Amerika na posledním místě? Americký senát navrhuje zákon, který zbaví vládních kontraktů...

Amerika na posledním místě? Americký senát navrhuje zákon, který zbaví vládních kontraktů a objednávek všechny americké firmy a osoby, které se podílí na bojkotu izraelského zboží! Zákon prosazuje sionistický AIPAC v rámci politiky Israel First! Zákon má prolomit odpor kongresu proti podobě státního rozpočtu, který obsahuje peníze na výstavbu zdi na hranici s Mexikem!

Amerika na posledním místě? Americký senát navrhuje zákon, který zbaví vládních kontraktů a objednávek všechny americké firmy a osoby, které se podílí na bojkotu izraelského zboží! Zákon prosazuje sionistický AIPAC v rámci politiky Israel First! Zákon má prolomit odpor kongresu proti podobě státního rozpočtu, který obsahuje peníze na výstavbu zdi na hranici s Mexikem!

Ve Spojených státech se dějí věci. Již celkem 9 amerických ministerstev nedostává výplaty, protože americký kongres a senát se nedokáží dohodnout na podobě amerického státního rozpočtu. Zatímco horní komora prosazuje do rozpočtu peníze na výstavbu mohutné zdi na hranici s Mexikem, dolní komora to striktně odmítá. Dalším problémem je ořezání státních podpor těm organizacím a městům v USA, které poskytují útočiště a doklady nelegálním migrantům. Týká se to především Kalifornie, která tak činí na úrovni celého státu, zatímco v jiných státech USA se to týká pouze tzv. municipalit, tedy městských aglomerací, které si odhlasovaly programy na podporu uprchlíků.

Bojkot izraelského zboží v USA možná povede k sankcím na americké firmy, přijdou o federální zakázky a dotace od americké vlády.

Současnou zablokovanou situaci tak má prolomit zákon, který bude přilepen k zákonu o státním rozpočtu, tzv. přílepek, a jedná se o zákon s kódovým označeném S.1 a má být projednáván tento týden jako úplně první zákon v rámci státního rozpočtu. Tento zákon v návrhu republikánského senátora Marco Rubia a spolupředkladatele a senátora Chucka Schumera z demokratické strany ustanovuje, že federální úřady, ministerstva, federální organizace a americká vláda jako celek nebude smět obchodovat a poskytovat státní zakázky, tendry, dotace nebo podporu těm americkým firmám nebo fyzickým osobám, které se podílí, účastní, navrhují, propagují nebo podporují bojkot proti Izraeli v podobě ekonomického a hospodářského bojkotu izraelského zboží [1].

Antisionismus bude v USA tvrdě trestán, kdo bude podporovat bojkot zboží z Izraele, přijde o zakázky a dotace od americké vlády

Každá taková americká firma nebo osoba, pokud se podílí na bojkotu izraelské obchodní produkce, by byla okamžitě vyškrtnuta ze seznamu firem, se kterými můžou americké federální organizace spolupracovat. Zákon je namířený proti největším americkým firmám a gigantům jako jsou Apple, Amazon, Facebook a především Google. Tyto globalistické organizace jsou totiž známé tím, že ve svých firmách upřednostňují arabské zaměstnance, podporují palestinskou otázku, multigender teze a pomáhají americké levicové scéně, Antifa skupinám a protitrumpovským spolkům. Odpor proti Donaldu Trumpovi v USA nevychází ani tak z toho, že je antiglobalista, ale spíše z toho, že je pro-izraelsky orientovaný politik, že podporuje Izrael a především podporuje Jeruzalém, jako hlavní město Izraele, což je odvěkým cílem Židů i židů.

Chuck Schumer na sjezdu AIPACu v březnu 2018.

Šéfka dolní komory amerického kongresu Nancy Pelosi (D) je fanatickou podporovatelkou Izraele, ale zároveň je tvrdou odpůrkyní Trumpovy zdi na hranici s Mexikem. Tento zákon S.1 je pastí na Demokratickou stranu, protože pokud Demokraté zablokují rozpočet a spolu s ním i tento zákon, který vznikl v AIPACu, protože Rubio ho pouze svým jménem zaštítil, potom to bude v Izraeli interpretováno jako zrada Izraele ze strany Demokratické strany v USA. Označení zákona S.1 je odvozeno od toho, že půjde o první bod zasedání kongresu (s = session), ale symbolicky ho lze přeložit jako Sion.1, protože zákon pochází z dílny AIPACu. Najednou je jasné, že jsou to židé, kteří ovládají americký kongres na obou stranách, jak republikány, tak i demokraty. A když Trump chce prosadit rozpočet, zavolá si na pomoc tzv. izraelskou otázku, aby všechny senátory a kongresmany postavil do pozoru.

Amerika na posledním místě při projednávání státního rozpočtu

Je to ironické, ale prvním bodem jednání o americkém rozpočtu v americkém kongresu tak bude Izrael a jeho ochrana před bojkotem ze strany amerických globál firem jako jsou Google nebo Apple. To prostě nevymyslíte, je to úplně stejné, jako kdyby český státní rozpočet byl podmíněn tím, že české neziskovky a firmy už nedostanou ani korunu, pokud budou vyzývat k bojkotu produkce z Číny. To by bylo řevu a skandálu, že jak je to možné, takto podmiňovat. Hned by k tomu byly komentáře a politické hádky na ČT. Jenže sami právě vidíte, že údajně nejsilnější a nejmocnější země na světě, USA, je ve skutečnosti poskokem a marionetou Izraele, to znamená poskokem židů a Židů. Protože světová moc už dávno neleží v USA, ani ve Washingtonu, ani v Pentagonu. Vlastně ona tam nikdy neležela, veškerá moc o rozhodování o světě vychází ze dvou zájmů, světově-sionistického a etnicky-židovského.

