Američtí a angličtí žoldáci bojují na straně kyjevské vlády

Američtí a angličtí žoldáci bojují na straně kyjevské vlády

Američtí a angličtí žoldáci bojují na straně kyjevské vlády

Není pochyb o tom, že na straně kyjevské vlády na Ukrajině bojují i angličtí a američtí žoldnéři.

Nejen podle výpovědi ukrajinského vojáka, který v letech 2008-2009 když do armády narukoval poprvé a sloužil u protiletadlových jednotek v Dněprodzerjinsku a Mariupolu, na straně kyjevské vlády bojují žoldáci ze Západu. Když tento voják narukoval podruhé do armády, neboť ho k tomu donutily jednotky ze soukromých batalionů, které se netají svými sympatiemi k nacismu, sloužil u pohraniční jednotky a posléze byl převelen do vesničky Kovskoje a poté k Novoazovsku.

Sloužící jednotky z Novoazovska byly z velké části složené ze žoldáků. Tito žoldáci ze Západu byli naprosto odděleni od ukrajinských vojáků. Měli vlastní ubytování, vlastní stravování. Měli zakázáno přijít do styku s ukrajinskými vojáky a taktéž s reportéry ať ze Západu, či z Východu. Tito vojáci ze Západu byli jak Angličané, tak i Američané. Do Novoazovska je přivezl Gaz-66 a autobus. Byli dobře trénovaní a taktéž velmi dobře vyzbrojení. Vždy, když žoldnéři ze Západu náhodou prošli kolem ukrajinských vojáků, nebylo možné si nepovšimnout angličtiny. Dále vojáky ze Západu prozrazovalo držení zbraně, chování atd.

Nedivme se, že i američtí vojáci sympatizují s kyjevskou fašistickou vládou. Vždyť američtí vojáci dali najevo své sympatie k fašismu například i v Afghánistánu, kde se nechali vyfotografovat před vlajkou se symbolem připomínajícím nacistické jednotky SS.


Prezident Ruské federace Vladmir Putin řekl pravdu, když prohlásil: „Na Ukrajině bojuje cizinecká legie NATO, jejímž cílem není ochrana zájmů ukrajinského lidu, ale geopolitické zadržování Ruska“.

Dne24. ledna střílelo dělostřelectvo na město Mariupol. Několik desítek lidí zahynulo a další přibližně stovka jich byla zraněna. Zajímavé jsou ale záběry kameramana místních televizních zpráv. Na nich vojáci v uniformě NATO mluví anglicky. Očití svědkové událostí v Mariupolu vyprávějí, že i rozkazy dávali velitelé v některých vojenských útvarech v angličtině.

Ukrajinská novinářka po ostřelování Mariupolu přistoupila k vojákovi, kterého chtěla vyzpovídat z toho, co se stalo a o kterém si myslela, že je ukrajinský voják, neboť měl na sobě ukrajinskou výzbroj a výstroj. K jejímu překvapení si „ukrajinský voják“ zakryl tvář a prohlásil americkou angličtinou „out of my face please“ [1].

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg neustále popírá, že by jednotky Severoatlantické aliance bojovali v řadách ukrajinské armády. Ale fakta mluví jasně. Na rozdíl od Ruské federace, která je neustále falešně obviňována z údajné agrese vůči Ukrajině (žádné důkazy, které by potvrdily údajnou agresi Ruska vůči Ukrajině, nebyly nikdy předložené), důkazy o přítomnosti jednotek NATO nelze popřít.
Je to nedávno, co americký generál Ben Hodges, velitel pozemních vojsk NATO v Evropě, navštívil hlavní vojenskou nemocnici v Kyjevě. Předal zraněným „ukrajinským“ vojákům americké odznaky a vyslovil jim vděčnost za jejich službu.

I další cizí vojáci bojují na straně kyjevské vlády na Ukrajině ve fašistických batalionech. Jako je například batalion Azov. Jsou to Francouzi, Fini, Švédi… [2].

Dnes naprosto legálně na straně kyjevské vlády bojují vojáci ze Západu, kteří v občanské válce na Ukrajině nemají co pohledávat. A nikdo se nad tím nepozastavuje. A my se v České republice divíme, že obyvatelé východní Ukrajiny cítí nenávist vůči Západu, který podporuje tamní fašismus a beztrestné střílení civilistů?


Těmto obyvatelům východní Ukrajiny nejen po událostech v Oděse nezbylo nic jiného, než-li se zbraní v ruce bránit svoji svobodu. To je to poslední, co jim ještě zůstalo. Boj o svoji svobodu a o svoje lidská práva.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin Rapavý
Návštěvník
Martin Rapavý
vierona
Návštěvník
vierona

no ved hej a ako im bolo vkotli Debalcevo?

cleaner of idiots
Návštěvník
cleaner of idiots

Za to ty jsi dobrý výskyt bez mozku a ne normální človek. Vyjadřuj se pouze ke článku, jestli jsi nepochopil psaný text, tak se nevyjadřuj blbe.

