedoucího postu se dosadí předem určený člověk a ten se pak v případě nutnosti nahradí dvojníkem, U Putina to je nutnost, a stále je tu nepochopená role Židovstva, které je v současnosti uměle rozdělené na dva tábory. Materialistický (CFR, banky, nadnárodní korporace, obchod..) a ezoterickou větev.

Je třeba jenom pochopit smysl Biblického Exodu – a ten fakt, že byl přímo řízen Aliens. Na toto téma je mnoho informačních zdrojů a lze to považovat za vysoce pravděpodobné.

Exodus byl kompletní očistou části Homo sapiens a měl za úkol eliminovat jednak psychosomatické ale i genetické poruchy.

A co doopravdy stojí za Státem Izrael -dnes je to souboj dvou stran – a cílem má být buď NWO nebo se “Lidstvo” posune ve vývojové úrovni vpřed / tedy jsme na hranici buď definitivní pád nebo postup.

Dan
Návštěvník
Dan

Babis nam opet jede do Izraele, Putin taky, dalsi vyznamni tam budou. Bude se opet vzpominat na holokaust – me by zajimalo, kdy se vzpomenou i miliony povrazdenych Slovanu 🙁
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-dnes-odleti-na-dvoudenni-navstevu-Izraele-610832
PS: Ty neustale vzpominky jsou uz docela otravne a rekl bych i kontraproduktivni – je to cilem?

Marketka
Návštěvník
Marketka

Nebudu spominat na holokaust , ale budu ho planovat.

Dr.Iht
Návštěvník
Dr.Iht

Posloucháte někdo “Český” rozhlas Plus?
Každý den, několikrát za den, Holokaust!
Holokaust a Izrael je jejich hlavní téma.
Ale vyvraždění 60 milionů Rusů židy kolem Lenina a Trockého?
(Viz například Boží národ od Grigoie Klimova na uloz.to)

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

To by Slované museli mít stejně zvrácené chronické choutky a povahu upýřích a hadích parazitů.

hirameki
Návštěvník
hirameki

proč tam máš to ypsilon, upýre? taková snůška debilů jako na AE se hned tak nevidí.

max
Návštěvník
max

PUTIN – ŽID /PO MATCE/
comment image
PODLE ZÁKONŮ IZRAELE – ČISTÝ ŽID.

hirameki
Návštěvník
hirameki

je to spasitel. samozřejmě.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

….mně snad vodvezou….