Šimon Peres v říjnu 2013 v proslovu k Miloši Zemanovi.

Určitě jste zaregistrovali, že Donald Trump chce stáhnout americké vojáky ze Sýrie. Ale právě dnes již vyšlo najevo, že je to trochu jinak, ke stažení prý má dojít jen v případě garancí ze strany Turecka ve vztahu k bezpečnosti Kurdů, což je ve hvězdách. Takže to může celé dopadnout tak, že Donald Trump sice k něčemu vyzve, ale nakonec k tomu nedojde, protože sionisté to ve Washingtonu zablokují skrze tureckou kartu. Tayyip Erdogan nikdy neposkytne Kurdům dlouhodobou záruku bezpečnosti, protože je považuje za teroristy. A co je hlavní prioritou pro Donalda Trump? No přece Jeruzalém jako hlavní město Izraele a zeď na hranici s Mexikem. A teď kontrolní otázka pro blbé: Jedna z těchto dvou věcí je pouze divadlem pro Trumpovy voliče, zatímco ta druhá z nich je klíčová pro budoucnost celého světa, protože naplňuje proroctví Talmudu o vzniku Velkého Izraele. Která z nich to je? Já doufám, že odpověď znáte.

Donald Trump nabídl Američanům postavení zdi a Izraeli nabídl uznání Jeruzaléma hlavním městem. Jedna z těchto dvou věcí je naprosto nepodstatná. Která to je?

Zeď na hranici s Mexikem zabrání nelegální migraci ve smyslu přechodu přes poušť na hranici, ale rozhodně nezabrání migraci legální, která v USA dosahuje astronomických výšin. Donald Trump nedokáže zastavit migraci, protože to ani není v jeho programu, on mluví neustále pouze o zastavení nelegální migrace, úplně stejně jako Andrej Babiš, zatímco do ČR proudí naprosto legálně a na víza tisíce a tisíce muslimů, Arabů, saláfistů, wahábistů, skrze nejrůznější dlouhodobá pobytová víza. Psali jsme o tom před časem ve článku zde. V dalším článku zde jsme psali o tom, jak se do ČR dostávají migranti na pracovní víza, za poslední rok až 10,000 migrantů, a to prý údajně pro potřeby českého průmyslu, ale informace dokladují, že vláda pro ně nachystala integrační programy, aby se uměli v ČR ti lidé chovat. Takže žádní gastarbeiteři z Ukrajiny, kteří žádné integrační kurzy nepotřebují, protože do ČR nepřišli šířit islám a džihád, ale přišli pracovat.  Jde prostě o islámské mameluky, kteří jsou legálně do ČR nasunováni na pracovní víza, ale ve skutečnosti je to jinak. No, myslete logicky, lidi. Odkdy potřebuje člověk, který přijde za prací a chce makat, aby navštěvoval integrační kurzy chování v západní civilizaci?

Miloš Zeman s jarmulkou v říjnu 2013 v Izraeli během ohňového obřadu.

Obávám se, že Donald Trump razí stejnou politiku jako Andrej Babiš, to znamená odvádí pozornost k té špatné a hrozné nelegální migraci, ale ta legální migrace, která je mnohem špatnější a hroznější, a o které se nemluví, dosahuje potichu obludných rozměrů. Proto si znovu všimněte, že Babišova vláda sice hlasovala proti Globálnímu kompaktu o migraci, ale o dva dny dříve hlasovala v OSN pro Globální pakt o uprchlících. Pokud si to přeložíte jako pro blbý do srozumitelné roviny, tak česká vláda se postavila do role Chytré horákyně a jeden kompakt odmítla a druhý, který pojednává de facto o tomtéž, schválila. Víte, k čemu to směruje? No přece k tomu, co říkal bývalý šéf německé SPD Martin Schulz: “Když z těch migrantů budou prokazatelně uprchlíci před něčím, tak to Evropa bude akceptovat, myslím ten příliv…” A jak se zdá, Babišova vláda se tímto plně inspirovala, když globální pakt o migraci (migrantech) odmítla, ale hlasovala pro pakt o uprchlících.

Velká hra na blbé voliče: Nechceme nelegální migranty… ale o těch legálních raději pomlčíme, ok?

Takže navenek se jako bojuje proti migraci, ale tupý český “volyč” to nechápe, že zatímco se naoko bojuje proti migrantům, tak do země mezitím proudí tisíce černochů a Arabů na pracovní víza “jako pro potřeby průmyslu”, na léčebné pobyty (jako v Teplicích), na studijní pobyty (jako na genderových studiích Masarykovy univerzity v Brně, ale i v Praze na studiích FF UK a FSV UK). Nikdo ve skutečnosti nebrání migraci jako takové, ani Donald Trump, ani Andrej Babiš. Brání pouze té explicitně nelegální. Jenže ta už dnes v roce 2019 tvoří pouze hrstku migrantů. Většina z nich v Itálii prostě je a podle Globálního kompaktu o uprchlících je nelze vrátit do země původu, pokud jim tam hrozí smrt nebo nesvoboda. Dříve či později se z Itálie redistribuují do EU pod krytím jako “pracovníci pro potřeby průmyslu”.  Dostanou papíry a z nelegálních migrantů budou rázem legální gastarbeiteři.

La Llum Negra – Ohňový obřad věčného světla, symbol lucerny Světlonoše v temnotách.