Miloslav
Návštěvník
Miloslav

Spojené státy jsou největším světovým obchodníkem se zbraněmi. Podle některých odhadů vyrábějí tři čtvrtiny světové produkce zbraní. Spotřeba zbraní ve válkách je bytostním zájmem vojenskoprůmyslových komplexů. Z hlediska výrobců zbraní je každý důvod k válce dobrý důvod. Zisky vojenskoprůmyslových komplexů jsou podmíněny mařením lidských životů a ničením vytvořených hodnot ve válkách. Je čas tuto uvedenou skutečnost změnit. Jedna možná cesta realizace potřebné změny je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Martian
Návštěvník
Martian

Ukrajinská armáda je špatně vyzbrojená a nepřipravená na válku, tak si najmuli na pomoc žoldnéře, tak to bylo vždycky a nevidím na tom nic špatného. Ty vojáky tam neposlala USA nebo NATO, jsou ze soukromých společností a byli pozvaní vládou.

Marta
Návštěvník
Marta

Здравствуйте, я из России….Чешский язык понимаю, но писать не могу, извините. Читаю ваши размышления по поводу Украины. Если вы хотите знать, что там делается, заходите и смотрите : https://vk.com/slavadnb. Там вы найдете все ответы на ваши вопросы.

Pozorovatelka
Autor

Jedna z nejpěknějších včerejších zpráv je vyjádření ukrajinského generála Viktora Muženka, že proti nacionalistům nebojuje ruská armáda, ale jen separatisté a ruští dobrovolníci:
http://www.infowars.com/kiev-announces-russian-invasion-of-ukraine-a-hoax/

Senzace! Generální štáb Ukrajiny: ruská armáda na našem území není!
http://www.politonline.ru/comments/22880257.html
http://www.pravda.ru/news/world/formerussr/ukraine/29-01-2015/1246279-muzhenko-0/

Tohle USA budou těžce rozdýchávat….

Vedoucí kolotoče
Editor

Copak Američané, ale jak to rozdýchají česká mainstreamová média? Když o tom psalo AE News před mnoha měsíci, tak prý šlo o propagandu Kremlu, ale jakmile to přízná generální štáb UA, tak je na českém mainstreamu ticho po pěšině. Mimochodem, všiml jsem si, že pod některými články o Ukrajině se na serverech MAFRY už autoři raději ani nepodepisují jménem, ale pouze jménem redakce, třeba zde: http://goo.gl/hbLe63

Není se čemu divit, psát takové oslavné výkaly o čečenském islámistovi bojujícím na Ukrajině a psát je navíc pod vlastním jménem, na to už plat redaktora holt není dostatečnou motivací, na to už ani presstituti žaludek nemají. Ale na druhé straně alespoň víme, že jde o názor jejich redakce. I to se cení. Když my napíšeme pozitivní článek o Putinovi, je to propaganda. Když iDnes napíše oslavný traktát na padlého islámského bojovníka v řadách UA, je to korektní a seriozní novinařina.

Ale já myslím, že čtenáři to dokáží potom zhodnotit a ocenit mnohem lépe. A je jasné, že na Ukrajině už teď vzpomínají na Janukovyče, který nebyl sice oblíbený, ale lidé měli alespoň mír, střechy nad hlavami, důchody, plyn na topení a v neposlední řadě Krym. O toto všechno je připravil Majdan a hlas kyjevské ulice, resp. hlas jednoho kyjevského náměstí, kam Němci dodávali náckům a kriminálním živlům s loveckými puškami stany, spacáky a uniformy, no a Američané dodávali vojenské poradce demonstrantům, plány na vyrobu vylepšených Molotovů a také koláčky s přimíchaným amfetaminem (poprvé je začala US armáda používat v Iráku pro své vojáky jako doplněk stravy pro vybrané jedince se stresovým syndromem), které rozdávala ta čarodejnice Nulandová. I to vysvětluje fakt, že po konzumaci těchto dobrot mnozí demonstranti ztráceli zábrany, strach z policie a hlavně neměli potřebu spánku a nespali tak mnoho nocí.

Je neuvěřitelné, jak jsou lidé naivní, na jedné straně učí své děti, aby si od cizích lidí nebrali nic k jídlu, ale přitom jejich rodiče kdesi na náměstí si berou z plastového pytle od nastrčené ženské odkudsi z USA celá kvanta koláčků. Podle toho, co se děje na Ukrajině a v Kyjevě, bych řekl, že tam jsou sjetý všichni až dosud.

normální člověk
Návštěvník
normální člověk

tak, jestli tu má někdo vymytý mozek, tak je to kolega soudruh Cvalín, když nějakého bývalého vojáka, který sloužil pod janukovyčovým velením, kdy prokazatelně ukrajinskou armádu zevnitř infiltrovali a rozložili ruští zpravodajci

micro
Návštěvník
micro

Je to určitě pravda. To nám předvádí média, je žalostně trapné.

karpi
Návštěvník
karpi

Bohužel tam zřejmě bojují někde i češi. Viděl jsem před časem video, kde dva vojáci procházející městem po útoku a filmující tu spoušť a oběti, tak tam našli mezi troskami taky ztracený česko-ukrajinský slovník.

Nevím, jestli bych to teď dohledal, škoda že jsem si to nezaložil…