Donald Trump tak vychází vstříc sionistům i Chasidům, protože Jeruzalém jako hlavní město Izraele je předpovězeno v Talmudu jako 1. krok na cestě k Velkému Izraeli. Druhým krokem má být postavení 3. Chrámu v Jeruzalémě. Třetím krokem rozšíření Izraele do hranic Velké Judeje. Čtvrtým krokem bude vypuknutí války se všemi nepřáteli Izraele. Pátým krokem bude zničení Velkého Izraele. Šestým krokem bude sestoupení Boha na zem, který udělí židovskému národu vládu nad celým světem jako odškodné za zničení celé svaté země jejími nepřáteli. Sedmým krokem bude celosvětová vláda Domu Sion. Sedmý den věčného spočinutí na trůnu světské moci. Donald Trump tak pomáhá naplňovat proroctví Talmudu, přestože on sám je pod kontrolou Chasidů. Jenže, v tom je právě ten problém s židy a Židy.

Jeruzalém jako hlavní město Izraele je cílem Židů i židů, sionismus ale nekončí prvním, ani třetím obrazem (krokem) proroctví!

Obě dvě skupiny usilují o Jeruzalém jako hlavní město Izraele. Obě dvě skupiny usilují o postavení 3. Chrámu. A obě dvě skupiny usilují de facto o Velký Izrael, i když Chasidé tím myslí jenom Judeu, zatímco sionisté i Předjordánsko, Sinaj a velkou část Sýrie. To jsou ale detaily, protože ten hlavní rozdíl je v kroku č. 4, protože Chasidé chtějí Jeruzalém jako hlavní město světa, zatímco sionisté chtějí Izrael zničit, aby dosáhli celosvětové vlády v prizmatu “světo-viny na židech”, tzn. ve smyslu Holokaustu 2.0 a celý svět by navěky byl vinen z genocidy vyvoleného národa.

Video má slabý zvuk a místy úplně chybí, není to chyba na vašem zařízení. Zdroj videa: LN [2]

Proto všichni elévové i “svatošové” (zasvěcení pod zednářskou svatavou) mají na hlavě jarmulky, Václav Havel ji měl, Vladimir Putin ji mívá, Donald Trump rovněž, Miloš Zeman [3] a další, ti všichni alespoň jednou v životě nasadili jarmulky na hlavy a ochraňují Izrael a zatím netuší a mnozí ani nerozlišují mezi Ž a ž. Až do kroku č. 3 nebude potřeba, aby rozlišovali. Protože všichni zvednou ruku i pro Velký Izrael. Štěpení nastane až poté, až se bude rozhodovat o tom, kdo se přidá otevřeně a bez skrupulí na stranu sionistů (globalistů usilujících o světovládu a současně o zničení Izraele), a kdo se postaví na stranu etnických Židů, konkrétně Chasidů, kteří budou chtít Izrael bránit před zničením, protože pro ně bude Jeruzalém hlavní město světa a světové moci Židů.

Kdo podporuje Izrael, obvykle nemusí ani tušit, jestli usiluje o jeho ochranu nebo o zničení. To podle toho, jak dalece je podporovatel Izraele zasvěcen do Talmudu

Obávám se, že ani Donald Trump neví, jestli pracuje pořád ještě pro Chasidy, anebo už pracuje pro sionisty a jejich AIPAC.  Je však nutno poznamenat, že zákon S.1 by se měl spíše jmenovat jako “Israel first!”, tzn. Izrael na prvním místě, protože americký státní rozpočet, do prdele práce, řekl by obyčejný člověk, by měla být přece o amerických občanech na prvním místě, o americkém rozpočtu, o americké politice, ne o ochraně Izraele a izraelského zboží před bojkotem ze strany amerických globál firem, které posunují v USA politiku likvidace Izraele na všech prioritách. Sionisté současně tlačí na Donalda Trumpa, aby urychloval naplňování písma Talmudu, tzn. rychle a rychle udělat Jeruzalém hlavním městem Izraele, rychle rychle postavit 3. Chrám a rychle rychle posílit v Izraeli a v Knessetu jestřáby, aby prosadili vznik Velkého Izraele, i za cenu vojenských akcí.

Miloš Zeman se sklání u věčného světla.

A toho nelze dosáhnout jinak než v situaci, že Izrael bude izolován, utlačován, bude osamocen, bude světovým společenstvím okopáván a ostrakizován, bude ohrožen a bude znovu donucen bojovat o vlastní přežití. Jen v takové chvíli v Knessetu převládnou jestřábi a sionisté konečně prosadí “obranu Izraele útokem” a rozšíří Izrael do hranic Velké Judeje. Sionisté tak organizují proti Izraeli útoky skrze globalistické řízení světa, skrze OSN a jeho světové globalistické společenství, které sami vytvořili a které zákulisně řídí, aby následně Izrael mohl říct, že se brání, a tudíž musí zaútočit v obraně. Je to stará židovská manipulace, velmi stará, osvědčená. Litujte nás, litujte Izrael, útočí na nás všichni zlí, útočí, pomoc, a my se tudíž musíme bránit! Ale to, že na Izrael útočí ti samí globalističtí sionisté, kteří následně vyzývají k obraně Izraele skrze AIPAC amerického prezidenta, to už miliony nezkušených a tupých gójů nevidí a nikdy nepochopí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Všetko sa raz vráti. To je zákon, ktorý platí od nepamäti.

Fejl
Návštěvník
Fejl

Svině!!!
comment image

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

“Filip bije na poplach: Pokud Turecko pronikne na Balkán, musíme počítat s terorismem”
„Nejen naše vlast, ale znovu celá Evropa čelí, žel, další obří bezpečnostní hrozbě. Turecko se vrací na Balkán. Namísto vědeckých teorií různá náboženství včetně islámu zapouští na našem kontinentě stále hlubší kořeny. Historie se vlastně opakuje, i když zatím vojska nestojí před branami Vídně,” varuje Filip.”

“„Ať si EU zvyká, vzkazují Turci, kteří se rozhodli, že v Kosovu a Albánii postaví mešity. Vzpomínáte, kolik za podpory USA a tzv. koalice ochotných bylo zničeno pravoslavných památek právě v Kosovu a Metochyi? Ano, více než 450. Byly povražděny tisíce lidí v bývalé Jugoslávii a způsobeny škody ve stovkách milionů dolarů nebo EUR. Využívá to Ankara, která tak nad balkánskými zeměmi získává nejen náboženský, ale zejména jasný politický vliv,” píše.
Jak uvádí Filip, Erdogan se vůbec netají svými plány a před dvěma lety dokonce označil Kosovo za „svou druhou zemi”.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201901088893462-predseda-KSCM-varuje-ze-pokud-Turecko-pronikne-na-Balkan-musime-pocitat-s-terorismem/
…..
Dokola o tom píšu – Evropa ať se učí turecky (v poturčeném Německu druhý nejpoužívanější jazyk). A Erdogan před rokem
https://www.eurabia.cz/Articles/32189-erdogan-vyzval-turky-k-prevzeti-evropy-.aspx
……..
Historie se opakuje – Hitler měl Husajního, tady jeho hlavní řeč, ve které si rozuměl s Hitlerem:
“Vyhlašuji tímto Svatou válku, moji muslimští bratři! Vražděte Židy! Všechny zlikvidujte!”
https://cs.wikipedia.org/wiki/Am%C3%ADn_al-Husajn%C3%AD
Dnes má Německo muslimy doma, a k tomu na severu i na jihu Evropy…

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka
“Ať si EU zvyká…– Evropa ať se učí turecky ”

…pravda, pravda – a proces běží a pokročil dále, dnes už Turci diktují i Americe:
https://cz.sputniknews.com/svet/201901088890749-turecko-usa-syrie-zakladny/

comment image

A fór je hlavně v tom, že Erdogan odmítl jednat s Boltonem. Místo toho jednal Erdoganův mluvčí Ibrahim Kalin!

Kdo by to před rokem řekl?
Že by proces plánu Velkého Izraele, Domu Sion a Židů – kořenů všeho zla, jak se píše níže v diskuzi?
Nebo proces řízení globalizace v rámci globání politiky s plnou funkcí řízení?

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Jéňa
“Nejhorší ránu Izraeli paradoxně zasadil jeho nejvěrnější spojenec Donald Trump, když koncem roku oznámil, že ze Sýrie stáhne americké vojáky. Írán tak bude moci posilovat pozice v zemi o hodně snadněji.”
https://zidovskelisty.info/2019/01/02/gita-zbavitelova-o-izraeli-a-palestincych-v-roce-2018/
Což navazuje na požadavek Turecka ve Vašem odkazu…
Bolton v Izraeli – to už je jen takové optické “jako” že ten odchod USA nebude až ak rychlý….

K tomu nezapomeňme, že Putin dal Sýrii proti Izraeli S300 – no, dal proti izraelským proneoconům, nikoliv proti Izraeli jako celku. V souhrnu ale: S kým má Izrael ten Velký Izrael vytvořit??? S tím, co je proti němu rozjeto navíc ještě Katarem, bude nakonec rád, že je rád..

A Izrael právě ve velkém deportuje ukrajinské židy, důvod oslava Bandery – což ve věci Ukrajiny nahrává Putinovi…
https://vesti-ua.net/novosti/obschestvo/92695-vysylayut-sotnyami-pochemu-v-izraile-nachalas-novaya-volna-deportaciy-ukraincev.html

A ještě jedna perlička: Maďaři si na auta už lepí samolepky Uherska
https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/245289-madari-si-davaji-na-auta-samolepky-uherska-podnikatel-chce-kontroverzni-zvyk-zvratit/
………
Projekt “Astana” běží naplno, naštěstí se nedaří podle plánů – Izrael a Ukrajina jsou díky Putinovi hlavními brzdami…

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka

…beru v potaz také to, že Bolton letěl do Turecka a Izraele a rovněž Pompeo má týdenní cestu po Blízkém východě (Egypt, Jordánsko a šest monarchií v Perském zálivu) ohledně situace v Sýrii.
Na cestu se vydali až po jednání šéfů generálních štábů armád USA a Ruska – Lanforda a Gerasimova, tedy dle toho oba jedou vyjednávat to, co se zde domluvilo/dohodlo (odsud mají noty). Tím mám na mysli, že jsou zde ve hře také ještě zájmy Ruska a jeho řízení procesu/ů.
Zdroj informací: https://prima.iprima.cz/novinky/512019-svet-pri-sobotni-ranni-kavicce-terezy-spencerove

Lele
Návštěvník
Lele

Táhni trolle!

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

comment image
https://www.msn.com/en-ca/news/world/‘the-wall-is-coming’-donald-trump-says-in-‘game-of-thrones’-style-post/ar-BBRMtjU?li=AAggNb9

…prostřednictvím Trumpa probíhá proces vymanění Evropy z vlivu USA v rámci globálního řízení:
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/493801-usa-v-tichosti-ponizily-status-diplomatu-eu-uz-ji-nepovazuji-za-stat.html
Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa na konci minulého roku v tichosti snížila status diplomatů Evropské unie ve Spojených státech ze zastupitelů samostatné země na reprezentanty mezinárodní organizace.

tana
Návštěvník
tana

V USA přestali představitele EU považovat za diplomata 1. kategorie.

.lak
Návštěvník
.lak

Podlokajníky mají s podkladem https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

kotr
Návštěvník
kotr

Jéňa
jděte s tím zednářským šmoulou do hajzlu!
comment image
comment image

Karel
Návštěvník
Karel

Území na kterém se má rozkládat Velký Izrael
comment image

arijec
Návštěvník
arijec

jedna zakladna informacia na aeronete este ani raz nebola spomenuta cim zidia dokazali ovladnut gojimov no predsa krestanstvom zacnite pisat o krestanskych jatkach riadenych chazarmy kto nepozna minulost musi si ju znova odžit

Denes
Návštěvník
Denes

arijec
šíříte tu desinformace. Židé křesťanství 2000 let podkopávají!!! Všechny zločiny Židů za posledních 2000 let jsou namířeny proti křesťanské civilizaci! Zde je na toto téma vynikající literatura:
http://WWW.SPIKNUTI-PROTI-CIRKVI-A-LIDSTVU.COM

hanns
Návštěvník
hanns

nenechte se vysmát, tmáři!

Mistrovské protikřesťanské propagandě se podařilo vytvořit u křesťanů, zvláště u katolíků, falešné povědomí, ovládané neklidem, ne-li přímo studem, kvůli vlastní minulosti. Neustálým mediálním tlakem od reformace až do našich časů vás přesvědčili, že jste odpovědni za téměř všechno zlo na světě. Ale v průběhu dvou tisíciletí křesťanství jednoznačně převládají světla nad stíny.
Školská a mediální masáž zabrala. I praktikující katolíci začali čím dál více věřit, že církevní minulost je plná nevinně prolité krve, krutého násilí, bezohledné diktatury nad lidmi a neřestného života prelátů.
Klasickým příkladem podvodné manipulace s formováním názorů lidí na minulost Církve byla nedávná kampaň proti papeži Piovi XII. I když bezprostředně po válce, jak uvádí historik a jezuita Pierre Blet, bylo zcela jasné, že tento papež má přímou zásluhu na záchraně životů 85 procent římských Židů (7,5 tisíc), a nepřímou (díky diplomatickým intervencím a tajným aktivitám) na záchraně téměř 800 tisíc Židů z celé nacisty ovládané Evropy, přesto stačil na počátku 60. let jediný divadelní škvár druhořadého publicisty Rolfa Hochhutha, psaný na objednávku sovětské KGB, spojený s intenzivní novinářskou kampaní, aby většina katolíků podlehla tak jako nekatolická veřejnost všeobecnému vylhanému klišé, že tento papež, pokud přímo nespolupracoval s Hitlerem na vyhlazení Židů, tak přinejmenším zbaběle mlčel.
křižácké války byly obranou křesťanské civilizace před muslimskou agresí a barbarstvím, a pokud došlo na křižácké straně k neomluvitelnému krveprolití, tak je to téměř nula ve srovnání s tím, co páchali muslimští Turci, že počty obětí církevní i španělské inkvizice jsou vysoce nadsazené, a i když nelze hájit popravy heretiků pouze pro jejich přesvědčení, tak středověcí kacíři a protestanté se dopustili mnohem větších krutostí na katolících. Nemluvě už vůbec o osvícenské genocidě Voltairových pohrobků vůči katolickému obyvatelstvu ve jménu „volnosti, rovnosti a bratrství“ za Francouzské revoluce. Jakobínští demokraté povraždili ve Vendée i jinde tím nejbestiálnějším způsobem statisíce katolíků jen proto, že zachovali věrnost Kristu a jeho Církvi – a to během pouhých dvou let. Oběti katolického upalování heretiků během 500 let vypočetli už osvícenci na 50 tisíc. To je ovšem notně přehnané, podle střízlivých odhadů solidních historiků se jednalo včetně španělské inkvizice o méně než 10 tisíc osob.
V Papežském státě byly čarodějnické procesy zakázány a na jiných místech Itálie římská inkvizice bránila obviněné a dosáhla jejich osvobození z rukou světských soudců.
http://www.protiproud.cz/duchovni-svet/3758-falesne-krestanske-sebemrskacstvi-uznavame-vylhanou-historii-take-proto-zanika-nase-identita-proc-jsme-podlehli-bludum-takrka-vse-bylo-prokazatelne-jinak-proc-nas-upadly-klerus-sam-nadale-klame.htm

a mohu pokračovat …….

anonym
Návštěvník
anonym

Hanns
papežská inkvizice hájila obviněné z kacířství pouze za podmínek, že jí před procesem upsali svůj majetek a dosáhla pouze toho, že obviněný nebyl sice upálen, jeho majetek nepropadl po procesu světské vládě, nýbrž církvi a obviněný byl s nahým zadkem vypovězen ze země. Chudí obvinění kacíři, šli ovšem nemilosrdně na hranici. Zapomínáte dále ovšem na maličkost, že mnoho židů nalezlo pod tlakem vypovězení ze země a to zejména ve Španělsku, do církevních hodností, stali se křesťany, ovšem žádný žid nikdy nezahodí toru a nikdy nepřestane věřit talmudu, i kdyby získal tu nevyšší církevní hodnost.
Že se v Evropě zhruba od druhého století začalo stmívat a to především díky křesťanům, je známý fakt, tak prosím nemluvte o většině světla před stíny. Jistě že církev pěstovala vzdělanost a umění, ovšem ne pro obyčejné masy lidí. Výchovu a vzdělání pokytovala výhradně šlechtě, a hlavně proto, že v církevním duchu vychovaná šlechtická mládež jí nebyla na odporu, nekladla překážky jejím zájmům ale i tak mezi církví a světskou vládou byl v ekonomicky horších časech boj, který ovšem postihl zejména venkovské plátce desátek a daní, a chudé městské obyvatelstvo.
Krutosti byli nejspíše vzájemné, rozdíl bude v tom, že církev měla moc a prostředky, zatím co, kacíři jen holé ruce a jiný názor, na boha.
České země tradičně více protestantské, podlehli katoligizaci zejména po pražské defenestraci a v době třicetileté války, kdy se v zemi rozmohla německá knížata s katolickým vyznáním, a to podle systému, “čí je vláda, toho náboženství vyznávej” bylo české obyvatelstvo katoligizováno.
Všechny ty krásné kulturní památky a kostely jsou produktem peněz vyrvaných na českém obyvatelstvu, násilnými daněmi a desátky z nichž církev žila, protože církev sama o sobě nic neprodukuje. Dva tisíce let, lid celé evropy živil kněží a mnohdy za cenu vlastní bídy povinně pod knutou přispíval na jejich blahobytný život, a církevní propagandu blaha na posmrtném životě.
Za těchto podmínek, je jisté, že k jisté manipulaci s vědomím mas muselo již od doby osvícenské docházet, neboť to jak manipulovat s lidským vědomím se církev naučila od židů, a celkem je jasné, že KGB řídili židi, takže není náhodou, že použili stejné manipulativní prostředky. Cílem bylo osvobodit masy lidí z ničím neprokázané víry a vlivu církve, což omlouvá jakýkoliv prostředek. Ostatně jak říkám, vždy jde o peníze, když lid neplatí desátku církvi, platí svou desátku světské vládě o to větší.

Karel
Návštěvník
Karel

anonym
hanns to napsal naprosto přesně!
Vy jste pouze obětí systematické protikřesťanské zednářské propagandy!
A větu jakou jste napsal vy: “Cílem bylo osvobodit masy lidí z ničím neprokázané víry a vlivu církve”, může s prominutím napsat pouze totální ignorant a hlupák!

Toto unikátní fundamentální dílo, ukazuje skutečnou tvář posledních 2000 let:

Maurice Pinay; SPIKNUTÍ PROTI CÍRKVI
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Spiknuti_proti_Cirkvi.pdf

hanns
Návštěvník
hanns

tak v 10:28 jsem sem vložil odpověď arijcovi na jeho pomatené bláboly
ale Processing…
je 14:25 takže pan Admin je asi ještě v zaměstnání

nějak se nám ten Processing… cyklí

Jaris
Návštěvník
Jaris

arijec
Krestanstvi bylo uhlavnim nepritelem zidu. Z tohoto duvodu zidi a zidaci infiltrovali krestanstvi. Temer kazdy papez byl zid. Krestanstvi bylo nahlodano, k tomu si pridejte ateismus z dilny Marxe a rozvrat je uplny. Dnes kostely zeji prazdnotou. Budto se prodavaji a v castem pripade bouraji. Smutne.

Parven
Návštěvník
Parven

Židé – kořen všeho zla!

Euroafrika: Globalizace nejen kultur, ale i hmyzu, rostlin a podnebí? Kdo ovládá a řídí migraci černochů a Arabů do Evropy? Kdo řídí na 6 prioritách celý systém globalizace? Už to víme! Komu vyhovuje architektura nenávisti a strachu? Kdo poštve civilizace proti sobě? Nenávidíme důsledek namísto toho, abychom nenáviděli příčinu!
https://aeronet.cz/news/euroafrika-globalizace-nejen-kultur-ale-i-hmyzu-rostlin-a-podnebi-kdo-ovlada-a-ridi-migraci-cernochu-a-arabu-do-evropy-kdo-ridi-na-6-prioritach-cely-system-globalizace-uz-to-vime-komu-vyhovuje/

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Parven

…jak napsal Kozma Prutkov:

“Mnoha věcem nerozumíme nikoliv proto, že máme nesprávné poznatky nebo náš rozum je mdlý, ale proto, že zkoumané věci nezapadají do rámce našich vědomostních konceptů (pojmů).”

Lenka
Návštěvník
Lenka

Jéňa
a čemu nerozumíte vy?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jena
Tahle sroubovita veta nic nevysvetluje, naopak zidovskou otazku v tomto pripade schvalne zastinuje. Cela vec je docela jednoducha a pruhledna. Staci se rozhlednout kolem, zjistit si, kdo vlastni svetove finance a klicove posty a s hruzou zjistite, kdo vam vladne. Nikdo jiny to neni nez mezinarodni zid napojen na Satanovu synagogu. Kulturu, skolstvi, prava, obchod, politika, pornografie, media, obchod s organy, obchod s drogami je v rukou zidaku. Co je na tom nejsmutnejsi, ze vetsina lidi tohle zidacke svinstvo poklada za normalni.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Jaris

…židi jsou jen nástrojem v procesu řízení globalizace GP/globálním pozadím v rámci konceptuální moci – to jsem chtěl vyjádřit/vysvětlit, to bylo tou citací míněno.

comment image

A musím to opětovně doplnit citaci Pjakina – že ve světě existuje pět druhů sociální moci, pět druhů sociální idiocie, je uplatňována plná funkce řízení, existují priority řízení, a prolíná se v něm vnitřní, vnější a GLOBÁLNÍ politika.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Administrátore,
kam zmizel můj komentář,kterým jsem reagovala na komentář Antisiona?
Byl to komentář, kterým jsem odkazovala na obrázek, kde Izrael je jen červená tečkacomment image
ještě odpoledne tam ten komentář byl a najednou tam není, čím to???
………
Administrátore, je 23:54 a do třetice využívám možnosti “Uprav” – už jsem na to přišla, problém byl v tom, že Antision ten svůj obrázek, na který jsem reagovala, vložil dvakrát! Takže ještě o hodně níže jsem svůj komentář našla. A ani nevíte, s jakým potěšením se Vám omlouvám – je to OK, tudíž nemám důvod ke zklamání 🙂

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Dobre napsany clanek az na ty Zidy vs zidy. Zadni etnicti “Zide” nikdy nebyli, jeden by si nemel plest pojmy a verit (co Satanova Synagoga chce aby si gojimi automaticky mysleli) ze Israelite Stareho Zakona je to same co Z/zide. Israelte SZ NENASLEDOVALI zadny Talmud, a dnes nikdo nevi co se s nima stalo. Ale je velmi mozne, ze byli predky bilych evropskych krestanu. O tom je psano v Hebrews (zadni “Zide” jak nesmyslne je prelozeno v Bibli Kralicke), kapitola 8, spojeni Domu Israele a Domu Judah pod Novou Smlouvou, a s Mesiasem Jezisem Kristem. Z/zide zadnou novou Smlouvu (Novy Zakon) nemaji, ale co maji je Babylonsky Talmud a Kabalu.
A ze Chaside jsou “etnicti Zide”? Prosim Vas pane VK, vzdyt Chasidi jsou pohadkovi chazari, ci dnes spuse uz chazaroidi (ti blondati, ci rysavi pejzatci s vykulenyma modryma ocima, typicky kratkozraci).
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, skutecny Israelita, a jedinny (v Matyasi a Lukasi) registrovany Semita.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

co na tom zalezi

Mám na vás pár otázek:

1) “28Pravý Žid totiž není ten, kdo je jím zjevně, a pravá obřízka není ta zjevná na těle. 29Skutečným Židem je ten, kdo je jím v nitru a má srdce obřezané Duchem, ne literou. Takový dojde chvály, nikoli od lidí, ale od Boha.” (Římanům 2,28-29)

Znamená to, že v pravém překladu jde o “PRAVÉ JUDEJCE” (příslušníky izraelského kmene Judy – v tomto případě [v případě Nového zákona] tedy už i v duchovním smyslu)?

2) “Ale je velmi mozne, ze byli predky bilych evropskych krestanu.”
Zdroj?

Předem děkuji za vaše odpovědi. Bůh s vámi.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Rozumite-li anglicky, napr. Sheldon Emry, expert na biblicka tema bez potreby “video her” ( = komuteru, softwaru).
https://israelect.com/ChurchOfTrueIsrael/emry/emrylttr.html

Dale z seznamu Satanovy Synagogy,
https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Identity

https://www.britannica.com/topic/Christian-Identity

Materialy od pastoru Wesley Swift, Bertnard Comparet, historik Raymond Capt.
Mate-li zajem, jew Internet poslouzi k vyhledani informace pravdy. Ale v anglictine.
Pura vida.
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, pouze jeden Mesias pro sjednoceni Domu Judah (zadni “Z/zide” !! To je jak jedovata zluta mochomurka!) & Domu Israel. Viz NZ, “Hebrejcum” (zadnym “zidum”! Opet mochomurka smrtelne jedovata se vetrela do Bible Kralicke, aby otravila mysel ceskych gojimu = potomkum pravych Israelitu. V reckem originalu “Evraíous” tj. zadni z/ZIde! Ti nejhorsi z modernich zidu, rusti chazari co zpachtovali komunismus si rikaji “jewrejci”. Jo, jasne. A pak se jeden probudi, makne vedle postele, a je to tam teply a kouri se z toho).
Amen

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Opomel jsem, “Hebrews”, kapitola 8.
Ctete opatrne. Nova smlouva pro Dum Israel & Dum Judah, pod Fuhrerem, tj. Mesiasem Jezisem Kristem.
Z/zide zadnou novou smlouvu nemaji. Pouzivaji uloupeny Stary Zakon, ale rabiny prikazano pouze pod interpretaci satanskym Talmudem ..
Amen.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Kdyby byli nejaci pravi, ci etnicti Zidi a falesni zidi, tak pak by museli bejt taky fejkovany nezidi a pravy etnicky Nezidi.
Pak k tomu jeste pripeprit gojimy a Gojimy, nakonec jeste tatinkovce s maminkovcema.
Pak takovou diversitu nechat, at se to mezi sebou pod rabinskym kosher “U” / “K” vselijak “probreeduje”, “proprca”, a pak za par stoleti pozdeji to co z toho vznikne, jak se Maticka Pririda vyradila (jak arabi vypadajici, ci blondati – zrzavi – pejzati – modre oci z dulku vylezajici jak kdyz kralici maji mixomatozu, usati jak netopyri, napuchle pysky z vecneho oblizovani nad znakem $) necht se ta diversita setka v synagoze, a tam za revu a obvinivani — se to navzajem serve v jako psi a kocky.
Tak nejak jak tomu bylo pred lety v prazske synagoze satana. Skoda, ze to clovek tenkrat nevidel a nenafilmoval, to musela bejt podivana, kdyz se to rezalo mezi sebou, hadalo se to, ze kdo je ten echtovej Z/zid, a kdo ma pravo cist Talmud a kdo ne, ze ty neoriginalove nemaji do Talmudu ani koukat, ze jsou to vlastne polozvirata, atd.

Tez velika skoda, ze uz nezije cesky genius Josef Lada. Ten mohl namalovat obrazek na tema rvacka Rev. A, a pojmenovat to “Rvacka v Synagoze Satana”, kde namisto modlicich babicek pod hospodskym podiem muzikantu by byli pod satanovym oltarem Satana Krista proklinajici pejzati Chasidicti rabini, v kaftanech a v echtovych kozesinovych “sthreimelech” importovanych z Chazarie.
Amen

Josef
Návštěvník
Josef

OT: Hackeři ukradli a zveřejnili nejen dokumenty německých politiků včetně Merkelové, ale i dokumenty Britů o Salisbury, říká Tereza Spencerová!

Tereza Spencerová: “Není bez zajímavosti, že jen dva dny předtím hackeři z Anonymous zveřejnili další várku dokumentů, které nabízejí jinou verzi událostí… to prý v lednu 2015 Victor Madeira z vládou financovaného Institute for Statecraft v Londýně navrhl, že je třeba uvalit sankce proti Rusku a zopakovat mimo jiné operaci FOOT z roku 1971, kdy Británie vypověděla 105 sovětských diplomatů… úkolem byl pověřen šéf dceřiné Integrity Iniative Chris Donnelly, který spolu s bývalým vrchním velitelem britské armády dospěl k závěru, že Británie se neubrání ruskému útoku, a je nezbytné, aby to vláda pochopila… najímají tedy Marka Andrewa Lavericka, experta na chemické a biologické zbraně z armádních laboratoří v Porton Down kousek od Salisbury… v březnu 2018 je otráven Skripal se svou dcerou a Integrity Iniative rozjíždí informační operaci, na jejímž základě ve finále mnohé evropské země vypovídají ruské diplomaty… tak kdo má pravdu?… Anonymous slibují další dokumenty… a co Londýn? … a co popcorn?… je ho dost?“ ptala se Spencerová na serveru iPrima.cz.

7.1.2019 – Svět při pondělní ranní kávičce Terezy Spencerové
https://prima.iprima.cz/novinky/712019-svet-pri-pondelni-ranni-kavicce-terezy-spencerove?fbclid=IwAR0Gzq2lqNKDJI9SvGDDAcZnvYHrt2enUAAl1F9uezeUOMxUioXRYtE1N84
Skripal? Tereza Spencerová upozorňuje na nová záhadná fakta
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Skripal-Tereza-Spencerova-upozornuje-na-nova-zahadna-fakta-565830
Hackeři ukradli a zveřejnili data německých politiků včetně Merkelové
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/493491-hackeri-ukradli-a-zverejnili-data-nemeckych-politiku-vcetne-merkelove.html

A tím se potvrzuje, co jsme si všichni mysleli. Jenžešlo asi spíše o soukromou, amatérskou akci bývalých agentů. Expert na chemické a biologické zbraně z laboratoří v Porton Down jménem Mark Andrew Laverick je narozen 1978, takže asi není zkušený chemik, co to umí s novičoky.

V Porton Down u Salisbury pracoval také expert na irácké zbraně hromadného ničení David Kelly (14.5.1944 – 17.7.2003), který byl nalezen v lese s přeříznutou tepnou…

A druhá Tereza, Theresa Mayová, bude mít nyní galaktický průšvih, pokud má nějaké napojení na toto spiknutí s účelem zatáhnout britský národ do války (s Ruskem) na základě vylhaných incidentů, podobně jako tomu bylo v roce 2003 s Irákem.

Je do toho zapletená i královská rodina Sachsen-Gotha-Coburg čili Windsorové? Když hned dva dny po údajné otravě, 6. března, oznámili, že se protestně nezúčastní mistrovství světa ve fotbale v Rusku a Charles a Camilla 22. června přijeli do Salisbury, kde navštívili záchrannou službu, nemocnici, vojenský útvar a salisburskou městskou radu.

V červenci pak zaslal Charles další oficiální dopis: “The second incident is, therefore, doubly upsetting, particularly as one of the victims has since died. Our thoughts are with you as the normal life of the city slowly returns. My message is thus one of renewed thanks for your resilience in the certain knowledge that the wonderful city of Salisbury will continue to recover and will indeed retain its place of special affection with the people of Wiltshire and the wider world.”
Dopis zde:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6012471/Prince-Charles-praises-people-Salisbury.html

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Josef
“Je do toho zapletená i královská rodina Sachsen-Gotha-Coburg čili Windsorové?”

comment image

…trochu to sleduji na základě podnětu Valerije Pjakina (jeho citace):

V minulém pořadu jsem k tomu Petrovu a Boširovu řekl, že tím hlavním a základním je skutečnost, že tam byli. Tak mám pokračování. Pamatujete, jak tvrdili, že si objednali nějakou prostitutku? Tak už se objevila i ta prostitutka. Ne náhodou vyvolali takový rozruch okolo nějaké Šapirové, která se otrávila, nebo která se ještě s někým otrávila strychninem v jakési restauraci. To Putin osobně ji otrávil.
Ta věc se má tak, že tento okamžik je třeba mít na zřeteli. Obzvláště v souvislosti s procesem brexitu na vnitřním britském základu.
Ona při své práci prostitutky porodila někomu dvě děti. Co to znamená? Oni ji přes ten vyvolaný skandál plně legalizovali a někomu tím něco vzkázali. Co to vzkazují, pro nás není vůbec důležité. My jsme v daném případě diváci na divadle, kteří se dívají a užívají si to.
Všímejte si procesů okolo Šapirové, protože se jedná o závažný řídící manévr. A pošklebky tu nejsou na místě. Jde o jeden scénář a ti, kteří v něm spojili Petrova, Boširova a tu prostitutku, to vše zahrnuli do jednoho scénáře. Takže ti lidé umí pracovat, je zbytečné se tomu vysmívat.
Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-24-09-2018/

…tady je prostitutka Anna Shapiro, která prohlašovala novinářům, že byla cílem atentátu. A její manžel Alex King, kterého zachraňovala zkolabovaného a poblitého na WC v restaurantu v Salisbury:

comment image

Je zajímavé, že ten manžel Alex King se na “Kinga” přejmenoval až v dospělosti, když zjistil, že jeho biologický otec je nějaký německý šlechtic.
A důležité je, že King se v roce 2006 dokázal vyhnout bezpečnostním opatřením a podvodně
se představit princi Charlesovi:

comment image

Nebo to podvod nebyl?

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-6182661/Putin-tried-kill-says-Russian-model-fell-ill-Salisbury-Sunday.html

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Jéňa
“Co to znamená? Oni ji přes ten vyvolaný skandál plně legalizovali a někomu tím něco vzkázali”
Tehdy jsem o té prostitutce také dohledávala nějaké informace, ale pak mi to zapadlo. Výborný komentář!

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka

…je to velmi vysoká hra/ řídící manévr.
Pamatuji, (dá se dohledat) že následně Pjakin zmínil – Petrov a Boširov ani náhodou nejsou agenti. Udělali jen to, že byli kde byli. Ale jde jim o život. Taky věřím, že se o jejich bezpečnost Lavrov postará.